MyFitness

MyFitness Lasnamäe Kärberi klubis toimuvad noortetreeningud:

  • Noortetreening: Poks

12-15 aastastele noortele mõeldud poksitreening sobib nii poistele kui ka tüdrukutele, kes soovivad õppida lööke poksikotti, harjutada paarilisega löökide tõrjeid, põikeid ja blokke ning saada parem kontroll oma keha tasakaalu üle. Treeningutel harjutatakse lööke käte, jalgade, põlvede ja küünarnukkidega. Samuti õpitakse löökide püüdeid ja püstivõitlust ehk klintshi. Treeningutel keskendutakse lisaks  tehnikale ka parema füüsilise vormi treenimisele, tehakse harjutusi oma keha raskusega, kätekõverdusi, hüppeid ja lööke poksikotti, mis on hea füüsilise raskusega trenn.

Lisainfo: Noortetreeningud

MyFitnessi Huvikool “MyFitness Sport“ omab Haridus- ja Teadusministeeriumi koolitusluba vastavalt kantsleri käskirjale nr.1.1-3./17/114 alates 31.mai 2017.a., mille alusel kantakse alates 01.09.2017.a makstud kuutasud tuludeklaratsioonis koolituskulude alla ning sellelt saab lapsvanem tagasi tulumaksu osa. Tasutud maksed esitab Maksu- ja Tolliametile My Fitness AS.

Küsimuste korral palume ühendust võtta järgmiste kontatkidega
MyFitness Kärberi klienditeenindus karberi@myfitness.ee, tel  +372 633 1600

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?