MyFitness

Aeg Esmaspäev 15.01.2018 Teisipäev 16.01.2018 Kolmapäev 17.01.2018 Neljapäev 18.01.2018 Reede 19.01.2018 Laupäev 20.01.2018 Pühapäev 21.01.2018
07:00
BodyAttack (07:15 - 08:15) Meike Tomp Kärberi Stuudio 1
BodyAttack (07:15 - 08:15) Meike Tomp Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 2
Ringtreening (07:30 - 08:15) Maia Privis Kärberi Jõusaal
Ringtreening (07:30 - 08:15) Maia Privis Kärberi Jõusaal  
Kohti kokku: 14 Registreerunuid: 3
UUS AEG! BodyCombat45 (07:15 - 08:00) Kauri Lillemäe Kärberi Stuudio 1
UUS AEG! BodyCombat45 (07:15 - 08:00) Kauri Lillemäe Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 7
MyFit body (07:15 - 08:15) Mihkel Vabrit Kärberi Stuudio 1
MyFit body (07:15 - 08:15) Mihkel Vabrit Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1
08:00
BodyPump30+MyFit abs (08:20 - 09:20) Mihkel Vabrit Kärberi Stuudio 1
BodyPump30+MyFit abs (08:20 - 09:20) Mihkel Vabrit Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 7
09:00
Pilates (09:00 - 10:00) Mirjam Tinno Kärberi Stuudio 2
Pilates (09:00 - 10:00) Mirjam Tinno Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 8
BodyPump (09:00 - 10:00) Merje Kask Kärberi Stuudio 1
BodyPump (09:00 - 10:00) Merje Kask Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 11
Pilates (09:00 - 10:00) Mirjam Tinno Kärberi Stuudio 2
Pilates (09:00 - 10:00) Mirjam Tinno Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 7
10:00
Bosu (10:30 - 11:30) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1
Bosu (10:30 - 11:30) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 8
bodyART (10:00 - 11:00) Natalja Videl Kärberi Stuudio 2
bodyART (10:00 - 11:00) Natalja Videl Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2
BodyPump (10:30 - 11:30) Kaarel Tõll Kärberi Stuudio 1
BodyPump (10:30 - 11:30) Kaarel Tõll Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
11:00
UUS! Total body HIIT (11:00 - 12:00) Maia Privis Kärberi Stuudio 1
UUS! Total body HIIT (11:00 - 12:00) Maia Privis Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 6
BodyCombat45 (11:15 - 12:00) Meeli Kask Kärberi Stuudio 1
BodyCombat45 (11:15 - 12:00) Meeli Kask Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 14
Ringtreening inglise/vene keeles (11:30 - 12:15) Aleksa Furs Kärberi Jõusaal
Ringtreening inglise/vene keeles (11:30 - 12:15) Aleksa Furs Kärberi Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 2
bodyART (11:00 - 12:00) Merrit Helistve Kärberi Stuudio 2
bodyART (11:00 - 12:00) Merrit Helistve Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 8
Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Miko Lilleorg Kärberi Stuudio 1
Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Miko Lilleorg Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 13
Jõusaalis valvetreener (11:00 - 12:00) Karin Hallisk Kärberi Jõusaal
Jõusaalis valvetreener (11:00 - 12:00) Karin Hallisk Kärberi Jõusaal  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Ringtreening inglise/vene keeles (11:00 - 12:00) Aleksa Furs Kärberi Jõusaal
Ringtreening inglise/vene keeles (11:00 - 12:00) Aleksa Furs Kärberi Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 1
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Natalja Videl Kärberi Stuudio 1
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Natalja Videl Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 2
Sh'bam (11:15 - 12:00) Galina Holmar Kärberi Stuudio 2
Sh'bam (11:15 - 12:00) Galina Holmar Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1
Brazil butt lift45 (11:15 - 12:00) Natalja Videl Kärberi Stuudio 2
Brazil butt lift45 (11:15 - 12:00) Natalja Videl Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1
12:00
BodyBalance (12:15 - 13:15) Piret Kasak Kärberi Stuudio 2
BodyBalance (12:15 - 13:15) Piret Kasak Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 6
MyFit abs (12:00 - 12:30) Aigi Kõiv Kärberi Stuudio 1
MyFit abs (12:00 - 12:30) Aigi Kõiv Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 17
Brazil butt lift45 (12:30 - 13:15) Aigi Kõiv Kärberi Stuudio 1
Brazil butt lift45 (12:30 - 13:15) Aigi Kõiv Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 12
Jõusaalis valvetreener (12:15 - 13:00) Aleksa Furs Kärberi Jõusaal
Jõusaalis valvetreener (12:15 - 13:00) Aleksa Furs Kärberi Jõusaal  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 15
Ringtreening (12:00 - 13:00) Karin Hallisk Kärberi Jõusaal
Ringtreening (12:00 - 13:00) Karin Hallisk Kärberi Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 1
BodyPump (12:00 - 13:00) Sergei Tenson Kärberi Stuudio 1
BodyPump (12:00 - 13:00) Sergei Tenson Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1
MyFit abs (12:00 - 12:30) Siiri Maisa Kärberi Stuudio 2
MyFit abs (12:00 - 12:30) Siiri Maisa Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
BodyBalance (12:30 - 13:30) Siiri Maisa Kärberi Stuudio 2
BodyBalance (12:30 - 13:30) Siiri Maisa Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
14:00
BodyPump (14:00 - 15:00) Mihkel Vabrit Kärberi Stuudio 1
BodyPump (14:00 - 15:00) Mihkel Vabrit Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 7
BodyBalance (14:00 - 15:00) Siiri Maisa Kärberi Stuudio 2
BodyBalance (14:00 - 15:00) Siiri Maisa Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 9
Kõht selg tuhar45 (14:00 - 14:45) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1
Kõht selg tuhar45 (14:00 - 14:45) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 23
BodyAttack (14:30 - 15:30) Meike Tomp Kärberi Stuudio 1
BodyAttack (14:30 - 15:30) Meike Tomp Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1
15:00
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Jevgenia Zaritovskaja Kärberi Stuudio 1
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Jevgenia Zaritovskaja Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Jevgenia Zaritovskaja Kärberi Stuudio 1
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Jevgenia Zaritovskaja Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
16:00
CHEERLEADING (11-14a) (16:15 - 17:15) Viktoria Tsumak Kärberi Stuudio 2
CHEERLEADING (11-14a) (16:15 - 17:15) Viktoria Tsumak Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
Pilates (16:00 - 17:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1
Pilates (16:00 - 17:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 4
CHEERLEADING (11-14a) (16:15 - 17:15) Viktoria Tsumak Kärberi Stuudio 2
CHEERLEADING (11-14a) (16:15 - 17:15) Viktoria Tsumak Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
17:00
Jõusaalis valvetreener (17:30 - 18:00) Karin Hallisk Kärberi Jõusaal
Jõusaalis valvetreener (17:30 - 18:00) Karin Hallisk Kärberi Jõusaal  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Yoga (17:30 - 18:30) Piret Kasak Kärberi Stuudio 2
Yoga (17:30 - 18:30) Piret Kasak Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 7
Bosu (17:30 - 18:30) Ruth Mägi Kärberi Stuudio 1
Bosu (17:30 - 18:30) Ruth Mägi Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 5
Brazil butt lift45 (17:30 - 18:15) Gina Laagus Kärberi Stuudio 2
Brazil butt lift45 (17:30 - 18:15) Gina Laagus Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 7
Bosu (17:00 - 18:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1
Bosu (17:00 - 18:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 3
Jõusaali valvetreener (17:30 - 18:00) Aleksa Furs Kärberi Jõusaal
Jõusaali valvetreener (17:30 - 18:00) Aleksa Furs Kärberi Jõusaal  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Kõht selg tuhar45 (17:45 - 18:30) Galina Holmar Kärberi Stuudio 2
Kõht selg tuhar45 (17:45 - 18:30) Galina Holmar Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 2
18:00
Ringtreening (18:00 - 18:45) Karin Hallisk Kärberi Jõusaal
Ringtreening (18:00 - 18:45) Karin Hallisk Kärberi Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 11
bodyART (18:00 - 19:00) Merrit Helistve Kärberi Stuudio 2
bodyART (18:00 - 19:00) Merrit Helistve Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 10
BodyCombat (18:00 - 19:00) Siret Sulaoja Kärberi Stuudio 1
BodyCombat (18:00 - 19:00) Siret Sulaoja Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 11
TRX (18:20 - 19:05) Maia Privis Kärberi Jõusaal
TRX (18:20 - 19:05) Maia Privis Kärberi Jõusaal  
Kohti kokku: 14 Registreerunuid: 6
Fitbox (18:30 - 19:30) Liivi Kivimäe Kärberi Stuudio 1
Fitbox (18:30 - 19:30) Liivi Kivimäe Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 11
BodyJam (18:30 - 19:30) Talis Ponna Kärberi Stuudio 2
BodyJam (18:30 - 19:30) Talis Ponna Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 23
Zumba (18:30 - 19:30) Irina Autio Kärberi Stuudio 2
Zumba (18:30 - 19:30) Irina Autio Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 23
Ringtreening inglise/vene keeles (18:00 - 19:00) Aleksa Furs Kärberi Jõusaal
Ringtreening inglise/vene keeles (18:00 - 19:00) Aleksa Furs Kärberi Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 6
BodyPump (18:00 - 19:00) Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1
BodyPump (18:00 - 19:00) Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 20
Total Body HIIT (18:15 - 19:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2
Total Body HIIT (18:15 - 19:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 18
BodyPump (18:15 - 19:15) Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1
BodyPump (18:15 - 19:15) Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 3
BodyPump (18:00 - 19:00) Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1
BodyPump (18:00 - 19:00) Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1
Zumba (18:30 - 19:30) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 2
Zumba (18:30 - 19:30) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 1
19:00
BodyPump (19:00 - 20:00) Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1
BodyPump (19:00 - 20:00) Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 13
MyFit abs (19:05 - 19:35) Siret Sulaoja Kärberi Stuudio 2
MyFit abs (19:05 - 19:35) Siret Sulaoja Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 14
EI TOIMU! MyBeat (19:35 - 20:20) Kärberi Stuudio 2
EI TOIMU! MyBeat (19:35 - 20:20) Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Jõusaalis valvetreener (19:00 - 20:00) Ilja Lavrentjev Kärberi Jõusaal
Jõusaalis valvetreener (19:00 - 20:00) Ilja Lavrentjev Kärberi Jõusaal  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
BodyBalance (19:30 - 20:30) Egle Hanson Kärberi Stuudio 2
BodyBalance (19:30 - 20:30) Egle Hanson Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 10
MyFit abs (19:30 - 20:00) Talis Ponna Kärberi Stuudio 1
MyFit abs (19:30 - 20:00) Talis Ponna Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 14
BodyPump (19:00 - 20:00) Sergei Tenson Kärberi Stuudio 1
BodyPump (19:00 - 20:00) Sergei Tenson Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 18
Taibox (19:15 - 20:30) Sten Sakson Kärberi Stuudio 1
Taibox (19:15 - 20:30) Sten Sakson Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0
MyFit body (19:30 - 20:30) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1
MyFit body (19:30 - 20:30) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
20:00
Taibox (20:05 - 21:20) Pamela Pamelovitš Kärberi Stuudio 1
Taibox (20:05 - 21:20) Pamela Pamelovitš Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 6
Bosu (20:05 - 20:50) Jekaterina Nezdoli Kärberi Stuudio 1
Bosu (20:05 - 20:50) Jekaterina Nezdoli Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 8
Taibox (20:05 - 21:20) Pamela Pamelovitš Kärberi Stuudio 1
Taibox (20:05 - 21:20) Pamela Pamelovitš Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 12
21:00
BodyPump (21:00 - 22:00) Meike Tomp Kärberi Stuudio 1
BodyPump (21:00 - 22:00) Meike Tomp Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 10

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

Sulge

Unustasid salasõna?