MyFitness

Время Понедельник 28.09.2020 Bторник 29.09.2020 Cреда 30.09.2020 Четверг 01.10.2020 Пятница 02.10.2020 Cуббота 03.10.2020 Boскресенье 04.10.2020
08:00
StrongBody (08:30 - 09:30) Ksenia Kondraškin Jõusaal
StrongBody (08:30 - 09:30) Ksenia Kondraškin Jõusaal  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
StrongBody (08:30 - 09:30) Indrek Vait Jõusaal
StrongBody (08:30 - 09:30) Indrek Vait Jõusaal  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
StrongBody (08:30 - 09:30) Ksenia Kondraškin Jõusaal
StrongBody (08:30 - 09:30) Ksenia Kondraškin Jõusaal  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
09:00
Treeningsari NAINE (09:00 - 10:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1
Treeningsari NAINE (09:00 - 10:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Jõusaalis treener (09:30 - 10:00) Indrek Vait Jõusaal
Jõusaalis treener (09:30 - 10:00) Indrek Vait Jõusaal  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
YinYoga75 (09:00 - 10:15) Inge Nelk Stuudio 2
YinYoga75 (09:00 - 10:15) Inge Nelk Stuudio 2  
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Treeningsari NAINE (09:00 - 10:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1
Treeningsari NAINE (09:00 - 10:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
StrongBody (09:20 - 10:20) Ksenia Kondraškin Jõusaal
StrongBody (09:20 - 10:20) Ksenia Kondraškin Jõusaal  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
10:00
BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 1
BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Yoga (10:15 - 11:15) Gina Bergmann Stuudio 2
Yoga (10:15 - 11:15) Gina Bergmann Stuudio 2  
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 1
BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (10:00 - 11:00) Siiri Maisa Stuudio 1
BodyPump (10:00 - 11:00) Siiri Maisa Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (10:00 - 11:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1
BodyPump (10:00 - 11:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Yoga (10:15 - 11:15) Gina Bergmann Stuudio 2
Yoga (10:15 - 11:15) Gina Bergmann Stuudio 2  
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (10:00 - 11:00) Valentin Zaitsev Stuudio 1
BodyPump (10:00 - 11:00) Valentin Zaitsev Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Cardio arms (10:00 - 10:30) Maarja Gawley Stuudio 2
Cardio arms (10:00 - 10:30) Maarja Gawley Stuudio 2  
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Cardio legs (10:30 - 11:00) Maarja Gawley Stuudio 2
Cardio legs (10:30 - 11:00) Maarja Gawley Stuudio 2  
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (10:00 - 11:00) Tatjana Sokolova Stuudio 2
BodyBalance (10:00 - 11:00) Tatjana Sokolova Stuudio 2  
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
11:00
BodyBalance (11:00 - 12:00) Kersti Ojalill Stuudio 2
BodyBalance (11:00 - 12:00) Kersti Ojalill Stuudio 2  
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyCombat (11:00 - 12:00) Meeli Kask Stuudio 1
BodyCombat (11:00 - 12:00) Meeli Kask Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFit abs (11:00 - 11:30) Meeli Kask Stuudio 1
MyFit abs (11:00 - 11:30) Meeli Kask Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (11:00 - 12:00) Gina Bergmann Stuudio 2
BodyBalance (11:00 - 12:00) Gina Bergmann Stuudio 2  
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Lower Body+Abs X (11:00 - 12:00) Meeli Kask Studio X
Lower Body+Abs X (11:00 - 12:00) Meeli Kask Studio X  
Всего мест: 24 Зарегистрированный: 2 Treeningus on vajalik treeningrätik!
BodyBalance (11:05 - 12:05) Kersti Ojalill Stuudio 2
BodyBalance (11:05 - 12:05) Kersti Ojalill Stuudio 2  
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Jõusaalis treener (11:30 - 12:00) Indrek Vait Jõusaal
Jõusaalis treener (11:30 - 12:00) Indrek Vait Jõusaal  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
MyFit abs (11:00 - 11:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1
MyFit abs (11:00 - 11:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
CrossTraining (11:00 - 12:00) Stacy James Cross Jõusaal
CrossTraining (11:00 - 12:00) Stacy James Cross Jõusaal  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFit abs (11:00 - 11:30) Valentin Zaitsev Stuudio 1
MyFit abs (11:00 - 11:30) Valentin Zaitsev Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (11:35 - 12:35) Gina Bergmann Stuudio 2
BodyBalance (11:35 - 12:35) Gina Bergmann Stuudio 2  
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Egle Hanson Stuudio 1
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Egle Hanson Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
12:00
StrongBody (12:00 - 13:00) Indrek Vait Jõusaal
StrongBody (12:00 - 13:00) Indrek Vait Jõusaal  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
13:00
Pilates (13:30 - 14:30) Ly Kütt Stuudio 2
Pilates (13:30 - 14:30) Ly Kütt Stuudio 2  
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Pilates (13:30 - 14:30) Ly Kütt Stuudio 2
Pilates (13:30 - 14:30) Ly Kütt Stuudio 2  
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
15:00
MyFitness Lastetreening (8-11a) (15:15 - 16:15) Liivi Kivimäe Stuudio 1
MyFitness Lastetreening (8-11a) (15:15 - 16:15) Liivi Kivimäe Stuudio 1  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFitness Lastetreening (8-11a) (15:15 - 16:15) Liivi Kivimäe Stuudio 1
MyFitness Lastetreening (8-11a) (15:15 - 16:15) Liivi Kivimäe Stuudio 1  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
16:00
MyFitness Noortetreening (12-15a) (16:15 - 17:15) Maarja Gawley Stuudio 1
MyFitness Noortetreening (12-15a) (16:15 - 17:15) Maarja Gawley Stuudio 1  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFitness Noortetreening (12-15a) (16:15 - 17:15) Meeli Kask Stuudio 2
MyFitness Noortetreening (12-15a) (16:15 - 17:15) Meeli Kask Stuudio 2  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFitness Noortetreening (12-15a) (16:15 - 17:15) Meeli Kask Stuudio 1
MyFitness Noortetreening (12-15a) (16:15 - 17:15) Meeli Kask Stuudio 1  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
MyFitness Noortetreening (12-15a) (16:15 - 17:15) Meeli Kask Stuudio 2
MyFitness Noortetreening (12-15a) (16:15 - 17:15) Meeli Kask Stuudio 2  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Total Body X (16:00 - 17:00) Meeli Kask Studio X
Total Body X (16:00 - 17:00) Meeli Kask Studio X  
Всего мест: 24 Зарегистрированный: 0 Treeningus on vajalik treeningrätik!
17:00
Jõusaali ABC (17:30 - 18:30) Ksenia Kondraškin Jõusaal
Jõusaali ABC (17:30 - 18:30) Ksenia Kondraškin Jõusaal  
Всего мест: 8 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (17:10 - 17:55) Karina Alt Stuudio 1
Kõht selg tuhar45 (17:10 - 17:55) Karina Alt Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
StrongBody (17:45 - 18:45) Indrek Vait Jõusaal
StrongBody (17:45 - 18:45) Indrek Vait Jõusaal  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Fast X Strong X (17:30 - 18:30) Meeli Kask Studio X
Fast X Strong X (17:30 - 18:30) Meeli Kask Studio X  
Всего мест: 24 Зарегистрированный: 5 Treeningus on vajalik treeningrätik!
BodyPump (17:30 - 18:30) Siiri Maisa Stuudio 1
BodyPump (17:30 - 18:30) Siiri Maisa Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyCombat (17:00 - 18:00) Meeli Kask Stuudio 1
BodyCombat (17:00 - 18:00) Meeli Kask Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyCombat (17:00 - 18:00) Meeli Kask Stuudio 1
BodyCombat (17:00 - 18:00) Meeli Kask Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
18:00
Kõht selg tuhar45 (18:00 - 18:45) Kersti Ojalill Stuudio 2
Kõht selg tuhar45 (18:00 - 18:45) Kersti Ojalill Stuudio 2  
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (18:10 - 19:10) Ene Ottokar Stuudio 1
BodyPump (18:10 - 19:10) Ene Ottokar Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Burn X (18:45 - 19:45) Kadri-Liis Vähi Studio X
Burn X (18:45 - 19:45) Kadri-Liis Vähi Studio X  
Всего мест: 24 Зарегистрированный: 12 Treeningus on vajalik treeningrätik!
BodyBalance (18:00 - 19:00) Kersti Ojalill Stuudio 2
BodyBalance (18:00 - 19:00) Kersti Ojalill Stuudio 2  
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Total Body X (18:00 - 19:00) Karina Alt Studio X
Total Body X (18:00 - 19:00) Karina Alt Studio X  
Всего мест: 24 Зарегистрированный: 15 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Cardio legs (18:00 - 18:30) Tatjana Sokolova Stuudio 1
Cardio legs (18:00 - 18:30) Tatjana Sokolova Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyJam (18:30 - 19:30) Tatjana Sokolova Stuudio 1
BodyJam (18:30 - 19:30) Tatjana Sokolova Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (18:00 - 18:45) Kersti Ojalill Stuudio 2
Kõht selg tuhar45 (18:00 - 18:45) Kersti Ojalill Stuudio 2  
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyCombat (18:30 - 19:30) Meeli Kask Stuudio 1
BodyCombat (18:30 - 19:30) Meeli Kask Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (18:00 - 19:00) Kersti Ojalill Stuudio 2
BodyBalance (18:00 - 19:00) Kersti Ojalill Stuudio 2  
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
CrossTraining (18:00 - 19:00) Indrek Vait Jõusaal
CrossTraining (18:00 - 19:00) Indrek Vait Jõusaal  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Lower Body+Abs X (18:20 - 19:20) Studio X
Lower Body+Abs X (18:20 - 19:20) Studio X  
Всего мест: 24 Зарегистрированный: 7 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Cardio sculpt (18:35 - 19:20) Maarja Gawley Stuudio 1
Cardio sculpt (18:35 - 19:20) Maarja Gawley Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (18:00 - 19:00) Maria Helena Vallikivi Stuudio 1
BodyPump (18:00 - 19:00) Maria Helena Vallikivi Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (18:00 - 19:00) Keiu Paapsi Stuudio 1
BodyPump (18:00 - 19:00) Keiu Paapsi Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Total Body X (18:15 - 19:15) Meeli Kask Studio X
Total Body X (18:15 - 19:15) Meeli Kask Studio X  
Всего мест: 24 Зарегистрированный: 4 Treeningus on vajalik treeningrätik!
19:00
Cardio sculpt (19:00 - 19:45) Maarja Gawley Stuudio 2
Cardio sculpt (19:00 - 19:45) Maarja Gawley Stuudio 2  
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Zumba (19:15 - 20:15) Ene Ottokar Stuudio 1
Zumba (19:15 - 20:15) Ene Ottokar Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 22 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Yoga (19:00 - 20:00) Kaie Kuuler Stuudio 2
Yoga (19:00 - 20:00) Kaie Kuuler Stuudio 2  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFit body (19:30 - 20:20) Veronika Granjova Stuudio 1
MyFit body (19:30 - 20:20) Veronika Granjova Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Zumba (19:15 - 20:15) Ene Ottokar Stuudio 2
Zumba (19:15 - 20:15) Ene Ottokar Stuudio 2  
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFit abs (19:30 - 20:00) Meeli Kask Stuudio 1
MyFit abs (19:30 - 20:00) Meeli Kask Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (19:45 - 20:30) Ene Ottokar Stuudio 1
Kõht selg tuhar45 (19:45 - 20:30) Ene Ottokar Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (19:00 - 20:00) Ene Ottokar Stuudio 2
BodyBalance (19:00 - 20:00) Ene Ottokar Stuudio 2  
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFit body (19:10 - 20:00) Keiu Paapsi Stuudio 1
MyFit body (19:10 - 20:00) Keiu Paapsi Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
20:00
Yoga (20:00 - 21:00) Kaie Kuuler Stuudio 2
Yoga (20:00 - 21:00) Kaie Kuuler Stuudio 2  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Закрыть

Новостная рассылка

Если вы хотите всегда быть в курсе новостей, подпишитесь на нашу рассылку.

Если Вы желаете отказаться от новостной рассылки MyFitness, а также от предложений MyFitness и партнеров MyFitness, отправьте письмо соответствующего содержания по адресу unsubscribe@myfitness.ee

Закрыть

Забыли пароль?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?