MyFitness

 • 15jaanuar

  MyFitness Rocca al Mare klubi uueneb!

  Eesmärgiga pakkuda tulevikus veelgi parimaid treeningelamusi teeme oma klubis jooksvalt uuendusi. Palume oma headelt klubiliikmetelt kannatlikku meelt ja mõistvat suhtumist!

 • Saame sõpradeks!

  Oled meie klubiliige? Tahad olla kursis klubis toimuvaga? Hakka MyFitness Rocca al Mare Facebooki lehel meie sõbraks, otsi üles samasisuline postitus, jaga ja võida tasuta treeninguid!

 • 14jaanuar

  Killer Workout Wednesday

  Tule osale Killer Workout Wednesday-l! Alustame uue igakuise võistlussarjaga, kus hakkame läbi viima erinevaid Killer Workout Wednesday üritusi, mille raames on sul võimalik end proovile panna erinevatel seadmetel ja aladel! Iga kuu uued klubid ja ülesanded!

 • 9jaanuar

  Ujumiskursused MyFitness Rocca al Mares

  Ujumine on eluks vajalik oskus ja ujuma õppida pole kunagi liiga hilja! MyFitness Rocca al Mare pakub alates 22.jaanuarist ujumisõpet täiskasvanutele. Kursused on 12-korralised, üks treeningtund kestab 60 minutit. Kursustel keskendume krooli- ja seliliujumisele.

 • 6jaanuar

  MyGOAL Challenge! 15 trenni = kingitus!

  Pühendu eesmärgile! Uus aasta on hea aeg, et seada oma treeningeesmärk või eesmärgid ja neile pühenduda. MyFitness aitab kaasa! Kutsume Sind osalema digitaalses templimängus MyGOAL Challenge, kus pead läbima vähemalt 15 meie poolt ette valitud treeningut, et saada klubist üllatuskingitus!

 • 19detsember

  Sile Silk ujumisvõistluste tulemusd

  13.detsembril 2019a toimusid MyFitness Rocca al Mares klubisisesed ujumisvõistlused Sile Silk. Vaata tulemusi: Sile Silk 13.12.2019 tulemused.

 • 15detsember

  MyFitness Rocca al Mare lastebassei lastebassein suletud

  MyFitness Rocca al Mare lastebassein tehnilistel põhjustel suletud (15.12 kuni probleemi likvideerimiseni, tegeleme selle lahendamisega). Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!

 • 10detsember

  24. detsembril on MyFitness Rocca al Mare ujula, pesuruumid ja lastetuba SULETUD

  24.-25.12 toimub MyFitness Rocca al Mare pesuruumides värskendusremont, mistõttu on ujula ja pesuruumid 24.12 külastajatele SULETUD. Jõusaal on avatud ja rühmatreeningud toimuvad, riietusruume saab kasutada kuid pesemisvõimalus klubis puudub.

 • 9detsember

  Alustasime koostööd Eesti Koolispordi Liiduga

  Eesti Koolispordi Liit ja Baltikumi suurim spordiklubidekett MyFitness lansseerisid omavahelise koostöö, mille raames saavad edaspidi kõik Vabariigi õpetajad MyFitness spordiklubides soodustingimustel treenida.

 • 28november

  Ujumisvõistlused Sile Silk 2019

  Reedel, 13.detsembril kell 16.00-20.30 toimuvad MyFitness Rocca al Mare ujulas klubisisesed UJUMISVÕISTLUSED Sile Silk 2019, kuhu on oodatud osalema kõik MyFitnessi klubiliikmetest  ujumissõbrad. Tule pane ennast proovile! Registreerida saab klubis kohapeal kuni 13.detsembrini (k.a). Võistlustel osalemise tasu 7 €.  

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?