MyFitness

Time Monday 12.02.2018 Tuesday 13.02.2018 Wednesday 14.02.2018 Thursday 15.02.2018 Friday 16.02.2018 Saturday 17.02.2018 Sunday 18.02.2018
07:00
LASTETREENINGUD (1 RADA SUUR BASSEIN BRONEERITD) (07:00 - 07:45) Vello Liivamägi Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (1 RADA SUUR BASSEIN BRONEERITD) (07:00 - 07:45) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Ringtreening (07:15 - 08:00) Robert Grossmann Jõusaal Rocca
Ringtreening (07:15 - 08:00) Robert Grossmann Jõusaal Rocca  
Total places: 12 Registered: 6
Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
BodyBalance45 (07:30 - 08:15) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
BodyBalance45 (07:30 - 08:15) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 5
LASTETREENINGUD (1 RADA SUUR BASSEIN BRONEERITUD) (07:00 - 07:45) Vello Liivamägi Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (1 RADA SUUR BASSEIN BRONEERITUD) (07:00 - 07:45) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
UUS! BodyPump30+MyFit abs (07:30 - 08:30) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
UUS! BodyPump30+MyFit abs (07:30 - 08:30) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 2
BodyPump (07:15 - 08:15) Rein Kahro Stuudio 1 Rocca
BodyPump (07:15 - 08:15) Rein Kahro Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 8
Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
LASTETREENINGUD (1 RADA SUUR BASSEIN BRONEERITUD) (07:00 - 07:45) Vello Liivamägi Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (1 RADA SUUR BASSEIN BRONEERITUD) (07:00 - 07:45) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
MyTabata (07:30 - 08:15) Meeme Männiste Spinning Rocca
MyTabata (07:30 - 08:15) Meeme Männiste Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 3
08:00
AquaMix (08:00 - 08:50) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaMix (08:00 - 08:50) Marika Kütt Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 8
Jõusaalis valvetreener (08:00 - 08:30) Robert Grossmann Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (08:00 - 08:30) Robert Grossmann Jõusaal Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
AquaMix (08:30 - 09:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (08:30 - 09:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 6
AquaMix (08:15 - 09:05) Tatjana Beljajeva Bassein Rocca
AquaMix (08:15 - 09:05) Tatjana Beljajeva Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 12
AquaMix (08:15 - 09:05) Elliko Väljur Bassein Rocca
AquaMix (08:15 - 09:05) Elliko Väljur Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 12
Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
AquaMix (08:30 - 09:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca
AquaMix (08:30 - 09:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 15
Jõusaali ABC (08:45 - 09:30) Aili Saar Jõusaal Rocca
Jõusaali ABC (08:45 - 09:30) Aili Saar Jõusaal Rocca  
Total places: 8 Registered: 0
09:00
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Total places: 30 Registered: 19
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Jõusaali ABC (09:15 - 10:00) Indrek Viska Jõusaal Rocca
Jõusaali ABC (09:15 - 10:00) Indrek Viska Jõusaal Rocca  
Total places: 8 Registered: 0
MyFit body (09:00 - 10:00) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca
MyFit body (09:00 - 10:00) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 19
AquaToning (09:30 - 10:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaToning (09:30 - 10:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 16
BodyPump30+MyFit abs (09:30 - 10:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyPump30+MyFit abs (09:30 - 10:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 15
AquaMix (09:10 - 10:00) Tatjana Beljajeva Bassein Rocca
AquaMix (09:10 - 10:00) Tatjana Beljajeva Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 9
BodyBalance (09:25 - 10:25) Ethel Igatt Stuudio 1 Rocca
BodyBalance (09:25 - 10:25) Ethel Igatt Stuudio 1 Rocca  
Total places: 45 Registered: 26
Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Total places: 30 Registered: 13
AquaMix (09:30 - 10:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (09:30 - 10:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 14
Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Bosu45 (09:15 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Bosu45 (09:15 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 6
Beebide ujumine 6-12 kuud (09:20 - 10:05) Kristi Meikar Bassein Rocca
Beebide ujumine 6-12 kuud (09:20 - 10:05) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Total places: 12 Registered: 7
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca  
Total places: 12 Registered: 3
AquaMix (09:15 - 10:00) Miko Lilleorg Bassein Rocca
AquaMix (09:15 - 10:00) Miko Lilleorg Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 19
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Merje Kask Stuudio 2 Rocca
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Merje Kask Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 28
AquaMix (09:30 - 10:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (09:30 - 10:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 24
10:00
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca  
Total places: 45 Registered: 16
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Siret Sulaoja Bassein Rocca
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Siret Sulaoja Bassein Rocca  
Total places: 12 Registered: 5
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca  
Total places: 12 Registered: 13
Jõusaalis valvetreener (10:00 - 10:30) Indrek Viska Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (10:00 - 10:30) Indrek Viska Jõusaal Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
ISADE ERI! Väikelaste võimlemine 2-3 aastat (10:00 - 11:00) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca
ISADE ERI! Väikelaste võimlemine 2-3 aastat (10:00 - 11:00) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca  
Total places: 12 Registered: 9
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:00 - 10:45) Tiina Möll Bassein Rocca
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:00 - 10:45) Tiina Möll Bassein Rocca  
Total places: 12 Registered: 9
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 30
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 17
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:05 - 10:50) Kristi Meikar Bassein Rocca
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:05 - 10:50) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Total places: 12 Registered: 8
Kõht selg tuhar45 (10:05 - 10:50) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (10:05 - 10:50) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 28
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca  
Total places: 12 Registered: 8
Ringtreening (10:30 - 11:15) Laura Koobas Jõusaal Rocca
Ringtreening (10:30 - 11:15) Laura Koobas Jõusaal Rocca  
Total places: 12 Registered: 10
Beebide ujumine 3-6 kuud (10:50 - 11:35) Kristi Meikar Bassein Rocca
Beebide ujumine 3-6 kuud (10:50 - 11:35) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Total places: 12 Registered: 10
Cardio60 (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
AquaToning (10:10 - 11:00) Miko Lilleorg Bassein Rocca
AquaToning (10:10 - 11:00) Miko Lilleorg Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 21
BodyAttack (10:20 - 11:20) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyAttack (10:20 - 11:20) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 16
Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
11:00
Väikelaste ujumine 2-4 aastat (11:00 - 11:45) Siret Sulaoja Bassein Rocca
Väikelaste ujumine 2-4 aastat (11:00 - 11:45) Siret Sulaoja Bassein Rocca  
Total places: 12 Registered: 8
Beebifitness 6-12 kuud (käputamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 6-12 kuud (käputamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Total places: 12 Registered: 6
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 16
Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (11:45 - 12:30) Siret Sulaoja Bassein Rocca
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (11:45 - 12:30) Siret Sulaoja Bassein Rocca  
Total places: 12 Registered: 4
Zumba (11:00 - 12:00) Triin Pärn Stuudio 1 Rocca
Zumba (11:00 - 12:00) Triin Pärn Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 18
Pilates (11:30 - 12:30) Tanja Vaher Stuudio 2 Rocca
Pilates (11:30 - 12:30) Tanja Vaher Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 27
MyFit body (11:00 - 12:00) Katriina Maidla Stuudio 1 Rocca
MyFit body (11:00 - 12:00) Katriina Maidla Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 17
ISADE ERI! Beebifitness 6-12 kuud (käputamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
ISADE ERI! Beebifitness 6-12 kuud (käputamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Total places: 12 Registered: 9
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:00 - 11:45) Tiina Möll Bassein Rocca
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:00 - 11:45) Tiina Möll Bassein Rocca  
Total places: 12 Registered: 3
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (11:45 - 12:30) Tiina Möll Bassein Rocca
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (11:45 - 12:30) Tiina Möll Bassein Rocca  
Total places: 12 Registered: 5
BodyAttack (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyAttack (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 9
Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 1
bodyART (11:00 - 12:00) Merrit Helistve Stuudio 1 Rocca
bodyART (11:00 - 12:00) Merrit Helistve Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 21
LASTETREENINGUD (2 RADA BRONEERITUD) (11:00 - 12:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (2 RADA BRONEERITUD) (11:00 - 12:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
BodyPump (11:25 - 12:25) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Rocca
BodyPump (11:25 - 12:25) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 30
MyFit body (11:30 - 12:30) Miko Lilleorg Stuudio 2 Rocca
MyFit body (11:30 - 12:30) Miko Lilleorg Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 11
Sports40 (11:00 - 11:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports40 (11:00 - 11:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
BodyPump (11:30 - 12:30) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca
BodyPump (11:30 - 12:30) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 35
12:00
Beebifitness 2-6 kuud (roomamisest käputamiseni) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 2-6 kuud (roomamisest käputamiseni) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Total places: 12 Registered: 8
Bosu (12:00 - 13:00) Veronika Granjova Stuudio 1 Rocca
Bosu (12:00 - 13:00) Veronika Granjova Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 12
AquaBox (12:40 - 13:30) Siret Sulaoja Bassein Rocca
AquaBox (12:40 - 13:30) Siret Sulaoja Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 13
BodyPump (12:00 - 13:00) Loora Salurand Stuudio 1 Rocca
BodyPump (12:00 - 13:00) Loora Salurand Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 25
ISADE ERI! Beebifitness 2-6 kuud (roomamisest käputamiseni) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
ISADE ERI! Beebifitness 2-6 kuud (roomamisest käputamiseni) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Total places: 12 Registered: 7
MyTabata (12:00 - 12:45) Meeme Männiste Spinning Rocca
MyTabata (12:00 - 12:45) Meeme Männiste Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 6
Ringtreening (12:30 - 13:15) Laura Koobas Jõusaal Rocca
Ringtreening (12:30 - 13:15) Laura Koobas Jõusaal Rocca  
Total places: 12 Registered: 5
BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 12
Fatburn60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 2
BodyPump (12:15 - 13:15) Rein Kahro Stuudio 1 Rocca
BodyPump (12:15 - 13:15) Rein Kahro Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 26
Interval60 (12:30 - 13:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval60 (12:30 - 13:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 1
Cardio60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
LASTETREENINGUD (LASTEBASSEIN JA 2 RADA SUUR BASSEIN BRONEERITUD) (12:00 - 13:30) Irina Olmre Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (LASTEBASSEIN JA 2 RADA SUUR BASSEIN BRONEERITUD) (12:00 - 13:30) Irina Olmre Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Bosu (12:35 - 13:35) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca
Bosu (12:35 - 13:35) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 19
13:00
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca  
Total places: 20 Registered: 4
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Anne Hanni Stuudio 2 Rocca
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Anne Hanni Stuudio 2 Rocca  
Total places: 20 Registered: 4
AquaBox (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaBox (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 12
Jõusaali ABC (13:15 - 14:00) Laura Koobas Jõusaal Rocca
Jõusaali ABC (13:15 - 14:00) Laura Koobas Jõusaal Rocca  
Total places: 8 Registered: 0
Cardio60 (13:15 - 14:15) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (13:15 - 14:15) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 1
Fitbox (13:00 - 14:00) Hedi Haug Stuudio 2 Rocca
Fitbox (13:00 - 14:00) Hedi Haug Stuudio 2 Rocca  
Total places: 33 Registered: 5
UUS! AquaMix (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Rocca
UUS! AquaMix (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 12
Ringtreening (13:00 - 13:45) Robert Grossmann Jõusaal Rocca
Ringtreening (13:00 - 13:45) Robert Grossmann Jõusaal Rocca  
Total places: 12 Registered: 12
Yoga (13:15 - 14:30) Inge Nelk Stuudio 2 Rocca
Yoga (13:15 - 14:30) Inge Nelk Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 25
MyFit abs (13:35 - 14:05) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca
MyFit abs (13:35 - 14:05) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca  
Total places: 45 Registered: 4
14:00
BodyPump (14:00 - 15:00) Julia Zamatajeva Stuudio 1 Rocca
BodyPump (14:00 - 15:00) Julia Zamatajeva Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 20
LASTETREENINGUD (3 RADA BRONEERITUD) (14:30 - 18:00) Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (3 RADA BRONEERITUD) (14:30 - 18:00) Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Kõht selg tuhar45 (14:15 - 15:00) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca
Kõht selg tuhar45 (14:15 - 15:00) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 13
LASTETREENINGUD (3 RADA BRONEERITUD) (14:30 - 18:00) Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (3 RADA BRONEERITUD) (14:30 - 18:00) Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
MyBeat (14:15 - 15:00) Siret Sulaoja Stuudio 1 Rocca
MyBeat (14:15 - 15:00) Siret Sulaoja Stuudio 1 Rocca  
Total places: 25 Registered: 11
LASTETREENINGUD (3 RADA BRONEERITUD) (14:30 - 18:00) Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (3 RADA BRONEERITUD) (14:30 - 18:00) Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Yoga (14:00 - 15:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Rocca
Yoga (14:00 - 15:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 13
Sports60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
LASTETREENINGUD (3 RADA BRONEERITUD) (14:30 - 18:00) Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (3 RADA BRONEERITUD) (14:30 - 18:00) Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Sports40 (14:00 - 14:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports40 (14:00 - 14:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
LASTETREENINGUD (3 RADA SUUR BASSEIN BRONEERITUD) ja kell 16.30-18.00 LASTEBASSEIN BRONEERITUD (14:30 - 18:00) Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (3 RADA SUUR BASSEIN BRONEERITUD) ja kell 16.30-18.00 LASTEBASSEIN BRONEERITUD (14:30 - 18:00) Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Zumba (14:00 - 15:00) Ene Ottokar Stuudio 1 Rocca
Zumba (14:00 - 15:00) Ene Ottokar Stuudio 1 Rocca  
Total places: 45 Registered: 34
Yoga (14:30 - 15:30) Kadi Reintam Stuudio 2 Rocca
Yoga (14:30 - 15:30) Kadi Reintam Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 4
Fatburn60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
15:00
SHOWTANTS II (9-12a) (15:00 - 16:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS II (9-12a) (15:00 - 16:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Total places: 30 Registered: 0
SHOWTANTS I (7-10a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS I (7-10a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Total places: 30 Registered: 0
SHOWTANTS II (9-12a) (15:00 - 16:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS II (9-12a) (15:00 - 16:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Total places: 30 Registered: 0
SHOWTANTS I (7-10a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS I (7-10a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Total places: 30 Registered: 0
SHOWTANTS I ja II (7-10a ja 9-12a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 1 Rocca
SHOWTANTS I ja II (7-10a ja 9-12a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 1 Rocca  
Total places: 30 Registered: 0
AquaBox (15:45 - 16:35) Kerstin Hulkko Bassein Rocca
AquaBox (15:45 - 16:35) Kerstin Hulkko Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 13
16:00
SHOWTANTS JUUNIORID III (13-16a) (16:00 - 17:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS JUUNIORID III (13-16a) (16:00 - 17:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Total places: 30 Registered: 0
SHOWTANTS IV (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS IV (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Total places: 30 Registered: 0
Sports60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
SHOWTANTS III (13-16a) (16:00 - 17:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS III (13-16a) (16:00 - 17:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Total places: 30 Registered: 0
BodyPump (16:00 - 17:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca
BodyPump (16:00 - 17:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 7
SHOWTANTS IV (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS IV (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Total places: 30 Registered: 0
Interval20 (16:30 - 16:50) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval20 (16:30 - 16:50) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Cardio60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 1
BodyPump (16:00 - 17:00) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Rocca
BodyPump (16:00 - 17:00) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 24
SHOWTANTS III ja IV (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 1 Rocca
SHOWTANTS III ja IV (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 1 Rocca  
Total places: 30 Registered: 0
Fitbox (16:30 - 17:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
Fitbox (16:30 - 17:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Total places: 35 Registered: 0
Cardio40 (16:30 - 17:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio40 (16:30 - 17:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
AquaToning (16:45 - 17:35) Kerstin Hulkko Bassein Rocca
AquaToning (16:45 - 17:35) Kerstin Hulkko Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 20
17:00
Kõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca
Kõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 23
Jõusaalis valvetreener 17.30-18.00 (17:30 - 18:00) Indrek Viska Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener 17.30-18.00 (17:30 - 18:00) Indrek Viska Jõusaal Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
BodyCombat40 (17:30 - 18:10) Kris-Marie Nisu Stuudio 1 Rocca
BodyCombat40 (17:30 - 18:10) Kris-Marie Nisu Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 9
Bosu (17:00 - 18:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca
Bosu (17:00 - 18:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 17
Ringtreening (17:30 - 18:15) Robert Grossmann Jõusaal Rocca
Ringtreening (17:30 - 18:15) Robert Grossmann Jõusaal Rocca  
Total places: 12 Registered: 10
BodyBalance (17:30 - 18:30) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (17:30 - 18:30) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 16
GRIT Strength (17:15 - 17:45) Kris-Marie Nisu Stuudio 1 Rocca
GRIT Strength (17:15 - 17:45) Kris-Marie Nisu Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 9
Jõusaalis valvetreener (17:00 - 17:30) Laura Koobas Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (17:00 - 17:30) Laura Koobas Jõusaal Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Bosu45 (17:00 - 17:45) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca
Bosu45 (17:00 - 17:45) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 5
MyFit body (17:30 - 18:30) Kaarel Tõll Stuudio 2 Rocca
MyFit body (17:30 - 18:30) Kaarel Tõll Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 5
Ringtreening (17:30 - 18:15) Laura Koobas Jõusaal Rocca
Ringtreening (17:30 - 18:15) Laura Koobas Jõusaal Rocca  
Total places: 12 Registered: 8
Step (17:45 - 18:45) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Rocca
Step (17:45 - 18:45) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 10
Kõht selg tuhar45 (17:00 - 17:45) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (17:00 - 17:45) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 20
ERANDKORRAS! STRONG by Zumba45 (17:30 - 18:15) Katriina Maidla Stuudio 2 Rocca
ERANDKORRAS! STRONG by Zumba45 (17:30 - 18:15) Katriina Maidla Stuudio 2 Rocca  
Total places: 35 Registered: 4
BodyBalance (17:30 - 18:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (17:30 - 18:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 7
18:00
BodyPump (18:15 - 19:15) Rein Kahro Stuudio 1 Rocca
BodyPump (18:15 - 19:15) Rein Kahro Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 33
Järgmine treening 19.02! Interval45 (18:15 - 19:00) Spinning Rocca
Järgmine treening 19.02! Interval45 (18:15 - 19:00) Spinning Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
BodyAttack (18:30 - 19:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
BodyAttack (18:30 - 19:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 11
Aquamix (18:40 - 19:30) Elliko Väljur Bassein Rocca
Aquamix (18:40 - 19:30) Elliko Väljur Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 14
Kõht selg tuhar45 (18:00 - 18:45) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (18:00 - 18:45) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 23
Laste üldfüüsiline treening (III) (18:15 - 19:00) Mart Mandel Jõusaal Rocca
Laste üldfüüsiline treening (III) (18:15 - 19:00) Mart Mandel Jõusaal Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Zumba (18:30 - 19:30) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca
Zumba (18:30 - 19:30) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 19
AquaMix (18:40 - 19:30) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (18:40 - 19:30) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 8
Fitbox (18:00 - 19:00) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
Fitbox (18:00 - 19:00) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Total places: 32 Registered: 5
BodyJam (18:00 - 19:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca
BodyJam (18:00 - 19:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 6
Ringtreening (18:30 - 19:30) Darola Kruusik Jõusaal Rocca
Ringtreening (18:30 - 19:30) Darola Kruusik Jõusaal Rocca  
Total places: 12 Registered: 6
AquaInterval (18:40 - 19:30) Marta Kask Bassein Rocca
AquaInterval (18:40 - 19:30) Marta Kask Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 8
18.15-19.00 Laste üldfüüsiline treening (IX/X) (18:15 - 19:00) Mart Mandel Jõusaal Rocca
18.15-19.00 Laste üldfüüsiline treening (IX/X) (18:15 - 19:00) Mart Mandel Jõusaal Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Fitbox (18:30 - 19:30) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
Fitbox (18:30 - 19:30) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Total places: 33 Registered: 7
AquaToning (18:40 - 19:30) Elliko Väljur Bassein Rocca
AquaToning (18:40 - 19:30) Elliko Väljur Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 16
Brazil butt lift45 (18:45 - 19:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca
Brazil butt lift45 (18:45 - 19:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 31
Interval45 (18:00 - 18:45) Mari-Liis Ilves Spinning Rocca
Interval45 (18:00 - 18:45) Mari-Liis Ilves Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 2
BodyCombat (18:00 - 19:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyCombat (18:00 - 19:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 10
BodyBalance (18:15 - 19:15) Triin Tõnts Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (18:15 - 19:15) Triin Tõnts Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 8
BodyJam (18:00 - 19:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca
BodyJam (18:00 - 19:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 8
Interval45 (18:00 - 18:45) Kerstin Hulkko Spinning Rocca
Interval45 (18:00 - 18:45) Kerstin Hulkko Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
MyFit abs (18:30 - 19:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
MyFit abs (18:30 - 19:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 1
19:00
Jõusaali ABC (19:15 - 20:00) Indrek Viska Jõusaal Rocca
Jõusaali ABC (19:15 - 20:00) Indrek Viska Jõusaal Rocca  
Total places: 8 Registered: 0
Step (19:20 - 20:20) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca
Step (19:20 - 20:20) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 16
BodyBalance45min (19:30 - 20:15) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
BodyBalance45min (19:30 - 20:15) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Total places: 30 Registered: 27
BodyPump (19:00 - 20:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:00 - 20:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 29
Interval45 (19:00 - 19:45) Mari-Liis Ilves Spinning Rocca
Interval45 (19:00 - 19:45) Mari-Liis Ilves Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 17
MyFit abs (19:30 - 20:00) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca
MyFit abs (19:30 - 20:00) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 13
BodyBalance (19:00 - 20:00) Kadi Pärloja Stuudio 1 Rocca
BodyBalance (19:00 - 20:00) Kadi Pärloja Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 13
MyFit abs (19:00 - 19:30) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
MyFit abs (19:00 - 19:30) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 7
TaiBox (19:35 - 20:50) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
TaiBox (19:35 - 20:50) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Total places: 30 Registered: 12
Yoga (19:30 - 20:30) Inge Nelk Stuudio 2 Rocca
Yoga (19:30 - 20:30) Inge Nelk Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 14
BodyPump (19:35 - 20:35) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:35 - 20:35) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 24
BodyPump (19:00 - 20:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:00 - 20:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 23
Sports60 (19:00 - 20:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports60 (19:00 - 20:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 1
BodyPump (19:00 - 20:00) Sergei Tenson Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:00 - 20:00) Sergei Tenson Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 38
20:00
Jõusaalis valvetreener (20:00 - 20:30) Indrek Viska Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (20:00 - 20:30) Indrek Viska Jõusaal Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
MyFit body (20:20 - 21:20) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca
MyFit body (20:20 - 21:20) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 20
TaiBox (20:30 - 21:45) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
TaiBox (20:30 - 21:45) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Total places: 30 Registered: 12
BodyCombat (20:00 - 21:00) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Rocca
BodyCombat (20:00 - 21:00) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 15
Jõusaali ABC (20:00 - 20:45) Darola Kruusik Jõusaal Rocca
Jõusaali ABC (20:00 - 20:45) Darola Kruusik Jõusaal Rocca  
Total places: 8 Registered: 3
Erandkorras! BodyPump 45 (20:05 - 20:50) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
Erandkorras! BodyPump 45 (20:05 - 20:50) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 18
Interval60 (20:30 - 21:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval60 (20:30 - 21:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Jõusaalis valvetreener (20:00 - 21:00) Kristina Koroljak Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (20:00 - 21:00) Kristina Koroljak Jõusaal Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Interval45 (20:30 - 21:15) Julia Zamatajeva Spinning Rocca
Interval45 (20:30 - 21:15) Julia Zamatajeva Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 7
MyFit abs (20:35 - 21:05) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca
MyFit abs (20:35 - 21:05) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 12
21:00
BodyPump (21:30 - 22:30) Sergei Tenson Stuudio 1 Rocca
BodyPump (21:30 - 22:30) Sergei Tenson Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 6
BodyPump (21:30 - 22:30) Julia Zamatajeva Stuudio 1 Rocca
BodyPump (21:30 - 22:30) Julia Zamatajeva Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 10

Close

MyFitness newsletter

Join our newsletter and be always informed about our latest trainings, club news and offers!

Close

Forgot your password?