MyFitness

Aeg Esmaspäev 16.10.2017 Teisipäev 17.10.2017 Kolmapäev 18.10.2017 Neljapäev 19.10.2017 Reede 20.10.2017 Laupäev 21.10.2017 Pühapäev 22.10.2017
08:00
UUS! MyFit body (08:30 - 09:30) Anastassia Bogdanova Stuudio Narva
UUS! MyFit body (08:30 - 09:30) Anastassia Bogdanova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 17
Ringtreening (08:30 - 09:30) Darya Pavlova Jõusaal Narva
Ringtreening (08:30 - 09:30) Darya Pavlova Jõusaal Narva  
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 10
EI TOIMU! deepWORK (08:30 - 09:30) Julia Košeleva Stuudio Narva
EI TOIMU! deepWORK (08:30 - 09:30) Julia Košeleva Stuudio Narva  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Julia Košeleva Stuudio Narva
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Julia Košeleva Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 13
Fit (08:30 - 09:30) Darya Pavlova Stuudio Narva
Fit (08:30 - 09:30) Darya Pavlova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 25
Step (08:30 - 09:30) Julia Košeleva Stuudio Narva
Step (08:30 - 09:30) Julia Košeleva Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 12
09:00
Ringtreening (basic) (09:30 - 10:30) Maksim Andrejev Jõusaal Narva
Ringtreening (basic) (09:30 - 10:30) Maksim Andrejev Jõusaal Narva  
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 3
Step (09:40 - 10:40) Anastassia Bogdanova Stuudio Narva
Step (09:40 - 10:40) Anastassia Bogdanova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 16
Easy45 (09:45 - 10:30) Olga Pantelejeva Spinning Narva
Easy45 (09:45 - 10:30) Olga Pantelejeva Spinning Narva  
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 8
9.30-10.00 jõusaalis valvetreener (09:30 - 10:00) Maksim Andrejev Jõusaal Narva
9.30-10.00 jõusaalis valvetreener (09:30 - 10:00) Maksim Andrejev Jõusaal Narva  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
UUS AEG! BodyPump (09:35 - 10:35) Natalja Song Stuudio Narva
UUS AEG! BodyPump (09:35 - 10:35) Natalja Song Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 13
Step (09:20 - 10:20) Julia Košeleva Stuudio Narva
Step (09:20 - 10:20) Julia Košeleva Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 12
Ringtreening (09:30 - 10:30) Maksim Andrejev Jõusaal Narva
Ringtreening (09:30 - 10:30) Maksim Andrejev Jõusaal Narva  
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 9
Easy45 (09:30 - 10:15) Natalja Song Spinning Narva
Easy45 (09:30 - 10:15) Natalja Song Spinning Narva  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 21
MyTabata45 (09:00 - 09:45) Olga Pantelejeva Spinning Narva
MyTabata45 (09:00 - 09:45) Olga Pantelejeva Spinning Narva  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 7
Ringtreening (basic) (09:30 - 10:30) Maksim Andrejev Jõusaal Narva
Ringtreening (basic) (09:30 - 10:30) Maksim Andrejev Jõusaal Narva  
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 6
BodyPump (09:40 - 10:40) Anastassia Bogdanova Stuudio Narva
BodyPump (09:40 - 10:40) Anastassia Bogdanova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 15
UUS! MyFit body (09:40 - 10:40) Anastassia Bogdanova Stuudio Narva
UUS! MyFit body (09:40 - 10:40) Anastassia Bogdanova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 41
Yoga75 (09:15 - 10:30) Eduard Sadala Stuudio Narva
Yoga75 (09:15 - 10:30) Eduard Sadala Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 1
10:00
10.30-11.00 jõusaalis valvetreener (10:30 - 11:00) Maksim Andrejev Jõusaal Narva
10.30-11.00 jõusaalis valvetreener (10:30 - 11:00) Maksim Andrejev Jõusaal Narva  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Pilates (10:50 - 11:50) Olga Pantelejeva Stuudio Narva
Pilates (10:50 - 11:50) Olga Pantelejeva Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 12
Ringtreening (10:00 - 11:00) Maksim Andrejev Jõusaal Narva
Ringtreening (10:00 - 11:00) Maksim Andrejev Jõusaal Narva  
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 3
UUS! BodyCombat (10:45 - 11:45) Anna Markova Stuudio Narva
UUS! BodyCombat (10:45 - 11:45) Anna Markova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 7
Interval45 (10:45 - 11:30) Natalja Song Spinning Narva
Interval45 (10:45 - 11:30) Natalja Song Spinning Narva  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 7
MyFit abs (10:25 - 10:55) Natalja Song Stuudio Narva
MyFit abs (10:25 - 10:55) Natalja Song Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2
10.30-11.00 jõusaalis valvetreener (10:30 - 11:00) Maksim Andrejev Jõusaal Narva
10.30-11.00 jõusaalis valvetreener (10:30 - 11:00) Maksim Andrejev Jõusaal Narva  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
10.30-11.00 jõusaalis valvetreener (10:30 - 11:00) Maksim Andrejev Jõusaal Narva
10.30-11.00 jõusaalis valvetreener (10:30 - 11:00) Maksim Andrejev Jõusaal Narva  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Ringtreening (10:30 - 11:30) Inessa Kostomarova Jõusaal Narva
Ringtreening (10:30 - 11:30) Inessa Kostomarova Jõusaal Narva  
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 8
BodyBalance (10:50 - 11:50) Anastassia Bogdanova Stuudio Narva
BodyBalance (10:50 - 11:50) Anastassia Bogdanova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 19
Ringtreening (basic) (10:00 - 11:00) Maksim Andrejev Jõusaal Narva
Ringtreening (basic) (10:00 - 11:00) Maksim Andrejev Jõusaal Narva  
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 10
MyTabata (10:00 - 10:45) Aleksei Tjuljukov Spinning Narva
MyTabata (10:00 - 10:45) Aleksei Tjuljukov Spinning Narva  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 4
Brazil butt lift45 (10:00 - 10:45) Darja Berestova Stuudio Narva
Brazil butt lift45 (10:00 - 10:45) Darja Berestova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 15
11:00
Ringtreening (11:00 - 12:00) Maksim Andrejev Jõusaal Narva
Ringtreening (11:00 - 12:00) Maksim Andrejev Jõusaal Narva  
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 3
Ringtreening (basic) (11:00 - 12:00) Maksim Andrejev Jõusaal Narva
Ringtreening (basic) (11:00 - 12:00) Maksim Andrejev Jõusaal Narva  
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 2
BodyBalance (11:00 - 12:00) Anastassia Bogdanova Stuudio Narva
BodyBalance (11:00 - 12:00) Anastassia Bogdanova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 6
Ringtreening (11:00 - 12:00) Maksim Andrejev Jõusaal Narva
Ringtreening (11:00 - 12:00) Maksim Andrejev Jõusaal Narva  
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 6
Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Julia Košeleva Stuudio Narva
Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Julia Košeleva Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 17
MyFit abs (11:50 - 12:20) Julia Košeleva Stuudio Narva
MyFit abs (11:50 - 12:20) Julia Košeleva Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0
BodyPump (11:00 - 12:00) Aleksei Tjuljukov Stuudio Narva
BodyPump (11:00 - 12:00) Aleksei Tjuljukov Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 12
12:00
Brazil butt lift45 (12:00 - 12:45) Julia Košeleva Stuudio Narva
Brazil butt lift45 (12:00 - 12:45) Julia Košeleva Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 10
BodyBalance (12:00 - 13:00) Anastassia Bogdanova Stuudio Narva
BodyBalance (12:00 - 13:00) Anastassia Bogdanova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 17
MyRide Sports40 (12:00 - 12:40) Virtuaaltreener Spinning Narva
MyRide Sports40 (12:00 - 12:40) Virtuaaltreener Spinning Narva  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 0
BodyPump (12:05 - 13:05) Anastassia Bogdanova Stuudio Narva
BodyPump (12:05 - 13:05) Anastassia Bogdanova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 17
Yoga75 (12:30 - 13:45) Eduard Sadala Stuudio Narva
Yoga75 (12:30 - 13:45) Eduard Sadala Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Inessa Kostomarova Stuudio Narva
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Inessa Kostomarova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 7
Ringtreening75 (12:30 - 13:45) Aleksei Tjuljukov Jõusaal Narva
Ringtreening75 (12:30 - 13:45) Aleksei Tjuljukov Jõusaal Narva  
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 3
13:00
Ringtreening (13:15 - 14:15) Anastassia Bogdanova Jõusaal Narva
Ringtreening (13:15 - 14:15) Anastassia Bogdanova Jõusaal Narva  
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 10
Ringtreening (13:00 - 14:00) Maksim Andrejev Jõusaal Narva
Ringtreening (13:00 - 14:00) Maksim Andrejev Jõusaal Narva  
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 11
15:00
BodyBalance (15:00 - 16:00) Darya Pavlova Stuudio Narva
BodyBalance (15:00 - 16:00) Darya Pavlova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 6
Ringtreening (basic) (15:00 - 16:00) Maksim Andrejev Jõusaal Narva
Ringtreening (basic) (15:00 - 16:00) Maksim Andrejev Jõusaal Narva  
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 8
Easy45 (15:00 - 15:45) Olga Pantelejeva Spinning Narva
Easy45 (15:00 - 15:45) Olga Pantelejeva Spinning Narva  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 22
16:00
Brazil butt lift45 (16:30 - 17:15) Anastassia Bogdanova Stuudio Narva
Brazil butt lift45 (16:30 - 17:15) Anastassia Bogdanova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 12
Kõht selg tuhar45 (16:30 - 17:15) Kristina Kirsanova Stuudio Narva
Kõht selg tuhar45 (16:30 - 17:15) Kristina Kirsanova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 14
17:00
Step (17:25 - 18:25) Julia Košeleva Stuudio Narva
Step (17:25 - 18:25) Julia Košeleva Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 6
MyRide Sports40 (17:00 - 17:40) Virtuaaltreener Spinning Narva
MyRide Sports40 (17:00 - 17:40) Virtuaaltreener Spinning Narva  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 0
Ringtreening (17:30 - 18:30) Maksim Andrejev Jõusaal Narva
Ringtreening (17:30 - 18:30) Maksim Andrejev Jõusaal Narva  
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 6 Asendus!
BodyPump (17:30 - 18:30) Anastassia Bogdanova Stuudio Narva
BodyPump (17:30 - 18:30) Anastassia Bogdanova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 14
Vabade raskusete ABC (17:45 - 18:45) Jõusaal Narva
Vabade raskusete ABC (17:45 - 18:45) Jõusaal Narva  
Kohti kokku: 5 Registreerunuid: 0
deepWORK (17:30 - 18:30) Julia Košeleva Stuudio Narva
deepWORK (17:30 - 18:30) Julia Košeleva Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 8
UUS AEG! Pilates (17:30 - 18:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva
UUS AEG! Pilates (17:30 - 18:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 25
Ringtreening (17:30 - 18:30) Kristina Kirsanova Jõusaal Narva
Ringtreening (17:30 - 18:30) Kristina Kirsanova Jõusaal Narva  
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 5
Vabade raskusete ABC (17:45 - 18:45) Jõusaal Narva
Vabade raskusete ABC (17:45 - 18:45) Jõusaal Narva  
Kohti kokku: 5 Registreerunuid: 0
UUS! MyFit body (17:30 - 18:30) Julia Košeleva Stuudio Narva
UUS! MyFit body (17:30 - 18:30) Julia Košeleva Stuudio Narva  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 22
Ringtreening (17:45 - 18:45) Inessa Kostomarova Jõusaal Narva
Ringtreening (17:45 - 18:45) Inessa Kostomarova Jõusaal Narva  
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 10
Zumba (17:00 - 18:00) Jevgenia Minova Stuudio Narva
Zumba (17:00 - 18:00) Jevgenia Minova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 10
18:00
Ringtreening (basic) (18:30 - 19:30) Maksim Andrejev Jõusaal Narva
Ringtreening (basic) (18:30 - 19:30) Maksim Andrejev Jõusaal Narva  
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 9
EI TOIMU! MyTabata45 (18:30 - 19:15) Spinning Narva
EI TOIMU! MyTabata45 (18:30 - 19:15) Spinning Narva  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
UUS! MyFit body (18:30 - 19:30) Julia Košeleva Stuudio Narva
UUS! MyFit body (18:30 - 19:30) Julia Košeleva Stuudio Narva  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 15
EI TOIMU! MyFit abs (18:30 - 19:00) Julia Košeleva Stuudio Narva
EI TOIMU! MyFit abs (18:30 - 19:00) Julia Košeleva Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0
Jõusaali ABC (18:45 - 19:45) Jõusaal Narva
Jõusaali ABC (18:45 - 19:45) Jõusaal Narva  
Kohti kokku: 5 Registreerunuid: 0
Ringtreening (basic) (18:00 - 19:00) Maksim Andrejev Jõusaal Narva
Ringtreening (basic) (18:00 - 19:00) Maksim Andrejev Jõusaal Narva  
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 7
BodyPump (18:30 - 19:30) Aleksei Tjuljukov Stuudio Narva
BodyPump (18:30 - 19:30) Aleksei Tjuljukov Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 13
BodyCombat (18:40 - 19:40) Pavel Borovkov Stuudio Narva
BodyCombat (18:40 - 19:40) Pavel Borovkov Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 25
Jõusaali ABC (18:45 - 19:45) Jõusaal Narva
Jõusaali ABC (18:45 - 19:45) Jõusaal Narva  
Kohti kokku: 5 Registreerunuid: 0
BodyBalance (18:40 - 19:40) Darja Berestova Stuudio Narva
BodyBalance (18:40 - 19:40) Darja Berestova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 7
19:00
BodyPump (19:30 - 20:30) Pavel Borovkov Stuudio Narva
BodyPump (19:30 - 20:30) Pavel Borovkov Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 25
BodyCombat (19:00 - 20:00) Pavel Borovkov Stuudio Narva
BodyCombat (19:00 - 20:00) Pavel Borovkov Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 21
Step (19:30 - 20:30) Anastassia Bogdanova Stuudio Narva
Step (19:30 - 20:30) Anastassia Bogdanova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 16
Easy45 (19:30 - 20:15) Olga Pantelejeva Spinning Narva
Easy45 (19:30 - 20:15) Olga Pantelejeva Spinning Narva  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 9
Ringtreening (19:45 - 20:45) Aleksei Tjuljukov Jõusaal Narva
Ringtreening (19:45 - 20:45) Aleksei Tjuljukov Jõusaal Narva  
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 2
Zumba (19:45 - 20:45) Darja Berestova Stuudio Narva
Zumba (19:45 - 20:45) Darja Berestova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 6
BodyPump (19:45 - 20:45) Pavel Borovkov Stuudio Narva
BodyPump (19:45 - 20:45) Pavel Borovkov Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 29
20:00
Pilates (20:35 - 21:35) Olga Pantelejeva Stuudio Narva
Pilates (20:35 - 21:35) Olga Pantelejeva Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 22
UUS AEG! Zumba (20:05 - 21:05) Anna Markova Stuudio Narva
UUS AEG! Zumba (20:05 - 21:05) Anna Markova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 5
Interval45 (20:15 - 21:00) Pavel Borovkov Spinning Narva
Interval45 (20:15 - 21:00) Pavel Borovkov Spinning Narva  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 4
BodyBalance (20:35 - 21:35) Anastassia Bogdanova Stuudio Narva
BodyBalance (20:35 - 21:35) Anastassia Bogdanova Stuudio Narva  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 12
Interval45 (20:00 - 20:45) Pavel Borovkov Spinning Narva
Interval45 (20:00 - 20:45) Pavel Borovkov Spinning Narva  
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 8

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

Sulge

Unustasid salasõna?