MyFitness

Aeg Esmaspäev 19.02.2018 Teisipäev 20.02.2018 Kolmapäev 21.02.2018 Neljapäev 22.02.2018 Reede 23.02.2018 Laupäev 24.02.2018 Pühapäev 25.02.2018
06:00
BodyPump (06:45 - 07:45) Rauno Oolberg Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (06:45 - 07:45) Rauno Oolberg Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 13
MyFit abs (06:55 - 07:25) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste
MyFit abs (06:55 - 07:25) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 5
07:00
Kõht selg tuhar45 (07:15 - 08:00) Miko Lilleorg Stuudio 2 Ülemiste
Kõht selg tuhar45 (07:15 - 08:00) Miko Lilleorg Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 15
Ringtreening (07:15 - 08:00) Lemmo Jaanus Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (07:15 - 08:00) Lemmo Jaanus Jõusaal Ülemiste  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 11
BodyPump (07:30 - 08:30) Rauno Oolberg Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (07:30 - 08:30) Rauno Oolberg Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 8
BodyAttack (07:15 - 08:15) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste
BodyAttack (07:15 - 08:15) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 10
Ringtreening (07:15 - 08:00) Rainer Lausing Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (07:15 - 08:00) Rainer Lausing Jõusaal Ülemiste  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 15
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 18
Ringtreening (07:30 - 08:15) Jüri Salupere Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (07:30 - 08:15) Jüri Salupere Jõusaal Ülemiste  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 10
Ringtreening (07:15 - 08:00) Rainer Lausing Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (07:15 - 08:00) Rainer Lausing Jõusaal Ülemiste  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 10
BodyPump (07:30 - 08:30) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (07:30 - 08:30) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 2
Ringtreening (07:15 - 08:00) Tanel Trunin Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (07:15 - 08:00) Tanel Trunin Jõusaal Ülemiste  
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 21
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 6
Nike Training Club Endurance (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Vähi Stuudio 1 Ülemiste
Nike Training Club Endurance (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Vähi Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1
08:00
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 7
Jõusaali ABC (08:00 - 08:45) Rainer Lausing Jõusaal Ülemiste
Jõusaali ABC (08:00 - 08:45) Rainer Lausing Jõusaal Ülemiste  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 1
09:00
Brazil butt lift45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste
Brazil butt lift45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 14
Beebide ujumine 6-12 kuud (09:20 - 10:05) Kristi Meikar Bassein Ülemiste
Beebide ujumine 6-12 kuud (09:20 - 10:05) Kristi Meikar Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 4
Beebifitness 6-12 kuud (käputamisest kõndimiseni) (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste
Beebifitness 6-12 kuud (käputamisest kõndimiseni) (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 3
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 13
Väikelaste ujumine 2-4 aastat (09:30 - 10:15) Kristi Meikar Bassein Ülemiste
Väikelaste ujumine 2-4 aastat (09:30 - 10:15) Kristi Meikar Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 3
Beebifitness 6-12 kuud (käputamisest kõndimiseni) (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste
Beebifitness 6-12 kuud (käputamisest kõndimiseni) (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 0
10:00
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:05 - 10:50) Kristi Meikar Bassein Ülemiste
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:05 - 10:50) Kristi Meikar Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 10
Beebide ujumine 3-6 kuud (10:50 - 11:35) Kristi Meikar Bassein Ülemiste
Beebide ujumine 3-6 kuud (10:50 - 11:35) Kristi Meikar Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 2
AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste
AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 12
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 6
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:15 - 11:00) Kristi Meikar Bassein Ülemiste
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:15 - 11:00) Kristi Meikar Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 4
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 8
BodyBalance (10:15 - 11:15) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste
BodyBalance (10:15 - 11:15) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 1
AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste
AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 4
BodyPump (10:00 - 11:00) Sergei Tenson Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (10:00 - 11:00) Sergei Tenson Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 5
BodyBalance (10:30 - 11:30) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste
BodyBalance (10:30 - 11:30) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 0
11:00
MyFit body (11:00 - 12:00) Katriina Maidla Stuudio 1 Ülemiste
MyFit body (11:00 - 12:00) Katriina Maidla Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 11
Beebifitness 2-6 kuud (roomamisest käputamiseni) (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste
Beebifitness 2-6 kuud (roomamisest käputamiseni) (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 6
Beebide ujumine 6-12 kuud (11:00 - 11:45) Kristi Meikar Bassein Ülemiste
Beebide ujumine 6-12 kuud (11:00 - 11:45) Kristi Meikar Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 4
BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 13
Aqua lapseootel naistele (11:00 - 11:45) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste
Aqua lapseootel naistele (11:00 - 11:45) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 6
Jõusaali ABC (11:00 - 12:00) Maarja Jõgi Jõusaal Ülemiste
Jõusaali ABC (11:00 - 12:00) Maarja Jõgi Jõusaal Ülemiste  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 2
Beebifitness 2-6 kuud (roomamisest käputamiseni) (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste
Beebifitness 2-6 kuud (roomamisest käputamiseni) (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 1
Järgmine treening 03.03! Brazil butt lift45 (11:30 - 12:15) Stuudio 2 Ülemiste
Järgmine treening 03.03! Brazil butt lift45 (11:30 - 12:15) Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Ringtreening (11:00 - 12:00) Maali Pruul Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (11:00 - 12:00) Maali Pruul Jõusaal Ülemiste  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 3
12:00
Aqua lapseootel naistele (12:00 - 12:45) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste
Aqua lapseootel naistele (12:00 - 12:45) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 20
BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Egle Hanson Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Egle Hanson Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 18
ERANDKORRAS TUNDI EI TOIMU!MyBeat (12:00 - 12:45) Stuudio 1 Ülemiste
ERANDKORRAS TUNDI EI TOIMU!MyBeat (12:00 - 12:45) Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 1
Ringtreening (12:00 - 12:45) Lemmo Jaanus Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (12:00 - 12:45) Lemmo Jaanus Jõusaal Ülemiste  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 14
BodyAttack30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste
BodyAttack30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 8
AquaMix (12:00 - 12:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste
AquaMix (12:00 - 12:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 15
Yoga (12:00 - 13:00) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste
Yoga (12:00 - 13:00) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 9
AquaMix (12:00 - 12:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste
AquaMix (12:00 - 12:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 5
BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 7
Jõusaalis valvetreener (12:00 - 12:30) Maali Pruul Jõusaal Ülemiste
Jõusaalis valvetreener (12:00 - 12:30) Maali Pruul Jõusaal Ülemiste  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
13:00
TUNDI EI TOIMU!Nike Training Club Endurance (13:00 - 13:45) Stuudio 1 Ülemiste
TUNDI EI TOIMU!Nike Training Club Endurance (13:00 - 13:45) Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
Järgmine treening 03.03! Barre (13:00 - 14:00) Stuudio 2 Ülemiste
Järgmine treening 03.03! Barre (13:00 - 14:00) Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
14:00
BodyBalance (14:00 - 15:00) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste
BodyBalance (14:00 - 15:00) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 9
Pilates (14:00 - 15:00) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste
Pilates (14:00 - 15:00) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 14
Pilates (14:00 - 15:00) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste
Pilates (14:00 - 15:00) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 1
AquaMix (14:30 - 15:20) Miko Lilleorg Bassein Ülemiste
AquaMix (14:30 - 15:20) Miko Lilleorg Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 6
BodyPump (14:00 - 15:00) Kaarel Tõll Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (14:00 - 15:00) Kaarel Tõll Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 4
15:00
Barre (15:00 - 16:00) Marilin Kosubenko Stuudio 2 Ülemiste
Barre (15:00 - 16:00) Marilin Kosubenko Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 3
Sh'bam (15:00 - 15:45) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste
Sh'bam (15:00 - 15:45) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 7
Rahvusvahelise kooli laste treening (1 rada broneeritud) (15:10 - 15:55) Bassein Ülemiste
Rahvusvahelise kooli laste treening (1 rada broneeritud) (15:10 - 15:55) Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
MyFit abs (15:00 - 15:30) Katriina Maidla Stuudio 2 Ülemiste
MyFit abs (15:00 - 15:30) Katriina Maidla Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3
STRONG by Zumba (15:30 - 16:30) Katriina Maidla Stuudio 2 Ülemiste
STRONG by Zumba (15:30 - 16:30) Katriina Maidla Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 4
MyFit abs (15:00 - 15:30) Kaarel Tõll Stuudio 1 Ülemiste
MyFit abs (15:00 - 15:30) Kaarel Tõll Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1
16:00
LASTETREENINGUD (1 RADA BRONEERITUD) (16:00 - 17:00) Bassein Ülemiste
LASTETREENINGUD (1 RADA BRONEERITUD) (16:00 - 17:00) Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
LASTETREENINGUD (1 RADA BRONEERITUD) (16:00 - 17:00) Bassein Ülemiste
LASTETREENINGUD (1 RADA BRONEERITUD) (16:00 - 17:00) Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Barre (16:00 - 17:00) Marilin Kosubenko Stuudio 2 Ülemiste
Barre (16:00 - 17:00) Marilin Kosubenko Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 8
BodyPump (16:30 - 17:30) Rauno Oolberg Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (16:30 - 17:30) Rauno Oolberg Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 9
17:00
AquaMix (17:00 - 17:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste
AquaMix (17:00 - 17:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 14
MyFit abs (17:00 - 17:30) Katriina Maidla Stuudio 2 Ülemiste
MyFit abs (17:00 - 17:30) Katriina Maidla Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 12
Zumba45 (17:35 - 18:20) Katriina Maidla Stuudio 2 Ülemiste
Zumba45 (17:35 - 18:20) Katriina Maidla Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 23
Step (17:45 - 18:45) Kadri Carrico Stuudio 1 Ülemiste
Step (17:45 - 18:45) Kadri Carrico Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 14
BodyPump (17:00 - 18:00) Anja Kägo Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (17:00 - 18:00) Anja Kägo Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 30
Jõusaali ABC (17:00 - 17:45) Tanel Trunin Jõusaal Ülemiste
Jõusaali ABC (17:00 - 17:45) Tanel Trunin Jõusaal Ülemiste  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 0
Yoga (17:30 - 18:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste
Yoga (17:30 - 18:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 17
AquaMix (17:00 - 17:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste
AquaMix (17:00 - 17:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 17
Pilates (17:15 - 18:15) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste
Pilates (17:15 - 18:15) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 14
BodyPump (17:30 - 18:30) Kristjan Prüüs Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (17:30 - 18:30) Kristjan Prüüs Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 41
Ringtreening (17:30 - 18:15) Tanel Trunin Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (17:30 - 18:15) Tanel Trunin Jõusaal Ülemiste  
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 18
BodyBalance (17:30 - 18:30) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste
BodyBalance (17:30 - 18:30) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 6
MyFit abs (17:30 - 18:00) Rauno Oolberg Stuudio 1 Ülemiste
MyFit abs (17:30 - 18:00) Rauno Oolberg Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 3
BodyPump (17:30 - 18:30) Deneli Paal Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (17:30 - 18:30) Deneli Paal Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
MyBeat (17:30 - 18:15) Maarja Jõgi Stuudio 2 Ülemiste
MyBeat (17:30 - 18:15) Maarja Jõgi Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1
18:00
BodyBalance (18:45 - 19:45) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste
BodyBalance (18:45 - 19:45) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 20
BodyAttack45 (18:45 - 19:30) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste
BodyAttack45 (18:45 - 19:30) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 14
Ringtreening (18:00 - 18:45) Tanel Trunin Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (18:00 - 18:45) Tanel Trunin Jõusaal Ülemiste  
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 16
MyBeat (18:00 - 18:45) Ketri Künnapas Stuudio 1 Ülemiste
MyBeat (18:00 - 18:45) Ketri Künnapas Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 9
Yoga (18:15 - 19:15) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste
Yoga (18:15 - 19:15) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 15
BodyAttack (18:35 - 19:35) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste
BodyAttack (18:35 - 19:35) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 21
BodyCombat (18:05 - 19:05) Meeli Kask Stuudio 1 Ülemiste
BodyCombat (18:05 - 19:05) Meeli Kask Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 7
Sh'bam (18:30 - 19:15) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste
Sh'bam (18:30 - 19:15) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 32 Registreerunuid: 4
Jõusaali ABC (18:30 - 19:30) Tanel Trunin Jõusaal Ülemiste
Jõusaali ABC (18:30 - 19:30) Tanel Trunin Jõusaal Ülemiste  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 0
Ringtreening (18:00 - 18:45) Tanel Trunin Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (18:00 - 18:45) Tanel Trunin Jõusaal Ülemiste  
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 4
AquaMix (18:00 - 18:50) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste
AquaMix (18:00 - 18:50) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 3
BodyBalance (18:20 - 19:20) Egle Hanson Stuudio 2 Ülemiste
BodyBalance (18:20 - 19:20) Egle Hanson Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
19:00
BodyPump (19:35 - 20:35) Sergei Tenson Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (19:35 - 20:35) Sergei Tenson Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 18
Nike Training Club Endurance (19:00 - 19:50) Bret Schär Stuudio 1 Ülemiste
Nike Training Club Endurance (19:00 - 19:50) Bret Schär Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 16
Kõht selg tuhar45 (19:30 - 20:15) Triin Tõnts Stuudio 2 Ülemiste
Kõht selg tuhar45 (19:30 - 20:15) Triin Tõnts Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 16
Ringtreening (19:30 - 20:15) Maali Pruul Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (19:30 - 20:15) Maali Pruul Jõusaal Ülemiste  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 8
MyFit abs (19:35 - 20:05) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste
MyFit abs (19:35 - 20:05) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 16
Brazil butt lift45 (19:05 - 19:50) Kristiina Stõkova Stuudio 1 Ülemiste
Brazil butt lift45 (19:05 - 19:50) Kristiina Stõkova Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 3
BodyCombat (19:00 - 20:00) Sten Sakson Stuudio 1 Ülemiste
BodyCombat (19:00 - 20:00) Sten Sakson Stuudio 1 Ülemiste  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 2
Kõht selg tuhar45 (19:30 - 20:15) Deneli Paal Stuudio 2 Ülemiste
Kõht selg tuhar45 (19:30 - 20:15) Deneli Paal Stuudio 2 Ülemiste  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
20:00
Jõusaali ABC (20:15 - 21:00) Maali Pruul Jõusaal Ülemiste
Jõusaali ABC (20:15 - 21:00) Maali Pruul Jõusaal Ülemiste  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 4

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

Sulge

Unustasid salasõna?