MyFitness

Aeg Esmaspäev 16.01.2017 Teisipäev 17.01.2017 Kolmapäev 18.01.2017 Neljapäev 19.01.2017 Reede 20.01.2017 Laupäev 21.01.2017 Pühapäev 22.01.2017
07:00
BodyPump (07:30 - 08:30) Hedi Haug Mustamäe Stuudio
BodyPump (07:30 - 08:30) Hedi Haug Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 20
Ringtreening (07:30 - 08:30) Asko Külmsaar Mustamäe Jõusaal
Ringtreening (07:30 - 08:30) Asko Külmsaar Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 11
Kõht selg tuhar45 (07:45 - 08:30) Sigrid Laan Mustamäe Stuudio
Kõht selg tuhar45 (07:45 - 08:30) Sigrid Laan Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 19
TRX+ringtreening (07:30 - 08:30) Janek Uuk Mustamäe Jõusaal
TRX+ringtreening (07:30 - 08:30) Janek Uuk Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 14 Registreerunuid: 5
Nike Training Club Challenge Strength+Mobility (07:30 - 08:15) Sigrid Laan Mustamäe Stuudio
Nike Training Club Challenge Strength+Mobility (07:30 - 08:15) Sigrid Laan Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 33
Nike Training Club Challenge Strength (07:30 - 08:15) Kristi Aedma Mustamäe Stuudio
Nike Training Club Challenge Strength (07:30 - 08:15) Kristi Aedma Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 32
Ringtreening (07:30 - 08:15) Kaspar Lannes Mustamäe Jõusaal
Ringtreening (07:30 - 08:15) Kaspar Lannes Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 5
BodyBalance (07:25 - 08:25) Riina Gross Mustamäe Stuudio
BodyBalance (07:25 - 08:25) Riina Gross Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 8
08:00
Superfunctional (08:00 - 08:45) Janika Pajumaa Mustamäe Jõusaal
Superfunctional (08:00 - 08:45) Janika Pajumaa Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 2
Nike Training Club Challenge Strength (08:30 - 09:15) Kristi Aedma Mustamäe Stuudio
Nike Training Club Challenge Strength (08:30 - 09:15) Kristi Aedma Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 25
Nike Training Club Challenge Endurance (08:30 - 09:15) Kristi Aedma Mustamäe Stuudio
Nike Training Club Challenge Endurance (08:30 - 09:15) Kristi Aedma Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 28
Jõusaalis valvetreener (08:30 - 09:00) Asko Külmsaar Mustamäe Jõusaal
Jõusaalis valvetreener (08:30 - 09:00) Asko Külmsaar Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Mihkel Vabrit Mustamäe Stuudio
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Mihkel Vabrit Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 17
Uus! Ringtreening (08:00 - 08:45) Asko Külmsaar Mustamäe Jõusaal
Uus! Ringtreening (08:00 - 08:45) Asko Külmsaar Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 12
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Mihkel Vabrit Mustamäe Stuudio
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Mihkel Vabrit Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 9
09:00
Jõusaali ABC (09:00 - 10:00) Janika Pajumaa Mustamäe Jõusaal
Jõusaali ABC (09:00 - 10:00) Janika Pajumaa Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 0
Pilates (09:15 - 10:15) Kristi Pedaru Mustamäe Stuudio
Pilates (09:15 - 10:15) Kristi Pedaru Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 13
Pilates (09:15 - 10:15) Tanja Vaher Mustamäe Stuudio
Pilates (09:15 - 10:15) Tanja Vaher Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 11
TRX Cardio (09:30 - 10:15) Janika Pajumaa Mustamäe Jõusaal
TRX Cardio (09:30 - 10:15) Janika Pajumaa Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 3
bodyART (09:30 - 10:30) Merrit Helistve Mustamäe Stuudio
bodyART (09:30 - 10:30) Merrit Helistve Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 8
10:00
Ringtreening (10:00 - 11:00) Ott Mänd Mustamäe Jõusaal
Ringtreening (10:00 - 11:00) Ott Mänd Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 4
BodyPump30+MyFit abs (10:00 - 11:00) Mihkel Vabrit Mustamäe Stuudio
BodyPump30+MyFit abs (10:00 - 11:00) Mihkel Vabrit Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 12
Jõusaali ABC (10:00 - 11:00) Ott Mänd Mustamäe Jõusaal
Jõusaali ABC (10:00 - 11:00) Ott Mänd Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 0
Jõusaalis valvetreener (10:15 - 11:15) Janika Pajumaa Mustamäe Jõusaal
Jõusaalis valvetreener (10:15 - 11:15) Janika Pajumaa Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Jõusaalis valvetreener (10:00 - 10:30) Asko Külmsaar Mustamäe Jõusaal
Jõusaalis valvetreener (10:00 - 10:30) Asko Külmsaar Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Nike Training Club Challenge Strength (10:00 - 10:45) Kristiina Stõkova Mustamäe Stuudio
Nike Training Club Challenge Strength (10:00 - 10:45) Kristiina Stõkova Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 20
11:00
Toning (11:00 - 12:00) Marge Nõmmik Mustamäe Stuudio
Toning (11:00 - 12:00) Marge Nõmmik Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 13
BodyCombat (11:00 - 12:00) Kris-Marie Nisu Mustamäe Stuudio
BodyCombat (11:00 - 12:00) Kris-Marie Nisu Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 10
Ringtreening (11:00 - 12:00) Ott Mänd Mustamäe Jõusaal
Ringtreening (11:00 - 12:00) Ott Mänd Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 2
BodyBalance (11:00 - 12:00) Ethel Igatt Mustamäe Stuudio
BodyBalance (11:00 - 12:00) Ethel Igatt Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 21
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Mihkel Vabrit Mustamäe Stuudio
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Mihkel Vabrit Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 14
deepWORK (11:30 - 12:30) Kristi Roosimägi Mustamäe Stuudio
deepWORK (11:30 - 12:30) Kristi Roosimägi Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 4
TRX (11:00 - 12:00) Talis Ponna Mustamäe Stuudio
TRX (11:00 - 12:00) Talis Ponna Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 19
Ringtreening (11:00 - 12:00) Janika Pajumaa Mustamäe Jõusaal
Ringtreening (11:00 - 12:00) Janika Pajumaa Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 17
BodyCombat (11:00 - 12:00) Kris-Marie Nisu Mustamäe Stuudio
BodyCombat (11:00 - 12:00) Kris-Marie Nisu Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 10
12:00
Foamroll kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Marge Nõmmik Mustamäe Stuudio
Foamroll kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Marge Nõmmik Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 11
BodyPump (12:00 - 13:00) Kristiina Aderov Mustamäe Stuudio
BodyPump (12:00 - 13:00) Kristiina Aderov Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 31
TRX toning (12:00 - 13:00) Katrena Tenno Mustamäe Stuudio
TRX toning (12:00 - 13:00) Katrena Tenno Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 12
BodyPump (12:00 - 13:00) Viktor Eksi Mustamäe Stuudio
BodyPump (12:00 - 13:00) Viktor Eksi Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 32
Toning (12:30 - 13:30) Kristi Roosimägi Mustamäe Stuudio
Toning (12:30 - 13:30) Kristi Roosimägi Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 5
BodyCombat (12:00 - 13:00) Hedi Haug Mustamäe Stuudio
BodyCombat (12:00 - 13:00) Hedi Haug Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 11
Jõusaali ABC (12:00 - 13:00) Janika Pajumaa Mustamäe Jõusaal
Jõusaali ABC (12:00 - 13:00) Janika Pajumaa Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 2
Zumba (12:00 - 13:00) Marilin Kosubenko Mustamäe Stuudio
Zumba (12:00 - 13:00) Marilin Kosubenko Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 4
13:00
Toning (13:00 - 14:00) Marilin Kosubenko Mustamäe Stuudio
Toning (13:00 - 14:00) Marilin Kosubenko Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 6
14:00
UUS! BodyPump (14:00 - 15:00) Maia Zamatajeva Mustamäe Stuudio
UUS! BodyPump (14:00 - 15:00) Maia Zamatajeva Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 23
Zumba (14:00 - 15:00) Marilin Kosubenko Mustamäe Stuudio
Zumba (14:00 - 15:00) Marilin Kosubenko Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 17
Pilates (14:30 - 15:30) Mihkel Vabrit Mustamäe Stuudio
Pilates (14:30 - 15:30) Mihkel Vabrit Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 14
Brazil butt lift45 (14:00 - 14:45) Marge Nõmmik Mustamäe Stuudio
Brazil butt lift45 (14:00 - 14:45) Marge Nõmmik Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 22
BodyPump (14:00 - 15:00) Kaarel Tõll Mustamäe Stuudio
BodyPump (14:00 - 15:00) Kaarel Tõll Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 24
15:00
Teens Training Club (12-15a) (15:45 - 16:45) Mihkel Vabrit Mustamäe Stuudio
Teens Training Club (12-15a) (15:45 - 16:45) Mihkel Vabrit Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Teens Training Club (12-15a) (15:45 - 16:45) Mihkel Vabrit Mustamäe Stuudio
Teens Training Club (12-15a) (15:45 - 16:45) Mihkel Vabrit Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Yoga (15:00 - 16:00) Piret Kasak Mustamäe Stuudio
Yoga (15:00 - 16:00) Piret Kasak Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 12
Jõusaalis valvetreener (15:30 - 16:30) Ott Mänd Mustamäe Jõusaal
Jõusaalis valvetreener (15:30 - 16:30) Ott Mänd Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
BodyBalance (15:00 - 16:00) Kristiina Stõkova Mustamäe Stuudio
BodyBalance (15:00 - 16:00) Kristiina Stõkova Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 15
bodyART (15:30 - 16:30) Kaisa Sööt Mustamäe Stuudio
bodyART (15:30 - 16:30) Kaisa Sööt Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 6
16:00
BodyBalance (16:15 - 17:15) Kadri Carrico Mustamäe Stuudio
BodyBalance (16:15 - 17:15) Kadri Carrico Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 13
Jõusaalis valvetreener (16:30 - 17:00) Ott Mänd Mustamäe Jõusaal
Jõusaalis valvetreener (16:30 - 17:00) Ott Mänd Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
BodyAttack (16:30 - 17:30) Deneli Paal Mustamäe Stuudio
BodyAttack (16:30 - 17:30) Deneli Paal Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 9
17:00
Jõusaalis valvetreener (17:30 - 18:00) Ott Mänd Mustamäe Jõusaal
Jõusaalis valvetreener (17:30 - 18:00) Ott Mänd Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Ringtreening (17:30 - 18:15) Janika Pajumaa Mustamäe Jõusaal
Ringtreening (17:30 - 18:15) Janika Pajumaa Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 14
MyFit abs (17:30 - 18:00) Mihkel Vabrit Mustamäe Stuudio
MyFit abs (17:30 - 18:00) Mihkel Vabrit Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 16
Jõusaali ABC (17:15 - 18:15) Mikk-Markus Imala Mustamäe Jõusaal
Jõusaali ABC (17:15 - 18:15) Mikk-Markus Imala Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 3
Erandkorras! Zumba45 (17:30 - 18:15) Katriina Maidla Mustamäe Stuudio
Erandkorras! Zumba45 (17:30 - 18:15) Katriina Maidla Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 23
Uus! Ringtreening (17:30 - 18:30) Ott Mänd Mustamäe Jõusaal
Uus! Ringtreening (17:30 - 18:30) Ott Mänd Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 10
Foamroll abs (17:30 - 18:15) Kristiina Stõkova Mustamäe Stuudio
Foamroll abs (17:30 - 18:15) Kristiina Stõkova Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 25
BootCamp (17:30 - 18:30) Ott Mänd Mustamäe Jõusaal
BootCamp (17:30 - 18:30) Ott Mänd Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 9
Yoga (17:30 - 18:30) Maarja-Liis Loo Mustamäe Stuudio
Yoga (17:30 - 18:30) Maarja-Liis Loo Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 5
UUS! Kõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15) Natalja Videl Mustamäe Stuudio
UUS! Kõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15) Natalja Videl Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 16
MyFit abs (17:30 - 18:00) Deneli Paal Mustamäe Stuudio
MyFit abs (17:30 - 18:00) Deneli Paal Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 2
18:00
BootCamp (18:00 - 19:00) Ott Mänd Mustamäe Jõusaal
BootCamp (18:00 - 19:00) Ott Mänd Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 10
BodyPump (18:00 - 19:00) Viktor Eksi Mustamäe Stuudio
BodyPump (18:00 - 19:00) Viktor Eksi Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 46
Kõht selg tuhar45 (18:05 - 18:50) Laura Orav Mustamäe Stuudio
Kõht selg tuhar45 (18:05 - 18:50) Laura Orav Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 37
Superfunctional (18:15 - 19:15) Mikk-Markus Imala Mustamäe Jõusaal
Superfunctional (18:15 - 19:15) Mikk-Markus Imala Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 7
BodyCombat (18:30 - 19:30) Hedi Haug Mustamäe Stuudio
BodyCombat (18:30 - 19:30) Hedi Haug Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 39
Nike Training Club (18:15 - 19:00) Sigrid Laan Mustamäe Stuudio
Nike Training Club (18:15 - 19:00) Sigrid Laan Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 30
BodyPump (18:30 - 19:30) Hanna Vahar Mustamäe Stuudio
BodyPump (18:30 - 19:30) Hanna Vahar Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 18
Brazil butt lift45 (18:15 - 19:00) Liina Davõdova Mustamäe Stuudio
Brazil butt lift45 (18:15 - 19:00) Liina Davõdova Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 39
19:00
Total Body HIIT (19:00 - 20:00) Viktor Eksi Mustamäe Stuudio
Total Body HIIT (19:00 - 20:00) Viktor Eksi Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 38
Erandkorras! BodyJam45 (19:00 - 19:45) Mihkel Lubi Mustamäe Stuudio
Erandkorras! BodyJam45 (19:00 - 19:45) Mihkel Lubi Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 27
Jõusaali ABC (19:15 - 20:15) Janika Pajumaa Mustamäe Jõusaal
Jõusaali ABC (19:15 - 20:15) Janika Pajumaa Mustamäe Jõusaal  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 3
TaiBox (19:50 - 21:05) Remy Alliksoo Mustamäe Stuudio
TaiBox (19:50 - 21:05) Remy Alliksoo Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 10
BodyPump (19:30 - 20:30) Hedi Haug Mustamäe Stuudio
BodyPump (19:30 - 20:30) Hedi Haug Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 44
BodyPump (19:00 - 20:00) Hanna Vahar Mustamäe Stuudio
BodyPump (19:00 - 20:00) Hanna Vahar Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 29
TaiBox (19:15 - 20:15) Remy Alliksoo Mustamäe Stuudio
TaiBox (19:15 - 20:15) Remy Alliksoo Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
20:00
BodyBalance (20:00 - 21:00) Kristiina Stõkova Mustamäe Stuudio
BodyBalance (20:00 - 21:00) Kristiina Stõkova Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 37
Yoga (20:30 - 21:30) Maarja-Liis Loo Mustamäe Stuudio
Yoga (20:30 - 21:30) Maarja-Liis Loo Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 16
TaiBox (20:05 - 21:20) Remy Alliksoo Mustamäe Stuudio
TaiBox (20:05 - 21:20) Remy Alliksoo Mustamäe Stuudio  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 10

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

Sulge

Unustasid salasõna?