MyFitness

Время Понедельник 17.06.2019 Bторник 18.06.2019 Cреда 19.06.2019 Четверг 20.06.2019 Пятница 21.06.2019 Cуббота 22.06.2019 Boскресенье 23.06.2019
07:00
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (07:00 - 08:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (07:00 - 08:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
Ringtreening (07:30 - 08:30) Raymo Korkma Jõusaal Rocca
Ringtreening (07:30 - 08:30) Raymo Korkma Jõusaal Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 7
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (07:00 - 08:15) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (07:00 - 08:15) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
BodyBalance (07:00 - 08:00) Marita Haho Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (07:00 - 08:00) Marita Haho Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 9
CrossTraining (07:30 - 08:30) Rainer Lausing Jõusaal Rocca
CrossTraining (07:30 - 08:30) Rainer Lausing Jõusaal Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 6
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (07:00 - 08:15) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (07:00 - 08:15) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Ringtreening (07:30 - 08:30) Janek Uuk Jõusaal Rocca
Ringtreening (07:30 - 08:30) Janek Uuk Jõusaal Rocca  
Всего мест: 24 Зарегистрированный: 17
BodyPump30+MyFit abs (07:30 - 08:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca
BodyPump30+MyFit abs (07:30 - 08:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 5
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (07:00 - 08:15) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (07:00 - 08:15) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
CrossTraining (07:30 - 08:30) Diana Mogiš Jõusaal Rocca
CrossTraining (07:30 - 08:30) Diana Mogiš Jõusaal Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 5
AquaMix (07:00 - 07:50) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaMix (07:00 - 07:50) Marika Kütt Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 14
08:00
AquaMix (08:00 - 08:50) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaMix (08:00 - 08:50) Marika Kütt Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 12
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 20
Jõusaalis valvetreener (08:30 - 09:15) Rainer Lausing Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (08:30 - 09:15) Rainer Lausing Jõusaal Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
AquaMix (08:15 - 09:05) Tatjana Beljajeva Bassein Rocca
AquaMix (08:15 - 09:05) Tatjana Beljajeva Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 15
AquaMix (08:15 - 09:05) Elliko Väljur Bassein Rocca
AquaMix (08:15 - 09:05) Elliko Väljur Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 5
Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
09:00
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 1
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 16
ERANDKORRAS! Kõht selg tuhar45 (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 2 Rocca
ERANDKORRAS! Kõht selg tuhar45 (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 14
AquaToning (09:10 - 10:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaToning (09:10 - 10:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 10
BodyPump30+MyFit abs (09:30 - 10:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyPump30+MyFit abs (09:30 - 10:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 9
AquaMix (09:10 - 10:00) Tatjana Beljajeva Bassein Rocca
AquaMix (09:10 - 10:00) Tatjana Beljajeva Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 10
BodyBalance (09:25 - 10:25) Egle Hanson Stuudio 1 Rocca
BodyBalance (09:25 - 10:25) Egle Hanson Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 11
Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 1
AquaMix (09:30 - 10:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (09:30 - 10:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 4
Bosu30+MyFit abs (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Bosu30+MyFit abs (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 1
Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
Beebide ujumine 6-12 kuud (09:30 - 10:15) Kristi Meikar Lastebassein Rocca
Beebide ujumine 6-12 kuud (09:30 - 10:15) Kristi Meikar Lastebassein Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 10
AquaMix (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 18
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Merje Kask Stuudio 2 Rocca
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Merje Kask Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 4
KLUBI AVATUD 9.00-15.00 (09:00 - 10:00) Stuudio 1 Rocca
KLUBI AVATUD 9.00-15.00 (09:00 - 10:00) Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
AquaMix (09:30 - 10:20) Kerstin Hulkko Bassein Rocca
AquaMix (09:30 - 10:20) Kerstin Hulkko Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 20
10:00
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 13
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 16
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Kristi Meikar Lastebassein Rocca
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Kristi Meikar Lastebassein Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 9
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Kristi Meikar Lastebassein Rocca
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Kristi Meikar Lastebassein Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 7
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 1
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 2
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 2
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 9
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:15 - 11:00) Kristi Meikar Lastebassein Rocca
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:15 - 11:00) Kristi Meikar Lastebassein Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 18
Cardio60 (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
AquaToning (10:10 - 11:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaToning (10:10 - 11:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 11
BodyAttack (10:20 - 11:20) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyAttack (10:20 - 11:20) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 1
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 8
Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
AquaToning (10:30 - 11:20) Kerstin Hulkko Bassein Rocca
AquaToning (10:30 - 11:20) Kerstin Hulkko Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 7
11:00
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 11
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 16
Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
Zumba (11:00 - 12:00) Dana Grebenjuk Stuudio 1 Rocca
Zumba (11:00 - 12:00) Dana Grebenjuk Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 14
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:30 - 12:15) Kristi Meikar Lastebassein Rocca
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:30 - 12:15) Kristi Meikar Lastebassein Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 10
MyFit body (11:00 - 12:00) Katriina Maidla Stuudio 1 Rocca
MyFit body (11:00 - 12:00) Katriina Maidla Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 10
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12
BodyAttack (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyAttack (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 1
Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:00 - 11:45) Kristi Meikar Lastebassein Rocca
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:00 - 11:45) Kristi Meikar Lastebassein Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 9
Väikelaste võimlemine 1-3 aastat (kõndijad) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 1-3 aastat (kõndijad) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 9
bodyART (11:00 - 12:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca
bodyART (11:00 - 12:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 0
Ringtreening (11:30 - 12:30) Janek Uuk Jõusaal Rocca
Ringtreening (11:30 - 12:30) Janek Uuk Jõusaal Rocca  
Всего мест: 24 Зарегистрированный: 3
Beebide ujumine 6-12 kuud (11:45 - 12:30) Kristi Meikar Lastebassein Rocca
Beebide ujumine 6-12 kuud (11:45 - 12:30) Kristi Meikar Lastebassein Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 14
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (11:00 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (11:00 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
CrossTraining (11:00 - 12:00) Genes-Deivid Pikani Jõusaal Rocca
CrossTraining (11:00 - 12:00) Genes-Deivid Pikani Jõusaal Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 1
BodyPump (11:25 - 12:25) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca
BodyPump (11:25 - 12:25) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 2
BodyPump (11:00 - 12:00) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca
BodyPump (11:00 - 12:00) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 1
Sports40 (11:00 - 11:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports40 (11:00 - 11:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
BodyBalance (11:30 - 12:30) Kadi Pärloja Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (11:30 - 12:30) Kadi Pärloja Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 2
12:00
Beebifitness 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 7
AquaBox (12:40 - 13:30) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaBox (12:40 - 13:30) Marika Kütt Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 12
Beebifitness 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 5
BodyPump (12:30 - 13:30) Egle Hanson Stuudio 1 Rocca
BodyPump (12:30 - 13:30) Egle Hanson Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 4
BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 0
Fatburn60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
BodyPump (12:15 - 13:15) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyPump (12:15 - 13:15) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 0
Interval60 (12:30 - 13:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval60 (12:30 - 13:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
Jõusaalis valvetreener (12:00 - 12:45) Genes-Deivid Pikani Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (12:00 - 12:45) Genes-Deivid Pikani Jõusaal Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Cardio60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
13:00
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 4
AquaBox (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaBox (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 4
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 3
Cardio60 (13:15 - 14:15) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (13:15 - 14:15) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
AquaMix (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaMix (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 2
Zumba (13:00 - 14:00) Darja Katariina Jarušina Stuudio 1 Rocca
Zumba (13:00 - 14:00) Darja Katariina Jarušina Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 1
Yoga75 (13:15 - 14:30) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Rocca
Yoga75 (13:15 - 14:30) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 3
14:00
BodyPump (14:00 - 15:00) Fjodor Dunik Stuudio 1 Rocca
BodyPump (14:00 - 15:00) Fjodor Dunik Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 6
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (14:30 - 18:30) Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (14:30 - 18:30) Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Kõht selg tuhar45 (14:15 - 15:00) Mirjam Mäesalu Stuudio 2 Rocca
Kõht selg tuhar45 (14:15 - 15:00) Mirjam Mäesalu Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 15
Laste ujumistreeningud. Suur bassein, 3 rada broneeritud (14:30-18:30) (14:30 - 18:30) Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud. Suur bassein, 3 rada broneeritud (14:30-18:30) (14:30 - 18:30) Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Väikelaste ujumine 1-3 aasat (14:15 - 15:00) Triinu Spriit Lastebassein Rocca
Väikelaste ujumine 1-3 aasat (14:15 - 15:00) Triinu Spriit Lastebassein Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 3
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (14:30 - 18:30) Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (14:30 - 18:30) Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Yoga (14:00 - 15:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Rocca
Yoga (14:00 - 15:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 1
Sports60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
Laste ujumistreeningud. Suur bassein, 3 rada broneeritud (14:30-18:30) (14:30 - 18:30) Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud. Suur bassein, 3 rada broneeritud (14:30-18:30) (14:30 - 18:30) Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Sports40 (14:00 - 14:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports40 (14:00 - 14:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
Laste ujumistreeningud. Suur bassein, 3 rada broneeritud (14:30-18:30) (14:30 - 18:30) Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud. Suur bassein, 3 rada broneeritud (14:30-18:30) (14:30 - 18:30) Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
15:00
SHOWTANTS II (9-12a) (15:00 - 16:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS II (9-12a) (15:00 - 16:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
Laste üldfüüsiline treening (15:00 - 15:45) Vello Liivamägi Stuudio 1 Rocca
Laste üldfüüsiline treening (15:00 - 15:45) Vello Liivamägi Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Laste üldfüüsiline treening (15:00 - 15:45) Helena Thalson Stuudio 1 Rocca
Laste üldfüüsiline treening (15:00 - 15:45) Helena Thalson Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
SHOWTANTS I (7-10a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS I (7-10a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Rocca
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 5
Beebide ujumine 3-11 kuud (15:00 - 15:45) Triinu Spriit Lastebassein Rocca
Beebide ujumine 3-11 kuud (15:00 - 15:45) Triinu Spriit Lastebassein Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 6
SHOWTANTS II (9-12a) (15:00 - 16:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS II (9-12a) (15:00 - 16:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
Laste üldfüüsiline treening (15:00 - 15:45) Helena Thalson Stuudio 1 Rocca
Laste üldfüüsiline treening (15:00 - 15:45) Helena Thalson Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
SHOWTANTS I (7-10a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS I (7-10a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Rocca
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
Järgmine treening 29.06! FitBox (15:00 - 16:00) Stuudio 2 Rocca
Järgmine treening 29.06! FitBox (15:00 - 16:00) Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
16:00
SHOWTANTS JUUNIORID III (13-16a) (16:00 - 17:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS JUUNIORID III (13-16a) (16:00 - 17:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
SHOWTANTS IV (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS IV (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
Lastetreeningud (lastebassein broneeeritud) (16:30 - 17:15) Ave-Riin Sepp Lastebassein Rocca
Lastetreeningud (lastebassein broneeeritud) (16:30 - 17:15) Ave-Riin Sepp Lastebassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
SHOWTANTS JUUNIORID III (13-16a) (16:00 - 17:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS JUUNIORID III (13-16a) (16:00 - 17:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
BodyPump (16:00 - 17:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca
BodyPump (16:00 - 17:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 0
Sports60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
Lastetreeningud (lastebassein broneeeritud) (16:30 - 17:15) Ave-Riin Sepp Lastebassein Rocca
Lastetreeningud (lastebassein broneeeritud) (16:30 - 17:15) Ave-Riin Sepp Lastebassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
SHOWTANTS IV (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS IV (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
Interval20 (16:30 - 16:50) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval20 (16:30 - 16:50) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
Cardio60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
Järgmine treening 29.06! BodyPump (16:00 - 17:00) Stuudio 1 Rocca
Järgmine treening 29.06! BodyPump (16:00 - 17:00) Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
17:00
MyFit abs (17:30 - 18:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 1 Rocca
MyFit abs (17:30 - 18:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 4
Kõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca
Kõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 16
CrossTraining (17:30 - 18:30) Kadri Saar Jõusaal Rocca
CrossTraining (17:30 - 18:30) Kadri Saar Jõusaal Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 6
EI TOIMU! Bosu (17:00 - 18:00) Stuudio 1 Rocca
EI TOIMU! Bosu (17:00 - 18:00) Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Ringtreening (17:30 - 18:30) Kadri Saar Jõusaal Rocca
Ringtreening (17:30 - 18:30) Kadri Saar Jõusaal Rocca  
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 4
BodyBalance (17:30 - 18:30) Ave Roots Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (17:30 - 18:30) Ave Roots Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 11
GRIT Strength (17:25 - 17:55) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
GRIT Strength (17:25 - 17:55) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 0
CrossTraining (17:45 - 18:45) Kadri Saar Jõusaal Rocca
CrossTraining (17:45 - 18:45) Kadri Saar Jõusaal Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 4
Jõusaalis valvetreener (17:15 - 18:00) Kadri Saar Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (17:15 - 18:00) Kadri Saar Jõusaal Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
MyFit body (17:30 - 18:30) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Rocca
MyFit body (17:30 - 18:30) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 2
Step (17:30 - 18:30) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Rocca
Step (17:30 - 18:30) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
Kõht selg tuhar45 (17:00 - 17:45) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (17:00 - 17:45) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 2
18:00
Interval45 (18:15 - 19:00) Rainer Rebane Spinning Rocca
Interval45 (18:15 - 19:00) Rainer Rebane Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 7
BodyPump (18:15 - 19:15) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Rocca
BodyPump (18:15 - 19:15) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 13
Jõusaalis valvetreener (18:30 - 19:15) Kadri Saar Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (18:30 - 19:15) Kadri Saar Jõusaal Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
BodyBalance (18:30 - 19:15) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (18:30 - 19:15) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 7
AquaMix (18:40 - 19:30) Elliko Väljur Bassein Rocca
AquaMix (18:40 - 19:30) Elliko Väljur Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 10
Kõht selg tuhar45 (18:00 - 18:45) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (18:00 - 18:45) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 28
Zumba (18:30 - 19:15) Ave Roots Stuudio 2 Rocca
Zumba (18:30 - 19:15) Ave Roots Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 7
AquaMix (18:40 - 19:30) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (18:40 - 19:30) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 12
BodyJam (18:00 - 19:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca
BodyJam (18:00 - 19:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 0
FitBox (18:00 - 19:00) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
FitBox (18:00 - 19:00) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 26 Зарегистрированный: 1
Täiskasvanute ujumiskursused (2 rada suur bassein broneeritud) (18:30 - 19:30) Lauri Pakkas Bassein Rocca
Täiskasvanute ujumiskursused (2 rada suur bassein broneeritud) (18:30 - 19:30) Lauri Pakkas Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Jõusaalis valvetreener (18:45 - 19:30) Kadri Saar Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (18:45 - 19:30) Kadri Saar Jõusaal Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Ringtreening (18:00 - 19:00) Janek Uuk Jõusaal Rocca
Ringtreening (18:00 - 19:00) Janek Uuk Jõusaal Rocca  
Всего мест: 24 Зарегистрированный: 5
EI TOIMU! FitBox (18:30 - 19:30) Stuudio 2 Rocca
EI TOIMU! FitBox (18:30 - 19:30) Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
AquaToning (18:40 - 19:30) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaToning (18:40 - 19:30) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 6
Brazil butt lift45 (18:45 - 19:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca
Brazil butt lift45 (18:45 - 19:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 3
BodyCombat (18:00 - 19:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyCombat (18:00 - 19:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 0
BodyBalance (18:30 - 19:30) Kadi Pärloja Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (18:30 - 19:30) Kadi Pärloja Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
Täiskasvanute ujumiskursused (2 rada suur bassein broneeritud) (18:30 - 19:30) Lauri Pakkas Bassein Rocca
Täiskasvanute ujumiskursused (2 rada suur bassein broneeritud) (18:30 - 19:30) Lauri Pakkas Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Järgmine treening 29.06! Brazil butt lift45 (18:00 - 18:45) Stuudio 1 Rocca
Järgmine treening 29.06! Brazil butt lift45 (18:00 - 18:45) Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
19:00
Step (19:20 - 20:20) Rainer Rebane Stuudio 1 Rocca
Step (19:20 - 20:20) Rainer Rebane Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 18
BodyPump (19:00 - 20:00) Sergei Tenson Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:00 - 20:00) Sergei Tenson Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 20
Interval45 (19:00 - 19:45) Mari-Liis Ilves Spinning Rocca
Interval45 (19:00 - 19:45) Mari-Liis Ilves Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 6
MyFit abs (19:20 - 19:50) Ave Roots Stuudio 2 Rocca
MyFit abs (19:20 - 19:50) Ave Roots Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 8
BodyBalance (19:00 - 20:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca
BodyBalance (19:00 - 20:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 4
Yoga (19:30 - 20:30) Inge Nelk Stuudio 2 Rocca
Yoga (19:30 - 20:30) Inge Nelk Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
BodyPump (19:35 - 20:35) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:35 - 20:35) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 1
BodyPump (19:00 - 20:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:00 - 20:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 0
Sports60 (19:00 - 20:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports60 (19:00 - 20:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
TaiBox (19:45 - 21:00) Diana Mogiš Stuudio 2 Rocca
TaiBox (19:45 - 21:00) Diana Mogiš Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
20:00
MyFit body (20:20 - 21:20) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca
MyFit body (20:20 - 21:20) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 9
TaiBox (20:30 - 21:45) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
TaiBox (20:30 - 21:45) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 10
BodyCombat (20:00 - 21:00) Keidy Mäekivi Stuudio 1 Rocca
BodyCombat (20:00 - 21:00) Keidy Mäekivi Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 7
BodyPump (20:05 - 21:05) Kersti Härm Stuudio 1 Rocca
BodyPump (20:05 - 21:05) Kersti Härm Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 0
Interval60 (20:30 - 21:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval60 (20:30 - 21:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
MyFit abs (20:35 - 21:05) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca
MyFit abs (20:35 - 21:05) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 0
21:00
BodyPump (21:30 - 22:30) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca
BodyPump (21:30 - 22:30) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 9
BodyPump (21:30 - 22:30) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca
BodyPump (21:30 - 22:30) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 0

Закрыть

Новостная рассылка

Если вы хотите всегда быть в курсе новостей, подпишитесь на нашу рассылку.

Если Вы желаете отказаться от новостной рассылки MyFitness, а также от предложений MyFitness и партнеров MyFitness, отправьте письмо соответствующего содержания по адресу unsubscribe@myfitness.ee

Закрыть

Забыли пароль?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?