MyFitness

Время Понедельник 29.06.2020 Bторник 30.06.2020 Cреда 01.07.2020 Четверг 02.07.2020 Пятница 03.07.2020 Cуббота 04.07.2020 Boскресенье 05.07.2020
06:00
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 08:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 08:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 08:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 08:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
BodyBalance (06:40 - 07:25) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (06:40 - 07:25) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 5
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 07:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 07:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 08:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 08:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
07:00
Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0
CrossTraining (07:30 - 08:30) Karin Maandi Jõusaal Rocca
CrossTraining (07:30 - 08:30) Karin Maandi Jõusaal Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 7
BodyPump30+MyFit abs (07:00 - 08:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca
BodyPump30+MyFit abs (07:00 - 08:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 8
AquaMix (07:30 - 08:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca
AquaMix (07:30 - 08:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 18
Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0
AquaMix (07:00 - 07:50) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca
AquaMix (07:00 - 07:50) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 14
StrongBody (07:30 - 08:30) Raymo Korkma Jõusaal Rocca
StrongBody (07:30 - 08:30) Raymo Korkma Jõusaal Rocca  
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 7
08:00
AquaMix (08:00 - 08:50) Elliko Väljur Bassein Rocca
AquaMix (08:00 - 08:50) Elliko Väljur Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 19
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 15
Cardio sculpt (08:15 - 09:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca
Cardio sculpt (08:15 - 09:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 6
Algus 8.15! Ringtreening (08:15 - 09:05) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Algus 8.15! Ringtreening (08:15 - 09:05) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 18
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 17
Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 1
09:00
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 1
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 22
MyFit body (09:00 - 09:50) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca
MyFit body (09:00 - 09:50) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 10
AquaToning (09:10 - 10:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaToning (09:10 - 10:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 10
BodyPump30+MyFit abs (09:30 - 10:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyPump30+MyFit abs (09:30 - 10:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 14
BodyBalance (09:25 - 10:25) Ethel Igatt Stuudio 1 Rocca
BodyBalance (09:25 - 10:25) Ethel Igatt Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 12
Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0
AquaInterval (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaInterval (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 12
Cardio legs (09:00 - 09:30) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Cardio legs (09:00 - 09:30) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 11
Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0
MyFit abs (09:30 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
MyFit abs (09:30 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 13
Beebide ujumine 6-12 kuud (09:30 - 10:15) Kristi Meikar Lastebassein Rocca
Beebide ujumine 6-12 kuud (09:30 - 10:15) Kristi Meikar Lastebassein Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 6
AquaMix (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 20
BodyPump (09:15 - 10:15) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca
BodyPump (09:15 - 10:15) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 10
Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Tatjana Fesko Stuudio 2 Rocca
Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Tatjana Fesko Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 16
AquaMix (09:30 - 10:20) Kerstin Hulkko Bassein Rocca
AquaMix (09:30 - 10:20) Kerstin Hulkko Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 25
10:00
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 17
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 17
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:00 - 10:45) Eva Mari Müts Lastebassein Rocca
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:00 - 10:45) Eva Mari Müts Lastebassein Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 14
EI TOIMU! Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Stuudio 2 Rocca
EI TOIMU! Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:45 - 11:30) Eva Mari Müts Lastebassein Rocca
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:45 - 11:30) Eva Mari Müts Lastebassein Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 18
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 14
EI TOIMU! Väikelaste võimlemine 1-3 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Stuudio 2 Rocca
EI TOIMU! Väikelaste võimlemine 1-3 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 20
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:15 - 11:00) Kristi Meikar Lastebassein Rocca
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:15 - 11:00) Kristi Meikar Lastebassein Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 17
AquaToning (10:10 - 11:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaToning (10:10 - 11:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 19
MyFit abs (10:35 - 11:05) Talis Ponna Stuudio 1 Rocca
MyFit abs (10:35 - 11:05) Talis Ponna Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 6
Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0
AquaBox (10:30 - 11:20) Kerstin Hulkko Bassein Rocca
AquaBox (10:30 - 11:20) Kerstin Hulkko Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 24
11:00
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 9
Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0
Zumba (11:00 - 12:00) Kaisa Edenberg Stuudio 1 Rocca
Zumba (11:00 - 12:00) Kaisa Edenberg Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 22
Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Rocca
Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 24
EI TOIMU! Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Stuudio 2 Rocca
EI TOIMU! Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Väikelaste ujumine 1-3 aastat (11:30 - 12:15) Eva Mari Müts Lastebassein Rocca
Väikelaste ujumine 1-3 aastat (11:30 - 12:15) Eva Mari Müts Lastebassein Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 9
BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 15
CrossTraining (11:30 - 12:30) Kadri Saar Jõusaal Rocca
CrossTraining (11:30 - 12:30) Kadri Saar Jõusaal Rocca  
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 9
EI TOIMU! Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Stuudio 2 Rocca
EI TOIMU! Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:00 - 11:45) Kristi Meikar Lastebassein Rocca
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:00 - 11:45) Kristi Meikar Lastebassein Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 9
BODYART (11:00 - 12:00) Merrit Helistve Stuudio 1 Rocca
BODYART (11:00 - 12:00) Merrit Helistve Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 12
Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0
Beebide ujumine 6-12 kuud (11:45 - 12:30) Kristi Meikar Lastebassein Rocca
Beebide ujumine 6-12 kuud (11:45 - 12:30) Kristi Meikar Lastebassein Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (11:00 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (11:00 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
BodyPump (11:05 - 12:05) Talis Ponna Stuudio 1 Rocca
BodyPump (11:05 - 12:05) Talis Ponna Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 12
Sports40 (11:00 - 11:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports40 (11:00 - 11:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0
BodyPump (11:30 - 12:30) Stuudio 1 Rocca
BodyPump (11:30 - 12:30) Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 12
12:00
Beebifitness 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 3
AquaBox (12:40 - 13:30) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaBox (12:40 - 13:30) Marika Kütt Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 14
EI TOIMU! Beebifitness 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Stuudio 2 Rocca
EI TOIMU! Beebifitness 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Beebide ujumine 3-8 kuud (12:15 - 13:00) Eva Mari Müts Lastebassein Rocca
Beebide ujumine 3-8 kuud (12:15 - 13:00) Eva Mari Müts Lastebassein Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 10
BodyPump (12:30 - 13:30) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyPump (12:30 - 13:30) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 21
MyFit abs (12:00 - 12:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
MyFit abs (12:00 - 12:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 3
Fatburn60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0
EI TOIMU! Beebifitness 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Stuudio 2 Rocca
EI TOIMU! Beebifitness 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
BodyPump (12:15 - 13:15) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyPump (12:15 - 13:15) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 18
Interval60 (12:30 - 13:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval60 (12:30 - 13:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0
Cardio60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0
13:00
Treening lapseootel naistele (13:00 - 13:50) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Treening lapseootel naistele (13:00 - 13:50) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 6
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 9
AquaBox (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaBox (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 20
Cardio60 (13:15 - 14:15) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (13:15 - 14:15) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0
AquaMix (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaMix (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 17
Zumba (13:05 - 14:05) Darja Katariina Jarušina Stuudio 1 Rocca
Zumba (13:05 - 14:05) Darja Katariina Jarušina Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 26
Yoga75 (13:15 - 14:30) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Rocca
Yoga75 (13:15 - 14:30) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 4
14:00
BodyPump (14:00 - 15:00) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca
BodyPump (14:00 - 15:00) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 16
Beebide ujumine 3-11 kuud (14:10 - 14:55) Kristi Meikar Lastebassein Rocca
Beebide ujumine 3-11 kuud (14:10 - 14:55) Kristi Meikar Lastebassein Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 3
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (14:30 - 18:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (14:30 - 18:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Väikelaste ujumine 1-2 aasat (14:55 - 15:40) Kristi Meikar Lastebassein Rocca
Väikelaste ujumine 1-2 aasat (14:55 - 15:40) Kristi Meikar Lastebassein Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 6
Kõht selg tuhar45 (14:15 - 15:00) Mirjam Mäesalu Stuudio 2 Rocca
Kõht selg tuhar45 (14:15 - 15:00) Mirjam Mäesalu Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 28
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (14:30 - 18:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (14:30 - 18:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (14:30 - 18:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (14:30 - 18:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Yoga (14:00 - 15:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Rocca
Yoga (14:00 - 15:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 8
Sports60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (14:30 - 18:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (14:30 - 18:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (14:30 - 18:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (14:30 - 18:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Yoga (14:00 - 15:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Rocca
Yoga (14:00 - 15:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 6
Fatburn60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0
15:00
SHOWTANTS II (9-12a) (15:00 - 16:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS II (9-12a) (15:00 - 16:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
Laste üldfüüsiline ettevalmistus (15:00 - 15:45) Dana Kadanik Stuudio 1 Rocca
Laste üldfüüsiline ettevalmistus (15:00 - 15:45) Dana Kadanik Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Laste üldfüüsiline treening (15:00 - 15:45) Helena Thalson Stuudio 1 Rocca
Laste üldfüüsiline treening (15:00 - 15:45) Helena Thalson Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
SHOWTANTS I (7-10a) (15:30 - 16:30) Mirjam Rõõmussaar Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS I (7-10a) (15:30 - 16:30) Mirjam Rõõmussaar Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Rocca
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 3
Laste üldfüüsiline ettevalmistus (15:00 - 15:45) Dana Kadanik Stuudio 1 Rocca
Laste üldfüüsiline ettevalmistus (15:00 - 15:45) Dana Kadanik Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Laste üldfüüsiline treening (15:00 - 15:45) Helena Thalson Stuudio 1 Rocca
Laste üldfüüsiline treening (15:00 - 15:45) Helena Thalson Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
FitBox (15:00 - 16:00) Hedi Haug Stuudio 2 Rocca
FitBox (15:00 - 16:00) Hedi Haug Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 6
16:00
MyFitness Noortetreening (12-15a) (16:00 - 17:00) Marje Randver Stuudio 1 Rocca
MyFitness Noortetreening (12-15a) (16:00 - 17:00) Marje Randver Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 2
SHOWTANTS JUUNIORID III (13-16a) (16:00 - 17:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS JUUNIORID III (13-16a) (16:00 - 17:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
Laste ujumistreeningud (väike bassein broneeritud) (16:30 - 18:15) Ave-Riin Sepp Lastebassein Rocca
Laste ujumistreeningud (väike bassein broneeritud) (16:30 - 18:15) Ave-Riin Sepp Lastebassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
SHOWTANTS IV (13-16a) (16:30 - 17:30) Mirjam Rõõmussaar Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS IV (13-16a) (16:30 - 17:30) Mirjam Rõõmussaar Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
Sports60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0
Laste ujumistreeningud (väike bassein broneeritud) (16:30 - 18:15) Ave-Riin Sepp Lastebassein Rocca
Laste ujumistreeningud (väike bassein broneeritud) (16:30 - 18:15) Ave-Riin Sepp Lastebassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Interval20 (16:30 - 16:50) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval20 (16:30 - 16:50) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0
Cardio sculpt (16:00 - 16:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca
Cardio sculpt (16:00 - 16:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 8
Cardio40 (16:30 - 17:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio40 (16:30 - 17:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0
17:00
Kõht selg tuhar45 (17:25 - 18:10) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (17:25 - 18:10) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 15
Laste ujumistreeningud (väike bassein broneeritud) (17:30 - 18:15) Laura Rein Lastebassein Rocca
Laste ujumistreeningud (väike bassein broneeritud) (17:30 - 18:15) Laura Rein Lastebassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Bosu (17:00 - 17:45) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca
Bosu (17:00 - 17:45) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 14
BodyBalance (17:30 - 18:30) Talis Ponna Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (17:30 - 18:30) Talis Ponna Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 8
CrossTraining (17:15 - 18:15) Kadri Saar Jõusaal Rocca
CrossTraining (17:15 - 18:15) Kadri Saar Jõusaal Rocca  
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 13
Cardio sculpt (17:45 - 18:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca
Cardio sculpt (17:45 - 18:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 7
Kõht selg tuhar45 (17:15 - 18:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (17:15 - 18:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 11
Kõht selg tuhar45 (17:00 - 17:45) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Rocca
Kõht selg tuhar45 (17:00 - 17:45) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 14
Cardio sculpt (17:50 - 18:35) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Rocca
Cardio sculpt (17:50 - 18:35) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 15
BodyBalance (17:15 - 18:15) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (17:15 - 18:15) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 3
18:00
MyFit abs (18:00 - 18:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
MyFit abs (18:00 - 18:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 9
BodyPump (18:15 - 19:15) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca
BodyPump (18:15 - 19:15) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 15
Interval45 (18:15 - 19:00) Rainer Rebane Spinning Rocca
Interval45 (18:15 - 19:00) Rainer Rebane Spinning Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 10
BodyBalance (18:30 - 19:15) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (18:30 - 19:15) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 10
AquaMix (18:40 - 19:30) Elliko Väljur Bassein Rocca
AquaMix (18:40 - 19:30) Elliko Väljur Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 12
Kõht selg tuhar45 (18:00 - 18:45) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (18:00 - 18:45) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 16
MyFit abs (18:40 - 19:10) Talis Ponna Stuudio 2 Rocca
MyFit abs (18:40 - 19:10) Talis Ponna Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 5
AquaMix (18:40 - 19:30) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (18:40 - 19:30) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 18
Järgmine treening 08.07! Interval45 (18:00 - 18:45) Spinning Rocca
Järgmine treening 08.07! Interval45 (18:00 - 18:45) Spinning Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Kõht selg tuhar45 (18:40 - 19:25) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (18:40 - 19:25) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 15
BodyBalance (18:45 - 19:45) Kadi Pärloja Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (18:45 - 19:45) Kadi Pärloja Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 10
Cardio arms (18:15 - 18:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca
Cardio arms (18:15 - 18:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 1
FitBox (18:30 - 19:30) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
FitBox (18:30 - 19:30) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 17
AquaToning (18:40 - 19:30) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaToning (18:40 - 19:30) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 8
Brazil butt lift45 (18:45 - 19:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca
Brazil butt lift45 (18:45 - 19:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 22
BodyCombat (18:00 - 19:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyCombat (18:00 - 19:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 6
StrongBody (18:00 - 19:00) Raymo Korkma Jõusaal Rocca
StrongBody (18:00 - 19:00) Raymo Korkma Jõusaal Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 17
BodyJam (18:00 - 19:00) Tatjana Sokolova Stuudio 1 Rocca
BodyJam (18:00 - 19:00) Tatjana Sokolova Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 15
AquaToning (18:00 - 18:50) Kerstin Hulkko Bassein Rocca
AquaToning (18:00 - 18:50) Kerstin Hulkko Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 22
19:00
Step (19:20 - 20:20) Rainer Rebane Stuudio 1 Rocca
Step (19:20 - 20:20) Rainer Rebane Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 17
TaiBox (19:30 - 20:30) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
TaiBox (19:30 - 20:30) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 21
BodyPump (19:00 - 20:00) Sergei Tenson Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:00 - 20:00) Sergei Tenson Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 12
Interval45 (19:00 - 19:45) Mari-Liis Ilves Spinning Rocca
Interval45 (19:00 - 19:45) Mari-Liis Ilves Spinning Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 10
BodyPump (19:30 - 20:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:30 - 20:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 19
Yoga (19:35 - 20:35) Inge Nelk Stuudio 2 Rocca
Yoga (19:35 - 20:35) Inge Nelk Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 16
BodyPump (19:35 - 20:35) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:35 - 20:35) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 22
BodyPump (19:00 - 20:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:00 - 20:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 11
BodyPump (19:00 - 20:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:00 - 20:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 17
20:00
MyFit body (20:20 - 21:10) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca
MyFit body (20:20 - 21:10) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 17
BodyCombat (20:00 - 21:00) Maria Helena Vallikivi Stuudio 1 Rocca
BodyCombat (20:00 - 21:00) Maria Helena Vallikivi Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 7
FitBox (20:00 - 21:00) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
FitBox (20:00 - 21:00) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 19
Interval60 (20:30 - 21:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval60 (20:30 - 21:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0
MyFit abs (20:35 - 21:05) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca
MyFit abs (20:35 - 21:05) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 13
21:00
BodyPump (21:30 - 22:30) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca
BodyPump (21:30 - 22:30) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 16

Закрыть

Новостная рассылка

Если вы хотите всегда быть в курсе новостей, подпишитесь на нашу рассылку.

Если Вы желаете отказаться от новостной рассылки MyFitness, а также от предложений MyFitness и партнеров MyFitness, отправьте письмо соответствующего содержания по адресу unsubscribe@myfitness.ee

Закрыть

Забыли пароль?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?