MyFitness

Aeg Esmaspäev 22.05.2017 Teisipäev 23.05.2017 Kolmapäev 24.05.2017 Neljapäev 25.05.2017 Reede 26.05.2017 Laupäev 27.05.2017 Pühapäev 28.05.2017
07:00
BodyPump (07:30 - 08:30) Meike Tomp Kärberi Stuudio 1
BodyPump (07:30 - 08:30) Meike Tomp Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 7
BodyAttack (07:15 - 08:15) Anja Kägo Kärberi Stuudio 1
BodyAttack (07:15 - 08:15) Anja Kägo Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 6
Ringtreening (07:15 - 08:00) Maia Zamatajeva Kärberi Jõusaal
Ringtreening (07:15 - 08:00) Maia Zamatajeva Kärberi Jõusaal  
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 9
BodyBalance (07:30 - 08:30) Egle Hanson Kärberi Stuudio 2
BodyBalance (07:30 - 08:30) Egle Hanson Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3
BodyCombat45 (07:20 - 08:05) Siret Sulaoja Kärberi Stuudio 1
BodyCombat45 (07:20 - 08:05) Siret Sulaoja Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 2
Total Body HIIT (07:20 - 08:05) Mihkel Vabrit Kärberi Stuudio 1
Total Body HIIT (07:20 - 08:05) Mihkel Vabrit Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 2
08:00
BodyPump (08:15 - 09:15) Mihkel Vabrit Kärberi Stuudio 1
BodyPump (08:15 - 09:15) Mihkel Vabrit Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 2
09:00
YogaFit (vene keeles) (09:00 - 10:00) Maia Zamatajeva Kärberi Stuudio 2
YogaFit (vene keeles) (09:00 - 10:00) Maia Zamatajeva Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2
Jõusaali ABC (09:00 - 10:00) Karin Hallisk Kärberi Jõusaal
Jõusaali ABC (09:00 - 10:00) Karin Hallisk Kärberi Jõusaal  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 0
Pilates (09:00 - 10:00) Mirjam Tinno Kärberi Stuudio 2
Pilates (09:00 - 10:00) Mirjam Tinno Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 15
BodyPump (09:00 - 10:00) Meike Tomp Kärberi Stuudio 1
BodyPump (09:00 - 10:00) Meike Tomp Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 19
Jõusaalis valvetreener (09:00 - 10:00) Karin Hallisk Kärberi Jõusaal
Jõusaalis valvetreener (09:00 - 10:00) Karin Hallisk Kärberi Jõusaal  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Pilates (09:00 - 10:00) Mirjam Tinno Kärberi Stuudio 2
Pilates (09:00 - 10:00) Mirjam Tinno Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1
Jõusaali ABC (09:00 - 10:00) Karin Hallisk Kärberi Jõusaal
Jõusaali ABC (09:00 - 10:00) Karin Hallisk Kärberi Jõusaal  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 0
MyFit abs (09:15 - 09:45) Mihkel Vabrit Kärberi Stuudio 1
MyFit abs (09:15 - 09:45) Mihkel Vabrit Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
10:00
Superfunctional (10:00 - 11:00) Karin Hallisk Kärberi Jõusaal
Superfunctional (10:00 - 11:00) Karin Hallisk Kärberi Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 8
BodyJam (10:00 - 11:00) Merle Laud Kärberi Stuudio 1
BodyJam (10:00 - 11:00) Merle Laud Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 9
TRX (10:00 - 11:00) Karin Hallisk Kärberi Jõusaal
TRX (10:00 - 11:00) Karin Hallisk Kärberi Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 5
Step Interval (10:00 - 11:00) Jelena Tepp Kärberi Stuudio 1
Step Interval (10:00 - 11:00) Jelena Tepp Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 6
Superfunctional (10:00 - 10:50) Karin Hallisk Kärberi Jõusaal
Superfunctional (10:00 - 10:50) Karin Hallisk Kärberi Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 1
Bosu (10:30 - 11:30) Maia Zamatajeva Kärberi Stuudio 1
Bosu (10:30 - 11:30) Maia Zamatajeva Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 5
bodyART (10:00 - 11:00) Natalja Videl Kärberi Stuudio 2
bodyART (10:00 - 11:00) Natalja Videl Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2
BodyPump (10:30 - 11:30) Kaarel Tõll Kärberi Stuudio 1
BodyPump (10:30 - 11:30) Kaarel Tõll Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1
11:00
Bosu (11:00 - 12:00) Maia Zamatajeva Kärberi Stuudio 1
Bosu (11:00 - 12:00) Maia Zamatajeva Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 15
Jõusaali ABC (11:00 - 12:00) Karin Hallisk Kärberi Jõusaal
Jõusaali ABC (11:00 - 12:00) Karin Hallisk Kärberi Jõusaal  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 0
BodyCombat45 (11:15 - 12:00) Meeli Kask Kärberi Stuudio 1
BodyCombat45 (11:15 - 12:00) Meeli Kask Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 9
Jõusaali ABC (11:00 - 12:00) Karin Hallisk Kärberi Jõusaal
Jõusaali ABC (11:00 - 12:00) Karin Hallisk Kärberi Jõusaal  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 0
bodyART (11:00 - 12:00) Merrit Helistve Kärberi Stuudio 2
bodyART (11:00 - 12:00) Merrit Helistve Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3
Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1
Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1
Jõusaalis valvetreener (11:00 - 12:00) Karin Hallisk Kärberi Jõusaal
Jõusaalis valvetreener (11:00 - 12:00) Karin Hallisk Kärberi Jõusaal  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Natalja Videl Kärberi Stuudio 1
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Natalja Videl Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 2
Ringtreening (11:00 - 11:45) Maia Zamatajeva Kärberi Jõusaal
Ringtreening (11:00 - 11:45) Maia Zamatajeva Kärberi Jõusaal  
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 0
Sh'bam (11:15 - 12:00) Jelena Tepp Kärberi Stuudio 2
Sh'bam (11:15 - 12:00) Jelena Tepp Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1
Brazil butt lift45 (11:15 - 12:00) Natalja Videl Kärberi Stuudio 2
Brazil butt lift45 (11:15 - 12:00) Natalja Videl Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2
12:00
BodyBalance (12:15 - 13:15) Kris-Marie Nisu Kärberi Stuudio 2
BodyBalance (12:15 - 13:15) Kris-Marie Nisu Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3
MyFit abs (12:00 - 12:30) Meeli Kask Kärberi Stuudio 1
MyFit abs (12:00 - 12:30) Meeli Kask Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 9
Jõusaalis valvetreener (12:00 - 13:00) Karin Hallisk Kärberi Jõusaal
Jõusaalis valvetreener (12:00 - 13:00) Karin Hallisk Kärberi Jõusaal  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Kärberi Stuudio 1
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1
Zumba (12:00 - 13:00) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1
Zumba (12:00 - 13:00) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
Ringtreening (12:00 - 13:00) Karin Hallisk Kärberi Jõusaal
Ringtreening (12:00 - 13:00) Karin Hallisk Kärberi Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 0
BodyPump (12:00 - 13:00) Maia Zamatajeva Kärberi Stuudio 1
BodyPump (12:00 - 13:00) Maia Zamatajeva Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1
BodyBalance (12:00 - 13:00) Siiri Maisa Kärberi Stuudio 2
BodyBalance (12:00 - 13:00) Siiri Maisa Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
13:00
Brazil butt lift45 (13:00 - 13:45) Aigi Kõiv Kärberi Stuudio 1
Brazil butt lift45 (13:00 - 13:45) Aigi Kõiv Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 13
Superfunctional (13:00 - 13:45) Karin Hallisk Kärberi Jõusaal
Superfunctional (13:00 - 13:45) Karin Hallisk Kärberi Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 0
MyBeat (13:00 - 13:45) Maia Zamatajeva Kärberi Stuudio 1
MyBeat (13:00 - 13:45) Maia Zamatajeva Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1
Ringtreening (13:00 - 14:00) Oleg Krönström Kärberi Jõusaal
Ringtreening (13:00 - 14:00) Oleg Krönström Kärberi Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 0
14:00
BodyPump (14:00 - 15:00) Mihkel Vabrit Kärberi Stuudio 1
BodyPump (14:00 - 15:00) Mihkel Vabrit Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 13
BodyBalance (14:00 - 15:00) Talis Ponna Kärberi Stuudio 2
BodyBalance (14:00 - 15:00) Talis Ponna Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 5
Kõht selg tuhar45 (14:00 - 14:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Kärberi Stuudio 1
Kõht selg tuhar45 (14:00 - 14:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 9
Yoga (14:30 - 15:30) Liis Sildnik Kärberi Stuudio 2
Yoga (14:30 - 15:30) Liis Sildnik Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
Zumba (14:00 - 15:00) Irina Autio Kärberi Stuudio 1
Zumba (14:00 - 15:00) Irina Autio Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2
Bosu (14:00 - 15:00) Stina Kordemets Kärberi Stuudio 1
Bosu (14:00 - 15:00) Stina Kordemets Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 1
BodyBalance (14:00 - 15:00) Siiri Maisa Kärberi Stuudio 2
BodyBalance (14:00 - 15:00) Siiri Maisa Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
BodyAttack (14:30 - 15:30) Meike Tomp Kärberi Stuudio 1
BodyAttack (14:30 - 15:30) Meike Tomp Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1
15:00
Teens Training Club (12-15a) (15:45 - 16:45) Miko Lilleorg Kärberi Stuudio 1
Teens Training Club (12-15a) (15:45 - 16:45) Miko Lilleorg Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
MyBeat (vene keeles) (15:00 - 15:45) Maia Zamatajeva Kärberi Stuudio 1
MyBeat (vene keeles) (15:00 - 15:45) Maia Zamatajeva Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 6
Teens Training Club (12-15a) (15:45 - 16:45) Miko Lilleorg Kärberi Stuudio 1
Teens Training Club (12-15a) (15:45 - 16:45) Miko Lilleorg Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
bodyART (15:00 - 16:00) Stina Kordemets Kärberi Stuudio 2
bodyART (15:00 - 16:00) Stina Kordemets Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0
Jõusaalis valvetreener (15:00 - 15:30) Oleg Krönström Kärberi Jõusaal
Jõusaalis valvetreener (15:00 - 15:30) Oleg Krönström Kärberi Jõusaal  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
16:00
Jõusaalis valvetreener (16:00 - 17:00) Karin Hallisk Kärberi Jõusaal
Jõusaalis valvetreener (16:00 - 17:00) Karin Hallisk Kärberi Jõusaal  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
CHEERLEADING (11-14a) (16:15 - 17:15) Elvira Ivanova Kärberi Stuudio 2
CHEERLEADING (11-14a) (16:15 - 17:15) Elvira Ivanova Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
Pilates (16:00 - 17:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1
Pilates (16:00 - 17:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
CHEERLEADING (11-14a) (16:15 - 17:15) Elvira Ivanova Kärberi Stuudio 2
CHEERLEADING (11-14a) (16:15 - 17:15) Elvira Ivanova Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
17:00
Yoga (17:30 - 18:30) Laura Randmaa Kärberi Stuudio 2
Yoga (17:30 - 18:30) Laura Randmaa Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 9
Brazil butt lift45 (17:30 - 18:15) Maia Zamatajeva Kärberi Stuudio 2
Brazil butt lift45 (17:30 - 18:15) Maia Zamatajeva Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2
Jõusaalis valvetreener (17:45 - 18:15) Tatjana Jakovleva Kärberi Jõusaal
Jõusaalis valvetreener (17:45 - 18:15) Tatjana Jakovleva Kärberi Jõusaal  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Step (17:00 - 18:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1
Step (17:00 - 18:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
Kõht selg tuhar45 (17:45 - 18:30) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1
Kõht selg tuhar45 (17:45 - 18:30) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 2
MyBeat (17:30 - 18:15) Jekaterina Nezdoli Kärberi Stuudio 2
MyBeat (17:30 - 18:15) Jekaterina Nezdoli Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0
18:00
BodyCombat (18:00 - 19:00) Siret Sulaoja Kärberi Stuudio 1
BodyCombat (18:00 - 19:00) Siret Sulaoja Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 22
bodyART (18:00 - 19:00) Merrit Helistve Kärberi Stuudio 2
bodyART (18:00 - 19:00) Merrit Helistve Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 9
Ringtreening (18:00 - 18:45) Karin Hallisk Kärberi Jõusaal
Ringtreening (18:00 - 18:45) Karin Hallisk Kärberi Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 9
Ringtreening (18:20 - 19:05) Maia Zamatajeva Kärberi Jõusaal
Ringtreening (18:20 - 19:05) Maia Zamatajeva Kärberi Jõusaal  
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 8
BodyJam (18:30 - 19:30) Talis Ponna Kärberi Stuudio 2
BodyJam (18:30 - 19:30) Talis Ponna Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 18
Fitbox (18:30 - 19:30) Liivi Kivimäe Kärberi Stuudio 1
Fitbox (18:30 - 19:30) Liivi Kivimäe Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 9
Bosu (18:00 - 19:00) Stina Kordemets Kärberi Stuudio 1
Bosu (18:00 - 19:00) Stina Kordemets Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 0
Ringtreening (18:15 - 19:00) Tatjana Jakovleva Kärberi Jõusaal
Ringtreening (18:15 - 19:00) Tatjana Jakovleva Kärberi Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 0
YogaFit (18:20 - 19:20) Maia Zamatajeva Kärberi Stuudio 2
YogaFit (18:20 - 19:20) Maia Zamatajeva Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1
BodyPump (18:00 - 19:00) Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1
BodyPump (18:00 - 19:00) Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
Total Body HIIT (18:15 - 19:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2
Total Body HIIT (18:15 - 19:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3
Sh'bam (18:00 - 18:45) Julia Ivanova Kärberi Stuudio 2
Sh'bam (18:00 - 18:45) Julia Ivanova Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3
BodyPump (18:30 - 19:30) Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1
BodyPump (18:30 - 19:30) Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 2
BodyPump (18:00 - 19:00) Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1
BodyPump (18:00 - 19:00) Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 2
Zumba (18:30 - 19:30) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 2
Zumba (18:30 - 19:30) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
19:00
BodyPump (19:00 - 20:00) Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1
BodyPump (19:00 - 20:00) Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 21
MyFit abs (19:05 - 19:35) Siret Sulaoja Kärberi Stuudio 2
MyFit abs (19:05 - 19:35) Siret Sulaoja Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 13
BodyBalance (19:30 - 20:30) Egle Hanson Kärberi Stuudio 2
BodyBalance (19:30 - 20:30) Egle Hanson Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 5
MyFit abs (19:30 - 20:00) Talis Ponna Kärberi Stuudio 1
MyFit abs (19:30 - 20:00) Talis Ponna Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 13
BodyPump (19:00 - 20:00) Hanna Vahar Kärberi Stuudio 1
BodyPump (19:00 - 20:00) Hanna Vahar Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 4
Zumba (19:30 - 20:30) Irina Autio Kärberi Stuudio 2
Zumba (19:30 - 20:30) Irina Autio Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1
BodyBalance (19:00 - 20:00) Siiri Maisa Kärberi Stuudio 2
BodyBalance (19:00 - 20:00) Siiri Maisa Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1
MyBeat (19:05 - 19:50) Jekaterina Nezdoli Kärberi Stuudio 1
MyBeat (19:05 - 19:50) Jekaterina Nezdoli Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1
Taibox (19:30 - 20:45) Sten Sakson Kärberi Stuudio 1
Taibox (19:30 - 20:45) Sten Sakson Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0
Toning (19:30 - 20:30) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1
Toning (19:30 - 20:30) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
20:00
Taibox (20:05 - 21:20) Stanislav Novikov Kärberi Stuudio 1
Taibox (20:05 - 21:20) Stanislav Novikov Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 7
Bosu (20:05 - 20:50) Jekaterina Nezdoli Kärberi Stuudio 1
Bosu (20:05 - 20:50) Jekaterina Nezdoli Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 10
Taibox (20:05 - 21:20) Stanislav Novikov, Sten Sakson Kärberi Stuudio 1
Taibox (20:05 - 21:20) Stanislav Novikov, Sten Sakson Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2
21:00
BodyPump (21:00 - 22:00) Meike Tomp Kärberi Stuudio 1
BodyPump (21:00 - 22:00) Meike Tomp Kärberi Stuudio 1  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 8
Yoga (21:00 - 22:00) Liis Sildnik Kärberi Stuudio 2
Yoga (21:00 - 22:00) Liis Sildnik Kärberi Stuudio 2  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

Sulge

Unustasid salasõna?