MyFitness

vaata MyFitness Postimaja tunniplaani

MyFitness Postimaja spordiklubi asub Postimaja Kaubanduskeskuse Nordic Hotell Forumi poolses küljes III korrusel.

E-R 06.30-23.00 L, P 09.00-21.00

MyFitness Postimaja

Treeningud

 • Rühmatreeningud

 • Personaaltreeningud ja nõustamine

 • Jõusaal

 • Body & Mind

MyFitness Postimaja

Spordiklubi linna südames

Sind ootavad avarad treeningsaalid, uudsed jõusaalimasinad ja meie parimad treenerid. MyFitness Postimaja klubis kardiomasinatel treenides saad nautida linna parimaid vaateid! MyFitness Postimaja kahes avaras treeningsaalis pakume lisaks populaarsele BodyPumpile ka täiesti uudseid treeninguid. Spetsiaalsete poksikottidega Fitbox´i, kogu keha tõhusat treeningut treeningköitega, TRXi ning kehale kasulikke venitusi ja harjutusi foamroll vahurulliga. Body&Mind valgusküllases saalis saab harrastada erinevaid joogastiile (Ashtanga, Šivananda, YinYoga, Vinyasa Flow, YogaFit), bodyARTi, deepWORKi ning erinevate vahenditega Pilatese treeninguid.

MyFitness Postimaja terrass

Terrass

MyFitness Postimaja klubis on avatud mõnus suveterrass, kus saab peale treeningut mõnusalt lõõgastuda või  treeningute järel venitusi teha.

MyFitness Virbi Synrgy 360

Synrgy 360

Muuda oma igapäevased treeningud jõusaalis huvitavamaks, tõhusamaks ja teadlikumaks, treenides iseseisvalt või osaledes ringtreeningus uuel ja multifunktsionaalsel Synrgy 360 seadmel!

Personaaltreeningud

Personaaltreenerid Postimajas

Meil kõigil on soovid ja eesmärgid, mida tahame treenides saavutada. Personaaltreener annab Sulle võimaluse enda unistused tunduvalt kiiremini täide viia!

Uudised

 • Hooandja.ee projekt: aita Downi sündroomiga ujuja Maria Rein INAS`e maailmameistrivõistlustele!

  Maria on järjekindel ja töökas õpilane. Ta ei jäta trennis kedagi külmaks, trennis teda armastatakse ja oodatakse. Maria on väga tundlik, habras ja siiras. Maria kallistab tihti. Ta armastab nalja ja naeru ja peale treeningut preemiaks śhokolaadikommi. Võib öelda, et ujumine on Maria elu mõte, sest tänu sellele saab ta tunda ennast täisväärtusliku ja aktiivse inimesena.

  6. oktoober, 2017

 • Ujumiskursused täiskasvanud algajatele

  3. oktoobril 2017 alustame MyFitness Rocca al Mare klubis täiskasvanute ujumiskursusega algajatele. Registreeri ennast kursustele juba täna! Ujumine annab hea koormuse kõikidele peamistele lihasgruppidele ja on heaks vahelduseks tavapärastele jõusaali- ja rühmatreeningutele. See on eluks vajalik oskus ja ujuma õppida pole kunagi liiga hilja.

  27. september, 2017

Kõik uudised

MyFitness Postimaja
Narva mnt 1, Tallinn 10111

Klienditeenindus +372 6240417
postimaja@myfitness.ee

Treenerid ja töötajad

E-R 06.30-23.00 L, P 09.00-21.00

Tasuline parkimine

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

Sulge

Unustasid salasõna?