MyFitness

Time Monday 19.10.2020 Tuesday 20.10.2020 Wednesday 21.10.2020 Thursday 22.10.2020 Friday 23.10.2020 Saturday 24.10.2020 Sunday 25.10.2020
08:00
StrongBody (08:30 - 09:30) Indrek Vait Jõusaal
StrongBody (08:30 - 09:30) Indrek Vait Jõusaal  
Total places: 12 Registered: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Total Body X (08:45 - 09:45) Merle Laud Studio X
Total Body X (08:45 - 09:45) Merle Laud Studio X  
Total places: 24 Registered: 11 Treeningus on vajalik treeningrätik!
StrongBody (08:30 - 09:30) Indrek Vait Jõusaal
StrongBody (08:30 - 09:30) Indrek Vait Jõusaal  
Total places: 12 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
09:00
Treeningsari NAINE (09:00 - 10:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1
Treeningsari NAINE (09:00 - 10:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Jõusaalis treener (09:30 - 10:00) Indrek Vait Jõusaal
Jõusaalis treener (09:30 - 10:00) Indrek Vait Jõusaal  
Total places: 0 Registered: 0
YinYoga75 (09:00 - 10:15) Inge Nelk Stuudio 2
YinYoga75 (09:00 - 10:15) Inge Nelk Stuudio 2  
Total places: 25 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Treeningsari NAINE (09:00 - 10:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1
Treeningsari NAINE (09:00 - 10:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
10:00
BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 1
BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 18 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Cardio sculpt (10:00 - 10:45) Merle Laud Stuudio 1
Cardio sculpt (10:00 - 10:45) Merle Laud Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 8 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Yoga (10:15 - 11:15) Kaie Kuuler Stuudio 2
Yoga (10:15 - 11:15) Kaie Kuuler Stuudio 2  
Total places: 25 Registered: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 1
BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 1
BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (10:00 - 11:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1
BodyPump (10:00 - 11:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Yoga (10:15 - 11:15) Gina Bergmann Stuudio 2
Yoga (10:15 - 11:15) Gina Bergmann Stuudio 2  
Total places: 25 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Cardio arms (10:00 - 10:30) Maarja Gawley Stuudio 2
Cardio arms (10:00 - 10:30) Maarja Gawley Stuudio 2  
Total places: 25 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (10:00 - 11:00) Valentin Zaitsev Stuudio 1
BodyPump (10:00 - 11:00) Valentin Zaitsev Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Cardio legs (10:30 - 11:00) Maarja Gawley Stuudio 2
Cardio legs (10:30 - 11:00) Maarja Gawley Stuudio 2  
Total places: 25 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (10:00 - 11:00) Tatjana Sokolova Stuudio 2
BodyBalance (10:00 - 11:00) Tatjana Sokolova Stuudio 2  
Total places: 25 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
11:00
BodyBalance (11:00 - 12:00) Gina Bergmann Stuudio 2
BodyBalance (11:00 - 12:00) Gina Bergmann Stuudio 2  
Total places: 25 Registered: 23 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyCombat (11:00 - 12:00) Meeli Kask Stuudio 1
BodyCombat (11:00 - 12:00) Meeli Kask Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFit abs (11:00 - 11:30) Meeli Kask Stuudio 1
MyFit abs (11:00 - 11:30) Meeli Kask Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (11:00 - 12:00) Gina Bergmann Stuudio 2
BodyBalance (11:00 - 12:00) Gina Bergmann Stuudio 2  
Total places: 25 Registered: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Lower Body+Abs X (11:00 - 12:00) Meeli Kask Studio X
Lower Body+Abs X (11:00 - 12:00) Meeli Kask Studio X  
Total places: 24 Registered: 1 Treeningus on vajalik treeningrätik!
BodyBalance (11:05 - 12:05) Gina Bergmann Stuudio 2
BodyBalance (11:05 - 12:05) Gina Bergmann Stuudio 2  
Total places: 25 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Jõusaalis treener (11:30 - 12:00) Indrek Vait Jõusaal
Jõusaalis treener (11:30 - 12:00) Indrek Vait Jõusaal  
Total places: 0 Registered: 0
MyFit abs (11:00 - 11:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1
MyFit abs (11:00 - 11:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFit abs (11:00 - 11:30) Valentin Zaitsev Stuudio 1
MyFit abs (11:00 - 11:30) Valentin Zaitsev Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
CrossTraining (11:00 - 12:00) Stacy James Cross Jõusaal
CrossTraining (11:00 - 12:00) Stacy James Cross Jõusaal  
Total places: 12 Registered: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (11:35 - 12:35) Gina Bergmann Stuudio 2
BodyBalance (11:35 - 12:35) Gina Bergmann Stuudio 2  
Total places: 25 Registered: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Egle Hanson Stuudio 1
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Egle Hanson Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
12:00
StrongBody (12:00 - 13:00) Indrek Vait Jõusaal
StrongBody (12:00 - 13:00) Indrek Vait Jõusaal  
Total places: 12 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
13:00
Pilates (13:30 - 14:30) Ly Kütt Stuudio 2
Pilates (13:30 - 14:30) Ly Kütt Stuudio 2  
Total places: 25 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Pilates (13:30 - 14:30) Ly Kütt Stuudio 2
Pilates (13:30 - 14:30) Ly Kütt Stuudio 2  
Total places: 25 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
14:00
Yoga75 (14:30 - 15:45) Inge Nelk Stuudio 2
Yoga75 (14:30 - 15:45) Inge Nelk Stuudio 2  
Total places: 25 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
15:00
MyFitness Lastetreening (8-11a) (15:15 - 16:15) Meeli Kask Stuudio 1
MyFitness Lastetreening (8-11a) (15:15 - 16:15) Meeli Kask Stuudio 1  
Total places: 30 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFitness Lastetreening (8-11a) 22.10 ORIENTEERUMINE, kogunemine kl 14.00 Viimsi Selveri vastas Laidoneri pargis (15:15 - 16:15) Liivi Kivimäe Stuudio 1
MyFitness Lastetreening (8-11a) 22.10 ORIENTEERUMINE, kogunemine kl 14.00 Viimsi Selveri vastas Laidoneri pargis (15:15 - 16:15) Liivi Kivimäe Stuudio 1  
Total places: 0 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
16:00
MyFitness Noortetreening (12-15a) (16:15 - 17:15) Meeli Kask Stuudio 1
MyFitness Noortetreening (12-15a) (16:15 - 17:15) Meeli Kask Stuudio 1  
Total places: 30 Registered: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFitness Noortetreening (12-15a) (16:15 - 17:15) Meeli Kask Stuudio 2
MyFitness Noortetreening (12-15a) (16:15 - 17:15) Meeli Kask Stuudio 2  
Total places: 30 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFitness Noortetreening (12-15a) (16:15 - 17:15) Meeli Kask Stuudio 1
MyFitness Noortetreening (12-15a) (16:15 - 17:15) Meeli Kask Stuudio 1  
Total places: 30 Registered: 0
MyFitness Noortetreening (12-15a) 22.10 ORIENTEERUMINE, kogunemine kl 14.00 Viimsi Selveri vastas Laidoneri pargis (16:15 - 17:15) Meeli Kask Stuudio 2
MyFitness Noortetreening (12-15a) 22.10 ORIENTEERUMINE, kogunemine kl 14.00 Viimsi Selveri vastas Laidoneri pargis (16:15 - 17:15) Meeli Kask Stuudio 2  
Total places: 0 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Burn X (16:00 - 17:00) Meeli Kask Studio X
Burn X (16:00 - 17:00) Meeli Kask Studio X  
Total places: 24 Registered: 2 Treeningus on vajalik treeningrätik!
17:00
Jõusaali ABC (17:30 - 18:30) Ksenia Kondraškin Jõusaal
Jõusaali ABC (17:30 - 18:30) Ksenia Kondraškin Jõusaal  
Total places: 8 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (17:10 - 17:55) Meeli Kask Stuudio 1
Kõht selg tuhar45 (17:10 - 17:55) Meeli Kask Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
StrongBody (17:45 - 18:45) Indrek Vait Jõusaal
StrongBody (17:45 - 18:45) Indrek Vait Jõusaal  
Total places: 12 Registered: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Burn X (17:30 - 18:30) Meeli Kask Studio X
Burn X (17:30 - 18:30) Meeli Kask Studio X  
Total places: 24 Registered: 6 Treeningus on vajalik treeningrätik!
BodyPump (17:30 - 18:30) Valentin Zaitsev Stuudio 1
BodyPump (17:30 - 18:30) Valentin Zaitsev Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyCombat (17:00 - 18:00) Meeli Kask Stuudio 1
BodyCombat (17:00 - 18:00) Meeli Kask Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyCombat (17:00 - 18:00) Meeli Kask Stuudio 1
BodyCombat (17:00 - 18:00) Meeli Kask Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
18:00
Kõht selg tuhar45 (18:00 - 18:45) Maarja Gawley Stuudio 2
Kõht selg tuhar45 (18:00 - 18:45) Maarja Gawley Stuudio 2  
Total places: 25 Registered: 24 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (18:10 - 19:10) Ene Ottokar Stuudio 1
BodyPump (18:10 - 19:10) Ene Ottokar Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Fast X Strong X (18:45 - 19:45) Meeli Kask Studio X
Fast X Strong X (18:45 - 19:45) Meeli Kask Studio X  
Total places: 24 Registered: 16 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Total Body X (18:00 - 18:45) Meeli Kask Studio X
Total Body X (18:00 - 18:45) Meeli Kask Studio X  
Total places: 24 Registered: 6 Treeningus on vajalik treeningrätik!
BodyBalance (18:00 - 18:45) Anne Hanni Stuudio 2
BodyBalance (18:00 - 18:45) Anne Hanni Stuudio 2  
Total places: 25 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
ERANDKORRAS! Zumba (18:30 - 19:30) Ene Ottokar Stuudio 1
ERANDKORRAS! Zumba (18:30 - 19:30) Ene Ottokar Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (18:00 - 18:45) Kersti Ojalill Stuudio 2
Kõht selg tuhar45 (18:00 - 18:45) Kersti Ojalill Stuudio 2  
Total places: 25 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyCombat (18:30 - 19:30) Meeli Kask Stuudio 1
BodyCombat (18:30 - 19:30) Meeli Kask Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
CrossTraining (18:00 - 19:00) Indrek Vait Jõusaal
CrossTraining (18:00 - 19:00) Indrek Vait Jõusaal  
Total places: 12 Registered: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (18:00 - 19:00) Ene Ottokar Stuudio 2
BodyBalance (18:00 - 19:00) Ene Ottokar Stuudio 2  
Total places: 25 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Lower Body+Abs X (18:35 - 19:35) Valentin Zaitsev Studio X
Lower Body+Abs X (18:35 - 19:35) Valentin Zaitsev Studio X  
Total places: 24 Registered: 4 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Cardio sculpt (18:35 - 19:20) Maarja Gawley Stuudio 1
Cardio sculpt (18:35 - 19:20) Maarja Gawley Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (18:00 - 19:00) Maria Helena Vallikivi Stuudio 1
BodyPump (18:00 - 19:00) Maria Helena Vallikivi Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (18:00 - 19:00) Keiu Paapsi Stuudio 1
BodyPump (18:00 - 19:00) Keiu Paapsi Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Fast X Strong X (18:15 - 19:15) Meeli Kask Studio X
Fast X Strong X (18:15 - 19:15) Meeli Kask Studio X  
Total places: 24 Registered: 6 Treeningus on vajalik treeningrätik!
19:00
Cardio sculpt (19:00 - 19:45) Maarja Gawley Stuudio 2
Cardio sculpt (19:00 - 19:45) Maarja Gawley Stuudio 2  
Total places: 25 Registered: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Zumba (19:15 - 20:15) Ene Ottokar Stuudio 1
Zumba (19:15 - 20:15) Ene Ottokar Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 26 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Yoga (19:00 - 20:00) Kaie Kuuler Stuudio 2
Yoga (19:00 - 20:00) Kaie Kuuler Stuudio 2  
Total places: 20 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFit body (19:30 - 20:20) Maarja Gawley Stuudio 1
MyFit body (19:30 - 20:20) Maarja Gawley Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Zumba (19:15 - 20:15) Ene Ottokar Stuudio 2
Zumba (19:15 - 20:15) Ene Ottokar Stuudio 2  
Total places: 25 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFit abs (19:30 - 20:00) Meeli Kask Stuudio 1
MyFit abs (19:30 - 20:00) Meeli Kask Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (19:45 - 20:30) Ene Ottokar Stuudio 1
Kõht selg tuhar45 (19:45 - 20:30) Ene Ottokar Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (19:00 - 20:00) Ene Ottokar Stuudio 2
BodyBalance (19:00 - 20:00) Ene Ottokar Stuudio 2  
Total places: 25 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFit body (19:10 - 20:00) Keiu Paapsi Stuudio 1
MyFit body (19:10 - 20:00) Keiu Paapsi Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
20:00
Yoga (20:00 - 21:00) Kaie Kuuler Stuudio 2
Yoga (20:00 - 21:00) Kaie Kuuler Stuudio 2  
Total places: 20 Registered: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Close

MyFitness newsletter

Join our newsletter and be always informed about our latest trainings, club news and offers!

Please review our privacy notice.

Close

Forgot your password?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?