MyFitness

Rocca al Mare

Aadress: Haabersti 5, Tallinn 13516
Telefon: +372 6600520
E-post: roccaalmare@myfitness.ee

Klubi on avatud

E-R 6.30-23.00 L, P 9.00-21.00

Viru

Aadress: Viru väljak 4, Tallinn 10111
Telefon: +372 6071000
E-post: viru@myfitness.ee

Klubi on avatud

E-R 6.30-23.00 L, P 9.00-21.00

Postimaja

Aadress: Narva mnt 1, Tallinn 10111
Telefon: +372 6240417
E-post: postimaja@myfitness.ee

Klubi on avatud

E-R 6.30-23.00 L, P 9.00-21.00

Solaris

Aadress: Estonia pst. 9 Tallinn 10143
Telefon: +372 6011251
E-post: solaris@myfitness.ee

Klubi on avatud

E-R 7.00-22.00 L, P 9.00-21.00

Ülemiste City

Aadress: Sepise 10, Tallinn
Telefon:
E-post: myfitness@myfitness.ee

Klubi on avatud

alates kevad 2017!

Kristiine

Aadress: Tulika põik 3, Tallinn 10613
Telefon: +372 6660025
E-post: kristiine@myfitness.ee

Klubi on avatud

E-R 7.00-22.00 L, P 9.00-21.00

Mustamäe

Aadress: Tammsaare tee 104a, Tallinn 12918
Telefon: +372 6548067
E-post: mustamae@myfitness.ee

Klubi on avatud

E-R 6.30-23.00 L, P 9.00-21.00

Lasnamäe Virbi

Aadress: Virbi 12, Tallinn 13629
Telefon: +372 6006366
E-post: virbi@myfitness.ee

Klubi on avatud

E-R 7.00-22.00 L, P 9.00-21.00

Lasnamäe Kärberi

Aadress: Kärberi 20, Tallinn 13919
Telefon: +372 6331600
E-post: karberi@myfitness.ee

Klubi on avatud

E-R 6.30-23.00 L, P 9.00-21.00

Pirita

Aadress: Merivälja tee 24, Tallinn
Telefon: +372 6647011
E-post: pirita@myfitness.ee

Klubi on avatud

E-R 6.30-23.00 L-P 9.00-21.00

Viimsi

Aadress: Sõpruse tee 15, Haabneeme, Viimsi vald 74001
Telefon: +372 6619740
E-post: viimsi@myfitness.ee

Klubi on avatud

E-R 6.30-23.00 L, P 9.00-21.00

Tartu Kesklinn

Aadress: Küüni 7, Tartu 51004
Telefon: +372 7362990
E-post: tartukesklinn@myfitness.ee

Klubi on avatud

E-R 6.30-23.00 L, P 9.00-21.00

Tartu Lõunakeskus

Aadress: Ringtee 75, Tartu 50501
Telefon: +372 7315662
E-post: tartu@myfitness.ee

Klubi on avatud

E-R 7.00-22.00 L 9.00-19.00 P 9.00-21.00

Narva

Aadress: Fama tänav 10, Narva 20303
Telefon: +372 3579370
E-post: narva@myfitness.ee

Klubi on avatud

E-R 7.00-22.00 L, P 9.00-21.00

Pärnu

Aadress: Aida 5, Pärnu 80010
Telefon: +372 4423000
E-post: parnu@myfitness.ee

Klubi on avatud

E-R 7.00-22.00 L 9.00-19.00 P 9.00-20.00

Viljandi

Aadress: Männimäe tee 4, Viljandi 71010
Telefon: +372 4345245
E-post: viljandi@myfitness.ee

Klubi on avatud

E-R 7.00-22.00 L 9.00-19.00 P 9.00-20.00

Balti Jaam

Aadress: Kopli 1, Tallinn 10412
Telefon:
E-post: myfitness@myfitness.ee

Klubi on avatud

alates kevad 2017!

Lasnamäe Linnamäe

Aadress: Linnamäe tee 3, Tallinn 13912
Telefon:
E-post: myfitness@myfitness.ee

Klubi on avatud

alates suvi 2017!

My Fitness AS

Aadress: Haabersti 5, Tallinn 13516
Reg nr: 11273563

E-post: myfitness@myfitness.ee

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

Sulge

Unustasid salasõna?