MyFitness

Aeg Esmaspäev 29.06.2020 Teisipäev 30.06.2020 Kolmapäev 01.07.2020 Neljapäev 02.07.2020 Reede 03.07.2020 Laupäev 04.07.2020 Pühapäev 05.07.2020
08:00
StrongBody (08:30 - 09:30) Ksenia Kondraškin Jõusaal
StrongBody (08:30 - 09:30) Ksenia Kondraškin Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 1
StrongBody (08:30 - 09:30) Indrek Vait Jõusaal
StrongBody (08:30 - 09:30) Indrek Vait Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 5
09:00
Abs&Arms X (09:15 - 10:15) Meeli Kask Studio X
Abs&Arms X (09:15 - 10:15) Meeli Kask Studio X  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 8 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Treeningsari NAINE (09:00 - 10:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1
Treeningsari NAINE (09:00 - 10:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1  
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 15
YinYoga (09:00 - 10:00) Inge Nelk Stuudio 2
YinYoga (09:00 - 10:00) Inge Nelk Stuudio 2  
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 6
ERANDKORRAS! Cardio sculpt (09:00 - 10:00) Maarja Gawley Stuudio 1
ERANDKORRAS! Cardio sculpt (09:00 - 10:00) Maarja Gawley Stuudio 1  
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 8
StrongBody (09:20 - 10:20) Ksenia Kondraškin Jõusaal
StrongBody (09:20 - 10:20) Ksenia Kondraškin Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 7
BodyPump (09:30 - 10:30) Valentin Zaitsev Stuudio 1
BodyPump (09:30 - 10:30) Valentin Zaitsev Stuudio 1  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 10
10:00
BodyPump30+MyFit abs (10:00 - 11:00) Siiri Maisa Stuudio 1
BodyPump30+MyFit abs (10:00 - 11:00) Siiri Maisa Stuudio 1  
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 15
BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 1
BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 1  
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 18
BodyPump (10:00 - 11:00) Siiri Maisa Stuudio 1
BodyPump (10:00 - 11:00) Siiri Maisa Stuudio 1  
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 13
Yoga (10:15 - 11:15) Gina Bergmann Stuudio 2
Yoga (10:15 - 11:15) Gina Bergmann Stuudio 2  
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 9
BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 1
BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 1  
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 17
Zumba (10:05 - 11:05) Kaisa Edenberg Stuudio 2
Zumba (10:05 - 11:05) Kaisa Edenberg Stuudio 2  
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 3
BodyPump (10:00 - 11:00) Valentin Zaitsev Stuudio 1
BodyPump (10:00 - 11:00) Valentin Zaitsev Stuudio 1  
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 23
Yoga (10:15 - 11:15) Gina Bergmann Stuudio 2
Yoga (10:15 - 11:15) Gina Bergmann Stuudio 2  
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 13
Cardio arms (10:00 - 10:30) Maarja Gawley Stuudio 2
Cardio arms (10:00 - 10:30) Maarja Gawley Stuudio 2  
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 8
MyFit abs (10:30 - 11:00) Siiri Maisa Stuudio 1
MyFit abs (10:30 - 11:00) Siiri Maisa Stuudio 1  
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 10
Cardio legs (10:30 - 11:00) Maarja Gawley Stuudio 2
Cardio legs (10:30 - 11:00) Maarja Gawley Stuudio 2  
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 7
BodyBalance (10:00 - 11:00) Siiri Maisa Stuudio 2
BodyBalance (10:00 - 11:00) Siiri Maisa Stuudio 2  
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 5
11:00
BodyBalance (11:05 - 12:05) Siiri Maisa Stuudio 2
BodyBalance (11:05 - 12:05) Siiri Maisa Stuudio 2  
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 14
BodyBalance (11:00 - 12:00) Gina Bergmann Stuudio 2
BodyBalance (11:00 - 12:00) Gina Bergmann Stuudio 2  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 18
MyFit abs (11:00 - 11:30) Siiri Maisa Stuudio 1
MyFit abs (11:00 - 11:30) Siiri Maisa Stuudio 1  
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 18
BodyBalance (11:05 - 12:05) Gina Bergmann Stuudio 2
BodyBalance (11:05 - 12:05) Gina Bergmann Stuudio 2  
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 12
Lower Body X (11:30 - 12:30) Meeli Kask Studio X
Lower Body X (11:30 - 12:30) Meeli Kask Studio X  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 10 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Jõusaalis treener (11:30 - 12:00) Indrek Vait Jõusaal
Jõusaalis treener (11:30 - 12:00) Indrek Vait Jõusaal  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
MyFit abs (11:00 - 11:30) Siiri Maisa Stuudio 1
MyFit abs (11:00 - 11:30) Siiri Maisa Stuudio 1  
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 20
BodyBalance (11:05 - 12:05) Siiri Maisa Stuudio 2
BodyBalance (11:05 - 12:05) Siiri Maisa Stuudio 2  
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 13
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Egle Hanson Stuudio 1
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Egle Hanson Stuudio 1  
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 14
12:00
CrossTraining (12:30 - 13:30) Diana Mogiš Jõusaal
CrossTraining (12:30 - 13:30) Diana Mogiš Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 3
StrongBody (12:00 - 13:00) Indrek Vait Jõusaal
StrongBody (12:00 - 13:00) Indrek Vait Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 4
CrossTraining (12:00 - 13:00) Diana Mogiš Jõusaal
CrossTraining (12:00 - 13:00) Diana Mogiš Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 7
13:00
EI TOIMU! Pilates (13:30 - 14:30) Stuudio 2
EI TOIMU! Pilates (13:30 - 14:30) Stuudio 2  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Pilates (13:30 - 14:30) Ly Kütt Stuudio 2
Pilates (13:30 - 14:30) Ly Kütt Stuudio 2  
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 5
15:00
MyFitness Lastetreening (8-11a) (15:45 - 16:45) Liivi Kivimäe Stuudio 1
MyFitness Lastetreening (8-11a) (15:45 - 16:45) Liivi Kivimäe Stuudio 1  
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 1
16:00
MyFitness Noortetreening (12-15a) (16:15 - 17:15) Meeli Kask Stuudio 1
MyFitness Noortetreening (12-15a) (16:15 - 17:15) Meeli Kask Stuudio 1  
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 6
MyFitness Noortetreening (12-15a) (16:00 - 17:00) Meeli Kask Stuudio 2
MyFitness Noortetreening (12-15a) (16:00 - 17:00) Meeli Kask Stuudio 2  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 4
MyFitness Noortetreening (12-15a) (16:15 - 17:15) Meeli Kask Stuudio 1
MyFitness Noortetreening (12-15a) (16:15 - 17:15) Meeli Kask Stuudio 1  
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 4
17:00
Kõht selg tuhar45 (17:10 - 17:55) Meeli Kask Stuudio 1
Kõht selg tuhar45 (17:10 - 17:55) Meeli Kask Stuudio 1  
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 17
Fast X Strong X (17:30 - 18:30) Meeli Kask Studio X
Fast X Strong X (17:30 - 18:30) Meeli Kask Studio X  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 16 Treeningus on vajalik treeningrätik!
BodyPump (17:30 - 18:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1
BodyPump (17:30 - 18:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1  
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 9
Brazil butt lift45 (17:45 - 18:30) Egle Hanson Stuudio 2
Brazil butt lift45 (17:45 - 18:30) Egle Hanson Stuudio 2  
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 5
BodyCombat (17:00 - 18:00) Maria Helena Vallikivi Stuudio 1
BodyCombat (17:00 - 18:00) Maria Helena Vallikivi Stuudio 1  
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 14
BodyCombat (17:00 - 18:00) Meeli Kask Stuudio 1
BodyCombat (17:00 - 18:00) Meeli Kask Stuudio 1  
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 12
18:00
BodyBalance (18:00 - 19:00) Ene Ottokar Stuudio 2
BodyBalance (18:00 - 19:00) Ene Ottokar Stuudio 2  
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 5
BodyPump (18:10 - 19:10) Anastasia Jevdokimova Stuudio 1
BodyPump (18:10 - 19:10) Anastasia Jevdokimova Stuudio 1  
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 13
Abs&Arms X (18:30 - 19:30) Meeli Kask Studio X
Abs&Arms X (18:30 - 19:30) Meeli Kask Studio X  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 18 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Burn X (18:00 - 19:30) Kadri-Liis Vähi Studio X
Burn X (18:00 - 19:30) Kadri-Liis Vähi Studio X  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 16 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Cardio arms (18:00 - 18:30) Tatjana Sokolova Stuudio 1
Cardio arms (18:00 - 18:30) Tatjana Sokolova Stuudio 1  
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 7
Yoga (18:15 - 19:15) Kaie Kuuler Stuudio 2
Yoga (18:15 - 19:15) Kaie Kuuler Stuudio 2  
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 2
BodyJam (18:30 - 19:30) Tatjana Sokolova Stuudio 1
BodyJam (18:30 - 19:30) Tatjana Sokolova Stuudio 1  
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 15
Cardio legs (18:00 - 18:30) Maarja Gawley Stuudio 2
Cardio legs (18:00 - 18:30) Maarja Gawley Stuudio 2  
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 1
BodyCombat (18:30 - 19:30) Meeli Kask Stuudio 1
BodyCombat (18:30 - 19:30) Meeli Kask Stuudio 1  
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 19
BodyBalance (18:35 - 19:35) Egle Hanson Stuudio 2
BodyBalance (18:35 - 19:35) Egle Hanson Stuudio 2  
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 8
Cardio sculpt (18:35 - 19:20) Mihkel Vabrit Stuudio 1
Cardio sculpt (18:35 - 19:20) Mihkel Vabrit Stuudio 1  
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 6
BodyPump (18:00 - 19:00) Maria Helena Vallikivi Stuudio 1
BodyPump (18:00 - 19:00) Maria Helena Vallikivi Stuudio 1  
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 12
BodyPump (18:00 - 19:00) Keiu Paapsi Stuudio 1
BodyPump (18:00 - 19:00) Keiu Paapsi Stuudio 1  
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 7
Burn X (18:15 - 19:15) Meeli Kask Studio X
Burn X (18:15 - 19:15) Meeli Kask Studio X  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 22 Treeningus on vajalik treeningrätik!
19:00
Yoga (19:00 - 20:00) Kaie Kuuler Stuudio 2
Yoga (19:00 - 20:00) Kaie Kuuler Stuudio 2  
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 2
Zumba (19:15 - 20:15) Ene Ottokar Stuudio 1
Zumba (19:15 - 20:15) Ene Ottokar Stuudio 1  
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 16
Zumba (19:15 - 20:15) Ene Ottokar Stuudio 2
Zumba (19:15 - 20:15) Ene Ottokar Stuudio 2  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 17
MyFit abs (19:30 - 20:00) Meeli Kask Stuudio 1
MyFit abs (19:30 - 20:00) Meeli Kask Stuudio 1  
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 10
Kõht selg tuhar45 (19:45 - 20:30) Ene Ottokar Stuudio 1
Kõht selg tuhar45 (19:45 - 20:30) Ene Ottokar Stuudio 1  
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 11
BodyBalance (19:00 - 20:00) Ene Ottokar Stuudio 2
BodyBalance (19:00 - 20:00) Ene Ottokar Stuudio 2  
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 11
MyFit body (19:10 - 20:00) Keiu Paapsi Stuudio 1
MyFit body (19:10 - 20:00) Keiu Paapsi Stuudio 1  
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 1

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?