MyFitness

Время Понедельник 16.12.2019 Bторник 17.12.2019 Cреда 18.12.2019 Четверг 19.12.2019 Пятница 20.12.2019 Cуббота 21.12.2019 Boскресенье 22.12.2019
07:00
CrossTraining (07:30 - 08:30) Diana Mogiš Jõusaal
CrossTraining (07:30 - 08:30) Diana Mogiš Jõusaal  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 2
09:00
MyFit body (09:35 - 10:35) Veronika Granjova Stuudio 1
MyFit body (09:35 - 10:35) Veronika Granjova Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 0
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Veronika Granjova Stuudio 1
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Veronika Granjova Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 2
Pilates (09:00 - 10:00) Veronika Granjova Stuudio 1
Pilates (09:00 - 10:00) Veronika Granjova Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 1
10:00
Brazil butt lift45 (10:00 - 10:45) Mihkel Vabrit Stuudio 1
Brazil butt lift45 (10:00 - 10:45) Mihkel Vabrit Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 0
StrongBody (vene ja inglise keeles) (10:00 - 11:00) Aleksa Furs Jõusaal
StrongBody (vene ja inglise keeles) (10:00 - 11:00) Aleksa Furs Jõusaal  
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 1
Yoga (10:30 - 11:30) Maarja Jõgi Stuudio 1
Yoga (10:30 - 11:30) Maarja Jõgi Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 1
Zumba (10:00 - 11:00) Darja Katariina Jarušina Stuudio 1
Zumba (10:00 - 11:00) Darja Katariina Jarušina Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 1
Step Interval (10:15 - 11:15) Veronika Granjova Stuudio 1
Step Interval (10:15 - 11:15) Veronika Granjova Stuudio 1  
Всего мест: 27 Зарегистрированный: 0
11:00
StrongBody (vene keeles) (11:00 - 12:00) Stanislav Jagutkin Jõusaal
StrongBody (vene keeles) (11:00 - 12:00) Stanislav Jagutkin Jõusaal  
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 7
MyFit body (11:30 - 12:30) Marina Muravjova Stuudio 1
MyFit body (11:30 - 12:30) Marina Muravjova Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 0
Jõusaalis treener (11:00 - 11:30) Ksenia Kondraškin Jõusaal
Jõusaalis treener (11:00 - 11:30) Ksenia Kondraškin Jõusaal  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
StrongBody (vene keeles) (11:00 - 12:00) Stanislav Jagutkin Jõusaal
StrongBody (vene keeles) (11:00 - 12:00) Stanislav Jagutkin Jõusaal  
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 0
StrongBody (vene keeles) (11:00 - 12:00) Stanislav Jagutkin Jõusaal
StrongBody (vene keeles) (11:00 - 12:00) Stanislav Jagutkin Jõusaal  
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 0
BodyPump (11:00 - 12:00) Anastasia Jevdokimova Stuudio 1
BodyPump (11:00 - 12:00) Anastasia Jevdokimova Stuudio 1  
Всего мест: 27 Зарегистрированный: 1
Kõht selg tuhar45 (11:15 - 12:00) Veronika Granjova Stuudio 1
Kõht selg tuhar45 (11:15 - 12:00) Veronika Granjova Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 0
12:00
Arms & Abs X (12:00 - 13:00) Merle Laud Studio X
Arms & Abs X (12:00 - 13:00) Merle Laud Studio X  
Всего мест: 24 Зарегистрированный: 1 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Jõusaalis treener (12:00 - 12:30) Stanislav Jagutkin Jõusaal
Jõusaalis treener (12:00 - 12:30) Stanislav Jagutkin Jõusaal  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Burn X (12:00 - 13:00) Olga Prants Studio X
Burn X (12:00 - 13:00) Olga Prants Studio X  
Всего мест: 24 Зарегистрированный: 2 Treeningus on vajalik treeningrätik!
BodyPump (12:00 - 13:00) Gina Bergmann Stuudio 1
BodyPump (12:00 - 13:00) Gina Bergmann Stuudio 1  
Всего мест: 27 Зарегистрированный: 0
StrongBody (12:00 - 13:00) Stanislav Jagutkin Jõusaal
StrongBody (12:00 - 13:00) Stanislav Jagutkin Jõusaal  
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 1
EI TOIMU! MyFit abs (12:00 - 12:30) Stuudio 1
EI TOIMU! MyFit abs (12:00 - 12:30) Stuudio 1  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
BodyBalance (12:05 - 13:05) Anne Hanni Stuudio 1
BodyBalance (12:05 - 13:05) Anne Hanni Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 0
13:00
BodyBalance (13:00 - 14:00) Gina Bergmann Stuudio 1
BodyBalance (13:00 - 14:00) Gina Bergmann Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 0
14:00
BodyBalance (14:00 - 15:00) Siiri Maisa Stuudio 1
BodyBalance (14:00 - 15:00) Siiri Maisa Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 1
Kõht selg tuhar45 (14:00 - 14:45) Linda Treimann Stuudio 1
Kõht selg tuhar45 (14:00 - 14:45) Linda Treimann Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 0
Pilates (14:00 - 15:00) Ly Kütt Stuudio 1
Pilates (14:00 - 15:00) Ly Kütt Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 0
BodyPump30+MyFit abs (14:30 - 15:30) Egle Hanson Stuudio 1
BodyPump30+MyFit abs (14:30 - 15:30) Egle Hanson Stuudio 1  
Всего мест: 27 Зарегистрированный: 1
Lower Body X (14:00 - 15:00) Karina Alt Studio X
Lower Body X (14:00 - 15:00) Karina Alt Studio X  
Всего мест: 24 Зарегистрированный: 2 Treeningus on vajalik treeningrätik!
15:00
MyFitness Noortetreening (vene keeles) (12-15a) Treeningut ei toimu! Kinokülastus Coca-Cola Plazas kl 16.00- 18.25 (15:45 - 16:45) Aleksa Furs Stuudio 1
MyFitness Noortetreening (vene keeles) (12-15a) Treeningut ei toimu! Kinokülastus Coca-Cola Plazas kl 16.00- 18.25 (15:45 - 16:45) Aleksa Furs Stuudio 1  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0 Film " Jumanji: järgmine tase" . Kogunemine kino fuajees kl 15.45.
MyFitness Noortetreening (vene keeles) (12-15a) (15:45 - 16:45) Aleksa Furs Stuudio 1
MyFitness Noortetreening (vene keeles) (12-15a) (15:45 - 16:45) Aleksa Furs Stuudio 1  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0 Ühistreening MyFitness Virbi ja MyFitness Linnamäe klubi noortele.
Yoga75 (15:00 - 16:15) Ketlin Bergmann Stuudio 1
Yoga75 (15:00 - 16:15) Ketlin Bergmann Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 0
17:00
Jõusaalis treener (17:00 - 18:00) Aleksei Sojustov Jõusaal
Jõusaalis treener (17:00 - 18:00) Aleksei Sojustov Jõusaal  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
MyFit body (17:30 - 18:30) Olga Prants Stuudio 1
MyFit body (17:30 - 18:30) Olga Prants Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 3
Total Body X (17:30 - 18:30) Olga Prants Studio X
Total Body X (17:30 - 18:30) Olga Prants Studio X  
Всего мест: 24 Зарегистрированный: 9 Treeningus on vajalik treeningrätik!
StrongBody (17:00 - 18:00) Aleksei Sojustov Jõusaal
StrongBody (17:00 - 18:00) Aleksei Sojustov Jõusaal  
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 0
Fast X Strong X (17:30 - 18:30) Olga Prants Studio X
Fast X Strong X (17:30 - 18:30) Olga Prants Studio X  
Всего мест: 24 Зарегистрированный: 8 Treeningus on vajalik treeningrätik!
18:00
CrossTraining (18:00 - 19:00) Stacy James Cross Jõusaal
CrossTraining (18:00 - 19:00) Stacy James Cross Jõusaal  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 9
Cardio arms (18:30 - 19:00) Marilin Kosubenko Stuudio 1
Cardio arms (18:30 - 19:00) Marilin Kosubenko Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 2 30minutiline hoogne cardio treening, kus treenitakse lihtsate liikumistega nii vastupidavust kui ka ülakeha lihaseid. Treeningvahendina kasutatakse 0,5-1 kg raskusega hantleid.
CrossTraining (18:00 - 19:00) Diana Mogiš Jõusaal
CrossTraining (18:00 - 19:00) Diana Mogiš Jõusaal  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 0
BodyPump (18:30 - 19:30) Marina Ivanova Stuudio 1
BodyPump (18:30 - 19:30) Marina Ivanova Stuudio 1  
Всего мест: 27 Зарегистрированный: 0
Arms & Abs X (18:45 - 19:45) Olga Prants Studio X
Arms & Abs X (18:45 - 19:45) Olga Prants Studio X  
Всего мест: 24 Зарегистрированный: 9 Treeningus on vajalik treeningrätik!
MyFit body (18:00 - 19:00) Marilin Kosubenko Stuudio 1
MyFit body (18:00 - 19:00) Marilin Kosubenko Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 2
StrongBody (18:00 - 19:00) Aleksa Furs Jõusaal
StrongBody (18:00 - 19:00) Aleksa Furs Jõusaal  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 6
BodyPump30+MyFit abs (18:30 - 19:30) Marina Ivanova Stuudio 1
BodyPump30+MyFit abs (18:30 - 19:30) Marina Ivanova Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 1
Lower Body X (18:00 - 19:00) Mirjam Mäesalu Studio X
Lower Body X (18:00 - 19:00) Mirjam Mäesalu Studio X  
Всего мест: 24 Зарегистрированный: 1 Treeningus on vajalik treeningrätik!
MyFit abs (18:30 - 19:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1
MyFit abs (18:30 - 19:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 1
19:00
MyFit abs (19:00 - 19:30) Marilin Kosubenko Stuudio 1
MyFit abs (19:00 - 19:30) Marilin Kosubenko Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 1
Burn X (19:15 - 20:15) Karina Alt Studio X
Burn X (19:15 - 20:15) Karina Alt Studio X  
Всего мест: 24 Зарегистрированный: 4 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Brazil butt lift45 (19:30 - 20:15) Marilin Kosubenko Stuudio 1
Brazil butt lift45 (19:30 - 20:15) Marilin Kosubenko Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 0
Cardio sculpt (19:00 - 19:45) Marilin Kosubenko Stuudio 1
Cardio sculpt (19:00 - 19:45) Marilin Kosubenko Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 0 45minutiline tempokas kogu keha cardio treening, kus lisaks vastupidavuse treenimisele töötatakse lihastreeningu harjutustega läbi kogu keha lihaskond. Treeningus kasutatakse 0,5-1 kg hantleid.
Sh'bam (19:30 - 20:15) Alla Andruško Stuudio 1
Sh'bam (19:30 - 20:15) Alla Andruško Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 2
Brazil butt lift45 (19:00 - 19:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1
Brazil butt lift45 (19:00 - 19:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 1
20:00
BodyBalance (20:15 - 21:15) Alla Andruško Stuudio 1
BodyBalance (20:15 - 21:15) Alla Andruško Stuudio 1  
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 0

Закрыть

Новостная рассылка

Если вы хотите всегда быть в курсе новостей, подпишитесь на нашу рассылку.

Если Вы желаете отказаться от новостной рассылки MyFitness, а также от предложений MyFitness и партнеров MyFitness, отправьте письмо соответствующего содержания по адресу unsubscribe@myfitness.ee

Закрыть

Забыли пароль?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?