MyFitness

Showtants

ShowtantsShowtantsutreening on 7-16-aastastele tütarlastele mõeldud treening, kus õpitakse show-, klassikalise ja loovtantsu elemente, lisaks arendatakse painduvust ning koordinatsiooni läbi akrobaatilise liikumise; valmistatakse ette esinemiskavasid ja käiakse esinemas. Treeningud toimuvad MyFitness Rocca al Mare spordiklubis 3x nädalas, treener Silva Sildmaa.

Paketi raames on lapsel võimalik klubi külastada kõikidel lahtiolekuaegadel sealjuures kõik alla 16-aastased peavad treeningutevälisel ajal klubi külastades olema lapsevanema või täisealise isiku järelvalve all. Lapse treeningpakett ei sisalda klubisse sissepääsu lapsevanemale.

MyFitness pakub Showtantsutreeningute külastajatele tähtajatut liikmelepingut maksumusega 45€/kuus.

Lepingut palume sõlmima tulla lapsevanemal, kes tasub edaspidi lapse treeningpaketi kuutasu. Kaasa palume võtta nii lapse kui ka lapsevanema isikut tõendava dokumendi. Showtantsu treeningpaketi kuutasu sisaldab vaid lepingujärgseid treeninguid. Lisatreeningud treeneri juhendamisel on lisatasu eest.

TÄHELEPANU Riigi- ja rahvuspühadel showtantsutreeninguid ei toimu, koolivaheaegadel treeningud jätkuvad.

Esimene proovitreeening on TASUTA!

TREENINGUTE TUNNIPLAAN 2018/19 HOOAJAL

SHOWTANTS I (7-10a grupp)
Teisipäeviti 15.30-16.30
Neljapäeviti 15.30-16.30
Pühapäeviti 15.30-16.30

SHOWTANTS II (9-12a grupp)
Esmaspäeviti 15.00-16.00
Kolmapäeviti 15.00-16.00
Pühapäeviti 15.30-16.30

SHOWTANTS III (13-16a grupp)
Esmaspäeviti 16.00-17.00
Kolmapäeviti 16.00-17.00
Pühapäeviti 16.30-17.30

SHOWTANTS IV (13-16a grupp)
Teisipäeviti 16.30-17.30
Neljapäeviti 16.30-17.30
Pühapäeviti 16.30-17.30

Trennis näeme!

Küsimuste korral palume ühendust võtta järgmiste kontaktidega:

MyFitness Rocca al Mare klienditeenindus tel 660 0520, roccaalmare@myfitness.ee

 

Beebide ja väikelaste treeningud

Pildiotsingu happy baby tulemusSportlikud ja tervislikud eluviisid saavad alguse juba maast-madalast, seega ootame treenima koos lapsevanemaga ka kõige pisemaid. Tundide eesmärk on arendada vastavalt vanusele lapse oskusi, õppida tajuma ümbrust ja suhtlemist teistega. Pakume lastele ja emadele häid uusi emotsioone ja kogemusi. Tundide läbiviijaks on vastava kvalifikatsiooni ja kogemustega juhendaja. Tunnid on jagatud vastavalt vanuserühmadele.

Klubiliikmele on treeningutes osalemine koos väikelapsega TASUTA. Külalisele 1x külastus beebide- ja väikelaste treeningusse (ujumine/võimlemine) 8 €.

BEEBIFITNESS / treener Triinu Spriit

Treener Triinu Spriit

BeebiFitnessi treeningutesse ootame emasid ja isasid koos beebiga alates teisest-kolmandast elukuust. Lapsevanemaid õpetatakse läbi puudutuste (beebimassaaži) ja võimlemisharjutuste paremini tundma oma beebit ja oma keha ning saavutama julgust tegeleda oma lapsega erinevail viisil. Koos avastatakse uusi ja põnevaid oskusi. Emadel tugevdab lapsega koos regulaarne treenimine rasedusega nõrgaks jäänud lihaseid, isadel annab juurde kindlustunnet lapsega julgemalt mängida ja lapsel aitab võimlemine kaasa eakohasele motoorsele arengule.

Mida tunnis teeme? Tund algab soojendusega ja lõppeb venituste ning vestlusringiga. Juhendaja lähtub tunni põhiosas harjutuste valikul laste arengust ja emade füüsilisest valmisolekust. Vastavalt sellele on treeningud jaotatud kahte gruppi:

Beebifitness 2-5kuud grupis on beebid alates 2-3 kuust kuni nad õpivad roomama, käputama; emad teevad harjutusi koos beebiga püsti, matil, fitballil.

Beebifitness 6-12kuud grupis on beebid vanuses alates 6-7 kuud ehk siis käputamisest kuni toe najal kõndimiseni, kasutatakse erinevaid takistusradasid, palle; emad teevad nii beebidega trenni kui ka iseseisvalt vahenditega.

Igal beebil on oma arengutempo. Treening-grupi valikul lähtuda beebi oskustest, mitte ainult vanusest.

Treeningvarustus: Beebidele selga pika varrukaga bodi, jalga püksid ja sokid, varumähkmed, alustekk ja lemmiklelu. Emadele sportlik riietus, tossud, väike treeningrätik ja joogivesi.

VÄIKELASTE VÕIMLEMINE / treener Eva Mari Müts

Võimlemistund on mõeldud  just hakanud kõndivatele 1-2 aastastele väikelastele koos vanematega. Tundide eesmärk on lapse eakohase kehalise ja liigutusliku arengu tagamine. Iga kuu õpime uusi asju vastavalt laste valmisolekule. Lapsed on valdavalt paljajalu.

Mida tunnis teeme? Tundides kogeme baasmotoorseid tegevusi erinevates tingimustes- liikumine (kõnd, jooks, hüpped, ronimine jne), erinevad liigutuste sooritused (käte-jalgade tõstmine, langetamine, sirutamine, kõverdamine, keha pööramine, painutamine, kallutamine jne), käte osavust ja lihastunnetust parandavad mitmesuguseid vahendeid käsitsedes (palli viskamine, püüdmine, veeretamine/põrgatamine, vahendi lükkamine, vedamine, kandmine jne) ja palju tasakaalu harjutusi. Kõikides tegevustes on vanemad aktiivselt kaasatud. Iga tund lõppeb kindla ringimängu/rituaaliga.

Treeningvarustus: Riietuda sportlikult ja kaasa võtta joogivett.

Klubiliikmele on treeningutes osalemine koos väikelapsega treeningpaketi alusel. Osalemiseks broneeri koht ja esita pilet treenerile.
Külalisele 1x külastus beebide- ja väikelaste treeningusse (ujumine/võimlemine) 8 €*
*Külalistel puudub võimalus treeningusse broneerida ja treeningus saab osaleda vaid vabade kohtade olemasolul.
Osalemiseks küsi pilet klienditeenindajalt!

 

BEEBIDE JA VÄIKELASTE UJUMINE / treenerid Tiina Möll ja Kristi Meikar

Seotud kujutis

Ujuma ootame beebisid koos ema või isaga alates kolmandast elukuust. Mida varem ta ujuma tuua ja õppida selgeks põhiasjad, seda kiiremini ta veega harjub ning seda lihtsam on edaspidi koos beebiga ujumas käia ükskõik kus.  Kahe kuuse beebiga tulles, soovitame eelnevalt vannivee temperatuuri alandada järk-järgult 32 kraadini.

Veel on palju häid omadusi. Peale lõbusa ajaveetmise, on vesi hea ka inimorganismile – vesi rahustab, arendab üldfüüsiliselt, lõõgastab, tugevdab immuunsussüsteemi, karastab, tagab hea une, vähendab sageli beebidele probleemiks olevat lihaspinget.

Ujumistunnid on jaotatud vastavalt vanusele kolme rühma (treeningutesse on oodatud lapsed vanuses 3 kuud – 4 eluaastat). Tunni pikkus 45minutit. Palume alati käia pesemas enne basseini minemist ja beebidel kasutada vees spetsiaalseid ujumiseks mõeldud mähkmeid.
Mida tunnis teeme? Tund on kindla eesmärgi ja tegevuste järjekorraga, vastavalt vajadusele treener läheneb ka individuaalselt. Kõigepealt harjutakse basseini ja veega, seejärel õpitakse läbi mängu liikuma, külili, rinnuli ja selili, sulistama käte ja jalgadega.  Õpitakse sukelduma. Tunnis kasutame ka erinevaid abivahendeid. Tasa ja targu läheme lihtsatest tegevustest keerulisematesse tegevustesse.

 

Ujumistreeningud

Pildiotsingu swimming professional tulemus

MyFitnessi eesmärk on pakkuda lastele ujumise algõpet ja võimaldada noortel treeningutega jätkata võistlustasemel. Ujumistreeningud on jaotatud gruppidesse vastavalt lapse vanusele ja treenituse tasemele.

MyFitness Rocca al Mares pakume ujumistreeninguid lastele vanuses alates 4 eluaastast. Paketi raames on lapsel võimalik klubi külastada kõikidel lahtiolekuaegadel sealjuures kõik alla 16-aastased peavad treeningutevälisel ajal klubi külastades olema lapsevanema või täisealise isiku järelvalve all. Lapse treeningpakett ei sisalda klubisse sissepääsu lapsevanemale.

Laste treeningpakettide kuutasud sisaldavad vaid lepingujärgseid treeninguid. Lisatreeningud treeneri juhendamisel on lisatasu eest. Uue hooaja võistluste ajakava, millest tublimatel on võimalik osa võtta, avalikustame septembris.

MyFitness pakub ujumistreeningute külastajatele tähtajatut liikmelepingut maksumusega 52.- kuni 60.-€/kuus (olenevalt grupist).

Palume lepingut sõlmima tulla lapsevanemal, kes tasub edaspidi lapse treeningpaketi kuutasu. Kaasa palume võtta nii lapse kui ka lapsevanema isikut tõendava dokumendi.

Ujumistreeningud on jaotatud gruppidesse vastavalt lapse vanusele ja treenituse tasemele.Seotud kujutis

2018/19 treeninghooajal uusi liikmeid ujumistreeningute gruppidesse vastu ei võeta, kuna grupid on komplekteeritud. Huvi korral on antud hooajal avatud liitumine MyFitness Ülemiste City ujumisgruppidega.

Ujumistreeninguid viivad MyFitness Rocca al Mare spordiklubis läbi ujumistreenerid Irina Olmre, Ave-Riin Sepp, Lauri Pakkas, Martin Liivamägi ja Vello Liivamägi.

TREENINGUTE TUNNIPLAAN 2018/2019 HOOAJAL:

Treener Irina Olmre ujumisgrupid, treeningute toimumise ajad (hind 60€/kuus):
UJUMINE I Esmaspäev, kolmapäev, reede kell 14.30-15.30
UJUMINE II Esmaspäev ja kolmapäev kell 15.30-16.30

Treener Lauri Pakkas ujumisgrupid, treeningute toimumise ajad (hind 60€/kuus):
UJUMINE III Esmaspäev, kolmapäev ja reede kell 14.30-15.30
UJUMINE IV Esmaspäev, kolmapäev ja reede kell 15.30-16.30
UJUMINE V Esmaspäev, kolmapäev ja reede kell 16.30-18.30
*Lisaks toimuvad gruppide I -V üldfüüsilise ettevalmistuse treeningud stuudios nr.1 või nr.2 järgmiselt:
Teisipäev ja neljapäev kell 15.00-15.45

Treener Vello Liivamägi ujumisgrupid, treeningute toimumise ajad (hind 60€/kuus):
UJUMINE VI Teisipäev, neljapäev ja reede kell 14.30-15.30
UJUMINE VII Teisipäev, neljapäev ja reede kell 15.30-16.30
UJUMINE VIII Esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede kell 16.30-18.30; laupäeval kell 11.00-13.00
* Lisaks toimuvad gruppide V ja VI üldfüüsilise ettevalmistuse treeningud stuudios nr.1 või nr.2 järgmiselt:
Esmaspäev ja kolmapäev kell 15.00-15.45
Grupi VIII  üldfüüsilise ettevalmistuse treeningud toimuvad jõusaalis järgmiselt:
Teisipäev ja neljapäev kell 18.15-19.00, laupäeval kell 09.30-10.30

Treener Ave-Riin Sepp ujumisgrupid, treeningute toimumise ajad (hind 52€/kuus):
UJUMINE IX Teisipäev ja Neljapäev 17.15-18.00 (algajad väike bassein)
UJUMINE X  Teisipäev ja Neljapäev 16.30-17.15 (algajad väike bassein)

Treener Martin Liivamägi ujumisgrupid, treeningute toimumise ajad (hind 52€/kuus):
UJUMINE XIP2   Teisipäev ja neljapäev kell 14.30-15.30
UJUMINE XIIP1  Teisipäev ja neljapäev kell 15.30-16.30
UJUMINE XIIIN2 Kolmapäev ja reede kell 15.30-16.30
*Lisaks toimuvad Esmaspäeval gruppide XIP2 ja XIIP1 üldfüüsilise ettevalmistuse treeningud stuudios nr.1 või nr.2 kell 15.00-15.45
*Liskas toimuvad Teisipäeval grupi XIIIN2 üldfüüsilise ettevalmistuse treeningud stuudios nr.1 või nr.2 kell 15.00-15.45

Lisaks juhime tähelepanu, et

  • 4-7aastaste laste vanematel on lubatud klubisse siseneda eesmärgiga abistada lapsi riiete vahetamisel enne ja pärast treeningut;
  • palume lapsevanematel treeningu efektiivsuse tagamiseks treeningu toimumise ajal kohapeal mitte viibida;
  • riigi- ja rahvuspühadel ujumistreeninguid ei toimu, treeningud jätkuvad koolivaheaegadel;
  • lastebassein on treeningute ajal külastajatele suletud;
  • ujumistreeningute ajal on suures basseinis külastajatele avatud vähemalt üks rada.
  • lubame lapsi klubisse mitte varem kui 15 min enne treeningu algust ja 15 min pärast treeningu lõppu, v.a. lapsed, kes jäävad klubisse lapsevanema järelvalve all.

 

MyFitness Noortetreening

Treener Mirjam Mäesalu

MyFitness Noortetreening on 12-15-aastastele noortele mõeldud lõbus ja kaasahaarav üldfüüsiline treening. Stuudio treeningutes õpitakse meie kogenud treenerite juhendamisel harjutuste õiget tehnikat, arendatakse erinevaid kehalisi võimeid ning vastupidavust. Keskendume  noorte mitmekülgsele arengule läbi põnevate ja lõbusate treeningute.

Treeningut juhendab alati särav ja positiivsust täis treener Mirjam Mäesalu.

MyFitness pakub MyFitness Noortetreeningu külastajatele tähtajatut liikmelepingut maksumusega 32€/kuus, liitumistasuta! Treeningud toimuvad kaks korda nädalas.

Lepingut palume sõlmima tulla lapsevanemal, kes tasub edaspidi lapse treeningpaketi kuutasu. Kaasa palume võtta nii lapse kui ka lapsevanema isikut tõendava dokumendi. MyFitness Noortetreeningu treeningpaketi kuutasu sisaldab vaid lepingujärgseid treeninguid. Lisatreeningud treeneri juhendamisel on lisatasu eest.

  • Esmane proovitreening on TASUTA! 
  • Paketiväline treening(jõusaal, rühmatreeningud koduklubis) on lisatasuta!
  • Paketiväline treening teises MyFitness spordiklubis 3,5€.

Paketi raames on lapsel võimalik klubi külastada kõikidel lahtiolekuaegadel sealjuures kõik alla 16-aastased peavad treeningutevälisel ajal klubi külastades olema lapsevanema või täisealise isiku järelvalve all. Lapse treeningpakett ei sisalda klubisse sissepääsu lapsevanemale.

Teens Training Club

Treeningute toimumisajad:

Teisipäeviti kell 15.45-16.45
Neljapäeviti kell 15.45- 16.45
TÄHELEPANU Riigi- ja rahvuspühadel treeninguid ei toimu.

 

 

 

MyFitnessi Huvikool “MyFitness Sport“ omab Haridus- ja Teadusministeeriumi koolitusluba vastavalt kantsleri käskirjale nr.1.1-3./17/114 alates 31.mai 2017.a., mille alusel kantakse alates 01.09.2017.a makstud kuutasud tuludeklaratsioonis koolituskulude alla ning sellelt saab lapsvanem tagasi tulumaksu osa. Tasutud maksed esitab Maksu- ja Tolliametile My Fitness AS.

Trennis näeme!
Sinu MyFitness

 

Küsimuste korral palume ühendust võtta järgmiste kontaktidega:
MyFitness Rocca al Mare klienditeenindus tel 660 0520, roccaalmare@myfitness.ee
Ujumistreeningute juht Vello Liivamägi tel 5037920, vello.liivamagi@myfitness.ee

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?