MyFitness

Aeg Esmaspäev 16.01.2017 Teisipäev 17.01.2017 Kolmapäev 18.01.2017 Neljapäev 19.01.2017 Reede 20.01.2017 Laupäev 21.01.2017 Pühapäev 22.01.2017
08:00
YOGAFUNC (08:45 - 09:40) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu
YOGAFUNC (08:45 - 09:40) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 14
Zumba (08:00 - 08:45) Evelin Sepp Stuudio 2 Tartu
Zumba (08:00 - 08:45) Evelin Sepp Stuudio 2 Tartu  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 7
09:00
MyFit abs (09:15 - 09:45) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu
MyFit abs (09:15 - 09:45) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 5
BodyPump (09:30 - 10:25) Jaanika Kaljuvee Stuudio 1 Tartu
BodyPump (09:30 - 10:25) Jaanika Kaljuvee Stuudio 1 Tartu  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 12
BodyBalance (09:30 - 10:25) Kirsti Kuhi Stuudio 2 Tartu
BodyBalance (09:30 - 10:25) Kirsti Kuhi Stuudio 2 Tartu  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 12
BodyPump (09:30 - 10:25) Jaanika Kaljuvee Stuudio 1 Tartu
BodyPump (09:30 - 10:25) Jaanika Kaljuvee Stuudio 1 Tartu  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 10
YOGAFUNC (09:00 - 09:55) Paula Joanna Pihelgas Stuudio 2 Tartu
YOGAFUNC (09:00 - 09:55) Paula Joanna Pihelgas Stuudio 2 Tartu  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 7
YOGAFUNC (09:30 - 10:25) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu
YOGAFUNC (09:30 - 10:25) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2
10:00
BodyBalance (10:00 - 10:55) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu
BodyBalance (10:00 - 10:55) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 12
Interval30 + Fit (10:00 - 10:55) Jaanika Kaljuvee Spinning Tartu
Interval30 + Fit (10:00 - 10:55) Jaanika Kaljuvee Spinning Tartu  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 11
Kõht selg tuhar45 (10:30 - 11:15) Jaanika Kaljuvee Stuudio 1 Tartu
Kõht selg tuhar45 (10:30 - 11:15) Jaanika Kaljuvee Stuudio 1 Tartu  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 19
Nike Training Club45/BodyAttack (10:40 - 11:25) Jaanika Kaljuvee Stuudio 2 Tartu
Nike Training Club45/BodyAttack (10:40 - 11:25) Jaanika Kaljuvee Stuudio 2 Tartu  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 5
Toning (10:45 - 11:40) Kirsti Kuhi Stuudio 1 Tartu
Toning (10:45 - 11:40) Kirsti Kuhi Stuudio 1 Tartu  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 14
Bosu (10:15 - 11:10) Kirsti Kuhi Stuudio 1 Tartu
Bosu (10:15 - 11:10) Kirsti Kuhi Stuudio 1 Tartu  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2
11:00
Jõusaalis valvetreener (11:00 - 12:00) Jaan Angerjärv Jõusaal Tartu
Jõusaalis valvetreener (11:00 - 12:00) Jaan Angerjärv Jõusaal Tartu  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
BodyCombat (11:15 - 12:10) Kirsti Kuhi Stuudio 1 Tartu
BodyCombat (11:15 - 12:10) Kirsti Kuhi Stuudio 1 Tartu  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 16
Jõusaalis valvetreener (11:00 - 12:00) Andre Machado Jõusaal Tartu
Jõusaalis valvetreener (11:00 - 12:00) Andre Machado Jõusaal Tartu  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Jõusaalis valvetreener (11:00 - 12:00) Taavi Merisalu Jõusaal Tartu
Jõusaalis valvetreener (11:00 - 12:00) Taavi Merisalu Jõusaal Tartu  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Jõusaalis valvetreener (11:00 - 12:00) Andre Machado Jõusaal Tartu
Jõusaalis valvetreener (11:00 - 12:00) Andre Machado Jõusaal Tartu  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Toning (11:00 - 11:55) Lenne Piirimägi Stuudio 2 Tartu
Toning (11:00 - 11:55) Lenne Piirimägi Stuudio 2 Tartu  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 8
Jõusaalis valvetreener (11:00 - 12:00) Taavi Merisalu Jõusaal Tartu
Jõusaalis valvetreener (11:00 - 12:00) Taavi Merisalu Jõusaal Tartu  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
BodyPump (11:15 - 12:10) Merike Sula Stuudio 1 Tartu
BodyPump (11:15 - 12:10) Merike Sula Stuudio 1 Tartu  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 2
Step (11:00 - 11:55) Kirsti Kuhi Stuudio 1 Tartu
Step (11:00 - 11:55) Kirsti Kuhi Stuudio 1 Tartu  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 8
ERANDKORRAS! Ashtanga Yoga (11:30 - 13:00) Ülle Põldmaa Stuudio 2 Tartu
ERANDKORRAS! Ashtanga Yoga (11:30 - 13:00) Ülle Põldmaa Stuudio 2 Tartu  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2
12:00
Jõusaali ABC (12:00 - 12:45) Jaan Angerjärv Jõusaal Tartu
Jõusaali ABC (12:00 - 12:45) Jaan Angerjärv Jõusaal Tartu  
Kohti kokku: 5 Registreerunuid: 0
BAX (12:15 - 13:00) Andre Machado Jõusaal Tartu
BAX (12:15 - 13:00) Andre Machado Jõusaal Tartu  
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 4
Ringtreening (12:15 - 13:00) Andre Machado Jõusaal Tartu
Ringtreening (12:15 - 13:00) Andre Machado Jõusaal Tartu  
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 3
BodyBalance (12:15 - 13:10) Kirsti Kuhi Stuudio 2 Tartu
BodyBalance (12:15 - 13:10) Kirsti Kuhi Stuudio 2 Tartu  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2
Bosu (12:00 - 12:55) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu
Bosu (12:00 - 12:55) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2
13:00
Nike Training Club Challenge Strength (13:30 - 14:15) Kristi Tiimann Stuudio 1 Tartu
Nike Training Club Challenge Strength (13:30 - 14:15) Kristi Tiimann Stuudio 1 Tartu  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 19
Nike Training Club Challenge Endurance (13:30 - 14:15) Britta Aduson Stuudio 1 Tartu
Nike Training Club Challenge Endurance (13:30 - 14:15) Britta Aduson Stuudio 1 Tartu  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 24
Nike Training Club Challenge Strength+Mobility (13:30 - 14:15) Britta Aduson Stuudio 1 Tartu
Nike Training Club Challenge Strength+Mobility (13:30 - 14:15) Britta Aduson Stuudio 1 Tartu  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 22
Nike Training Club Challenge Strength (13:30 - 14:15) Britta Aduson Stuudio 1 Tartu
Nike Training Club Challenge Strength (13:30 - 14:15) Britta Aduson Stuudio 1 Tartu  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 19
Nike Training Club Challenge Endurance (13:30 - 14:15) Kristi Tiimann Stuudio 1 Tartu
Nike Training Club Challenge Endurance (13:30 - 14:15) Kristi Tiimann Stuudio 1 Tartu  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 5
15:00
BodyPump (15:00 - 15:55) Merike Sula Stuudio 1 Tartu
BodyPump (15:00 - 15:55) Merike Sula Stuudio 1 Tartu  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 7
16:00
BodyBalance (16:30 - 17:25) Rica Varul Stuudio 1 Tartu
BodyBalance (16:30 - 17:25) Rica Varul Stuudio 1 Tartu  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 15
Zumba45 (16:15 - 17:00) Evelin Sepp Stuudio 1 Tartu
Zumba45 (16:15 - 17:00) Evelin Sepp Stuudio 1 Tartu  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 12
Jõusaalis valvetreener (16:30 - 17:25) Ahto Altoja Jõusaal Tartu
Jõusaalis valvetreener (16:30 - 17:25) Ahto Altoja Jõusaal Tartu  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Kõht selg tuhar45 (16:40 - 17:25) Kristi Möldri Stuudio 1 Tartu
Kõht selg tuhar45 (16:40 - 17:25) Kristi Möldri Stuudio 1 Tartu  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 12
Maraton (16:00 - 17:30) Caspar Austa Spinning Tartu
Maraton (16:00 - 17:30) Caspar Austa Spinning Tartu  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 11
17:00
BodyVive45 (17:10 - 17:55) Evelin Sepp Stuudio 2 Tartu
BodyVive45 (17:10 - 17:55) Evelin Sepp Stuudio 2 Tartu  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 15
GRITStrength (17:30 - 18:15) Britta Aduson Stuudio 1 Tartu
GRITStrength (17:30 - 18:15) Britta Aduson Stuudio 1 Tartu  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 20
Noorte ringtreening (17:30 - 18:25) Siim Kängsepp Jõusaal Tartu
Noorte ringtreening (17:30 - 18:25) Siim Kängsepp Jõusaal Tartu  
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 4
Jõusaalis valvetreener (17:00 - 18:00) Darola Kruusik Jõusaal Tartu
Jõusaalis valvetreener (17:00 - 18:00) Darola Kruusik Jõusaal Tartu  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
UUS!BodyAttack45/Fitbox (17:00 - 17:45) Evelin Sepp Stuudio 1 Tartu
UUS!BodyAttack45/Fitbox (17:00 - 17:45) Evelin Sepp Stuudio 1 Tartu  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 34
Ashtanga Yoga (17:15 - 18:10) Ülle Põldmaa Stuudio 2 Tartu
Ashtanga Yoga (17:15 - 18:10) Ülle Põldmaa Stuudio 2 Tartu  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 16
Noorte ringtreening (17:30 - 18:25) Martin Luik Jõusaal Tartu
Noorte ringtreening (17:30 - 18:25) Martin Luik Jõusaal Tartu  
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 9
Kõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu
Kõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 23
Jõusaali ABC (17:00 - 17:30) Taavi Truija Jõusaal Tartu
Jõusaali ABC (17:00 - 17:30) Taavi Truija Jõusaal Tartu  
Kohti kokku: 6 Registreerunuid: 0
BodyPump (17:15 - 18:10) Maigi Varusk Stuudio 1 Tartu
BodyPump (17:15 - 18:10) Maigi Varusk Stuudio 1 Tartu  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 18
Total Body30 (17:30 - 18:00) Taavi Truija Jõusaal Tartu
Total Body30 (17:30 - 18:00) Taavi Truija Jõusaal Tartu  
Kohti kokku: 7 Registreerunuid: 2
BodyBalance (17:30 - 18:25) Merike Sula Stuudio 2 Tartu
BodyBalance (17:30 - 18:25) Merike Sula Stuudio 2 Tartu  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 16
BodyPump (17:30 - 18:25) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu
BodyPump (17:30 - 18:25) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 6
Noorte ringtreening (17:30 - 18:25) Ahto Altoja Jõusaal Tartu
Noorte ringtreening (17:30 - 18:25) Ahto Altoja Jõusaal Tartu  
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 0
BodyBalance (17:40 - 18:35) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu
BodyBalance (17:40 - 18:35) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2
ERANDKORRAS! Kick boxing (17:00 - 17:45) Liina Pulges Stuudio 1 Tartu
ERANDKORRAS! Kick boxing (17:00 - 17:45) Liina Pulges Stuudio 1 Tartu  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 9
BodyPump (17:15 - 18:10) Maigi Varusk Stuudio 1 Tartu
BodyPump (17:15 - 18:10) Maigi Varusk Stuudio 1 Tartu  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 11
Pilates (17:15 - 18:10) Margit Rechlin Stuudio 2 Tartu
Pilates (17:15 - 18:10) Margit Rechlin Stuudio 2 Tartu  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 1
18:00
Fitball Toning/Kõht selg tuhar45 (18:00 - 18:45) Liis Süda Stuudio 2 Tartu
Fitball Toning/Kõht selg tuhar45 (18:00 - 18:45) Liis Süda Stuudio 2 Tartu  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 24
Interval (18:15 - 19:10) Caspar Austa Spinning Tartu
Interval (18:15 - 19:10) Caspar Austa Spinning Tartu  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 17
BodyPump (18:30 - 19:25) Merike Sula Stuudio 1 Tartu
BodyPump (18:30 - 19:25) Merike Sula Stuudio 1 Tartu  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 17
Jõusaalis valvetreener (18:30 - 19:30) Siim Kängsepp Jõusaal Tartu
Jõusaalis valvetreener (18:30 - 19:30) Siim Kängsepp Jõusaal Tartu  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Foamroll Stretching (18:50 - 19:45) Liis Süda Stuudio 2 Tartu
Foamroll Stretching (18:50 - 19:45) Liis Süda Stuudio 2 Tartu  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 10
BodyPump (18:00 - 18:55) Britta Aduson Stuudio 1 Tartu
BodyPump (18:00 - 18:55) Britta Aduson Stuudio 1 Tartu  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 30
Ringtreening (18:00 - 18:50) Darola Kruusik Jõusaal Tartu
Ringtreening (18:00 - 18:50) Darola Kruusik Jõusaal Tartu  
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 9
Zumba (18:30 - 19:25) Deana Mikkel Stuudio 2 Tartu
Zumba (18:30 - 19:25) Deana Mikkel Stuudio 2 Tartu  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 9
BodyPump (18:00 - 18:55) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu
BodyPump (18:00 - 18:55) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 22
Interval (18:15 - 19:10) Caspar Austa Spinning Tartu
Interval (18:15 - 19:10) Caspar Austa Spinning Tartu  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 19
bodyART (18:20 - 19:15) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu
bodyART (18:20 - 19:15) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 14
Jõusaali ABC (18:30 - 19:25) Ahto Altoja Jõusaal Tartu
Jõusaali ABC (18:30 - 19:25) Ahto Altoja Jõusaal Tartu  
Kohti kokku: 4 Registreerunuid: 0
Jõusaalis valvetreener (18:05 - 19:00) Taavi Truija Spinning Tartu
Jõusaalis valvetreener (18:05 - 19:00) Taavi Truija Spinning Tartu  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Total Body HIIT (18:15 - 19:00) Maigi Varusk Stuudio 1 Tartu
Total Body HIIT (18:15 - 19:00) Maigi Varusk Stuudio 1 Tartu  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 8
Kõht selg tuhar45 (18:30 - 19:15) Kaisa Viljar Stuudio 2 Tartu
Kõht selg tuhar45 (18:30 - 19:15) Kaisa Viljar Stuudio 2 Tartu  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 22
Zumba (18:45 - 19:40) Maria Murumets Stuudio 1 Tartu
Zumba (18:45 - 19:40) Maria Murumets Stuudio 1 Tartu  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 5
MyFit abs (18:00 - 18:30) Maria Murumets Stuudio 1 Tartu
MyFit abs (18:00 - 18:30) Maria Murumets Stuudio 1 Tartu  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 5
Zumba (18:15 - 19:10) Deana Mikkel Stuudio 1 Tartu
Zumba (18:15 - 19:10) Deana Mikkel Stuudio 1 Tartu  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 5
19:00
deepWORK/Nike Training club45 (19:00 - 19:45) Britta Aduson Stuudio 1 Tartu
deepWORK/Nike Training club45 (19:00 - 19:45) Britta Aduson Stuudio 1 Tartu  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 6
Osavustreening Seikluspargis (19:00 - 20:00) Martin Luik Välitreening Tartu
Osavustreening Seikluspargis (19:00 - 20:00) Martin Luik Välitreening Tartu  
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 2
Dance (19:00 - 19:55) Kirsti Kuhi Stuudio 1 Tartu
Dance (19:00 - 19:55) Kirsti Kuhi Stuudio 1 Tartu  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 13
Jõusaalis valvetreener (19:30 - 20:25) Ahto Altoja Jõusaal Tartu
Jõusaalis valvetreener (19:30 - 20:25) Ahto Altoja Jõusaal Tartu  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Bosu/deepWORK (19:15 - 20:10) Britta Aduson Stuudio 1 Tartu
Bosu/deepWORK (19:15 - 20:10) Britta Aduson Stuudio 1 Tartu  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 4
Step (19:30 - 20:25) Mari Kull Stuudio 2 Tartu
Step (19:30 - 20:25) Mari Kull Stuudio 2 Tartu  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 13
20:00
BodyBalance (20:00 - 20:55) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu
BodyBalance (20:00 - 20:55) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 9
BodyPump (20:15 - 21:10) Paula Joanna Pihelgas Stuudio 1 Tartu
BodyPump (20:15 - 21:10) Paula Joanna Pihelgas Stuudio 1 Tartu  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 6
BodyPump (20:15 - 21:10) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu
BodyPump (20:15 - 21:10) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 10

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

Sulge

Unustasid salasõna?