MyFitness

Time Monday 18.11.2019 Tuesday 19.11.2019 Wednesday 20.11.2019 Thursday 21.11.2019 Friday 22.11.2019 Saturday 23.11.2019 Sunday 24.11.2019
07:00
Nike Training Club ENDURANCE (07:00 - 07:50) Sigrid Laan Stuudio
Nike Training Club ENDURANCE (07:00 - 07:50) Sigrid Laan Stuudio  
Total places: 45 Registered: 24
Fast X Strong X (07:30 - 08:30) Karina Alt Studio X
Fast X Strong X (07:30 - 08:30) Karina Alt Studio X  
Total places: 24 Registered: 19 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (07:45 - 08:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio
Kõht selg tuhar45 (07:45 - 08:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio  
Total places: 45 Registered: 4
Nike Training Club STRENGTH (07:30 - 08:20) Sigrid Laan Stuudio
Nike Training Club STRENGTH (07:30 - 08:20) Sigrid Laan Stuudio  
Total places: 45 Registered: 18
Lower Body X (07:15 - 08:15) Kadi Kuslap Studio X
Lower Body X (07:15 - 08:15) Kadi Kuslap Studio X  
Total places: 24 Registered: 18 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Nike Training Club YOGA (07:30 - 08:20) Kaisa Sööt Stuudio
Nike Training Club YOGA (07:30 - 08:20) Kaisa Sööt Stuudio  
Total places: 45 Registered: 4
Express X (07:30 - 08:15) Janek Uuk Studio X
Express X (07:30 - 08:15) Janek Uuk Studio X  
Total places: 24 Registered: 11 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Nike Training Club STRENGTH (07:30 - 08:20) Keisy Põldsam Stuudio
Nike Training Club STRENGTH (07:30 - 08:20) Keisy Põldsam Stuudio  
Total places: 45 Registered: 6
08:00
Nike Training Club STRENGTH (08:30 - 09:20) Karina Alt Stuudio
Nike Training Club STRENGTH (08:30 - 09:20) Karina Alt Stuudio  
Total places: 45 Registered: 0
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Tatjana Fesko Stuudio
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Tatjana Fesko Stuudio  
Total places: 45 Registered: 2
Jõusaalis treener (08:00 - 09:00) Risto Saul Jõusaal
Jõusaalis treener (08:00 - 09:00) Risto Saul Jõusaal  
Total places: 0 Registered: 0
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Kauri Lillemäe Stuudio
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Kauri Lillemäe Stuudio  
Total places: 45 Registered: 2
09:00
Pilates (09:30 - 10:30) Helen Hade Stuudio
Pilates (09:30 - 10:30) Helen Hade Stuudio  
Total places: 45 Registered: 10
bodyART (09:30 - 10:30) Merrit Helistve Stuudio
bodyART (09:30 - 10:30) Merrit Helistve Stuudio  
Total places: 45 Registered: 1
Nike Training Club75 (09:30 - 10:45) Kristiina Lauri Stuudio
Nike Training Club75 (09:30 - 10:45) Kristiina Lauri Stuudio  
Total places: 45 Registered: 3
Yoga75 (09:30 - 10:45) Inge Nelk Stuudio
Yoga75 (09:30 - 10:45) Inge Nelk Stuudio  
Total places: 45 Registered: 1
10:00
Jõusaalis treener (10:00 - 11:15) Kadri Saar Jõusaal
Jõusaalis treener (10:00 - 11:15) Kadri Saar Jõusaal  
Total places: 0 Registered: 0
Cardio legs (10:00 - 10:30) Mihkel Vabrit Stuudio
Cardio legs (10:00 - 10:30) Mihkel Vabrit Stuudio  
Total places: 45 Registered: 1 30minutiline lihtsate liikumistega, tempokas cardio treening, kus treenitakse vastupidavust ning läbi tõhusate harjutuste alakeha lihaseid.
MyFit abs (10:30 - 11:00) Mihkel Vabrit Stuudio
MyFit abs (10:30 - 11:00) Mihkel Vabrit Stuudio  
Total places: 45 Registered: 1
StrongBody (10:00 - 11:00) Getter Oja Jõusaal
StrongBody (10:00 - 11:00) Getter Oja Jõusaal  
Total places: 12 Registered: 1
11:00
Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Marge Nõmmik Stuudio
Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Marge Nõmmik Stuudio  
Total places: 45 Registered: 9 45minutiline tempokas kogu keha cardio treening, kus lisaks vastupidavuse treenimisele töötatakse lihastreeningu harjutustega läbi kogu keha lihaskond. Treeningus kasutatakse 0,5-1 kg hantleid.
BodyCombat (11:00 - 12:00) Kris-Marie Nisu Stuudio
BodyCombat (11:00 - 12:00) Kris-Marie Nisu Stuudio  
Total places: 45 Registered: 6
BodyBalance (11:00 - 12:00) Egle Hanson Stuudio
BodyBalance (11:00 - 12:00) Egle Hanson Stuudio  
Total places: 45 Registered: 3
Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Aigi Kõiv Stuudio
Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Aigi Kõiv Stuudio  
Total places: 45 Registered: 3 45minutiline tempokas kogu keha cardio treening, kus lisaks vastupidavuse treenimisele töötatakse lihastreeningu harjutustega läbi kogu keha lihaskond. Treeningus kasutatakse 0,5-1 kg hantleid.
BodyPump (11:30 - 12:30) Hedi Haug Stuudio
BodyPump (11:30 - 12:30) Hedi Haug Stuudio  
Total places: 45 Registered: 0
BodyCombat (11:00 - 12:00) Kauri Lillemäe Stuudio
BodyCombat (11:00 - 12:00) Kauri Lillemäe Stuudio  
Total places: 45 Registered: 2
12:00
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Marge Nõmmik Stuudio
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Marge Nõmmik Stuudio  
Total places: 45 Registered: 15
BodyPump (12:00 - 13:00) Meike Tomp Stuudio
BodyPump (12:00 - 13:00) Meike Tomp Stuudio  
Total places: 45 Registered: 5
Fast X Strong X (12:00 - 13:00) Karina Alt Studio X
Fast X Strong X (12:00 - 13:00) Karina Alt Studio X  
Total places: 24 Registered: 7 Treeningus on vajalik treeningrätik!
BodyPump (12:00 - 13:00) Mihkel Vabrit Stuudio
BodyPump (12:00 - 13:00) Mihkel Vabrit Stuudio  
Total places: 45 Registered: 5
MyFit body (12:00 - 13:00) Kristi Roosimägi Stuudio
MyFit body (12:00 - 13:00) Kristi Roosimägi Stuudio  
Total places: 45 Registered: 2
BodyCombat (12:30 - 13:30) Hedi Haug Stuudio
BodyCombat (12:30 - 13:30) Hedi Haug Stuudio  
Total places: 45 Registered: 1
Zumba (12:00 - 13:00) Marilin Kosubenko Stuudio
Zumba (12:00 - 13:00) Marilin Kosubenko Stuudio  
Total places: 45 Registered: 2
13:00
Zumba (13:10 - 14:10) Kaisa Edenberg Stuudio
Zumba (13:10 - 14:10) Kaisa Edenberg Stuudio  
Total places: 45 Registered: 0
Cardio legs (13:00 - 13:30) Mihkel Vabrit Stuudio
Cardio legs (13:00 - 13:30) Mihkel Vabrit Stuudio  
Total places: 45 Registered: 1 30minutiline lihtsate liikumistega, tempokas cardio treening, kus treenitakse vastupidavust ning läbi tõhusate harjutuste alakeha lihaseid.
MyFit abs (13:30 - 14:00) Hedi Haug Stuudio
MyFit abs (13:30 - 14:00) Hedi Haug Stuudio  
Total places: 45 Registered: 0
Jõusaalis treener (13:00 - 13:45) Raymo Korkma Jõusaal
Jõusaalis treener (13:00 - 13:45) Raymo Korkma Jõusaal  
Total places: 0 Registered: 0
MyFit body (13:00 - 14:00) Marilin Kosubenko Stuudio
MyFit body (13:00 - 14:00) Marilin Kosubenko Stuudio  
Total places: 45 Registered: 0
14:00
Total Body X (14:00 - 15:00) Rein Kahro Studio X
Total Body X (14:00 - 15:00) Rein Kahro Studio X  
Total places: 24 Registered: 14 Treeningus on vajalik treeningrätik!
BodyPump (14:00 - 15:00) Talis Ponna Stuudio
BodyPump (14:00 - 15:00) Talis Ponna Stuudio  
Total places: 45 Registered: 14
Express X (14:00 - 14:45) Mirjam Mäesalu Studio X
Express X (14:00 - 14:45) Mirjam Mäesalu Studio X  
Total places: 24 Registered: 1 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Pilates (14:30 - 15:30) Helen Hade Stuudio
Pilates (14:30 - 15:30) Helen Hade Stuudio  
Total places: 45 Registered: 1
Kõht selg tuhar45 (14:00 - 14:45) Marge Nõmmik Stuudio
Kõht selg tuhar45 (14:00 - 14:45) Marge Nõmmik Stuudio  
Total places: 45 Registered: 0
Arms & Abs X (14:00 - 15:00) Mirjam Mäesalu Studio X
Arms & Abs X (14:00 - 15:00) Mirjam Mäesalu Studio X  
Total places: 24 Registered: 4 Treeningus on vajalik treeningrätik!
StrongBody (14:00 - 15:00) Raymo Korkma Jõusaal
StrongBody (14:00 - 15:00) Raymo Korkma Jõusaal  
Total places: 12 Registered: 7
15:00
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Mihkel Vabrit Stuudio
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Mihkel Vabrit Stuudio  
Total places: 30 Registered: 13
BodyBalance (15:00 - 16:00) Maarja Jõgi Stuudio
BodyBalance (15:00 - 16:00) Maarja Jõgi Stuudio  
Total places: 45 Registered: 1
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Mihkel Vabrit Stuudio
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Mihkel Vabrit Stuudio  
Total places: 30 Registered: 0
BodyBalance (15:05 - 16:05) Anne Hanni Stuudio
BodyBalance (15:05 - 16:05) Anne Hanni Stuudio  
Total places: 45 Registered: 1
BodyBalance (15:15 - 16:15) Anne Hanni Stuudio
BodyBalance (15:15 - 16:15) Anne Hanni Stuudio  
Total places: 45 Registered: 0
16:00
BodyPump (16:00 - 17:00) Kauri Lillemäe Stuudio
BodyPump (16:00 - 17:00) Kauri Lillemäe Stuudio  
Total places: 45 Registered: 1
YinYoga75 (16:30 - 17:45) Inge Nelk Stuudio
YinYoga75 (16:30 - 17:45) Inge Nelk Stuudio  
Total places: 45 Registered: 3
17:00
Total Body X (17:30 - 18:30) Helen Aav Studio X
Total Body X (17:30 - 18:30) Helen Aav Studio X  
Total places: 24 Registered: 25 Treeningus on vajalik treeningrätik!
StrongBody (17:45 - 18:45) Keiu Pirnpuu Jõusaal
StrongBody (17:45 - 18:45) Keiu Pirnpuu Jõusaal  
Total places: 14 Registered: 8
StrongBody (17:30 - 18:30) Raymo Korkma Jõusaal
StrongBody (17:30 - 18:30) Raymo Korkma Jõusaal  
Total places: 12 Registered: 8
MyFit abs (17:00 - 17:30) Katriina Maidla Pärnpuu Stuudio
MyFit abs (17:00 - 17:30) Katriina Maidla Pärnpuu Stuudio  
Total places: 45 Registered: 4
Burn X (17:30 - 18:30) Rein Kahro Studio X
Burn X (17:30 - 18:30) Rein Kahro Studio X  
Total places: 24 Registered: 35 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Zumba (17:30 - 18:15) Katriina Maidla Pärnpuu Stuudio
Zumba (17:30 - 18:15) Katriina Maidla Pärnpuu Stuudio  
Total places: 45 Registered: 6
Treeningsari NAINE (17:20 - 18:20) Katriina Maidla Pärnpuu Stuudio
Treeningsari NAINE (17:20 - 18:20) Katriina Maidla Pärnpuu Stuudio  
Total places: 45 Registered: 11 Treeningsarjas Naine pööratakse palju tähelepanu liikumisele ja heale emotsioonile - see trenn ei võta hingetuks, aga samas aitab kindlasti vormi parandada. Cardio aeroobika on tagasi! Treeningus kasutatakse liikumisel 0,5kg-1kg lisaraskust. Keerulised kombinatsioonid puuduvad ning tööd saab kogu keha!
Lower Body X (17:30 - 18:30) Mirjam Mäesalu Studio X
Lower Body X (17:30 - 18:30) Mirjam Mäesalu Studio X  
Total places: 24 Registered: 29 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Arms & Abs X (17:45 - 18:45) Helen Aav Studio X
Arms & Abs X (17:45 - 18:45) Helen Aav Studio X  
Total places: 24 Registered: 27 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15) Natalja Videl Stuudio
Kõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15) Natalja Videl Stuudio  
Total places: 45 Registered: 0
18:00
BodyPump (18:00 - 19:00) Mihkel Vabrit Stuudio
BodyPump (18:00 - 19:00) Mihkel Vabrit Stuudio  
Total places: 45 Registered: 27
Fast X Strong X (18:00 - 19:00) Keiu Pirnpuu Studio X
Fast X Strong X (18:00 - 19:00) Keiu Pirnpuu Studio X  
Total places: 24 Registered: 37 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (18:05 - 18:50) Sigrid Laan Stuudio
Kõht selg tuhar45 (18:05 - 18:50) Sigrid Laan Stuudio  
Total places: 45 Registered: 13
Jõusaalis treener (18:00 - 19:00) Risto Saul Jõusaal
Jõusaalis treener (18:00 - 19:00) Risto Saul Jõusaal  
Total places: 0 Registered: 0
BodyCombat (18:30 - 19:30) Hedi Haug Stuudio
BodyCombat (18:30 - 19:30) Hedi Haug Stuudio  
Total places: 45 Registered: 4
StrongBody (18:00 - 19:00) Genes-Deivid Pikani Jõusaal
StrongBody (18:00 - 19:00) Genes-Deivid Pikani Jõusaal  
Total places: 12 Registered: 7
BodyBalance (18:20 - 19:20) Ave Roots Stuudio
BodyBalance (18:20 - 19:20) Ave Roots Stuudio  
Total places: 45 Registered: 5
BodyPump (18:00 - 19:00) Rauno Oolberg Stuudio
BodyPump (18:00 - 19:00) Rauno Oolberg Stuudio  
Total places: 45 Registered: 4
Total Body X (18:00 - 19:00) Helen Aav Studio X
Total Body X (18:00 - 19:00) Helen Aav Studio X  
Total places: 24 Registered: 37 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Brazil butt lift45 (18:15 - 19:00) Mirjam Rõõmussaar Stuudio
Brazil butt lift45 (18:15 - 19:00) Mirjam Rõõmussaar Stuudio  
Total places: 45 Registered: 0
19:00
MyFit body (19:00 - 20:00) Mihkel Vabrit Stuudio
MyFit body (19:00 - 20:00) Mihkel Vabrit Stuudio  
Total places: 45 Registered: 14
Sh'bam (19:00 - 19:45) Mirjam Rõõmussaar Stuudio
Sh'bam (19:00 - 19:45) Mirjam Rõõmussaar Stuudio  
Total places: 45 Registered: 8
Brazil butt lift45 (19:50 - 20:35) Deneli Paal Stuudio
Brazil butt lift45 (19:50 - 20:35) Deneli Paal Stuudio  
Total places: 45 Registered: 5
BodyPump (19:30 - 20:30) Hedi Haug Stuudio
BodyPump (19:30 - 20:30) Hedi Haug Stuudio  
Total places: 45 Registered: 6
BodyPump (19:20 - 20:20) Hanna Vahar Stuudio
BodyPump (19:20 - 20:20) Hanna Vahar Stuudio  
Total places: 45 Registered: 1
StripDance (19:10 - 20:10) Maarja Jõgi Stuudio
StripDance (19:10 - 20:10) Maarja Jõgi Stuudio  
Total places: 45 Registered: 4
BodyPump (19:30 - 20:30) Hanna Vahar Stuudio
BodyPump (19:30 - 20:30) Hanna Vahar Stuudio  
Total places: 45 Registered: 0
20:00
BodyBalance (20:00 - 21:00) Kristiina Lauri Stuudio
BodyBalance (20:00 - 21:00) Kristiina Lauri Stuudio  
Total places: 45 Registered: 9
BodyPump (20:40 - 21:40) Deneli Paal Stuudio
BodyPump (20:40 - 21:40) Deneli Paal Stuudio  
Total places: 45 Registered: 0
Yoga (20:30 - 21:45) Ketlin Bergmann Stuudio
Yoga (20:30 - 21:45) Ketlin Bergmann Stuudio  
Total places: 45 Registered: 1

Close

MyFitness newsletter

Join our newsletter and be always informed about our latest trainings, club news and offers!

Please review our privacy notice.

Close

Forgot your password?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?