MyFitness

BEEBIDE JA VÄIKELASTE UJUMINE / treener Kristi Meikar

Seotud kujutis

Ujuma ootame beebisid koos ema või isaga alates kolmandast elukuust. Mida varem ta ujuma tuua ja õppida selgeks põhiasjad, seda kiiremini ta veega harjub ning seda lihtsam on edaspidi koos beebiga ujumas käia ükskõik kus.  Kahe kuuse beebiga tulles, soovitame eelnevalt vannivee temperatuuri alandada järk-järgult 32 kraadini.

Veel on palju häid omadusi. Peale lõbusa ajaveetmise, on vesi hea ka inimorganismile – vesi rahustab, arendab üldfüüsiliselt, lõõgastab, tugevdab immuunsussüsteemi, karastab, tagab hea une, vähendab sageli beebidele probleemiks olevat lihaspinget.

Ujumistunnid on jaotatud vastavalt vanusele kolme rühma (treeningutesse on oodatud lapsed vanuses 3 kuud – 4 eluaastat). Tunni pikkus 45minutit. Palume alati käia pesemas enne basseini minemist ja beebidel kasutada vees spetsiaalseid ujumiseks mõeldud mähkmeid.

Mida tunnis teeme? Tund on kindla eesmärgi ja tegevuste järjekorraga, vastavalt vajadusele treener läheneb ka individuaalselt. Kõigepealt harjutakse basseini ja veega, seejärel õpitakse läbi mängu liikuma, külili, rinnuli ja selili, sulistama käte ja jalgadega.  Õpitakse sukelduma. Tunnis kasutame ka erinevaid abivahendeid. Tasa ja targu läheme lihtsatest tegevustest keerulisematesse tegevustesse.

Treeningute toimumisajad:

 • Esmaspäeviti:

9.20-10.05 (6-12 kuud)

10.05-10.50 (1-2 aastat)

10.50-11.35 (3-6 kuud)

 •  Kolmapäeviti:

9.30-10.15 (2-4aastat)

10.15-11.00 (1-2aastat)

11.00-11.45 (6-12kuud)

 

UJUMISTREENINGUD / treener Elke Kaar

Pildiotsingu swimming professional tulemus

MyFitnessi eesmärk on pakkuda lastele ujumise algõpet ja võimaldada noortel treeningutega jätkata võistlustasemel. Ujumistreeningud on jaotatud gruppidesse vastavalt lapse vanusele ja treenituse tasemele.

MyFitness Ülemiste City avab 01. augustil uue laste ujumistreeningute hooaja vastuvõtu. Ootame kõiki lapsevanemaid registreerima oma lapsi vanuses 7.-12. eluaastat uutesse ujumisgruppidesse! Paketi raames on lapsel võimalik klubi külastada kõikidel lahtiolekuaegadel lapsevanema või täisealise isiku järelvalve all. Lapse treeningpakett ei sisalda klubisse sissepääsu lapsevanemale.

Laste treeningpakettide kuutasud sisaldavad vaid lepingujärgseid treeninguid. Lisatreeningud treeneri juhendamisel on lisatasu eest. Uue hooaja võistluste ajakava, millest tublimatel on võimalik osa võtta, avalikustame septembris.

MyFitness pakub ujumistreeningute külastajatele tähtajatut liikmelepingut maksumusega 52€/kuus.

Palume lepingut sõlmima tulla lapsevanemal, kes tasub edaspidi lapse treeningpaketi kuutasu. Kaasa palume võtta nii lapse kui ka lapsevanema isikut tõendava dokumendi.

Algajate treeninggruppidesse toimub komplekteerimine liitumise alusel spordiklubis kohapeal.

NB! Treeninggruppe komplekteerime vastavalt laste oskustele, mille tarbeks pakume proovitreeninguid. Proovitreeningul osalemine ei garanteeri kohta treeninggruppides. Gruppide komplekteerimine toimub vastavalt proovitreeningu tulemustele, millele annab hinnagu treeningut läbiviinud treener. Loe lisaks SIIT.

Ujumistreeninguid viivad MyFitness Ülemiste City spordiklubis läbi ujumistreener Elke Kaar.

TREENINGUTE TUNNIPLAAN 2017/2018 HOOAJAL

 • Esmaspäeviti 15.00-16.00 10.-12.a edasijõudnud (Grupp XIII)
 • Esmaspäeviti 16.15-17.00 7.-9.a algajad (Grupp XIV)
 • Kolmapäeviti 15.00-16.00 10.-12.a edasijõudnud (Grupp XIII)
 • Kolmapäeviti 16.15-17.00 7.-9.a algajad (Grupp XIV)

Lisaks juhime tähelepanu, et

 • palume lapsevanematel treeningu efektiivsuse tagamiseks treeningu toimumise ajal kohapeal mitte viibida;
 • riigi- ja rahvuspühadel ujumistreeninguid ei toimu, treeningud jätkuvad koolivaheaegadel;
 • lastebassein on treeningute ajal külastajatele suletud;
 • ujumistreeningute ajal on suures basseinis külastajatele avatud vähemalt üks rada.
 • lubame lapsi klubisse mitte varem kui 15 min enne treeningu algust ja 15 min pärast treeningu lõppu, v.a. lapsed, kes jäävad klubisse lapsevanema järelvalve all.

Sile Silk ujumisvõistlused MyFitness

TÄHELEPANU! MyFitnessi Huvikool “MyFitness Sport“ omab Haridus- ja Teadusministeeriumi koolitusluba vastavalt kantsleri käskirjale nr.1.1-3./17/114 alates 31.mai 2017.a., mille alusel kantakse makstud kuutasud tuludeklaratsioonis koolituskulude alla ning sellelt saab lapsvanem tagasi tulumaksu osa. Tasutud maksed esitab Maksu- ja Tolliametile My Fitness AS.v

Trennis näeme!

Küsimuste korral palume ühendust võtta järgmiste kontaktidega:
MyFitness Ülemiste City klienditeenindus tel 641 0024, ylemiste@myfitness.ee
Ujumistreeningute juht Vello Liivamägi tel 5037920, vello.liivamagi@myfitness.ee

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

Sulge

Unustasid salasõna?