MyFitness

Rocca al Mare

Aadress: Haabersti 5, Tallinn 13516
Telefon: +372 660 0520
E-post: roccaalmare@myfitness.ee

Klubi on avatud

E-R 06.30-23.00 L, P 09.00-21.00

Mustamäe

Aadress: Tammsaare tee 104a, Tallinn 12918
Telefon: +372 654 8067
E-post: mustamae@myfitness.ee

Klubi on avatud

E-R 06.30-23.00 L, P 09.00-21.00

Järve

Aadress: Pärnu mnt 186
Telefon: +372 660 4909
E-post: jarve@myfitness.ee

Klubi on avatud

E-R 6.30-23.00 L-P 9.00-21.00

Kristiine

Aadress: Madara 14, Tallinn 10613
Telefon: +372 666 0025
E-post: kristiine@myfitness.ee

Klubi on avatud

E-R 07.00-22.00 L, P 09.00-21.00

Viru

Aadress: Viru väljak 4, Tallinn 10111
Telefon: +372 607 1000
E-post: viru@myfitness.ee

Klubi on avatud

E-R 06.30-23.00 L, P 09.00-21.00

Postimaja

Aadress: Narva mnt 1, Tallinn 10111
Telefon: +372 624 0417
E-post: postimaja@myfitness.ee

Klubi on avatud

E-R 06.30-23.00 L, P 09.00-21.00

Rävala

Aadress: Rävala pst 4, Tallinn 10143
Telefon: +372 665 0270
E-post: ravala@myfitness.ee

Klubi on avatud

E-R 06.00-23.00 L, P 09.00-21.00

Solaris

Aadress: Estonia pst. 9 Tallinn 10143
Telefon: +372 601 1251
E-post: solaris@myfitness.ee

Klubi on avatud

E-R 07.00-22.00 L, P 09.00-21.00

Balti Jaama Turg

Aadress: Kopli 1, Tallinn 10412
Telefon: +372 660 5711
E-post: baltijaamaturg@myfitness.ee

Klubi on avatud

E-R 06.30-23.00 L, P 09.00-21.00

Ülemiste City

Aadress: Sepise 10, Tallinn 11415
Telefon: +372 641 0024
E-post: ylemiste@myfitness.ee

Klubi on avatud

E-R 06.30-23.00 L, P 09.00-21.00

Lasnamäe Virbi

Aadress: Virbi 12, Tallinn 13629
Telefon: +372 600 6366
E-post: virbi@myfitness.ee

Klubi on avatud

E-R 07.00-22.00 L, P 09.00-21.00

Lasnamäe Linnamäe

Aadress: Linnamäe tee 3, Tallinn 13912
Telefon: +372 648 8115
E-post: linnamae@myfitness.ee

Klubi on avatud

E-R 06.30-23.00 L, P 09.00-21.00

Lasnamäe Kärberi

Aadress: Kärberi 20, Tallinn 13919
Telefon: +372 633 1600
E-post: karberi@myfitness.ee

Klubi on avatud

E-R 06.30-23.00 L, P 09.00-21.00

Pirita

Aadress: Merivälja tee 24, Tallinn 11911
Telefon: +372 664 7011
E-post: pirita@myfitness.ee

Klubi on avatud

E-R 07.00-22.00 L, P 09.00-21.00

Viimsi

Aadress: Sõpruse tee 15, Haabneeme, Viimsi vald 74001
Telefon: +372 661 9740
E-post: viimsi@myfitness.ee

Klubi on avatud

E-R 06.30-23.00 L, P 09.00-21.00

Tartu Kesklinn

Aadress: Küüni 7, Tartu 51004
Telefon: +372 736 2990
E-post: tartukesklinn@myfitness.ee

Klubi on avatud

E-R 06.30-23.00 L, P 09.00-21.00

Tartu Annelinn

Aadress: Kalda tee 41, Tartu 50707
Telefon: +372 731 0010
E-post: annelinn@myfitness.ee

Klubi on avatud

E-R 06.30-23.00 L, P 09.00-21.00

Tartu Lõunakeskus

Aadress: Ringtee 75, Tartu 50501
Telefon: +372 731 5662
E-post: lounakeskus@myfitness.ee

Klubi on avatud

E-R 07.00-22.00 L, P 09.00-21.00

Pärnu

Aadress: Aida 5, Pärnu 80010
Telefon: +372 442 3000
E-post: parnu@myfitness.ee

Klubi on avatud

E-R 07.00-22.00 L, P 09.00-20.00

Narva Fama

Aadress: Fama tänav 10, Narva 20303
Telefon: +372 357 9370
E-post: narva@myfitness.ee

Klubi on avatud

E-R 07.00-22.00 L, P 09.00-21.00

Viljandi

Aadress: Männimäe tee 4, Viljandi 71010
Telefon: +372 434 5245
E-post: viljandi@myfitness.ee

Klubi on avatud

E-R 07.00-22.00 L, P 09.00-20.00

My Fitness AS

Aadress: Haabersti 5, Tallinn 13516
Reg nr: 11273563
KMKR: EE101071404

 

E-post: myfitness@myfitness.ee

Swedbank: EE462200221032077123
SWIFT: HABAEE2X
SEB Pank: EE461010220074514017
SWIFT: EEUHEE2X

Arvete tasumisel palun märkida viitenumber

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?