MyFitness

 • 18märts

  NETFIT – tasuta online videotreeningud

  Toome MyFitnessi treeningud kõikidele tasuta koju kohale!

 • 14märts

  MyFitnessi klubid üle Eesti alates alates 15.03 suletud

  Vastavalt Vabariigi Valitsuse otsusele on kõik MyFitnessi klubid üle Eesti alates 15.03 suletud. Kõigi liikmete lepingud pannakse automaatselt pausile.  

 • 9märts

  Ujumiskursused MyFitness Rocca al Mares

  Ujumine on eluks vajalik oskus ja ujuma õppida pole kunagi liiga hilja! MyFitness Rocca al Mare pakub alates 18.märtsist ujumisõpet täiskasvanutele. Kursused on 12-korralised, üks treeningtund kestab 60 minutit. Kursustel keskendume krooli- ja seliliujumisele.

 • 10veebruar

  TOO SÕBRAD LIIKMEKS!

  10.02.-23.02.2020 on kõigile MyFitnessi liikmete sõpradele klubiga liitumine TASUTA kõigis MyFitnessi klubides üle Eesti! Lisaks sellele uuele liitujale tasuta treeningnõustamine ja sõbra klubisse toonud liikmele kingituseks MyFitnessi SELJAKOTT!

 • 3veebruar

  5 tasuta treeningpiletit Sinu sõpradele!

  Sõbrakuu on kõige parem aeg trennisaalis koos sõpradega sportimiseks. Järgneva kahe nädala jooksul treenivad Sinu sõbrad MyFitnessis koos Sinuga tasuta!

 • 30jaanuar

  Legendaarne Tantsulaager ja Fotografiska Tallinn kutsuvad Tantsukatlasse!

  MyFitnessi klubi liikmetele pilet vaid 9 eurot!

 • 15jaanuar

  MyFitness Rocca al Mare klubi uueneb!

  Eesmärgiga pakkuda tulevikus veelgi parimaid treeningelamusi teeme oma klubis jooksvalt uuendusi. Palume oma headelt klubiliikmetelt kannatlikku meelt ja mõistvat suhtumist!

 • Saame sõpradeks!

  Oled meie klubiliige? Tahad olla kursis klubis toimuvaga? Hakka MyFitness Rocca al Mare Facebooki lehel meie sõbraks, otsi üles samasisuline postitus, jaga ja võida tasuta treeninguid!

 • 14jaanuar

  Killer Workout Wednesday

  Tule osale Killer Workout Wednesday-l! Alustame uue igakuise võistlussarjaga, kus hakkame läbi viima erinevaid Killer Workout Wednesday üritusi, mille raames on sul võimalik end proovile panna erinevatel seadmetel ja aladel! Iga kuu uued klubid ja ülesanded!

 • 9jaanuar

  Ujumiskursused MyFitness Rocca al Mares

  Ujumine on eluks vajalik oskus ja ujuma õppida pole kunagi liiga hilja! MyFitness Rocca al Mare pakub alates 22.jaanuarist ujumisõpet täiskasvanutele. Kursused on 12-korralised, üks treeningtund kestab 60 minutit. Kursustel keskendume krooli- ja seliliujumisele.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?