MyFitness

Time Monday 15.07.2019 Tuesday 16.07.2019 Wednesday 17.07.2019 Thursday 18.07.2019 Friday 19.07.2019 Saturday 20.07.2019 Sunday 21.07.2019
07:00
BodyPump (07:40 - 08:40) Kauri Lillemäe Stuudio
BodyPump (07:40 - 08:40) Kauri Lillemäe Stuudio  
Total places: 45 Registered: 13
Lower Body X (07:30 - 08:30) Karina Alt Studio X
Lower Body X (07:30 - 08:30) Karina Alt Studio X  
Total places: 24 Registered: 11
Kõht selg tuhar45 (07:45 - 08:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio
Kõht selg tuhar45 (07:45 - 08:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio  
Total places: 45 Registered: 11
Arms & Abs X (07:00 - 08:00) Vahur Kiis Studio X
Arms & Abs X (07:00 - 08:00) Vahur Kiis Studio X  
Total places: 24 Registered: 11
Nike Training Club ENDURANCE (07:30 - 08:20) Maarja Pütsep Stuudio
Nike Training Club ENDURANCE (07:30 - 08:20) Maarja Pütsep Stuudio  
Total places: 45 Registered: 13
Yoga (07:30 - 08:20) Ketlin Bergmann Stuudio
Yoga (07:30 - 08:20) Ketlin Bergmann Stuudio  
Total places: 45 Registered: 2
Total Body X (07:30 - 08:30) Karina Alt Studio X
Total Body X (07:30 - 08:30) Karina Alt Studio X  
Total places: 24 Registered: 7
Järgmine treening 09.08! Total Body X (07:30 - 08:30) Studio X
Järgmine treening 09.08! Total Body X (07:30 - 08:30) Studio X  
Total places: 0 Registered: 0
08:00
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio  
Total places: 45 Registered: 13
Jõusaali ABC (08:00 - 09:00) Martin Luhari Jõusaal
Jõusaali ABC (08:00 - 09:00) Martin Luhari Jõusaal  
Total places: 8 Registered: 1
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Mihkel Vabrit Stuudio
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Mihkel Vabrit Stuudio  
Total places: 45 Registered: 13
09:00
Pilates (09:30 - 10:30) Helen Hade Stuudio
Pilates (09:30 - 10:30) Helen Hade Stuudio  
Total places: 45 Registered: 3
Järgmine treening 26.07! bodyART (09:30 - 10:30) Stuudio
Järgmine treening 26.07! bodyART (09:30 - 10:30) Stuudio  
Total places: 0 Registered: 0
Yoga75 (09:30 - 10:45) Inge Nelk Stuudio
Yoga75 (09:30 - 10:45) Inge Nelk Stuudio  
Total places: 45 Registered: 2
10:00
BodyPump30+MyFit abs (10:00 - 11:00) Mihkel Vabrit Stuudio
BodyPump30+MyFit abs (10:00 - 11:00) Mihkel Vabrit Stuudio  
Total places: 45 Registered: 13
11:00
MyFit body (11:00 - 12:00) Linda Treimann Stuudio
MyFit body (11:00 - 12:00) Linda Treimann Stuudio  
Total places: 45 Registered: 6
BodyCombat (11:00 - 12:00) Kris-Marie Nisu Stuudio
BodyCombat (11:00 - 12:00) Kris-Marie Nisu Stuudio  
Total places: 45 Registered: 4
BodyBalance (11:00 - 12:00) Egle Hanson Stuudio
BodyBalance (11:00 - 12:00) Egle Hanson Stuudio  
Total places: 45 Registered: 14
Ringtreening (11:30 - 12:30) Deneli Paal Jõusaal
Ringtreening (11:30 - 12:30) Deneli Paal Jõusaal  
Total places: 12 Registered: 5
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Aigi Kõiv Stuudio
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Aigi Kõiv Stuudio  
Total places: 45 Registered: 10
MyFit abs (11:45 - 12:15) Kauri Lillemäe Stuudio
MyFit abs (11:45 - 12:15) Kauri Lillemäe Stuudio  
Total places: 45 Registered: 10
Jõusaali ABC (11:00 - 12:00) Raymo Korkma Jõusaal
Jõusaali ABC (11:00 - 12:00) Raymo Korkma Jõusaal  
Total places: 8 Registered: 2
TRX (11:30 - 12:30) Hedi Haug Stuudio
TRX (11:30 - 12:30) Hedi Haug Stuudio  
Total places: 20 Registered: 5
BodyCombat (11:00 - 12:00) Kauri Lillemäe Stuudio
BodyCombat (11:00 - 12:00) Kauri Lillemäe Stuudio  
Total places: 45 Registered: 5
12:00
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Linda Treimann Stuudio
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Linda Treimann Stuudio  
Total places: 45 Registered: 12
Ringtreening (12:15 - 13:15) Kadri Saar Jõusaal
Ringtreening (12:15 - 13:15) Kadri Saar Jõusaal  
Total places: 12 Registered: 7
BodyPump (12:00 - 13:00) Meike Tomp Stuudio
BodyPump (12:00 - 13:00) Meike Tomp Stuudio  
Total places: 45 Registered: 13
Lower Body X (12:00 - 13:00) Karina Alt Studio X
Lower Body X (12:00 - 13:00) Karina Alt Studio X  
Total places: 24 Registered: 7
Jõusaalis valvetreener (12:30 - 13:15) Deneli Paal Jõusaal
Jõusaalis valvetreener (12:30 - 13:15) Deneli Paal Jõusaal  
Total places: 0 Registered: 0
BodyPump (12:20 - 13:20) Kauri Lillemäe Stuudio
BodyPump (12:20 - 13:20) Kauri Lillemäe Stuudio  
Total places: 45 Registered: 14
Ringtreening (12:00 - 13:00) Raymo Korkma Jõusaal
Ringtreening (12:00 - 13:00) Raymo Korkma Jõusaal  
Total places: 12 Registered: 6
MyFit body (12:00 - 13:00) Kristi Roosimägi Stuudio
MyFit body (12:00 - 13:00) Kristi Roosimägi Stuudio  
Total places: 45 Registered: 4
BodyCombat (12:30 - 13:30) Hedi Haug Stuudio
BodyCombat (12:30 - 13:30) Hedi Haug Stuudio  
Total places: 45 Registered: 11
Zumba (12:00 - 13:00) Darja Katariina Jarušina Stuudio
Zumba (12:00 - 13:00) Darja Katariina Jarušina Stuudio  
Total places: 45 Registered: 1
13:00
Zumba (13:10 - 13:55) Ave Roots Stuudio
Zumba (13:10 - 13:55) Ave Roots Stuudio  
Total places: 45 Registered: 7
MyFit abs (13:30 - 14:00) Kaarel Tõll Stuudio
MyFit abs (13:30 - 14:00) Kaarel Tõll Stuudio  
Total places: 45 Registered: 5
Jõusaali ABC (13:00 - 13:45) Raymo Korkma Jõusaal
Jõusaali ABC (13:00 - 13:45) Raymo Korkma Jõusaal  
Total places: 8 Registered: 1
Järgmine treening 04.08! MyFit body (13:00 - 14:00) Stuudio
Järgmine treening 04.08! MyFit body (13:00 - 14:00) Stuudio  
Total places: 0 Registered: 0
14:00
BodyPump (14:00 - 15:00) Hedi Haug Stuudio
BodyPump (14:00 - 15:00) Hedi Haug Stuudio  
Total places: 45 Registered: 12
Burn X (14:00 - 15:00) Rein Kahro Studio X
Burn X (14:00 - 15:00) Rein Kahro Studio X  
Total places: 24 Registered: 12
Pilates (14:30 - 15:30) Helen Hade Stuudio
Pilates (14:30 - 15:30) Helen Hade Stuudio  
Total places: 45 Registered: 6
Kõht selg tuhar45 (14:00 - 14:45) Linda Treimann Stuudio
Kõht selg tuhar45 (14:00 - 14:45) Linda Treimann Stuudio  
Total places: 45 Registered: 9
BodyPump (14:00 - 15:00) Kaarel Tõll Stuudio
BodyPump (14:00 - 15:00) Kaarel Tõll Stuudio  
Total places: 45 Registered: 6
Ringtreening (14:00 - 15:00) Raymo Korkma Jõusaal
Ringtreening (14:00 - 15:00) Raymo Korkma Jõusaal  
Total places: 12 Registered: 3
EI TOIMU! Total Body X (14:30 - 15:30) Studio X
EI TOIMU! Total Body X (14:30 - 15:30) Studio X  
Total places: 0 Registered: 0
15:00
BodyBalance (15:00 - 16:00) Maarja Jõgi Stuudio
BodyBalance (15:00 - 16:00) Maarja Jõgi Stuudio  
Total places: 45 Registered: 15
BodyBalance (15:05 - 16:05) Anne Hanni Stuudio
BodyBalance (15:05 - 16:05) Anne Hanni Stuudio  
Total places: 45 Registered: 9
BodyBalance (15:15 - 16:15) Anne Hanni Stuudio
BodyBalance (15:15 - 16:15) Anne Hanni Stuudio  
Total places: 45 Registered: 4
16:00
YinYoga75 (16:30 - 17:45) Inge Nelk Stuudio
YinYoga75 (16:30 - 17:45) Inge Nelk Stuudio  
Total places: 45 Registered: 3
17:00
Burn X (17:30 - 18:30) Helen Aav Studio X
Burn X (17:30 - 18:30) Helen Aav Studio X  
Total places: 24 Registered: 17
MyFit abs (17:00 - 17:30) Katriina Maidla Pärnpuu Stuudio
MyFit abs (17:00 - 17:30) Katriina Maidla Pärnpuu Stuudio  
Total places: 45 Registered: 7
Arms & Abs X (17:30 - 18:30) Rein Kahro Studio X
Arms & Abs X (17:30 - 18:30) Rein Kahro Studio X  
Total places: 24 Registered: 14
Zumba (17:30 - 18:15) Katriina Maidla Pärnpuu Stuudio
Zumba (17:30 - 18:15) Katriina Maidla Pärnpuu Stuudio  
Total places: 45 Registered: 14
MyFit body (17:20 - 18:20) Katriina Maidla Pärnpuu Stuudio
MyFit body (17:20 - 18:20) Katriina Maidla Pärnpuu Stuudio  
Total places: 45 Registered: 9
Total Body X (17:30 - 18:30) Rein Kahro Studio X
Total Body X (17:30 - 18:30) Rein Kahro Studio X  
Total places: 24 Registered: 10
Arms & Abs X (17:45 - 18:45) Helen Aav Studio X
Arms & Abs X (17:45 - 18:45) Helen Aav Studio X  
Total places: 24 Registered: 19
Kõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15) Kristiina Lauri Stuudio
Kõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15) Kristiina Lauri Stuudio  
Total places: 45 Registered: 6
18:00
BodyPump (18:00 - 19:00) Mihkel Vabrit Stuudio
BodyPump (18:00 - 19:00) Mihkel Vabrit Stuudio  
Total places: 45 Registered: 23
Jõusaali ABC (18:00 - 19:00) Martin Luhari Jõusaal
Jõusaali ABC (18:00 - 19:00) Martin Luhari Jõusaal  
Total places: 8 Registered: 2
Ringtreening (18:00 - 19:00) Raymo Korkma Jõusaal
Ringtreening (18:00 - 19:00) Raymo Korkma Jõusaal  
Total places: 12 Registered: 2
Lower Body X (18:00 - 19:00) Mirjam Mäesalu Studio X
Lower Body X (18:00 - 19:00) Mirjam Mäesalu Studio X  
Total places: 24 Registered: 6
Kõht selg tuhar45 (18:05 - 18:50) Mirjam Rõõmussaar Stuudio
Kõht selg tuhar45 (18:05 - 18:50) Mirjam Rõõmussaar Stuudio  
Total places: 45 Registered: 20
BodyCombat (18:30 - 19:30) Hedi Haug Stuudio
BodyCombat (18:30 - 19:30) Hedi Haug Stuudio  
Total places: 45 Registered: 18
Järgmine treening 25.07! Ringtreening (18:00 - 19:00) Genes-Deivid Pikani Jõusaal
Järgmine treening 25.07! Ringtreening (18:00 - 19:00) Genes-Deivid Pikani Jõusaal  
Total places: 0 Registered: 0
BodyBalance (18:20 - 19:20) Ave Roots Stuudio
BodyBalance (18:20 - 19:20) Ave Roots Stuudio  
Total places: 45 Registered: 6
BodyPump (18:00 - 19:00) Rauno Oolberg Stuudio
BodyPump (18:00 - 19:00) Rauno Oolberg Stuudio  
Total places: 45 Registered: 8
Total Body X (18:00 - 19:00) Helen Aav Studio X
Total Body X (18:00 - 19:00) Helen Aav Studio X  
Total places: 24 Registered: 18
Brazil butt lift45 (18:15 - 19:00) Mirjam Rõõmussaar Stuudio
Brazil butt lift45 (18:15 - 19:00) Mirjam Rõõmussaar Stuudio  
Total places: 45 Registered: 8
19:00
MyFit body (19:00 - 20:00) Mihkel Vabrit Stuudio
MyFit body (19:00 - 20:00) Mihkel Vabrit Stuudio  
Total places: 45 Registered: 8
Sh'bam (19:00 - 19:45) Mirjam Rõõmussaar Stuudio
Sh'bam (19:00 - 19:45) Mirjam Rõõmussaar Stuudio  
Total places: 45 Registered: 4
Brazil butt lift45 (19:50 - 20:35) Deneli Paal Stuudio
Brazil butt lift45 (19:50 - 20:35) Deneli Paal Stuudio  
Total places: 45 Registered: 11
Jõusaalis valvetreener (19:15 - 20:00) Raymo Korkma Jõusaal
Jõusaalis valvetreener (19:15 - 20:00) Raymo Korkma Jõusaal  
Total places: 0 Registered: 0
BodyPump (19:30 - 20:30) Hedi Haug Stuudio
BodyPump (19:30 - 20:30) Hedi Haug Stuudio  
Total places: 45 Registered: 13
BodyPump (19:20 - 20:20) Kauri Lillemäe Stuudio
BodyPump (19:20 - 20:20) Kauri Lillemäe Stuudio  
Total places: 45 Registered: 9
StripDance (19:10 - 20:10) Mirjam Rõõmussaar Stuudio
StripDance (19:10 - 20:10) Mirjam Rõõmussaar Stuudio  
Total places: 45 Registered: 2
TaiBox (19:15 - 20:15) Sten Sakson Stuudio
TaiBox (19:15 - 20:15) Sten Sakson Stuudio  
Total places: 30 Registered: 1
20:00
BodyBalance (20:00 - 21:00) Kristiina Lauri Stuudio
BodyBalance (20:00 - 21:00) Kristiina Lauri Stuudio  
Total places: 45 Registered: 13
BodyPump (20:40 - 21:40) Deneli Paal Stuudio
BodyPump (20:40 - 21:40) Deneli Paal Stuudio  
Total places: 45 Registered: 10
Yoga (20:30 - 21:45) Ketlin Bergmann Stuudio
Yoga (20:30 - 21:45) Ketlin Bergmann Stuudio  
Total places: 45 Registered: 9
TaiBox (20:20 - 21:35) Sten Sakson Stuudio
TaiBox (20:20 - 21:35) Sten Sakson Stuudio  
Total places: 30 Registered: 9

Close

MyFitness newsletter

Join our newsletter and be always informed about our latest trainings, club news and offers!

Please review our privacy notice.

Close

Forgot your password?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?