MyFitness

vaata MyFitness Mustamäe tunniplaani

MyFitness Mustamäe asub Mustamäe keskuses, aadressil Tammsaare tee 104a

E-R 06.30-23.00 L, P 09.00-21.00

MyFitness Mustamaä

Treeningud

 • Rühmatreeningud

 • Personaaltreeningud ja nõustamine

 • Jõusaal

 • Body & Mind

Mustamäe MyFitness jõusaal

Kvaliteetne jõusaal

MyFitness Mustamäe klubis on uusimate Technogym seadmetega varustatud jõusaal, kus on eraldi Pure Strenght ja Functional Zone treening-alad. Jõusaalis nõustavad Sind MyFitnessi kogenud personaaltreenerid.

Queenax Mustamäe MyFitness klubis

Queenax

Uus ja mitmekülgne treeningseade Queenax ootab Sind MyFitness Mustamäe klubis! Queenax on konstruktsioon, millel on võimalik läbi viia sadu erinevaid harjutusi! Pakume Sulle unikaalset võimalust osaleda Superfunctional ja TRX tundides ning ka põnevates ringtreeningutes, milles saad enda treeningu koos koolitatud treenerite abiga viia täiesti uuele tasemele.

Mustamäe MyFitness rühmatreeningud

Mitmekülgsed rühmatreeningud

Klubis on avar rühmatreeningute saal, kus pakume mitmekülgseid treeninguid. Klubi tunniplaanis on sobivad valikud nii algajale kui juba kogenud treenijale. Treeningutest on esindatud  nii MyFitnessi enda kui Les Mills kontseptsiooni treeningud.

Personaaltreeningud

Personaaltreenerid Mustamäel

Meil kõigil on soovid ja eesmärgid, mida tahame treenides saavutada. Personaaltreener annab Sulle võimaluse enda unistused tunduvalt kiiremini täide viia!

Uudised

 • MyFitness MARATON nädal esitab Sulle uuel nädalal väljakutse!

  Tuleval nädalal leiad kõikidest Tallinna MyFitness spordiklubide tunniplaanist väljakutsuvaid 75-ja 90-minutilisi kui ka lausa KAHETUNNISEID Maraton treeninguid!

  20. november, 2017

 • Ujumiskursused täiskasvanud algajatele

  Sinu viimane võimalus liituda 14. novembril alustava ujumiskursuse grupiga! Registreeri ennast kursustele juba täna, viimased vabad kohad pakkuda! Ujumine annab hea koormuse kõikidele peamistele lihasgruppidele ja on heaks vahelduseks tavapärastele jõusaali- ja rühmatreeningutele!

  14. november, 2017

Kõik uudised

MyFitness Mustamäe
Tammsaare tee 104a, Tallinn 12918

Klienditeenindus +372 6548067
mustamae@myfitness.ee

Treenerid ja töötajad

E-R 06.30-23.00 L, P 09.00-21.00

Tasuta parkimine parkimiskellaga 4 tundi

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

Sulge

Unustasid salasõna?

MyFitness