MyFitness

Jõusaal

Kõikides MyFitnessi spordiklubides on hästivarustatud jõusaalid, kust leiate suurepärase valiku kardiomasinaid,  vabaraskuste ala, funktsionaalse ala ja venitusala. MyFitnessi seadmeparki kuuluvad enamuses Technogym seadmed ja vabaraskused, mis on kvaliteetsed ja kõrgelt tunnustatud kogu maailmas. Lisaks on valitud klubides olemas CrossTraining ja funktsionaalalad, kus saab teha efektiivseid kogu keha treeninguid ja kasutada paljusid erinevaid vahendeid.

Olgu Sinu eesmärgiks rasvapõletus, kaalulangetus, lihasmassi kasvatamine või lihtsalt hea enesetunne – järjepideva ja teadliku jõutreeninguga on kõik eelpool nimetatud eesmärgid saavutatavad.
Ühtlasi on jõutreening ideaalne ka paljude haiguste ennetamise puhul nagu näiteks südame-ja veresoonkonnahaigused või erinevad lihaste ja liigestega seonduvad haigused. Samuti hoiab järjepidev jõutreening keha vanemas eas toonuses ning pikendab tunduvalt tervena elatud aastaid.

Jõusaalis kanna mugavat treeningriietust ja treeningjalanõusid. Võta treeningule alati kaasa vesi ning treeningrätik, mida saad seadmetel mugavalt kasutada. Peale treeningvahendite või seadmete kasutamist desinfitseeri need jõusaalis oleva puhastusvahendiga ja aseta vahendid tagasi oma kohale.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?