MyFitness

Timetable
Filters
Club
Rocca al Mare
Mustamäe
Järve
Viru
Postimaja
Rävala
Solaris
Balti Jaama Turg
Ülemiste City
Lasnamäe Linnamäe
Lasnamäe Kärberi
Pirita
Viimsi
Tartu Kesklinn
Tartu Annelinn
Tartu Lõunakeskus
Narva Fama
Viljandi
Trainer
Aina Kikas
Airi Põdra
Aleksa Furs
Aleksandra Zaitseva
Aleksei Kolotkov
Aleksei Tjuljukov
Alina Smirnova
Alla Andruško
Anastassia Matvejeva
Andra Lääts
Andra Moistus
Andre Machado
Anna-Liisa Sootalu
Anna Markova
Anne Hanni
Ave Roots
Brigitta Varul
Britta-Mai Nõmmik
Carmen Kukk
Darya Pavlova
Deana Mikkel
Deisy Velvelt
Deneli Koppelmann
Diana Johanson
Diana Lebedeva
Diana Mogiš
Diana Valge
Egle Villik
Elliko Väljur
Ene Ottokar
Ethel Igatt
Eva Ottas
Evelin Daniel
Evelin Sepp
Fjodor Dunik
Gea Simson
Gerly Nurmsalu
Gina Bergmann
Hedi Haug
Helen Hade
Heleri Kängsepp
Henry Grauberg
Inga Neissaar
Inge Nelk
Ingrid Hamer
Ivar Veskus
Jaanika Sulakatko
Jaanika Tammemäe
Janeli Voll
Janet Vavilov
Jekaterina Irvanets-Goldmann
Jelena Orlova
Johanna Vau
Julia Zamatajeva
Kadi Kuslap
Kadi Reintam
Kadi Salm-Dikker
Kadri-Liis Vähi
Kadri Pettai
Kaia Kollo
Kai Kuropatkin
Kaire Poolakese
Kaisa Edenberg
Kaisa Rahu
Kaisa Raja
Kalev Ermits
Karina Alt
Karina Luik
Karin Hallisk
Karmela Molodõk
Katrena Tenno
Katriina Pärnpuu
Kauri Lillemäe
Keidy Kulbas
Keio Korbe
Keiti Aasavelt
Keiu Paapsi
Keiu Pirnpuu
Kendra Vaino
Kerstin Liitmaa
Kersti Ojalill
Kersti Saksus
Kert Kiil
Kirsti Kuhi
Kris-Marie Nisu
Krista Köster
Kristel Raba
Kristiin Oja
Kristi Möldri
Kristina Kniga
Kristin Puranen
Kristin Vippul
Kristi Sipra
Kristjan Maasik
Kärolin Liik
Laura-Lotte Varvas
Laura Herne
Lauri Liiv
Lene Vardja
Lenne Piirimägi
Levo Kirn
Liis Süda
Liivia Vanaisak
Linda Treimann
Ly Kütt
Maarika Haidak
Maarja Gawley
Maarja Jõgi
Maarja Liis Loo
Maarja Park
Madleen Harjak
Maie Eks
Maigi Varusk
Maigi Vändre
Marge Jänes
Marge Nõmmik
Margit Rechlin
Mari-Liis Ilves
Maria Helena Vallikivi
Marika Kütt
Mari Kull
Marilin Kosubenko
Marina Ivanova
Marje Randver
Martin Kõrv
Martin Luik
Matti Berg
Meeli Kask
Merike Kangro
Merike Sula
Merje Kask
Merle Laud
Mihkel Vabrit
Mirjam Mäesalu
Mirjam Mäesalu ja Ralfs Upmanis
Mirjam Rõõmussaar
Natalia Feldbush
Natalja Song
Olga Pantelejeva
Olga Prants
Olga Vilgelmson
Pavel Borovkov
Peeter Karask
Rainer Rebane
Raymo Korkma
Reimo Allik
Rein Kahro
Renno Soosaar
Rica Varul
Rünno Link
Sabrina Grabe
Sarah Laidre
Sergei Tenson
Siim Kängsepp
Siiri Valks
Sten-Kristjan Saarik
Suzanna Altunjan
Svetlana Savvatejeva
Talis Ponna
Tarmo Rattassep
Tatjana Fesko
Tatjana Kreit
Tatjana Sokolova
Tommi Välja
Triinu Spriit
Valentin Zaitsev
Veronika Granjova
Viktoriia Lill
Virtuaaltreener
Training style
Body&Mind
Cardio
CrossTraining
Spinning
Strength
Studio X
Ujula
Training
Timeline

6:00

21:00

Add new range
NÄITA TULEMUSI
Viimsi
Previous Week

40 Week (03.10.2022 - 09.10.2022)

Next Week
Time Monday 03.10.2022 Tuesday 04.10.2022 Wednesday 05.10.2022 Thursday 06.10.2022 Friday 07.10.2022 Saturday 08.10.2022 Sunday 09.10.2022
06:00
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 30 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Lower Body+Abs X (06:45 - 07:35) Katrena Tenno Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (06:45 - 07:35) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Total places: 16 Registered: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 30 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyRide+Sports (06:45 - 07:25) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:25) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 25 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 30 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 20 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

07:00
Lower Body+Abs X (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Total places: 16 Registered: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 15 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Nike Morning Strength Kickstarter (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Vähi Stuudio Mustamäe Mustamäe
Nike Morning Strength Kickstarter (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Vähi Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 30 Registered: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BOXBOX (07:30 - 08:20) Kadi Kuslap BoxBox Järve Järve
BOXBOX (07:30 - 08:20) Kadi Kuslap BoxBox Järve Järve   
 
Total places: 28 Registered: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all sisekindaid või poksisidemeid. Neid on võimalik osta klubist kohapealt hinnaga 5euri! Treeningule palume kohale tulla 5min varem!
Burn X (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn
Burn X (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn   
 
Total places: 16 Registered: 4 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

CrossTraining (07:30 - 08:30) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala
CrossTraining (07:30 - 08:30) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala   
 
Total places: 12 Registered: 10 NB!Treeningul on vajalik treeningrätik.

Read more about the training

Jõusaalis treener (07:30 - 08:00) Steven Pleesi Jõusaal Mustamäe Mustamäe
Jõusaalis treener (07:30 - 08:00) Steven Pleesi Jõusaal Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 0 Registered: 0
Kõht selg tuhar45 (07:40 - 08:25) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja
Kõht selg tuhar45 (07:40 - 08:25) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Total places: 30 Registered: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (07:00 - 08:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja
BodyPump (07:00 - 08:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Total places: 30 Registered: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (07:00 - 07:45) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:00 - 07:45) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 35 Registered: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (07:15 - 08:15) Keidy Kulbas Stuudio 1 Järve Järve
BodyPump (07:15 - 08:15) Keidy Kulbas Stuudio 1 Järve Järve   
 
Total places: 30 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (07:15 - 08:00) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Kõht selg tuhar45 (07:15 - 08:00) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Total places: 30 Registered: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (07:30 - 08:15) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi
BodyPump (07:30 - 08:15) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Total places: 20 Registered: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Total Body X (07:30 - 08:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Total Body X (07:30 - 08:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Total places: 16 Registered: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Nike Strong Core and Cardio (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Vähi Stuudio Mustamäe Mustamäe
Nike Strong Core and Cardio (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Vähi Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 30 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (07:30 - 08:30) Kadi Kuslap Stuudio 2 Viru Viru
BodyBalance (07:30 - 08:30) Kadi Kuslap Stuudio 2 Viru Viru   
 
Total places: 20 Registered: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Total Body HIIT (07:30 - 08:20) Karina Alt Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Total Body HIIT (07:30 - 08:20) Karina Alt Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Total places: 25 Registered: 19 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Total places: 20 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

CrossTraining (07:30 - 08:30) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala
CrossTraining (07:30 - 08:30) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala   
 
Total places: 12 Registered: 9 Treeningul on vajalik treeningrätik.

Read more about the training

CrossTraining (07:30 - 08:30) Laura-Lotte Varvas Jõusaal Järve Järve
CrossTraining (07:30 - 08:30) Laura-Lotte Varvas Jõusaal Järve Järve   
 
Total places: 12 Registered: 8 NB! Treeningul on treeningrätik kohustuslik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (07:50 - 08:35) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Kõht selg tuhar45 (07:50 - 08:35) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 35 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump30+MyFit abs (07:00 - 08:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump30+MyFit abs (07:00 - 08:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 30 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

CrossTraining (07:30 - 08:30) Liivia Vanaisak Jõusaal Rocca Rocca al Mare
CrossTraining (07:30 - 08:30) Liivia Vanaisak Jõusaal Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 12 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

AquaMix (07:30 - 08:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (07:30 - 08:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 20 Registered: 16

Read more about the training

Burn X (07:30 - 08:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Burn X (07:30 - 08:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Total places: 16 Registered: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (07:30 - 08:30) Keidy Kulbas Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyPump (07:30 - 08:30) Keidy Kulbas Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 25 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (07:30 - 08:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru
BodyPump (07:30 - 08:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru   
 
Total places: 22 Registered: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

TRX (07:30 - 08:20) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja Postimaja
TRX (07:30 - 08:20) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Total places: 20 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Run X (07:30 - 08:20) Karina Alt Studio X Rävala
Run X (07:30 - 08:20) Karina Alt Studio X Rävala   
 
Total places: 16 Registered: 21 Run X tunniga on võimalus rohkem energiat kulutada. Treening koosneb kolmest 6minutilisest plokist. Jooksud vahelduvad kõndimisega. SkillMillil on hea samme koguda ning energiat kulutada, põrandal aga hea kogu keha treenida. Treening sobib kõigile! Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (07:30 - 08:15) Kristin Puranen Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:30 - 08:15) Kristin Puranen Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 35 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Lower Body+Abs X (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn
Lower Body+Abs X (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn   
 
Total places: 16 Registered: 10 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

StrongBody (07:30 - 08:30) Kaisa Raja Jõusaal Viljandi Viljandi
StrongBody (07:30 - 08:30) Kaisa Raja Jõusaal Viljandi Viljandi   
 
Total places: 12 Registered: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

StrongBody (07:30 - 08:30) Diana Lebedeva Jõusaal Postimaja Postimaja
StrongBody (07:30 - 08:30) Diana Lebedeva Jõusaal Postimaja Postimaja   
 
Total places: 12 Registered: 2 NB! Treeningul on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (07:00 - 08:00) Tarmo Rattassep Stuudio 1 Postimaja Postimaja
BodyPump (07:00 - 08:00) Tarmo Rattassep Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Total places: 30 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 15 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Nike Total Body Endurance (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Vähi Stuudio Mustamäe Mustamäe
Nike Total Body Endurance (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Vähi Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 30 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (07:30 - 08:30) Keiu Paapsi Stuudio 1 Järve Järve
BodyPump (07:30 - 08:30) Keiu Paapsi Stuudio 1 Järve Järve   
 
Total places: 25 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Yoga (07:30 - 08:30) Gerly Nurmsalu Stuudio 2 Järve Järve
Yoga (07:30 - 08:30) Gerly Nurmsalu Stuudio 2 Järve Järve   
 
Total places: 20 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Nike Strength and Endurance Combo (07:30 - 08:15) Katrena Tenno Stuudio Rävala Rävala
Nike Strength and Endurance Combo (07:30 - 08:15) Katrena Tenno Stuudio Rävala Rävala   
 
Total places: 30 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Karina Alt Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Karina Alt Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Total places: 25 Registered: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

VinyasaFlow (07:30 - 08:25) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
VinyasaFlow (07:30 - 08:25) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 20 Registered: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
StrongBody (07:30 - 08:30) Keio Korbe Jõusaal Ülemiste Ülemiste City
StrongBody (07:30 - 08:30) Keio Korbe Jõusaal Ülemiste Ülemiste City   
 
Total places: 12 Registered: 14 Treeningul on kohustuslik treeningrätik.

Read more about the training

BodyAttack (07:45 - 08:30) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi
BodyAttack (07:45 - 08:30) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Total places: 20 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (07:45 - 08:30) Martin Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:45 - 08:30) Martin Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 35 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Burn X (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Studio X Rävala
Burn X (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Total places: 16 Registered: 24 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

AquaMix (07:30 - 08:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (07:30 - 08:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 20 Registered: 21

Read more about the training

BOXBOX (07:30 - 08:20) Kadi Kuslap BoxBox Järve Järve
BOXBOX (07:30 - 08:20) Kadi Kuslap BoxBox Järve Järve   
 
Total places: 28 Registered: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all sisekindaid või poksisidemeid. Neid on võimalik osta klubist kohapealt hinnaga 5euri! Treeningule palume kohale tulla 5min varem!
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Mirjam Mäesalu Stuudio 2 Viru Viru
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Mirjam Mäesalu Stuudio 2 Viru Viru   
 
Total places: 20 Registered: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Total places: 20 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (07:30 - 08:15) Martin Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:30 - 08:15) Martin Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 35 Registered: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Lower Body+ Abs X (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn
Lower Body+ Abs X (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn   
 
Total places: 16 Registered: 13 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

CrossTraining (07:30 - 08:30) Keiti Aasavelt Jõusaal Viimsi Viimsi
CrossTraining (07:30 - 08:30) Keiti Aasavelt Jõusaal Viimsi Viimsi   
 
Total places: 12 Registered: 1 Treeningul on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

CrossTraining (07:30 - 08:30) Anna-Liisa Sootalu Jõusaal Järve Järve
CrossTraining (07:30 - 08:30) Anna-Liisa Sootalu Jõusaal Järve Järve   
 
Total places: 12 Registered: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

08:00
AquaMix (08:00 - 08:50) Elliko Väljur Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (08:00 - 08:50) Elliko Väljur Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 20 Registered: 15

Read more about the training

Burn X (08:00 - 08:50) Katrena Tenno Studio X Rävala
Burn X (08:00 - 08:50) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Total places: 16 Registered: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Interval (08:00 - 08:55) Martin Luik Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Interval (08:00 - 08:55) Martin Luik Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 20 Registered: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

TREENINGUT EI TOIMU! StrongBody (08:00 - 08:55) Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
TREENINGUT EI TOIMU! StrongBody (08:00 - 08:55) Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 0 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Stretching (08:00 - 08:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Stretching (08:00 - 08:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 20 Registered: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (08:00 - 08:45) Merike Kangro Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Kõht selg tuhar45 (08:00 - 08:45) Merike Kangro Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Total places: 30 Registered: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Total places: 30 Registered: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (08:30 - 09:25) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyPump (08:30 - 09:25) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Total places: 30 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

StrongBody (08:00 - 08:55) Andre Machado Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
StrongBody (08:00 - 08:55) Andre Machado Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 12 Registered: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (08:00 - 08:45) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Kõht selg tuhar45 (08:00 - 08:45) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Total places: 20 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 20 Registered: 19

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Total places: 25 Registered: 17 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

MyMobility (08:30 - 09:25) Evelin Daniel Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyMobility (08:30 - 09:25) Evelin Daniel Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 25 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! MyMobility arendab tugevust, tasakaalu ja painduvust läbi tervikliku ja voolava liikuvuse. Tõhus kerelihaste treening tagab hea rühi ja annab juurde sisemist jõudu
Yoga (08:00 - 09:00) Inge Nelk Stuudio Rävala Rävala
Yoga (08:00 - 09:00) Inge Nelk Stuudio Rävala Rävala   
 
Total places: 25 Registered: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyMobility (08:00 - 08:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyMobility (08:00 - 08:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 25 Registered: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! MyMobility arendab tugevust, tasakaalu ja painduvust läbi tervikliku ja voolava liikuvuse. Tõhus kerelihaste treening tagab hea rühi ja annab juurde sisemist jõudu
Cardio sculpt (08:00 - 08:45) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
Cardio sculpt (08:00 - 08:45) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Total places: 30 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (08:15 - 09:00) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Järve Järve
Kõht selg tuhar45 (08:15 - 09:00) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Järve Järve   
 
Total places: 25 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Brazil butt lift45 (08:20 - 09:05) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Brazil butt lift45 (08:20 - 09:05) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 25 Registered: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Step (08:30 - 09:15) Svetlana Savvatejeva Stuudio Narva Narva Fama
Step (08:30 - 09:15) Svetlana Savvatejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Total places: 20 Registered: 7 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

Total Body X (08:30 - 09:20) Karina Alt Studio X Rävala
Total Body X (08:30 - 09:20) Karina Alt Studio X Rävala   
 
Total places: 16 Registered: 20 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Total places: 20 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

StrongBody (08:00 - 08:55) Kristel Raba Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
StrongBody (08:00 - 08:55) Kristel Raba Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 10 Registered: 22 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Brazil butt lift45 (08:00 - 08:45) Merike Kangro Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Brazil butt lift45 (08:00 - 08:45) Merike Kangro Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Total places: 30 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 20 Registered: 19

Read more about the training

Pilates (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Pilates (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Total places: 25 Registered: 12 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 15 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Burn X (08:30 - 09:20) Katrena Tenno Studio X Rävala
Burn X (08:30 - 09:20) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Total places: 16 Registered: 20 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Alina Smirnova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Alina Smirnova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Total places: 25 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (08:30 - 09:15) Kristin Vippul Stuudio Viljandi Viljandi
BodyBalance (08:30 - 09:15) Kristin Vippul Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Total places: 30 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (08:30 - 09:15) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyPump (08:30 - 09:15) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Total places: 20 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

StrongBody (08:00 - 08:55) Andre Machado Jõusaal Annelinn Tartu Annelinn
StrongBody (08:00 - 08:55) Andre Machado Jõusaal Annelinn Tartu Annelinn   
 
Total places: 12 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyFit body (08:00 - 08:55) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
MyFit body (08:00 - 08:55) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Total places: 30 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

StrongBody (08:00 - 09:00) Keio Korbe Jõusaal Ülemiste Ülemiste City
StrongBody (08:00 - 09:00) Keio Korbe Jõusaal Ülemiste Ülemiste City   
 
Total places: 12 Registered: 11 NB! Treeningul on kohustuslik treeningrätik.

Read more about the training

Total Body X (08:15 - 09:05) Katrena Tenno Studio X Rävala
Total Body X (08:15 - 09:05) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Total places: 16 Registered: 27 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyFit body (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
MyFit body (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Total places: 25 Registered: 16 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Tatjana Fesko Stuudio Mustamäe Mustamäe
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Tatjana Fesko Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 30 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Yoga (08:30 - 09:30) Mirjam Mäesalu Stuudio Rävala Rävala
Yoga (08:30 - 09:30) Mirjam Mäesalu Stuudio Rävala Rävala   
 
Total places: 30 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Jõusaalis treener (08:30 - 09:00) Diana Lebedeva Jõusaal Järve Järve
Jõusaalis treener (08:30 - 09:00) Diana Lebedeva Jõusaal Järve Järve   
 
Total places: 0 Registered: 0
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Liis Süda Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Liis Süda Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 25 Registered: 1 Klubidesse sisenedes teostame nakkusohutuse kontrolli. Palun varu treeningusse tulles aega!Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

09:00
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 25 Registered: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 15 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (09:00 - 10:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (09:00 - 10:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 0 Registered: 0
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Total places: 30 Registered: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Yoga (09:00 - 10:00) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi
Yoga (09:00 - 10:00) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 25 Registered: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BODYART (09:00 - 09:55) Viktoriia Lill Studio Annelinn Tartu Annelinn
BODYART (09:00 - 09:55) Viktoriia Lill Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Total places: 20 Registered: 1

Read more about the training

Step (09:15 - 10:00) Svetlana Savvatejeva Stuudio Narva Narva Fama
Step (09:15 - 10:00) Svetlana Savvatejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Total places: 20 Registered: 2 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (09:15 - 10:10) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyBalance (09:15 - 10:10) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Total places: 20 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyFit body (09:00 - 10:00) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
MyFit body (09:00 - 10:00) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 40 Registered: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

TREENINGUT EI TOIMU! Yoga (09:00 - 09:55) Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
TREENINGUT EI TOIMU! Yoga (09:00 - 09:55) Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Total places: 0 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

AquaToning (09:10 - 10:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaToning (09:10 - 10:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 20 Registered: 17

Read more about the training

BodyPump (09:15 - 10:15) Merje Kask Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
BodyPump (09:15 - 10:15) Merje Kask Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Total places: 25 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Total Body X (09:15 - 10:05) Lene Vardja Studio X Tartu Annelinn
Total Body X (09:15 - 10:05) Lene Vardja Studio X Tartu Annelinn   
 
Total places: 16 Registered: 10 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (09:25 - 10:25) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama
BodyPump (09:25 - 10:25) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama   
 
Total places: 25 Registered: 5 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Mustamäe Mustamäe
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 30 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Yoga (09:30 - 10:30) Inge Nelk Stuudio Rävala Rävala
Yoga (09:30 - 10:30) Inge Nelk Stuudio Rävala Rävala   
 
Total places: 30 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Total places: 12 Registered: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (09:30 - 10:15) Jaanika Sulakatko Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyPump (09:30 - 10:15) Jaanika Sulakatko Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Total places: 30 Registered: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Cardio sculpt (09:35 - 10:20) Merle Laud Stuudio 1 Viimsi Viimsi
Cardio sculpt (09:35 - 10:20) Merle Laud Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 30 Registered: 0 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

AquaMix (09:00 - 09:50) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (09:00 - 09:50) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 20 Registered: 16

Read more about the training

BodyBalance (09:00 - 10:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 2 Viru Viru
BodyBalance (09:00 - 10:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 2 Viru Viru   
 
Total places: 20 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Total places: 30 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Yoga (09:00 - 10:00) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi
Yoga (09:00 - 10:00) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 25 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Lower Body+Abs X (09:00 - 09:50) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn
Lower Body+Abs X (09:00 - 09:50) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn   
 
Total places: 16 Registered: 16 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (09:00 - 09:45) Tommi Välja Studio Annelinn Tartu Annelinn
BodyPump (09:00 - 09:45) Tommi Välja Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Total places: 35 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Pilates (09:15 - 10:10) Heleri Kängsepp Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Pilates (09:15 - 10:10) Heleri Kängsepp Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 25 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (09:25 - 10:25) Ethel Igatt Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyBalance (09:25 - 10:25) Ethel Igatt Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 30 Registered: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyRide+FatBurn (09:25 - 10:25) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+FatBurn (09:25 - 10:25) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 30 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

UUS AEG! BodyCombat (09:30 - 10:30) Anna Markova Stuudio Narva Narva Fama
UUS AEG! BodyCombat (09:30 - 10:30) Anna Markova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Total places: 20 Registered: 4 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 15 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BOXBOX (09:30 - 10:20) Kauri Lillemäe BoxBox Järve Järve
BOXBOX (09:30 - 10:20) Kauri Lillemäe BoxBox Järve Järve   
 
Total places: 28 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all sisekindaid või poksisidemeid. Neid on võimalik osta klubist kohapealt hinnaga 5euri! Treeningule palume kohale tulla 5min varem!
BodyPump (09:30 - 10:15) Jaanika Sulakatko Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyPump (09:30 - 10:15) Jaanika Sulakatko Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Total places: 30 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyFit body (09:35 - 10:35) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
MyFit body (09:35 - 10:35) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Total places: 23 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 25 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Total places: 30 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

YinYoga (09:00 - 10:00) Inge Nelk Stuudio 2 Viimsi Viimsi
YinYoga (09:00 - 10:00) Inge Nelk Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 25 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Pilates (09:00 - 10:00) Viktoriia Lill Studio Annelinn Tartu Annelinn
Pilates (09:00 - 10:00) Viktoriia Lill Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Total places: 20 Registered: 0

Read more about the training

YinYoga (09:00 - 09:55) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
YinYoga (09:00 - 09:55) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Total places: 20 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (09:10 - 10:10) Siiri Valks Stuudio Pirita Pirita
BodyBalance (09:10 - 10:10) Siiri Valks Stuudio Pirita Pirita   
 
Total places: 25 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

AquaInterval (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaInterval (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 20 Registered: 14

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Jaanika Sulakatko Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Jaanika Sulakatko Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 30 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

UUS! Treeningsari NAINE (09:15 - 10:00) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Viimsi Viimsi
UUS! Treeningsari NAINE (09:15 - 10:00) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 30 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Lower Body+Abs X (09:30 - 10:20) Katrena Tenno Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (09:30 - 10:20) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Total places: 16 Registered: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Run X (09:30 - 10:20) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn
Run X (09:30 - 10:20) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn   
 
Total places: 16 Registered: 4 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (09:45 - 10:45) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama
BodyPump (09:45 - 10:45) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama   
 
Total places: 25 Registered: 3 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

Cardio legs (09:00 - 09:30) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Cardio legs (09:00 - 09:30) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 30 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 15 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (09:00 - 10:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (09:00 - 10:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 0 Registered: 0
Pilates (09:00 - 10:00) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Pilates (09:00 - 10:00) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Total places: 23 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Lower Body+Abs X (09:00 - 09:50) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn
Lower Body+Abs X (09:00 - 09:50) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn   
 
Total places: 16 Registered: 10 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (09:00 - 09:45) Evelin Sepp Studio Annelinn Tartu Annelinn
BodyPump (09:00 - 09:45) Evelin Sepp Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Total places: 35 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BODYART (09:00 - 09:55) Viktoriia Lill Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
BODYART (09:00 - 09:55) Viktoriia Lill Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Total places: 20 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Total places: 30 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viimsi Viimsi
Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 20 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Pilates (09:15 - 10:10) Heleri Kängsepp Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Pilates (09:15 - 10:10) Heleri Kängsepp Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 25 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

CrossTraining (09:30 - 10:30) Natalja Song Jõusaal Narva Narva Fama
CrossTraining (09:30 - 10:30) Natalja Song Jõusaal Narva Narva Fama   
 
Total places: 10 Registered: 1 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

MyFit abs (09:30 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
MyFit abs (09:30 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 30 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Lapsega vormi 1-2 aastat (09:30 - 10:30) Kristiina Lauri Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Lapsega vormi 1-2 aastat (09:30 - 10:30) Kristiina Lauri Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 16 Registered: 19 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Yoga (09:30 - 10:30) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Yoga (09:30 - 10:30) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Total places: 25 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Total places: 20 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar 45 (09:45 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar 45 (09:45 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Total places: 25 Registered: 8 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

AquaMix (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 20 Registered: 26

Read more about the training

MyRide+Interval (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Interval (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 20 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

UUS! NTC Mobility (09:15 - 10:05) Maarja Park Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
UUS! NTC Mobility (09:15 - 10:05) Maarja Park Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 25 Registered: 2
Pilates (09:30 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Pilates (09:30 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Total places: 25 Registered: 20 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

MyFit body (09:30 - 10:30) Veronika Granjova Stuudio 2 Viimsi Viimsi
MyFit body (09:30 - 10:30) Veronika Granjova Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 20 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Tatjana Fesko Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Tatjana Fesko Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 40 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris
Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris   
 
Total places: 30 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyRide+Sports (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 20 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Yoga75 (09:30 - 10:45) Inge Nelk Stuudio Mustamäe Mustamäe
Yoga75 (09:30 - 10:45) Inge Nelk Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 30 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

10:00
Yoga (10:00 - 10:55) Maie Eks Stuudio Viljandi Viljandi
Yoga (10:00 - 10:55) Maie Eks Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Total places: 20 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 16 Registered: 20 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:00 - 11:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:00 - 11:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 0 Registered: 0
BodyBalance (10:00 - 10:45) Kadi Kuslap Stuudio Solaris Solaris
BodyBalance (10:00 - 10:45) Kadi Kuslap Stuudio Solaris Solaris   
 
Total places: 30 Registered: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

FitBall Toning (10:00 - 10:45) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
FitBall Toning (10:00 - 10:45) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 35 Registered: 19 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Lenne Piirimägi Studio Annelinn Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Lenne Piirimägi Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Total places: 35 Registered: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Pilates (10:05 - 11:05) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Pilates (10:05 - 11:05) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 30 Registered: 30 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (10:15 - 11:15) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi Viimsi
BodyPump (10:15 - 11:15) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 30 Registered: 18 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Cardio sculpt (10:15 - 11:00) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Cardio sculpt (10:15 - 11:00) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Total places: 20 Registered: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (10:30 - 11:30) Ene Ottokar Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
BodyPump (10:30 - 11:30) Ene Ottokar Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Total places: 23 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Burn X (10:30 - 11:20) Jaanika Sulakatko Studio X Tartu Annelinn
Burn X (10:30 - 11:20) Jaanika Sulakatko Studio X Tartu Annelinn   
 
Total places: 16 Registered: 10 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (10:35 - 11:20) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Kõht selg tuhar45 (10:35 - 11:20) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Total places: 25 Registered: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Jõusaalis valvetreener (10:45 - 11:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru
Jõusaalis valvetreener (10:45 - 11:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru   
 
Total places: 0 Registered: 0
Pilates (10:00 - 11:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
Pilates (10:00 - 11:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Total places: 20 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (10:00 - 11:00) Tarmo Rattassep Stuudio Pirita Pirita
BodyPump (10:00 - 11:00) Tarmo Rattassep Stuudio Pirita Pirita   
 
Total places: 25 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

StrongBody (10:00 - 11:00) Keio Korbe Jõusaal Balti Jaam Balti Jaama Turg
StrongBody (10:00 - 11:00) Keio Korbe Jõusaal Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Total places: 12 Registered: 2 NB! Treeningul on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:00 - 11:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:00 - 11:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 0 Registered: 0
Kõht selg tuhar45 (10:15 - 11:00) Rica Varul Studio Annelinn Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (10:15 - 11:00) Rica Varul Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Total places: 25 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (10:30 - 11:30) Tatjana Sokolova Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
BodyBalance (10:30 - 11:30) Tatjana Sokolova Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Total places: 25 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

AquaMix (10:30 - 11:20) Elliko Väljur Bassein Ülemiste Ülemiste City
AquaMix (10:30 - 11:20) Elliko Väljur Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Total places: 16 Registered: 1

Read more about the training

Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Total places: 12 Registered: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFit abs (10:30 - 11:00) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi
MyFit abs (10:30 - 11:00) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 30 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyRide+Cardio (10:30 - 11:30) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Cardio (10:30 - 11:30) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 30 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Total Body X (10:30 - 11:20) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn
Total Body X (10:30 - 11:20) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn   
 
Total places: 16 Registered: 0 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

Jõusaalis treener (10:30 - 11:00) Darja Priss Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi
Jõusaalis treener (10:30 - 11:00) Darja Priss Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi   
 
Total places: 0 Registered: 0
MyFit abs (10:35 - 11:05) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama
MyFit abs (10:35 - 11:05) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama   
 
Total places: 25 Registered: 4 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

AquaMix (10:00 - 10:50) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (10:00 - 10:50) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 20 Registered: 17

Read more about the training

Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 16 Registered: 38 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 10 Registered: 15
Cardio legs (10:00 - 10:30) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe
Cardio legs (10:00 - 10:30) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 30 Registered: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Yoga (10:00 - 11:00) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Yoga (10:00 - 11:00) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Total places: 30 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Total places: 35 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (10:15 - 11:15) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi Viimsi
BodyPump (10:15 - 11:15) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 30 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (10:15 - 11:10) Kirsti Kuhi Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyBalance (10:15 - 11:10) Kirsti Kuhi Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Total places: 20 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyFit abs (10:30 - 11:00) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe
MyFit abs (10:30 - 11:00) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 30 Registered: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

StrongBody (10:30 - 11:30) Keio Korbe Jõusaal Balti Jaam Balti Jaama Turg
StrongBody (10:30 - 11:30) Keio Korbe Jõusaal Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Total places: 12 Registered: 1 NB! Treeningul on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Zumba (10:45 - 11:45) Anna Markova Stuudio Narva Narva Fama
Zumba (10:45 - 11:45) Anna Markova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Total places: 25 Registered: 7

Read more about the training

Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 10 Registered: 27
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:50 - 11:50) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:50 - 11:50) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 0 Registered: 0
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 40 Registered: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Viru Viru
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Viru Viru   
 
Total places: 22 Registered: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio 2 Postimaja Postimaja
Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio 2 Postimaja Postimaja   
 
Total places: 18 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (10:00 - 11:00) Kadi Kuslap Stuudio Solaris Solaris
BodyBalance (10:00 - 11:00) Kadi Kuslap Stuudio Solaris Solaris   
 
Total places: 30 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Total places: 20 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

StrongBody (10:00 - 11:00) Kadi Salm-Dikker Jõusaal Viimsi Viimsi
StrongBody (10:00 - 11:00) Kadi Salm-Dikker Jõusaal Viimsi Viimsi   
 
Total places: 12 Registered: 2 NB! Treeningul on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (10:05 - 10:50) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Kõht selg tuhar45 (10:05 - 10:50) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 30 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Cardio sculpt (10:30 - 11:15) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Cardio sculpt (10:30 - 11:15) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 25 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Cardio legs+MyFit abs (10:30 - 11:25) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn
Cardio legs+MyFit abs (10:30 - 11:25) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Total places: 35 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Jõusaalis valvetreener (10:45 - 11:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru
Jõusaalis valvetreener (10:45 - 11:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru   
 
Total places: 0 Registered: 0
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 30 Registered: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:00 - 11:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:00 - 11:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 0 Registered: 0
MyFit body (10:00 - 11:00) Keiu Paapsi Stuudio 2 Viru Viru
MyFit body (10:00 - 11:00) Keiu Paapsi Stuudio 2 Viru Viru   
 
Total places: 20 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio Solaris Solaris
Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio Solaris Solaris   
 
Total places: 30 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi Viimsi
BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 30 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Jõusaalis treener (10:00 - 10:30) Darja Priss Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi
Jõusaalis treener (10:00 - 10:30) Darja Priss Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi   
 
Total places: 0 Registered: 0
Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Total places: 35 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:15 - 11:00) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:15 - 11:00) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Total places: 15 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
AquaMix (10:30 - 11:20) Elliko Väljur Bassein Ülemiste Ülemiste City
AquaMix (10:30 - 11:20) Elliko Väljur Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Total places: 16 Registered: 0

Read more about the training

BodyPump (10:30 - 11:15) Jaanika Sulakatko Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (10:30 - 11:15) Jaanika Sulakatko Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 35 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (10:50 - 11:50) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama
BodyBalance (10:50 - 11:50) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Total places: 25 Registered: 5 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

Bike&Beats (10:00 - 10:45) Krista Volke Spinning Rocca Rocca al Mare
Bike&Beats (10:00 - 10:45) Krista Volke Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 22 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Shindo (10:00 - 11:00) Kadri Pettai Stuudio 2 Viru Viru
Shindo (10:00 - 11:00) Kadri Pettai Stuudio 2 Viru Viru   
 
Total places: 20 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Fit (10:00 - 11:00) Gea Simson Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Fit (10:00 - 11:00) Gea Simson Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Total places: 25 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Zumba (10:00 - 11:00) Kaisa Edenberg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Zumba (10:00 - 11:00) Kaisa Edenberg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Total places: 23 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (10:00 - 11:00) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi Viimsi
BodyPump (10:00 - 11:00) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 30 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Jõusaalis treener (10:00 - 11:00) Steven Pleesi Jõusaal Järve Järve
Jõusaalis treener (10:00 - 11:00) Steven Pleesi Jõusaal Järve Järve   
 
Total places: 0 Registered: 0
AquaToning (10:10 - 11:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaToning (10:10 - 11:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 20 Registered: 15

Read more about the training

Cardio sculpt (10:15 - 11:00) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn
Cardio sculpt (10:15 - 11:00) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Total places: 35 Registered: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (10:15 - 11:10) Merike Sula Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyPump (10:15 - 11:10) Merike Sula Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Total places: 30 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (10:15 - 11:10) Kirsti Kuhi Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyBalance (10:15 - 11:10) Kirsti Kuhi Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Total places: 20 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Lower Body+Abs X (10:30 - 11:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Lower Body+Abs X (10:30 - 11:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Total places: 16 Registered: 20 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (10:30 - 11:30) Martin Kõrv Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyBalance (10:30 - 11:30) Martin Kõrv Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 30 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (10:30 - 11:30) Keidy Kulbas Stuudio 1 Viru Viru
BodyPump (10:30 - 11:30) Keidy Kulbas Stuudio 1 Viru Viru   
 
Total places: 22 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Total Body X (10:30 - 11:20) Kert Kiil Studio X Rävala
Total Body X (10:30 - 11:20) Kert Kiil Studio X Rävala   
 
Total places: 16 Registered: 35 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Yoga (10:30 - 11:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Yoga (10:30 - 11:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Total places: 30 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Cardio legs (10:30 - 11:00) Veronika Granjova Stuudio 2 Viimsi Viimsi
Cardio legs (10:30 - 11:00) Veronika Granjova Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 20 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Barre (10:30 - 11:25) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Barre (10:30 - 11:25) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 17 Registered: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
StrongBody (10:30 - 11:30) Henry Grauberg Jõusaal Viimsi Viimsi
StrongBody (10:30 - 11:30) Henry Grauberg Jõusaal Viimsi Viimsi   
 
Total places: 12 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyAttack (10:35 - 11:35) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris
BodyAttack (10:35 - 11:35) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris   
 
Total places: 30 Registered: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFit body (10:45 - 11:45) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
MyFit body (10:45 - 11:45) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Total places: 25 Registered: 25 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

Total body HIIT (10:45 - 11:45) Aleksei Tjuljukov Jõusaal Narva Narva Fama
Total body HIIT (10:45 - 11:45) Aleksei Tjuljukov Jõusaal Narva Narva Fama   
 
Total places: 10 Registered: 10 Treeningus on vajalik treeningrätik!
StrongBody (10:45 - 11:45) Rünno Link Jõusaal Rocca Rocca al Mare
StrongBody (10:45 - 11:45) Rünno Link Jõusaal Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 14 Registered: 39 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

YinYoga75 (10:45 - 12:00) Krista Köster Stuudio 2 Postimaja Postimaja
YinYoga75 (10:45 - 12:00) Krista Köster Stuudio 2 Postimaja Postimaja   
 
Total places: 20 Registered: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar (10:00 - 10:45) Aleksandra Maksimova Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar (10:00 - 10:45) Aleksandra Maksimova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Total places: 25 Registered: 9 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 9 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Step Interval (10:00 - 10:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Step Interval (10:00 - 10:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Total places: 23 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Yoga (10:00 - 10:55) Maarja Liis Loo Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Yoga (10:00 - 10:55) Maarja Liis Loo Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Total places: 20 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

StrongBody (10:00 - 11:00) Raymo Korkma Jõusaal Mustamäe Mustamäe
StrongBody (10:00 - 11:00) Raymo Korkma Jõusaal Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 12 Registered: 20 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Jõusaalis treener (10:00 - 11:00) Steven Pleesi Jõusaal Järve Järve
Jõusaalis treener (10:00 - 11:00) Steven Pleesi Jõusaal Järve Järve   
 
Total places: 0 Registered: 0
MyFit body (10:30 - 11:30) Linda Treimann Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
MyFit body (10:30 - 11:30) Linda Treimann Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 40 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

YinYoga (10:30 - 11:30) Gerly Nurmsalu Stuudio 2 Järve Järve
YinYoga (10:30 - 11:30) Gerly Nurmsalu Stuudio 2 Järve Järve   
 
Total places: 20 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Cardio legs (10:30 - 11:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Cardio legs (10:30 - 11:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Total places: 25 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (10:30 - 11:25) Karina Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (10:30 - 11:25) Karina Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 35 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Cardio legs (10:45 - 11:15) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Cardio legs (10:45 - 11:15) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Total places: 23 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

11:00
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 14 Registered: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe Mustamäe
Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 30 Registered: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (11:00 - 12:00) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
BodyBalance (11:00 - 12:00) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Total places: 15 Registered: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Yoga (11:00 - 12:00) Inge Nelk Stuudio Pirita Pirita
Yoga (11:00 - 12:00) Inge Nelk Stuudio Pirita Pirita   
 
Total places: 25 Registered: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (11:00 - 11:55) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (11:00 - 11:55) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 35 Registered: 24 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Jõusaalis treener (11:00 - 11:30) Kristel Rebane Jõusaal Postimaja Postimaja
Jõusaalis treener (11:00 - 11:30) Kristel Rebane Jõusaal Postimaja Postimaja   
 
Total places: 0 Registered: 0
MyFit body (11:05 - 12:05) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
MyFit body (11:05 - 12:05) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 30 Registered: 26 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (11:15 - 12:15) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi
BodyBalance (11:15 - 12:15) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 25 Registered: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

StrongBody (11:15 - 12:15) Aleksa Furs Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
StrongBody (11:15 - 12:15) Aleksa Furs Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Total places: 12 Registered: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Jõusaalis treener (11:15 - 11:45) Jevgenia Aaskivi Jõusaal Viimsi Viimsi
Jõusaalis treener (11:15 - 11:45) Jevgenia Aaskivi Jõusaal Viimsi Viimsi   
 
Total places: 0 Registered: 0
Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 15 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Step (11:30 - 12:30) Mari-Liis Ilves Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Step (11:30 - 12:30) Mari-Liis Ilves Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Total places: 25 Registered: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Cardio sculpt (11:30 - 12:15) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Cardio sculpt (11:30 - 12:15) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Total places: 25 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Brazil butt lift45 (11:30 - 12:15) Lene Vardja Studio Annelinn Tartu Annelinn
Brazil butt lift45 (11:30 - 12:15) Lene Vardja Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Total places: 35 Registered: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

CrossTraining (11:30 - 12:30) Kadi Salm-Dikker Jõusaal Järve Järve
CrossTraining (11:30 - 12:30) Kadi Salm-Dikker Jõusaal Järve Järve   
 
Total places: 12 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

StrongBody (11:30 - 12:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru
StrongBody (11:30 - 12:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru   
 
Total places: 12 Registered: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (11:45 - 12:30) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe Mustamäe
Kõht selg tuhar45 (11:45 - 12:30) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 30 Registered: 18 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (11:00 - 12:00) Kris-Marie Nisu Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyBalance (11:00 - 12:00) Kris-Marie Nisu Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 30 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Mari-Liis Ilves Stuudio Solaris Solaris
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Mari-Liis Ilves Stuudio Solaris Solaris   
 
Total places: 30 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Total places: 25 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyCombat (11:00 - 12:00) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi
BodyCombat (11:00 - 12:00) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 30 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Lenne Piirimägi Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Lenne Piirimägi Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 35 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Jõusaalis treener (11:00 - 12:00) Andre Machado Jõusaal Tartu Tartu Lõunakeskus
Jõusaalis treener (11:00 - 12:00) Andre Machado Jõusaal Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Total places: 0 Registered: 0
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (11:00 - 12:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (11:00 - 12:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 0 Registered: 0
BodyBalance (11:05 - 12:00) Rica Varul Studio Annelinn Tartu Annelinn
BodyBalance (11:05 - 12:00) Rica Varul Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Total places: 35 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! MyMobility arendab tugevust, tasakaalu ja painduvust läbi tervikliku ja voolava liikuvuse. Tõhus kerelihaste treening tagab hea rühi ja annab juurde sisemist jõudu

Read more about the training

BodyPump30+MyFit abs (11:30 - 12:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump30+MyFit abs (11:30 - 12:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 30 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Interval45 (11:30 - 12:15) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru
Interval45 (11:30 - 12:15) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru   
 
Total places: 15 Registered: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyFit body (11:30 - 12:30) Keiu Paapsi Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
MyFit body (11:30 - 12:30) Keiu Paapsi Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Total places: 25 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Total places: 12 Registered: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (11:30 - 12:15) Ene Ottokar Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (11:30 - 12:15) Ene Ottokar Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Total places: 23 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Yoga (11:45 - 12:45) Inge Nelk Stuudio 2 Järve Järve
Yoga (11:45 - 12:45) Inge Nelk Stuudio 2 Järve Järve   
 
Total places: 18 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Lower Body+Abs X (11:45 - 12:35) Merle Laud Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (11:45 - 12:35) Merle Laud Studio X Rävala   
 
Total places: 16 Registered: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Cardio sculpt (11:45 - 12:30) Marilin Kosubenko Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Cardio sculpt (11:45 - 12:30) Marilin Kosubenko Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Total places: 30 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 30 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 14 Registered: 18 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Lower Body+Abs X (11:00 - 11:50) Lene Vardja Studio X Tartu Annelinn
Lower Body+Abs X (11:00 - 11:50) Lene Vardja Studio X Tartu Annelinn   
 
Total places: 16 Registered: 1 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (11:00 - 11:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn
BodyBalance (11:00 - 11:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Total places: 35 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (11:05 - 12:05) Ethel Igatt Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyBalance (11:05 - 12:05) Ethel Igatt Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 30 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyFit body (11:15 - 12:15) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viru Viru
MyFit body (11:15 - 12:15) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viru Viru   
 
Total places: 20 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (11:15 - 12:15) Siiri Valks Stuudio 2 Viimsi Viimsi
BodyBalance (11:15 - 12:15) Siiri Valks Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 25 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (11:15 - 12:00) Kirsti Kuhi Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Kõht selg tuhar45 (11:15 - 12:00) Kirsti Kuhi Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Total places: 20 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Beebide ujumine 3-6 kuud (11:30 - 12:15) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:30 - 12:15) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 10 Registered: 7
BodyPump (11:30 - 12:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru
BodyPump (11:30 - 12:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru   
 
Total places: 22 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Jõusaalis treener (11:30 - 12:15) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala
Jõusaalis treener (11:30 - 12:15) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala   
 
Total places: 0 Registered: 0
Jõusaalis treener (11:30 - 12:00) Jevgenia Aaskivi Jõusaal Pirita Pirita
Jõusaalis treener (11:30 - 12:00) Jevgenia Aaskivi Jõusaal Pirita Pirita   
 
Total places: 0 Registered: 0
Yoga (11:45 - 12:45) Deisy Velvelt Stuudio 2 Postimaja Postimaja
Yoga (11:45 - 12:45) Deisy Velvelt Stuudio 2 Postimaja Postimaja   
 
Total places: 18 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyCombat (11:00 - 12:00) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama
BodyCombat (11:00 - 12:00) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama   
 
Total places: 20 Registered: 2 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 30 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Zumba (11:00 - 11:45) Katriina Pärnpuu Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Zumba (11:00 - 11:45) Katriina Pärnpuu Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 40 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe
Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 30 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Pilates (11:00 - 12:00) Helen Hade Stuudio 2 Järve Järve
Pilates (11:00 - 12:00) Helen Hade Stuudio 2 Järve Järve   
 
Total places: 18 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Interval45 (11:00 - 11:45) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru
Interval45 (11:00 - 11:45) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru   
 
Total places: 20 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Yoga (11:00 - 12:00) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Yoga (11:00 - 12:00) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Total places: 25 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (11:00 - 12:00) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
BodyBalance (11:00 - 12:00) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Total places: 20 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyFit abs (11:00 - 11:30) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi
MyFit abs (11:00 - 11:30) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 30 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyRide+Sports (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 30 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Jõusaalis treener (11:00 - 11:30) Cätlyn Toomere Jõusaal Viimsi Viimsi
Jõusaalis treener (11:00 - 11:30) Cätlyn Toomere Jõusaal Viimsi Viimsi   
 
Total places: 0 Registered: 0
Jõusaalis treener (11:00 - 11:45) Kristina Kniga Jõusaal Postimaja Postimaja
Jõusaalis treener (11:00 - 11:45) Kristina Kniga Jõusaal Postimaja Postimaja   
 
Total places: 0 Registered: 0
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (11:05 - 12:05) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (11:05 - 12:05) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 0 Registered: 0
MyFit body (11:10 - 12:10) Veronika Granjova Stuudio Solaris Solaris
MyFit body (11:10 - 12:10) Veronika Granjova Stuudio Solaris Solaris   
 
Total places: 30 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyFit abs (11:20 - 11:50) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyFit abs (11:20 - 11:50) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 25 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyCombat (11:30 - 12:15) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi
BodyCombat (11:30 - 12:15) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 30 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

StrongBody (11:30 - 12:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru
StrongBody (11:30 - 12:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru   
 
Total places: 12 Registered: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Yoga (11:45 - 12:45) Kadi Reintam Stuudio 2 Viru Viru
Yoga (11:45 - 12:45) Kadi Reintam Stuudio 2 Viru Viru   
 
Total places: 20 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (11:00 - 12:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyBalance (11:00 - 12:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 30 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Fit (11:00 - 12:00) Gea Simson Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Fit (11:00 - 12:00) Gea Simson Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 40 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 15 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Järve Järve
Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Järve Järve   
 
Total places: 25 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Total places: 25 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyFit abs (11:00 - 11:30) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi
MyFit abs (11:00 - 11:30) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 30 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

YinYoga (11:05 - 12:00) Aina Kikas Studio Annelinn Tartu Annelinn
YinYoga (11:05 - 12:00) Aina Kikas Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Total places: 20 Registered: 1

Read more about the training

BodyBalance (11:10 - 12:10) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi
BodyBalance (11:10 - 12:10) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 25 Registered: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (11:15 - 12:00) Maarika Haidak Stuudio Viljandi Viljandi
Kõht selg tuhar45 (11:15 - 12:00) Maarika Haidak Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Total places: 1 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

StrongBody (11:15 - 12:15) Aleksa Furs Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
StrongBody (11:15 - 12:15) Aleksa Furs Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Total places: 12 Registered: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyFit body (11:30 - 12:30) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe Mustamäe
MyFit body (11:30 - 12:30) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 30 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (11:30 - 12:30) Kris-Marie Nisu Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
BodyBalance (11:30 - 12:30) Kris-Marie Nisu Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Total places: 25 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Treeningsari NAINE (11:35 - 12:30) Kristi Möldri Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Treeningsari NAINE (11:35 - 12:30) Kristi Möldri Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 35 Registered: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyFit abs (11:45 - 12:15) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
MyFit abs (11:45 - 12:15) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Total places: 25 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Yoga (11:45 - 12:45) Inge Nelk Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
Yoga (11:45 - 12:45) Inge Nelk Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Total places: 20 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyFit body (11:00 - 11:50) Marge Jänes Stuudio Viljandi Viljandi
MyFit body (11:00 - 11:50) Marge Jänes Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Total places: 30 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (11:00 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (11:00 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 0 Registered: 0
Yoga (11:00 - 12:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Järve Järve
Yoga (11:00 - 12:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Järve Järve   
 
Total places: 20 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Gea Simson Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Gea Simson Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Total places: 25 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Sh'bam (11:00 - 11:45) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Sh'bam (11:00 - 11:45) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Total places: 30 Registered: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (11:00 - 12:00) Ene Ottokar Stuudio Pirita Pirita
BodyBalance (11:00 - 12:00) Ene Ottokar Stuudio Pirita Pirita   
 
Total places: 25 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyFit abs (11:00 - 11:30) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi Viimsi
MyFit abs (11:00 - 11:30) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 30 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Cardio legs+MyFit abs (11:00 - 11:50) Johanna Vau Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Cardio legs+MyFit abs (11:00 - 11:50) Johanna Vau Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 25 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (11:05 - 11:50) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (11:05 - 11:50) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Total places: 35 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (11:10 - 12:10) Marina Ivanova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
BodyPump (11:10 - 12:10) Marina Ivanova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Total places: 30 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (11:10 - 12:10) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi
BodyBalance (11:10 - 12:10) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 25 Registered: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyFit abs (11:30 - 12:00) Keidy Kulbas Stuudio 1 Viru Viru
MyFit abs (11:30 - 12:00) Keidy Kulbas Stuudio 1 Viru Viru   
 
Total places: 22 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyBalance (11:30 - 12:25) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (11:30 - 12:25) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 35 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Step (11:30 - 12:25) Kirsti Kuhi Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
Step (11:30 - 12:25) Kirsti Kuhi Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Total places: 20 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Jõusaalis treener (11:30 - 12:00) Henry Grauberg Jõusaal Viimsi Viimsi
Jõusaalis treener (11:30 - 12:00) Henry Grauberg Jõusaal Viimsi Viimsi   
 
Total places: 0 Registered: 0
BodyPump (11:35 - 12:35) Martin Kõrv Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyPump (11:35 - 12:35) Martin Kõrv Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 30 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

MyFit abs (11:35 - 12:05) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris
MyFit abs (11:35 - 12:05) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris   
 
Total places: 30 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Jõusaalis treener (11:45 - 12:15) Rünno Link Jõusaal Rocca Rocca al Mare
Jõusaalis treener (11:45 - 12:15) Rünno Link Jõusaal Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 0 Registered: 0
BodyBalance (11:55 - 12:50) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn
BodyBalance (11:55 - 12:50) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Total places: 35 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

AquaMix (11:00 - 11:50) Marika Kütt Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (11:00 - 11:50) Marika Kütt Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 20 Registered: 22

Read more about the training

Sports40 (11:00 - 11:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Sports40 (11:00 - 11:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 9 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyCombat (11:00 - 12:00) Kauri Lillemäe Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyCombat (11:00 - 12:00) Kauri Lillemäe Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Total places: 30 Registered: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Burn X (11:00 - 11:50) Kadri-Liis Vähi Studio X Rävala
Burn X (11:00 - 11:50) Kadri-Liis Vähi Studio X Rävala   
 
Total places: 16 Registered: 28 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Total places: 25 Registered: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Ene Ottokar Stuudio 1 Viimsi Viimsi
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Ene Ottokar Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Total places: 30 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Jõusaalis treener (11:00 - 11:30) Ketlin Šavljuga Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi
Jõusaalis treener (11:00 - 11:30) Ketlin Šavljuga Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi   
 
Total places: 0 Registered: 0
BodyPump (11:15 - 12:15) Fjodor Dunik Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
BodyPump (11:15 - 12:15) Fjodor Dunik Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Total places: 20 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Kõht selg tuhar45 (11:20 - 12:05) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (11:20 - 12:05) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Total places: 30 Registered: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (11:30 - 12:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (11:30 - 12:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 30 Registered: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

EI TOIMU! Step Interval (11:30 - 12:30) Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
EI TOIMU! Step Interval (11:30 - 12:30) Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Total places: 0 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

Yoga (11:30 - 12:30) Inge Nelk Stuudio 2 Postimaja Postimaja
Yoga (11:30 - 12:30) Inge Nelk Stuudio 2 Postimaja Postimaja   
 
Total places: 18 Registered: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training

BodyPump (11:30 - 12:25) Martin Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (11:30 - 12:25) Martin Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Total places: 25 Registered: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Read more about the training