MyFitness

Lapseootel naiste ja väikelaste treeningud

Treeningud lapseootel naistele

Treeningusse on oodatud kõik lapseootel naised, olenemata raseduse kestvusest. Lapseootuse perioodil soovitavad ämmaemandad ja naistearstid palju liikuda, mõõdukas füüsiline koormus aitab sünnitusele kaasa. Kerge võimlemine raseduse ajal aitab leevendada ja ennetada rasedusvaevusi. Õigete harjutusvõtetega on võimalik vähendada vaagnapiirkonna pingetunnet ja seljavalu

Tunnis osalemine MyFitness klubiliikmele lisatasuta, mitteliikmele 10 EUR.
Treeningud toimuvad MyFitness Rävala spordiklubis.


Beebide ja väikelaste treeningud

Sportlikud ja tervislikud eluviisid saavad alguse juba maast-madalast, seega ootame treenima koos lapsevanemaga ka kõige pisemaid. Tundide eesmärk on arendada vastavalt vanusele lapse oskusi, õppida tajuma ümbrust ja suhtlemist teistega. Pakume lastele ja emadele häid uusi emotsioone ja kogemusi. Tundide läbiviijaks on vastava kvalifikatsiooni ja kogemustega juhendaja. Tunnid on jagatud vastavalt vanuserühmadele.

Tunnis osalemine MyFitness klubiliikmele lisatasuta, mitteliikmele 10 EUR.
Treeningud toimuvad MyFitness Ülemiste City, Rocca al Mare ja MyFitness Tartu Lõunakeskus spordiklubides.

Osalemiseks broneeri koht ja esita pilet treenerile. Mitteliikmel puudub võimalus treeningusse broneerida ja treeningus saab osaleda vaid vabade kohtade olemasolul.

Leia sobiv treening tunniplaanist

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?