MyFitness

vaata MyFitness Kristiine tunniplaani

Asume Kristiine Keskuses 2. korrusel. Kristiine Keskuse kinnioleku aegadel pääseb klubisse Tulika tänava poolsest eraldi sissepääsust. MyFitness logo all olev uks.

E-R 6.30-23.00 L, P 9.00-21.00

Liitu

Treeningud

  • Fusion Pilates

  • Rühmatreeningud

  • Body & Mind

  • Personaaltreeningud ja nõustamine

  • BOXBOX

  • Jõusaal

  • Laste- ja noortetreeningud

  • Saun

RÜHMATREENINGUD

Klubis on avar rühmatreeningute saal, kus pakume mitmekülgseid treeninguid. Klubi tunniplaanis on sobivad valikud nii algajale kui juba kogenud treenijale. Treeningutest on esindatud nii MyFitnessi enda kui Les Mills kontseptsiooni treeningud.

FUSION PILATES

Fusion Pilates MyFitnessi moodi sobib kõigile ja ei eelda varasemat pilatese ega treeningkogemust! Lihastreening reformer seadmel tugevdab lihaseid, arendab painduvust ja koordinatsiooni ning muudab meid ilusamaks ja tervemaks! Fusion Pilates treenerid juhendavad Sind 50 minutit läbi mõnusa treeningu hea muusika saatel!

BOXBOX

Omanäolise kontseptsiooniga poksistuudio! Sirge, haak, uppercut – see on kogu keha treeningkogemus. Hea muusika ning poksilöögid tagavad Sulle 50 minuti jooksul tõhusa kalorikulu ja vaheldust igasse päeva! 

Personaaltreenerid Kristiines

Meil kõigil on soovid ja eesmärgid, mida tahame treenides saavutada. Personaaltreener annab Sulle võimaluse enda unistused tunduvalt kiiremini täide viia!

Uudised

Kõik uudised

MyFitness Kristiine
Endla 45, Tallinn 10615

Klienditeenindus +372 600 0669
kristiine@myfitness.ee

Treenerid ja töötajad

E-R 6.30-23.00 L, P 9.00-21.00

Tasuta parkimine parkimiskellaga 4 tundi

Kaardimakse

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?