MyFitness

 • 22september

  Hooandja.ee projekt: aita Downi sündroomiga ujuja Maria Rein INAS`e maailmameistrivõistlustele!

  Maria on järjekindel ja töökas õpilane. Ta ei jäta trennis kedagi külmaks, trennis teda armastatakse ja oodatakse. Maria on väga tundlik, habras ja siiras. Maria kallistab tihti. Ta armastab nalja ja naeru ja peale treeningut preemiaks śhokolaadikommi. Võib öelda, et ujumine on Maria elu mõte, sest tänu sellele saab ta tunda ennast täisväärtusliku ja aktiivse inimesena.

 • 19september

  Spordinädalal saad osa võtta START treeningutest!

  Kas Sa tahaksid alustada füüsiliselt aktiivsema elustiiliga - käia trennides või liituda spordiklubiga, kuid keskkond tundub Sinu jaoks võõras ja hirmuäratav? Tule tutvu alustajatele suunatud START treeningutega 23. - 30 .09 kõikides MyFitness spordiklubides!

 • 18september

  Ujumiskursused täiskasvanud algajatele

  3. oktoobril 2017 alustame täiskasvanute ujumiskursusega algajatele. Registreeri ennast kursustele juba täna! Ujumine annab hea koormuse kõikidele peamistele lihasgruppidele ja on heaks vahelduseks tavapärastele jõusaali- ja rühmatreeningutele. See on eluks vajalik oskus ja ujuma õppida pole kunagi liiga hilja.

 • 7september

  MyFitness Rocca al Mare 9. sünnipäev!

  Ootame Sind neljapäeval, 07.09 sünnipäevale! Tule tähista koos meiega sportlikku päeva, millele lisavad vürtsi challenge treeningud, võistlused, erinevad üllatused koostööpartneritelt ja loomulikult suurepärased pakkumised uutele trennisõpradele!  

 • 6september

  Vasta küsimustele ning võida magusaid auhindu!

  MyFitness ja Nike soovivad teada rohkem Sinu treeningharjumuste kohta, et ka tulevikus just Sulle sobivaid parimaid valikuid pakkuda. Vasta küsimustele ning võida magusaid auhindu!

 • 31august

  Uus hooaeg – lahtiolekuaegade muudatused!

  Alates esimesest septembrist liigume talviste lahtiolekuaegade juurde.

 • 28august

  MyFitness Rocca al Mare mängutuba laieneb!

  Seoses laienduse ehitamisega on MyFitness Rocca al Mare MÄNGUTUBA ajavahemikul 29.08-03.09 SULETUD.

 • 25august

  Kutse MyFitness Lasnamäe Linnamäe avamisele

  Ootame Sind MyFitness Lasnamäe Linnamäe spordikubi avamisele teisipäeval, 29. augustil kell 14.00 aadressil Linnamäe tee 3.

 • 21august

  August on paketivahetuskuu!

  Augustis on paketivahetus Sulle täiesti TASUTA ning igal nädalal läheb loosi 10 auhinda.

 • 18august

  MyFitness Rocca al Mare AVATUD

  Seoses ilmastikuolude poolt põhjustatud ootamatu avariiolukorraga oli MyFitness Rocca al Mare klubi tegevus 17.08 õhtul tugevalt häiritud. Klubi on kõigi külastajate jaoks täna taas avatud ja likvideerime avariiolukorrast tingitud ebamugavusi jooksvalt. Loodame Teie mõistvale suhtumisele! MyFitnessi meeskond

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

Sulge

Unustasid salasõna?