MyFitness

Time Monday 22.07.2019 Tuesday 23.07.2019 Wednesday 24.07.2019 Thursday 25.07.2019 Friday 26.07.2019 Saturday 27.07.2019 Sunday 28.07.2019
07:00
Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 1
Ringtreening (07:30 - 08:30) Raymo Korkma Jõusaal Rocca
Ringtreening (07:30 - 08:30) Raymo Korkma Jõusaal Rocca  
Total places: 12 Registered: 10
BodyBalance (07:00 - 08:00) Marita Haho Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (07:00 - 08:00) Marita Haho Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 4
CrossTraining (07:30 - 08:30) Rainer Lausing Jõusaal Rocca
CrossTraining (07:30 - 08:30) Rainer Lausing Jõusaal Rocca  
Total places: 12 Registered: 10
BodyPump30+MyFit abs (07:30 - 08:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca
BodyPump30+MyFit abs (07:30 - 08:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 1
Ringtreening (07:30 - 08:30) Martin Luhari Jõusaal Rocca
Ringtreening (07:30 - 08:30) Martin Luhari Jõusaal Rocca  
Total places: 24 Registered: 6
Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
AquaMix (07:00 - 07:50) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaMix (07:00 - 07:50) Marika Kütt Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 3
Ringtreening (07:30 - 08:30) Deneli Paal Jõusaal Rocca
Ringtreening (07:30 - 08:30) Deneli Paal Jõusaal Rocca  
Total places: 16 Registered: 2
08:00
AquaMix (08:00 - 08:50) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaMix (08:00 - 08:50) Marika Kütt Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 3
AquaMix (08:15 - 09:05) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaMix (08:15 - 09:05) Marika Kütt Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 6
Jõusaalis valvetreener (08:30 - 09:15) Rainer Lausing Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (08:30 - 09:15) Rainer Lausing Jõusaal Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
AquaMix (08:15 - 09:05) Tatjana Beljajeva Bassein Rocca
AquaMix (08:15 - 09:05) Tatjana Beljajeva Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 5
Jõusaalis valvetreener (08:30 - 09:15) Martin Luhari Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (08:30 - 09:15) Martin Luhari Jõusaal Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
AquaMix (08:15 - 09:05) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaMix (08:15 - 09:05) Marika Kütt Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 5
Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Jõusaali ABC (08:35 - 09:35) Deneli Paal Jõusaal Rocca
Jõusaali ABC (08:35 - 09:35) Deneli Paal Jõusaal Rocca  
Total places: 8 Registered: 0
09:00
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Total places: 30 Registered: 7
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 1
MyFit body (09:00 - 10:00) Linda Treimann Stuudio 2 Rocca
MyFit body (09:00 - 10:00) Linda Treimann Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 1
AquaToning (09:10 - 10:00) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaToning (09:10 - 10:00) Marika Kütt Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 4
BodyPump30+MyFit abs (09:30 - 10:30) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyPump30+MyFit abs (09:30 - 10:30) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 0
AquaMix (09:10 - 10:00) Tatjana Beljajeva Bassein Rocca
AquaMix (09:10 - 10:00) Tatjana Beljajeva Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 1
BodyBalance (09:25 - 10:25) Egle Hanson Stuudio 1 Rocca
BodyBalance (09:25 - 10:25) Egle Hanson Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 0
Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Ringtreening (09:00 - 10:00) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca
Ringtreening (09:00 - 10:00) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca  
Total places: 30 Registered: 1
EI TOIMU! AquaMix (09:30 - 10:20) Bassein Rocca
EI TOIMU! AquaMix (09:30 - 10:20) Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
AquaMix (09:15 - 10:05) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaMix (09:15 - 10:05) Marika Kütt Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 10
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Merje Kask Stuudio 2 Rocca
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Merje Kask Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 1
AquaMix (09:30 - 10:20) Kerstin Hulkko Bassein Rocca
AquaMix (09:30 - 10:20) Kerstin Hulkko Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 11
10:00
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 2 rada broneeritud) (10:00 - 12:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 2 rada broneeritud) (10:00 - 12:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 1
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 2 rada broneeritud) (10:00 - 12:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 2 rada broneeritud) (10:00 - 12:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 2 rada broneeritud) (10:00 - 12:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 2 rada broneeritud) (10:00 - 12:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 0
EI TOIMU! Pilates (10:00 - 11:00) Stuudio 2 Rocca
EI TOIMU! Pilates (10:00 - 11:00) Stuudio 2 Rocca  
Total places: 2 Registered: 2
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 2 rada broneeritud) (10:20 - 12:20) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 2 rada broneeritud) (10:20 - 12:20) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Tatjana Fesko Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Tatjana Fesko Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 0
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 2 rada broneeritud) (10:00 - 12:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 2 rada broneeritud) (10:00 - 12:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Cardio60 (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
AquaToning (10:10 - 11:00) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaToning (10:10 - 11:00) Marika Kütt Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 2
BodyAttack (10:20 - 11:20) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyAttack (10:20 - 11:20) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 0
Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
AquaToning (10:30 - 11:20) Kerstin Hulkko Bassein Rocca
AquaToning (10:30 - 11:20) Kerstin Hulkko Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 6
11:00
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 3
Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Zumba (11:00 - 12:00) Dana Grebenjuk Stuudio 1 Rocca
Zumba (11:00 - 12:00) Dana Grebenjuk Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 3
Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Maidla Pärnpuu Stuudio 1 Rocca
Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Maidla Pärnpuu Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 4
BodyAttack (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyAttack (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 3
bodyART (11:00 - 12:00) Merrit Helistve Stuudio 1 Rocca
bodyART (11:00 - 12:00) Merrit Helistve Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 1
Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (11:00 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (11:00 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
CrossTraining (11:00 - 12:00) Genes-Deivid Pikani Jõusaal Rocca
CrossTraining (11:00 - 12:00) Genes-Deivid Pikani Jõusaal Rocca  
Total places: 12 Registered: 1
BodyPump (11:25 - 12:25) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca
BodyPump (11:25 - 12:25) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 0
Sports40 (11:00 - 11:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports40 (11:00 - 11:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
BodyPump (11:30 - 12:30) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca
BodyPump (11:30 - 12:30) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 2
12:00
AquaBox (12:40 - 13:30) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaBox (12:40 - 13:30) Marika Kütt Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 1
BodyPump (12:30 - 13:30) Egle Hanson Stuudio 1 Rocca
BodyPump (12:30 - 13:30) Egle Hanson Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 0
BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 1
Fatburn60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
BodyPump (12:15 - 13:15) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyPump (12:15 - 13:15) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 0
Interval60 (12:30 - 13:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval60 (12:30 - 13:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Jõusaalis valvetreener (12:00 - 12:45) Genes-Deivid Pikani Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (12:00 - 12:45) Genes-Deivid Pikani Jõusaal Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Cardio60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
13:00
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca  
Total places: 20 Registered: 2
AquaBox (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaBox (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 2
Cardio60 (13:15 - 14:15) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (13:15 - 14:15) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
AquaMix (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaMix (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 1
ERANDKORRAS! Sh´bam (13:00 - 13:45) Mirjam Rõõmussaar Stuudio 1 Rocca
ERANDKORRAS! Sh´bam (13:00 - 13:45) Mirjam Rõõmussaar Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 0
Yoga75 (13:15 - 14:30) Maarja-Liis Loo Stuudio 2 Rocca
Yoga75 (13:15 - 14:30) Maarja-Liis Loo Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 1
14:00
BodyPump (14:00 - 15:00) Fjodor Dunik Stuudio 1 Rocca
BodyPump (14:00 - 15:00) Fjodor Dunik Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 1
Kõht selg tuhar45 (14:15 - 15:00) Mirjam Mäesalu Stuudio 2 Rocca
Kõht selg tuhar45 (14:15 - 15:00) Mirjam Mäesalu Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 1
Yoga (14:00 - 15:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Rocca
Yoga (14:00 - 15:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 2
Sports60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Sports40 (14:00 - 14:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports40 (14:00 - 14:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Yoga (14:00 - 15:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Rocca
Yoga (14:00 - 15:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 0
Fatburn60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
15:00
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (15:00 - 16:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (15:00 - 16:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Laste üldfüüsiline treening (15:00 - 15:45) Helena Thalson Stuudio 1 Rocca
Laste üldfüüsiline treening (15:00 - 15:45) Helena Thalson Stuudio 1 Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (15:00 - 16:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (15:00 - 16:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Laste üldfüüsiline treening (15:00 - 15:45) Helena Thalson Stuudio 1 Rocca
Laste üldfüüsiline treening (15:00 - 15:45) Helena Thalson Stuudio 1 Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (15:00 - 16:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (15:00 - 16:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (15:00 - 16:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (15:00 - 16:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
FitBox (15:00 - 16:00) Hedi Haug Stuudio 2 Rocca
FitBox (15:00 - 16:00) Hedi Haug Stuudio 2 Rocca  
Total places: 16 Registered: 1
16:00
Sports60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (16:00 - 17:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (16:00 - 17:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Interval20 (16:30 - 16:50) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval20 (16:30 - 16:50) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
Cardio60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
BodyPump (16:00 - 17:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyPump (16:00 - 17:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 1
Cardio40 (16:30 - 17:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio40 (16:30 - 17:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
BodyBalance (16:30 - 17:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (16:30 - 17:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 0
17:00
MyFit abs (17:30 - 18:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 1 Rocca
MyFit abs (17:30 - 18:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 0
Kõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca
Kõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 0
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 2 rada broneeritud) (17:30 - 18:30) Lauri Pakkas Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 2 rada broneeritud) (17:30 - 18:30) Lauri Pakkas Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
CrossTraining (17:45 - 18:45) Kadri Saar Jõusaal Rocca
CrossTraining (17:45 - 18:45) Kadri Saar Jõusaal Rocca  
Total places: 12 Registered: 2
Ringtreening (17:30 - 18:30) Rainer Lausing Jõusaal Rocca
Ringtreening (17:30 - 18:30) Rainer Lausing Jõusaal Rocca  
Total places: 18 Registered: 1
BodyBalance (17:30 - 18:30) Ave Roots Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (17:30 - 18:30) Ave Roots Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 0
GRIT Strength (17:25 - 17:55) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
GRIT Strength (17:25 - 17:55) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 0
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 2 rada broneeritud) (17:30 - 18:30) Lauri Pakkas Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 2 rada broneeritud) (17:30 - 18:30) Lauri Pakkas Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
CrossTraining (17:45 - 18:45) Kadri Saar Jõusaal Rocca
CrossTraining (17:45 - 18:45) Kadri Saar Jõusaal Rocca  
Total places: 12 Registered: 1
Jõusaalis valvetreener (17:15 - 18:00) Kadri Saar Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (17:15 - 18:00) Kadri Saar Jõusaal Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
MyFit body (17:30 - 18:30) Aigi Kõiv Stuudio 1 Rocca
MyFit body (17:30 - 18:30) Aigi Kõiv Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 0
Kõht selg tuhar45 (17:00 - 17:45) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (17:00 - 17:45) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 0
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 2 rada broneeritud) (17:30 - 18:30) Lauri Pakkas Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 2 rada broneeritud) (17:30 - 18:30) Lauri Pakkas Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
MyFit abs (17:30 - 18:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
MyFit abs (17:30 - 18:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 0
18:00
BodyPump (18:15 - 19:15) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Rocca
BodyPump (18:15 - 19:15) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 1
Interval45 (18:15 - 19:00) Rainer Rebane Spinning Rocca
Interval45 (18:15 - 19:00) Rainer Rebane Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
BodyBalance (18:30 - 19:15) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (18:30 - 19:15) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 1
AquaMix (18:40 - 19:30) Elliko Väljur Bassein Rocca
AquaMix (18:40 - 19:30) Elliko Väljur Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 4
Jõusaalis valvetreener (18:45 - 19:30) Kadri Saar Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (18:45 - 19:30) Kadri Saar Jõusaal Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Kõht selg tuhar45 (18:00 - 18:45) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (18:00 - 18:45) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 1
Zumba (18:30 - 19:15) Ave Roots Stuudio 2 Rocca
Zumba (18:30 - 19:15) Ave Roots Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 1
Jõusaali ABC (18:30 - 19:30) Martin Luhari Jõusaal Rocca
Jõusaali ABC (18:30 - 19:30) Martin Luhari Jõusaal Rocca  
Total places: 8 Registered: 0
AquaMix (18:40 - 19:30) Elliko Väljur Bassein Rocca
AquaMix (18:40 - 19:30) Elliko Väljur Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 1
BodyJam (18:00 - 19:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca
BodyJam (18:00 - 19:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 0
FitBox (18:00 - 19:00) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
FitBox (18:00 - 19:00) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Total places: 26 Registered: 0
Täiskasvanute ujumiskursused (2 rada suur bassein broneeritud) (18:30 - 19:30) Lauri Pakkas Bassein Rocca
Täiskasvanute ujumiskursused (2 rada suur bassein broneeritud) (18:30 - 19:30) Lauri Pakkas Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Jõusaalis valvetreener (18:45 - 19:30) Kadri Saar Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (18:45 - 19:30) Kadri Saar Jõusaal Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
FitBox (18:30 - 19:30) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
FitBox (18:30 - 19:30) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Total places: 16 Registered: 2
AquaToning (18:40 - 19:30) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaToning (18:40 - 19:30) Marika Kütt Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 1
Brazil butt lift45 (18:45 - 19:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca
Brazil butt lift45 (18:45 - 19:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 0
BodyCombat (18:00 - 19:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyCombat (18:00 - 19:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 0
BodyBalance (18:30 - 19:30) Kadi Pärloja Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (18:30 - 19:30) Kadi Pärloja Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 0
Täiskasvanute ujumiskursused (2 rada suur bassein broneeritud) (18:30 - 19:30) Lauri Pakkas Bassein Rocca
Täiskasvanute ujumiskursused (2 rada suur bassein broneeritud) (18:30 - 19:30) Lauri Pakkas Bassein Rocca  
Total places: 0 Registered: 0
Brazil butt lift45 (18:00 - 18:45) Egle Hanson Stuudio 1 Rocca
Brazil butt lift45 (18:00 - 18:45) Egle Hanson Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 1
BodyJam (18:00 - 19:00) Tatjana Sokolova Stuudio 1 Rocca
BodyJam (18:00 - 19:00) Tatjana Sokolova Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 1
AquaBox (18:00 - 18:50) Kerstin Hulkko Bassein Rocca
AquaBox (18:00 - 18:50) Kerstin Hulkko Bassein Rocca  
Total places: 20 Registered: 0
Ringtreening (18:00 - 19:00) Raymo Korkma Jõusaal Rocca
Ringtreening (18:00 - 19:00) Raymo Korkma Jõusaal Rocca  
Total places: 12 Registered: 0
FitBox (18:00 - 19:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
FitBox (18:00 - 19:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Total places: 16 Registered: 0
19:00
Step (19:20 - 20:20) Rainer Rebane Stuudio 1 Rocca
Step (19:20 - 20:20) Rainer Rebane Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 6
BodyPump (19:00 - 20:00) Sergei Tenson Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:00 - 20:00) Sergei Tenson Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 2
Interval45 (19:00 - 19:45) Mari-Liis Ilves Spinning Rocca
Interval45 (19:00 - 19:45) Mari-Liis Ilves Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
MyFit abs (19:20 - 19:50) Ave Roots Stuudio 2 Rocca
MyFit abs (19:20 - 19:50) Ave Roots Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 1
BodyBalance (19:00 - 20:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca
BodyBalance (19:00 - 20:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 0
Yoga (19:30 - 20:30) Inge Nelk Stuudio 2 Rocca
Yoga (19:30 - 20:30) Inge Nelk Stuudio 2 Rocca  
Total places: 45 Registered: 0
BodyPump (19:35 - 20:35) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:35 - 20:35) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 2
Sports60 (19:00 - 20:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports60 (19:00 - 20:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
BodyPump (19:00 - 20:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:00 - 20:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 0
TaiBox (19:45 - 21:00) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
TaiBox (19:45 - 21:00) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Total places: 30 Registered: 0
BodyPump (19:00 - 20:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:00 - 20:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 0
20:00
MyFit body (20:20 - 21:20) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca
MyFit body (20:20 - 21:20) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 0
TaiBox (20:30 - 21:45) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
TaiBox (20:30 - 21:45) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Total places: 30 Registered: 0
BodyCombat (20:00 - 21:00) Keidy Mäekivi Stuudio 1 Rocca
BodyCombat (20:00 - 21:00) Keidy Mäekivi Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 1
BodyPump (20:05 - 21:05) Martin Ots Stuudio 1 Rocca
BodyPump (20:05 - 21:05) Martin Ots Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 1
Interval60 (20:30 - 21:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval60 (20:30 - 21:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Total places: 29 Registered: 0
MyFit abs (20:35 - 21:05) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca
MyFit abs (20:35 - 21:05) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 0
21:00
BodyPump (21:30 - 22:30) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca
BodyPump (21:30 - 22:30) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 0
BodyPump (21:30 - 22:30) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca
BodyPump (21:30 - 22:30) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca  
Total places: 35 Registered: 0

Close

MyFitness newsletter

Join our newsletter and be always informed about our latest trainings, club news and offers!

Please review our privacy notice.

Close

Forgot your password?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?