MyFitness

Time Monday 18.11.2019 Tuesday 19.11.2019 Wednesday 20.11.2019 Thursday 21.11.2019 Friday 22.11.2019 Saturday 23.11.2019 Sunday 24.11.2019
06:00
Total Body X (06:30 - 07:30) Katrena Tenno Studio X
Total Body X (06:30 - 07:30) Katrena Tenno Studio X  
Total places: 24 Registered: 20 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Arms & Abs X (06:30 - 07:30) Miko Lilleorg Studio X
Arms & Abs X (06:30 - 07:30) Miko Lilleorg Studio X  
Total places: 24 Registered: 42 Treeningus on vajalik treeningrätik!
07:00
Nike Training Club MOBILITY (07:00 - 07:50) Aigi Kõiv Stuudio
Nike Training Club MOBILITY (07:00 - 07:50) Aigi Kõiv Stuudio  
Total places: 37 Registered: 14
CrossTraining (07:30 - 08:30) Chris Wallace Jõusaal
CrossTraining (07:30 - 08:30) Chris Wallace Jõusaal  
Total places: 12 Registered: 13
Express X (07:40 - 08:25) Katrena Tenno Studio X
Express X (07:40 - 08:25) Katrena Tenno Studio X  
Total places: 24 Registered: 23 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Nike Training Club ENDURANCE (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Stuudio
Nike Training Club ENDURANCE (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Stuudio  
Total places: 37 Registered: 38
Squat&Run X (07:00 - 07:30) Keiu Pirnpuu Studio X
Squat&Run X (07:00 - 07:30) Keiu Pirnpuu Studio X  
Total places: 24 Registered: 24 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Nike Training Club ENDURANCE (07:00 - 07:50) Karoliina Parv Stuudio
Nike Training Club ENDURANCE (07:00 - 07:50) Karoliina Parv Stuudio  
Total places: 37 Registered: 30
CrossTraining (07:30 - 08:30) Karin Maandi Jõusaal
CrossTraining (07:30 - 08:30) Karin Maandi Jõusaal  
Total places: 12 Registered: 16
VERVE (07:30 - 08:30) Mirjam Mäesalu Stuudio
VERVE (07:30 - 08:30) Mirjam Mäesalu Stuudio  
Total places: 37 Registered: 8
Lower Body X (07:00 - 08:00) Katrena Tenno Studio X
Lower Body X (07:00 - 08:00) Katrena Tenno Studio X  
Total places: 24 Registered: 35 Treeningus on vajalik treeningrätik!
08:00
Fast X Strong X (08:00 - 09:00) Katrena Tenno Studio X
Fast X Strong X (08:00 - 09:00) Katrena Tenno Studio X  
Total places: 24 Registered: 34 Treeningus on vajalik treeningrätik!
CrossTraining (08:00 - 09:00) Chris Wallace Jõusaal
CrossTraining (08:00 - 09:00) Chris Wallace Jõusaal  
Total places: 12 Registered: 16
Burn X (08:00 - 09:00) Karina Alt Studio X
Burn X (08:00 - 09:00) Karina Alt Studio X  
Total places: 24 Registered: 32 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Arms & Abs X (08:30 - 09:30) Katrena Tenno Studio X
Arms & Abs X (08:30 - 09:30) Katrena Tenno Studio X  
Total places: 24 Registered: 26 Treeningus on vajalik treeningrätik!
StrongBody (08:00 - 09:00) Raymo Korkma Jõusaal
StrongBody (08:00 - 09:00) Raymo Korkma Jõusaal  
Total places: 16 Registered: 11
Lower Body X (08:15 - 09:15) Katrena Tenno Studio X
Lower Body X (08:15 - 09:15) Katrena Tenno Studio X  
Total places: 24 Registered: 26 Treeningus on vajalik treeningrätik!
09:00
Pilates (09:00 - 10:00) Kristi Pedaru Stuudio
Pilates (09:00 - 10:00) Kristi Pedaru Stuudio  
Total places: 37 Registered: 14
Yoga (09:30 - 10:30) Ketlin Bergmann Stuudio
Yoga (09:30 - 10:30) Ketlin Bergmann Stuudio  
Total places: 37 Registered: 6
Pilates (09:00 - 10:00) Kristi Pedaru Stuudio
Pilates (09:00 - 10:00) Kristi Pedaru Stuudio  
Total places: 37 Registered: 3
ERANDKORRAS bodyART (09:30 - 10:30) Kristi Roosimägi Stuudio
ERANDKORRAS bodyART (09:30 - 10:30) Kristi Roosimägi Stuudio  
Total places: 37 Registered: 0
10:00
Burn X (10:00 - 11:00) Katrena Tenno Studio X
Burn X (10:00 - 11:00) Katrena Tenno Studio X  
Total places: 24 Registered: 16 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Total Body X (10:00 - 11:00) Studio X
Total Body X (10:00 - 11:00) Studio X  
Total places: 24 Registered: 31 Treeningus on vajalik treeningrätik!
11:00
Total Body X (11:00 - 12:00) Studio X
Total Body X (11:00 - 12:00) Studio X  
Total places: 24 Registered: 31 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Nike Training Club75 (11:00 - 12:15) Keiu Pirnpuu Stuudio
Nike Training Club75 (11:00 - 12:15) Keiu Pirnpuu Stuudio  
Total places: 37 Registered: 8
12:00
Pilates (12:30 - 13:30) Kristi Pedaru Stuudio
Pilates (12:30 - 13:30) Kristi Pedaru Stuudio  
Total places: 37 Registered: 27
Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio
Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio  
Total places: 37 Registered: 3
CrossTraining (12:30 - 13:30) Kadri Saar Jõusaal
CrossTraining (12:30 - 13:30) Kadri Saar Jõusaal  
Total places: 12 Registered: 11
Cardio arms (12:00 - 12:30) Kristi Roosimägi Stuudio
Cardio arms (12:00 - 12:30) Kristi Roosimägi Stuudio  
Total places: 37 Registered: 3 30minutiline hoogne cardio treening, kus treenitakse lihtsate liikumistega nii vastupidavust kui ka ülakeha lihaseid. Treeningvahendina kasutatakse 0,5-1 kg raskusega hantleid.
Cardio legs (12:30 - 13:00) Kristi Roosimägi Stuudio
Cardio legs (12:30 - 13:00) Kristi Roosimägi Stuudio  
Total places: 37 Registered: 3 30minutiline lihtsate liikumistega, tempokas cardio treening, kus treenitakse vastupidavust ning läbi tõhusate harjutuste alakeha lihaseid.
Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio
Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio  
Total places: 37 Registered: 1
Jõusaalis treener (12:00 - 12:45) Getter Oja Jõusaal
Jõusaalis treener (12:00 - 12:45) Getter Oja Jõusaal  
Total places: 0 Registered: 0
Fast X Strong X (12:00 - 13:00) Karina Alt Studio X
Fast X Strong X (12:00 - 13:00) Karina Alt Studio X  
Total places: 24 Registered: 24 Treeningus on vajalik treeningrätik!
13:00
Cardio arms (13:45 - 14:15) Aigi Kõiv Stuudio
Cardio arms (13:45 - 14:15) Aigi Kõiv Stuudio  
Total places: 37 Registered: 8 30minutiline hoogne cardio treening, kus treenitakse lihtsate liikumistega nii vastupidavust kui ka ülakeha lihaseid. Treeningvahendina kasutatakse 0,5-1 kg raskusega hantleid.
Express X (13:00 - 13:45) Katrena Tenno Studio X
Express X (13:00 - 13:45) Katrena Tenno Studio X  
Total places: 24 Registered: 19 Treeningus on vajalik treeningrätik!
14:00
MyFit abs (14:15 - 14:45) Aigi Kõiv Stuudio
MyFit abs (14:15 - 14:45) Aigi Kõiv Stuudio  
Total places: 37 Registered: 13
MyFit body (14:00 - 15:00) Kristi Roosimägi Stuudio
MyFit body (14:00 - 15:00) Kristi Roosimägi Stuudio  
Total places: 37 Registered: 2
Algus 14.15! Express X (14:15 - 15:00) Merle Laud Studio X
Algus 14.15! Express X (14:15 - 15:00) Merle Laud Studio X  
Total places: 24 Registered: 15 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Yoga (14:00 - 15:00) Maarja Jõgi Stuudio
Yoga (14:00 - 15:00) Maarja Jõgi Stuudio  
Total places: 37 Registered: 2
Cardio sculpt (14:00 - 14:45) Mihkel Vabrit Stuudio
Cardio sculpt (14:00 - 14:45) Mihkel Vabrit Stuudio  
Total places: 37 Registered: 1 45minutiline tempokas kogu keha cardio treening, kus lisaks vastupidavuse treenimisele töötatakse lihastreeningu harjutustega läbi kogu keha lihaskond. Treeningus kasutatakse 0,5-1 kg hantleid.
15:00
Yoga (15:00 - 16:00) Ketlin Bergmann Stuudio
Yoga (15:00 - 16:00) Ketlin Bergmann Stuudio  
Total places: 37 Registered: 2
Arms & Abs X (15:00 - 16:00) Miko Lilleorg Studio X
Arms & Abs X (15:00 - 16:00) Miko Lilleorg Studio X  
Total places: 24 Registered: 18 Treeningus on vajalik treeningrätik!
16:00
Total Body X (16:00 - 17:00) Katrena Tenno Studio X
Total Body X (16:00 - 17:00) Katrena Tenno Studio X  
Total places: 24 Registered: 22 Treeningus on vajalik treeningrätik!
17:00
Kõht selg tuhar45 (17:10 - 17:55) Mirjam Mäesalu Stuudio
Kõht selg tuhar45 (17:10 - 17:55) Mirjam Mäesalu Stuudio  
Total places: 37 Registered: 32
CrossTraining (17:30 - 18:30) Karin Maandi Jõusaal
CrossTraining (17:30 - 18:30) Karin Maandi Jõusaal  
Total places: 12 Registered: 16
Treeningsari NAINE (17:30 - 18:30) Siret Sulaoja Studio X
Treeningsari NAINE (17:30 - 18:30) Siret Sulaoja Studio X  
Total places: 24 Registered: 16 Treeningsarjas Naine pööratakse palju tähelepanu liikumisele ja heale emotsioonile - see trenn ei võta hingetuks, aga samas aitab kindlasti vormi parandada. Cardio aeroobika on tagasi! Treeningus kasutatakse liikumisel 0,5kg lisaraskust. Keerulised kombinatsioonid puuduvad ning tööd saab kogu keha!
CrossTraining (17:30 - 18:30) Chris Wallace Jõusaal
CrossTraining (17:30 - 18:30) Chris Wallace Jõusaal  
Total places: 12 Registered: 21
Cardio sculpt (17:30 - 18:15) Mihkel Vabrit Stuudio
Cardio sculpt (17:30 - 18:15) Mihkel Vabrit Stuudio  
Total places: 37 Registered: 24 45minutiline tempokas kogu keha cardio treening, kus lisaks vastupidavuse treenimisele töötatakse lihastreeningu harjutustega läbi kogu keha lihaskond. Treeningus kasutatakse 0,5-1 kg hantleid.
CrossTraining (17:15 - 18:15) Kaia Kollo Jõusaal
CrossTraining (17:15 - 18:15) Kaia Kollo Jõusaal  
Total places: 12 Registered: 21
Toning (17:30 - 18:30) Diana Valge Stuudio
Toning (17:30 - 18:30) Diana Valge Stuudio  
Total places: 37 Registered: 8
Brazil butt lift45 (17:15 - 18:00) Kristiina Lauri Stuudio
Brazil butt lift45 (17:15 - 18:00) Kristiina Lauri Stuudio  
Total places: 37 Registered: 9
Lower Body X (17:30 - 18:30) Mirjam Mäesalu Studio X
Lower Body X (17:30 - 18:30) Mirjam Mäesalu Studio X  
Total places: 24 Registered: 28 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Nike Training Club STRENGTH (17:00 - 17:50) Sigrid Laan Stuudio
Nike Training Club STRENGTH (17:00 - 17:50) Sigrid Laan Stuudio  
Total places: 37 Registered: 31
CrossTraining (17:30 - 18:30) Chris Wallace Jõusaal
CrossTraining (17:30 - 18:30) Chris Wallace Jõusaal  
Total places: 12 Registered: 18
18:00
VERVE (18:00 - 19:00) Mirjam Mäesalu Stuudio
VERVE (18:00 - 19:00) Mirjam Mäesalu Stuudio  
Total places: 37 Registered: 21
Jõusaalis treener (18:30 - 19:00) Triin Parro Jõusaal
Jõusaalis treener (18:30 - 19:00) Triin Parro Jõusaal  
Total places: 0 Registered: 0
Burn X (18:15 - 19:15) Miko Lilleorg Studio X
Burn X (18:15 - 19:15) Miko Lilleorg Studio X  
Total places: 24 Registered: 54 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Jõusaalis treener (18:15 - 18:45) Kaia Kollo Jõusaal
Jõusaalis treener (18:15 - 18:45) Kaia Kollo Jõusaal  
Total places: 0 Registered: 0
VERVE (18:30 - 19:30) Mirjam Mäesalu Stuudio
VERVE (18:30 - 19:30) Mirjam Mäesalu Stuudio  
Total places: 37 Registered: 5
MyFit abs (18:05 - 18:35) Keiu Paapsi Stuudio
MyFit abs (18:05 - 18:35) Keiu Paapsi Stuudio  
Total places: 37 Registered: 3
Arms & Abs X (18:15 - 19:15) Keiu Pirnpuu Studio X
Arms & Abs X (18:15 - 19:15) Keiu Pirnpuu Studio X  
Total places: 24 Registered: 32 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Fast X Strong X (18:30 - 19:30) Katrena Tenno Studio X
Fast X Strong X (18:30 - 19:30) Katrena Tenno Studio X  
Total places: 24 Registered: 34 Treeningus on vajalik treeningrätik!
19:00
Fast X Strong X (19:15 - 20:15) Merle Laud Studio X
Fast X Strong X (19:15 - 20:15) Merle Laud Studio X  
Total places: 24 Registered: 30 Treeningus on vajalik treeningrätik!
20:00
Kõht selg tuhar45 (20:00 - 20:45) Miko Lilleorg Stuudio
Kõht selg tuhar45 (20:00 - 20:45) Miko Lilleorg Stuudio  
Total places: 37 Registered: 24

Close

MyFitness newsletter

Join our newsletter and be always informed about our latest trainings, club news and offers!

Please review our privacy notice.

Close

Forgot your password?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?