MyFitness

Time Monday 18.11.2019 Tuesday 19.11.2019 Wednesday 20.11.2019 Thursday 21.11.2019 Friday 22.11.2019 Saturday 23.11.2019 Sunday 24.11.2019
07:00
StrongBody (07:30 - 08:30) Aleksa Furs Kärberi Jõusaal
StrongBody (07:30 - 08:30) Aleksa Furs Kärberi Jõusaal  
Total places: 12 Registered: 6
FitBox (07:30 - 08:30) Diana Mogiš Kärberi Stuudio 1
FitBox (07:30 - 08:30) Diana Mogiš Kärberi Stuudio 1  
Total places: 30 Registered: 0
FitBox (07:30 - 08:30) Diana Mogiš Kärberi Stuudio 1
FitBox (07:30 - 08:30) Diana Mogiš Kärberi Stuudio 1  
Total places: 30 Registered: 0
09:00
Pilates (09:00 - 10:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2
Pilates (09:00 - 10:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2  
Total places: 30 Registered: 0
10:00
Kõht selg tuhar45 (10:35 - 11:20) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1
Kõht selg tuhar45 (10:35 - 11:20) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1  
Total places: 45 Registered: 12
Cardio legs (10:00 - 10:30) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2
Cardio legs (10:00 - 10:30) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2  
Total places: 20 Registered: 1 30minutiline lihtsate liikumistega, tempokas cardio treening, kus treenitakse vastupidavust ning läbi tõhusate harjutuste alakeha lihaseid.
MyFit abs (10:30 - 11:00) Aigi Kõiv Kärberi Stuudio 1
MyFit abs (10:30 - 11:00) Aigi Kõiv Kärberi Stuudio 1  
Total places: 45 Registered: 1
BodyBalance (10:15 - 11:15) Gina Bergmann Kärberi Stuudio 2
BodyBalance (10:15 - 11:15) Gina Bergmann Kärberi Stuudio 2  
Total places: 30 Registered: 0
BodyPump (10:30 - 11:30) Anastasia Jevdokimova Kärberi Stuudio 1
BodyPump (10:30 - 11:30) Anastasia Jevdokimova Kärberi Stuudio 1  
Total places: 45 Registered: 0
11:00
Cardio sculpt (11:30 - 12:15) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1
Cardio sculpt (11:30 - 12:15) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1  
Total places: 45 Registered: 6 45minutiline tempokas kogu keha cardio treening, kus lisaks vastupidavuse treenimisele töötatakse lihastreeningu harjutustega läbi kogu keha lihaskond. Treeningus kasutatakse 0,5-1 kg hantleid.
Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Aigi Kõiv Kärberi Stuudio 1
Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Aigi Kõiv Kärberi Stuudio 1  
Total places: 45 Registered: 0
StrongBody (inglise/vene keeles) (11:15 - 12:15) Aleksa Furs Kärberi Jõusaal
StrongBody (inglise/vene keeles) (11:15 - 12:15) Aleksa Furs Kärberi Jõusaal  
Total places: 12 Registered: 1
Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1
Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1  
Total places: 45 Registered: 1
MyFit abs (11:45 - 12:15) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1
MyFit abs (11:45 - 12:15) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1  
Total places: 45 Registered: 1
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Natalja Videl Kärberi Stuudio 1
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Natalja Videl Kärberi Stuudio 1  
Total places: 45 Registered: 0
Sh'bam (11:15 - 12:00) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2
Sh'bam (11:15 - 12:00) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2  
Total places: 30 Registered: 1
Brazil butt lift45 (11:15 - 12:00) Natalja Videl Kärberi Stuudio 2
Brazil butt lift45 (11:15 - 12:00) Natalja Videl Kärberi Stuudio 2  
Total places: 30 Registered: 0
12:00
Cardio arms (12:00 - 12:30) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1
Cardio arms (12:00 - 12:30) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1  
Total places: 45 Registered: 0 30minutiline hoogne cardio treening, kus treenitakse lihtsate liikumistega nii vastupidavust kui ka ülakeha lihaseid. Treeningvahendina kasutatakse 0,5-1 kg raskusega hantleid.
MyFit abs (12:30 - 13:00) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1
MyFit abs (12:30 - 13:00) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1  
Total places: 45 Registered: 0
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1  
Total places: 45 Registered: 0
Cardio arms (12:45 - 13:15) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1
Cardio arms (12:45 - 13:15) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1  
Total places: 45 Registered: 1 30minutiline hoogne cardio treening, kus treenitakse lihtsate liikumistega nii vastupidavust kui ka ülakeha lihaseid. Treeningvahendina kasutatakse 0,5-1 kg raskusega hantleid.
BodyBalance (12:00 - 13:00) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2
BodyBalance (12:00 - 13:00) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2  
Total places: 30 Registered: 0
BodyPump (12:30 - 13:30) Tarmo Rattassep Kärberi Stuudio 1
BodyPump (12:30 - 13:30) Tarmo Rattassep Kärberi Stuudio 1  
Total places: 45 Registered: 0
MyFit abs (12:00 - 12:30) Siiri Maisa Kärberi Stuudio 2
MyFit abs (12:00 - 12:30) Siiri Maisa Kärberi Stuudio 2  
Total places: 30 Registered: 0
BodyBalance (12:30 - 13:30) Siiri Maisa Kärberi Stuudio 2
BodyBalance (12:30 - 13:30) Siiri Maisa Kärberi Stuudio 2  
Total places: 30 Registered: 0
14:00
BodyPump (14:00 - 15:00) Mihkel Vabrit Kärberi Stuudio 1
BodyPump (14:00 - 15:00) Mihkel Vabrit Kärberi Stuudio 1  
Total places: 45 Registered: 0
Kõht selg tuhar45 (14:00 - 14:45) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1
Kõht selg tuhar45 (14:00 - 14:45) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1  
Total places: 45 Registered: 1
17:00
Yoga (17:30 - 18:30) Piret Kasak Kärberi Stuudio 2
Yoga (17:30 - 18:30) Piret Kasak Kärberi Stuudio 2  
Total places: 30 Registered: 0
Jõusaalis treener (17:00 - 17:30) Aleksei Sojustov Kärberi Jõusaal
Jõusaalis treener (17:00 - 17:30) Aleksei Sojustov Kärberi Jõusaal  
Total places: 0 Registered: 0
BodyBalance (17:30 - 18:30) Siiri Maisa Kärberi Stuudio 2
BodyBalance (17:30 - 18:30) Siiri Maisa Kärberi Stuudio 2  
Total places: 30 Registered: 0
Brazil butt lift45 (17:45 - 18:30) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1
Brazil butt lift45 (17:45 - 18:30) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1  
Total places: 45 Registered: 0
Cardio sculpt (17:45 - 18:30) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2
Cardio sculpt (17:45 - 18:30) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2  
Total places: 30 Registered: 1 45minutiline tempokas kogu keha cardio treening, kus lisaks vastupidavuse treenimisele töötatakse lihastreeningu harjutustega läbi kogu keha lihaskond. Treeningus kasutatakse 0,5-1 kg hantleid.
BodyAttack (17:00 - 18:00) Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1
BodyAttack (17:00 - 18:00) Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1  
Total places: 45 Registered: 0
18:00
bodyART (18:00 - 19:00) Merrit Helistve Kärberi Stuudio 2
bodyART (18:00 - 19:00) Merrit Helistve Kärberi Stuudio 2  
Total places: 30 Registered: 0
BodyAttack (18:00 - 19:00) Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1
BodyAttack (18:00 - 19:00) Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1  
Total places: 45 Registered: 0
StrongBody (18:00 - 19:00) Getter Oja Kärberi Jõusaal
StrongBody (18:00 - 19:00) Getter Oja Kärberi Jõusaal  
Total places: 16 Registered: 1
Kõht selg tuhar45 (18:30 - 19:15) Miko Lilleorg Kärberi Stuudio 1
Kõht selg tuhar45 (18:30 - 19:15) Miko Lilleorg Kärberi Stuudio 1  
Total places: 45 Registered: 1
StrongBody (18:00 - 19:00) Aleksei Sojustov Kärberi Jõusaal
StrongBody (18:00 - 19:00) Aleksei Sojustov Kärberi Jõusaal  
Total places: 12 Registered: 4
MyFit abs (18:30 - 19:00) Siiri Maisa Kärberi Stuudio 1
MyFit abs (18:30 - 19:00) Siiri Maisa Kärberi Stuudio 1  
Total places: 45 Registered: 0
BodyPump (18:00 - 19:00) Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1
BodyPump (18:00 - 19:00) Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1  
Total places: 45 Registered: 1
Kõht selg tuhar45 (18:30 - 19:15) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2
Kõht selg tuhar45 (18:30 - 19:15) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2  
Total places: 30 Registered: 0
BodyPump (18:15 - 19:15) Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1
BodyPump (18:15 - 19:15) Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1  
Total places: 45 Registered: 2
BodyPump (18:00 - 19:00) Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1
BodyPump (18:00 - 19:00) Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1  
Total places: 45 Registered: 1
19:00
BodyPump (19:05 - 20:05) Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1
BodyPump (19:05 - 20:05) Valentin Zaitsev Kärberi Stuudio 1  
Total places: 45 Registered: 1
Jõusaalis treener (19:00 - 19:30) Getter Oja Kärberi Jõusaal
Jõusaalis treener (19:00 - 19:30) Getter Oja Kärberi Jõusaal  
Total places: 0 Registered: 0
BodyPump (19:30 - 20:30) Meike Tomp Kärberi Stuudio 1
BodyPump (19:30 - 20:30) Meike Tomp Kärberi Stuudio 1  
Total places: 45 Registered: 0
BodyBalance (19:30 - 20:30) Alla Andruško Kärberi Stuudio 2
BodyBalance (19:30 - 20:30) Alla Andruško Kärberi Stuudio 2  
Total places: 30 Registered: 0
BodyPump (19:00 - 20:00) Jelena Tepp Kärberi Stuudio 1
BodyPump (19:00 - 20:00) Jelena Tepp Kärberi Stuudio 1  
Total places: 45 Registered: 0
Zumba (19:10 - 20:10) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1
Zumba (19:10 - 20:10) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1  
Total places: 45 Registered: 0
Yoga75 (19:15 - 20:30) Piret Kasak Kärberi Stuudio 2
Yoga75 (19:15 - 20:30) Piret Kasak Kärberi Stuudio 2  
Total places: 30 Registered: 0
20:00
FitBox (20:10 - 21:10) Diana Mogiš Kärberi Stuudio 1
FitBox (20:10 - 21:10) Diana Mogiš Kärberi Stuudio 1  
Total places: 30 Registered: 0
FitBox (20:05 - 21:05) Diana Mogiš Kärberi Stuudio 1
FitBox (20:05 - 21:05) Diana Mogiš Kärberi Stuudio 1  
Total places: 30 Registered: 0

Close

MyFitness newsletter

Join our newsletter and be always informed about our latest trainings, club news and offers!

Please review our privacy notice.

Close

Forgot your password?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?