MyFitness

 • m

  23Oktoober

  M Room – ehk kuidas personaaltreener Kaspar Lannes juuksuris käis

  Minu kogemus juuksuriteenuseid kasutades on piirdunud klassikalise variandiga – juuksuri juurde on vaja panna aeg ning peale lõikust tuleb avada rahakotirauad. Oma soengu eest olen alati hoolt kandnud võimaluste piires, kuid tahest tahtmata on juuksuri külastamine olnud pigem hektiliste ajavahemikega. Järgnev postitus räägib minu kogemusest selles täiesti teistsuguses maailmas, mille eksistentsi olemasolu veel mõned kuud tagasi ebareaalseid mõõtmeid omas.

 • kehaanaluus

  5September

  Kontoriroti trennipäevik. III osa. Kas Sina tead, kui palju kaaluvad Su lihased?

  Kontoriroti trennipäeviku eelmise osa avaldamisest on nüüdseks jupp aega mööda läinud. Vahepeal on kevadest märkamatult suvi saanud ja puhkuste hooaeg praeguseks täies hoos. Ehkki suvi pakub meile rohkelt vabadust ja liikumisvõimalusi, on tegemisi-toimetamisi nii palju, et puhkuseplaanide kõrval trennimõtete jaoks enam väga palju ruumi ei jää. Nii jäin ka mina puhkuseplaanide tegemisel oma ajaplaneerimisega pisut jänni – kõike seda, mida suve jooksul teha tahaks on ju nii palju, puhkusepäevi aga alati paar tükki liiga vähe.

 • algus-raske

  15Juuli

  Kontoriroti trennipäevik. II osa. Iga algus on raske?

  Kontoriroti trennipäeviku eelmises osas kirjutasin, kuidas sündis otsus pärast pikka pausi taas tee spordiklubi juurde üles otsida ja trenni tegema hakata. Ühtlasi andsin lubaduse kirjutada sellest, kuidas mul esimeses trennis läks. Öeldakse, et iga algus on raske. Mina aga läksin trenni suure innuga ning motivatsioon oli laes. Mis siin siis rasket on?

 • Indreku lõpuspurt

  14Juuni

  Natukene veel vaid jäänud…

  Algus 90kg Täna 77,4kg Kaal kukub stabiilselt ja see teeb rõõmu. Olen pärast maratoni võtnud trennide osa pisut rahulikumalt. Tõsi, maratoni valu kõndisin, tantsisin ja treenisin maha, sest mitte millegi tegemine ei tundunud füüsiliselt võimalik. Nii suur füüsiline koormus andis kogemuse ja tunde, mille järgi olen hinnanud oma tegemisi oluliselt ümber. Käin ikka MyFitnessi Viimsi saalis treenimas, kuigi ilmad on ilusad.

 • Ikevaldi lõpuspurt

  13Juuni

  Lõpuspurt

  MyFitness Viimsi Jooksu pühapäevale eelnes mul põnev nädalavahetus – 4 esinemist, millest viimane oli laupäeva õhtul. Esinesin oma James Brown tribüütbändiga „Sexmachine“ ja koos Tanel Padar Blues bandiga motohooaja avamisel Pärnus 1500-le inimesele! Kuna esinemine lõppes pärast keskööd ning energia oli nii üleval, siis otsustasime ansambliga Pärnusse jääda. Hommikul oli start alles 11.30 ning ärevus oli sees – eesmärgiks jõuda jooksule, aga kas ja kuidas!? Koju jõudnud, krahmasin trenniriided ning hüppasin takso peale. Viimsi tormasin otse starti. Teised olid juba jooksusoojenduse teinud ning siis juba kuulsingi päevajuhti lugemas “4….3….2…1…” – ehk siis, täpne ajastus!

 • Ikevaldi bassu

  10Juuni

  Vahemerelised tuuled

  Uued tuuled puhuvad soojalt ning enda üllatuseks leidsin end üks hommik vahemere imedemaalt, Kreekast! Põhiliseks eesmärgiks osa võtta laulukirjutamislaagrist. Nimelt korraldatakse laagrit Santorinil, tuntud Black Rock Studios, kus on salvestanud mitmed nimekad artistid, teiste hulgas Justin Bieber, One Republic, Bring me Horizon, Bruno Mars.

 • Viimsijooks Naksitrallid

  24Mai

  MyFitness Viimsi Jooks 2016

  Teekonna algus 90kg - täna 78,3kg (pärast poolmaratoni) MyFitness Viimsi Jooks 2016 Aeg 2:55:45 Distants 21,6km ehk poolmaraton Kulutatud energia 3000 kcal

 • Taavi Eplik

  4Mai

  Mees, ära raiska spordiklubis aega

  Taavi Eplik on pikaajaline MyFitnessi liige, kes on jõusaalist jõudnud rühmatreeningute juurde. Intervjuust selgub, et see, mis algul tundus isegi koomiline, on tänaseks Taavi igapäevaelu üks oluline osa, mida ta soovitab teistelegi.

 • Ike stuudios

  4Mai

  Haigus ja trenn

  Viimasel ajal pole olnud nii lihtne - pärast Kreekast tagasitulekut jäin kohe kliimavahetusest haigeks (25-kraadine erinevus). Pidin tõbisena andma mõned kontserdid Eestis ja taas kohe Londonisse minema nädalaks laule kirjutama. Ning kogu see aeg olid kõrvad lukus ja kurk valus. Natuke mure isegi hakkas tekkima, et kuidas ma MyFitness Viimsi Jooksu joostud saan, kui ma vahepeal treenida ei saa.

 • Indrek mai

  4Mai

  Veel 5 kilo mu eesmärgi saavutamiseni jäänud!

  Algus oli 90kg - nüüd 79,4kg! See on kirjeldamatult võimas tunne, mis mind valdas kaalule astudes ja seda numbrit nähes. Olen näinud vett ja vilet, et see maagiline 8 sealt eest ära saada ja nüüd see juhtuski.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

Sulge

Unustasid salasõna?