MyFitness

 

MyFitness Lastetreening

Treener Liivi Kivimäe

MyFitness Lastetreening on 8-11-aastastele noortele mõeldud lõbus ja kaasahaarav üldfüüsiline treening. Stuudio treeningutes õpitakse meie kogenud treenerite juhendamisel harjutuste õiget tehnikat, arendatakse erinevaid kehalisi võimeid ning vastupidavust. Keskendume  noorte mitmekülgsele arengule läbi põnevate ja lõbusate treeningute.

Treeningut juhendab alati särav ja positiivsust täis treener Liivi Kivimäe.

MyFitness pakub MyFitness Noortetreeningu külastajatele tähtajatut liikmelepingut maksumusega 32€/kuus, liitumistasuta! Treeningud toimuvad kaks korda nädalas.

Lepingut palume sõlmima tulla lapsevanemal, kes tasub edaspidi lapse treeningpaketi kuutasu. Kaasa palume võtta nii lapse kui ka lapsevanema isikut tõendava dokumendi. MyFitness Lastetreeningu treeningpaketi kuutasu sisaldab vaid lepingujärgseid treeninguid. Lisatreeningud treeneri juhendamisel on lisatasu eest.

  • Esmane proovitreening on TASUTA! 
  • Paketiväline treening teises MyFitness spordiklubis 3,5€

Lubame lapsi klubisse mitte varem kui 15 min enne treeningu algust ja 15 min pärast treeningu lõppu. Lapse treeningpakett ei sisalda klubisse sissepääsu lapsevanemale.

Treeningute toimumisajad:

Teisipäeviti kell 15.45-16.45
Neljapäeviti kell 15.45-16.45

TÄHELEPANU Riigi- ja rahvuspühadel treeninguid ei toimu.

 

 


MyFitness Noortetreening

Treener Meeli Kask

MyFitness Noortetreening on 12-15-aastastele noortele mõeldud lõbus ja kaasahaarav üldfüüsiline treening. Stuudio treeningutes õpitakse meie kogenud treenerite juhendamisel harjutuste õiget tehnikat, arendatakse erinevaid kehalisi võimeid ning vastupidavust. Keskendume  noorte mitmekülgsele arengule läbi põnevate ja lõbusate treeningute.

Treeningut juhendab alati särav ja positiivsust täis treener Meeli Kask.

MyFitness pakub MyFitness Noortetreeningu külastajatele tähtajatut liikmelepingut maksumusega 32€/kuus, liitumistasuta! Treeningud toimuvad kaks korda nädalas.

Lepingut palume sõlmima tulla lapsevanemal, kes tasub edaspidi lapse treeningpaketi kuutasu. Kaasa palume võtta nii lapse kui ka lapsevanema isikut tõendava dokumendi. MyFitness Noortetreening treeningpaketi kuutasu sisaldab vaid lepingujärgseid treeninguid. Lisatreeningud treeneri juhendamisel on lisatasu eest.

  • Esmane proovitreening on TASUTA! 
  • Paketiväline treening(jõusaal, rühmatreeningud koduklubis) on lisatasuta!
  • Paketiväline treening teises MyFitness spordiklubis 3,5€

Paketi raames on lapsel võimalik klubi külastada kõikidel lahtiolekuaegadel sealjuures kõik alla 16-aastased peavad treeningutevälisel ajal klubi külastades olema lapsevanema või täisealise isiku järelvalve all. Lapse treeningpakett ei sisalda klubisse sissepääsu lapsevanemale.

Teens Training Club

Treeningute toimumisajad:

Esmaspäeviti kell 16.15-17.15
Teisipäeviti kell 16.00 – 17.00
Kolmapäeviti kell 16.15-17.15
Neljapäeviti 16.00 – 17.00

TÄHELEPANU Riigi- ja rahvuspühadel treeninguid ei toimu.

 

 

MyFitnessi Huvikool “MyFitness Sport“ omab Haridus- ja Teadusministeeriumi koolitusluba vastavalt kantsleri käskirjale nr.1.1-3./17/114 alates 31.mai 2017.a., mille alusel kantakse alates 01.09.2017.a makstud kuutasud tuludeklaratsioonis koolituskulude alla ning sellelt saab lapsevanem tagasi tulumaksu osa. Tasutud maksed esitab Maksu- ja Tolliametile My Fitness AS.

Trennis näeme!
Sinu MyFitness

Küsimuste korral palume ühendust võtta järgmiste kontatkidega:
MyFitness Viimsi klienditeenindus viimsi@myfitness.ee, tel  661 9740

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?