MyFitness

vaata MyFitness Viimsi tunniplaani

MyFitness Viimsi asub aadressil Sõpruse tee 15, Haabneeme, Viimsi vald. Sissepääs Viimsi keskuse 2. korruselt või Randvere tee poolsest uksest

E-R 6.30-23.00 L, P 9.00-21.00

Liitu

MyFitness-Viimsi

Treeningud

  • Rühmatreeningud

  • Body & Mind

  • Personaaltreeningud ja nõustamine

  • Studio X

  • Jõusaal

  • Laste- ja noortetreeningud

  • Saun

Spordiklubi Viimsi keskuses

Sind ootavad avarad treeningsaalid, Technogym seadmed ja meie parimad treenerid. MyFitness Viimsi klubis kardiomasinatel treenides saad nautida avarust ja parimaid vaateid! Jõusaalis saab osaleda StrongBody ning populaarsetes CrossTrainingu tundides. MyFitness Viimsi kahes  treeningsaalis pakume MyFitness treenerite poolt loodud meie enda kontseptsiooniga treeninguid, lisaks populaarseid Les Mills treeninguid, erinevaid joogastiile ja erinevate vahenditega Pilatese treeninguid. Lisaks on meil tunniplaanis noortetreeningud vanusele 12-15.

Studio X

Unikaalse disainiga ja kõrge intensiivsusega treeningstuudio, kus saad ühendada kardio- ning lihastreeningu. Stuudios kasutatav Technogym SkillMill on ideaalne trenažöör jooksuks, jalgade treenimiseks ning kõhulihaste treenimiseks. Tule ja avasta selle põnevaid funktsioone ning mõju Sinu kehale.

 

Lastehoid

Lastele oleme sisustanud tegusa ja toreda mängutoa, kus lastega tegelevad professionaalsed ja alati rõõmsameelseid hoidjad. Too laps meile mängima ja naudi samal ajal muretult treeninguid!

Personaaltreeningud

Personaaltreenerid Viimsis

Meil kõigil on soovid ja eesmärgid, mida tahame treenides saavutada. Personaaltreener annab Sulle võimaluse enda unistused tunduvalt kiiremini täide viia!

 

 

Uudised

Kõik uudised

MyFitness Viimsi
Sõpruse tee 15, Haabneeme, Viimsi vald 74001

Klienditeenindus +372 661 9740
viimsi@myfitness.ee

Treenerid ja töötajad

E-R 6.30-23.00 L, P 9.00-21.00

Tasuta parkimine

Kaardimakse

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?