MyFitness

Aeg Esmaspäev 20.03.2017 Teisipäev 21.03.2017 Kolmapäev 22.03.2017 Neljapäev 23.03.2017 Reede 24.03.2017 Laupäev 25.03.2017 Pühapäev 26.03.2017
07:00
Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 2
Uus! Ringtreening (07:30 - 08:30) Janek Uuk Jõusaal Rocca
Uus! Ringtreening (07:30 - 08:30) Janek Uuk Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 13
BodyBalance (07:30 - 08:30) Maarja Jõgi Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (07:30 - 08:30) Maarja Jõgi Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 14
Ringtreening (07:30 - 08:30) Maali Pruul Jõusaal Rocca
Ringtreening (07:30 - 08:30) Maali Pruul Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 6
Fitbox (07:15 - 08:15) Hedi Haug Stuudio 2 Rocca
Fitbox (07:15 - 08:15) Hedi Haug Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 11
TRX+ Ringtreening (07:30 - 08:15) Asko Külmsaar Jõusaal Rocca
TRX+ Ringtreening (07:30 - 08:15) Asko Külmsaar Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 8
BodyPump (07:15 - 08:15) Rein Kahro Stuudio 1 Rocca
BodyPump (07:15 - 08:15) Rein Kahro Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 13
Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 1
Ringtreening (07:30 - 08:15) Asko Külmsaar Jõusaal Rocca
Ringtreening (07:30 - 08:15) Asko Külmsaar Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 11
My Tabata (07:30 - 08:15) Meeme Männiste Spinning Rocca
My Tabata (07:30 - 08:15) Meeme Männiste Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 3
08:00
AquaMix (08:00 - 08:50) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaMix (08:00 - 08:50) Marika Kütt Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 19
Interval60 (08:00 - 09:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval60 (08:00 - 09:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
AquaMix (08:30 - 09:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (08:30 - 09:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 21
AquaMix (08:15 - 09:05) Piret Kasak Bassein Rocca
AquaMix (08:15 - 09:05) Piret Kasak Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 23
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 17
Jõusaalis valvetreener (08:15 - 08:45) Asko Külmsaar Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (08:15 - 08:45) Asko Külmsaar Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Jõusaali ABC (08:00 - 09:00) Aili Saar Jõusaal Rocca
Jõusaali ABC (08:00 - 09:00) Aili Saar Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 0
AquaMix (08:30 - 09:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca
AquaMix (08:30 - 09:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 15
09:00
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 22
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 1
Jõusaali ABC (09:15 - 10:00) Indrek Viska Jõusaal Rocca
Jõusaali ABC (09:15 - 10:00) Indrek Viska Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 0
Beebifitness 6-12 kuud (käputamisest kõndimiseni) (09:30 - 10:30) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 6-12 kuud (käputamisest kõndimiseni) (09:30 - 10:30) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 14
BodyVive (09:00 - 09:45) Gea Simson Stuudio 2 Rocca
BodyVive (09:00 - 09:45) Gea Simson Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 21
AquaToning (09:30 - 10:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaToning (09:30 - 10:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 18
BodyPump30+MyFit abs (09:30 - 10:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyPump30+MyFit abs (09:30 - 10:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 26
AquaMix (09:10 - 10:00) Piret Kasak Bassein Rocca
AquaMix (09:10 - 10:00) Piret Kasak Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 16
BodyBalance (09:25 - 10:25) Ethel Igatt Stuudio 1 Rocca
BodyBalance (09:25 - 10:25) Ethel Igatt Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 14
Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 1
Beebifitness 6-12 kuud (käputamisest kõndimiseni) (09:30 - 10:30) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 6-12 kuud (käputamisest kõndimiseni) (09:30 - 10:30) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 22
Jõusaalis valvetreener (09:30 - 10:00) Asko Külmsaar Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (09:30 - 10:00) Asko Külmsaar Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 18
AquaMix (09:30 - 10:20) Elliko Väljur Bassein Rocca
AquaMix (09:30 - 10:20) Elliko Väljur Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 16
Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Bosu45 (09:15 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Bosu45 (09:15 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 18
Beebide ujumine 6-12 kuud (09:20 - 10:05) Kristi Meikar Bassein Rocca
Beebide ujumine 6-12 kuud (09:20 - 10:05) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 24
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (09:30 - 10:30) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (09:30 - 10:30) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 12
AquaMix (09:15 - 10:00) Elliko Väljur Bassein Rocca
AquaMix (09:15 - 10:00) Elliko Väljur Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 30
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Merje Kask Stuudio 2 Rocca
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Merje Kask Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 47
AquaMix (09:30 - 10:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (09:30 - 10:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 38
10:00
Jõusaalis valvetreener (10:00 - 10:30) Indrek Viska Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (10:00 - 10:30) Indrek Viska Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Pilates (10:00 - 11:00) Mirjam Tinno Stuudio 1 Rocca
Pilates (10:00 - 11:00) Mirjam Tinno Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 23
EI TOIMU! Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Bassein Rocca
EI TOIMU! Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:30 - 11:30) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:30 - 11:30) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 23
Cardio40 (10:30 - 11:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio40 (10:30 - 11:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:00 - 10:45) Kristi Meikar Bassein Rocca
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:00 - 10:45) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 18
Väikelaste võimlemine 2-3 aastat (10:30 - 11:30) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 2-3 aastat (10:30 - 11:30) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 9
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 36
Pilates (10:00 - 11:00) Mirjam Tinno Stuudio 2 Rocca
Pilates (10:00 - 11:00) Mirjam Tinno Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 22
Kõht selg tuhar45 (10:05 - 10:50) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (10:05 - 10:50) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 39
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:15 - 11:00) Kristi Meikar Bassein Rocca
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:15 - 11:00) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 13
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:30 - 11:30) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:30 - 11:30) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 13
Cardio60 (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Aqua kõht selg tuhar (10:10 - 11:00) Elliko Väljur Bassein Rocca
Aqua kõht selg tuhar (10:10 - 11:00) Elliko Väljur Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 30
BodyAttack (10:15 - 11:15) Kadi Kuslap Stuudio 1 Rocca
BodyAttack (10:15 - 11:15) Kadi Kuslap Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 48
Ringtreening (10:30 - 11:30) Janek Uuk Jõusaal Rocca
Ringtreening (10:30 - 11:30) Janek Uuk Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 22
Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Erandkorras 10.00! Ringtreening (10:00 - 11:00) Janek Uuk Jõusaal Rocca
Erandkorras 10.00! Ringtreening (10:00 - 11:00) Janek Uuk Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 16
11:00
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 40
EI TOIMU! Väikelaste ujumine 2-4 aastat (11:00 - 11:45) Bassein Rocca
EI TOIMU! Väikelaste ujumine 2-4 aastat (11:00 - 11:45) Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Beebifitness 2-6 kuud (roomamisest käputamiseni) (11:30 - 12:30) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 2-6 kuud (roomamisest käputamiseni) (11:30 - 12:30) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 11
Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 1
EI TOIMU! Beebide ujumine 6-12 kuud (11:45 - 12:30) Bassein Rocca
EI TOIMU! Beebide ujumine 6-12 kuud (11:45 - 12:30) Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Zumba (11:00 - 12:00) Triin Pärn Stuudio 1 Rocca
Zumba (11:00 - 12:00) Triin Pärn Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 21
Pilates (11:30 - 12:30) Tanja Vaher Stuudio 2 Rocca
Pilates (11:30 - 12:30) Tanja Vaher Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 28
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:00 - 11:45) Kristi Meikar Bassein Rocca
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:00 - 11:45) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 12
Toning (11:00 - 12:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca
Toning (11:00 - 12:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 21
Beebifitness 2-6 kuud (roomamisest käputamiseni) (11:30 - 12:30) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 2-6 kuud (roomamisest käputamiseni) (11:30 - 12:30) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 10
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (11:45 - 12:30) Kristi Meikar Bassein Rocca
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (11:45 - 12:30) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 7
BodyAttack (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyAttack (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 23
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:00 - 11:45) Kristi Meikar Bassein Rocca
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:00 - 11:45) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 7
bodyART (11:00 - 12:00) Merrit Helistve Stuudio 1 Rocca
bodyART (11:00 - 12:00) Merrit Helistve Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 20
Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 1
BodyPump (11:20 - 12:20) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca
BodyPump (11:20 - 12:20) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 48
Jõusaali ABC (11:30 - 12:30) Janek Uuk Jõusaal Rocca
Jõusaali ABC (11:30 - 12:30) Janek Uuk Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 0
Sports40 (11:00 - 11:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports40 (11:00 - 11:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Jõusaalis valvetreener (11:00 - 12:00) Janek Uuk Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (11:00 - 12:00) Janek Uuk Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
BodyPump (11:30 - 12:30) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca
BodyPump (11:30 - 12:30) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 50
12:00
Bosu (12:00 - 13:00) Veronika Granjova Stuudio 1 Rocca
Bosu (12:00 - 13:00) Veronika Granjova Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 11
AquaBox (12:30 - 13:20) Siret Sulaoja Bassein Rocca
AquaBox (12:30 - 13:20) Siret Sulaoja Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 14
Treening lapseootel naistele (12:45 - 13:45) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Treening lapseootel naistele (12:45 - 13:45) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 3
Fatburn60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 1
BootCamp (12:15 - 13:00) Asko Külmsaar Jõusaal Rocca
BootCamp (12:15 - 13:00) Asko Külmsaar Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 3
MyTabata (12:00 - 12:45) Meeme Männiste Spinning Rocca
MyTabata (12:00 - 12:45) Meeme Männiste Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 9
BodyPump (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyPump (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 35
Vabaujumine (12:30 - 13:30) Elke Kaar Bassein Rocca
Vabaujumine (12:30 - 13:30) Elke Kaar Bassein Rocca  
Kohti kokku: 5 Registreerunuid: 5
Treening lapseootel naistele (12:45 - 13:45) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Treening lapseootel naistele (12:45 - 13:45) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 5
BodyPump (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyPump (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 20
Jõusaali ABC (12:00 - 13:00) Aili Saar Jõusaal Rocca
Jõusaali ABC (12:00 - 13:00) Aili Saar Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 0
Fatburn60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 1
AquaBox (12:00 - 12:50) Siret Sulaoja Bassein Rocca
AquaBox (12:00 - 12:50) Siret Sulaoja Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 17
BodyPump (12:15 - 13:15) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca
BodyPump (12:15 - 13:15) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 36
Interval60 (12:30 - 13:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval60 (12:30 - 13:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 2
Yoga75 (12:45 - 14:00) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Rocca
Yoga75 (12:45 - 14:00) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 10
Cardio60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Bosu (12:35 - 13:35) Stina Kordemets Stuudio 1 Rocca
Bosu (12:35 - 13:35) Stina Kordemets Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 44
13:00
Ringtreening (13:00 - 13:50) Aili Saar Jõusaal Rocca
Ringtreening (13:00 - 13:50) Aili Saar Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 7
Jõusaalis valvetreener (13:00 - 13:30) Asko Külmsaar Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (13:00 - 13:30) Asko Külmsaar Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
UUS! MyBeat (13:05 - 13:50) Siret Sulaoja Stuudio 1 Rocca
UUS! MyBeat (13:05 - 13:50) Siret Sulaoja Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 12
Cardio60 (13:15 - 14:15) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (13:15 - 14:15) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Fitbox (13:00 - 14:00) Hedi Haug Stuudio 2 Rocca
Fitbox (13:00 - 14:00) Hedi Haug Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 33 Registreerunuid: 10
Maraton (13:00 - 14:00) Kristi Pedaru Spinning Rocca
Maraton (13:00 - 14:00) Kristi Pedaru Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 3
14:00
BodyPump (14:00 - 15:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyPump (14:00 - 15:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 23
Cardio20 (14:00 - 14:20) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio20 (14:00 - 14:20) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Interval60 (14:00 - 15:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval60 (14:00 - 15:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 3
Kõht selg tuhar45 (14:00 - 14:45) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca
Kõht selg tuhar45 (14:00 - 14:45) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 15
AquaBox (14:05 - 14:55) Siret Sulaoja Bassein Rocca
AquaBox (14:05 - 14:55) Siret Sulaoja Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 21
Yoga (14:00 - 15:00) Liis Sildnik Stuudio 2 Rocca
Yoga (14:00 - 15:00) Liis Sildnik Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 10
Sports60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Sports40 (14:00 - 14:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports40 (14:00 - 14:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 1
Brazil butt lift45 (14:00 - 14:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Rocca
Brazil butt lift45 (14:00 - 14:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 26
Zumba (14:00 - 15:00) Ene Ottokar Stuudio 1 Rocca
Zumba (14:00 - 15:00) Ene Ottokar Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 36
Treening lapseootel naistele (14:05 - 15:05) Tatjana Kreit Stuudio 2 Rocca
Treening lapseootel naistele (14:05 - 15:05) Tatjana Kreit Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2
Jõusaali ABC (14:00 - 15:00) Maali Pruul Jõusaal Rocca
Jõusaali ABC (14:00 - 15:00) Maali Pruul Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 1
14.00-15.45 LASTETREENINGUD (LASTEBASSEIN BRONEERITUD) (14:00 - 15:45) Bassein Rocca
14.00-15.45 LASTETREENINGUD (LASTEBASSEIN BRONEERITUD) (14:00 - 15:45) Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Fatburn60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Yoga (14:30 - 15:30) Kadi Reintam Stuudio 2 Rocca
Yoga (14:30 - 15:30) Kadi Reintam Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 5
15:00
SHOWTANTS (9-12a) (15:00 - 16:00) Keisy Põldsam Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS (9-12a) (15:00 - 16:00) Keisy Põldsam Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
LASTETREENINGUD (3 RADA JA LASTEBASSEIN BRONEERITUD) (15:00 - 18:30) Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (3 RADA JA LASTEBASSEIN BRONEERITUD) (15:00 - 18:30) Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Interval20 (15:00 - 15:20) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval20 (15:00 - 15:20) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Laste üldfüüsiline treening (XIII, XIV ja XV) (15:00 - 15:45) Vello Liivamägi Stuudio 1 Rocca
Laste üldfüüsiline treening (XIII, XIV ja XV) (15:00 - 15:45) Vello Liivamägi Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
LASTETREENINGUD (3 RADA JA LASTEBASSEIN BRONEERITUD) (15:00 - 18:30) Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (3 RADA JA LASTEBASSEIN BRONEERITUD) (15:00 - 18:30) Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
SHOWTANTS (7-10a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS (7-10a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
SHOWTANTS (9-12a) (15:00 - 16:00) Keisy Põldsam Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS (9-12a) (15:00 - 16:00) Keisy Põldsam Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
LASTETREENINGUD (3 RADA JA LASTEBASSEIN BRONEERITUD) (15:00 - 18:30) Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (3 RADA JA LASTEBASSEIN BRONEERITUD) (15:00 - 18:30) Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
LASTETREENINGUD (3 RADA JA LASTEBASSEIN BRONEERITUD) (15:00 - 18:30) Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (3 RADA JA LASTEBASSEIN BRONEERITUD) (15:00 - 18:30) Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
SHOWTANTS (7-10a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS (7-10a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Pilates (15:00 - 16:00) Veronika Granjova Stuudio 2 Rocca
Pilates (15:00 - 16:00) Veronika Granjova Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 7
LASTETREENINGUD (3 RADA JA LASTEBASSEIN BRONEERITUD) (15:00 - 18:30) Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (3 RADA JA LASTEBASSEIN BRONEERITUD) (15:00 - 18:30) Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
SHOWTANTS (7-10a ja 9-12a) (15:30 - 16:30) Keisy Põldsam Stuudio 1 Rocca
SHOWTANTS (7-10a ja 9-12a) (15:30 - 16:30) Keisy Põldsam Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
16:00
SHOWTANTS JUUNIORID II (13-16a) (16:00 - 17:00) Keisy Põldsam Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS JUUNIORID II (13-16a) (16:00 - 17:00) Keisy Põldsam Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Cardio40 (16:00 - 16:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio40 (16:00 - 16:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
SHOWTANTS JUUNIORID I (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS JUUNIORID I (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Jõusaalis valvetreener (16:00 - 16:30) Ott Mänd Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (16:00 - 16:30) Ott Mänd Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Sports60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
BodyPump (16:00 - 17:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca
BodyPump (16:00 - 17:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 19
SHOWTANTS JUUNIORID II (13-16a) (16:00 - 17:00) Keisy Põldsam Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS JUUNIORID II (13-16a) (16:00 - 17:00) Keisy Põldsam Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
SHOWTANTS JUUNIORID I (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS JUUNIORID I (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Interval20 (16:30 - 16:50) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval20 (16:30 - 16:50) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Bosu45 (16:45 - 17:30) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca
Bosu45 (16:45 - 17:30) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 14
Cardio60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
BodyPump (16:00 - 17:00) Tatjana Johanson Stuudio 1 Rocca
BodyPump (16:00 - 17:00) Tatjana Johanson Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 33
Fitbox (16:30 - 17:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
Fitbox (16:30 - 17:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 12
SHOWTANTS Juuniorid I + Juuniorid II (13-16a) (16:30 - 17:30) Keisy Põldsam Stuudio 1 Rocca
SHOWTANTS Juuniorid I + Juuniorid II (13-16a) (16:30 - 17:30) Keisy Põldsam Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Cardio40 (16:30 - 17:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio40 (16:30 - 17:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
17:00
Kõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca
Kõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 45
Jõusaalis valvetreener 17.30-18.00 (17:30 - 18:00) Indrek Viska Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener 17.30-18.00 (17:30 - 18:00) Indrek Viska Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
BodyCombat40 (17:30 - 18:10) Kris-Marie Nisu Stuudio 1 Rocca
BodyCombat40 (17:30 - 18:10) Kris-Marie Nisu Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 26
Bosu (17:00 - 18:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca
Bosu (17:00 - 18:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 31
Fatburn40 (17:00 - 17:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn40 (17:00 - 17:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
BodyBalance (17:30 - 18:30) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (17:30 - 18:30) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 30
Jõusaalis valvetreener (17:30 - 18:00) Maali Pruul Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (17:30 - 18:00) Maali Pruul Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Yoga (17:00 - 18:00) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Rocca
Yoga (17:00 - 18:00) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 15
TRX+Ringtreening (17:30 - 18:30) Ott Mänd Jõusaal Rocca
TRX+Ringtreening (17:30 - 18:30) Ott Mänd Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 9
GRIT Strength (17:30 - 18:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 1 Rocca
GRIT Strength (17:30 - 18:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 17
Jõusaalis valvetreener (17:00 - 17:30) Maali Pruul Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (17:00 - 17:30) Maali Pruul Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
MyBeat (17:30 - 18:15) Ave Roots Stuudio 2 Rocca
MyBeat (17:30 - 18:15) Ave Roots Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 12
TRX+Ringtreening (17:30 - 18:15) Maali Pruul Jõusaal Rocca
TRX+Ringtreening (17:30 - 18:15) Maali Pruul Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 10
Zumba Step (17:45 - 18:45) Kadri Carrico Stuudio 1 Rocca
Zumba Step (17:45 - 18:45) Kadri Carrico Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 12
Kõht selg tuhar45 (17:00 - 17:45) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (17:00 - 17:45) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 34
BodyBalance (17:30 - 18:30) Kadri Carrico Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (17:30 - 18:30) Kadri Carrico Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 14
BodyBalance (17:30 - 18:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (17:30 - 18:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 16
18:00
BodyPump (18:15 - 19:15) Rein Kahro Stuudio 1 Rocca
BodyPump (18:15 - 19:15) Rein Kahro Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 39
BodyAttack (18:30 - 19:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
BodyAttack (18:30 - 19:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 28
Aquamix (18:40 - 19:30) Ave-Riin Sepp Bassein Rocca
Aquamix (18:40 - 19:30) Ave-Riin Sepp Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 22
TRX+Ringtreening (18:00 - 19:00) Maali Pruul Jõusaal Rocca
TRX+Ringtreening (18:00 - 19:00) Maali Pruul Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 15
MyBeat (18:00 - 18:45) Jekaterina Nezdoli Stuudio 1 Rocca
MyBeat (18:00 - 18:45) Jekaterina Nezdoli Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 7
Zumba (18:30 - 19:30) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca
Zumba (18:30 - 19:30) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 24
AquaMix (18:40 - 19:30) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (18:40 - 19:30) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 20
Fitbox (18:00 - 19:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
Fitbox (18:00 - 19:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 21
BodyJam (18:00 - 19:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca
BodyJam (18:00 - 19:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 18
Jõusaalis valvetreener (18:30 - 19:00) Ott Mänd Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (18:30 - 19:00) Ott Mänd Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Interval45 (18:30 - 19:15) Julia Zamatajeva Spinning Rocca
Interval45 (18:30 - 19:15) Julia Zamatajeva Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 11
AquaInterval (18:40 - 19:30) Kairit Püüa Bassein Rocca
AquaInterval (18:40 - 19:30) Kairit Püüa Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 16
Fitbox (18:30 - 19:30) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
Fitbox (18:30 - 19:30) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 33 Registreerunuid: 21
AquaToning (18:40 - 19:30) Elliko Väljur Bassein Rocca
AquaToning (18:40 - 19:30) Elliko Väljur Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 18
Brazil butt lift45 (18:45 - 19:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca
Brazil butt lift45 (18:45 - 19:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 39
Interval45 (18:00 - 18:45) Mari-Liis Ilves Spinning Rocca
Interval45 (18:00 - 18:45) Mari-Liis Ilves Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 9
BodyCombat (18:00 - 19:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyCombat (18:00 - 19:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 19
BodyJam (18:00 - 19:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca
BodyJam (18:00 - 19:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 9
MyFit abs (18:30 - 19:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
MyFit abs (18:30 - 19:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 4
19:00
Jõusaali ABC (19:15 - 20:00) Indrek Viska Jõusaal Rocca
Jõusaali ABC (19:15 - 20:00) Indrek Viska Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 0
Step (19:15 - 20:15) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Rocca
Step (19:15 - 20:15) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 35
BodyBalance45min (19:30 - 20:15) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
BodyBalance45min (19:30 - 20:15) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 25
Jõusaali ABC (19:00 - 20:00) Maali Pruul Jõusaal Rocca
Jõusaali ABC (19:00 - 20:00) Maali Pruul Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 0
BodyPump (19:00 - 20:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:00 - 20:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 38
Interval45 (19:00 - 19:45) Mari-Liis Ilves Spinning Rocca
Interval45 (19:00 - 19:45) Mari-Liis Ilves Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 15
MyFit abs (19:30 - 20:00) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca
MyFit abs (19:30 - 20:00) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 17
BodyBalance (19:00 - 20:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca
BodyBalance (19:00 - 20:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 27
MyFit abs (19:00 - 19:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
MyFit abs (19:00 - 19:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 20
TaiBox (19:35 - 20:50) Janek Uuk Stuudio 2 Rocca
TaiBox (19:35 - 20:50) Janek Uuk Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 11
Cardio60 (19:00 - 20:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (19:00 - 20:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 2
Yoga (19:30 - 20:30) Inge Nelk Stuudio 2 Rocca
Yoga (19:30 - 20:30) Inge Nelk Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 18
BodyPump (19:35 - 20:35) Egle Hanson Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:35 - 20:35) Egle Hanson Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 33
TaiBox (19:00 - 20:15) Janek Uuk Stuudio 2 Rocca
TaiBox (19:00 - 20:15) Janek Uuk Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 7
BodyPump (19:00 - 20:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:00 - 20:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 22
Sports60 (19:00 - 20:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports60 (19:00 - 20:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 3
BodyPump (19:00 - 20:00) Rein Kahro Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:00 - 20:00) Rein Kahro Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 51
20:00
Jõusaalis valvetreener (20:00 - 20:30) Indrek Viska Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (20:00 - 20:30) Indrek Viska Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Toning (20:15 - 21:15) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Rocca
Toning (20:15 - 21:15) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 31
TaiBox (20:30 - 21:45) Janek Uuk Stuudio 2 Rocca
TaiBox (20:30 - 21:45) Janek Uuk Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 17
BodyCombat (20:00 - 21:00) Eva-Liisa Tamm Stuudio 1 Rocca
BodyCombat (20:00 - 21:00) Eva-Liisa Tamm Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 27
Fatburn60 (20:00 - 21:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (20:00 - 21:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 4
BodyPump (20:05 - 21:05) Martin Ots Stuudio 1 Rocca
BodyPump (20:05 - 21:05) Martin Ots Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 32
Interval60 (20:30 - 21:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval60 (20:30 - 21:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 2
Jõusaalis valvetreener (20:00 - 21:00) Kristina Koroljak Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (20:00 - 21:00) Kristina Koroljak Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Interval45 (20:30 - 21:15) Julia Zamatajeva Spinning Rocca
Interval45 (20:30 - 21:15) Julia Zamatajeva Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 11
MyFit abs (20:40 - 21:10) Egle Hanson Stuudio 1 Rocca
MyFit abs (20:40 - 21:10) Egle Hanson Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 11
21:00
BodyPump (21:30 - 22:30) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca
BodyPump (21:30 - 22:30) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 29
BodyPump (21:30 - 22:30) Julia Zamatajeva Stuudio 1 Rocca
BodyPump (21:30 - 22:30) Julia Zamatajeva Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 14

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

Sulge

Unustasid salasõna?