MyFitness

Aeg Esmaspäev 18.06.2018 Teisipäev 19.06.2018 Kolmapäev 20.06.2018 Neljapäev 21.06.2018 Reede 22.06.2018 Laupäev 23.06.2018 Pühapäev 24.06.2018
07:00
LASTETREENINGUD (1 RADA SUUR BASSEIN BRONEERITD) (07:00 - 07:45) Vello Liivamägi Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (1 RADA SUUR BASSEIN BRONEERITD) (07:00 - 07:45) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Ringtreening (07:15 - 08:00) Robert Grossmann Jõusaal Rocca
Ringtreening (07:15 - 08:00) Robert Grossmann Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 2
Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 1
BodyBalance (07:30 - 08:30) Kadi Pärloja Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (07:30 - 08:30) Kadi Pärloja Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 3
Ringtreening (07:30 - 08:30) Roman Gritsanjuk Jõusaal Rocca
Ringtreening (07:30 - 08:30) Roman Gritsanjuk Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 3
LASTETREENINGUD (1 RADA SUUR BASSEIN BRONEERITUD) (07:00 - 07:45) Vello Liivamägi Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (1 RADA SUUR BASSEIN BRONEERITUD) (07:00 - 07:45) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
BodyPump30+MyFit abs (07:30 - 08:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca
BodyPump30+MyFit abs (07:30 - 08:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 4
Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
BodyPump (07:15 - 08:15) Julia Zamatajeva Stuudio 1 Rocca
BodyPump (07:15 - 08:15) Julia Zamatajeva Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
Ringtreening (07:30 - 08:30) Diana Mogiš Jõusaal Rocca
Ringtreening (07:30 - 08:30) Diana Mogiš Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 0
LASTETREENINGUD (1 RADA SUUR BASSEIN BRONEERITUD) (07:00 - 07:45) Vello Liivamägi Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (1 RADA SUUR BASSEIN BRONEERITUD) (07:00 - 07:45) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
KLUBI AVATUD 9.00-15.00 (07:00 - 08:00) Stuudio 1 Rocca
KLUBI AVATUD 9.00-15.00 (07:00 - 08:00) Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
KLUBI ON SULETUD! (07:00 - 08:00) Stuudio 1 Rocca
KLUBI ON SULETUD! (07:00 - 08:00) Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
08:00
AquaMix (08:00 - 08:50) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaMix (08:00 - 08:50) Marika Kütt Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 6
Jõusaalis valvetreener (08:00 - 08:30) Robert Grossmann Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (08:00 - 08:30) Robert Grossmann Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
AquaMix (08:30 - 09:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (08:30 - 09:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 8
AquaMix (08:15 - 09:05) Tatjana Beljajeva Bassein Rocca
AquaMix (08:15 - 09:05) Tatjana Beljajeva Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 9
AquaMix (08:15 - 09:05) Elliko Väljur Bassein Rocca
AquaMix (08:15 - 09:05) Elliko Väljur Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2
Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Jõusaali ABC (08:30 - 09:30) Diana Mogiš Jõusaal Rocca
Jõusaali ABC (08:30 - 09:30) Diana Mogiš Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 1
AquaMix (08:30 - 09:20) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaMix (08:30 - 09:20) Marika Kütt Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2
Jõusaali ABC (08:45 - 09:30) Aili Saar Jõusaal Rocca
Jõusaali ABC (08:45 - 09:30) Aili Saar Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 1
09:00
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Suveks vormi treeninggrupp! (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Suveks vormi treeninggrupp! (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 14 3 treeningut nädalas, mis aitavad hea vormiga suvele vastu minna ning MyFitnessi toitumisnõustaja Katriina Maidla poolt koostatud nädala toitumiskava, sest trenn ja toitumine käivad käsikäes! Pakume spets treeninguid 3x nädalas, et jaanipäeval suvele vastu minna kindlamalt ning parema vormiga. Lisaks saab iga osaleja toitumiskava, mis toetab treeninguid.
Jõusaali ABC (09:15 - 10:00) Indrek Viska Jõusaal Rocca
Jõusaali ABC (09:15 - 10:00) Indrek Viska Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 0
MyFit body (09:00 - 10:00) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca
MyFit body (09:00 - 10:00) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 7
BodyPump30+MyFit abs (09:30 - 10:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyPump30+MyFit abs (09:30 - 10:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 12
AquaToning (09:30 - 10:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaToning (09:30 - 10:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 4
Suveks vormi treeninggrupp! (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 2 Rocca
Suveks vormi treeninggrupp! (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 15 3 treeningut nädalas, mis aitavad hea vormiga suvele vastu minna ning MyFitnessi toitumisnõustaja Katriina Maidla poolt koostatud nädala toitumiskava, sest trenn ja toitumine käivad käsikäes! Pakume spets treeninguid 3x nädalas, et jaanipäeval suvele vastu minna kindlamalt ning parema vormiga. Lisaks saab iga osaleja toitumiskava, mis toetab treeninguid.
AquaMix (09:10 - 10:00) Tatjana Beljajeva Bassein Rocca
AquaMix (09:10 - 10:00) Tatjana Beljajeva Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 3
BodyBalance (09:25 - 10:25) Ethel Igatt Stuudio 1 Rocca
BodyBalance (09:25 - 10:25) Ethel Igatt Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 6
Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 6
AquaMix (09:30 - 10:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (09:30 - 10:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 3
Suveks vormi treeninggrupp! (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Suveks vormi treeninggrupp! (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 1 3 treeningut nädalas, mis aitavad hea vormiga suvele vastu minna ning MyFitnessi toitumisnõustaja Katriina Maidla poolt koostatud nädala toitumiskava, sest trenn ja toitumine käivad käsikäes! Pakume spets treeninguid 3x nädalas, et jaanipäeval suvele vastu minna kindlamalt ning parema vormiga. Lisaks saab iga osaleja toitumiskava, mis toetab treeninguid.
Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Beebide ujumine 6-12 kuud (09:20 - 10:05) Kristi Meikar Bassein Rocca
Beebide ujumine 6-12 kuud (09:20 - 10:05) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 5
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 1
AquaMix (09:15 - 10:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (09:15 - 10:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 7
Laste üldfüüsiline ettevalmistus (XII, XIII) (09:30 - 10:30) Mart Mandel Jõusaal Rocca
Laste üldfüüsiline ettevalmistus (XII, XIII) (09:30 - 10:30) Mart Mandel Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Merje Kask Stuudio 2 Rocca
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Merje Kask Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 2
10:00
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 11
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 12
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Siret Sulaoja Bassein Rocca
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Siret Sulaoja Bassein Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 6
Jõusaalis valvetreener (10:00 - 10:30) Indrek Viska Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (10:00 - 10:30) Indrek Viska Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:00 - 10:45) Siret Sulaoja Bassein Rocca
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:00 - 10:45) Siret Sulaoja Bassein Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 7
Väikelaste võimlemine 2-3 aastat (10:00 - 11:00) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 2-3 aastat (10:00 - 11:00) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 1
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 2
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 2
Kõht selg tuhar45 (10:05 - 10:50) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (10:05 - 10:50) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 3
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:05 - 10:50) Kristi Meikar Bassein Rocca
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:05 - 10:50) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 6
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 5
Beebide ujumine 3-6 kuud (10:50 - 11:35) Kristi Meikar Bassein Rocca
Beebide ujumine 3-6 kuud (10:50 - 11:35) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 5
Cardio60 (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
AquaToning (10:10 - 11:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaToning (10:10 - 11:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 13
BodyAttack (10:20 - 11:20) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyAttack (10:20 - 11:20) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 10
11:00
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 11
Väikelaste ujumine 2-4 aastat (11:00 - 11:45) Siret Sulaoja Bassein Rocca
Väikelaste ujumine 2-4 aastat (11:00 - 11:45) Siret Sulaoja Bassein Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 3
Beebifitness 6-12 kuud (käputamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 6-12 kuud (käputamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 6
Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (11:45 - 12:30) Siret Sulaoja Bassein Rocca
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (11:45 - 12:30) Siret Sulaoja Bassein Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 3
Zumba (11:00 - 12:00) Triin Pärn Stuudio 1 Rocca
Zumba (11:00 - 12:00) Triin Pärn Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 11
Pilates (11:00 - 12:00) Tanja Vaher Stuudio 2 Rocca
Pilates (11:00 - 12:00) Tanja Vaher Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 13
Beebifitness 6-12 kuud (käputamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 6-12 kuud (käputamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 12
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:00 - 11:45) Siret Sulaoja Bassein Rocca
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:00 - 11:45) Siret Sulaoja Bassein Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 2
MyFit body (11:00 - 12:00) Katriina Maidla Stuudio 1 Rocca
MyFit body (11:00 - 12:00) Katriina Maidla Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 11
BodyAttack (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyAttack (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 4
Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
bodyART (11:00 - 12:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca
bodyART (11:00 - 12:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 5
LASTETREENINGUD (2 RADA BRONEERITUD) (11:00 - 12:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (2 RADA BRONEERITUD) (11:00 - 12:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
12:00
Bosu (12:00 - 13:00) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca
Bosu (12:00 - 13:00) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 9
Beebifitness 2-6 kuud (roomamisest käputamiseni) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 2-6 kuud (roomamisest käputamiseni) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 4
AquaBox (12:40 - 13:30) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaBox (12:40 - 13:30) Marika Kütt Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 8
Beebifitness 2-6 kuud (roomamisest käputamiseni) (12:00 - 13:00) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 2-6 kuud (roomamisest käputamiseni) (12:00 - 13:00) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 7
BodyPump (12:00 - 13:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca
BodyPump (12:00 - 13:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 14
ERANDKORRAS! Intervall45 (12:00 - 12:45) Mari-Liis Ilves Spinning Rocca
ERANDKORRAS! Intervall45 (12:00 - 12:45) Mari-Liis Ilves Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 1
Fatburn60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 2
BodyPump (12:15 - 13:15) Rein Kahro Stuudio 1 Rocca
BodyPump (12:15 - 13:15) Rein Kahro Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 4
Interval60 (12:30 - 13:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval60 (12:30 - 13:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
BodyPump (12:00 - 13:00) Julia Zamatajeva Stuudio 1 Rocca
BodyPump (12:00 - 13:00) Julia Zamatajeva Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 8
13:00
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0
AquaMix (13:00 - 13:50) Jelena Tepp Bassein Rocca
AquaMix (13:00 - 13:50) Jelena Tepp Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 6
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Anne Hanni Stuudio 2 Rocca
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Anne Hanni Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 3
AquaBox (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaBox (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 6
Cardio60 (13:15 - 14:15) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (13:15 - 14:15) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
FitBox (13:00 - 14:00) Hedi Haug Stuudio 2 Rocca
FitBox (13:00 - 14:00) Hedi Haug Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 26 Registreerunuid: 0
AquaMix (13:00 - 13:50) Jelena Tepp Bassein Rocca
AquaMix (13:00 - 13:50) Jelena Tepp Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0
14:00
BodyPump (14:00 - 15:00) Julia Zamatajeva Stuudio 1 Rocca
BodyPump (14:00 - 15:00) Julia Zamatajeva Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 11
Kõht selg tuhar45 (14:15 - 15:00) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca
Kõht selg tuhar45 (14:15 - 15:00) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 10
LASTETREENINGUD (3 RADA BRONEERITUD) (14:30 - 18:00) Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (3 RADA BRONEERITUD) (14:30 - 18:00) Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
MyBeat (14:15 - 15:00) Monika Aarniste Stuudio 1 Rocca
MyBeat (14:15 - 15:00) Monika Aarniste Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 9
Yoga (14:00 - 15:00) Ketlin Bergmann Stuudio 2 Rocca
Yoga (14:00 - 15:00) Ketlin Bergmann Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
LASTETREENINGUD (3 RADA BRONEERITUD) (14:30 - 18:00) Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (3 RADA BRONEERITUD) (14:30 - 18:00) Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Sports60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Sports40 (14:00 - 14:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports40 (14:00 - 14:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
LASTETREENINGUD (3 RADA SUUR BASSEIN BRONEERITUD) (14:30 - 18:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (3 RADA SUUR BASSEIN BRONEERITUD) (14:30 - 18:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Järgmine treening 01.09! Zumba (14:00 - 15:00) Stuudio 1 Rocca
Järgmine treening 01.09! Zumba (14:00 - 15:00) Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
15:00
SHOWTANTS II (9-12a) (15:00 - 16:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS II (9-12a) (15:00 - 16:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
LASTETREENINGUD (3 RADA BRONEERITUD) (15:30 - 18:00) Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (3 RADA BRONEERITUD) (15:30 - 18:00) Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
SHOWTANTS I (7-10a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS I (7-10a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
SHOWTANTS II (9-12a) (15:00 - 16:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS II (9-12a) (15:00 - 16:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
LASTETREENINGUD (3 RADA BRONEERITUD) (15:30 - 18:00) Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (3 RADA BRONEERITUD) (15:30 - 18:00) Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
SHOWTANTS I (7-10a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS I (7-10a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
16:00
SHOWTANTS JUUNIORID III (13-16a) (16:00 - 17:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS JUUNIORID III (13-16a) (16:00 - 17:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
SHOWTANTS IV (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS IV (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
SHOWTANTS III (13-16a) (16:00 - 17:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS III (13-16a) (16:00 - 17:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
Sports60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
BodyPump (16:00 - 17:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca
BodyPump (16:00 - 17:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 11
SHOWTANTS IV (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS IV (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
Interval20 (16:30 - 16:50) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval20 (16:30 - 16:50) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Cardio60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
17:00
Kõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca
Kõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 18
Jõusaalis valvetreener 17.30-18.00 (17:30 - 18:00) Indrek Viska Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener 17.30-18.00 (17:30 - 18:00) Indrek Viska Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
MyFit abs (17:30 - 18:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 1 Rocca
MyFit abs (17:30 - 18:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 4
Bosu (17:00 - 18:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca
Bosu (17:00 - 18:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 7
Ringtreening (17:30 - 18:15) Robert Grossmann Jõusaal Rocca
Ringtreening (17:30 - 18:15) Robert Grossmann Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 7
BodyBalance (17:30 - 18:30) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (17:30 - 18:30) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 11
MyFit body (17:30 - 18:30) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Rocca
MyFit body (17:30 - 18:30) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 3
Algus 17.30! Step (17:30 - 18:30) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Rocca
Algus 17.30! Step (17:30 - 18:30) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 2
Kõht selg tuhar45 (17:00 - 17:45) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (17:00 - 17:45) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 3
MyBeat (17:30 - 18:15) Talis Ponna Stuudio 2 Rocca
MyBeat (17:30 - 18:15) Talis Ponna Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 3
18:00
Ringtreening (18:00 - 19:00) Diana Mogiš Jõusaal Rocca
Ringtreening (18:00 - 19:00) Diana Mogiš Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 3
Interval45 (18:15 - 19:00) Rainer Rebane Spinning Rocca
Interval45 (18:15 - 19:00) Rainer Rebane Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 6
BodyPump (18:15 - 19:15) Rein Kahro Stuudio 1 Rocca
BodyPump (18:15 - 19:15) Rein Kahro Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 26
BodyAttack (18:30 - 19:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
BodyAttack (18:30 - 19:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 15
AquaMix (18:40 - 19:30) Elliko Väljur Bassein Rocca
AquaMix (18:40 - 19:30) Elliko Väljur Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 12
Kõht selg tuhar45 (18:00 - 18:45) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (18:00 - 18:45) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 12
Laste üldfüüsiline treening (III) (18:15 - 19:00) Mart Mandel Jõusaal Rocca
Laste üldfüüsiline treening (III) (18:15 - 19:00) Mart Mandel Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Zumba (18:30 - 19:30) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca
Zumba (18:30 - 19:30) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 25
AquaMix (18:40 - 19:30) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (18:40 - 19:30) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 5
BodyJam (18:00 - 19:00) Eleri Mölder Stuudio 1 Rocca
BodyJam (18:00 - 19:00) Eleri Mölder Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 17
FitBox (18:00 - 19:00) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
FitBox (18:00 - 19:00) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 26 Registreerunuid: 11
Ringtreening (18:30 - 19:30) Darola Kruusik Jõusaal Rocca
Ringtreening (18:30 - 19:30) Darola Kruusik Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 4
AquaInterval (18:40 - 19:30) Marta Kask Bassein Rocca
AquaInterval (18:40 - 19:30) Marta Kask Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 3
18.15-19.00 Laste üldfüüsiline treening (IX/X) (18:15 - 19:00) Mart Mandel Jõusaal Rocca
18.15-19.00 Laste üldfüüsiline treening (IX/X) (18:15 - 19:00) Mart Mandel Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
FitBox (18:30 - 19:30) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
FitBox (18:30 - 19:30) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 26 Registreerunuid: 3
AquaToning (18:40 - 19:30) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaToning (18:40 - 19:30) Marika Kütt Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 7
Brazil butt lift45 (18:45 - 19:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca
Brazil butt lift45 (18:45 - 19:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 9
BodyCombat (18:00 - 19:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyCombat (18:00 - 19:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 1
BodyBalance (18:15 - 19:15) Talis Ponna Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (18:15 - 19:15) Talis Ponna Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
19:00
Jõusaali ABC (19:15 - 20:00) Indrek Viska Jõusaal Rocca
Jõusaali ABC (19:15 - 20:00) Indrek Viska Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 0
Step (19:20 - 20:20) Rainer Rebane Stuudio 1 Rocca
Step (19:20 - 20:20) Rainer Rebane Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 10
BodyBalance45min (19:30 - 20:15) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
BodyBalance45min (19:30 - 20:15) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 9
Interval45 (19:00 - 19:45) Mari-Liis Ilves Spinning Rocca
Interval45 (19:00 - 19:45) Mari-Liis Ilves Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 5
BodyPump (19:00 - 20:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:00 - 20:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 10
MyFit abs (19:30 - 20:00) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca
MyFit abs (19:30 - 20:00) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 14
BodyBalance (19:00 - 20:00) Kadi Pärloja Stuudio 1 Rocca
BodyBalance (19:00 - 20:00) Kadi Pärloja Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 18
MyFit abs (19:00 - 19:30) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
MyFit abs (19:00 - 19:30) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 9
Järgmine treening 28.06! Yoga (19:30 - 20:30) Stuudio 2 Rocca
Järgmine treening 28.06! Yoga (19:30 - 20:30) Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
BodyPump (19:35 - 20:35) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:35 - 20:35) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 8
BodyPump (19:00 - 20:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:00 - 20:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 2
Sports60 (19:00 - 20:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports60 (19:00 - 20:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
20:00
Jõusaalis valvetreener (20:00 - 20:30) Indrek Viska Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (20:00 - 20:30) Indrek Viska Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
MyFit body (20:20 - 21:20) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca
MyFit body (20:20 - 21:20) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 11
BodyCombat (20:00 - 21:00) Eva-Liisa Tamm Stuudio 1 Rocca
BodyCombat (20:00 - 21:00) Eva-Liisa Tamm Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 13
Jõusaali ABC (20:00 - 20:45) Darola Kruusik Jõusaal Rocca
Jõusaali ABC (20:00 - 20:45) Darola Kruusik Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 0
BodyPump (20:05 - 21:05) Julia Zamatajeva Stuudio 1 Rocca
BodyPump (20:05 - 21:05) Julia Zamatajeva Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 10
Interval60 (20:30 - 21:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval60 (20:30 - 21:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
MyFit abs (20:35 - 21:05) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca
MyFit abs (20:35 - 21:05) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
21:00
BodyPump (21:30 - 22:30) Sergei Tenson Stuudio 1 Rocca
BodyPump (21:30 - 22:30) Sergei Tenson Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 13
BodyPump (21:30 - 22:30) Julia Zamatajeva Stuudio 1 Rocca
BodyPump (21:30 - 22:30) Julia Zamatajeva Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?