MyFitness

Aeg Esmaspäev 06.07.2020 Teisipäev 07.07.2020 Kolmapäev 08.07.2020 Neljapäev 09.07.2020 Reede 10.07.2020 Laupäev 11.07.2020 Pühapäev 12.07.2020
07:00
StrongBody (07:30 - 08:30) Aleksa Furs Jõusaal
StrongBody (07:30 - 08:30) Aleksa Furs Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 9
09:00
MyFit body (09:35 - 10:25) Alla Andruško Stuudio 1
MyFit body (09:35 - 10:25) Alla Andruško Stuudio 1  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Mihkel Vabrit Stuudio 1
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Mihkel Vabrit Stuudio 1  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 14
Pilates (09:00 - 10:00) Veronika Granjova Stuudio 1
Pilates (09:00 - 10:00) Veronika Granjova Stuudio 1  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 8
10:00
Brazil butt lift45 (10:00 - 10:45) Mihkel Vabrit Stuudio 1
Brazil butt lift45 (10:00 - 10:45) Mihkel Vabrit Stuudio 1  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 10
Yoga (10:30 - 11:30) Anja Kägo Stuudio 1
Yoga (10:30 - 11:30) Anja Kägo Stuudio 1  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 12
Zumba (10:00 - 11:00) Kaisa Edenberg Stuudio 1
Zumba (10:00 - 11:00) Kaisa Edenberg Stuudio 1  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 6
Step Interval (10:15 - 11:15) Veronika Granjova Stuudio 1
Step Interval (10:15 - 11:15) Veronika Granjova Stuudio 1  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 5
11:00
StrongBody (11:00 - 12:00) Ksenia Kondraškin Jõusaal
StrongBody (11:00 - 12:00) Ksenia Kondraškin Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 12
BodyPump (11:05 - 12:05) Anastasia Jevdokimova Stuudio 1
BodyPump (11:05 - 12:05) Anastasia Jevdokimova Stuudio 1  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 9
Kõht selg tuhar45 (11:15 - 12:00) Veronika Granjova Stuudio 1
Kõht selg tuhar45 (11:15 - 12:00) Veronika Granjova Stuudio 1  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 13
12:00
Total Body X (12:00 - 13:00) Olga Prants Studio X
Total Body X (12:00 - 13:00) Olga Prants Studio X  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFit abs (12:05 - 12:35) Valentin Zaitsev Stuudio 1
MyFit abs (12:05 - 12:35) Valentin Zaitsev Stuudio 1  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 3
BodyBalance (12:10 - 13:10) Anne Hanni Stuudio 1
BodyBalance (12:10 - 13:10) Anne Hanni Stuudio 1  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1
14:00
BodyBalance (14:00 - 15:00) Kadi Pärloja Stuudio 1
BodyBalance (14:00 - 15:00) Kadi Pärloja Stuudio 1  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 4
Pilates (14:00 - 15:00) Ly Kütt Stuudio 1
Pilates (14:00 - 15:00) Ly Kütt Stuudio 1  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 7
17:00
Total Body X (17:30 - 18:30) Olga Prants Studio X
Total Body X (17:30 - 18:30) Olga Prants Studio X  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 18 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
EI TOIMU! Zumba (17:30 - 18:25) Stuudio 1
EI TOIMU! Zumba (17:30 - 18:25) Stuudio 1  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Yoga75 (17:00 - 18:15) Anja Kägo Stuudio 1
Yoga75 (17:00 - 18:15) Anja Kägo Stuudio 1  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 4
18:00
Cardio arms (18:20 - 18:50) Maarja Gawley Stuudio 1
Cardio arms (18:20 - 18:50) Maarja Gawley Stuudio 1  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 8
CrossTraining (vene/inglise keeles) (18:30 - 19:30) Julia Parshina Jõusaal
CrossTraining (vene/inglise keeles) (18:30 - 19:30) Julia Parshina Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 5
MyFit abs (18:50 - 19:20) Maarja Gawley Stuudio 1
MyFit abs (18:50 - 19:20) Maarja Gawley Stuudio 1  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 8
Lower Body X (18:00 - 19:00) Olga Prants Studio X
Lower Body X (18:00 - 19:00) Olga Prants Studio X  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 22 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (18:30 - 19:30) Marina Ivanova Stuudio 1
BodyPump (18:30 - 19:30) Marina Ivanova Stuudio 1  
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 15
StrongBody (18:30 - 19:30) Aleksa Furs Jõusaal
StrongBody (18:30 - 19:30) Aleksa Furs Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 11
StrongBody (18:00 - 19:00) Aleksa Furs Jõusaal
StrongBody (18:00 - 19:00) Aleksa Furs Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 6
Kõht selg tuhar45 (18:00 - 18:45) Mihkel Vabrit Stuudio 1
Kõht selg tuhar45 (18:00 - 18:45) Mihkel Vabrit Stuudio 1  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 7
CrossTraining (vene/inglise keeles) (18:30 - 19:30) Julia Parshina Jõusaal
CrossTraining (vene/inglise keeles) (18:30 - 19:30) Julia Parshina Jõusaal  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 6
BodyPump30+MyFit abs (18:30 - 19:30) Marina Ivanova Stuudio 1
BodyPump30+MyFit abs (18:30 - 19:30) Marina Ivanova Stuudio 1  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 9
MyFit abs (18:30 - 19:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1
MyFit abs (18:30 - 19:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 8
19:00
Arms&Abs X (19:00 - 20:00) Karina Alt Studio X
Arms&Abs X (19:00 - 20:00) Karina Alt Studio X  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Brazil butt lift45 (19:30 - 20:15) Maarja Gawley Stuudio 1
Brazil butt lift45 (19:30 - 20:15) Maarja Gawley Stuudio 1  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 9
Yoga (19:45 - 20:45) Anja Kägo Stuudio 1
Yoga (19:45 - 20:45) Anja Kägo Stuudio 1  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 6
Cardio sculpt (19:00 - 19:45) Mihkel Vabrit Stuudio 1
Cardio sculpt (19:00 - 19:45) Mihkel Vabrit Stuudio 1  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 10
BodyBalance (19:35 - 20:35) Alla Andruško Stuudio 1
BodyBalance (19:35 - 20:35) Alla Andruško Stuudio 1  
Kohti kokku: 27 Registreerunuid: 6
Brazil butt lift45 (19:00 - 19:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1
Brazil butt lift45 (19:00 - 19:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 13

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?