MyFitness

Aeg Esmaspäev 17.09.2018 Teisipäev 18.09.2018 Kolmapäev 19.09.2018 Neljapäev 20.09.2018 Reede 21.09.2018 Laupäev 22.09.2018 Pühapäev 23.09.2018
06:00
BodyPump (06:45 - 07:45) Keiu Pirnpuu Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (06:45 - 07:45) Keiu Pirnpuu Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 11
MyFit abs (06:55 - 07:25) Stuudio 1 Ülemiste
MyFit abs (06:55 - 07:25) Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 6
07:00
Kõht selg tuhar45 (07:15 - 08:00) Miko Lilleorg Stuudio 2 Ülemiste
Kõht selg tuhar45 (07:15 - 08:00) Miko Lilleorg Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 18
Ringtreening (07:15 - 08:00) Lemmo Jaanus Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (07:15 - 08:00) Lemmo Jaanus Jõusaal Ülemiste  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 15
BodyPump (07:30 - 08:30) Rauno Oolberg Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (07:30 - 08:30) Rauno Oolberg Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 7
Ringtreening (07:15 - 08:00) Rainer Lausing Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (07:15 - 08:00) Rainer Lausing Jõusaal Ülemiste  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 10
BodyAttack (07:15 - 08:15) Keiu Pirnpuu Stuudio 1 Ülemiste
BodyAttack (07:15 - 08:15) Keiu Pirnpuu Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 11
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 14
Ringtreening (07:15 - 08:00) Maali Pruul Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (07:15 - 08:00) Maali Pruul Jõusaal Ülemiste  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 11
EI TOIMU! BodyPump (07:30 - 08:30) Stuudio 1 Ülemiste
EI TOIMU! BodyPump (07:30 - 08:30) Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Ringtreening (07:15 - 08:00) Tanel Trunin Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (07:15 - 08:00) Tanel Trunin Jõusaal Ülemiste  
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 18
Klubi tutvustav tuur (07:30 - 08:00) Jõusaal Ülemiste
Klubi tutvustav tuur (07:30 - 08:00) Jõusaal Ülemiste  
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 5
08:00
Jõusaali ABC (08:00 - 08:45) Rainer Lausing Jõusaal Ülemiste
Jõusaali ABC (08:00 - 08:45) Rainer Lausing Jõusaal Ülemiste  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 0
Jõusaali ABC (08:00 - 09:00) Maali Pruul Jõusaal Ülemiste
Jõusaali ABC (08:00 - 09:00) Maali Pruul Jõusaal Ülemiste  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 1
09:00
Brazil butt lift45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste
Brazil butt lift45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 12
Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste
Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 12
START TREENING: Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste
START TREENING: Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 14 Abiks algajale! Rühmatreeninguga alustavale liikmele suunatud START treening, mille käigus tutvutakse treeninguga, harjutustega, tehnikaga! Tee algust uute treeningstiilidega juba täna!
UUS AEG! Väikelaste ujumine 1- 2 aastat (09:45 - 10:30) Kristi Meikar Bassein Ülemiste
UUS AEG! Väikelaste ujumine 1- 2 aastat (09:45 - 10:30) Kristi Meikar Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 10
Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste
Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 10
10:00
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Kristi Meikar Bassein Ülemiste
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Kristi Meikar Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 7
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Kristi Meikar Bassein Ülemiste
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Kristi Meikar Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 4
Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste
Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 4
AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste
AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 7
UUS AEG! Beebide ujumine 6-12 kuud (10:30 - 11:15) Kristi Meikar Bassein Ülemiste
UUS AEG! Beebide ujumine 6-12 kuud (10:30 - 11:15) Kristi Meikar Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 11
Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste
Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 5
BodyBalance (10:15 - 11:15) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste
BodyBalance (10:15 - 11:15) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 1
BodyPump (10:00 - 11:00) Sergei Tenson Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (10:00 - 11:00) Sergei Tenson Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 3
START TREENING: BodyBalance (10:30 - 11:30) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste
START TREENING: BodyBalance (10:30 - 11:30) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 5 Abiks algajale! Rühmatreeninguga alustavale liikmele suunatud START treening, mille käigus tutvutakse treeninguga, harjutustega, tehnikaga! Tee algust uute treeningstiilidega juba täna!
11:00
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:30 - 12:15) Kristi Meikar Bassein Ülemiste
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:30 - 12:15) Kristi Meikar Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 7
Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste
Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 6
BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 4
UUS AEG! Beebide & väikelaste ujumine 3 kuud- 4 aastat (11:15 - 12:00) Kristi Meikar Bassein Ülemiste
UUS AEG! Beebide & väikelaste ujumine 3 kuud- 4 aastat (11:15 - 12:00) Kristi Meikar Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 6
Jõusaali ABC (11:00 - 12:00) Monika Soop Jõusaal Ülemiste
Jõusaali ABC (11:00 - 12:00) Monika Soop Jõusaal Ülemiste  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 0
Aqua lapseootel naistele (11:00 - 11:45) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste
Aqua lapseootel naistele (11:00 - 11:45) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 11
Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste
Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 8
MyFit body (11:00 - 12:00) Katriina Maidla Stuudio 1 Ülemiste
MyFit body (11:00 - 12:00) Katriina Maidla Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 6
12:00
Klubi tutvustav tuur (12:00 - 12:30) Rainer Lausing Jõusaal Ülemiste
Klubi tutvustav tuur (12:00 - 12:30) Rainer Lausing Jõusaal Ülemiste  
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 1
BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Egle Hanson Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Egle Hanson Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 10
Aqua lapseootel naistele (12:15 - 13:00) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste
Aqua lapseootel naistele (12:15 - 13:00) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 5
UUS! Treeningsari NAINE (12:00 - 13:00) Kristi Roosimägi Stuudio 1 Ülemiste
UUS! Treeningsari NAINE (12:00 - 13:00) Kristi Roosimägi Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 24 Treeningsarjas Naine pööratakse palju tähelepanu liikumisele ja heale emotsioonile - see trenn ei võta hingetuks, aga samas aitab kindlasti vormi parandada. Cardio aeroobika on tagasi! Treeningus kasutatakse liikumisel 0,5kg lisaraskust. Keerulised kombinatsioonid puuduvad ning tööd saab kogu keha!
Ringtreening (12:00 - 12:45) Lemmo Jaanus Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (12:00 - 12:45) Lemmo Jaanus Jõusaal Ülemiste  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 12
AquaMix (12:00 - 12:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste
AquaMix (12:00 - 12:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 6
Yoga (12:00 - 13:00) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste
Yoga (12:00 - 13:00) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 9
BodyAttack30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste
BodyAttack30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 14
AquaMix (12:00 - 12:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste
AquaMix (12:00 - 12:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 7
Ringtreening (12:00 - 13:00) Monika Soop Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (12:00 - 13:00) Monika Soop Jõusaal Ülemiste  
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 11
BodyPump30+MyFit abs (12:30 - 13:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump30+MyFit abs (12:30 - 13:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 5
13:00
AquaMix (13:00 - 13:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste
AquaMix (13:00 - 13:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 5
Barre (13:00 - 14:00) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste
Barre (13:00 - 14:00) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2
14:00
BodyBalance (14:00 - 15:00) Egle Hanson Stuudio 2 Ülemiste
BodyBalance (14:00 - 15:00) Egle Hanson Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 3
Pilates (14:00 - 15:00) Helen Hade Stuudio 2 Ülemiste
Pilates (14:00 - 15:00) Helen Hade Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 10
Pilates (14:00 - 15:00) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste
Pilates (14:00 - 15:00) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 14
UUS! Treeningsari NAINE (14:00 - 15:00) Kristi Roosimägi Stuudio 1 Ülemiste
UUS! Treeningsari NAINE (14:00 - 15:00) Kristi Roosimägi Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 3 Treeningsarjas Naine pööratakse palju tähelepanu liikumisele ja heale emotsioonile - see trenn ei võta hingetuks, aga samas aitab kindlasti vormi parandada. Cardio aeroobika on tagasi! Treeningus kasutatakse liikumisel 0,5kg lisaraskust. Keerulised kombinatsioonid puuduvad ning tööd saab kogu keha!
Yoga (14:00 - 15:00) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste
Yoga (14:00 - 15:00) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 3
BodyPump (14:00 - 15:00) Kaarel Tõll Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (14:00 - 15:00) Kaarel Tõll Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 6
15:00
Laste ujumistreeningud (lastebassein broneeritud) (15:15 - 16:00) Helena Thalson Bassein Ülemiste
Laste ujumistreeningud (lastebassein broneeritud) (15:15 - 16:00) Helena Thalson Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Miko Lilleorg Stuudio 1 Ülemiste
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Miko Lilleorg Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
UUS! AquaTone (15:00 - 16:00) Elliko Väljur Bassein Ülemiste
UUS! AquaTone (15:00 - 16:00) Elliko Väljur Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 7
Sh'bam (15:00 - 15:45) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste
Sh'bam (15:00 - 15:45) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 5
Laste ujumistreeningud (väike bassein broneeritud) (15:15 - 16:00) Helena Thalson Bassein Ülemiste
Laste ujumistreeningud (väike bassein broneeritud) (15:15 - 16:00) Helena Thalson Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Miko Lilleorg Stuudio 1 Ülemiste
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Miko Lilleorg Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
START TREENING: MyFit abs (15:05 - 15:35) Kaarel Tõll Stuudio 1 Ülemiste
START TREENING: MyFit abs (15:05 - 15:35) Kaarel Tõll Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 2 Abiks algajale! Rühmatreeninguga alustavale liikmele suunatud START treening, mille käigus tutvutakse treeninguga, harjutustega, tehnikaga! Tee algust uute treeningstiilidega juba täna!
Barre (15:30 - 16:30) Marilin Kosubenko Stuudio 2 Ülemiste
Barre (15:30 - 16:30) Marilin Kosubenko Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1
16:00
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (16:00 - 16:45) Helena Thalson Bassein Ülemiste
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (16:00 - 16:45) Helena Thalson Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Jõusaali ABC (16:45 - 17:30) Tanel Trunin Jõusaal Ülemiste
Jõusaali ABC (16:45 - 17:30) Tanel Trunin Jõusaal Ülemiste  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 1
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (16:00 - 16:45) Helena Thalson Bassein Ülemiste
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (16:00 - 16:45) Helena Thalson Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
BodyPump (16:30 - 17:30) Rauno Oolberg Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (16:30 - 17:30) Rauno Oolberg Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 9
Zumba (16:30 - 17:30) Marilin Kosubenko Stuudio 2 Ülemiste
Zumba (16:30 - 17:30) Marilin Kosubenko Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
17:00
MyFit abs (17:00 - 17:30) Katriina Maidla Stuudio 2 Ülemiste
MyFit abs (17:00 - 17:30) Katriina Maidla Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 17
Laste üldfüüsiline ettevalmistustreening (ÜKE) (17:00 - 17:45) Helena Thalson Stuudio 1 Ülemiste
Laste üldfüüsiline ettevalmistustreening (ÜKE) (17:00 - 17:45) Helena Thalson Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
AquaMix (17:00 - 17:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste
AquaMix (17:00 - 17:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 16
Ringtreening (17:30 - 18:30) Monika Soop Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (17:30 - 18:30) Monika Soop Jõusaal Ülemiste  
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 11
Zumba (17:35 - 18:20) Katriina Maidla Stuudio 2 Ülemiste
Zumba (17:35 - 18:20) Katriina Maidla Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 18
Step (17:45 - 18:45) Kadri Carrico Stuudio 1 Ülemiste
Step (17:45 - 18:45) Kadri Carrico Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 14
BodyPump (17:00 - 18:00) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (17:00 - 18:00) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 15
Yoga (17:30 - 18:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste
Yoga (17:30 - 18:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 17
Laste ujumistreeningud (väike bassein broneeritud) (17:45 - 18:30) Helena Thalson Bassein Ülemiste
Laste ujumistreeningud (väike bassein broneeritud) (17:45 - 18:30) Helena Thalson Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
AquaMix (17:00 - 17:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste
AquaMix (17:00 - 17:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 13
Pilates (17:15 - 18:15) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste
Pilates (17:15 - 18:15) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 8
BodyPump (17:30 - 18:30) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (17:30 - 18:30) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 16
START TREENING: BodyBalance (17:30 - 18:30) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste
START TREENING: BodyBalance (17:30 - 18:30) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 11 Abiks algajale! Rühmatreeninguga alustavale liikmele suunatud START treening, mille käigus tutvutakse treeninguga, harjutustega, tehnikaga! Tee algust uute treeningstiilidega juba täna!
Ringtreening (17:30 - 18:15) Tanel Trunin Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (17:30 - 18:15) Tanel Trunin Jõusaal Ülemiste  
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 16
MyFit abs (17:30 - 18:00) Rauno Oolberg Stuudio 1 Ülemiste
MyFit abs (17:30 - 18:00) Rauno Oolberg Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 8
Laste ujumistreeningud (väike bassein broneeritud) (17:45 - 18:30) Helena Thalson Bassein Ülemiste
Laste ujumistreeningud (väike bassein broneeritud) (17:45 - 18:30) Helena Thalson Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
START TREENING: BodyPump (17:30 - 18:30) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste
START TREENING: BodyPump (17:30 - 18:30) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0 Abiks algajale! Rühmatreeninguga alustavale liikmele suunatud START treening, mille käigus tutvutakse treeninguga, harjutustega, tehnikaga! Tee algust uute treeningstiilidega juba täna!
18:00
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (18:00 - 19:00) Helena Thalson Bassein Ülemiste
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (18:00 - 19:00) Helena Thalson Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Jõusaali ABC (18:30 - 19:30) Monika Soop Jõusaal Ülemiste
Jõusaali ABC (18:30 - 19:30) Monika Soop Jõusaal Ülemiste  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 2
START TREENING: BodyBalance (18:45 - 19:45) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste
START TREENING: BodyBalance (18:45 - 19:45) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 7 Abiks algajale! Rühmatreeninguga alustavale liikmele suunatud START treening, mille käigus tutvutakse treeninguga, harjutustega, tehnikaga! Tee algust uute treeningstiilidega juba täna!
BodyAttack45 (18:45 - 19:30) Kristiina Lauri Stuudio 1 Ülemiste
BodyAttack45 (18:45 - 19:30) Kristiina Lauri Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 11
MyBeat (18:00 - 18:45) Ketri Künnapas Stuudio 1 Ülemiste
MyBeat (18:00 - 18:45) Ketri Künnapas Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 6
Ringtreening (18:00 - 18:45) Tanel Trunin Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (18:00 - 18:45) Tanel Trunin Jõusaal Ülemiste  
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 16
UUS! Barre (18:30 - 19:30) Marilin Kosubenko Stuudio 2 Ülemiste
UUS! Barre (18:30 - 19:30) Marilin Kosubenko Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 6
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (18:30 - 19:30) Helena Thalson Bassein Ülemiste
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (18:30 - 19:30) Helena Thalson Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Yoga (18:15 - 19:15) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste
Yoga (18:15 - 19:15) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 8
BodyAttack (18:35 - 19:35) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste
BodyAttack (18:35 - 19:35) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 15
BodyCombat (18:05 - 19:05) Siret Sulaoja Stuudio 1 Ülemiste
BodyCombat (18:05 - 19:05) Siret Sulaoja Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 16
Sh'bam (18:30 - 19:15) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste
Sh'bam (18:30 - 19:15) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 7
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (18:30 - 19:30) Helena Thalson Bassein Ülemiste
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (18:30 - 19:30) Helena Thalson Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
BodyBalance (18:00 - 19:00) Egle Hanson Stuudio 2 Ülemiste
BodyBalance (18:00 - 19:00) Egle Hanson Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 0
AquaMix (18:00 - 18:50) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste
AquaMix (18:00 - 18:50) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 3
BodyBalance (18:20 - 19:20) Kadi Pärloja Stuudio 2 Ülemiste
BodyBalance (18:20 - 19:20) Kadi Pärloja Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
19:00
BodyPump (19:35 - 20:35) Sergei Tenson Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (19:35 - 20:35) Sergei Tenson Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 17
START TREENING: Kõht selg tuhar45 (19:30 - 20:15) Laura Kask Stuudio 1 Ülemiste
START TREENING: Kõht selg tuhar45 (19:30 - 20:15) Laura Kask Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 18 Abiks algajale! Rühmatreeninguga alustavale liikmele suunatud START treening, mille käigus tutvutakse treeninguga, harjutustega, tehnikaga! Tee algust uute treeningstiilidega juba täna!
UUS! Zumba (19:30 - 20:30) Marilin Kosubenko Stuudio 2 Ülemiste
UUS! Zumba (19:30 - 20:30) Marilin Kosubenko Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 4
MyFit abs (19:35 - 20:05) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste
MyFit abs (19:35 - 20:05) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 6
Brazil butt lift45 (19:05 - 19:50) Siret Sulaoja Stuudio 1 Ülemiste
Brazil butt lift45 (19:05 - 19:50) Siret Sulaoja Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 7
Kõht selg tuhar45 (19:30 - 20:15) Laura Kask Stuudio 2 Ülemiste
Kõht selg tuhar45 (19:30 - 20:15) Laura Kask Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?