MyFitness

Laste- ja noortetreeningud

Seoses Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud täiendavate piirangutega peame kahjuks alates 14.12.2020 piirama meie noortetreeningute programmi.

  • Kõik laste- ja noortetreeningud (noortetreeningud, ujumine ja showtants) jätkuvad Zoom keskkonnas. Treeningute toimumusajad ning vajaliku Zoom lingi tundi registreerimiseks saadab treener oma grupile.
  • Alates 12. eluaastast saab laste- ja noortepaketi omanik koos lapsevanemaga külastada MyFitnessi jõusaale vastavalt lapsevanema kehtiva treeningpaketi reeglitele või ühekorrapääsme alusel.
  • Basseinid on avatud, treeningutega saab jätkata iseseisvalt koos lapsevanemaga.
  • Kõigile, kes eelmainitud võimalusi treeningpaketi raames kasutada ei soovi, pakume võimalust leping peatada alates pöördumisele järgnevast kalendripäevast. Palume pöörduda koduklubisse!

Regulaarne kehaline aktiivsus ning selle positiivne mõju lapse kasvamisele ja arengule on tervisliku eluviisi üks tähtsamaid komponente. MyFitness laste- ja noorte treeningutes pakume erinevaid sportimisvõimalusi ning sihipäraseid treeninguid lastele alates esimesest elukuust kuni 16 eluaastani.

Treeningute eesmärgiks on:

Arendada sihipäraselt lapse kehalist võimekust
Kujundada aktiivset elustiili ja liikumisharjumusi kogu eluks
Tugevdada lapse tervist

Esmane proovitreening on TASUTA!
Paketiväline treening (jõusaal, rühmatreeningud lapsevanema kehtiva paketiga) on lisatasuta!

Lepingut palume klubisse sõlmima tulla lapsevanemal, kes tasub edaspidi lapse treeningpaketi kuutasu. Kaasa palume võtta nii lapse kui ka lapsevanema isikut tõendava dokumendi. Treeningpaketi kuutasu sisaldab vaid lepingujärgseid treeninguid. Lisatreeningud treeneri juhendamisel on lisatasu eest.

Vaata lastetreeningute liikmelepingu näidist

Küsimuste korral palume ühendust võtta: treeningud@myfitness.ee

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?