MyFitness

 • 22aprill

  Puhka koolist MyFitnessis

  Õpilastele kooolivaheajal MyFitness klubikülastus 3 eurot.

 • 11aprill

  Lasnamäe klubiliige treenib MyFitness+ paketiga!

  Perioodil 15.04-15.05 treenivad MyFitnessi Lasnamäe (Virbi, Linnamäe, Kärberi) koduklubiks märkinud liikmed olenemata paketist MyFitness+ paketiga! Lisaks läheb käima põnev templimäng, mille peaauhind on 1 kuu TASUTA trenni.    

 • Suure reede ja kevadpühade lahtiolekuajad

  MyFitnessi spordiklubid on 19.04 ja 01.05 avatud lühendatud aegadel.

 • 4aprill

  MyFitness Lasnamäe Kärberi 3. sünnipäev

  Ootame sind osa saama MyFitness Lasnamäe Kärberi 3. sünnipäevast! Klubis on kohal teie lemmiktreenerid,  fotograaf, juuksur, tuntud saatejuht Jelena Solomina (ETV+), kes jagab oma fitnessiga seotud kogemusi. Klubi sünnipäeval viiakse läbi erinevaid treeninguid ja terviseloenguid, samuti toimuvad jõusaali võistlused! NB! 6.-7. aprillil 2019 klubiga liitumine TASUTA ja ühekordne külastus vaid 1 euro!

 • 1aprill

  Poké Bowl on tervis kausis!

  Poké Bowl on tervis kausis ja Hawaiilt pärit tervislik kausitoidu trend! MyFitnessi liikmekaardi ettenäitamisel saad nüüd Poké Bowlis 10% soodustust.

 • 25märts

  MyFitness Lasnamäe Kärberi keskuse ventilatsioonisüsteemi rike

  Seoses Kärberi keskuse ventilatsioonirikkega ei ole MyFitness Lasnamäe Kärberi klubis saunade kasutamine võimalik perioodil 25.03 - 07.04.

 • 19märts

  Kärberi keskuse ventilatsioonisüsteemi rike

  Head MyFitness Lasnamäe Kärberi koduklubi liikmed ning MyFitness+ pakettide kasutajad! Seoses Kärberi keskuse ventilatsioonisüsteemi rikkega ei tööta MyFitness Lasnamäe Kärberi spordiklubis ventilatsioonisüsteem.

 • 18märts

  Meie liikmetel nüüd soodustus Elamusgolfikeskuses ja Lohesaba seikluslinnakus.

  MyFitnessi liikmekaardi esitamisel on nüüd Elamusgolfikeskuses täishinnaga üksikpilet 10% soodsam ja Lohesaba seikluslinnakus täishinnaga päevapilet 10% soodsam

 • 11märts

  Märtsi lõpuni MyFitnessi liikmetele kogu FLOW bowl menüü -30%

  FLOW bowl pakub elamust värskest, puhtast ja maitsvast toidust - salatikausid, smuuti bowlid, külmpressitud mahlad ja suhkruvabad magustoidud. FLOW bowl toob inimeseni võimaluse laadida oma keha vitamiinide ja mineraalidega maitsval ning mugaval moel.

 • 7märts

  Naistepäeva romantikapaketi loosimine

  See naistepäev veeda sportlikult! Loosime välja MyFitnessi naisliikmete vahel, kes 08.-10. märtsil MyFitness spordiklubisid külastavad välja romantikapaketi kahele Mäetaguse mõisa hotell ja spas. Kokku läheb loosi 5 paketi – üks igas MyFitnessi linnas.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?