MyFitness

MyFitness

My Fitness AS alustas tegevust 2008. aasta märtsis, avades oma esimese fitnessklubi Tallinnas, Viru Keskuses. MyFitness on kasvanud Eesti suurimaks spordiklubide ketiks, opereerides täna 18 spordiklubi üle Eesti: Tallinnas 13, Tartus 3, Narvas 1 ja Viljandis 1 klubi. 2014. aastal laienesime Läti turule ja täna tegutseb Riias 13 MyFitnessi spordiklubi. 2020. aasta jaanuaris omandas My Fitness AS osaluse ettevõttest Gym Plius UAB, mis opereerib Leedu suuruselt teist spordiklubide ketti Gym+. Omandatud ettevõttel on Leedus kokku 15 klubi Vilniuses, Kaunases ja Panevėžyses.

Meie klubides toimub üle 4 500 rühmatreeningu kuus ja valida saab rohkem kui 85 erineva stiili vahel, kus leidub sobilikke treeninguid nii algajatele, kogenenud treenijatele, lastele, noortele, eakatele ning esindatud on maailmas tuntuks saanud programmid nagu LesMills, Zumba, TRX, Body ART jne.

Missioon ja visioon

Meie missioon on inspireerida, motiveerida ja toetada inimesi aktiivsele, tervislikumale ning paremale elustiilile läbi regulaarse liikumise.

MyFitnessi visiooniks on olla eelistatuim parimat hinna ja kvaliteedi suhet pakkuv spordiklubide kett turgudel kus me tegutseme.

MyFitnessi eelised

  • MyFitnessi liikmena avaneb sul võimalus treenida 18-s spordiklubis üle Eesti mis võimaldab Sul alati leida endale sobiv treeningstiil, sulle sobival ajal
  • Täiustame ja arendame pidevalt oma treeningplaani, hoiame selle innovaatilise, kaasaegse ja mitmekesise
  • Meie juurest leiad oma ala parimad treenerid
  • Klubid on avatud 7 päeva nädalas
  • Meie seadmevalik on kõrge kvaliteediga, kaasaegne ning maailmatasemel tuntud professionaalsetelt tootjatelt
  • Pakume tuge saavutamaks tulemusi läbi personaaltreeningute ning muude konsultatsioonide ja testide
  • MyFitnessi klubides on Sul hea olla, hoolitseme selle eest, et kõik treeninguks vajalik oleks olemas ning et meie ruumid vastaksid igati Sinu vajadustele, kõigis klubides on tasuta Wi-Fi võrk
  • MyFitnessi liikmena saad osaleda põnevatel majavälistel tegevustel nagu treeningpäevad, võistlused ja laagrid, kindlasti leiad läbi nende tegevuste indu ja motivatsiooni, et saavutada isiklikke eesmärke

Meie töötajate moto on “Passionate about fitness”. Me armastame oma valdkonda ning arendame oma meeskonda ja klubisid pidevalt selle nimel, et pakkuda võimalikult paljudele inimestele võimalust leida tee paremale elustiilile.

Soovime läbi MyFitness klubiketi Sulle pakkuda parimat treeningkogemust meeldivas ja turvalises keskkonnas, töötame selle nimel iga päev, et see oleks võimalik.

Trennis näeme!
Sinu MyFitness

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?