MyFitness

Время Понедельник 21.05.2018 Bторник 22.05.2018 Cреда 23.05.2018 Четверг 24.05.2018 Пятница 25.05.2018 Cуббота 26.05.2018 Boскресенье 27.05.2018
07:00
LASTETREENINGUD (1 RADA SUUR BASSEIN BRONEERITD) (07:00 - 07:45) Vello Liivamägi Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (1 RADA SUUR BASSEIN BRONEERITD) (07:00 - 07:45) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Ringtreening (07:15 - 08:00) Robert Grossmann Jõusaal Rocca
Ringtreening (07:15 - 08:00) Robert Grossmann Jõusaal Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 5
Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 1
BodyBalance (07:30 - 08:30) Kadi Pärloja Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (07:30 - 08:30) Kadi Pärloja Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 1
Ringtreening (07:30 - 08:30) Diana Mogiš Jõusaal Rocca
Ringtreening (07:30 - 08:30) Diana Mogiš Jõusaal Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 3
LASTETREENINGUD (1 RADA SUUR BASSEIN BRONEERITUD) (07:00 - 07:45) Vello Liivamägi Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (1 RADA SUUR BASSEIN BRONEERITUD) (07:00 - 07:45) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
BodyPump30+MyFit abs (07:30 - 08:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca
BodyPump30+MyFit abs (07:30 - 08:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 5
BodyPump (07:15 - 08:15) Julia Zamatajeva Stuudio 1 Rocca
BodyPump (07:15 - 08:15) Julia Zamatajeva Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 1
Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
Ringtreening (07:30 - 08:30) Diana Mogiš Jõusaal Rocca
Ringtreening (07:30 - 08:30) Diana Mogiš Jõusaal Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 1
LASTETREENINGUD (1 RADA SUUR BASSEIN BRONEERITUD) (07:00 - 07:45) Vello Liivamägi Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (1 RADA SUUR BASSEIN BRONEERITUD) (07:00 - 07:45) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
MyTabata (07:30 - 08:15) Meeme Männiste Spinning Rocca
MyTabata (07:30 - 08:15) Meeme Männiste Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
08:00
Jõusaalis valvetreener (08:00 - 08:30) Robert Grossmann Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (08:00 - 08:30) Robert Grossmann Jõusaal Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
AquaMix (08:00 - 08:50) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaMix (08:00 - 08:50) Marika Kütt Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 12
AquaMix (08:30 - 09:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (08:30 - 09:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 8
AquaMix (08:15 - 09:05) Tatjana Beljajeva Bassein Rocca
AquaMix (08:15 - 09:05) Tatjana Beljajeva Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 4
AquaMix (08:15 - 09:05) Elliko Väljur Bassein Rocca
AquaMix (08:15 - 09:05) Elliko Väljur Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 3
Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
Jõusaali ABC (08:30 - 09:30) Diana Mogiš Jõusaal Rocca
Jõusaali ABC (08:30 - 09:30) Diana Mogiš Jõusaal Rocca  
Всего мест: 8 Зарегистрированный: 0
AquaMix (08:30 - 09:20) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaMix (08:30 - 09:20) Marika Kütt Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 7
Jõusaali ABC (08:45 - 09:30) Aili Saar Jõusaal Rocca
Jõusaali ABC (08:45 - 09:30) Aili Saar Jõusaal Rocca  
Всего мест: 8 Зарегистрированный: 0
09:00
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 11
Jõusaali ABC (09:15 - 10:00) Indrek Viska Jõusaal Rocca
Jõusaali ABC (09:15 - 10:00) Indrek Viska Jõusaal Rocca  
Всего мест: 8 Зарегистрированный: 0
MyFit body (09:00 - 10:00) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca
MyFit body (09:00 - 10:00) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 4
AquaToning (09:30 - 10:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaToning (09:30 - 10:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 8
BodyPump30+MyFit abs (09:30 - 10:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyPump30+MyFit abs (09:30 - 10:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 4
AquaMix (09:10 - 10:00) Tatjana Beljajeva Bassein Rocca
AquaMix (09:10 - 10:00) Tatjana Beljajeva Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 4
BodyBalance (09:25 - 10:25) Ethel Igatt Stuudio 1 Rocca
BodyBalance (09:25 - 10:25) Ethel Igatt Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 3
Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 1
AquaMix (09:30 - 10:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (09:30 - 10:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 2
UUS! Suveks vormi treeninggrupp! (09:00 - 10:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca
UUS! Suveks vormi treeninggrupp! (09:00 - 10:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 0 3 treeningut nädalas, mis aitavad hea vormiga suvele vastu minna ning MyFitnessi toitumisnõustaja Katriina Maidla poolt koostatud nädala toitumiskava, sest trenn ja toitumine käivad käsikäes! Pakume spets treeninguid 3x nädalas, et jaanipäeval suvele vastu minna kindlamalt ning parema vormiga. Lisaks saab iga osaleja toitumiskava, mis toetab treeninguid.
Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
Beebide ujumine 6-12 kuud (09:20 - 10:05) Kristi Meikar Bassein Rocca
Beebide ujumine 6-12 kuud (09:20 - 10:05) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 3
AquaMix (09:15 - 10:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (09:15 - 10:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 13
Laste üldfüüsiline ettevalmistus (XII, XIII) (09:30 - 10:30) Mart Mandel Jõusaal Rocca
Laste üldfüüsiline ettevalmistus (XII, XIII) (09:30 - 10:30) Mart Mandel Jõusaal Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 2 Rocca
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 6
AquaMix (09:30 - 10:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (09:30 - 10:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 25
10:00
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 6
Jõusaalis valvetreener (10:00 - 10:30) Indrek Viska Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (10:00 - 10:30) Indrek Viska Jõusaal Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Siret Sulaoja Bassein Rocca
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Siret Sulaoja Bassein Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 9
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 16
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:00 - 10:45) Tiina Möll Bassein Rocca
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:00 - 10:45) Tiina Möll Bassein Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 10
Väikelaste võimlemine 2-3 aastat (10:00 - 11:00) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 2-3 aastat (10:00 - 11:00) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 1
Ringtreening (inglise keeles) (10:30 - 11:30) Bryan Romano Farani Jõusaal Rocca
Ringtreening (inglise keeles) (10:30 - 11:30) Bryan Romano Farani Jõusaal Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 0
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 4
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 1
Kõht selg tuhar45 (10:05 - 10:50) Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (10:05 - 10:50) Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 7
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:05 - 10:50) Kristi Meikar Bassein Rocca
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:05 - 10:50) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 13
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 9
Beebide ujumine 3-6 kuud (10:50 - 11:35) Kristi Meikar Bassein Rocca
Beebide ujumine 3-6 kuud (10:50 - 11:35) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 5
Cardio60 (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
AquaToning (10:10 - 11:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaToning (10:10 - 11:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 16
BodyAttack (10:20 - 11:20) Meike Tomp Stuudio 1 Rocca
BodyAttack (10:20 - 11:20) Meike Tomp Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 3
Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
11:00
Beebifitness 6-12 kuud (käputamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 6-12 kuud (käputamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12
Väikelaste ujumine 2-4 aastat (11:00 - 11:45) Siret Sulaoja Bassein Rocca
Väikelaste ujumine 2-4 aastat (11:00 - 11:45) Siret Sulaoja Bassein Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 5
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 22
Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (11:45 - 12:30) Siret Sulaoja Bassein Rocca
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (11:45 - 12:30) Siret Sulaoja Bassein Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 9
Zumba (11:00 - 12:00) Triin Pärn Stuudio 1 Rocca
Zumba (11:00 - 12:00) Triin Pärn Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 2
Pilates (11:30 - 12:30) Tanja Vaher Stuudio 2 Rocca
Pilates (11:30 - 12:30) Tanja Vaher Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 1
MyFit body (11:00 - 12:00) Katriina Maidla Stuudio 1 Rocca
MyFit body (11:00 - 12:00) Katriina Maidla Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 1
Beebifitness 6-12 kuud (käputamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 6-12 kuud (käputamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 13
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:00 - 11:45) Tiina Möll Bassein Rocca
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:00 - 11:45) Tiina Möll Bassein Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 2
Jõusaali ABC (inglise keeles) (11:30 - 12:30) Bryan Romano Farani Jõusaal Rocca
Jõusaali ABC (inglise keeles) (11:30 - 12:30) Bryan Romano Farani Jõusaal Rocca  
Всего мест: 8 Зарегистрированный: 0
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (11:45 - 12:30) Tiina Möll Bassein Rocca
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (11:45 - 12:30) Tiina Möll Bassein Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 1
BodyAttack (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyAttack (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 1
Ringtreening (11:00 - 12:00) Roman Gritsanjuk Jõusaal Rocca
Ringtreening (11:00 - 12:00) Roman Gritsanjuk Jõusaal Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 0
Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
bodyART (11:00 - 12:00) Merrit Helistve Stuudio 1 Rocca
bodyART (11:00 - 12:00) Merrit Helistve Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 1
LASTETREENINGUD (2 RADA BRONEERITUD) (11:00 - 12:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (2 RADA BRONEERITUD) (11:00 - 12:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
BodyPump (11:25 - 12:25) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca
BodyPump (11:25 - 12:25) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 2
MyFit body (11:30 - 12:30) Miko Lilleorg Stuudio 2 Rocca
MyFit body (11:30 - 12:30) Miko Lilleorg Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 4
Sports40 (11:00 - 11:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports40 (11:00 - 11:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
BodyPump (11:30 - 12:30) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca
BodyPump (11:30 - 12:30) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 4
12:00
Beebifitness 2-6 kuud (roomamisest käputamiseni) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 2-6 kuud (roomamisest käputamiseni) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 4
Bosu (12:00 - 13:00) Veronika Granjova Stuudio 1 Rocca
Bosu (12:00 - 13:00) Veronika Granjova Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 10
AquaBox (12:40 - 13:30) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaBox (12:40 - 13:30) Marika Kütt Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 9
BodyPump (12:00 - 13:00) Loora Salurand Stuudio 1 Rocca
BodyPump (12:00 - 13:00) Loora Salurand Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 4
Beebifitness 2-6 kuud (roomamisest käputamiseni) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 2-6 kuud (roomamisest käputamiseni) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 3
MyTabata (12:00 - 12:45) Meeme Männiste Spinning Rocca
MyTabata (12:00 - 12:45) Meeme Männiste Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 2
Fatburn60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
BodyPump (12:15 - 13:15) Rein Kahro Stuudio 1 Rocca
BodyPump (12:15 - 13:15) Rein Kahro Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 4
Interval60 (12:30 - 13:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval60 (12:30 - 13:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
LASTETREENINGUD (LASTEBASSEIN JA 2 RADA SUUR BASSEIN BRONEERITUD) (12:00 - 13:30) Irina Olmre Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (LASTEBASSEIN JA 2 RADA SUUR BASSEIN BRONEERITUD) (12:00 - 13:30) Irina Olmre Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Cardio60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
Bosu (12:35 - 13:35) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca
Bosu (12:35 - 13:35) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 2
13:00
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 3
AquaMix (13:00 - 13:50) Jelena Tepp Bassein Rocca
AquaMix (13:00 - 13:50) Jelena Tepp Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 4
AquaBox (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaBox (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 3
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Anne Hanni Stuudio 2 Rocca
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Anne Hanni Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 1
Cardio60 (13:15 - 14:15) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (13:15 - 14:15) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
FitBox (13:00 - 14:00) Hedi Haug Stuudio 2 Rocca
FitBox (13:00 - 14:00) Hedi Haug Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 26 Зарегистрированный: 2
AquaMix (13:00 - 13:50) Jelena Tepp Bassein Rocca
AquaMix (13:00 - 13:50) Jelena Tepp Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 5
Yoga75 (13:15 - 14:30) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Rocca
Yoga75 (13:15 - 14:30) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 2
MyFit abs (13:35 - 14:05) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca
MyFit abs (13:35 - 14:05) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
14:00
BodyPump (14:00 - 15:00) Julia Zamatajeva Stuudio 1 Rocca
BodyPump (14:00 - 15:00) Julia Zamatajeva Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 7
LASTETREENINGUD (3 RADA BRONEERITUD) (14:30 - 18:00) Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (3 RADA BRONEERITUD) (14:30 - 18:00) Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Kõht selg tuhar45 (14:15 - 15:00) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca
Kõht selg tuhar45 (14:15 - 15:00) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
LASTETREENINGUD (3 RADA BRONEERITUD) (14:30 - 18:00) Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (3 RADA BRONEERITUD) (14:30 - 18:00) Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
MyBeat (14:15 - 15:00) Monika Aarniste Stuudio 1 Rocca
MyBeat (14:15 - 15:00) Monika Aarniste Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 1
LASTETREENINGUD (3 RADA BRONEERITUD) (14:30 - 18:00) Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (3 RADA BRONEERITUD) (14:30 - 18:00) Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Yoga (14:00 - 15:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Rocca
Yoga (14:00 - 15:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 2
Sports60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
LASTETREENINGUD (3 RADA BRONEERITUD) (14:30 - 18:00) Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (3 RADA BRONEERITUD) (14:30 - 18:00) Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Sports40 (14:00 - 14:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports40 (14:00 - 14:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
LASTETREENINGUD (3 RADA SUUR BASSEIN BRONEERITUD) ja kell 16.30-18.00 LASTEBASSEIN BRONEERITUD (14:30 - 18:00) Bassein Rocca
LASTETREENINGUD (3 RADA SUUR BASSEIN BRONEERITUD) ja kell 16.30-18.00 LASTEBASSEIN BRONEERITUD (14:30 - 18:00) Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Zumba (14:00 - 15:00) Ene Ottokar Stuudio 1 Rocca
Zumba (14:00 - 15:00) Ene Ottokar Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 1
Yoga (14:30 - 15:30) Kadi Reintam Stuudio 2 Rocca
Yoga (14:30 - 15:30) Kadi Reintam Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
Fatburn60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
15:00
SHOWTANTS II (9-12a) (15:00 - 16:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS II (9-12a) (15:00 - 16:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
SHOWTANTS I (7-10a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS I (7-10a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
SHOWTANTS II (9-12a) (15:00 - 16:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS II (9-12a) (15:00 - 16:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
SHOWTANTS I (7-10a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS I (7-10a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
SHOWTANTS I ja II (7-10a ja 9-12a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 1 Rocca
SHOWTANTS I ja II (7-10a ja 9-12a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
AquaBox (15:45 - 16:35) Kerstin Hulkko Bassein Rocca
AquaBox (15:45 - 16:35) Kerstin Hulkko Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 2
16:00
SHOWTANTS JUUNIORID III (13-16a) (16:00 - 17:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS JUUNIORID III (13-16a) (16:00 - 17:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
SHOWTANTS IV (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS IV (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
SHOWTANTS III (13-16a) (16:00 - 17:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS III (13-16a) (16:00 - 17:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
BodyPump (16:00 - 17:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca
BodyPump (16:00 - 17:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 0
Sports60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
SHOWTANTS IV (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS IV (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
Interval20 (16:30 - 16:50) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval20 (16:30 - 16:50) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
Bosu30+MyFit abs (16:45 - 17:45) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca
Bosu30+MyFit abs (16:45 - 17:45) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 0
Cardio60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
BodyPump (16:00 - 17:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyPump (16:00 - 17:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 0
FitBox (16:30 - 17:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
FitBox (16:30 - 17:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 13 Зарегистрированный: 1
SHOWTANTS III ja IV (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 1 Rocca
SHOWTANTS III ja IV (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
Cardio40 (16:30 - 17:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio40 (16:30 - 17:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
AquaToning (16:45 - 17:35) Kerstin Hulkko Bassein Rocca
AquaToning (16:45 - 17:35) Kerstin Hulkko Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 2
17:00
BodyCombat40 (17:30 - 18:10) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca
BodyCombat40 (17:30 - 18:10) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 4
Jõusaalis valvetreener 17.30-18.00 (17:30 - 18:00) Indrek Viska Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener 17.30-18.00 (17:30 - 18:00) Indrek Viska Jõusaal Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Kõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca
Kõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 22
Bosu (17:00 - 18:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca
Bosu (17:00 - 18:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 4
Ringtreening (17:30 - 18:15) Robert Grossmann Jõusaal Rocca
Ringtreening (17:30 - 18:15) Robert Grossmann Jõusaal Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 7
BodyBalance (17:30 - 18:30) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (17:30 - 18:30) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 2
Järgmine treening 30.05! GRIT Strength (17:15 - 17:45) Stuudio 1 Rocca
Järgmine treening 30.05! GRIT Strength (17:15 - 17:45) Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
MyFit body (17:30 - 18:30) Mirjam Mäesalu Stuudio 2 Rocca
MyFit body (17:30 - 18:30) Mirjam Mäesalu Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 4
Step (17:45 - 18:45) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Rocca
Step (17:45 - 18:45) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 1
Kõht selg tuhar45 (17:00 - 17:45) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (17:00 - 17:45) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 2
MyBeat (17:30 - 18:15) Talis Ponna Stuudio 2 Rocca
MyBeat (17:30 - 18:15) Talis Ponna Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 0
BodyBalance (17:30 - 18:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (17:30 - 18:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
18:00
BodyPump (18:15 - 19:15) Rein Kahro Stuudio 1 Rocca
BodyPump (18:15 - 19:15) Rein Kahro Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 24
Interval45 (18:15 - 19:00) Rainer Rebane Spinning Rocca
Interval45 (18:15 - 19:00) Rainer Rebane Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 4
BodyAttack (18:30 - 19:30) Keiu Pirnpuu Stuudio 2 Rocca
BodyAttack (18:30 - 19:30) Keiu Pirnpuu Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 8
AquaMix (18:40 - 19:30) Elliko Väljur Bassein Rocca
AquaMix (18:40 - 19:30) Elliko Väljur Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 15
Kõht selg tuhar45 (18:00 - 18:45) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (18:00 - 18:45) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 9
Laste üldfüüsiline treening (III) (18:15 - 19:00) Mart Mandel Jõusaal Rocca
Laste üldfüüsiline treening (III) (18:15 - 19:00) Mart Mandel Jõusaal Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Zumba (18:30 - 19:30) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca
Zumba (18:30 - 19:30) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 8
AquaMix (18:40 - 19:30) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (18:40 - 19:30) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 6
FitBox (18:00 - 19:00) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
FitBox (18:00 - 19:00) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 26 Зарегистрированный: 7
BodyJam (18:00 - 19:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca
BodyJam (18:00 - 19:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 3
Ringtreening (18:30 - 19:30) Darola Kruusik Jõusaal Rocca
Ringtreening (18:30 - 19:30) Darola Kruusik Jõusaal Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 3
AquaInterval (18:40 - 19:30) Marta Kask Bassein Rocca
AquaInterval (18:40 - 19:30) Marta Kask Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 3
18.15-19.00 Laste üldfüüsiline treening (IX/X) (18:15 - 19:00) Mart Mandel Jõusaal Rocca
18.15-19.00 Laste üldfüüsiline treening (IX/X) (18:15 - 19:00) Mart Mandel Jõusaal Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
FitBox (18:30 - 19:30) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
FitBox (18:30 - 19:30) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 26 Зарегистрированный: 2
AquaToning (18:40 - 19:30) Elliko Väljur Bassein Rocca
AquaToning (18:40 - 19:30) Elliko Väljur Bassein Rocca  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 13
Brazil butt lift45 (18:45 - 19:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca
Brazil butt lift45 (18:45 - 19:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 7
BodyCombat (18:00 - 19:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyCombat (18:00 - 19:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 1
BodyBalance (18:15 - 19:15) Talis Ponna Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (18:15 - 19:15) Talis Ponna Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
Interval45 (18:00 - 18:45) Kerstin Hulkko Spinning Rocca
Interval45 (18:00 - 18:45) Kerstin Hulkko Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
BodyJam (18:00 - 19:00) Ketri Künnapas Stuudio 1 Rocca
BodyJam (18:00 - 19:00) Ketri Künnapas Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 0
MyFit abs (18:30 - 19:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
MyFit abs (18:30 - 19:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
19:00
Jõusaali ABC (19:15 - 20:00) Indrek Viska Jõusaal Rocca
Jõusaali ABC (19:15 - 20:00) Indrek Viska Jõusaal Rocca  
Всего мест: 8 Зарегистрированный: 0
Step (19:20 - 20:20) Rainer Rebane Stuudio 1 Rocca
Step (19:20 - 20:20) Rainer Rebane Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 19
BodyBalance45min (19:30 - 20:15) Triin Tõnts Stuudio 2 Rocca
BodyBalance45min (19:30 - 20:15) Triin Tõnts Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 13
UJUMISKURSUSED TÄISKASVANUD ALGAJATELE 9/12 treening (19:30 - 20:30) Lauri Pakkas Bassein Rocca
UJUMISKURSUSED TÄISKASVANUD ALGAJATELE 9/12 treening (19:30 - 20:30) Lauri Pakkas Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
BodyPump (19:00 - 20:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:00 - 20:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 9
Interval45 (19:00 - 19:45) Mari-Liis Ilves Spinning Rocca
Interval45 (19:00 - 19:45) Mari-Liis Ilves Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 1
MyFit abs (19:30 - 20:00) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca
MyFit abs (19:30 - 20:00) Ene Ottokar Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 2
MyFit abs (19:00 - 19:30) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
MyFit abs (19:00 - 19:30) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
BodyBalance (19:00 - 20:00) Kadi Pärloja Stuudio 1 Rocca
BodyBalance (19:00 - 20:00) Kadi Pärloja Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 4
Jõusaali ABC (inglise keeles) (19:30 - 20:30) Bryan Romano Farani Jõusaal Rocca
Jõusaali ABC (inglise keeles) (19:30 - 20:30) Bryan Romano Farani Jõusaal Rocca  
Всего мест: 8 Зарегистрированный: 0
UJUMISKURSUSED TÄISKASVANUD ALGAJATELE 10/12 treening (19:30 - 20:30) Lauri Pakkas Bassein Rocca
UJUMISKURSUSED TÄISKASVANUD ALGAJATELE 10/12 treening (19:30 - 20:30) Lauri Pakkas Bassein Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Ringtreening (inglise keeles) (19:00 - 20:00) Bryan Romano Farani Jõusaal Rocca
Ringtreening (inglise keeles) (19:00 - 20:00) Bryan Romano Farani Jõusaal Rocca  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 1
Yoga (19:30 - 20:30) Inge Nelk Stuudio 2 Rocca
Yoga (19:30 - 20:30) Inge Nelk Stuudio 2 Rocca  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 1
BodyPump (19:35 - 20:35) Egle Hanson Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:35 - 20:35) Egle Hanson Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 3
BodyPump (19:00 - 20:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:00 - 20:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 0
Sports60 (19:00 - 20:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports60 (19:00 - 20:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
BodyPump (19:00 - 20:00) Rein Kahro Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:00 - 20:00) Rein Kahro Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 4
20:00
Jõusaalis valvetreener (20:00 - 20:30) Indrek Viska Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (20:00 - 20:30) Indrek Viska Jõusaal Rocca  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
MyFit body (20:20 - 21:20) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca
MyFit body (20:20 - 21:20) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 17
BodyCombat (20:00 - 21:00) Eva-Liisa Tamm Stuudio 1 Rocca
BodyCombat (20:00 - 21:00) Eva-Liisa Tamm Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 4
BodyPump (20:05 - 21:05) Martin Ots Stuudio 1 Rocca
BodyPump (20:05 - 21:05) Martin Ots Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 1
Interval60 (20:30 - 21:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval60 (20:30 - 21:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Всего мест: 29 Зарегистрированный: 0
Jõusaali ABC (inglise keeles) (20:00 - 21:00) Bryan Romano Farani Jõusaal Rocca
Jõusaali ABC (inglise keeles) (20:00 - 21:00) Bryan Romano Farani Jõusaal Rocca  
Всего мест: 8 Зарегистрированный: 0
MyFit abs (20:35 - 21:05) Egle Hanson Stuudio 1 Rocca
MyFit abs (20:35 - 21:05) Egle Hanson Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 0
21:00
BodyPump (21:30 - 22:30) Sergei Tenson Stuudio 1 Rocca
BodyPump (21:30 - 22:30) Sergei Tenson Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 12
BodyPump (21:30 - 22:30) Julia Zamatajeva Stuudio 1 Rocca
BodyPump (21:30 - 22:30) Julia Zamatajeva Stuudio 1 Rocca  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 0

Закрыть

Новостная рассылка

Если вы хотите всегда быть в курсе новостей, подпишитесь на нашу рассылку.

Закрыть

Забыли пароль?