MyFitness

Klubi asub aadressil Kalda Tee 43, Tartu

Avame 23. novembril 2018 E-R 06.30-23.00 L, P 09.00-22.00

Treeningud

  • Rühmatreeningud

  • Personaaltreeningud ja nõustamine

  • Jõusaal

  • Body & Mind

  • Studio X

  • Saun

MyFitness Tartu Annelinn

MyFitness Tartu Annelinn avatakse 2018. aasta sügisel aadressil Kalda tee 43, Tartu. MyFitnessi 20. klubi saab olema suure formaadiga, kolmas MyFitness spordiklubi Tartus, kus pakume erinevaid võimalusi tervisliku ja sportliku eluviisi harrastajatele. MyFitness Tartu Annelinn klubi jõusaal saab sisustatud tipptasemel masinapargiga (Technogym ja muud tuntud tootjad), jõusaalis on alad nii cardio-, funktsionaal- kui jõutreeningu harrastajatele. Jõusaalis saab kasutada professionaalsete personaaltreenerite abi.

Annelinna klubis on avar rühmatreeningute saal, kus pakume põnevaid treeninguid, mis vastavad MyFitnessi kõrgele kvaliteedile. Klubi pakub mitmekülgset treeningplaani igale raskusastmele ja vanuseklassile, sh ka noortele.

Lisaks rajatakse klubisse Tartu esimene Studio X, mis on unikaalse disainiga ja kõrge intensiivusega treeningstuudio, kus ühendatud kardio- ning lihastreeningud. Treeningul kasutatav Technogym SkillMill on ideaalne trenažöör kogu kere lihaste treenimiseks!

Uudised

MyFitness Tartu Annelinn
Kalda tee 43, Tartu 50707

Klienditeenindus

Avame 23. novembril 2018 E-R 06.30-23.00 L, P 09.00-22.00

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?