MyFitness

Aeg Esmaspäev 21.08.2017 Teisipäev 22.08.2017 Kolmapäev 23.08.2017 Neljapäev 24.08.2017 Reede 25.08.2017 Laupäev 26.08.2017 Pühapäev 27.08.2017
07:00
Ringtreening (07:15 - 08:00) Tatjana Jakovleva Mustamäe Jõusaal
Ringtreening (07:15 - 08:00) Tatjana Jakovleva Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 7
BodyPump (07:30 - 08:30) Hedi Haug Mustamäe Stuudio
BodyPump (07:30 - 08:30) Hedi Haug Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 11
Kõht selg tuhar45 (07:45 - 08:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Mustamäe Stuudio
Kõht selg tuhar45 (07:45 - 08:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 5
TRX+ringtreening (07:30 - 08:30) Janek Uuk Mustamäe Jõusaal
TRX+ringtreening (07:30 - 08:30) Janek Uuk Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 14 Registreerunuid: 5
Nike Training Club Strength (07:30 - 08:15) Maarja Pütsep Mustamäe Stuudio
Nike Training Club Strength (07:30 - 08:15) Maarja Pütsep Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 2
Ringtreening (07:30 - 08:15) Kaspar Lannes Mustamäe Jõusaal
Ringtreening (07:30 - 08:15) Kaspar Lannes Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 7
BodyBalance (07:25 - 08:25) Riina Gross Mustamäe Stuudio
BodyBalance (07:25 - 08:25) Riina Gross Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 2
Ringtreening (07:30 - 08:15) Janek Uuk Mustamäe Jõusaal
Ringtreening (07:30 - 08:15) Janek Uuk Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 5
08:00
Jõusaali ABC (08:00 - 09:00) Tatjana Jakovleva Mustamäe Jõusaal
Jõusaali ABC (08:00 - 09:00) Tatjana Jakovleva Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 0
Nike Training Club Endurance (08:30 - 09:15) Kristi Aedma Mustamäe Stuudio
Nike Training Club Endurance (08:30 - 09:15) Kristi Aedma Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 6
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Jekaterina Irvanets-Goldmann Mustamäe Stuudio
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Jekaterina Irvanets-Goldmann Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Miko Lilleorg Mustamäe Stuudio
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Miko Lilleorg Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1
09:00
Pilates (09:15 - 10:15) Kristi Pedaru Mustamäe Stuudio
Pilates (09:15 - 10:15) Kristi Pedaru Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1
Pilates (09:15 - 10:15) Tanja Vaher Mustamäe Stuudio
Pilates (09:15 - 10:15) Tanja Vaher Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
TRX Cardio (09:30 - 10:15) Janika Pajumaa Mustamäe Jõusaal
TRX Cardio (09:30 - 10:15) Janika Pajumaa Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 0
10:00
BodyPump30+MyFit abs (10:00 - 11:00) Mihkel Vabrit Mustamäe Stuudio
BodyPump30+MyFit abs (10:00 - 11:00) Mihkel Vabrit Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
Jõusaalis valvetreener (10:15 - 11:15) Janika Pajumaa Mustamäe Jõusaal
Jõusaalis valvetreener (10:15 - 11:15) Janika Pajumaa Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
11:00
Toning (11:00 - 12:00) Marge Nõmmik Mustamäe Stuudio
Toning (11:00 - 12:00) Marge Nõmmik Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 3
BodyCombat (11:00 - 12:00) Kris-Marie Nisu Mustamäe Stuudio
BodyCombat (11:00 - 12:00) Kris-Marie Nisu Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1
BodyBalance (11:00 - 12:00) Ethel Igatt Mustamäe Stuudio
BodyBalance (11:00 - 12:00) Ethel Igatt Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Aigi Kõiv Mustamäe Stuudio
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Aigi Kõiv Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 3
deepWORK (11:30 - 12:30) Kristi Roosimägi Mustamäe Stuudio
deepWORK (11:30 - 12:30) Kristi Roosimägi Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
TRX (11:00 - 12:00) Talis Ponna Mustamäe Stuudio
TRX (11:00 - 12:00) Talis Ponna Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0
BodyCombat (11:00 - 12:00) Kris-Marie Nisu Mustamäe Stuudio
BodyCombat (11:00 - 12:00) Kris-Marie Nisu Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1
12:00
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Marge Nõmmik Mustamäe Stuudio
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Marge Nõmmik Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1
BodyPump (12:00 - 13:00) Meike Tomp Mustamäe Stuudio
BodyPump (12:00 - 13:00) Meike Tomp Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 3
TRX toning (12:00 - 13:00) Katrena Tenno Mustamäe Stuudio
TRX toning (12:00 - 13:00) Katrena Tenno Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1
Ringtreening (12:00 - 13:00) Ott Mänd Mustamäe Jõusaal
Ringtreening (12:00 - 13:00) Ott Mänd Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 14 Registreerunuid: 1
BodyPump (12:00 - 13:00) Rein Kahro Mustamäe Stuudio
BodyPump (12:00 - 13:00) Rein Kahro Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 2
Toning (12:30 - 13:30) Kristi Roosimägi Mustamäe Stuudio
Toning (12:30 - 13:30) Kristi Roosimägi Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1
Ringtreening (12:30 - 13:15) Tatjana Jakovleva Mustamäe Jõusaal
Ringtreening (12:30 - 13:15) Tatjana Jakovleva Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 0
BodyCombat (12:00 - 13:00) Hedi Haug Mustamäe Stuudio
BodyCombat (12:00 - 13:00) Hedi Haug Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1
Zumba (12:00 - 13:00) Marilin Kosubenko Mustamäe Stuudio
Zumba (12:00 - 13:00) Marilin Kosubenko Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
13:00
Jõusaalis valvetreener (13:30 - 14:00) Ott Mänd Mustamäe Jõusaal
Jõusaalis valvetreener (13:30 - 14:00) Ott Mänd Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Jõusaalis valvetreener (13:15 - 14:15) Tatjana Jakovleva Mustamäe Jõusaal
Jõusaalis valvetreener (13:15 - 14:15) Tatjana Jakovleva Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Toning (13:00 - 14:00) Marilin Kosubenko Mustamäe Stuudio
Toning (13:00 - 14:00) Marilin Kosubenko Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 2
14:00
BodyPump (14:00 - 15:00) Julia Zamatajeva Mustamäe Stuudio
BodyPump (14:00 - 15:00) Julia Zamatajeva Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1
Zumba (14:00 - 15:00) Marilin Kosubenko Mustamäe Stuudio
Zumba (14:00 - 15:00) Marilin Kosubenko Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 2
Pilates (14:30 - 15:30) Kristi Pedaru Mustamäe Stuudio
Pilates (14:30 - 15:30) Kristi Pedaru Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1
Brazil butt lift45 (14:00 - 14:45) Marge Nõmmik Mustamäe Stuudio
Brazil butt lift45 (14:00 - 14:45) Marge Nõmmik Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
BodyPump (14:00 - 15:00) Kaarel Tõll Mustamäe Stuudio
BodyPump (14:00 - 15:00) Kaarel Tõll Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1
15:00
Yoga (15:00 - 16:00) Piret Kasak Mustamäe Stuudio
Yoga (15:00 - 16:00) Piret Kasak Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
BodyBalance (15:00 - 16:00) Kadri Carrico Mustamäe Stuudio
BodyBalance (15:00 - 16:00) Kadri Carrico Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 2
16:00
Jõusaalis valvetreener (16:30 - 17:00) Ott Mänd Mustamäe Jõusaal
Jõusaalis valvetreener (16:30 - 17:00) Ott Mänd Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Yoga (16:30 - 17:30) Inge Nelk Mustamäe Stuudio
Yoga (16:30 - 17:30) Inge Nelk Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
BodyAttack (16:30 - 17:30) Deneli Paal Mustamäe Stuudio
BodyAttack (16:30 - 17:30) Deneli Paal Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
17:00
TRX+Ringtreening (17:30 - 18:30) Ott Mänd Mustamäe Jõusaal
TRX+Ringtreening (17:30 - 18:30) Ott Mänd Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 14 Registreerunuid: 0
MyFit abs (17:30 - 18:00) Mihkel Vabrit Mustamäe Stuudio
MyFit abs (17:30 - 18:00) Mihkel Vabrit Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1
Ringtreening (17:30 - 18:15) Janika Pajumaa Mustamäe Jõusaal
Ringtreening (17:30 - 18:15) Janika Pajumaa Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 1
Zumba45 (17:30 - 18:15) Katriina Maidla Mustamäe Stuudio
Zumba45 (17:30 - 18:15) Katriina Maidla Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 2
BootCamp (17:00 - 18:00) Ott Mänd Mustamäe Jõusaal
BootCamp (17:00 - 18:00) Ott Mänd Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 2
Kõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15) Kristiina Stõkova Mustamäe Stuudio
Kõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15) Kristiina Stõkova Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 5
BodyAttack (17:30 - 18:30) Keiu Pirnpuu Mustamäe Stuudio
BodyAttack (17:30 - 18:30) Keiu Pirnpuu Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 3
MyFit abs (17:30 - 18:00) Deneli Paal Mustamäe Stuudio
MyFit abs (17:30 - 18:00) Deneli Paal Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
18:00
BodyPump (18:00 - 19:00) Mihkel Vabrit Mustamäe Stuudio
BodyPump (18:00 - 19:00) Mihkel Vabrit Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 11
Jõusaalis valvetreener (18:30 - 19:00) Ott Mänd Mustamäe Jõusaal
Jõusaalis valvetreener (18:30 - 19:00) Ott Mänd Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Kõht selg tuhar45 (18:05 - 18:50) Laura Orav Mustamäe Stuudio
Kõht selg tuhar45 (18:05 - 18:50) Laura Orav Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 11
BodyCombat (18:30 - 19:30) Hedi Haug Mustamäe Stuudio
BodyCombat (18:30 - 19:30) Hedi Haug Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 6
Nike Training Club Endurance (18:15 - 19:00) Kaisa Sööt Mustamäe Stuudio
Nike Training Club Endurance (18:15 - 19:00) Kaisa Sööt Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 3
BodyPump (18:30 - 19:30) Keiu Pirnpuu Mustamäe Stuudio
BodyPump (18:30 - 19:30) Keiu Pirnpuu Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
Brazil butt lift45 (18:15 - 19:00) Mirjam Rõõmussaar Mustamäe Stuudio
Brazil butt lift45 (18:15 - 19:00) Mirjam Rõõmussaar Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 4
19:00
Total Body HIIT (19:00 - 20:00) Mihkel Vabrit Mustamäe Stuudio
Total Body HIIT (19:00 - 20:00) Mihkel Vabrit Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 5
Sh'bam (19:00 - 19:45) Mirjam Rõõmussaar Mustamäe Stuudio
Sh'bam (19:00 - 19:45) Mirjam Rõõmussaar Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 4
Jõusaali ABC (19:15 - 20:15) Janika Pajumaa Mustamäe Jõusaal
Jõusaali ABC (19:15 - 20:15) Janika Pajumaa Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 0
TaiBox (19:50 - 21:05) Remy Alliksoo Mustamäe Stuudio
TaiBox (19:50 - 21:05) Remy Alliksoo Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
BodyPump (19:30 - 20:30) Hedi Haug Mustamäe Stuudio
BodyPump (19:30 - 20:30) Hedi Haug Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 2
BodyPump (19:00 - 20:00) Hanna Vahar Mustamäe Stuudio
BodyPump (19:00 - 20:00) Hanna Vahar Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 5
TaiBox (19:15 - 20:15) Remy Alliksoo Mustamäe Stuudio
TaiBox (19:15 - 20:15) Remy Alliksoo Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
20:00
BodyBalance (20:00 - 21:00) Kristiina Stõkova Mustamäe Stuudio
BodyBalance (20:00 - 21:00) Kristiina Stõkova Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 6
Yoga (20:30 - 21:30) Maarja-Liis Loo Mustamäe Stuudio
Yoga (20:30 - 21:30) Maarja-Liis Loo Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1
TaiBox (20:05 - 21:20) Remy Alliksoo Mustamäe Stuudio
TaiBox (20:05 - 21:20) Remy Alliksoo Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
21:00
BodyPump (21:30 - 22:30) Rauno Oolberg Mustamäe Stuudio
BodyPump (21:30 - 22:30) Rauno Oolberg Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

Sulge

Unustasid salasõna?