MyFitness

MyFitness Ülemiste City avame kevad 2017!

MyFitness Ülemiste City

Treeningud

  • Rühmatreeningud

  • Personaaltreeningud ja nõustamine

  • Jõusaal

  • Body & Mind

  • Ujula

Avame kevadel 2017

MyFitness Ülemiste City klubi on suure formaadiga spordiklubi, kus pakume erinevaid võimalusi tervisliku ja sportliku eluviisi harrastajatele. MyFitness Ülemiste City klubi jõusaal saab olema sisustatud tipptasemel masinapargiga (Technogym ja muud tuntud tootjad), jõusaalis on alad nii cardio-, funktsionaal- kui jõutreeningu harrastajatele.

Jõusaalis saab kasutada professionaalsete personaaltreenerite abi. Lisateenusena on plaanis klubis avada massaažikabinett.

Ülemiste klubisse tuleb kaks arvarat rühmatreeningute saali, kus pakume põnevaid treeninguid, mis vastavad MyFitnessi kõrgele kvaliteedile (LesMills, TRX, poks jne). Klubisse rajatakse 25 m pikkune 3 rajaga bassein, kus hakkab ka tegutsema laste ujumiskool. Lisaks on olemas saunad, mullivann ja aurusaun.

Klubi pakub mitmekülgset treeningplaani igale raskusastmele ja vanuseklassile, sh lastele ja noortele.

MyTeam Challenge

Võta sõbrad kampa ja tee läbi MyTeam Challenge!
Challenges osalemine on väga lihtne – Sul on vaja moodustada 4-liikmeline meeskond ja teha grupi peale kokku vähemalt 8 treeningut nädalas. See on suurepärane võimalus treenida koos sõpradega ja võistleda teiste MyFitness tiimidega.

Kampaaniast lähemalt

Uudised

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

Sulge

Unustasid salasõna?