MyFitness

Time Monday 16.09.2019 Tuesday 17.09.2019 Wednesday 18.09.2019 Thursday 19.09.2019 Friday 20.09.2019 Saturday 21.09.2019 Sunday 22.09.2019
07:00
CrossTraining (07:30 - 08:30) Diana Mogiš Jõusaal
CrossTraining (07:30 - 08:30) Diana Mogiš Jõusaal  
Total places: 12 Registered: 3
09:00
MyFit body (09:35 - 10:35) Veronika Granjova Stuudio 1
MyFit body (09:35 - 10:35) Veronika Granjova Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 6
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Veronika Granjova Stuudio 1
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Veronika Granjova Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 12
Pilates (09:00 - 10:00) Veronika Granjova Stuudio 1
Pilates (09:00 - 10:00) Veronika Granjova Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 9
10:00
Brazil butt lift45 (10:00 - 10:45) Mihkel Vabrit Stuudio 1
Brazil butt lift45 (10:00 - 10:45) Mihkel Vabrit Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 11
StrongBody (vene ja inglise keeles) (10:00 - 11:00) Aleksa Furs Jõusaal
StrongBody (vene ja inglise keeles) (10:00 - 11:00) Aleksa Furs Jõusaal  
Total places: 16 Registered: 4
Yoga (10:30 - 11:30) Anja Kägo Stuudio 1
Yoga (10:30 - 11:30) Anja Kägo Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 9
UUS! Zumba (10:00 - 11:00) Darja Katariina Jarušina Stuudio 1
UUS! Zumba (10:00 - 11:00) Darja Katariina Jarušina Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 11
Step Interval (10:15 - 11:15) Jelena Tepp Stuudio 1
Step Interval (10:15 - 11:15) Jelena Tepp Stuudio 1  
Total places: 27 Registered: 10
11:00
EI TOIMU! StrongBody (vene keeles) (11:00 - 12:00) Stanislav Jagutkin Jõusaal
EI TOIMU! StrongBody (vene keeles) (11:00 - 12:00) Stanislav Jagutkin Jõusaal  
Total places: 0 Registered: 0
MyFit body (11:30 - 12:30) Marina Muravjova Stuudio 1
MyFit body (11:30 - 12:30) Marina Muravjova Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 7
Ei toimu! StrongBody (vene keeles) (11:00 - 12:00) Stanislav Jagutkin Jõusaal
Ei toimu! StrongBody (vene keeles) (11:00 - 12:00) Stanislav Jagutkin Jõusaal  
Total places: 0 Registered: 0
StrongBody (vene keeles) (11:00 - 12:00) Stanislav Jagutkin Jõusaal
StrongBody (vene keeles) (11:00 - 12:00) Stanislav Jagutkin Jõusaal  
Total places: 14 Registered: 2
BodyPump (11:00 - 12:00) Marina Ivanova Stuudio 1
BodyPump (11:00 - 12:00) Marina Ivanova Stuudio 1  
Total places: 27 Registered: 15
Kõht selg tuhar45 (11:15 - 12:00) Jelena Tepp Stuudio 1
Kõht selg tuhar45 (11:15 - 12:00) Jelena Tepp Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 9
12:00
Express X (12:00 - 12:45) Merle Laud Studio X
Express X (12:00 - 12:45) Merle Laud Studio X  
Total places: 16 Registered: 6 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Total Body X (12:00 - 13:00) Olga Prants Studio X
Total Body X (12:00 - 13:00) Olga Prants Studio X  
Total places: 24 Registered: 10 Treeningus on vajalik treeningrätik!
BodyPump (12:00 - 13:00) Jelena Tepp Stuudio 1
BodyPump (12:00 - 13:00) Jelena Tepp Stuudio 1  
Total places: 27 Registered: 8
MyFit abs (12:00 - 12:30) Marina Ivanova Stuudio 1
MyFit abs (12:00 - 12:30) Marina Ivanova Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 5
EI TOIMU! StrongBody (12:00 - 13:00) Stanislav Jagutkin Jõusaal
EI TOIMU! StrongBody (12:00 - 13:00) Stanislav Jagutkin Jõusaal  
Total places: 0 Registered: 0
BodyBalance (12:05 - 13:05) Anne Hanni Stuudio 1
BodyBalance (12:05 - 13:05) Anne Hanni Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 11
13:00
BodyBalance (13:00 - 14:00) Ave Lao Stuudio 1
BodyBalance (13:00 - 14:00) Ave Lao Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 5
14:00
BodyBalance (14:00 - 15:00) Siiri Maisa Stuudio 1
BodyBalance (14:00 - 15:00) Siiri Maisa Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 4
Kõht selg tuhar45 (14:00 - 14:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1
Kõht selg tuhar45 (14:00 - 14:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 5
Pilates (14:00 - 15:00) Ly Kütt Stuudio 1
Pilates (14:00 - 15:00) Ly Kütt Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 12
BodyPump30+MyFit abs (14:30 - 15:30) Meike Tomp Stuudio 1
BodyPump30+MyFit abs (14:30 - 15:30) Meike Tomp Stuudio 1  
Total places: 27 Registered: 6
Arms & Abs X (14:00 - 15:00) Karina Alt Studio X
Arms & Abs X (14:00 - 15:00) Karina Alt Studio X  
Total places: 24 Registered: 13 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Yoga75 (14:00 - 15:15) Ketlin Bergmann Stuudio 1
Yoga75 (14:00 - 15:15) Ketlin Bergmann Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 4
15:00
MyFitness Noortetreening (vene keeles) (12-15a) (15:45 - 16:45) Aleksa Furs Stuudio 1
MyFitness Noortetreening (vene keeles) (12-15a) (15:45 - 16:45) Aleksa Furs Stuudio 1  
Total places: 30 Registered: 12
MyFitness Noortetreening (vene keeles) (12-15a) (15:45 - 16:45) Aleksa Furs Stuudio 1
MyFitness Noortetreening (vene keeles) (12-15a) (15:45 - 16:45) Aleksa Furs Stuudio 1  
Total places: 30 Registered: 11
17:00
Jõusaalis treener (17:00 - 18:00) Aleksei Sojustov Jõusaal
Jõusaalis treener (17:00 - 18:00) Aleksei Sojustov Jõusaal  
Total places: 0 Registered: 0
BodyPump (17:30 - 18:30) Tarmo Rattassep Stuudio 1
BodyPump (17:30 - 18:30) Tarmo Rattassep Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 2
MyFit body (17:30 - 18:30) Olga Prants Stuudio 1
MyFit body (17:30 - 18:30) Olga Prants Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 4
Lower Body X (17:30 - 18:30) Olga Prants Studio X
Lower Body X (17:30 - 18:30) Olga Prants Studio X  
Total places: 24 Registered: 14 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Total Body X (17:30 - 18:30) Olga Prants Studio X
Total Body X (17:30 - 18:30) Olga Prants Studio X  
Total places: 24 Registered: 21 Treeningus on vajalik treeningrätik!
18:00
Järgmine treening 23.09! CrossTraining (18:00 - 19:00) Stacy James Cross Jõusaal
Järgmine treening 23.09! CrossTraining (18:00 - 19:00) Stacy James Cross Jõusaal  
Total places: 0 Registered: 0
UUS! Cardio arms (18:30 - 19:00) Marilin Kosubenko Stuudio 1
UUS! Cardio arms (18:30 - 19:00) Marilin Kosubenko Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 9 30minutiline hoogne cardio treening, kus treenitakse lihtsate liikumistega nii vastupidavust kui ka ülakeha lihaseid. Treeningvahendina kasutatakse 0,5-1 kg raskusega hantleid.
Järgmine treening 4.10! CrossTraining (18:00 - 19:00) Diana Mogiš Jõusaal
Järgmine treening 4.10! CrossTraining (18:00 - 19:00) Diana Mogiš Jõusaal  
Total places: 0 Registered: 0
BodyPump (18:30 - 19:30) Marina Ivanova Stuudio 1
BodyPump (18:30 - 19:30) Marina Ivanova Stuudio 1  
Total places: 27 Registered: 5
Burn X (18:45 - 19:45) Olga Prants Studio X
Burn X (18:45 - 19:45) Olga Prants Studio X  
Total places: 24 Registered: 16 Treeningus on vajalik treeningrätik!
MyFit body (18:00 - 19:00) Marilin Kosubenko Stuudio 1
MyFit body (18:00 - 19:00) Marilin Kosubenko Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 7
StrongBody (18:00 - 19:00) Aleksa Furs Jõusaal
StrongBody (18:00 - 19:00) Aleksa Furs Jõusaal  
Total places: 12 Registered: 8
MyFit abs (18:45 - 19:15) Alla Andruško Stuudio 1
MyFit abs (18:45 - 19:15) Alla Andruško Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 5
Arms & Abs X (18:00 - 19:00) Mirjam Mäesalu Studio X
Arms & Abs X (18:00 - 19:00) Mirjam Mäesalu Studio X  
Total places: 24 Registered: 3 Treeningus on vajalik treeningrätik!
MyFit abs (18:30 - 19:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1
MyFit abs (18:30 - 19:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 0
19:00
MyFit abs (19:00 - 19:30) Marilin Kosubenko Stuudio 1
MyFit abs (19:00 - 19:30) Marilin Kosubenko Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 8
Arms & Abs X (19:15 - 20:15) Karina Alt Studio X
Arms & Abs X (19:15 - 20:15) Karina Alt Studio X  
Total places: 24 Registered: 7 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Brazil butt lift45 (19:30 - 20:15) Marilin Kosubenko Stuudio 1
Brazil butt lift45 (19:30 - 20:15) Marilin Kosubenko Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 6
Yoga (19:45 - 20:45) Anja Kägo Stuudio 1
Yoga (19:45 - 20:45) Anja Kägo Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 5
UUS! Cardio sculpt (19:00 - 19:45) Marilin Kosubenko Stuudio 1
UUS! Cardio sculpt (19:00 - 19:45) Marilin Kosubenko Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 9 45minutiline tempokas kogu keha cardio treening, kus lisaks vastupidavuse treenimisele töötatakse lihastreeningu harjutustega läbi kogu keha lihaskond. Treeningus kasutatakse 0,5-1 kg hantleid.
Sh'bam (19:30 - 20:15) Alla Andruško Stuudio 1
Sh'bam (19:30 - 20:15) Alla Andruško Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 6
Brazil butt lift45 (19:00 - 19:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1
Brazil butt lift45 (19:00 - 19:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 1
20:00
BodyBalance (20:15 - 21:15) Alla Andruško Stuudio 1
BodyBalance (20:15 - 21:15) Alla Andruško Stuudio 1  
Total places: 35 Registered: 6

Close

MyFitness newsletter

Join our newsletter and be always informed about our latest trainings, club news and offers!

Please review our privacy notice.

Close

Forgot your password?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?