MyFitness

Время Понедельник 15.04.2019 Bторник 16.04.2019 Cреда 17.04.2019 Четверг 18.04.2019 Пятница 19.04.2019 Cуббота 20.04.2019 Boскресенье 21.04.2019
07:00
FitBox (07:00 - 08:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
FitBox (07:00 - 08:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 26 Зарегистрированный: 10
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (07:00 - 08:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (07:00 - 08:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
Ringtreening (07:30 - 08:30) Raymo Korkma Jõusaal Rocca
Ringtreening (07:30 - 08:30) Raymo Korkma Jõusaal Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 7
BodyBalance (07:00 - 08:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (07:00 - 08:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 7
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (07:00 - 08:15) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (07:00 - 08:15) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
CrossTraining (07:30 - 08:30) Rainer Lausing Jõusaal Rocca
CrossTraining (07:30 - 08:30) Rainer Lausing Jõusaal Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 7
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (07:00 - 08:15) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (07:00 - 08:15) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Ringtreening (07:30 - 08:30) Janek Uuk Jõusaal Rocca
Ringtreening (07:30 - 08:30) Janek Uuk Jõusaal Rocca  
Всего мест: 24 Зарегистрированный: 18
BodyPump30+MyFit abs (07:30 - 08:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca
BodyPump30+MyFit abs (07:30 - 08:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 6
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (07:00 - 08:15) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (07:00 - 08:15) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
CrossTraining (07:30 - 08:30) Raiko Kokmann Jõusaal Rocca
CrossTraining (07:30 - 08:30) Raiko Kokmann Jõusaal Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 6
08:00
AquaMix (08:00 - 08:50) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaMix (08:00 - 08:50) Marika Kütt Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 20
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 20
Jõusaalis valvetreener (08:30 - 09:15) Rainer Lausing Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (08:30 - 09:15) Rainer Lausing Jõusaal Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
AquaMix (08:15 - 09:05) Tatjana Beljajeva Bassein Rocca
AquaMix (08:15 - 09:05) Tatjana Beljajeva Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 20
AquaMix (08:15 - 09:05) Elliko Väljur Bassein Rocca
AquaMix (08:15 - 09:05) Elliko Väljur Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 20
Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
Jõusaali ABC (08:30 - 09:30) Raiko Kokmann Jõusaal Rocca
Jõusaali ABC (08:30 - 09:30) Raiko Kokmann Jõusaal Rocca  
Всего мест: 8 Зарегистрированный: 0
Klubi avatud 9.00-21.00 (08:00 - 09:00) Stuudio 1 Rocca
Klubi avatud 9.00-21.00 (08:00 - 09:00) Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
09:00
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
Ringtreening (09:00 - 10:00) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca
Ringtreening (09:00 - 10:00) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 9
MyFit body (09:00 - 10:00) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca
MyFit body (09:00 - 10:00) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 15
AquaToning (09:10 - 10:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaToning (09:10 - 10:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 11
BodyPump30+MyFit abs (09:30 - 10:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyPump30+MyFit abs (09:30 - 10:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 12
AquaMix (09:10 - 10:00) Tatjana Beljajeva Bassein Rocca
AquaMix (09:10 - 10:00) Tatjana Beljajeva Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 17
BodyBalance (09:25 - 10:25) Kris-Marie Nisu Stuudio 1 Rocca
BodyBalance (09:25 - 10:25) Kris-Marie Nisu Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 19
Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
Ringtreening (09:00 - 10:00) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca
Ringtreening (09:00 - 10:00) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 15
AquaMix (09:30 - 10:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (09:30 - 10:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 10
Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 1
Beebide ujumine 6-12 kuud (09:30 - 10:15) Kristi Meikar Bassein Rocca
Beebide ujumine 6-12 kuud (09:30 - 10:15) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12
AquaMix (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 23
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Merje Kask Stuudio 2 Rocca
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Merje Kask Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 5
10:00
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 20
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 18
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Kristi Meikar Bassein Rocca
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 10
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Kristi Meikar Bassein Rocca
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 14
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 21
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 16
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 21
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 20
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:15 - 11:00) Kristi Meikar Bassein Rocca
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:15 - 11:00) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 22
Cardio60 (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
AquaToning (10:10 - 11:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaToning (10:10 - 11:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 24
BodyAttack (10:20 - 11:20) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyAttack (10:20 - 11:20) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 2
AquaMix (10:00 - 10:50) Kerstin Hulkko Bassein Rocca
AquaMix (10:00 - 10:50) Kerstin Hulkko Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 30
Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
11:00
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 10
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 15
Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
Zumba (11:00 - 12:00) Dana Grebenjuk Stuudio 1 Rocca
Zumba (11:00 - 12:00) Dana Grebenjuk Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 22
Pilates (11:00 - 12:00) Tanja Vaher Stuudio 2 Rocca
Pilates (11:00 - 12:00) Tanja Vaher Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 22
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:30 - 12:15) Kristi Meikar Bassein Rocca
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:30 - 12:15) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 7
MyFit body (11:00 - 12:00) Katriina Maidla Stuudio 1 Rocca
MyFit body (11:00 - 12:00) Katriina Maidla Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 18
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 5
BodyAttack (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyAttack (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 4
Väikelaste võimlemine 1-3 aastat (kõndijad) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 1-3 aastat (kõndijad) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 18
bodyART (11:00 - 12:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca
bodyART (11:00 - 12:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 2
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:00 - 11:45) Kristi Meikar Bassein Rocca
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:00 - 11:45) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 1
Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
Ringtreening (11:30 - 12:30) Janek Uuk Jõusaal Rocca
Ringtreening (11:30 - 12:30) Janek Uuk Jõusaal Rocca  
Всего мест: 24 Зарегистрированный: 13
Beebide ujumine 6-12 kuud (11:45 - 12:30) Kristi Meikar Bassein Rocca
Beebide ujumine 6-12 kuud (11:45 - 12:30) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 15
CrossTraining (11:00 - 12:00) Genes-Deivid Pikani Jõusaal Rocca
CrossTraining (11:00 - 12:00) Genes-Deivid Pikani Jõusaal Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 5
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (11:00 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (11:00 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
BodyPump (11:25 - 12:25) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca
BodyPump (11:25 - 12:25) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 2
Sports40 (11:00 - 11:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports40 (11:00 - 11:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
BodyPump (11:30 - 12:30) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca
BodyPump (11:30 - 12:30) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 9
12:00
Bosu (12:00 - 13:00) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Rocca
Bosu (12:00 - 13:00) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 8
Beebifitness 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 4
AquaBox (12:40 - 13:30) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaBox (12:40 - 13:30) Marika Kütt Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 4
Beebifitness 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 8
MyTabata (12:00 - 12:45) Meeme Männiste Spinning Rocca
MyTabata (12:00 - 12:45) Meeme Männiste Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 4
BodyPump (12:30 - 13:30) Kersti Härm Stuudio 1 Rocca
BodyPump (12:30 - 13:30) Kersti Härm Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 8
Fatburn60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 11
BodyPump (12:15 - 13:15) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyPump (12:15 - 13:15) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 4
Interval60 (12:30 - 13:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval60 (12:30 - 13:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
Jõusaalis valvetreener (12:00 - 12:45) Genes-Deivid Pikani Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (12:00 - 12:45) Genes-Deivid Pikani Jõusaal Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Cardio60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
Bosu (12:35 - 13:35) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca
Bosu (12:35 - 13:35) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 3
13:00
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 8
AquaBox (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaBox (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 8
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 8
Cardio60 (13:15 - 14:15) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (13:15 - 14:15) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
AquaMix (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaMix (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 27
BodyCombat (13:20 - 14:20) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyCombat (13:20 - 14:20) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 9
Zumba (13:00 - 14:00) Darja Katariina Jarušina Stuudio 1 Rocca
Zumba (13:00 - 14:00) Darja Katariina Jarušina Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 8
Yoga75 (13:15 - 14:30) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Rocca
Yoga75 (13:15 - 14:30) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
MyFit abs (13:35 - 14:05) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca
MyFit abs (13:35 - 14:05) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 0
14:00
BodyPump (14:00 - 15:00) Fjodor Dunik Stuudio 1 Rocca
BodyPump (14:00 - 15:00) Fjodor Dunik Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 3
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (14:30 - 18:30) Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (14:30 - 18:30) Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Kõht selg tuhar45 (14:15 - 15:00) Ruth Mägi Stuudio 2 Rocca
Kõht selg tuhar45 (14:15 - 15:00) Ruth Mägi Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 12
Laste ujumistreeningud. Suur bassein, 3 rada broneeritud (14:30-18:30). Lastebassein broneeritud 16.30-18.00! (14:30 - 18:30) Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud. Suur bassein, 3 rada broneeritud (14:30-18:30). Lastebassein broneeritud 16.30-18.00! (14:30 - 18:30) Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (14:30 - 18:30) Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (14:30 - 18:30) Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Yoga (14:00 - 15:00) Kadi Pärloja Stuudio 2 Rocca
Yoga (14:00 - 15:00) Kadi Pärloja Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 6
Sports60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
Laste ujumistreeningud. Suur bassein, 3 rada broneeritud (14:30-18:30). Lastebassein broneeritud 16.30-18.00! (14:30 - 18:30) Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud. Suur bassein, 3 rada broneeritud (14:30-18:30). Lastebassein broneeritud 16.30-18.00! (14:30 - 18:30) Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Sports40 (14:00 - 14:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports40 (14:00 - 14:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
Yoga (14:30 - 15:30) Kadi Reintam Stuudio 2 Rocca
Yoga (14:30 - 15:30) Kadi Reintam Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 2
Fatburn60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
15:00
Laste üldfüüsiline treening (15:00 - 15:45) Vello Liivamägi Stuudio 1 Rocca
Laste üldfüüsiline treening (15:00 - 15:45) Vello Liivamägi Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
SHOWTANTS II (9-12a) (15:00 - 16:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS II (9-12a) (15:00 - 16:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
SHOWTANTS I (7-10a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS I (7-10a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Diana Mogiš Stuudio 1 Rocca
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Diana Mogiš Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 15 Loeng toitumisest
SHOWTANTS II (9-12a) (15:00 - 16:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS II (9-12a) (15:00 - 16:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
SHOWTANTS I (7-10a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS I (7-10a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Rocca
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 7
FitBox (15:00 - 16:00) Hedi Haug Stuudio 2 Rocca
FitBox (15:00 - 16:00) Hedi Haug Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 26 Зарегистрированный: 2
SHOWTANTS I ja II (7-10a ja 9-12a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 1 Rocca
SHOWTANTS I ja II (7-10a ja 9-12a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
AquaBox (15:45 - 16:35) Kerstin Hulkko Bassein Rocca
AquaBox (15:45 - 16:35) Kerstin Hulkko Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 17
16:00
SHOWTANTS JUUNIORID III (13-16a) (16:00 - 17:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS JUUNIORID III (13-16a) (16:00 - 17:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
SHOWTANTS IV (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS IV (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 2
BodyPump (16:00 - 17:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca
BodyPump (16:00 - 17:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 14
Sports60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
SHOWTANTS JUUNIORID III (13-16a) (16:00 - 17:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS JUUNIORID III (13-16a) (16:00 - 17:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
SHOWTANTS IV (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS IV (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
Interval20 (16:30 - 16:50) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval20 (16:30 - 16:50) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
Cardio60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (16:30 - 18:30) Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (16:30 - 18:30) Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
BodyPump (16:00 - 17:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyPump (16:00 - 17:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 1
BodyBalance (16:30 - 17:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (16:30 - 17:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 2
SHOWTANTS III ja IV (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 1 Rocca
SHOWTANTS III ja IV (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
Cardio40 (16:30 - 17:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio40 (16:30 - 17:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
AquaToning (16:45 - 17:35) Kerstin Hulkko Bassein Rocca
AquaToning (16:45 - 17:35) Kerstin Hulkko Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 11
17:00
Jõusaali ABC (17:15 - 18:15) Raiko Kokmann Jõusaal Rocca
Jõusaali ABC (17:15 - 18:15) Raiko Kokmann Jõusaal Rocca  
Всего мест: 8 Зарегистрированный: 0
Kõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca
Kõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 26
MyFit abs (17:30 - 18:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 1 Rocca
MyFit abs (17:30 - 18:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 7
Bosu (17:00 - 18:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca
Bosu (17:00 - 18:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 19
BodyBalance (17:30 - 18:30) Ave Roots Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (17:30 - 18:30) Ave Roots Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 16
Ringtreening (17:30 - 18:30) Rainer Lausing Jõusaal Rocca
Ringtreening (17:30 - 18:30) Rainer Lausing Jõusaal Rocca  
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 17
GRIT Strength (17:25 - 17:55) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
GRIT Strength (17:25 - 17:55) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 5
CrossTraining (17:30 - 18:30) Rainer Lausing Jõusaal Rocca
CrossTraining (17:30 - 18:30) Rainer Lausing Jõusaal Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 7
Step (17:30 - 18:30) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Rocca
Step (17:30 - 18:30) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 2
MyFit body (17:30 - 18:30) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Rocca
MyFit body (17:30 - 18:30) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 6
Ringtreening (17:00 - 18:00) Raymo Korkma Jõusaal Rocca
Ringtreening (17:00 - 18:00) Raymo Korkma Jõusaal Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 10
MyFit abs (17:30 - 18:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
MyFit abs (17:30 - 18:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
18:00
PAULIG esitleb: BodyPump (18:15 - 19:15) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Rocca
PAULIG esitleb: BodyPump (18:15 - 19:15) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 26
Interval45 (18:15 - 19:00) Rainer Rebane Spinning Rocca
Interval45 (18:15 - 19:00) Rainer Rebane Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 11
Ringtreening (18:15 - 19:15) Raiko Kokmann Jõusaal Rocca
Ringtreening (18:15 - 19:15) Raiko Kokmann Jõusaal Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 3
BodyAttack (18:30 - 19:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
BodyAttack (18:30 - 19:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 13
AquaMix (18:40 - 19:30) Elliko Väljur Bassein Rocca
AquaMix (18:40 - 19:30) Elliko Väljur Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 16
Kõht selg tuhar45 (18:00 - 18:45) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (18:00 - 18:45) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 24
UUS! Zumba (18:30 - 19:15) Ave Roots Stuudio 2 Rocca
UUS! Zumba (18:30 - 19:15) Ave Roots Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 20
AquaMix (18:40 - 19:30) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (18:40 - 19:30) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 12
FitBox (18:00 - 19:00) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
FitBox (18:00 - 19:00) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 26 Зарегистрированный: 17
BodyJam (18:00 - 19:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca
BodyJam (18:00 - 19:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 13
Täiskasvanute ujumiskursused (2 rada suur bassein broneeritud) (18:30 - 20:30) Lauri Pakkas Bassein Rocca
Täiskasvanute ujumiskursused (2 rada suur bassein broneeritud) (18:30 - 20:30) Lauri Pakkas Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Ringtreening (18:00 - 19:00) Janek Uuk Jõusaal Rocca
Ringtreening (18:00 - 19:00) Janek Uuk Jõusaal Rocca  
Всего мест: 24 Зарегистрированный: 16
Interval45 (18:00 - 18:45) Tatjana Fesko Spinning Rocca
Interval45 (18:00 - 18:45) Tatjana Fesko Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 1
FitBox (18:30 - 19:30) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
FitBox (18:30 - 19:30) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 26 Зарегистрированный: 0
AquaToning (18:40 - 19:30) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaToning (18:40 - 19:30) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 14
Brazil butt lift45 (18:45 - 19:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca
Brazil butt lift45 (18:45 - 19:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 12
Brazil butt lift45 (18:00 - 18:45) Egle Hanson Stuudio 1 Rocca
Brazil butt lift45 (18:00 - 18:45) Egle Hanson Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 1
BodyJam (18:00 - 19:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca
BodyJam (18:00 - 19:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 4
FitBox (18:00 - 19:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
FitBox (18:00 - 19:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 26 Зарегистрированный: 0
19:00
Step (19:20 - 20:20) Rainer Rebane Stuudio 1 Rocca
Step (19:20 - 20:20) Rainer Rebane Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 23
Täiskasvanute ujumiskursused (2 rada suur bassein broneeritud) (19:30 - 21:30) Lauri Pakkas Bassein Rocca
Täiskasvanute ujumiskursused (2 rada suur bassein broneeritud) (19:30 - 21:30) Lauri Pakkas Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
BodyBalance (19:30 - 20:15) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (19:30 - 20:15) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 25
BodyPump (19:00 - 20:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:00 - 20:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 26
Interval45 (19:00 - 19:45) Mari-Liis Ilves Spinning Rocca
Interval45 (19:00 - 19:45) Mari-Liis Ilves Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 12
MyFit abs (19:20 - 19:50) Ave Roots Stuudio 2 Rocca
MyFit abs (19:20 - 19:50) Ave Roots Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 17
BodyBalance (19:00 - 20:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca
BodyBalance (19:00 - 20:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 26
Yoga (19:30 - 20:30) Inge Nelk Stuudio 2 Rocca
Yoga (19:30 - 20:30) Inge Nelk Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 3
BodyPump (19:35 - 20:35) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:35 - 20:35) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 8
Sports60 (19:00 - 20:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports60 (19:00 - 20:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
BodyPump (19:00 - 20:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:00 - 20:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 1
20:00
MyFit body (20:20 - 21:20) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca
MyFit body (20:20 - 21:20) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 10
TaiBox (20:30 - 21:45) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
TaiBox (20:30 - 21:45) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 13
BodyCombat (20:00 - 21:00) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca
BodyCombat (20:00 - 21:00) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 16
BodyPump (20:05 - 21:05) Martin Ots Stuudio 1 Rocca
BodyPump (20:05 - 21:05) Martin Ots Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 26
Interval60 (20:30 - 21:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval60 (20:30 - 21:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 1
MyFit abs (20:35 - 21:05) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca
MyFit abs (20:35 - 21:05) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 0
21:00
BodyPump (21:30 - 22:30) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca
BodyPump (21:30 - 22:30) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 14
Järgmine treening 25.04! BodyPump (21:30 - 22:30) Stuudio 1 Rocca
Järgmine treening 25.04! BodyPump (21:30 - 22:30) Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0

Закрыть

Новостная рассылка

Если вы хотите всегда быть в курсе новостей, подпишитесь на нашу рассылку.

Если Вы желаете отказаться от новостной рассылки MyFitness, а также от предложений MyFitness и партнеров MyFitness, отправьте письмо соответствующего содержания по адресу unsubscribe@myfitness.ee

Закрыть

Забыли пароль?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?