MyFitness

Tunniplaan
Filters
Klubi
Rocca al Mare
Mustamäe
Järve
Kristiine
Viru
Postimaja
Rävala
Solaris
Balti Jaama Turg
Ülemiste City
Lasnamäe Virbi
Lasnamäe Linnamäe
Lasnamäe Kärberi
Pirita
Viimsi
Tartu Kesklinn
Tartu Annelinn
Tartu Lõunakeskus
Narva Fama
Viljandi
Treener
Aigi Kõiv
Aina Kikas
Airi Põdra
Aleksa Furs
Aleksandra Maksimova
Aleksandra Zaitseva
Aleksei Kolotkov
Aleksei Tjuljukov
Alina Smirnova
Alla Andruško
Anastassia Leppikson
Anastassia Matvejeva
Andra Lääts
Andra Moistus
Andre Machado
Anja Kägo
Anna Markova
Anne Hanni
Ave Roots
Britta-Mai Nõmmik
Carmen Kukk
Darya Pavlova
Deana Mikkel
Deisy Velvelt
Deneli Koppelmann
Diana Johanson
Diana Mogiš
Diana Valge
Egle Villik
Elliko Väljur
Ene Ottokar
Ethel Igatt
Eva Ottas
Evelin Daniel
Evelin Kern
Evelin Sepp
Fjodor Dunik
Gea Simson
Gina Bergmann
Hedi Haug
Helen Hade
Heleri Kängsepp
Inga Neissaar
Inge Nelk
Ingrid Hamer
Ivar Veskus
Ivo Velbaum
Jaanika Kaljuvee
Jaanika Tammemäe
Jana Kesvatera
Jekaterina Irvanets-Goldmann
Jekaterina Sai
Jelena Orlova
Jelena Tepp
Johanna Vau
Julia Zamatajeva
Kadi ja Merje
Kadi Kuslap
Kadi Pärloja
Kadi Reintam
Kadri-Liis
Kadri Pettai
Kadri Saar
Kaia Kollo
Kai Kuropatkin
Kaire Poolakese
Kaisa Edenberg
Kaisa Rahu
Kaisa Raja
Karina Alt
Karina Luik
Karmela Molodõk
Katrena Tenno
Katriina Pärnpuu
Kauri Lillemäe
Keidy Kulbas
Keisy Põldsam
Keiti Aasavelt
Keiu Paapsi
Keiu Pirnpuu
Kendra ja Aigi
Kendra Vaino
Kerstin Liitmaa
Kersti Ojalill
Kirsti Kuhi
Kris-Marie Nisu
Krista Köster
Krista Roosimägi
Kristel Raba
Kristiin Oja
Kristi Möldri
Kristina Kniga
Kristina Samra
Kristin Puranen
Kristi Pedaru
Kristjan Maasik
Kärolin Liik
Külalistreener
Laura-Liza Sööt
Lauri Liiv
Lene Vardja
Lenne Piirimägi
Levo Kirn
Liis Süda
Ly Kütt
Maarika Haidak
Maarja Gawley
Maarja Jõgi
Maarja Kalma
Madleen Harjak
Maigi Varusk
Maigi Vändre
Maiki Soe
Marge Jänes
Marge Nõmmik
Margit Rechlin
Mari-Liis Ilves
Maria Mukasei
Marika Kütt
Mari Kull
Marilin Kosubenko
Marina Ivanova
Martin Kõrv
Martin Luik
Matti Berg
Meeli Kask
Merike Kangro
Merike Sula
Merje Kask
Merle Laud
Merrit Helistve
Mihkel Vabrit
Miko Lilleorg
Mirjam Mäesalu
Mirjam Rõõmussaar
Natalia Feldbush
Natalja ja Anna
Natalja Jakovleva
Natalja Song
Niina Mishkina
Olga Pantelejeva
Olga Prants
Olga Vilgelmson
Pavel Borovkov
Peeter Karask
Rainer Rebane
Raivo Nõmm
Rasmus Teodor Niin
Raymo Korkma
Reimo Allik
Reinforce
Renno Soosaar
Rica Varul
Rünno Link
Sabrina Grabe
Sandra Luik
Sergei Tenson
Siim Kängsepp
Svetlana Savvatejeva
Talis Ponna
Tanel Lang
Tarmo Rattassep
Tatjana Fesko
Tatjana Kreit
Tatjana Sokolova
Timo Noot
Tommi Välja
Triinu Spriit
Valentin Zaitsev
Veronika Granjova
Virtuaaltreener
Treeningstiil
Body&Mind
Cardio
CrossTraining
Spinning
Strength
Studio X
Ujula
Treening
Ajavahemik

6:00

21:00

Lisa ajavahemik
NÄITA TULEMUSI
Rävala
Eelmine nädal

43 Nädal (25.10.2021 - 31.10.2021)

Järgmine nädal
Aeg Esmaspäev 25.10.2021 Teisipäev 26.10.2021 Kolmapäev 27.10.2021 Neljapäev 28.10.2021 Reede 29.10.2021 Laupäev 30.10.2021 Pühapäev 31.10.2021
06:00
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 08:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 08:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Nike Strong Core and Cardio (06:45 - 07:30) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Nike Strong Core and Cardio (06:45 - 07:30) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 08:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 08:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Lower Body+Abs X (06:45 - 07:30) Merle Laud Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (06:45 - 07:30) Merle Laud Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 07:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 07:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
MyRide+Sports (06:45 - 07:25) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:25) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Nike Morning Strength Kickstarter (06:45 - 07:30) Maarja Kalma Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Nike Morning Strength Kickstarter (06:45 - 07:30) Maarja Kalma Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 11
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 08:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 08:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 07:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 07:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Nike Wake up Warrior (06:45 - 07:30) Maarja Kalma Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Nike Wake up Warrior (06:45 - 07:30) Maarja Kalma Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
07:00
BOXBOX (07:00 - 07:50) Kadi Kuslap BoxBox Järve
BOXBOX (07:00 - 07:50) Kadi Kuslap BoxBox Järve   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all sisekindaid või poksisidemeid. Neid on võimalik osta klubist kohapealt hinnaga 5euri! Treeningule palume kohale tulla 5min varem!

Loe lähemalt treeningust

Total Body X (07:00 - 07:45) Katrena Tenno Studio X Rävala
Total Body X (07:00 - 07:45) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Nike Morning Strength Kickstarter (07:00 - 07:45) Karina Alt Stuudio Rävala
Nike Morning Strength Kickstarter (07:00 - 07:45) Karina Alt Stuudio Rävala   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Nike Morning Strength Kickstarter (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Stuudio Mustamäe
Nike Morning Strength Kickstarter (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Stuudio Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Nike Total Body Endurance (07:30 - 08:15) Keisy Põldsam Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Nike Total Body Endurance (07:30 - 08:15) Keisy Põldsam Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (07:30 - 08:30) Laura-Liza Sööt Jõusaal Rävala
CrossTraining (07:30 - 08:30) Laura-Liza Sööt Jõusaal Rävala   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 12 Klubisse sisenedes teostame nakkusohutuse kontrolli. Palun varu treeningusse tulles aega! Treeningul on vajalik treeningrätik.

Loe lähemalt treeningust

Fast X Strong X (07:30 - 08:15) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn
Fast X Strong X (07:30 - 08:15) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 4 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (07:40 - 08:25) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja
Kõht selg tuhar45 (07:40 - 08:25) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:00 - 08:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja
BodyPump (07:00 - 08:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Nike Breakthrough HIT and Flow (07:00 - 07:45) Karina Alt Stuudio Rävala
Nike Breakthrough HIT and Flow (07:00 - 07:45) Karina Alt Stuudio Rävala   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (07:00 - 07:45) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:00 - 07:45) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (07:15 - 08:00) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Kõht selg tuhar45 (07:15 - 08:00) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (07:15 - 08:15) Laura-Liza Sööt Jõusaal Rävala
CrossTraining (07:15 - 08:15) Laura-Liza Sööt Jõusaal Rävala   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 12 Klubisse sisenedes teostame nakkusohutuse kontrolli. Palun varu treeningusse tulles aega! Treeningul on vajalik treeningrätik.

Loe lähemalt treeningust

Burn X (07:30 - 08:30) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Burn X (07:30 - 08:30) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Nike Strong Core and Cardio (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Stuudio Mustamäe
Nike Strong Core and Cardio (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Stuudio Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (07:30 - 08:30) Keidy Kulbas Stuudio 1 Järve
BodyPump (07:30 - 08:30) Keidy Kulbas Stuudio 1 Järve   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Nike Mobility and Core Flow (07:30 - 08:15) Aigi Kõiv Stuudio 2 Järve
Nike Mobility and Core Flow (07:30 - 08:15) Aigi Kõiv Stuudio 2 Järve   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (07:30 - 08:30) Kadi Pärloja Stuudio 1 Kristiine Kristiine
BodyBalance (07:30 - 08:30) Kadi Pärloja Stuudio 1 Kristiine Kristiine   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (07:30 - 08:30) Kadi Kuslap Stuudio 2 Viru Viru
BodyBalance (07:30 - 08:30) Kadi Kuslap Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
CrossTraining (07:30 - 08:30) Kaisa Rahu Jõusaal Järve
CrossTraining (07:30 - 08:30) Kaisa Rahu Jõusaal Järve   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 9 NB! Treeningul on treeningrätik kohustuslik!

Loe lähemalt treeningust

Total Body X (07:30 - 08:15) Maarja Kalma Studio X Tartu Annelinn
Total Body X (07:30 - 08:15) Maarja Kalma Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 2 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Total Body HIIT (07:45 - 08:30) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi
Total Body HIIT (07:45 - 08:30) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (07:50 - 08:20) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyFit abs (07:50 - 08:20) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump30+MyFit abs (07:00 - 08:00) Keidy Kulbas Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump30+MyFit abs (07:00 - 08:00) Keidy Kulbas Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Nike Breakthrough HIT and Flow (07:00 - 07:45) Keiu Pirnpuu Stuudio Mustamäe
Nike Breakthrough HIT and Flow (07:00 - 07:45) Keiu Pirnpuu Stuudio Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
TRX (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja Postimaja
TRX (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (07:30 - 08:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (07:30 - 08:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 9

Loe lähemalt treeningust

Lower Body+Abs X (07:30 - 08:30) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Lower Body+Abs X (07:30 - 08:30) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Kristiine Kristiine
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Kristiine Kristiine   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:30 - 08:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru
BodyPump (07:30 - 08:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Järgmine treening 10.11! BodyAttack (07:30 - 08:30) Stuudio Solaris Solaris
Järgmine treening 10.11! BodyAttack (07:30 - 08:30) Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Nike Morning Strength Kickstarter (07:30 - 08:15) Keisy Põldsam Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Nike Morning Strength Kickstarter (07:30 - 08:15) Keisy Põldsam Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
StrongBody (07:30 - 08:30) Tanel Lang Jõusaal Viljandi Viljandi
StrongBody (07:30 - 08:30) Tanel Lang Jõusaal Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Burn X (07:30 - 08:15) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn
Burn X (07:30 - 08:15) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 4 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:35 - 08:20) Kristin Puranen Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:35 - 08:20) Kristin Puranen Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Nike Morning Strength Kickstarter (07:00 - 07:45) Keiu Pirnpuu Stuudio 1 Järve
Nike Morning Strength Kickstarter (07:00 - 07:45) Keiu Pirnpuu Stuudio 1 Järve   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (07:00 - 08:00) Tarmo Rattassep Stuudio 1 Postimaja Postimaja
BodyPump (07:00 - 08:00) Tarmo Rattassep Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Nike Total Body Endurance (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Stuudio Mustamäe
Nike Total Body Endurance (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Stuudio Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (07:30 - 08:30) Kadi Pärloja Stuudio 1 Kristiine Kristiine
BodyBalance (07:30 - 08:30) Kadi Pärloja Stuudio 1 Kristiine Kristiine   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Nike Strength and Endurance Combo (07:30 - 08:15) Katrena Tenno Stuudio Rävala
Nike Strength and Endurance Combo (07:30 - 08:15) Katrena Tenno Stuudio Rävala   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Lower Body+Abs X (07:30 - 08:15) Maarja Kalma Studio X Tartu Annelinn
Lower Body+Abs X (07:30 - 08:15) Maarja Kalma Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 1 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

VinyasaFlow (07:30 - 08:25) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
VinyasaFlow (07:30 - 08:25) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
StrongBody (07:30 - 08:30) Keio Korbe Jõusaal Ülemiste Ülemiste City
StrongBody (07:30 - 08:30) Keio Korbe Jõusaal Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 1 Treeningul on kohustuslik treeningrätik.

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:45 - 08:30) Martin Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:45 - 08:30) Martin Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:50 - 08:50) Keiu Paapsi Stuudio 1 Järve
BodyPump (07:50 - 08:50) Keiu Paapsi Stuudio 1 Järve   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Nike Wake up Warrior (07:00 - 07:45) Keiu Pirnpuu Stuudio Mustamäe
Nike Wake up Warrior (07:00 - 07:45) Keiu Pirnpuu Stuudio Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Total Body X (07:00 - 08:00) Katrena Tenno Studio X Rävala
Total Body X (07:00 - 08:00) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (07:30 - 08:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (07:30 - 08:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 16

Loe lähemalt treeningust

BOXBOX (07:30 - 08:20) Kadi Kuslap BoxBox Järve
BOXBOX (07:30 - 08:20) Kadi Kuslap BoxBox Järve   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all sisekindaid või poksisidemeid. Neid on võimalik osta klubist kohapealt hinnaga 5euri! Treeningule palume kohale tulla 5min varem!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Mirjam Mäesalu Stuudio 2 Viru Viru
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Mirjam Mäesalu Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Nike Morning Strength Kickstarter (07:30 - 08:15) Karina Alt Stuudio Rävala
Nike Morning Strength Kickstarter (07:30 - 08:15) Karina Alt Stuudio Rävala   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Nike Mobility and Core Flow (07:30 - 08:15) Keisy Põldsam Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Nike Mobility and Core Flow (07:30 - 08:15) Keisy Põldsam Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
StrongBody (07:30 - 08:30) Tanel Lang Jõusaal Viljandi Viljandi
StrongBody (07:30 - 08:30) Tanel Lang Jõusaal Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (07:30 - 08:30) Kaisa Rahu Jõusaal Rävala
CrossTraining (07:30 - 08:30) Kaisa Rahu Jõusaal Rävala   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 3 Klubisse sisenedes teostame nakkusohutuse kontrolli. Palun varu treeningusse tulles aega! Treeningul on vajalik treeningrätik.

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:30 - 08:15) Kristin Puranen Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:30 - 08:15) Kristin Puranen Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (07:30 - 08:30) Kristina Kniga Jõusaal Postimaja Postimaja
StrongBody (07:30 - 08:30) Kristina Kniga Jõusaal Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

08:00
AquaMix (08:00 - 08:50) Elliko Väljur Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (08:00 - 08:50) Elliko Väljur Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 20

Loe lähemalt treeningust

Total Body X (08:00 - 08:45) Katrena Tenno Studio X Rävala
Total Body X (08:00 - 08:45) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Interval (08:00 - 08:55) Martin Luik Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Interval (08:00 - 08:55) Martin Luik Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (08:00 - 08:55) Kristel Raba Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
StrongBody (08:00 - 08:55) Kristel Raba Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (08:00 - 08:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (08:00 - 08:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! MyMobility arendab tugevust, tasakaalu ja painduvust läbi tervikliku ja voolava liikuvuse. Tõhus kerelihaste treening tagab hea rühi ja annab juurde sisemist jõudu

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (08:00 - 08:55) Evelin Daniel Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
MyFit body (08:00 - 08:55) Evelin Daniel Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (08:15 - 09:15) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama
BodyBalance (08:15 - 09:15) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (08:00 - 08:45) Merje Kask Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
BodyPump (08:00 - 08:45) Merje Kask Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (08:00 - 08:55) Andre Machado Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
StrongBody (08:00 - 08:55) Andre Machado Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Järgmine treening 02.11! Kõht selg tuhar (08:00 - 08:45) Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Järgmine treening 02.11! Kõht selg tuhar (08:00 - 08:45) Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 15

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (08:20 - 09:05) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Mustamäe
Kõht selg tuhar45 (08:20 - 09:05) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 16 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyMobility (08:30 - 09:25) Evelin Daniel Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyMobility (08:30 - 09:25) Evelin Daniel Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! MyMobility arendab tugevust, tasakaalu ja painduvust läbi tervikliku ja voolava liikuvuse. Tõhus kerelihaste treening tagab hea rühi ja annab juurde sisemist jõudu
Nike Strength and Endurance Combo (08:00 - 08:45) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja Postimaja
Nike Strength and Endurance Combo (08:00 - 08:45) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyMobility (08:00 - 08:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyMobility (08:00 - 08:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! MyMobility arendab tugevust, tasakaalu ja painduvust läbi tervikliku ja voolava liikuvuse. Tõhus kerelihaste treening tagab hea rühi ja annab juurde sisemist jõudu
Kõht selg tuhar45 (08:00 - 08:45) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
Kõht selg tuhar45 (08:00 - 08:45) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Abs X (08:10 - 08:40) Karina Alt Studio X Rävala
Abs X (08:10 - 08:40) Karina Alt Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Järgmine treening 03.11! Cardio sculpt (08:15 - 09:00) Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Järgmine treening 03.11! Cardio sculpt (08:15 - 09:00) Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Brazil butt lift45 (08:20 - 09:05) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Brazil butt lift45 (08:20 - 09:05) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Step (08:30 - 09:15) Darya Pavlova Stuudio Narva Narva Fama
Step (08:30 - 09:15) Darya Pavlova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 12 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Burn X (08:45 - 09:30) Karina Alt Studio X Rävala
Burn X (08:45 - 09:30) Karina Alt Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (08:00 - 08:55) Kristel Raba Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
StrongBody (08:00 - 08:55) Kristel Raba Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (08:00 - 08:55) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
MyFit body (08:00 - 08:55) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 14

Loe lähemalt treeningust

Pilates (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Pilates (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 21 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Fast X Strong X (08:30 - 09:15) Katrena Tenno Studio X Rävala
Fast X Strong X (08:30 - 09:15) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (08:30 - 09:30) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
BodyPump (08:30 - 09:30) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (08:30 - 09:15) Lene Vardja Studio Tartu Annelinn
BodyPump (08:30 - 09:15) Lene Vardja Studio Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (08:00 - 09:00) Keiti Aasavelt Jõusaal Viimsi
CrossTraining (08:00 - 09:00) Keiti Aasavelt Jõusaal Viimsi   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 2 Treeningul on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (08:00 - 08:55) Andre Machado Jõusaal Tartu Annelinn
StrongBody (08:00 - 08:55) Andre Machado Jõusaal Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Brazil butt lift45 (08:00 - 08:45) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
Brazil butt lift45 (08:00 - 08:45) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Total Body X (08:15 - 09:15) Katrena Tenno Studio X Rävala
Total Body X (08:15 - 09:15) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
MyFit body (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 15 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Mustamäe
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (08:30 - 09:30) Mirjam Mäesalu Stuudio Rävala
Yoga (08:30 - 09:30) Mirjam Mäesalu Stuudio Rävala   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Liis Süda Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Liis Süda Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Klubidesse sisenedes teostame nakkusohutuse kontrolli. Palun varu treeningusse tulles aega!Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

09:00
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Pilates (09:00 - 10:00) Kristi Pedaru Stuudio Rävala
Pilates (09:00 - 10:00) Kristi Pedaru Stuudio Rävala   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (09:00 - 10:00) Matti Berg Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe
BodyPump (09:00 - 10:00) Matti Berg Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (09:00 - 10:00) Inge Nelk Stuudio 2 Viimsi
Yoga (09:00 - 10:00) Inge Nelk Stuudio 2 Viimsi   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar (09:00 - 09:55) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi
Kõht selg tuhar (09:00 - 09:55) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (09:15 - 10:45) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (09:15 - 10:45) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Step (09:30 - 10:15) Darya Pavlova Stuudio Narva Narva Fama
Step (09:30 - 10:15) Darya Pavlova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 10 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (09:00 - 09:50) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
MyFit body (09:00 - 09:50) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Järgmine treening 02.11! VinyasaFlow (09:00 - 09:55) Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Järgmine treening 02.11! VinyasaFlow (09:00 - 09:55) Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
AquaToning (09:10 - 10:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaToning (09:10 - 10:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 12

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (09:15 - 10:10) Kristi Möldri Studio Tartu Annelinn
Cardio sculpt (09:15 - 10:10) Kristi Möldri Studio Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (09:25 - 10:25) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama
BodyPump (09:25 - 10:25) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 6 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump30+MyFit abs (09:30 - 10:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump30+MyFit abs (09:30 - 10:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (09:30 - 10:15) Jaanika Kaljuvee Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyPump (09:30 - 10:15) Jaanika Kaljuvee Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (09:35 - 10:20) Merle Laud Stuudio 1 Viimsi
Cardio sculpt (09:35 - 10:20) Merle Laud Stuudio 1 Viimsi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (09:00 - 09:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (09:00 - 09:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 17

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (09:00 - 10:00) Kendra Vaino Stuudio 2 Viru Viru
BodyBalance (09:00 - 10:00) Kendra Vaino Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (09:00 - 10:00) Kristi Pedaru Stuudio Rävala
Pilates (09:00 - 10:00) Kristi Pedaru Stuudio Rävala   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Treeningsari NAINE (09:00 - 10:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Viimsi
Treeningsari NAINE (09:00 - 10:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Viimsi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (09:00 - 10:00) Krista Köster Stuudio 2 Viimsi
Yoga (09:00 - 10:00) Krista Köster Stuudio 2 Viimsi   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Burn X (09:00 - 10:00) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn
Burn X (09:00 - 10:00) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 4 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyRide+FatBurn (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+FatBurn (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (09:15 - 10:10) Heleri Kängsepp Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Pilates (09:15 - 10:10) Heleri Kängsepp Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (09:25 - 10:25) Kris-Marie Nisu Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyBalance (09:25 - 10:25) Kris-Marie Nisu Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (09:30 - 10:30) Aleksandra Zaitseva Stuudio Narva Narva Fama
BodyBalance (09:30 - 10:30) Aleksandra Zaitseva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 3 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (09:30 - 10:15) Jaanika Kaljuvee Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyPump (09:30 - 10:15) Jaanika Kaljuvee Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (09:35 - 10:25) Veronika Granjova Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe
MyFit body (09:35 - 10:25) Veronika Granjova Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

YinYoga75 (09:00 - 10:15) Inge Nelk Stuudio 2 Viimsi
YinYoga75 (09:00 - 10:15) Inge Nelk Stuudio 2 Viimsi   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

YinYoga (09:00 - 09:55) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
YinYoga (09:00 - 09:55) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (09:10 - 10:10) Kadi Pärloja Stuudio Pirita Pirita
BodyBalance (09:10 - 10:10) Kadi Pärloja Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaInterval (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaInterval (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 6

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Jaanika Kaljuvee Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Jaanika Kaljuvee Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Fast X Strong X (09:30 - 10:15) Katrena Tenno Studio X Rävala
Fast X Strong X (09:30 - 10:15) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Lower Body+Abs X (09:30 - 10:30) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn
Lower Body+Abs X (09:30 - 10:30) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 3 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (09:45 - 10:45) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama
BodyPump (09:45 - 10:45) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 4 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio legs (09:00 - 09:30) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Cardio legs (09:00 - 09:30) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Total Body X (09:00 - 10:00) Reinforce Studio X Mustamäe
Total Body X (09:00 - 10:00) Reinforce Studio X Mustamäe   
 
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (09:00 - 10:00) Kendra Vaino Stuudio 2 Viru Viru
BodyBalance (09:00 - 10:00) Kendra Vaino Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (09:00 - 10:00) Veronika Granjova Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe
Pilates (09:00 - 10:00) Veronika Granjova Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Burn X (09:00 - 10:00) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn
Burn X (09:00 - 10:00) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 2 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Kerstin Liitmaa Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi
Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Kerstin Liitmaa Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (09:15 - 10:15) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viimsi
MyFit body (09:15 - 10:15) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viimsi   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (09:15 - 10:10) Heleri Kängsepp Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Pilates (09:15 - 10:10) Heleri Kängsepp Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (09:30 - 10:30) Jekaterina Sai Jõusaal Narva Narva Fama
CrossTraining (09:30 - 10:30) Jekaterina Sai Jõusaal Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 4 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (09:30 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
MyFit abs (09:30 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Beebide ujumine 6-12 kuud (09:30 - 10:15) Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Beebide ujumine 6-12 kuud (09:30 - 10:15) Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 13
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 0 Klubidesse sisenedes teostame nakkusohutuse kontrolli. Palun varu treeningusse tulles aega!Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar 45 (09:45 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar 45 (09:45 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 7 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 17

Loe lähemalt treeningust

MyRide+Interval (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Interval (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (09:30 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Pilates (09:30 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 25 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (09:30 - 10:15) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Viru Viru
Cardio sculpt (09:30 - 10:15) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Tatjana Fesko Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Tatjana Fesko Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris
Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyRide+Sports (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga75 (09:30 - 10:45) Inge Nelk Stuudio Mustamäe
Yoga75 (09:30 - 10:45) Inge Nelk Stuudio Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

10:00
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 19 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (10:00 - 10:45) Kendra Vaino Stuudio Solaris Solaris
BodyBalance (10:00 - 10:45) Kendra Vaino Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:00 - 11:00) Sergei Tenson Stuudio 1 Viimsi
BodyPump (10:00 - 11:00) Sergei Tenson Stuudio 1 Viimsi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (10:00 - 10:55) Külalistreener Stuudio Viljandi Viljandi
Yoga (10:00 - 10:55) Külalistreener Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Järgmine treening 01.11! Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Studio Tartu Annelinn
Järgmine treening 01.11! Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Studio Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

FitBall Toning (10:00 - 10:45) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
FitBall Toning (10:00 - 10:45) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Pilates (10:05 - 11:05) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Pilates (10:05 - 11:05) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

UUS! Cardio sculpt (10:15 - 11:00) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
UUS! Cardio sculpt (10:15 - 11:00) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (10:30 - 11:20) Katriina Pärnpuu Stuudio 2 Kristiine Kristiine
MyFit body (10:30 - 11:20) Katriina Pärnpuu Stuudio 2 Kristiine Kristiine   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Fast X Strong X (10:30 - 11:30) Jaanika Kaljuvee Studio X Tartu Annelinn
Fast X Strong X (10:30 - 11:30) Jaanika Kaljuvee Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 3 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (10:35 - 11:20) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Kõht selg tuhar45 (10:35 - 11:20) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (10:00 - 11:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
Pilates (10:00 - 11:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:00 - 11:00) Tarmo Rattassep Stuudio Pirita Pirita
BodyPump (10:00 - 11:00) Tarmo Rattassep Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (10:30 - 11:30) Ly Kütt Stuudio 1 Kristiine Kristiine
Pilates (10:30 - 11:30) Ly Kütt Stuudio 1 Kristiine Kristiine   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (10:30 - 11:30) Kendra Vaino Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
BodyBalance (10:30 - 11:30) Kendra Vaino Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste Ülemiste City
AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 2

Loe lähemalt treeningust

Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyRide+Cardio (10:30 - 11:30) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Cardio (10:30 - 11:30) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (10:35 - 11:05) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama
MyFit abs (10:35 - 11:05) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 21 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
AquaMix (10:00 - 10:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (10:00 - 10:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 3

Loe lähemalt treeningust

EI TOIMU! Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Lastebassein Rocca Rocca al Mare
EI TOIMU! Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Cardio legs (10:00 - 10:30) Gea Simson Stuudio Mustamäe
Cardio legs (10:00 - 10:30) Gea Simson Stuudio Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BOXBOX (10:00 - 10:50) Kauri Lillemäe BoxBox Järve
BOXBOX (10:00 - 10:50) Kauri Lillemäe BoxBox Järve   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all sisekindaid või poksisidemeid. Neid on võimalik osta klubist kohapealt hinnaga 5euri! Treeningule palume kohale tulla 5min varem!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (10:00 - 11:00) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Yoga (10:00 - 11:00) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (10:00 - 11:00) Keiu Paapsi Stuudio 1 Viimsi
BodyPump (10:00 - 11:00) Keiu Paapsi Stuudio 1 Viimsi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (10:00 - 10:55) Kirsti Kuhi Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyBalance (10:00 - 10:55) Kirsti Kuhi Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

EI TOIMU! CrossTraining (10:30 - 11:30) Jõusaal Narva Narva Fama
EI TOIMU! CrossTraining (10:30 - 11:30) Jõusaal Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 1 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (10:30 - 11:00) Gea Simson Stuudio Mustamäe
MyFit abs (10:30 - 11:00) Gea Simson Stuudio Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Zumba (10:45 - 11:45) Anna Markova Stuudio Narva Narva Fama
Zumba (10:45 - 11:45) Anna Markova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 5

Loe lähemalt treeningust

EI TOIMU! Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Lastebassein Rocca Rocca al Mare
EI TOIMU! Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Viru Viru
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio 2 Postimaja Postimaja
Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio 2 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (10:00 - 11:00) Kendra Vaino Stuudio Solaris Solaris
BodyBalance (10:00 - 11:00) Kendra Vaino Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Matti Berg Stuudio 1 Viimsi
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Matti Berg Stuudio 1 Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (10:00 - 10:30) Jana Kesvatera Jõusaal Viimsi
Jõusaalis treener (10:00 - 10:30) Jana Kesvatera Jõusaal Viimsi   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Rica Varul Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Rica Varul Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (10:05 - 10:50) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Kõht selg tuhar45 (10:05 - 10:50) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (10:30 - 11:30) Maria Mukasei Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe
Yoga (10:30 - 11:30) Maria Mukasei Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
CrossTraining (10:30 - 11:30) Jana Kesvatera Jõusaal Viimsi
CrossTraining (10:30 - 11:30) Jana Kesvatera Jõusaal Viimsi   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 2 Treeningul on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Brazil butt lift45 (10:30 - 11:15) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Brazil butt lift45 (10:30 - 11:15) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Zumba (10:40 - 11:35) Kristi Möldri Studio Tartu Annelinn
Zumba (10:40 - 11:35) Kristi Möldri Studio Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (10:00 - 10:50) Kendra Vaino Stuudio 2 Viru Viru
MyFit body (10:00 - 10:50) Kendra Vaino Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio Solaris Solaris
Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi
BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:15 - 11:00) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:15 - 11:00) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 25
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:15 - 11:00) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:15 - 11:00) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste Ülemiste City
AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 2

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:30 - 11:15) Jaanika Kaljuvee Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (10:30 - 11:15) Jaanika Kaljuvee Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (10:50 - 11:50) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama
BodyBalance (10:50 - 11:50) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Fit (10:00 - 11:00) Gea Simson Stuudio 2 Kristiine Kristiine
Fit (10:00 - 11:00) Gea Simson Stuudio 2 Kristiine Kristiine   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Shindo (10:00 - 11:00) Kadri Pettai Stuudio 2 Viru Viru
Shindo (10:00 - 11:00) Kadri Pettai Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Badass (10:00 - 10:45) Miko Lilleorg Stuudio Rävala
Badass (10:00 - 10:45) Miko Lilleorg Stuudio Rävala   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Treening lapseootel naistele (10:00 - 11:00) Tatjana Kreit Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Treening lapseootel naistele (10:00 - 11:00) Tatjana Kreit Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (10:00 - 11:00) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi
BodyPump (10:00 - 11:00) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Zumba (10:00 - 11:00) Kaisa Edenberg Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe
Zumba (10:00 - 11:00) Kaisa Edenberg Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi
BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio arms&abs (10:00 - 10:30) Maarja Gawley Stuudio 2 Viimsi
Cardio arms&abs (10:00 - 10:30) Maarja Gawley Stuudio 2 Viimsi   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Nike Mobility and Core Flow (10:00 - 10:45) Maarja Kalma Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Nike Mobility and Core Flow (10:00 - 10:45) Maarja Kalma Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
AquaToning (10:10 - 11:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaToning (10:10 - 11:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 13

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (10:15 - 11:00) Karina Luik Studio Tartu Annelinn
Cardio sculpt (10:15 - 11:00) Karina Luik Studio Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:15 - 11:10) Merike Sula Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyPump (10:15 - 11:10) Merike Sula Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (10:30 - 11:00) Talis Ponna Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
MyFit abs (10:30 - 11:00) Talis Ponna Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Total Body X (10:30 - 11:15) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Total Body X (10:30 - 11:15) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:30 - 11:30) Keidy Kulbas Stuudio 1 Viru Viru
BodyPump (10:30 - 11:30) Keidy Kulbas Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (10:30 - 11:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Yoga (10:30 - 11:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Cardio legs (10:30 - 11:00) Maarja Gawley Stuudio 2 Viimsi
Cardio legs (10:30 - 11:00) Maarja Gawley Stuudio 2 Viimsi   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Barre (10:30 - 11:25) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Barre (10:30 - 11:25) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFit body (10:45 - 11:45) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
MyFit body (10:45 - 11:45) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 18 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Total body HIIT (10:45 - 11:45) Aleksei Tjuljukov Jõusaal Narva Narva Fama
Total body HIIT (10:45 - 11:45) Aleksei Tjuljukov Jõusaal Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 2 Treeningus on vajalik treeningrätik!
BodyBalance (10:45 - 11:45) Martin Kõrv Stuudio 1 Kristiine Kristiine
BodyBalance (10:45 - 11:45) Martin Kõrv Stuudio 1 Kristiine Kristiine   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

YinYoga75 (10:45 - 12:00) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Postimaja Postimaja
YinYoga75 (10:45 - 12:00) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyAttack Halloween Special (10:45 - 12:15) Kadi ja Merje Stuudio Solaris Solaris
BodyAttack Halloween Special (10:45 - 12:15) Kadi ja Merje Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar (10:00 - 10:45) Aleksandra Maksimova Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar (10:00 - 10:45) Aleksandra Maksimova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 10 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 9 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (10:00 - 11:00) Mirjam Mäesalu Stuudio 2 Järve
Yoga (10:00 - 11:00) Mirjam Mäesalu Stuudio 2 Järve   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Step Interval (10:00 - 10:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe
Step Interval (10:00 - 10:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi
BodyBalance (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (10:00 - 11:00) Raymo Korkma Jõusaal Mustamäe
StrongBody (10:00 - 11:00) Raymo Korkma Jõusaal Mustamäe   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio arms&abs (10:30 - 11:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 2 Kristiine Kristiine
Cardio arms&abs (10:30 - 11:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 2 Kristiine Kristiine   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (10:30 - 11:25) Kristi Möldri Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (10:30 - 11:25) Kristi Möldri Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio legs (10:45 - 11:15) Veronika Granjova Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe
Cardio legs (10:45 - 11:15) Veronika Granjova Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (10:45 - 11:40) Merike Kangro Studio Tartu Annelinn
MyFit body (10:45 - 11:40) Merike Kangro Studio Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (10:45 - 11:40) Maiki Soe Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
MyFit body (10:45 - 11:40) Maiki Soe Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

11:00
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 19 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe
Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (11:00 - 12:00) Inge Nelk Stuudio Pirita Pirita
Yoga (11:00 - 12:00) Inge Nelk Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (11:00 - 12:00) Kersti Ojalill Stuudio 2 Viimsi
BodyBalance (11:00 - 12:00) Kersti Ojalill Stuudio 2 Viimsi   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:00 - 11:55) Rica Varul Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (11:00 - 11:55) Rica Varul Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (11:15 - 12:15) Aleksa Furs Jõusaal Lasnamäe Linnamäe
StrongBody (11:15 - 12:15) Aleksa Furs Jõusaal Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Step (11:30 - 12:30) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Kristiine Kristiine
Step (11:30 - 12:30) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Kristiine Kristiine   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (11:30 - 12:15) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Cardio sculpt (11:30 - 12:15) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyCombat (11:00 - 12:00) Kris-Marie Nisu Stuudio Mustamäe
BodyCombat (11:00 - 12:00) Kris-Marie Nisu Stuudio Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Mari-Liis Ilves Stuudio Solaris Solaris
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Mari-Liis Ilves Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyCombat (11:00 - 12:00) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi
BodyCombat (11:00 - 12:00) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Lenne Piirimägi Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Lenne Piirimägi Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyCombat (11:15 - 12:15) Anna Markova Stuudio Narva Narva Fama
BodyCombat (11:15 - 12:15) Anna Markova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 8 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (11:30 - 12:30) Merje Kask Stuudio 2 Kristiine Kristiine
BodyPump (11:30 - 12:30) Merje Kask Stuudio 2 Kristiine Kristiine   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Interval45 (11:30 - 12:15) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru
Interval45 (11:30 - 12:15) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (11:30 - 12:20) Kendra Vaino Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
MyFit body (11:30 - 12:20) Kendra Vaino Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (11:30 - 12:15) Matti Berg Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (11:30 - 12:15) Matti Berg Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (11:30 - 12:30) Kaisa Rahu Jõusaal Rocca Rocca al Mare
CrossTraining (11:30 - 12:30) Kaisa Rahu Jõusaal Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 4 Klubisse sisenedes teostame nakkusohutuse kontrolli. Palun varu treeningusse tulles aega! Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:30 - 12:15) Rica Varul Studio Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (11:30 - 12:15) Rica Varul Studio Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (11:30 - 12:00) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyFit abs (11:30 - 12:00) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Lower Body+Abs X (11:45 - 12:30) Merle Laud Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (11:45 - 12:30) Merle Laud Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Järgmine treening 02.11! Cardio sculpt (11:45 - 12:30) Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Järgmine treening 02.11! Cardio sculpt (11:45 - 12:30) Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (11:00 - 11:30) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi
MyFit abs (11:00 - 11:30) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:00 - 12:00) Kadi Pärloja Stuudio 2 Viimsi
BodyBalance (11:00 - 12:00) Kadi Pärloja Stuudio 2 Viimsi   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Burn X (11:00 - 11:45) Lene Vardja Studio X Tartu Annelinn
Burn X (11:00 - 11:45) Lene Vardja Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 4 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (11:00 - 12:00) Ksenia Kondraškin Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi
StrongBody (11:00 - 12:00) Ksenia Kondraškin Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:05 - 12:05) Kris-Marie Nisu Stuudio Mustamäe
BodyBalance (11:05 - 12:05) Kris-Marie Nisu Stuudio Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (11:15 - 12:05) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viru Viru
MyFit body (11:15 - 12:05) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

EI TOIMU! Beebide ujumine 3-6 kuud (11:30 - 12:15) Lastebassein Rocca Rocca al Mare
EI TOIMU! Beebide ujumine 3-6 kuud (11:30 - 12:15) Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
BodyPump (11:30 - 12:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru
BodyPump (11:30 - 12:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (11:30 - 12:15) Sandra Luik Jõusaal Rävala
Jõusaalis treener (11:30 - 12:15) Sandra Luik Jõusaal Rävala   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Järgmine treening 03.11! Yoga (11:50 - 12:50) Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Järgmine treening 03.11! Yoga (11:50 - 12:50) Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyCombat (11:00 - 11:45) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama
BodyCombat (11:00 - 11:45) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 3 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Mari-Liis Ilves Stuudio Mustamäe
Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Mari-Liis Ilves Stuudio Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (11:00 - 12:00) Helen Hade Stuudio 2 Järve
Pilates (11:00 - 12:00) Helen Hade Stuudio 2 Järve   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Zumba (11:00 - 11:45) Katriina Pärnpuu Stuudio 2 Kristiine Kristiine
Zumba (11:00 - 11:45) Katriina Pärnpuu Stuudio 2 Kristiine Kristiine   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Interval45 (11:00 - 11:45) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru
Interval45 (11:00 - 11:45) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (11:00 - 11:45) Matti Berg Stuudio 1 Viimsi
BodyPump (11:00 - 11:45) Matti Berg Stuudio 1 Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyRide+Sports (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (11:00 - 12:00) Andre Machado Jõusaal Tartu Tartu Lõunakeskus
Jõusaalis treener (11:00 - 12:00) Andre Machado Jõusaal Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Kõht selg tuhar45 (11:10 - 11:55) Veronika Granjova Stuudio Solaris Solaris
Kõht selg tuhar45 (11:10 - 11:55) Veronika Granjova Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (11:20 - 11:50) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyFit abs (11:20 - 11:50) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (11:30 - 12:30) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Yoga (11:30 - 12:30) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
StrongBody (11:30 - 12:25) Sandra Luik Jõusaal Viru Viru
StrongBody (11:30 - 12:25) Sandra Luik Jõusaal Viru Viru   
 
Kohti kokku: 9 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BODYART (11:00 - 12:00) Merrit Helistve Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BODYART (11:00 - 12:00) Merrit Helistve Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Beebide ujumine 3-6 kuud (11:00 - 11:45) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:00 - 11:45) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 20
Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Järve
Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Järve   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Maarja Gawley Stuudio Pirita Pirita
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Maarja Gawley Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (11:00 - 11:30) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi
MyFit abs (11:00 - 11:30) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Burn X (11:00 - 11:45) Lene Vardja Studio X Tartu Annelinn
Burn X (11:00 - 11:45) Lene Vardja Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 2 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (11:00 - 12:00) Rasmus Teodor Niin Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi
StrongBody (11:00 - 12:00) Rasmus Teodor Niin Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

YinYoga (11:05 - 12:00) Aina Kikas Studio Tartu Annelinn
YinYoga (11:05 - 12:00) Aina Kikas Studio Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 4

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:10 - 12:10) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi
BodyBalance (11:10 - 12:10) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (11:15 - 12:15) Aleksa Furs Jõusaal Lasnamäe Linnamäe
StrongBody (11:15 - 12:15) Aleksa Furs Jõusaal Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:15 - 12:00) Maarika Haidak Stuudio Viljandi Viljandi
Kõht selg tuhar45 (11:15 - 12:00) Maarika Haidak Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (11:30 - 12:20) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe
MyFit body (11:30 - 12:20) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Järgmine treening 05.11! Yoga (11:30 - 12:30) Stuudio 2 Järve
Järgmine treening 05.11! Yoga (11:30 - 12:30) Stuudio 2 Järve   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Fit (11:30 - 12:30) Gea Simson Stuudio 2 Kristiine Kristiine
Fit (11:30 - 12:30) Gea Simson Stuudio 2 Kristiine Kristiine   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:30 - 12:30) Kris-Marie Nisu Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
BodyBalance (11:30 - 12:30) Kris-Marie Nisu Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Järgmine treening 29.10! Dance (11:30 - 12:25) Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Järgmine treening 29.10! Dance (11:30 - 12:25) Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Jõusaalis treener (11:30 - 12:00) Timo Noot Jõusaal Balti Jaam Balti Jaama Turg
Jõusaalis treener (11:30 - 12:00) Timo Noot Jõusaal Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 0
Treeningsari NAINE (11:35 - 12:30) Kristi Möldri Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Treeningsari NAINE (11:35 - 12:30) Kristi Möldri Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Beebide ujumine 6-12 kuud (11:45 - 12:30) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Beebide ujumine 6-12 kuud (11:45 - 12:30) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 16
MyFit abs (11:45 - 12:15) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
MyFit abs (11:45 - 12:15) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:50 - 12:50) Kristina Samra Stuudio Pirita Pirita
BodyBalance (11:50 - 12:50) Kristina Samra Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (11:00 - 12:00) Talis Ponna Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (11:00 - 12:00) Talis Ponna Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (11:00 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (11:00 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Yoga (11:00 - 12:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Järve
Yoga (11:00 - 12:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Järve   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Lower Body+Abs X (11:00 - 12:00) Miko Lilleorg Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (11:00 - 12:00) Miko Lilleorg Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 21 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Tatjana Kreit Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Tatjana Kreit Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyCombat (11:00 - 12:00) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi
BodyCombat (11:00 - 12:00) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:00 - 12:00) Ene Ottokar Stuudio Pirita Pirita
BodyBalance (11:00 - 12:00) Ene Ottokar Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

EI TOIMU! MyFit abs (11:00 - 11:30) Stuudio 1 Viimsi
EI TOIMU! MyFit abs (11:00 - 11:30) Stuudio 1 Viimsi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining Halloween powered by NOCCO (11:00 - 12:30) Kaisa Rahu Jõusaal Rocca Rocca al Mare
CrossTraining Halloween powered by NOCCO (11:00 - 12:30) Kaisa Rahu Jõusaal Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 44 Klubisse sisenedes teostame nakkusohutuse kontrolli. Palun varu treeningusse tulles aega! Treeningul on vajalik treeningrätik.

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (11:00 - 11:50) Marge Jänes Stuudio Viljandi Viljandi
MyFit body (11:00 - 11:50) Marge Jänes Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Lower Body+Abs X (11:00 - 12:00) Lene Vardja Studio X Tartu Annelinn
Lower Body+Abs X (11:00 - 12:00) Lene Vardja Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 5 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (11:05 - 11:35) Karina Luik Studio Tartu Annelinn
MyFit abs (11:05 - 11:35) Karina Luik Studio Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (11:10 - 12:10) Marina Ivanova Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe
BodyPump (11:10 - 12:10) Marina Ivanova Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:10 - 12:10) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi
BodyBalance (11:10 - 12:10) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (11:30 - 12:30) Hedi Haug Stuudio Mustamäe
BodyPump (11:30 - 12:30) Hedi Haug Stuudio Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (11:30 - 12:00) Keidy Kulbas Stuudio 1 Viru Viru
MyFit abs (11:30 - 12:00) Keidy Kulbas Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:30 - 12:25) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (11:30 - 12:25) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Järgmine treening 06.11! BodyAttack (11:30 - 12:25) St