MyFitness

Personaaltreeneri roll minu treeningutel.

Kadri Paat, jõusaali ja personaaltreeningute juht

Kõikides MyFitnessi klubides liiguvad ringi rõõmsad, terved ja särasilmsed isikud. Tihti kannavad nad sinist särki, mille seljale on kirjutatud “personaaltreener”. Usun, et olete neid kindlasti varem märganud või täna õhtul trenni minnes kindlasti märkate!

Personaaltreeneri roll on eriti suur, kui oled alles alustad oma treeningredelil ronimist. Nemad aitavad saavutada korrapärase treeningrütmi ning liikuda püsitatud eesmärkida suunas. Teisipidi leiavad personaaltreeneri juurde tee ka vanad „trennihundid“ leidmaks uusi ideid oma treeningute mitmekesistamiseks. Miks siis ikkagi personaaltreening?

1.Personaaltreening on investeering tervemasse tulevikku

Kiire elutempo juures jääb meil üha vähem aega selleks, et veeta aega lähedaste seltsis, hoolitseda iseenda heaolu eest ja panustada tervena ja tugevana elatud aastatesse, mis saabuvad viie, kümne või kahekümne aasta pärast. Kui palju investeerime võrreldes asjade ostmisega aga enda ja lähedaste tervisesse ja heaolusse?  Personaaltreening on üks lihtsamaid ja efektiivsemaid võimalusi, et leida tee stressivabama elu, värskema ja parema enesetunde suunas!

2.Kaalulangetus koostöös personaaltreeneriga on kordades edukam

Rasvaprotsendi alandamine ja kaalulangetus võivad olla tõeliselt rasked protsessid, mis tihtipeale inimestel ebaõnnestuvad. Kui aga teha koostööd personaaltreeneriga, siis saad motivatsiooni ja järjepidevat toetust selleks, et rasketel hetkedel toime tulla. Sinu kehalise aktiivsuse ja parema vormi ning enesetunde eesmärk võiks olla elukestev ja tervist toetav ning just koostöös personaaltreeneriga saad kindel olla, et Sinu teekond suvevormi saavutamiseks või lemmikleiti mahtumiseks on teadlikult läbimõeldud ja struktuurne protsess, mis ei jää vaid unistuseks.

3.Toetame sind treeningutega alustamise teekonnal

Sinu hetkevorm olgu milline tahes-personaaltreeneri teenus on loodud just selleks, et saaksid parema vormi teekonnaga algust teha ka siis, kui sul puudub täielikult kogemus treenimisega. MyFitnessis on võimalik läbi kodulehe leida just Sulle sobilik personaaltreener, mida võid teha kodust lahkumata.  Meie kodulehel saad täita ära ankeedi sobiva treeneri leidmiseks või filtreerida treenereid kompetentside, klubide ja soo järgi samuti. Soovime, et leiaksid võimalikult kergelt ja kiiresti endale kõige sobilikuma personaaltreeneri.

4.Personaaltreeningus käijad jätavad oluliselt vähem treeninguid vahele

Kuu aega suudad edukalt 3 korda nädalas trennis käia, kuid siis tekib tahe loobuda ja treeningud jäävad tahaplaanile? Personaaltreeneriga koostöös oled palju järjepidevam trenniskäija ning saad endale aastatepikkuse kindla treeningrutiini. Kui üksi trennis käies hakkab meid tihtipeale kimbutama laiskus trennimineku osas, siis personaaltreeneriga püsid oluliselt kindlamini treeningrutiinis. Just kokkulepe treeneriga ning ühiselt paika pandud eesmärgid on need, mis panevad Sind kindlamini oma eesmärkide poole püüdlema.

5.Personaaltreeningus saad keskenduda vaid treeningule

Tihtipeale võib jõusaalis käies fookus treeningult ära kaduda- unustame end seeriate vahel liiga kauaks telefoni vaatama või hakkame mõtlema kõrvalistele asjadele, mis viivad treeningu efektiivsuse alla. Personaaltreeningus püsib fookus väga hästi vaid treeningul ning Sinu kasutegur, mille saad treeningust on oluliselt suurem kui üksi jõusaalis käies. Muidugi annab treener Sulle alati võimaluse seeriate vahel piisavalt puhata, kuid samas ei lase treeningul muutuda ebaefektiivseks.

Need samad „sinisärklased“ on Sinule alati abiks oma nõu ja jõuga. Seega ära karda neil spordisaalis õlast kinni haarata või leia endale sobiv personaaltreener siit. Üheskoos jõuame kiiremini ja tervislikumalt püstitatud eesmärkideni – trennis näeme sõbrad!

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?