MyFitness

vaata MyFitness Narva Fama tunniplaani

Spordiklubi MyFitness Narva Fama asub linna südames Fama keskuse 3. korrusel.

E-N 07.00-22.00 R 07.00-22.00 L, P 09.00-21.00

Treeningud

 • Rühmatreeningud

 • Personaaltreeningud ja nõustamine

 • Jõusaal

 • Body & Mind

 • Spinning

MyFitness Narva rühmatreeningud

Mitmekülgsed rühmatreeningud

Klubis on avar rühmatreeningute saal, kus pakume mitmekülgseid treeninguid. Klubi tunniplaanis on sobivad valikud nii algajale kui juba kogenud treenijale. Treeningutest on esindatud nii MyFitnessi enda kui Les Mills kontseptsiooni treeningud.

MyFitness Narva jõusaal

Kvaliteetne jõusaal

MyFitness Narva klubis on kvaliteetne jõusaali masinapark TechnoGym seademetega, kardiopark, vabade raskuste ala ning venitusnurk. Jõusaalis nõustavad Sind MyFitnessi kogenud personaaltreenerid.

Spinning

Klubi pakub tõhusaid siserattatreeninguid parimate treenerite juhendamisel. Spinning on hea treening nii algajale kui juba edasijõudnud treenijale.

Personaaltreener

Personaaltreenerid Narva Famas

Meil kõigil on soovid ja eesmärgid, mida tahame treenides saavutada. Personaaltreener annab Sulle võimaluse enda unistused tunduvalt kiiremini täide viia!

Uudised

 • MyFitness Narva Fama kutsub loengusse

  Oled oodatud juba sellel laupäeval 21.10 kell 12.30 MyFitness Narva Fama klubisse loengusse. Klubi liikmele on osalemine tasuta ja mitteliikmele 5 €.

  19. oktoober, 2017

 • Hooandja.ee projekt: aita Downi sündroomiga ujuja Maria Rein INAS`e maailmameistrivõistlustele!

  Maria on järjekindel ja töökas õpilane. Ta ei jäta trennis kedagi külmaks, trennis teda armastatakse ja oodatakse. Maria on väga tundlik, habras ja siiras. Maria kallistab tihti. Ta armastab nalja ja naeru ja peale treeningut preemiaks śhokolaadikommi. Võib öelda, et ujumine on Maria elu mõte, sest tänu sellele saab ta tunda ennast täisväärtusliku ja aktiivse inimesena.

  6. oktoober, 2017

Kõik uudised

MyFitness Narva
Fama tänav 10, Narva 20303

Klienditeenindus +372 3579370
narva@myfitness.ee

Treenerid ja töötajad

E-N 07.00-22.00 R 07.00-22.00 L, P 09.00-21.00

Parkimine tasuta

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

Sulge

Unustasid salasõna?