MyFitness

Aeg Esmaspäev 19.11.2018 Teisipäev 20.11.2018 Kolmapäev 21.11.2018 Neljapäev 22.11.2018 Reede 23.11.2018 Laupäev 24.11.2018 Pühapäev 25.11.2018
07:00
FitBox (07:00 - 08:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
FitBox (07:00 - 08:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 26 Registreerunuid: 3
Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
BodyBalance (07:00 - 08:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (07:00 - 08:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 4
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (07:00 - 08:15) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (07:00 - 08:15) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
BodyPump30+MyFit abs (07:30 - 08:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca
BodyPump30+MyFit abs (07:30 - 08:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
Ringtreening (07:30 - 08:30) Janek Uuk Jõusaal Rocca
Ringtreening (07:30 - 08:30) Janek Uuk Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 1
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (07:00 - 08:15) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (07:00 - 08:15) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
BodyPump (07:15 - 08:15) Julia Zamatajeva Stuudio 1 Rocca
BodyPump (07:15 - 08:15) Julia Zamatajeva Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
TRX+Ringtreening (07:30 - 08:30) Kaspar Lannes Jõusaal Rocca
TRX+Ringtreening (07:30 - 08:30) Kaspar Lannes Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 1
AquaMix (07:15 - 08:05) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca
AquaMix (07:15 - 08:05) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 13
Interval45 (07:30 - 08:15) Meeme Männiste Spinning Rocca
Interval45 (07:30 - 08:15) Meeme Männiste Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 1
08:00
AquaMix (08:00 - 08:50) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaMix (08:00 - 08:50) Marika Kütt Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 18
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 15
AquaMix (08:15 - 09:05) Tatjana Beljajeva Bassein Rocca
AquaMix (08:15 - 09:05) Tatjana Beljajeva Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 10
AquaMix (08:15 - 09:05) Elliko Väljur Bassein Rocca
AquaMix (08:15 - 09:05) Elliko Väljur Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 14
Jõusaalis valvetreener (08:30 - 09:15) Kaspar Lannes Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (08:30 - 09:15) Kaspar Lannes Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
09:00
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 1
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 15
MyFit body (09:00 - 10:00) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca
MyFit body (09:00 - 10:00) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 20
AquaToning (09:10 - 10:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaToning (09:10 - 10:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 14
BodyPump30+MyFit abs (09:30 - 10:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyPump30+MyFit abs (09:30 - 10:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 15
AquaMix (09:10 - 10:00) Tatjana Beljajeva Bassein Rocca
AquaMix (09:10 - 10:00) Tatjana Beljajeva Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 5
BodyBalance (09:25 - 10:25) Ethel Igatt Stuudio 1 Rocca
BodyBalance (09:25 - 10:25) Ethel Igatt Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 3
Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1
AquaMix (09:30 - 10:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (09:30 - 10:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 6
Bosu30+MyFit abs (09:00 - 10:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca
Bosu30+MyFit abs (09:00 - 10:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 3
Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Beebide ujumine 6-12 kuud (09:30 - 10:15) Kristi Meikar Bassein Rocca
Beebide ujumine 6-12 kuud (09:30 - 10:15) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 7
AquaMix (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 23
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Egle Hanson Stuudio 2 Rocca
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Egle Hanson Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 3
10:00
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 23
Jõusaalis valvetreener (10:00 - 10:30) Indrek Viska Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (10:00 - 10:30) Indrek Viska Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (10:00 - 11:00) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (10:00 - 11:00) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 8
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Kristi Meikar Bassein Rocca
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 11
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Kristi Meikar Bassein Rocca
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 9
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 21
Väikelaste ujumine 2-4 aasat (10:00 - 10:45) Bassein Rocca
Väikelaste ujumine 2-4 aasat (10:00 - 10:45) Bassein Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 3
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 3
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 3
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 5
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 14
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:15 - 11:00) Kristi Meikar Bassein Rocca
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:15 - 11:00) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 19
Cardio60 (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
AquaToning (10:10 - 11:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaToning (10:10 - 11:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 23
BodyAttack (10:20 - 11:20) Meike Tomp Stuudio 1 Rocca
BodyAttack (10:20 - 11:20) Meike Tomp Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 1
Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
AquaMix (10:00 - 10:50) Kerstin Hulkko Bassein Rocca
AquaMix (10:00 - 10:50) Kerstin Hulkko Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 28
11:00
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (11:00 - 12:00) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (11:00 - 12:00) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 12
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 16
Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Zumba (11:00 - 12:00) Dana Grebenjuk Stuudio 1 Rocca
Zumba (11:00 - 12:00) Dana Grebenjuk Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 12
Pilates (11:00 - 12:00) Tanja Vaher Stuudio 2 Rocca
Pilates (11:00 - 12:00) Tanja Vaher Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 20
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:30 - 12:15) Kristi Meikar Bassein Rocca
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:30 - 12:15) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 8
MyFit body (11:00 - 12:00) Katriina Maidla Stuudio 1 Rocca
MyFit body (11:00 - 12:00) Katriina Maidla Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 3
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 3
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:00 - 11:45) Bassein Rocca
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:00 - 11:45) Bassein Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 4
Väikelaste ujumine 1-2 aastased (11:45 - 12:30) Bassein Rocca
Väikelaste ujumine 1-2 aastased (11:45 - 12:30) Bassein Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 4
BodyAttack (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyAttack (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
bodyART (11:00 - 12:00) Merrit Helistve Stuudio 1 Rocca
bodyART (11:00 - 12:00) Merrit Helistve Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:00 - 11:45) Kristi Meikar Bassein Rocca
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:00 - 11:45) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 8
Väikelaste võimlemine 1-3 aastat (kõndijad) (11:00 - 12:00) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 1-3 aastat (kõndijad) (11:00 - 12:00) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 4
Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Ringtreening (11:30 - 12:30) Janek Uuk Jõusaal Rocca
Ringtreening (11:30 - 12:30) Janek Uuk Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 2
Beebide ujumine 6-12 kuud (11:45 - 12:30) Kristi Meikar Bassein Rocca
Beebide ujumine 6-12 kuud (11:45 - 12:30) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 2
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (11:00 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (11:00 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
BodyPump (11:25 - 12:25) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca
BodyPump (11:25 - 12:25) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 4
Sports40 (11:00 - 11:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports40 (11:00 - 11:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
BodyPump (11:30 - 12:30) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca
BodyPump (11:30 - 12:30) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 4
12:00
Beebifitness 2-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 2-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 8
Bosu (12:00 - 13:00) Veronika Granjova Stuudio 1 Rocca
Bosu (12:00 - 13:00) Veronika Granjova Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 6
AquaBox (12:40 - 13:30) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaBox (12:40 - 13:30) Marika Kütt Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 8
MyTabata (12:00 - 12:45) Meeme Männiste Spinning Rocca
MyTabata (12:00 - 12:45) Meeme Männiste Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Beebifitness 2-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 2-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 3
BodyPump (12:30 - 13:30) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca
BodyPump (12:30 - 13:30) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 1
BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca
BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 1
Fatburn60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
BodyPump (12:15 - 13:15) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyPump (12:15 - 13:15) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 2
Interval60 (12:30 - 13:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval60 (12:30 - 13:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Cardio60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Bosu (12:35 - 13:35) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca
Bosu (12:35 - 13:35) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
13:00
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 4
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Anne Hanni Stuudio 2 Rocca
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Anne Hanni Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1
AquaBox (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaBox (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2
Cardio60 (13:15 - 14:15) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (13:15 - 14:15) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
AquaMix (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaMix (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 7
Yoga75 (13:15 - 14:30) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Rocca
Yoga75 (13:15 - 14:30) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1
MyFit abs (13:35 - 14:05) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca
MyFit abs (13:35 - 14:05) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 2
14:00
BodyPump (14:00 - 15:00) Julia Zamatajeva Stuudio 1 Rocca
BodyPump (14:00 - 15:00) Julia Zamatajeva Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 14
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (14:30 - 18:30) Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (14:30 - 18:30) Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Kõht selg tuhar45 (14:15 - 15:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 2 Rocca
Kõht selg tuhar45 (14:15 - 15:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 12
Laste ujumistreeningud. Suur bassein, 3 rada broneeritud (14:30-18:30). Lastebassein broneeritud 16.30-18.00! (14:30 - 18:30) Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud. Suur bassein, 3 rada broneeritud (14:30-18:30). Lastebassein broneeritud 16.30-18.00! (14:30 - 18:30) Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (14:30 - 18:30) Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (14:30 - 18:30) Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Yoga (14:00 - 15:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Rocca
Yoga (14:00 - 15:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 2
Sports60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Laste ujumistreeningud. Suur bassein, 3 rada broneeritud (14:30-18:30). Lastebassein broneeritud 16.30-18.00! (14:30 - 18:30) Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud. Suur bassein, 3 rada broneeritud (14:30-18:30). Lastebassein broneeritud 16.30-18.00! (14:30 - 18:30) Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Sports40 (14:00 - 14:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports40 (14:00 - 14:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (14:30 - 18:30) Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (14:30 - 18:30) Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
MyBeat (14:30 - 15:15) Jekaterina Nezdoli Stuudio 1 Rocca
MyBeat (14:30 - 15:15) Jekaterina Nezdoli Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
Yoga (14:30 - 15:30) Kadi Reintam Stuudio 2 Rocca
Yoga (14:30 - 15:30) Kadi Reintam Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
Fatburn60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
15:00
Laste üldfüüsiline treening (15:00 - 15:45) Vello Liivamägi Stuudio 1 Rocca
Laste üldfüüsiline treening (15:00 - 15:45) Vello Liivamägi Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
SHOWTANTS II (9-12a) (15:00 - 16:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS II (9-12a) (15:00 - 16:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
SHOWTANTS I (7-10a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS I (7-10a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 11
SHOWTANTS II (9-12a) (15:00 - 16:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS II (9-12a) (15:00 - 16:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
SHOWTANTS I (7-10a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS I (7-10a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Rocca
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
FitBox (15:00 - 16:00) Hedi Haug Stuudio 2 Rocca
FitBox (15:00 - 16:00) Hedi Haug Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 26 Registreerunuid: 0
SHOWTANTS I ja II (7-10a ja 9-12a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 1 Rocca
SHOWTANTS I ja II (7-10a ja 9-12a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
AquaBox (15:45 - 16:35) Kerstin Hulkko Bassein Rocca
AquaBox (15:45 - 16:35) Kerstin Hulkko Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 21
16:00
SHOWTANTS JUUNIORID III (13-16a) (16:00 - 17:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS JUUNIORID III (13-16a) (16:00 - 17:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
SHOWTANTS IV (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS IV (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
SHOWTANTS JUUNIORID III (13-16a) (16:00 - 17:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS JUUNIORID III (13-16a) (16:00 - 17:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
BodyPump (16:00 - 17:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca
BodyPump (16:00 - 17:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
Sports60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
SHOWTANTS IV (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS IV (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
Interval20 (16:30 - 16:50) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval20 (16:30 - 16:50) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Cardio60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
BodyPump (16:00 - 17:00) Julia Zamatajeva Stuudio 1 Rocca
BodyPump (16:00 - 17:00) Julia Zamatajeva Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 1
SHOWTANTS III ja IV (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 1 Rocca
SHOWTANTS III ja IV (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
BodyBalance (16:30 - 17:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (16:30 - 17:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
Cardio40 (16:30 - 17:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio40 (16:30 - 17:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
AquaToning (16:45 - 17:35) Kerstin Hulkko Bassein Rocca
AquaToning (16:45 - 17:35) Kerstin Hulkko Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 7
17:00
Kõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca
Kõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 30
TRX+Ringtreening (17:30 - 18:30) Kaspar Lannes Jõusaal Rocca
TRX+Ringtreening (17:30 - 18:30) Kaspar Lannes Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 11
MyFit abs (17:30 - 18:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 1 Rocca
MyFit abs (17:30 - 18:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 11
Bosu (17:00 - 18:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca
Bosu (17:00 - 18:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 14
BodyBalance (17:30 - 18:30) Ave Roots Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (17:30 - 18:30) Ave Roots Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 17
GRIT Strength (17:25 - 17:55) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
GRIT Strength (17:25 - 17:55) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
Ringtreening (17:30 - 18:30) Janek Uuk Jõusaal Rocca
Ringtreening (17:30 - 18:30) Janek Uuk Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 5
Step (17:30 - 18:30) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Rocca
Step (17:30 - 18:30) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 2
MyFit body (17:30 - 18:30) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Rocca
MyFit body (17:30 - 18:30) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 6
Kõht selg tuhar45 (17:00 - 17:45) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (17:00 - 17:45) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
MyBeat (17:15 - 18:00) Janet Vavilov Stuudio 2 Rocca
MyBeat (17:15 - 18:00) Janet Vavilov Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
UUS! Ringtreening (17:00 - 18:00) Raymo Korkma Jõusaal Rocca
UUS! Ringtreening (17:00 - 18:00) Raymo Korkma Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 4
MyFit abs (17:30 - 18:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
MyFit abs (17:30 - 18:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
18:00
BodyPump (18:15 - 19:15) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Rocca
BodyPump (18:15 - 19:15) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 25
Interval45 (18:15 - 19:00) Rainer Rebane Spinning Rocca
Interval45 (18:15 - 19:00) Rainer Rebane Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 14
Jõusaalis valvetreener (18:30 - 19:15) Kaspar Lannes Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (18:30 - 19:15) Kaspar Lannes Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
BodyAttack (18:30 - 19:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
BodyAttack (18:30 - 19:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 16
AquaMix (18:40 - 19:30) Elliko Väljur Bassein Rocca
AquaMix (18:40 - 19:30) Elliko Väljur Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 14
Kõht selg tuhar45 (18:00 - 18:45) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (18:00 - 18:45) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 29
Ringtreening (18:00 - 19:00) Raymo Korkma Jõusaal Rocca
Ringtreening (18:00 - 19:00) Raymo Korkma Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 5
MyBeat (18:30 - 19:15) Ave Roots Stuudio 2 Rocca
MyBeat (18:30 - 19:15) Ave Roots Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 12
AquaMix (18:40 - 19:30) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (18:40 - 19:30) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 14
BodyJam (18:00 - 19:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca
BodyJam (18:00 - 19:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 6
FitBox (18:00 - 19:00) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
FitBox (18:00 - 19:00) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 26 Registreerunuid: 3
Ringtreening (18:30 - 19:30) Darola Kruusik Jõusaal Rocca
Ringtreening (18:30 - 19:30) Darola Kruusik Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 9
Interval45 (18:00 - 18:45) Julia Zamatajeva Spinning Rocca
Interval45 (18:00 - 18:45) Julia Zamatajeva Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
FitBox (18:30 - 19:30) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
FitBox (18:30 - 19:30) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 26 Registreerunuid: 5
AquaToning (18:40 - 19:30) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaToning (18:40 - 19:30) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 18
Brazil butt lift45 (18:45 - 19:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca
Brazil butt lift45 (18:45 - 19:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 4
BodyCombat (18:00 - 19:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyCombat (18:00 - 19:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 2
Interval45 (18:00 - 18:45) Mari-Liis Ilves Spinning Rocca
Interval45 (18:00 - 18:45) Mari-Liis Ilves Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
BodyBalance (18:30 - 19:30) Kadi Pärloja Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (18:30 - 19:30) Kadi Pärloja Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
Brazil butt lift45 (18:00 - 18:45) Egle Hanson Stuudio 1 Rocca
Brazil butt lift45 (18:00 - 18:45) Egle Hanson Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
BodyJam (18:00 - 19:00) Ketri Künnapas Stuudio 1 Rocca
BodyJam (18:00 - 19:00) Ketri Künnapas Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
FitBox (18:00 - 19:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
FitBox (18:00 - 19:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 26 Registreerunuid: 4
19:00
Step (19:20 - 20:20) Rainer Rebane Stuudio 1 Rocca
Step (19:20 - 20:20) Rainer Rebane Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 18
BodyBalance (19:30 - 20:15) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (19:30 - 20:15) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 20
UJUMISKURSUSED TÄISKASVANUD ALGAJATELE 9/12 treening (19:30 - 20:30) Lauri Pakkas Bassein Rocca
UJUMISKURSUSED TÄISKASVANUD ALGAJATELE 9/12 treening (19:30 - 20:30) Lauri Pakkas Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Interval45 (19:00 - 19:45) Mari-Liis Ilves Spinning Rocca
Interval45 (19:00 - 19:45) Mari-Liis Ilves Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 7
BodyPump (19:00 - 20:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:00 - 20:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 13
MyFit abs (19:20 - 19:50) Kauri Lillemäe Stuudio 2 Rocca
MyFit abs (19:20 - 19:50) Kauri Lillemäe Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 5
MyFit abs (19:00 - 19:30) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
MyFit abs (19:00 - 19:30) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 2
BodyBalance (19:00 - 20:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca
BodyBalance (19:00 - 20:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 8
UJUMISKURSUSED TÄISKASVANUD ALGAJATELE 10/12 treening (19:30 - 20:30) Lauri Pakkas Bassein Rocca
UJUMISKURSUSED TÄISKASVANUD ALGAJATELE 10/12 treening (19:30 - 20:30) Lauri Pakkas Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Yoga (19:30 - 20:30) Inge Nelk Stuudio 2 Rocca
Yoga (19:30 - 20:30) Inge Nelk Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
BodyPump (19:35 - 20:35) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:35 - 20:35) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
BodyPump (19:00 - 20:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:00 - 20:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
Sports60 (19:00 - 20:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports60 (19:00 - 20:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
TaiBox (19:45 - 21:00) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
TaiBox (19:45 - 21:00) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
BodyPump (19:00 - 20:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:00 - 20:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
20:00
MyFit body (20:20 - 21:20) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca
MyFit body (20:20 - 21:20) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 25
UJUMISKURSUSED TÄISKASVANUD EDASIJÕUDNUTELE 9/12 treening (20:30 - 21:30) Lauri Pakkas Bassein Rocca
UJUMISKURSUSED TÄISKASVANUD EDASIJÕUDNUTELE 9/12 treening (20:30 - 21:30) Lauri Pakkas Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
TaiBox (20:30 - 21:45) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
TaiBox (20:30 - 21:45) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 13
BodyCombat (20:00 - 21:00) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Rocca
BodyCombat (20:00 - 21:00) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 5
BodyPump (20:05 - 21:05) Martin Ots Stuudio 1 Rocca
BodyPump (20:05 - 21:05) Martin Ots Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
Interval60 (20:30 - 21:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval60 (20:30 - 21:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
UJUMISKURSUSED TÄISKASVANUD EDASIJÕUDNUTELE 10/12 treening (20:30 - 21:30) Lauri Pakkas Bassein Rocca
UJUMISKURSUSED TÄISKASVANUD EDASIJÕUDNUTELE 10/12 treening (20:30 - 21:30) Lauri Pakkas Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
MyFit abs (20:35 - 21:05) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca
MyFit abs (20:35 - 21:05) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 1
21:00
BodyPump (21:30 - 22:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca
BodyPump (21:30 - 22:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 9
BodyPump (21:30 - 22:30) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca
BodyPump (21:30 - 22:30) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?