MyFitness

Aeg Esmaspäev 20.03.2017 Teisipäev 21.03.2017 Kolmapäev 22.03.2017 Neljapäev 23.03.2017 Reede 24.03.2017 Laupäev 25.03.2017 Pühapäev 26.03.2017
07:00
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 33
BodyPump (07:15 - 08:15) Rein Kahro Stuudio 1 Postimaja
BodyPump (07:15 - 08:15) Rein Kahro Stuudio 1 Postimaja  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 28
Vinyasa Flow (07:30 - 08:30) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Postimaja
Vinyasa Flow (07:30 - 08:30) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Postimaja  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 9
TRX45 (07:15 - 08:00) Tatjana Johanson Stuudio 1 Postimaja
TRX45 (07:15 - 08:00) Tatjana Johanson Stuudio 1 Postimaja  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 13
bodyART (07:30 - 08:30) Triin Parro Stuudio 2 Postimaja
bodyART (07:30 - 08:30) Triin Parro Stuudio 2 Postimaja  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 10
BodyPump (07:00 - 08:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja
BodyPump (07:00 - 08:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 27
Ringtreening (07:30 - 08:15) Kaspar Kaldoja Jõusaal Postimaja
Ringtreening (07:30 - 08:15) Kaspar Kaldoja Jõusaal Postimaja  
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 19
Nike Training Club (07:15 - 08:00) Kristiina Stõkova Stuudio 1 Postimaja
Nike Training Club (07:15 - 08:00) Kristiina Stõkova Stuudio 1 Postimaja  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 21
08:00
Jõusaalis valvetreener (08:30 - 09:30) Indrek Viska Jõusaal Postimaja
Jõusaalis valvetreener (08:30 - 09:30) Indrek Viska Jõusaal Postimaja  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Fitbox (08:00 - 09:00) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja
Fitbox (08:00 - 09:00) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 18
MyFit abs (08:00 - 08:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja
MyFit abs (08:00 - 08:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 12
Ringtreening (08:00 - 08:45) Kaspar Lannes Jõusaal Postimaja
Ringtreening (08:00 - 08:45) Kaspar Lannes Jõusaal Postimaja  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 11
10:00
Hatha Yoga (10:00 - 11:00) Anastassia (Nesty) Hisamova Stuudio 2 Postimaja
Hatha Yoga (10:00 - 11:00) Anastassia (Nesty) Hisamova Stuudio 2 Postimaja  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 15
Jõusaali ABC (10:00 - 11:00) Kendra Vaino Jõusaal Postimaja
Jõusaali ABC (10:00 - 11:00) Kendra Vaino Jõusaal Postimaja  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 0
Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio 2 Postimaja
Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio 2 Postimaja  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 12
11:00
TRX (11:00 - 11:45) Aleksandra Laer Stuudio 1 Postimaja
TRX (11:00 - 11:45) Aleksandra Laer Stuudio 1 Postimaja  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 10
deepWORK (11:00 - 12:00) Mihkel Vabrit Stuudio 2 Postimaja
deepWORK (11:00 - 12:00) Mihkel Vabrit Stuudio 2 Postimaja  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 11
Fitbox (11:00 - 12:00) Hedi Haug Stuudio 1 Postimaja
Fitbox (11:00 - 12:00) Hedi Haug Stuudio 1 Postimaja  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 16
Body Stretch Foamroll (11:15 - 12:00) Piret Kasak Stuudio 2 Postimaja
Body Stretch Foamroll (11:15 - 12:00) Piret Kasak Stuudio 2 Postimaja  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 12
MyBeat (11:00 - 11:45) Kristi Roosimägi Stuudio 1 Postimaja
MyBeat (11:00 - 11:45) Kristi Roosimägi Stuudio 1 Postimaja  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 11
deepWORK (11:00 - 12:00) Mihkel Vabrit Stuudio 2 Postimaja
deepWORK (11:00 - 12:00) Mihkel Vabrit Stuudio 2 Postimaja  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 6
Jõusaalis valvetreener (11:00 - 12:00) Laura Koobas Jõusaal Postimaja
Jõusaalis valvetreener (11:00 - 12:00) Laura Koobas Jõusaal Postimaja  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Algus 11.15! Õnnevalem Kõht selg tuhar45 (11:15 - 12:00) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja
Algus 11.15! Õnnevalem Kõht selg tuhar45 (11:15 - 12:00) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 46 MyFitnessi ja Apotheka apteegiketi koostöös eritreening. Treening hõlmab 5-minutilist treeningu tutvustust ning treenimise põhimõtetest rääkimist. Loositakse üllatusauhindu.
Dance (11:00 - 12:00) Ave Roots Stuudio 2 Postimaja
Dance (11:00 - 12:00) Ave Roots Stuudio 2 Postimaja  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 7
BodyPump (11:30 - 12:30) Kadi Kuslap Stuudio 1 Postimaja
BodyPump (11:30 - 12:30) Kadi Kuslap Stuudio 1 Postimaja  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 10
12:00
BodyPump (12:00 - 13:00) Kendra Vaino Stuudio 1 Postimaja
BodyPump (12:00 - 13:00) Kendra Vaino Stuudio 1 Postimaja  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 15
Pilates (12:00 - 13:00) Diana Johanson Stuudio 2 Postimaja
Pilates (12:00 - 13:00) Diana Johanson Stuudio 2 Postimaja  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 14
Brazil butt lift45 (12:00 - 12:45) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja
Brazil butt lift45 (12:00 - 12:45) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 30
Ringtreening (12:00 - 12:45) Aleksandra Laer Jõusaal Postimaja
Ringtreening (12:00 - 12:45) Aleksandra Laer Jõusaal Postimaja  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 5
Vinyasa Flow (12:00 - 13:00) Rene Köster Stuudio 2 Postimaja
Vinyasa Flow (12:00 - 13:00) Rene Köster Stuudio 2 Postimaja  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 9
Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio 1 Postimaja
Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio 1 Postimaja  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 23
Ringtreening (12:15 - 13:00) Mikk-Markus Imala Jõusaal Postimaja
Ringtreening (12:15 - 13:00) Mikk-Markus Imala Jõusaal Postimaja  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 5
TRX + Rope (12:00 - 13:00) Kristi Roosimägi Stuudio 1 Postimaja
TRX + Rope (12:00 - 13:00) Kristi Roosimägi Stuudio 1 Postimaja  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 10
Treening beebiootel naistele (12:00 - 13:00) Piret Kasak Stuudio 2 Postimaja
Treening beebiootel naistele (12:00 - 13:00) Piret Kasak Stuudio 2 Postimaja  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 8
Fitbox (12:00 - 13:00) Kristiina Stõkova Stuudio 1 Postimaja
Fitbox (12:00 - 13:00) Kristiina Stõkova Stuudio 1 Postimaja  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 31
Yoga (12:00 - 13:00) Liis Sildnik Stuudio 2 Postimaja
Yoga (12:00 - 13:00) Liis Sildnik Stuudio 2 Postimaja  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 9
13:00
Nike Training Club Strength (13:00 - 13:45) Kaisa Sööt Stuudio 1 Postimaja
Nike Training Club Strength (13:00 - 13:45) Kaisa Sööt Stuudio 1 Postimaja  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 18
Ringtreening (13:00 - 13:45) Polina Mattisen Jõusaal Postimaja
Ringtreening (13:00 - 13:45) Polina Mattisen Jõusaal Postimaja  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 6
Nike Training Club Endurance (13:00 - 13:45) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja
Nike Training Club Endurance (13:00 - 13:45) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 17
Treening beebiootel naistele (13:00 - 14:00) Piret Kasak Stuudio 2 Postimaja
Treening beebiootel naistele (13:00 - 14:00) Piret Kasak Stuudio 2 Postimaja  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 7
Nike Training Club Strength (13:00 - 13:45) Kaisa Sööt Stuudio 1 Postimaja
Nike Training Club Strength (13:00 - 13:45) Kaisa Sööt Stuudio 1 Postimaja  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 10
Nike Training Club Mobility (13:00 - 13:45) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja
Nike Training Club Mobility (13:00 - 13:45) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 18
Ringtreening (13:00 - 13:45) Kaspar Kaldoja Jõusaal Postimaja
Ringtreening (13:00 - 13:45) Kaspar Kaldoja Jõusaal Postimaja  
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 16
Yoga (13:15 - 14:15) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Postimaja
Yoga (13:15 - 14:15) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Postimaja  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 12
Šivananda Yoga75 (13:00 - 14:15) Anastassia (Nesty) Hisamova Stuudio 2 Postimaja
Šivananda Yoga75 (13:00 - 14:15) Anastassia (Nesty) Hisamova Stuudio 2 Postimaja  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 25
Foamroll abs (13:00 - 13:45) Kristiina Stõkova Stuudio 2 Postimaja
Foamroll abs (13:00 - 13:45) Kristiina Stõkova Stuudio 2 Postimaja  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 9
Jõusaalis valvetreener (13:30 - 14:00) Maarja Jõgi Jõusaal Postimaja
Jõusaalis valvetreener (13:30 - 14:00) Maarja Jõgi Jõusaal Postimaja  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
14:00
bodyART (14:30 - 15:30) Diana Johanson Stuudio 2 Postimaja
bodyART (14:30 - 15:30) Diana Johanson Stuudio 2 Postimaja  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 8
TRX+Ringtreening (14:00 - 14:45) Maarja Jõgi Jõusaal Postimaja
TRX+Ringtreening (14:00 - 14:45) Maarja Jõgi Jõusaal Postimaja  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 6
15:00
Kõht selg tuhar45 (15:00 - 15:45) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja
Kõht selg tuhar45 (15:00 - 15:45) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 19
BodyPump (15:00 - 16:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja
BodyPump (15:00 - 16:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 13
16:00
MyFit abs (16:00 - 16:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja
MyFit abs (16:00 - 16:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 8
TRX (16:00 - 17:00) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja
TRX (16:00 - 17:00) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 21
17:00
BodyPump (17:30 - 18:30) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja
BodyPump (17:30 - 18:30) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 42
Zumba (17:30 - 18:30) Kairit Püüa Stuudio 2 Postimaja
Zumba (17:30 - 18:30) Kairit Püüa Stuudio 2 Postimaja  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 19
Toning (17:30 - 18:30) Diana Valge Stuudio 1 Postimaja
Toning (17:30 - 18:30) Diana Valge Stuudio 1 Postimaja  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 41
bodyART Energetic (17:45 - 18:45) Triin Parro Stuudio 2 Postimaja
bodyART Energetic (17:45 - 18:45) Triin Parro Stuudio 2 Postimaja  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 24
Jõusaali ABC (17:30 - 18:30) Laura Koobas Jõusaal Postimaja
Jõusaali ABC (17:30 - 18:30) Laura Koobas Jõusaal Postimaja  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 0
deepWORK (17:30 - 18:30) Mihkel Vabrit Stuudio 2 Postimaja
deepWORK (17:30 - 18:30) Mihkel Vabrit Stuudio 2 Postimaja  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 20
BodyPump (17:30 - 18:30) Kendra Vaino Stuudio 1 Postimaja
BodyPump (17:30 - 18:30) Kendra Vaino Stuudio 1 Postimaja  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 41
Pilates interval (17:00 - 18:00) Mirjam Tinno Stuudio 2 Postimaja
Pilates interval (17:00 - 18:00) Mirjam Tinno Stuudio 2 Postimaja  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 1
Toning (17:30 - 18:30) Diana Valge Stuudio 1 Postimaja
Toning (17:30 - 18:30) Diana Valge Stuudio 1 Postimaja  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 35
YinYoga75 (17:30 - 18:45) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Postimaja
YinYoga75 (17:30 - 18:45) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Postimaja  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 16
Fitness Rope45 (17:30 - 18:15) Kadri-Liis Vähi Stuudio 1 Postimaja
Fitness Rope45 (17:30 - 18:15) Kadri-Liis Vähi Stuudio 1 Postimaja  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 14
Brazil butt lift45 (17:50 - 18:35) Eva Ottas Stuudio 1 Postimaja
Brazil butt lift45 (17:50 - 18:35) Eva Ottas Stuudio 1 Postimaja  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 46
18:00
Jõusaalis valvetreener (18:00 - 19:00) Asko Külmsaar Jõusaal Postimaja
Jõusaalis valvetreener (18:00 - 19:00) Asko Külmsaar Jõusaal Postimaja  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
TRX (18:30 - 19:15) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja
TRX (18:30 - 19:15) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 21
Yoga75 (18:30 - 19:45) Ly Kütt Stuudio 2 Postimaja
Yoga75 (18:30 - 19:45) Ly Kütt Stuudio 2 Postimaja  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 9
Fitbox (18:45 - 19:45) Hedi Haug Stuudio 1 Postimaja
Fitbox (18:45 - 19:45) Hedi Haug Stuudio 1 Postimaja  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 17
deepWORK (18:45 - 19:30) Triin Parro Stuudio 2 Postimaja
deepWORK (18:45 - 19:30) Triin Parro Stuudio 2 Postimaja  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 15
BodyJam (18:30 - 19:30) Talis Ponna Stuudio 1 Postimaja
BodyJam (18:30 - 19:30) Talis Ponna Stuudio 1 Postimaja  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 39
Kõht selg tuhar45 (18:30 - 19:15) Mihkel Vabrit Stuudio 2 Postimaja
Kõht selg tuhar45 (18:30 - 19:15) Mihkel Vabrit Stuudio 2 Postimaja  
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 26
Jõusaalis valvetreener (18:00 - 19:00) Liivi Kivimäe Jõusaal Postimaja
Jõusaalis valvetreener (18:00 - 19:00) Liivi Kivimäe Jõusaal Postimaja  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Yoga (18:00 - 19:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Postimaja
Yoga (18:00 - 19:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Postimaja  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 24
Ringtreening (18:00 - 18:45) Talis Ponna Jõusaal Postimaja
Ringtreening (18:00 - 18:45) Talis Ponna Jõusaal Postimaja  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 1
Jõusaalis valvetreener (18:45 - 19:15) Talis Ponna Jõusaal Postimaja
Jõusaalis valvetreener (18:45 - 19:15) Talis Ponna Jõusaal Postimaja  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
bodyART (18:00 - 19:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 2 Postimaja
bodyART (18:00 - 19:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 2 Postimaja  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 3
MyFit abs (18:35 - 19:05) Eva Ottas Stuudio 1 Postimaja
MyFit abs (18:35 - 19:05) Eva Ottas Stuudio 1 Postimaja  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1
19:00
BootCamp (19:00 - 20:00) Asko Külmsaar Jõusaal Postimaja
BootCamp (19:00 - 20:00) Asko Külmsaar Jõusaal Postimaja  
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 15
Nike Training Club (19:20 - 20:05) Kadri-Liis Vähi Stuudio 1 Postimaja
Nike Training Club (19:20 - 20:05) Kadri-Liis Vähi Stuudio 1 Postimaja  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 15
Pilates (19:30 - 20:30) Diana Johanson Stuudio 2 Postimaja
Pilates (19:30 - 20:30) Diana Johanson Stuudio 2 Postimaja  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 16
MyFit abs (19:45 - 20:15) Hedi Haug Stuudio 1 Postimaja
MyFit abs (19:45 - 20:15) Hedi Haug Stuudio 1 Postimaja  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 14
Yoga abs&core (19:15 - 20:15) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Postimaja
Yoga abs&core (19:15 - 20:15) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Postimaja  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 15
TRX (19:45 - 20:30) Talis Ponna Stuudio 1 Postimaja
TRX (19:45 - 20:30) Talis Ponna Stuudio 1 Postimaja  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 14
Ringtreening (19:00 - 19:45) Liivi Kivimäe Jõusaal Postimaja
Ringtreening (19:00 - 19:45) Liivi Kivimäe Jõusaal Postimaja  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 9
bodyART Strength (19:15 - 20:15) Liila Polat Stuudio 2 Postimaja
bodyART Strength (19:15 - 20:15) Liila Polat Stuudio 2 Postimaja  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 19
20:00
TASUTA LOENG! Treening- ja toitumisanalüüs harrastajal vs sportlasel (20:15 - 21:15) Kristjan-Johannes ja Genes-Deivid Stuudio 1 Postimaja
TASUTA LOENG! Treening- ja toitumisanalüüs harrastajal vs sportlasel (20:15 - 21:15) Kristjan-Johannes ja Genes-Deivid Stuudio 1 Postimaja  
Kohti kokku: 50 Registreerunuid: 17

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

Sulge

Unustasid salasõna?