MyFitness

Aeg Esmaspäev 27.03.2017 Teisipäev 28.03.2017 Kolmapäev 29.03.2017 Neljapäev 30.03.2017 Reede 31.03.2017 Laupäev 01.04.2017 Pühapäev 02.04.2017
08:00
Ringtreening (08:30 - 09:30) Inessa Kostomarova Jõusaal Narva
Ringtreening (08:30 - 09:30) Inessa Kostomarova Jõusaal Narva  
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 10 Asendus!
Toning (08:30 - 09:25) Olga Pantelejeva Stuudio Narva
Toning (08:30 - 09:25) Olga Pantelejeva Stuudio Narva  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 26 Asendus!
Step (08:30 - 09:30) Anastassia Bogdanova Stuudio Narva
Step (08:30 - 09:30) Anastassia Bogdanova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 22
Toning (08:30 - 09:30) Darya Pavlova Stuudio Narva
Toning (08:30 - 09:30) Darya Pavlova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 42
Fit (08:30 - 09:30) Anastassia Bogdanova Stuudio Narva
Fit (08:30 - 09:30) Anastassia Bogdanova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 33
BodyCombat (08:30 - 09:30) Anna Markova Stuudio Narva
BodyCombat (08:30 - 09:30) Anna Markova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 27
09:00
BodyBalance (09:45 - 10:45) Darya Pavlova Stuudio Narva
BodyBalance (09:45 - 10:45) Darya Pavlova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 25
BodyPump (09:45 - 10:45) Natalja Song Stuudio Narva
BodyPump (09:45 - 10:45) Natalja Song Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 21
Easy45 (09:30 - 10:15) Natalja Song Spinning Narva
Easy45 (09:30 - 10:15) Natalja Song Spinning Narva  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 34
Step (09:45 - 10:45) Anastassia Bogdanova Stuudio Narva
Step (09:45 - 10:45) Anastassia Bogdanova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 27 Asendus!
MyTabata45 (09:00 - 09:45) Olga Pantelejeva Spinning Narva
MyTabata45 (09:00 - 09:45) Olga Pantelejeva Spinning Narva  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 29
BodyPump (09:35 - 10:35) Natalja Song Stuudio Narva
BodyPump (09:35 - 10:35) Natalja Song Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 25
Interval45 (09:30 - 10:15) Natalja Song Spinning Narva
Interval45 (09:30 - 10:15) Natalja Song Spinning Narva  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 35
Toning (09:40 - 10:40) Darya Pavlova Stuudio Narva
Toning (09:40 - 10:40) Darya Pavlova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 48
Yoga75 (09:15 - 10:30) Eduard Sadala Stuudio Narva
Yoga75 (09:15 - 10:30) Eduard Sadala Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 8
10:00
Ringtreening (10:30 - 11:30) Darya Pavlova Jõusaal Narva
Ringtreening (10:30 - 11:30) Darya Pavlova Jõusaal Narva  
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 9
MyFit abs (10:50 - 11:20) Anastassia Bogdanova Stuudio Narva
MyFit abs (10:50 - 11:20) Anastassia Bogdanova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 11 Asendus!
Brazil butt lift45 (10:45 - 11:30) Natalja Song Stuudio Narva
Brazil butt lift45 (10:45 - 11:30) Natalja Song Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 40
Ringtreening (10:30 - 11:30) Inessa Kostomarova Jõusaal Narva
Ringtreening (10:30 - 11:30) Inessa Kostomarova Jõusaal Narva  
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 8
BodyBalance (10:50 - 11:50) Darya Pavlova Stuudio Narva
BodyBalance (10:50 - 11:50) Darya Pavlova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 29
BodyBalance (10:00 - 11:00) Darya Pavlova Stuudio Narva
BodyBalance (10:00 - 11:00) Darya Pavlova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 34
11:00
Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Darya Pavlova Stuudio Narva
Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Darya Pavlova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 35
Easy45 (11:00 - 11:45) Olga Pantelejeva Spinning Narva
Easy45 (11:00 - 11:45) Olga Pantelejeva Spinning Narva  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 22
BodyPump (11:00 - 12:00) Aleksei Tjuljukov Stuudio Narva
BodyPump (11:00 - 12:00) Aleksei Tjuljukov Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 47
12:00
Pilates (12:00 - 13:00) Olga Pantelejeva Stuudio Narva
Pilates (12:00 - 13:00) Olga Pantelejeva Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 26
BodyPump (12:00 - 13:00) Anastassia Bogdanova Stuudio Narva
BodyPump (12:00 - 13:00) Anastassia Bogdanova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 27
Yoga75 (12:00 - 13:15) Eduard Sadala Stuudio Narva
Yoga75 (12:00 - 13:15) Eduard Sadala Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Julia Košeleva Stuudio Narva
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Julia Košeleva Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 13
Ringtreening75 (12:30 - 13:45) Aleksei Tjuljukov Jõusaal Narva
Ringtreening75 (12:30 - 13:45) Aleksei Tjuljukov Jõusaal Narva  
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 10
15:00
BodyPump (15:00 - 16:00) Anastassia Bogdanova Stuudio Narva
BodyPump (15:00 - 16:00) Anastassia Bogdanova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 26
BodyBalance (15:00 - 16:00) Darya Pavlova Stuudio Narva
BodyBalance (15:00 - 16:00) Darya Pavlova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 17
MyFit abs (15:00 - 15:30) Julia Košeleva Stuudio Narva
MyFit abs (15:00 - 15:30) Julia Košeleva Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2
Easy45 (15:00 - 15:45) Olga Pantelejeva Spinning Narva
Easy45 (15:00 - 15:45) Olga Pantelejeva Spinning Narva  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 51
16:00
Kõht selg tuhar45 (16:30 - 17:15) Darya Pavlova Stuudio Narva
Kõht selg tuhar45 (16:30 - 17:15) Darya Pavlova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 17
Kõht selg tuhar45 (16:50 - 17:35) Darja Berestova Stuudio Narva
Kõht selg tuhar45 (16:50 - 17:35) Darja Berestova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 14
17:00
Toning (17:25 - 18:25) Darja Berestova Stuudio Narva
Toning (17:25 - 18:25) Darja Berestova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 21
ERANDKORRAS! BodyBalance (17:30 - 18:30) Darya Pavlova Stuudio Narva
ERANDKORRAS! BodyBalance (17:30 - 18:30) Darya Pavlova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 16
UUS AEG! Ringtreening (17:15 - 18:15) Pavel Borovkov Jõusaal Narva
UUS AEG! Ringtreening (17:15 - 18:15) Pavel Borovkov Jõusaal Narva  
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 7
Brazil butt lift45 (17:30 - 18:15) Kristina Kirsanova Stuudio Narva
Brazil butt lift45 (17:30 - 18:15) Kristina Kirsanova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 29 Asendus!
Pilates (17:40 - 18:40) Olga Pantelejeva Stuudio Narva
Pilates (17:40 - 18:40) Olga Pantelejeva Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 41
Ringtreening (17:45 - 18:45) Maksim Andrejev Jõusaal Narva
Ringtreening (17:45 - 18:45) Maksim Andrejev Jõusaal Narva  
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 12 Synegy360
BodyBalance (17:30 - 18:30) Anastassia Bogdanova Stuudio Narva
BodyBalance (17:30 - 18:30) Anastassia Bogdanova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 28
Ringtreening (17:45 - 18:45) Inessa Kostomarova Jõusaal Narva
Ringtreening (17:45 - 18:45) Inessa Kostomarova Jõusaal Narva  
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 11
Zumba (17:00 - 18:00) Anna Markova Stuudio Narva
Zumba (17:00 - 18:00) Anna Markova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 30
18:00
Step (18:25 - 19:25) Darja Berestova Stuudio Narva
Step (18:25 - 19:25) Darja Berestova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 22
Ringtreening (18:00 - 19:00) Kristina Kirsanova Jõusaal Narva
Ringtreening (18:00 - 19:00) Kristina Kirsanova Jõusaal Narva  
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 13 Synergy360
EI TOIMU! BodyCombat (18:45 - 19:45) Pavel Borovkov Stuudio Narva
EI TOIMU! BodyCombat (18:45 - 19:45) Pavel Borovkov Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0
BodyPump (18:30 - 19:30) Pavel Borovkov Stuudio Narva
BodyPump (18:30 - 19:30) Pavel Borovkov Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 36
BodyCombat (18:40 - 19:40) Pavel Borovkov Stuudio Narva
BodyCombat (18:40 - 19:40) Pavel Borovkov Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 40
Toning (18:35 - 19:35) Julia Košeleva Stuudio Narva
Toning (18:35 - 19:35) Julia Košeleva Stuudio Narva  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 26
UUS AEG! Easy45 (18:45 - 19:30) Pavel Borovkov Spinning Narva
UUS AEG! Easy45 (18:45 - 19:30) Pavel Borovkov Spinning Narva  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 22
19:00
BodyPump (19:25 - 20:25) Pavel Borovkov Stuudio Narva
BodyPump (19:25 - 20:25) Pavel Borovkov Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 33
Easy45 (19:30 - 20:15) Olga Pantelejeva Spinning Narva
Easy45 (19:30 - 20:15) Olga Pantelejeva Spinning Narva  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 29
Step (19:35 - 20:35) Darja Berestova Stuudio Narva
Step (19:35 - 20:35) Darja Berestova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 18
Zumba (19:45 - 20:45) Anna Markova Stuudio Narva
Zumba (19:45 - 20:45) Anna Markova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 17
UUS AEG! BodyPump (19:45 - 20:45) Pavel Borovkov Stuudio Narva
UUS AEG! BodyPump (19:45 - 20:45) Pavel Borovkov Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 36
20:00
UUS AEG! Ringtreening (20:35 - 21:35) Pavel Borovkov Jõusaal Narva
UUS AEG! Ringtreening (20:35 - 21:35) Pavel Borovkov Jõusaal Narva  
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 10
Pilates (20:35 - 21:35) Olga Pantelejeva Stuudio Narva
Pilates (20:35 - 21:35) Olga Pantelejeva Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 21
UUS AEG! BodyPump (20:00 - 21:00) Pavel Borovkov Stuudio Narva
UUS AEG! BodyPump (20:00 - 21:00) Pavel Borovkov Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 22
BodyBalance (20:35 - 21:35) Darja Berestova Stuudio Narva
BodyBalance (20:35 - 21:35) Darja Berestova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 8
Intervall45 (20:00 - 20:45) Pavel Borovkov Spinning Narva
Intervall45 (20:00 - 20:45) Pavel Borovkov Spinning Narva  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 20

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

Sulge

Unustasid salasõna?