MyFitness

Siserattatreening virtuaalse treeneri juhendamisel. Tundidele eelneb lühike inglisekeelne sissejuhatus, kuidas ratast seadistada, mistõttu sobib treening nii algajatele kui spinningufännidele. MyRide abil on võimalus rattasõiduks enam kui 100 erineva maailma sihtkoha vahel spordiklubi seinte vahelt lahkumata. Euroopa ning Ameerika looduslikud mägised sõiduteed vahelduvad kuvatavas pildis idülliliste metsaradade ning linnaruumi asiste jalgrattaradadega. Tule, ühenda oma rännukirg tõelise pingutusega, mille käigus ei kulu mitte reisile plaanitud raha, vaid suur hulk kaloreid, millest ammu vabaneda oled soovinud!

Jõud
Painduvus
Intensiivsus
Koreograafia

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?