MyFitness

vaata MyFitness Viru tunniplaani

MyFitness Viru spordiklubi asub linna südames Viru keskuse 4., 5. ja 6. korrusel.

E-N 6.30-22.00 R 6.30-21.00 L, P 9.00-21.00

Liitu

Treeningud

  • Fusion Pilates

  • Rühmatreeningud

  • Body & Mind

  • Personaaltreeningud ja nõustamine

  • Jõusaal

  • Saun

Spordiklubi linna südames

Spordiklubi MyFitness Viru asub linna südames Viru keskuse 4., 5. ja 6. korrusel. Klubisse sissepääs ja teeninduslett asuvad Viru Keskuse 4. korrusel. Tööpäevadel vahemikus 6.30-9.00 ja 21.00-22.00 pääseb MyFitness Viru spordiklubisse liftidega, mis asuvad Viru Keskuse bussiterminalis ja Viru Keskuse 3. ja 4. korruse parkla sissepääsude juures. Nädalavahetustel ning tööpäevadel vahemikus 9.00-21.00 pääseb spordiklubisse lisaks eelpool mainitule läbi Viru Keskuse 1. ja 2.korruse ning A.Laikmaa sissepääsu juures asuva liftiga.

(UUS!) FUSION PILATES

Fusion Pilates MyFitnessi moodi sobib kõigile ja ei eelda varasemat pilatese ega treeningkogemust! Lihastreening reformer seadmel tugevdab lihaseid, arendab painduvust ja koordinatsiooni ning muudab meid ilusamaks ja tervemaks! Fusion Pilates treenerid juhendavad Sind 50 minutit läbi mõnusa treeningu hea muusika saatel!

Välijõusaal

MyFitness Viru klubis on hästi varustatud välijõusaal koos vabade raskuste (kangid, kettad, hantlid, pallid ja sangpommid) ja muude vaja minevate vahenditega. Väliala on avatud ilusate ilmadega kõigile meie liikmetele!

Personaaltreeningud

Personaaltreenerid Virus

Meil kõigil on soovid ja eesmärgid, mida tahame treenides saavutada. Personaaltreener annab Sulle võimaluse enda unistused tunduvalt kiiremini täide viia!

Uudised

Kõik uudised

MyFitness Viru
Viru väljak 4, Tallinn 10111

Klienditeenindus +372 607 1000
viru@myfitness.ee

Treenerid ja töötajad

E-N 6.30-22.00 R 6.30-21.00 L, P 9.00-21.00

Tasuline parkimine

Sularaha/Kaardimakse

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?