MyFitness

Laste- ja noortetreeningud

Regulaarne kehaline aktiivsus ning selle positiivne mõju lapse kasvamisele ja arengule on tervisliku eluviisi üks tähtsamaid komponente. MyFitness noortele suunatud treeningutes pakume erinevaid sportimisvõimalusi ning sihipäraseid treeninguid esimesest elukuust kuni 16 eluaastani.

Treeningute eesmärgiks on:

  • Arendada sihipäraselt lapse kehalist võimekust
  • Kujundada aktiivset elustiili ja liikumisharjumusi kogu eluks
  • Tugevdada lapse tervist

Esmane proovitreening on TASUTA!
Paketiväline treening (jõusaal, rühmatreeningud lapsevanema kehtiva paketiga) on lisatasuta!

Lepingut palume klubisse sõlmima tulla lapsevanemal, kes tasub edaspidi lapse treeningpaketi kuutasu. Kaasa palume võtta nii lapse kui ka lapsevanema isikut tõendava dokumendi. Treeningpaketi kuutasu sisaldab vaid lepingujärgseid treeninguid. Lisatreeningud treeneri juhendamisel on lisatasu eest.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?