MyFitness

Tunniplaan
Filters
Klubi
Rocca al Mare
Mustamäe
Järve
Viru
Postimaja
Rävala
Solaris
Balti Jaama Turg
Ülemiste City
Lasnamäe Linnamäe
Lasnamäe Kärberi
Pirita
Viimsi
Tartu Kesklinn
Tartu Annelinn
Tartu Lõunakeskus
Narva Fama
Viljandi
Treener
Aina Kikas
Airi Põdra
Aleksa Furs
Aleksandra Zaitseva
Aleksei Kolotkov
Aleksei Tjuljukov
Alina Smirnova
Alla Andruško
Anastasia Jevdokimova
Anastassia Matvejeva
Andra Lääts
Andra Moistus
Andre Machado
Anna Markova
Anne Hanni
Anne Rändva
Ave Roots
Brigitta Varul
Brite Vilgo
Britta-Mai Nõmmik
Carmen Kukk
Deana Mikkel
Deisy Velvelt
Deneli Koppelmann
Diana Johanson
Diana Lebedeva
Diana Mogiš
Diana Valge
Egle Villik
Elliko Väljur
Ene Ottokar
Ethel Igatt
Eva Ottas
Evelin Daniel
Evelin Sepp
Fjodor Dunik
Gea Simson
Gerly Nurmsalu
Gina Bergmann
Hedi Haug
Henry Grauberg
Inga Neissaar
Inge Nelk
Ingrid Hamer
Ivar Veskus
Jaanika Sulakatko
Jaanika Tammemäe
Janeli Voll
Jekaterina Irvanets-Goldmann
Jekaterina Sai
Jelena Orlova
Kadi ja Kauri
Kadi Kuslap
Kadi Pärloja
Kadi Reintam
Kadi Salm-Dikker
Kadri-Liis Vähi
Kadri Pettai
Kaia Kollo
Kai Kuropatkin
Kaire Poolakese
Kaisa Edenberg
Kaisa Rahu
Kalev Ermits
Karina Alt
Karina Luik
Karin Hallisk
Karmela Molodõk
Katrena Tenno
Katriina Pärnpuu
Kauri ja Meeli
Kauri Lillemäe
Keidy Kulbas
Keio Korbe
Keiti Aasavelt
Keiu Paapsi
Keiu Pirnpuu
Kendra Vaino
Kerstin Liitmaa
Kersti Saksus
Kert Kiil
Ketlin Šavljuga
Kirsti Kuhi
Kris-Marie Nisu
Krista Volke
Kristel Raba
Kristiina Lauri
Kristiin Oja
Kristi Möldri
Kristina Kniga
Kristin Puranen
Kristin Vippul
Kristi Sipra
Kristjan Maasik
Laura-Lotte Varvas
Laura Herne
Lauri Liiv
Lene Vardja
Lenne Piirimägi
Levo Kirn
Liis Süda
Liivia Vanaisak
Linda Treimann
Ly Kütt
Maarika Haidak
Maarja-Liis Loo
Maarja Gawley
Maarja Jõgi
Madleen Harjak
Maigi Varusk
Maigi Vändre
Marge Jänes
Marge Nõmmik
Mari-Liis Ilves
Maria Helena Vallikivi
Marika Kütt
Mari Kull
Marilin Kosubenko
Marina Ivanova
Marje Randver
Martin Kõrv
Martin Luik
Matti Berg
Meeli Kask
Merike Sula
Merje Kask
Merle Laud
Mihkel Vabrit
Mirjam Mäesalu
Mirjam Rõõmussaar
Natalia Feldbush
Natalja Song
Olga Pantelejeva
Olga Prants
Olga Vilgelmson
Pavel Borovkov
Peeter Karask
Piret Pohl
Rainer Rebane
Raivo Nõmm
Raymo Korkma
Reimo Allik
Rein Kahro
Renno Soosaar
Rica Varul
Rünno Link
Sabrina Grabe
Sarah Marie Laidre
Sergei Tenson
Siim Kängsepp
Siiri Valks
Siret Sulaoja
Sten-Kristjan Saarik
Taavi Truija
Talis Ponna
Tarmo Rattassep
Tatjana Fesko
Tatjana Kreit
Tatjana Sokolova
Teele Triinu Jäär
Tommi Välja
Triinu Spriit
Valentin Zaitsev
Veronika Granjova
Viktoriia Lill
Virtuaaltreener
Treeningstiil
Body&Mind
Cardio
CrossTraining
Spinning
Strength
Studio X
Ujula
Treening
Ajavahemik

6:00

21:00

Lisa ajavahemik
NÄITA TULEMUSI
Ülemiste City
Eelmine nädal

49 Nädal (05.12.2022 - 11.12.2022)

Järgmine nädal
Aeg Esmaspäev 05.12.2022 Teisipäev 06.12.2022 Kolmapäev 07.12.2022 Neljapäev 08.12.2022 Reede 09.12.2022 Laupäev 10.12.2022 Pühapäev 11.12.2022
06:00
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Lower Body+Abs X (06:45 - 07:35) Keiu Pirnpuu Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (06:45 - 07:35) Keiu Pirnpuu Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 29 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyRide+Sports (06:45 - 07:25) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:25) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Nike Strength (06:45 - 07:30) Maarja Park Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Nike Strength (06:45 - 07:30) Maarja Park Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

07:00
Burn X (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Studio X Rävala
Burn X (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Burn X (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn
Burn X (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 6 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (07:30 - 08:00) Steven Pleesi Jõusaal Mustamäe Mustamäe
Jõusaalis treener (07:30 - 08:00) Steven Pleesi Jõusaal Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
CrossTraining (07:30 - 08:30) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala
CrossTraining (07:30 - 08:30) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 8 NB!Treeningul on vajalik treeningrätik.

Loe lähemalt treeningust

BOXBOX (07:30 - 08:20) Keiu Pirnpuu BoxBox Järve Järve
BOXBOX (07:30 - 08:20) Keiu Pirnpuu BoxBox Järve Järve   
 
Kohti kokku: 28 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all sisekindaid või poksisidemeid. Neid on võimalik osta klubist kohapealt hinnaga 7euri! Treeningule palume kohale tulla 5min varem!

Loe lähemalt treeningust

Nike Morning Strength Kickstart (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Vähi Stuudio Mustamäe Mustamäe
Nike Morning Strength Kickstart (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Vähi Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (07:40 - 08:25) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja
Kõht selg tuhar45 (07:40 - 08:25) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:00 - 07:45) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:00 - 07:45) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:00 - 08:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja
BodyPump (07:00 - 08:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:15 - 08:15) Keidy Kulbas Stuudio 1 Järve Järve
BodyPump (07:15 - 08:15) Keidy Kulbas Stuudio 1 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (07:15 - 08:00) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Kõht selg tuhar45 (07:15 - 08:00) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (07:30 - 08:30) Laura-Lotte Varvas Jõusaal Järve Järve
CrossTraining (07:30 - 08:30) Laura-Lotte Varvas Jõusaal Järve Järve   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 18 NB! Treeningul on treeningrätik kohustuslik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (07:30 - 08:30) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala
CrossTraining (07:30 - 08:30) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 12 Treeningul on vajalik treeningrätik.

Loe lähemalt treeningust

Burn X (07:30 - 08:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Burn X (07:30 - 08:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (07:30 - 08:30) Kadi Kuslap Stuudio 2 Viru Viru
BodyBalance (07:30 - 08:30) Kadi Kuslap Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Total Body HIIT (07:30 - 08:20) Karina Alt Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Total Body HIIT (07:30 - 08:20) Karina Alt Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

UUS! BodyAttack (07:30 - 08:30) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris
UUS! BodyAttack (07:30 - 08:30) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Nike Total Body Endurance (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Vähi Stuudio Mustamäe Mustamäe
Nike Total Body Endurance (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Vähi Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (07:45 - 08:45) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi
BodyPump (07:45 - 08:45) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (07:50 - 08:35) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Kõht selg tuhar45 (07:50 - 08:35) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump30+MyFit abs (07:00 - 08:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump30+MyFit abs (07:00 - 08:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (07:30 - 08:30) Diana Lebedeva Jõusaal Postimaja Postimaja
StrongBody (07:30 - 08:30) Diana Lebedeva Jõusaal Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 8 NB! Treeningul on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:30 - 08:15) Kristin Puranen Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:30 - 08:15) Kristin Puranen Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Lower Body+Abs X (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn
Lower Body+Abs X (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 4 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (07:30 - 08:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (07:30 - 08:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 11

Loe lähemalt treeningust

Lower Body+Abs X (07:30 - 08:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Lower Body+Abs X (07:30 - 08:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 24 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:30 - 08:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru
BodyPump (07:30 - 08:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Total Body X (07:30 - 08:20) Karina Alt Studio X Rävala
Total Body X (07:30 - 08:20) Karina Alt Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 34 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (07:30 - 08:30) Airi Põdra Jõusaal Viljandi Viljandi
StrongBody (07:30 - 08:30) Airi Põdra Jõusaal Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:00 - 08:00) Tarmo Rattassep Stuudio 1 Postimaja Postimaja
BodyPump (07:00 - 08:00) Tarmo Rattassep Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
StrongBody (07:30 - 08:30) Keio Korbe Jõusaal Ülemiste Ülemiste City
StrongBody (07:30 - 08:30) Keio Korbe Jõusaal Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 17 Treeningul on kohustuslik treeningrätik.

Loe lähemalt treeningust

VinyasaFlow (07:30 - 08:25) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
VinyasaFlow (07:30 - 08:25) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (07:30 - 08:30) Keiu Paapsi Stuudio 1 Järve Järve
BodyPump (07:30 - 08:30) Keiu Paapsi Stuudio 1 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Nike Strength and Endurance Combo (07:30 - 08:15) Katrena Tenno Stuudio Rävala Rävala
Nike Strength and Endurance Combo (07:30 - 08:15) Katrena Tenno Stuudio Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Karina Alt Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Karina Alt Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Nike Strength and Endurance Combo (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Vähi Stuudio Mustamäe Mustamäe
Nike Strength and Endurance Combo (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Vähi Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (07:45 - 08:30) Martin Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:45 - 08:30) Martin Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Fast X Strong X (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Studio X Rävala
Fast X Strong X (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 38 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
CrossTraining (07:30 - 08:30) Laura-Lotte Varvas Jõusaal Järve Järve
CrossTraining (07:30 - 08:30) Laura-Lotte Varvas Jõusaal Järve Järve   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 18 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:30 - 08:15) Kristin Puranen Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:30 - 08:15) Kristin Puranen Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Lower Body+ Abs X (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn
Lower Body+ Abs X (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 2 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (07:30 - 08:20) Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (07:30 - 08:20) Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 15

Loe lähemalt treeningust

BOXBOX (07:30 - 08:20) Kadi Kuslap BoxBox Järve Järve
BOXBOX (07:30 - 08:20) Kadi Kuslap BoxBox Järve Järve   
 
Kohti kokku: 28 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all sisekindaid või poksisidemeid. Neid on võimalik osta klubist kohapealt hinnaga 5euri! Treeningule palume kohale tulla 5min varem!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Mirjam Mäesalu Stuudio 2 Viru Viru
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Mirjam Mäesalu Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (07:30 - 08:30) Keiti Aasavelt Jõusaal Viimsi Viimsi
CrossTraining (07:30 - 08:30) Keiti Aasavelt Jõusaal Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 3 Treeningul on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Nike Strength and Endurance Combo (07:30 - 08:15) Kristiina Lauri Stuudio Mustamäe Mustamäe
Nike Strength and Endurance Combo (07:30 - 08:15) Kristiina Lauri Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
StrongBody (07:30 - 08:30) Airi Põdra Jõusaal Viljandi Viljandi
StrongBody (07:30 - 08:30) Airi Põdra Jõusaal Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Interval45 (07:45 - 08:30) Raivo Nõmm Spinning Viljandi Viljandi
Interval45 (07:45 - 08:30) Raivo Nõmm Spinning Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

08:00
Jõusaalis treener (08:00 - 09:00) Liis Elmet Jõusaal Rocca Rocca al Mare
Jõusaalis treener (08:00 - 09:00) Liis Elmet Jõusaal Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Interval (08:00 - 08:55) Martin Luik Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Interval (08:00 - 08:55) Martin Luik Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (08:00 - 08:55) Kristel Raba Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
StrongBody (08:00 - 08:55) Kristel Raba Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Stretching (08:00 - 08:55) Inga Neissaar Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Stretching (08:00 - 08:55) Inga Neissaar Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (08:00 - 08:45) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Kõht selg tuhar45 (08:00 - 08:45) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (08:00 - 08:50) Elliko Väljur Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (08:00 - 08:50) Elliko Väljur Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 17

Loe lähemalt treeningust

Burn X (08:00 - 08:50) Katrena Tenno Studio X Rävala
Burn X (08:00 - 08:50) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (08:45 - 09:30) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyPump (08:45 - 09:30) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (08:00 - 08:55) Andre Machado Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
StrongBody (08:00 - 08:55) Andre Machado Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (08:00 - 08:45) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Kõht selg tuhar45 (08:00 - 08:45) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 16

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 36 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyMobility (08:30 - 09:25) Evelin Daniel Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyMobility (08:30 - 09:25) Evelin Daniel Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! MyMobility arendab tugevust, tasakaalu ja painduvust läbi tervikliku ja voolava liikuvuse. Tõhus kerelihaste treening tagab hea rühi ja annab juurde sisemist jõudu
MyMobility (08:00 - 08:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyMobility (08:00 - 08:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! MyMobility arendab tugevust, tasakaalu ja painduvust läbi tervikliku ja voolava liikuvuse. Tõhus kerelihaste treening tagab hea rühi ja annab juurde sisemist jõudu
UUS! Brazil butt lift30+MyFit abs (08:00 - 09:00) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
UUS! Brazil butt lift30+MyFit abs (08:00 - 09:00) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (08:00 - 09:00) Taavi Truija Jõusaal Tartu Tartu Lõunakeskus
StrongBody (08:00 - 09:00) Taavi Truija Jõusaal Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (08:00 - 09:00) Inge Nelk Stuudio Rävala Rävala
Yoga (08:00 - 09:00) Inge Nelk Stuudio Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (08:15 - 09:00) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Järve Järve
Kõht selg tuhar45 (08:15 - 09:00) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Järgmine treening 14.12! Brazil butt lift45 (08:25 - 09:10) Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Järgmine treening 14.12! Brazil butt lift45 (08:25 - 09:10) Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Step (08:30 - 09:15) Jelena Orlova Stuudio Narva Narva Fama
Step (08:30 - 09:15) Jelena Orlova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 23 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Burn X (08:30 - 09:20) Karina Alt Studio X Rävala
Burn X (08:30 - 09:20) Karina Alt Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 18 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Total Body X (08:30 - 09:20) Diana Mogiš Studio X Lasnamäe Linnamäe
Total Body X (08:30 - 09:20) Diana Mogiš Studio X Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (08:00 - 09:00) Liis Elmet Jõusaal Rocca Rocca al Mare
Jõusaalis treener (08:00 - 09:00) Liis Elmet Jõusaal Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
StrongBody (08:00 - 08:55) Kristel Raba Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
StrongBody (08:00 - 08:55) Kristel Raba Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 21 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (08:00 - 09:00) Kristin Vippul Stuudio Viljandi Viljandi
BodyBalance (08:00 - 09:00) Kristin Vippul Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump30+MyFit abs30 (08:00 - 09:00) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyPump30+MyFit abs30 (08:00 - 09:00) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 15

Loe lähemalt treeningust

Pilates (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Pilates (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 29 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Fast X Strong X (08:30 - 09:20) Katrena Tenno Studio X Rävala
Fast X Strong X (08:30 - 09:20) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 21 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Alina Smirnova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Alina Smirnova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (08:00 - 09:00) Keio Korbe Jõusaal Ülemiste Ülemiste City
StrongBody (08:00 - 09:00) Keio Korbe Jõusaal Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 13 NB! Treeningul on kohustuslik treeningrätik.

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (08:00 - 08:55) Andre Machado Jõusaal Annelinn Tartu Annelinn
StrongBody (08:00 - 08:55) Andre Machado Jõusaal Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (08:00 - 08:55) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
MyFit body (08:00 - 08:55) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Lower Body+Abs X (08:15 - 09:05) Katrena Tenno Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (08:15 - 09:05) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 30 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
MyFit body (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 27 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (08:35 - 09:35) Mirjam Mäesalu Stuudio Rävala Rävala
Yoga (08:35 - 09:35) Mirjam Mäesalu Stuudio Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

09:00
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (09:00 - 10:00) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi
Yoga (09:00 - 10:00) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Asendus! MyFit body (09:15 - 10:00) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Asendus! MyFit body (09:15 - 10:00) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 20 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (09:00 - 09:55) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Yoga (09:00 - 09:55) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (09:00 - 10:00) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
MyFit body (09:00 - 10:00) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (09:00 - 10:00) Kristin Vippul Stuudio Viljandi Viljandi
BodyBalance (09:00 - 10:00) Kristin Vippul Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaToning (09:10 - 10:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaToning (09:10 - 10:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 12

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (09:15 - 10:15) Merje Kask Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
BodyPump (09:15 - 10:15) Merje Kask Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (09:25 - 10:25) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama
BodyPump (09:25 - 10:25) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 5 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (09:30 - 10:15) Jaanika Sulakatko Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyPump (09:30 - 10:15) Jaanika Sulakatko Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Mustamäe Mustamäe
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (09:30 - 10:30) Inge Nelk Stuudio Rävala Rävala
Yoga (09:30 - 10:30) Inge Nelk Stuudio Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Lower Body+Abs X (09:00 - 09:50) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn
Lower Body+Abs X (09:00 - 09:50) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 4 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (09:00 - 09:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (09:00 - 09:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 23

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (09:00 - 10:00) Kendra Vaino Stuudio 2 Viru Viru
BodyBalance (09:00 - 10:00) Kendra Vaino Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (09:00 - 10:00) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi
Yoga (09:00 - 10:00) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Airi Põdra Stuudio Viljandi Viljandi
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Airi Põdra Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (09:15 - 10:10) Viktoriia Lill Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Pilates (09:15 - 10:10) Viktoriia Lill Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyRide+FatBurn (09:25 - 10:25) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+FatBurn (09:25 - 10:25) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (09:25 - 10:25) Ethel Igatt Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyBalance (09:25 - 10:25) Ethel Igatt Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (09:30 - 10:15) Jaanika Sulakatko Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyPump (09:30 - 10:15) Jaanika Sulakatko Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BOXBOX (09:30 - 10:20) Kauri Lillemäe BoxBox Järve Järve
BOXBOX (09:30 - 10:20) Kauri Lillemäe BoxBox Järve Järve   
 
Kohti kokku: 28 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all sisekindaid või poksisidemeid. Neid on võimalik osta klubist kohapealt hinnaga 7euri! Treeningule palume kohale tulla 5min varem!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (09:30 - 10:30) Brite Vilgo Stuudio 2 Järve Järve
Yoga (09:30 - 10:30) Brite Vilgo Stuudio 2 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (09:35 - 10:35) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
MyFit body (09:35 - 10:35) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

YinYoga (09:00 - 09:55) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
YinYoga (09:00 - 09:55) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

YinYoga (09:00 - 10:00) Inge Nelk Stuudio 2 Viimsi Viimsi
YinYoga (09:00 - 10:00) Inge Nelk Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (09:00 - 09:30) Ketlin Šavljuga Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi
Jõusaalis treener (09:00 - 09:30) Ketlin Šavljuga Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
BodyBalance (09:10 - 10:10) Siiri Valks Stuudio Pirita Pirita
BodyBalance (09:10 - 10:10) Siiri Valks Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Jaanika Sulakatko Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Jaanika Sulakatko Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaInterval (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaInterval (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 7

Loe lähemalt treeningust

Treeningsari NAINE (09:15 - 10:00) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Viimsi Viimsi
Treeningsari NAINE (09:15 - 10:00) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Fast X Strong X (09:30 - 10:20) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn
Fast X Strong X (09:30 - 10:20) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 4 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Burn X (09:30 - 10:20) Katrena Tenno Studio X Rävala
Burn X (09:30 - 10:20) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (09:45 - 10:45) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama
BodyPump (09:45 - 10:45) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Lower Body+Abs X (09:00 - 09:50) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn
Lower Body+Abs X (09:00 - 09:50) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 4 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (09:00 - 09:45) Evelin Sepp Studio Annelinn Tartu Annelinn
BodyPump (09:00 - 09:45) Evelin Sepp Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio legs (09:00 - 09:30) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Cardio legs (09:00 - 09:30) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (09:00 - 10:00) Hedi Haug Stuudio 1 Järve Järve
BodyPump (09:00 - 10:00) Hedi Haug Stuudio 1 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (09:00 - 10:00) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Pilates (09:00 - 10:00) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

UUS AEG! Lapsega vormi 1-2 aastat (09:10 - 09:55) Kristiina Lauri Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
UUS AEG! Lapsega vormi 1-2 aastat (09:10 - 09:55) Kristiina Lauri Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 20 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Pilates (09:15 - 10:10) Viktoriia Lill Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Pilates (09:15 - 10:10) Viktoriia Lill Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viimsi Viimsi
Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (09:30 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
MyFit abs (09:30 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (09:30 - 10:30) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Yoga (09:30 - 10:30) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Maarika Haidak Stuudio Viljandi Viljandi
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Maarika Haidak Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar 45 (09:45 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar 45 (09:45 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 18 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Laupäeva eritreeningud! (09:00 - 11:00) Stuudio Viljandi Viljandi
Laupäeva eritreeningud! (09:00 - 11:00) Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
MyRide+Interval (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Interval (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

NTC Mobility (09:15 - 10:00) Maarja Park Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
NTC Mobility (09:15 - 10:00) Maarja Park Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
AquaMix (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 26

Loe lähemalt treeningust

Pilates (09:30 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Pilates (09:30 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 37 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Tatjana Fesko Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Tatjana Fesko Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris
Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyRide+Sports (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga75 (09:30 - 10:45) Inge Nelk Stuudio Mustamäe Mustamäe
Yoga75 (09:30 - 10:45) Inge Nelk Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

10:00
FitBall Toning (10:00 - 10:45) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
FitBall Toning (10:00 - 10:45) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Lenne Piirimägi Studio Annelinn Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Lenne Piirimägi Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 33 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (10:00 - 10:45) Kendra Vaino Stuudio Solaris Solaris
BodyBalance (10:00 - 10:45) Kendra Vaino Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (10:05 - 11:05) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Pilates (10:05 - 11:05) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 29 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:15 - 11:15) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi Viimsi
BodyPump (10:15 - 11:15) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Burn X (10:30 - 11:20) Jaanika Sulakatko Studio X Tartu Annelinn
Burn X (10:30 - 11:20) Jaanika Sulakatko Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 12 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:30 - 11:30) Matti Berg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
BodyPump (10:30 - 11:30) Matti Berg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (10:35 - 11:20) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Kõht selg tuhar45 (10:35 - 11:20) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis valvetreener (10:45 - 11:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru
Jõusaalis valvetreener (10:45 - 11:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Pilates (10:00 - 11:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
Pilates (10:00 - 11:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:00 - 11:00) Tarmo Rattassep Stuudio Pirita Pirita
BodyPump (10:00 - 11:00) Tarmo Rattassep Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (10:00 - 11:00) Keio Korbe Jõusaal Balti Jaam Balti Jaama Turg
StrongBody (10:00 - 11:00) Keio Korbe Jõusaal Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 3 NB! Treeningul on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (10:15 - 11:00) Rica Varul Studio Annelinn Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (10:15 - 11:00) Rica Varul Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyRide+Cardio (10:30 - 11:30) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Cardio (10:30 - 11:30) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (10:30 - 11:20) Elliko Väljur Bassein Ülemiste Ülemiste City
AquaMix (10:30 - 11:20) Elliko Väljur Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 4

Loe lähemalt treeningust

Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFit abs (10:30 - 11:00) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi
MyFit abs (10:30 - 11:00) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (10:30 - 11:00) Darja Priss Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi
Jõusaalis treener (10:30 - 11:00) Darja Priss Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
MyFit abs (10:35 - 11:05) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama
MyFit abs (10:35 - 11:05) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (10:00 - 10:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (10:00 - 10:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 13

Loe lähemalt treeningust

Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 33 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Beebide ujumine 10-18 kuud (10:00 - 10:45) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Beebide ujumine 10-18 kuud (10:00 - 10:45) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 18
Cardio legs (10:00 - 10:30) Gea Simson Stuudio Mustamäe Mustamäe
Cardio legs (10:00 - 10:30) Gea Simson Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (10:00 - 11:00) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Yoga (10:00 - 11:00) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:15 - 11:15) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi Viimsi
BodyPump (10:15 - 11:15) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (10:30 - 11:00) Gea Simson Stuudio Mustamäe Mustamäe
MyFit abs (10:30 - 11:00) Gea Simson Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (10:30 - 11:15) Karin Hallisk Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Jõusaalis treener (10:30 - 11:15) Karin Hallisk Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
StrongBody (10:30 - 11:30) Keio Korbe Jõusaal Balti Jaam Balti Jaama Turg
StrongBody (10:30 - 11:30) Keio Korbe Jõusaal Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 2 NB! Treeningul on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Zumba (10:45 - 11:45) Anna Markova Stuudio Narva Narva Fama
Zumba (10:45 - 11:45) Anna Markova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 7

Loe lähemalt treeningust

Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 27
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (10:00 - 11:00) Gerly Nurmsalu Stuudio 2 Järve Järve
Yoga (10:00 - 11:00) Gerly Nurmsalu Stuudio 2 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Viru Viru
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio 2 Postimaja Postimaja
Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio 2 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (10:00 - 11:00) Kendra Vaino Stuudio Solaris Solaris
BodyBalance (10:00 - 11:00) Kendra Vaino Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (10:05 - 10:50) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Kõht selg tuhar45 (10:05 - 10:50) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (10:30 - 11:15) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Cardio sculpt (10:30 - 11:15) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (10:30 - 11:15) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (10:30 - 11:15) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis valvetreener (10:45 - 11:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru
Jõusaalis valvetreener (10:45 - 11:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (10:00 - 11:00) Kendra Vaino Stuudio 2 Viru Viru
MyFit body (10:00 - 11:00) Kendra Vaino Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio Solaris Solaris
Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi Viimsi
BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (10:00 - 10:30) Darja Priss Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi
Jõusaalis treener (10:00 - 10:30) Darja Priss Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
UUS! Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Kristiina Lauri Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
UUS! Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Kristiina Lauri Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 19 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:15 - 11:00) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:15 - 11:00) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Yoga (10:15 - 11:00) Maarika Haidak Stuudio Viljandi Viljandi
Yoga (10:15 - 11:00) Maarika Haidak Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:30 - 11:15) Jaanika Sulakatko Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (10:30 - 11:15) Jaanika Sulakatko Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (10:30 - 11:20) Elliko Väljur Bassein Ülemiste Ülemiste City
AquaMix (10:30 - 11:20) Elliko Väljur Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 3

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (10:30 - 11:30) Mari-Liis Ilves Stuudio Pirita Pirita
MyFit body (10:30 - 11:30) Mari-Liis Ilves Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (10:50 - 11:50) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama
BodyBalance (10:50 - 11:50) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (10:00 - 11:00) Steven Pleesi Jõusaal Järve Järve
Jõusaalis treener (10:00 - 11:00) Steven Pleesi Jõusaal Järve Järve   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Cardio sculpt (10:00 - 10:45) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn
Cardio sculpt (10:00 - 10:45) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Interval45 (10:00 - 10:45) Krista Volke Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval45 (10:00 - 10:45) Krista Volke Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Shindo (10:00 - 11:00) Kadri Pettai Stuudio 2 Viru Viru
Shindo (10:00 - 11:00) Kadri Pettai Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

EI TOIMU! Fit (10:00 - 11:00) Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
EI TOIMU! Fit (10:00 - 11:00) Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Zumba (10:00 - 11:00) Kaisa Edenberg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Zumba (10:00 - 11:00) Kaisa Edenberg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:00 - 11:00) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi Viimsi
BodyPump (10:00 - 11:00) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaToning (10:10 - 11:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaToning (10:10 - 11:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 26

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:15 - 11:10) Merike Sula Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyPump (10:15 - 11:10) Merike Sula Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (10:15 - 11:10) Kirsti Kuhi Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyBalance (10:15 - 11:10) Kirsti Kuhi Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Barre (10:30 - 11:25) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Barre (10:30 - 11:25) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Total Body X (10:30 - 11:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Total Body X (10:30 - 11:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 23 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (10:30 - 11:30) Martin Kõrv Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyBalance (10:30 - 11:30) Martin Kõrv Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:30 - 11:30) Keidy Kulbas Stuudio 1 Viru Viru
BodyPump (10:30 - 11:30) Keidy Kulbas Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Total Body X (10:30 - 11:20) Keiu Paapsi Studio X Rävala
Total Body X (10:30 - 11:20) Keiu Paapsi Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 29 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (10:30 - 11:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Yoga (10:30 - 11:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (10:30 - 11:30) Kadi Salm-Dikker Jõusaal Viimsi Viimsi
StrongBody (10:30 - 11:30) Kadi Salm-Dikker Jõusaal Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyAttack (10:35 - 11:35) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris
BodyAttack (10:35 - 11:35) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (10:45 - 11:45) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
MyFit body (10:45 - 11:45) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 35 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Total body HIIT (10:45 - 11:45) Aleksei Tjuljukov Jõusaal Narva Narva Fama
Total body HIIT (10:45 - 11:45) Aleksei Tjuljukov Jõusaal Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 10 Treeningus on vajalik treeningrätik!
StrongBody (10:45 - 11:45) Rünno Link Jõusaal Rocca Rocca al Mare
StrongBody (10:45 - 11:45) Rünno Link Jõusaal Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 31 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

YinYoga75 (10:45 - 12:00) Deisy Velvelt Stuudio 2 Postimaja Postimaja
YinYoga75 (10:45 - 12:00) Deisy Velvelt Stuudio 2 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (10:50 - 11:35) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (10:50 - 11:35) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar (10:00 - 10:45) Aleksandra Maksimova Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar (10:00 - 10:45) Aleksandra Maksimova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 17 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (10:00 - 11:00) Steven Pleesi Jõusaal Järve Järve
Jõusaalis treener (10:00 - 11:00) Steven Pleesi Jõusaal Järve Järve   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Yoga (10:00 - 10:55) Maarja-Liis Loo Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Yoga (10:00 - 10:55) Maarja-Liis Loo Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (10:00 - 11:00) Raymo Korkma Jõusaal Mustamäe Mustamäe
StrongBody (10:00 - 11:00) Raymo Korkma Jõusaal Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 23 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 9 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio legs+MyFit abs (10:00 - 11:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Cardio legs+MyFit abs (10:00 - 11:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Step Interval (10:00 - 10:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Step Interval (10:00 - 10:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (10:30 - 11:25) Karina Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (10:30 - 11:25) Karina Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (10:30 - 11:30) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
MyFit body (10:30 - 11:30) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (10:30 - 11:30) Maarja Jõgi Stuudio 2 Järve Järve
Yoga (10:30 - 11:30) Maarja Jõgi Stuudio 2 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio legs (10:45 - 11:15) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Cardio legs (10:45 - 11:15) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

11:00
Jõusaalis treener (11:00 - 11:30) Kristel Rebane Jõusaal Postimaja Postimaja
Jõusaalis treener (11:00 - 11:30) Kristel Rebane Jõusaal Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
BodyBalance (11:00 - 11:55) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (11:00 - 11:55) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 14 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe Mustamäe
Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:00 - 12:00) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
BodyBalance (11:00 - 12:00) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (11:00 - 12:00) Inge Nelk Stuudio Pirita Pirita
Yoga (11:00 - 12:00) Inge Nelk Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Interval45 (11:00 - 11:45) Raivo Nõmm Spinning Viljandi Viljandi
Interval45 (11:00 - 11:45) Raivo Nõmm Spinning Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (11:05 - 12:05) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
MyFit body (11:05 - 12:05) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:15 - 12:15) Siiri Valks Stuudio 2 Viimsi Viimsi
BodyBalance (11:15 - 12:15) Siiri Valks Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (11:15 - 12:15) Aleksa Furs Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
StrongBody (11:15 - 12:15) Aleksa Furs Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Brazil butt lift45 (11:30 - 12:15) Lene Vardja Studio Annelinn Tartu Annelinn
Brazil butt lift45 (11:30 - 12:15) Lene Vardja Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Step (11:30 - 12:30) Mari-Liis Ilves Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Step (11:30 - 12:30) Mari-Liis Ilves Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (11:30 - 12:15) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Cardio sculpt (11:30 - 12:15) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (11:30 - 12:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru
StrongBody (11:30 - 12:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (11:30 - 12:00) Jevgenia Aaskivi Jõusaal Viimsi Viimsi
Jõusaalis treener (11:30 - 12:00) Jevgenia Aaskivi Jõusaal Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Yoga (11:30 - 12:30) Anne Rändva Stuudio Viljandi Viljandi
Yoga (11:30 - 12:30) Anne Rändva Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:45 - 12:30) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe Mustamäe
Kõht selg tuhar45 (11:45 - 12:30) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Lenne Piirimägi Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Lenne Piirimägi Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:00 - 12:00) Ene Ottokar Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyBalance (11:00 - 12:00) Ene Ottokar Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Katrena Tenno Stuudio Rävala Rävala
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Katrena Tenno Stuudio Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Mari-Liis Ilves Stuudio Solaris Solaris
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Mari-Liis Ilves Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:00 - 12:00) Kendra Vaino Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
BodyBalance (11:00 - 12:00) Kendra Vaino Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyCombat (11:00 - 12:00) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi
BodyCombat (11:00 - 12:00) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (11:00 - 12:00) Omid Imani Jõusaal Rävala Rävala
Jõusaalis treener (11:00 - 12:00) Omid Imani Jõusaal Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
BodyBalance (11:05 - 12:00) Rica Varul Studio Annelinn Tartu Annelinn
BodyBalance (11:05 - 12:00) Rica Varul Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! MyMobility arendab tugevust, tasakaalu ja painduvust läbi tervikliku ja voolava liikuvuse. Tõhus kerelihaste treening tagab hea rühi ja annab juurde sisemist jõudu

Loe lähemalt treeningust

Brazil butt lift45 (11:05 - 11:50) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Brazil butt lift45 (11:05 - 11:50) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (11:30 - 12:30) Kristiin Oja Jõusaal Rocca Rocca al Mare
CrossTraining (11:30 - 12:30) Kristiin Oja Jõusaal Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump30+MyFit abs (11:30 - 12:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump30+MyFit abs (11:30 - 12:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Interval45 (11:30 - 12:15) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru
Interval45 (11:30 - 12:15) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (11:30 - 12:15) Matti Berg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (11:30 - 12:15) Matti Berg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (11:45 - 12:45) Inge Nelk Stuudio 2 Järve Järve
Yoga (11:45 - 12:45) Inge Nelk Stuudio 2 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Lower Body+Abs X (11:45 - 12:35) Merle Laud Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (11:45 - 12:35) Merle Laud Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (11:45 - 12:30) Marilin Kosubenko Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Cardio sculpt (11:45 - 12:30) Marilin Kosubenko Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:00 - 11:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn
BodyBalance (11:00 - 11:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 14 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyCombat (11:00 - 12:00) Kristin Vippul Stuudio Viljandi Viljandi
BodyCombat (11:00 - 12:00) Kristin Vippul Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:05 - 12:05) Ethel Igatt Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyBalance (11:05 - 12:05) Ethel Igatt Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (11:15 - 12:15) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viru Viru
MyFit body (11:15 - 12:15) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:15 - 12:15) Siiri Valks Stuudio 2 Viimsi Viimsi
BodyBalance (11:15 - 12:15) Siiri Valks Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (11:15 - 12:15) Karin Hallisk Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
CrossTraining (11:15 - 12:15) Karin Hallisk Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 4

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (11:30 - 12:15) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala
Jõusaalis treener (11:30 - 12:15) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Beebide ujumine 3-9 kuud (11:30 - 12:15) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Beebide ujumine 3-9 kuud (11:30 - 12:15) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 7
BodyPump (11:30 - 12:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru
BodyPump (11:30 - 12:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (11:30 - 12:00) Jevgenia Aaskivi Jõusaal Pirita Pirita
Jõusaalis treener (11:30 - 12:00) Jevgenia Aaskivi Jõusaal Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
MyFit body (11:30 - 12:30) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
MyFit body (11:30 - 12:30) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (11:45 - 12:45) Kadi Reintam Stuudio 2 Postimaja Postimaja
Yoga (11:45 - 12:45) Kadi Reintam Stuudio 2 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyCombat (11:00 - 12:00) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama
BodyCombat (11:00 - 12:00) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 5 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (11:00 - 11:45) Kristina Kniga Jõusaal Postimaja Postimaja
Jõusaalis treener (11:00 - 11:45) Kristina Kniga Jõusaal Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
MyRide+Sports (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Zumba (11:00 - 11:45) Katriina Pärnpuu Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Zumba (11:00 - 11:45) Katriina Pärnpuu Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe
Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Interval45 (11:00 - 11:45) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru
Interval45 (11:00 - 11:45) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (11:00 - 12:00) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Yoga (11:00 - 12:00) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:00 - 12:00) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
BodyBalance (11:00 - 12:00) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (11:00 - 11:30) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi
MyFit abs (11:00 - 11:30) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (11:00 - 11:30) Cätlyn Toomere Jõusaal Viimsi Viimsi
Jõusaalis treener (11:00 - 11:30) Cätlyn Toomere Jõusaal Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
MyFit body (11:10 - 12:10) Veronika Granjova Stuudio Solaris Solaris
MyFit body (11:10 - 12:10) Veronika Granjova Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (11:20 - 11:50) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyFit abs (11:20 - 11:50) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyCombat (11:30 - 12:15) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi
BodyCombat (11:30 - 12:15) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (11:30 - 12:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru
StrongBody (11:30 - 12:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (11:45 - 12:45) Kadi Reintam Stuudio 2 Viru Viru
Yoga (11:45 - 12:45) Kadi Reintam Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:00 - 12:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyBalance (11:00 - 12:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Järve Järve
Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (11:00 - 11:30) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi
MyFit abs (11:00 - 11:30) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (11:00 - 12:00) Omid Imani Jõusaal Rävala Rävala
Jõusaalis treener (11:00 - 12:00) Omid Imani Jõusaal Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
YinYoga (11:05 - 12:00) Aina Kikas Studio Annelinn Tartu Annelinn
YinYoga (11:05 - 12:00) Aina Kikas Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:10 - 12:10) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi
BodyBalance (11:10 - 12:10) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (11:15 - 12:15) Aleksa Furs Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
StrongBody (11:15 - 12:15) Aleksa Furs Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (11:30 - 12:30) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe Mustamäe
MyFit body (11:30 - 12:30) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:30 - 12:30) Ene Ottokar Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
BodyBalance (11:30 - 12:30) Ene Ottokar Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Treeningsari NAINE (11:35 - 12:30) Kristi Möldri Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Treeningsari NAINE (11:35 - 12:30) Kristi Möldri Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (11:45 - 12:15) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
MyFit abs (11:45 - 12:15) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (11:45 - 12:45) Inge Nelk Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
Yoga (11:45 - 12:45) Inge Nelk Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (11:00 - 12:00) Sergei Tenson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (11:00 - 12:00) Sergei Tenson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (11:00 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (11:00 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Yoga (11:00 - 12:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Järve Järve
Yoga (11:00 - 12:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Linda Treimann Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Linda Treimann Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (11:00 - 12:00) Alina Smirnova Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
MyFit body (11:00 - 12:00) Alina Smirnova Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Sh'bam (11:00 - 11:45) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Sh'bam (11:00 - 11:45) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (11:00 - 12:00) Ene Ottokar Stuudio Pirita Pirita
BodyBalance (11:00 - 12:00) Ene Ottokar Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (11:00 - 11:30) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi Viimsi
MyFit abs (11:00 - 11:30) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Treening lapseootel naistele (11:05 - 12:05) Tatjana Kreit Stuudio 2 Viru Viru
Treening lapseootel naistele (11:05 - 12:05) Tatjana Kreit Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (11:10 - 12:10) Marina Ivanova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
BodyPump (11:10 - 12:10) Marina Ivanova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:10 - 12:10) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi
BodyBalance (11:10 - 12:10) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:30 - 12:25) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (11:30 - 12:25) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Step (11:30 - 12:25) Kirsti Kuhi Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
Step (11:30 - 12:25) Kirsti Kuhi Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (11:30 - 12:00) Keidy Kulbas Stuudio 1 Viru Viru
MyFit abs (11:30 - 12:00) Keidy Kulbas Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (11:35 - 12:35) Martin Kõrv Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyPump (11:35 - 12:35) Martin Kõrv Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (11:35 - 12:05) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris
MyFit abs (11:35 - 12:05) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:40 - 12:35) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn
BodyBalance (11:40 - 12:35) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (11:45 - 12:15) Rünno Link Jõusaal Rocca Rocca al Mare
Jõusaalis treener (11:45 - 12:15) Rünno Link Jõusaal Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
AquaMix (11:00 - 11:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (11:00 - 11:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 29

Loe lähemalt treeningust

Sports40 (11:00 - 11:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Sports40 (11:00 - 11:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 9 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyCombat (11:00 - 12:00) Kauri Lillemäe Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyCombat (11:00 - 12:00) Kauri Lillemäe Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 24 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Burn X (11:00 - 11:50) Kadri-Liis Vähi Studio X Rävala
Burn X (11:00 - 11:50) Kadri-Liis Vähi Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 26 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg