MyFitness

Tunniplaan
Filters
Klubi
Rocca al Mare
Mustamäe
Järve
Viru
Postimaja
Rävala
Solaris
Balti Jaama Turg
Ülemiste City
Lasnamäe Linnamäe
Lasnamäe Kärberi
Pirita
Viimsi
Tartu Kesklinn
Tartu Annelinn
Tartu Lõunakeskus
Narva Fama
Viljandi
Treener
Aina Kikas
Airi Põdra
Aleksa Furs
Aleksandra Maksimova
Aleksandra Zaitseva
Aleksei Kolotkov
Aleksei Tjuljukov
Alina Smirnova
Alla Andruško
Anastasia Jevdokimova
Anastassia Matvejeva
Andra Lääts
Andra Moistus
Andre Machado
Anna-Liisa Sootalu
Anna Markova
Anne Hanni
Anne Rändva
Ave Roots
Brigitta Varul
Brite Vilgo
Britta-Mai Nõmmik
Carmen Kukk
Darya Pavlova
Deana Mikkel
Deisy Velvelt
Deneli Koppelmann
Diana Johanson
Diana Lebedeva
Diana Mogiš
Diana Valge
Egle Villik
Elliko Väljur
Ene Ottokar
Ethel Igatt
Eva Ottas
Evelin Daniel
Evelin Sepp
Fjodor Dunik
Gea Simson
Gerly Nurmsalu
Gina Bergmann
Hedi Haug
Heleri Kängsepp
Henry Grauberg
Inga Neissaar
Inge Nelk
Ingrid Hamer
Ivar Veskus
Jaanika Sulakatko
Jaanika Tammemäe
Janeli Voll
Jekaterina Irvanets-Goldmann
Jelena Orlova
Kadi ja Merje
Kadi Kuslap
Kadi Pärloja
Kadi Reintam
Kadi Salm-Dikker
Kadri-Liis Vähi
Kadri Pettai
Kaia Kollo
Kai Kuropatkin
Kaire Poolakese
Kaisa Edenberg
Kaisa Rahu
Kaja-Kadi Sepp
Kalev Ermits
Karina Alt
Karina Luik
Karin Hallisk
Karmela Molodõk
Katrena Tenno
Katriina Pärnpuu
Kauri Lillemäe
Keidy Kulbas
Keio Korbe
Keiti Aasavelt
Keiu ja Keidy
Keiu Paapsi
Keiu Pirnpuu
Kendra Vaino
Kerstin Liitmaa
Kersti Saksus
Kert Kiil
Ketlin Šavljuga
Kirsti Kuhi
Kris-Marie Nisu
Krista Volke
Kristel Raba
Kristiin Oja
Kristi Möldri
Kristina Kniga
Kristin Puranen
Kristin Vippul
Kristi Sipra
Kristjan Maasik
Kärolin Liik
Laura-Lotte Varvas
Laura Herne
Laura ja Alina
Lauri Liiv
Lene Vardja
Lenne Piirimägi
Levo Kirn
Liis Süda
Liivia Vanaisak
Linda Treimann
Ly Kütt
Maarika Haidak
Maarja-Liis Loo
Maarja Gawley
Maarja Jõgi
Maarja Park
Madleen Harjak
Maigi Varusk
Maigi Vändre
Marge Jänes
Marge Nõmmik
Margit Rechlin
Mari-Liis Ilves
Maria Helena Vallikivi
Marika Kütt
Mari Kull
Marilin Kosubenko
Marina Ivanova
Marje Randver
Martin Kõrv
Martin Luik
Matti Berg
Meeli ja Keiu
Meeli Kask
Merike Kangro
Merike Sula
Merje Kask
Merle Laud
Mihkel Vabrit
Mirjam Mäesalu
Mirjam Rõõmussaar
Natalia Feldbush
Natalja Song
Olga Pantelejeva
Olga Prants
Olga Vilgelmson
Pavel Borovkov
Peeter Karask
Piret Pohl
Rainer Rebane
Raivo Nõmm
Raymo Korkma
Reimo Allik
Rein Kahro
Renno Soosaar
Rica Varul
Rünno Link
Sabrina Grabe
Sarah Marie Laidre
Sergei Makejev
Sergei Tenson
Siim Kängsepp
Siiri Valks
Siret Sulaoja
Sten-Kristjan Saarik
Taavi Truija
Talis Ponna
Tarmo Rattassep
Tatjana Fesko
Tatjana Kreit
Tatjana Sokolova
Teele Triinu Jäär
Tommi Välja
Triinu Spriit
Valentin Zaitsev
Veronika Granjova
Viktoriia Lill
Virtuaaltreener
Treeningstiil
Body&Mind
Cardio
CrossTraining
Spinning
Strength
Studio X
Ujula
Treening
Ajavahemik

6:00

21:00

Lisa ajavahemik
NÄITA TULEMUSI
Postimaja
Eelmine nädal

47 Nädal (21.11.2022 - 27.11.2022)

Järgmine nädal
Aeg Esmaspäev 21.11.2022 Teisipäev 22.11.2022 Kolmapäev 23.11.2022 Neljapäev 24.11.2022 Reede 25.11.2022 Laupäev 26.11.2022 Pühapäev 27.11.2022
06:00
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Nike Morning Challenge (06:45 - 07:30) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Nike Morning Challenge (06:45 - 07:30) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 30 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Fast X Strong X (06:45 - 07:35) Keiu Pirnpuu Studio X Rävala
Fast X Strong X (06:45 - 07:35) Keiu Pirnpuu Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyRide+Sports (06:45 - 07:25) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:25) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Nike Morning Challenge (06:45 - 07:30) Britta Alep Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Nike Morning Challenge (06:45 - 07:30) Britta Alep Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 28 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Nike Morning Challenge (06:45 - 07:30) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Nike Morning Challenge (06:45 - 07:30) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 30 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

07:00
Total Body X (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Studio X Rävala
Total Body X (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Pauling! (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn
Pauling! (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 6 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Nike Morning Challenge (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Vähi Stuudio Mustamäe Mustamäe
Nike Morning Challenge (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Vähi Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 19 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BOXBOX (07:30 - 08:20) Keiu Pirnpuu BoxBox Järve Järve
BOXBOX (07:30 - 08:20) Keiu Pirnpuu BoxBox Järve Järve   
 
Kohti kokku: 28 Registreerunuid: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all sisekindaid või poksisidemeid. Neid on võimalik osta klubist kohapealt hinnaga 7euri! Treeningule palume kohale tulla 5min varem!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:30 - 08:00) Anastasia Jevdokimova Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
BodyPump (07:30 - 08:00) Anastasia Jevdokimova Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (07:30 - 08:30) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala
CrossTraining (07:30 - 08:30) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 10 NB!Treeningul on vajalik treeningrätik.

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (07:40 - 08:25) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja
Kõht selg tuhar45 (07:40 - 08:25) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:00 - 07:45) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:00 - 07:45) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:00 - 08:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja
BodyPump (07:00 - 08:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:15 - 08:15) Keidy Kulbas Stuudio 1 Järve Järve
BodyPump (07:15 - 08:15) Keidy Kulbas Stuudio 1 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (07:15 - 08:00) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Kõht selg tuhar45 (07:15 - 08:00) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (07:30 - 08:30) Kaisa Rahu Jõusaal Järve Järve
CrossTraining (07:30 - 08:30) Kaisa Rahu Jõusaal Järve Järve   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 12 NB! Treeningul on treeningrätik kohustuslik!

Loe lähemalt treeningust

Fast X Strong X (07:30 - 08:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Fast X Strong X (07:30 - 08:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Nike Morning Challenge (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Vähi Stuudio Mustamäe Mustamäe
Nike Morning Challenge (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Vähi Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 21 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (07:30 - 08:30) Ene Ottokar Stuudio 2 Viru Viru
BodyBalance (07:30 - 08:30) Ene Ottokar Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Total Body HIIT (07:30 - 08:20) Katrena Tenno Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Total Body HIIT (07:30 - 08:20) Katrena Tenno Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 19 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (07:30 - 08:30) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala
CrossTraining (07:30 - 08:30) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 8 Treeningul on vajalik treeningrätik.

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:45 - 08:45) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi
BodyPump (07:45 - 08:45) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (07:50 - 08:35) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Kõht selg tuhar45 (07:50 - 08:35) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump30+MyFit abs (07:00 - 08:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump30+MyFit abs (07:00 - 08:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Total Body X (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn
Total Body X (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 10 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (07:30 - 08:30) Diana Lebedeva Jõusaal Postimaja Postimaja
StrongBody (07:30 - 08:30) Diana Lebedeva Jõusaal Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 3 NB! Treeningul on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:30 - 08:15) Kristin Puranen Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:30 - 08:15) Kristin Puranen Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (07:30 - 08:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (07:30 - 08:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 11

Loe lähemalt treeningust

Total Body X (07:30 - 08:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Total Body X (07:30 - 08:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:30 - 08:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru
BodyPump (07:30 - 08:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Lower Body+Abs X (07:30 - 08:20) Karina Alt Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (07:30 - 08:20) Karina Alt Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (07:30 - 08:30) Airi Põdra Jõusaal Viljandi Viljandi
StrongBody (07:30 - 08:30) Airi Põdra Jõusaal Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:00 - 08:00) Tarmo Rattassep Stuudio 1 Postimaja Postimaja
BodyPump (07:00 - 08:00) Tarmo Rattassep Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
VinyasaFlow (07:30 - 08:25) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
VinyasaFlow (07:30 - 08:25) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Nike Morning Challenge (07:30 - 08:15) Kadri-Liis ja Kristiina Stuudio Mustamäe Mustamäe
Nike Morning Challenge (07:30 - 08:15) Kadri-Liis ja Kristiina Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 22 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (07:30 - 08:30) Keidy Kulbas Stuudio 1 Järve Järve
BodyPump (07:30 - 08:30) Keidy Kulbas Stuudio 1 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Nike Strength and Endurance Combo (07:30 - 08:15) Katrena Tenno Stuudio Rävala Rävala
Nike Strength and Endurance Combo (07:30 - 08:15) Katrena Tenno Stuudio Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Karina Alt Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Karina Alt Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (07:30 - 08:30) Keio Korbe Jõusaal Ülemiste Ülemiste City
StrongBody (07:30 - 08:30) Keio Korbe Jõusaal Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 13 Treeningul on kohustuslik treeningrätik.

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:45 - 08:30) Martin Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:45 - 08:30) Martin Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Total Body X (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Studio X Rävala
Total Body X (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyBody! (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn
MyBody! (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 5 Treeningus on vajalik treeningrätik!
CrossTraining (07:30 - 08:30) Laura-Lotte Varvas Jõusaal Järve Järve
CrossTraining (07:30 - 08:30) Laura-Lotte Varvas Jõusaal Järve Järve   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:30 - 08:15) Kristin Puranen Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:30 - 08:15) Kristin Puranen Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (07:30 - 08:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (07:30 - 08:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 12

Loe lähemalt treeningust

Nike Morning Challenge (07:30 - 08:15) Kristiina Lauri Stuudio Mustamäe Mustamäe
Nike Morning Challenge (07:30 - 08:15) Kristiina Lauri Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BOXBOX (07:30 - 08:20) Piret Pohl BoxBox Järve Järve
BOXBOX (07:30 - 08:20) Piret Pohl BoxBox Järve Järve   
 
Kohti kokku: 28 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all sisekindaid või poksisidemeid. Neid on võimalik osta klubist kohapealt hinnaga 5euri! Treeningule palume kohale tulla 5min varem!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Mirjam Mäesalu Stuudio 2 Viru Viru
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Mirjam Mäesalu Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (07:30 - 08:30) Airi Põdra Jõusaal Viljandi Viljandi
StrongBody (07:30 - 08:30) Airi Põdra Jõusaal Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (07:30 - 08:30) Keiti Aasavelt Jõusaal Viimsi Viimsi
CrossTraining (07:30 - 08:30) Keiti Aasavelt Jõusaal Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 5 Treeningul on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Interval45 (07:45 - 08:30) Raivo Nõmm Spinning Viljandi Viljandi
Interval45 (07:45 - 08:30) Raivo Nõmm Spinning Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

08:00
Jõusaalis treener (08:00 - 09:00) Liis Elmet Jõusaal Rocca Rocca al Mare
Jõusaalis treener (08:00 - 09:00) Liis Elmet Jõusaal Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Interval (08:00 - 08:55) Martin Luik Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Interval (08:00 - 08:55) Martin Luik Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (08:00 - 08:55) Kristel Raba Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
StrongBody (08:00 - 08:55) Kristel Raba Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Stretching (08:00 - 08:55) Inga Neissaar Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Stretching (08:00 - 08:55) Inga Neissaar Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (08:00 - 08:45) Merike Kangro Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Kõht selg tuhar45 (08:00 - 08:45) Merike Kangro Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (08:00 - 08:50) Elliko Väljur Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (08:00 - 08:50) Elliko Väljur Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 13

Loe lähemalt treeningust

Total Body X (08:00 - 08:50) Katrena Tenno Studio X Rävala
Total Body X (08:00 - 08:50) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (08:30 - 09:25) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyPump (08:30 - 09:25) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (08:00 - 08:55) Andre Machado Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
StrongBody (08:00 - 08:55) Andre Machado Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (08:00 - 08:45) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Kõht selg tuhar45 (08:00 - 08:45) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 12

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 18 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyMobility (08:30 - 09:25) Evelin Daniel Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyMobility (08:30 - 09:25) Evelin Daniel Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! MyMobility arendab tugevust, tasakaalu ja painduvust läbi tervikliku ja voolava liikuvuse. Tõhus kerelihaste treening tagab hea rühi ja annab juurde sisemist jõudu
MyMobility (08:00 - 08:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyMobility (08:00 - 08:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! MyMobility arendab tugevust, tasakaalu ja painduvust läbi tervikliku ja voolava liikuvuse. Tõhus kerelihaste treening tagab hea rühi ja annab juurde sisemist jõudu
Cardio sculpt (08:00 - 08:45) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
Cardio sculpt (08:00 - 08:45) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (08:00 - 09:00) Taavi Truija Jõusaal Tartu Tartu Lõunakeskus
StrongBody (08:00 - 09:00) Taavi Truija Jõusaal Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (08:00 - 09:00) Inge Nelk Stuudio Rävala Rävala
Yoga (08:00 - 09:00) Inge Nelk Stuudio Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (08:00 - 09:00) Liis Elmet Jõusaal Rocca Rocca al Mare
Jõusaalis treener (08:00 - 09:00) Liis Elmet Jõusaal Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Kõht selg tuhar45 (08:15 - 09:00) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Järve Järve
Kõht selg tuhar45 (08:15 - 09:00) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Brazil butt lift45 (08:25 - 09:10) Brigitta Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Brazil butt lift45 (08:25 - 09:10) Brigitta Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Step (08:30 - 09:15) Jelena Orlova Stuudio Narva Narva Fama
Step (08:30 - 09:15) Jelena Orlova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 16 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Lower Body+Abs X (08:30 - 09:20) Karina Alt Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (08:30 - 09:20) Karina Alt Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Fast X Strong X (08:30 - 09:20) Diana Mogiš Studio X Lasnamäe Linnamäe
Fast X Strong X (08:30 - 09:20) Diana Mogiš Studio X Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (08:00 - 08:55) Kristel Raba Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
StrongBody (08:00 - 08:55) Kristel Raba Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Brazil butt lift45 (08:00 - 08:45) Merike Kangro Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Brazil butt lift45 (08:00 - 08:45) Merike Kangro Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (08:00 - 09:00) Anastasia Jevdokimova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
BodyPump (08:00 - 09:00) Anastasia Jevdokimova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (08:00 - 09:00) Kristin Vippul Stuudio Viljandi Viljandi
BodyBalance (08:00 - 09:00) Kristin Vippul Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 13

Loe lähemalt treeningust

Pilates (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Pilates (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 21 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

A.Le.Coq! (08:30 - 09:20) Maarja Park Studio X Tartu Annelinn
A.Le.Coq! (08:30 - 09:20) Maarja Park Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 5 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (08:30 - 09:15) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyPump (08:30 - 09:15) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Fast X Strong X (08:30 - 09:20) Katrena Tenno Studio X Rävala
Fast X Strong X (08:30 - 09:20) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Alina Smirnova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Alina Smirnova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (08:00 - 08:55) Andre Machado Jõusaal Annelinn Tartu Annelinn
StrongBody (08:00 - 08:55) Andre Machado Jõusaal Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (08:00 - 08:55) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
MyFit body (08:00 - 08:55) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (08:00 - 09:00) Keio Korbe Jõusaal Ülemiste Ülemiste City
StrongBody (08:00 - 09:00) Keio Korbe Jõusaal Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 10 NB! Treeningul on kohustuslik treeningrätik.

Loe lähemalt treeningust

Burn X (08:15 - 09:05) Katrena Tenno Studio X Rävala
Burn X (08:15 - 09:05) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 21 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
MyFit body (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 19 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (08:35 - 09:35) Mirjam Mäesalu Stuudio Rävala Rävala
Yoga (08:35 - 09:35) Mirjam Mäesalu Stuudio Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

09:00
BODYART (09:00 - 09:55) Viktoriia Lill Studio Annelinn Tartu Annelinn
BODYART (09:00 - 09:55) Viktoriia Lill Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2

Loe lähemalt treeningust

Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (09:00 - 10:00) Maarja Jõgi Stuudio 2 Viimsi Viimsi
Yoga (09:00 - 10:00) Maarja Jõgi Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (09:00 - 10:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (09:00 - 10:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
ASENDUS! Brazil butt lift45 (09:15 - 10:00) Aleksandra Zaitseva Stuudio Narva Narva Fama
ASENDUS! Brazil butt lift45 (09:15 - 10:00) Aleksandra Zaitseva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 5 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (09:00 - 09:55) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Yoga (09:00 - 09:55) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (09:00 - 10:00) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
MyFit body (09:00 - 10:00) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 25 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (09:00 - 10:00) Kristin Vippul Stuudio Viljandi Viljandi
BodyBalance (09:00 - 10:00) Kristin Vippul Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaToning (09:10 - 10:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaToning (09:10 - 10:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 13

Loe lähemalt treeningust

Burn X (09:15 - 10:05) Lene Vardja Studio X Tartu Annelinn
Burn X (09:15 - 10:05) Lene Vardja Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 2 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (09:15 - 10:15) Merje Kask Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
BodyPump (09:15 - 10:15) Merje Kask Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (09:25 - 10:25) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama
BodyPump (09:25 - 10:25) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 7 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (09:30 - 10:15) Jaanika Sulakatko Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyPump (09:30 - 10:15) Jaanika Sulakatko Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Mustamäe Mustamäe
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (09:30 - 10:30) Inge Nelk Stuudio Rävala Rävala
Yoga (09:30 - 10:30) Inge Nelk Stuudio Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Kristiina Lauri Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Kristiina Lauri Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Live-muusika treening+Dünaamiline Duo (09:00 - 09:50) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn
Live-muusika treening+Dünaamiline Duo (09:00 - 09:50) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 11 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (09:00 - 09:45) Evelin Sepp Studio Annelinn Tartu Annelinn
BodyPump (09:00 - 09:45) Evelin Sepp Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (09:00 - 09:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (09:00 - 09:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 15

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (09:00 - 10:00) Kendra Vaino Stuudio 2 Viru Viru
BodyBalance (09:00 - 10:00) Kendra Vaino Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 20 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (09:00 - 10:00) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi
Yoga (09:00 - 10:00) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 18 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Airi Põdra Stuudio Viljandi Viljandi
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Airi Põdra Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (09:15 - 10:10) Heleri Kängsepp Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Pilates (09:15 - 10:10) Heleri Kängsepp Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyRide+FatBurn (09:25 - 10:25) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+FatBurn (09:25 - 10:25) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (09:25 - 10:25) Ethel Igatt Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyBalance (09:25 - 10:25) Ethel Igatt Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (09:30 - 10:15) Jaanika Sulakatko Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyPump (09:30 - 10:15) Jaanika Sulakatko Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BOXBOX (09:30 - 10:20) Kauri Lillemäe BoxBox Järve Järve
BOXBOX (09:30 - 10:20) Kauri Lillemäe BoxBox Järve Järve   
 
Kohti kokku: 28 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all sisekindaid või poksisidemeid. Neid on võimalik osta klubist kohapealt hinnaga 7euri! Treeningule palume kohale tulla 5min varem!

Loe lähemalt treeningust

Alates 30.11! Yoga (09:30 - 10:30) Stuudio 2 Järve Järve
Alates 30.11! Yoga (09:30 - 10:30) Stuudio 2 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (09:35 - 10:35) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
MyFit body (09:35 - 10:35) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 23 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (09:00 - 10:00) Viktoriia Lill Studio Annelinn Tartu Annelinn
Pilates (09:00 - 10:00) Viktoriia Lill Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2

Loe lähemalt treeningust

YinYoga (09:00 - 09:55) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
YinYoga (09:00 - 09:55) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

YinYoga (09:00 - 10:00) Inge Nelk Stuudio 2 Viimsi Viimsi
YinYoga (09:00 - 10:00) Inge Nelk Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (09:00 - 09:30) Ketlin Šavljuga Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi
Jõusaalis treener (09:00 - 09:30) Ketlin Šavljuga Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
BodyBalance (09:10 - 10:10) Siiri Valks Stuudio Pirita Pirita
BodyBalance (09:10 - 10:10) Siiri Valks Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Jaanika Sulakatko Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Jaanika Sulakatko Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaInterval (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaInterval (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 13

Loe lähemalt treeningust

Treeningsari NAINE (09:15 - 10:00) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Viimsi Viimsi
Treeningsari NAINE (09:15 - 10:00) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Lower Body+Abs X (09:30 - 10:20) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn
Lower Body+Abs X (09:30 - 10:20) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 7 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Burn X (09:30 - 10:20) Katrena Tenno Studio X Rävala
Burn X (09:30 - 10:20) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (09:45 - 10:45) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama
BodyPump (09:45 - 10:45) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 9 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Fast X Strong X (09:00 - 09:50) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn
Fast X Strong X (09:00 - 09:50) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 7 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (09:00 - 09:45) Evelin Sepp Studio Annelinn Tartu Annelinn
BodyPump (09:00 - 09:45) Evelin Sepp Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BODYART (09:00 - 09:55) Viktoriia Lill Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
BODYART (09:00 - 09:55) Viktoriia Lill Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio legs (09:00 - 09:30) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Cardio legs (09:00 - 09:30) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (09:00 - 10:00) Hedi Haug Stuudio 1 Järve Järve
BodyPump (09:00 - 10:00) Hedi Haug Stuudio 1 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (09:00 - 10:00) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Pilates (09:00 - 10:00) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (09:15 - 10:10) Heleri Kängsepp Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Pilates (09:15 - 10:10) Heleri Kängsepp Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viimsi Viimsi
Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (09:30 - 10:30) Jõusaal Narva Narva Fama
CrossTraining (09:30 - 10:30) Jõusaal Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 0 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (09:30 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
MyFit abs (09:30 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Lapsega vormi 1-2 aastat (09:30 - 10:30) Kristiina Lauri Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Lapsega vormi 1-2 aastat (09:30 - 10:30) Kristiina Lauri Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Yoga (09:30 - 10:30) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Yoga (09:30 - 10:30) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Maarika Haidak Stuudio Viljandi Viljandi
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Maarika Haidak Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar 45 (09:45 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar 45 (09:45 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 17 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyRide+Interval (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Interval (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Nike Morning Challenge (09:15 - 10:00) Maarja Park Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Nike Morning Challenge (09:15 - 10:00) Maarja Park Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 22 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
AquaMix (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 16

Loe lähemalt treeningust

Pilates (09:30 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Pilates (09:30 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 24 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Eva Ottas Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Eva Ottas Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 18 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris
Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyRide+Sports (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga75 (09:30 - 10:45) Inge Nelk Stuudio Mustamäe Mustamäe
Yoga75 (09:30 - 10:45) Inge Nelk Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

10:00
Live-muusika treening+Dünaamiline Duo Taavet &Tõnis (10:00 - 10:45) Lenne Piirimägi Studio Annelinn Tartu Annelinn
Live-muusika treening+Dünaamiline Duo Taavet &Tõnis (10:00 - 10:45) Lenne Piirimägi Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

FitBall Toning (10:00 - 10:45) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
FitBall Toning (10:00 - 10:45) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (10:00 - 10:45) Kendra Vaino Stuudio Solaris Solaris
BodyBalance (10:00 - 10:45) Kendra Vaino Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (10:05 - 11:05) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Pilates (10:05 - 11:05) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 26 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (10:15 - 11:00) Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Cardio sculpt (10:15 - 11:00) Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:15 - 11:15) Keiu Paapsi Stuudio 1 Viimsi Viimsi
BodyPump (10:15 - 11:15) Keiu Paapsi Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Total Body X (10:30 - 11:20) Jaanika Sulakatko Studio X Tartu Annelinn
Total Body X (10:30 - 11:20) Jaanika Sulakatko Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 10 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:30 - 11:30) Matti Berg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
BodyPump (10:30 - 11:30) Matti Berg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (10:35 - 11:20) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Kõht selg tuhar45 (10:35 - 11:20) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis valvetreener (10:45 - 11:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru
Jõusaalis valvetreener (10:45 - 11:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
StrongBody (10:00 - 11:00) Keio Korbe Jõusaal Balti Jaam Balti Jaama Turg
StrongBody (10:00 - 11:00) Keio Korbe Jõusaal Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 8 NB! Treeningul on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (10:00 - 11:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
Pilates (10:00 - 11:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:00 - 11:00) Tarmo Rattassep Stuudio Pirita Pirita
BodyPump (10:00 - 11:00) Tarmo Rattassep Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:00 - 11:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:00 - 11:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Live-muusika treening! Andres (10:15 - 11:00) Rica Varul Studio Annelinn Tartu Annelinn
Live-muusika treening! Andres (10:15 - 11:00) Rica Varul Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 21 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyRide+Cardio (10:30 - 11:30) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Cardio (10:30 - 11:30) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (10:30 - 11:20) Elliko Väljur Bassein Ülemiste Ülemiste City
AquaMix (10:30 - 11:20) Elliko Väljur Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 6

Loe lähemalt treeningust

Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:15) Kristiina Lauri Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:15) Kristiina Lauri Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFit abs (10:30 - 11:00) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi
MyFit abs (10:30 - 11:00) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (10:30 - 11:00) Darja Priss Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi
Jõusaalis treener (10:30 - 11:00) Darja Priss Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
MyFit abs (10:35 - 11:05) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama
MyFit abs (10:35 - 11:05) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 5 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (10:00 - 10:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (10:00 - 10:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 13

Loe lähemalt treeningust

Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 2
Cardio legs (10:00 - 10:30) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe
Cardio legs (10:00 - 10:30) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (10:00 - 11:00) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Yoga (10:00 - 11:00) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Live-muusika treening!+Dünaamiline Duo (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn
Live-muusika treening!+Dünaamiline Duo (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (10:15 - 11:10) Kirsti Kuhi Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyBalance (10:15 - 11:10) Kirsti Kuhi Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:15 - 11:15) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi Viimsi
BodyPump (10:15 - 11:15) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (10:30 - 11:30) Keio Korbe Jõusaal Balti Jaam Balti Jaama Turg
StrongBody (10:30 - 11:30) Keio Korbe Jõusaal Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 7 NB! Treeningul on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (10:30 - 11:00) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe
MyFit abs (10:30 - 11:00) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (10:30 - 11:15) Karin Hallisk Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Jõusaalis treener (10:30 - 11:15) Karin Hallisk Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 15
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:50 - 12:15) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:50 - 12:15) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 27 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (10:00 - 11:00) Gerly Nurmsalu Stuudio 2 Järve Järve
Yoga (10:00 - 11:00) Gerly Nurmsalu Stuudio 2 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Viru Viru
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio 2 Postimaja Postimaja
Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio 2 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (10:00 - 11:00) Kendra Vaino Stuudio Solaris Solaris
BodyBalance (10:00 - 11:00) Kendra Vaino Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (10:05 - 10:50) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Kõht selg tuhar45 (10:05 - 10:50) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:05 - 11:05) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:05 - 11:05) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Cardio sculpt (10:30 - 11:15) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Cardio sculpt (10:30 - 11:15) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (10:30 - 11:15) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (10:30 - 11:15) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis valvetreener (10:45 - 11:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru
Jõusaalis valvetreener (10:45 - 11:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 30 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (10:00 - 11:00) Kendra Vaino Stuudio 2 Viru Viru
MyFit body (10:00 - 11:00) Kendra Vaino Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio Solaris Solaris
Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi Viimsi
BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 20 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (10:00 - 10:30) Darja Priss Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi
Jõusaalis treener (10:00 - 10:30) Darja Priss Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:15 - 11:00) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:15 - 11:00) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Yoga (10:15 - 11:00) Maarika Haidak Stuudio Viljandi Viljandi
Yoga (10:15 - 11:00) Maarika Haidak Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:30 - 11:15) Evelin Sepp Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (10:30 - 11:15) Evelin Sepp Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (10:30 - 11:20) Elliko Väljur Bassein Ülemiste Ülemiste City
AquaMix (10:30 - 11:20) Elliko Väljur Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 16

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (10:30 - 11:30) Mari-Liis Ilves Stuudio Pirita Pirita
MyFit body (10:30 - 11:30) Mari-Liis Ilves Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (10:50 - 11:50) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama
BodyBalance (10:50 - 11:50) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 8 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (10:00 - 10:45) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn
Cardio sculpt (10:00 - 10:45) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (10:00 - 11:00) Steven Pleesi Jõusaal Järve Järve
Jõusaalis treener (10:00 - 11:00) Steven Pleesi Jõusaal Järve Järve   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Shindo (10:00 - 11:00) Kaja-Kadi Sepp Stuudio 2 Viru Viru
Shindo (10:00 - 11:00) Kaja-Kadi Sepp Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Fit (10:00 - 11:00) Gea Simson Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Fit (10:00 - 11:00) Gea Simson Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 19 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Zumba (10:00 - 11:00) Kaisa Edenberg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Zumba (10:00 - 11:00) Kaisa Edenberg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:00 - 11:00) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi Viimsi
BodyPump (10:00 - 11:00) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 19 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Interval45 (10:00 - 10:45) Krista Volke Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval45 (10:00 - 10:45) Krista Volke Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Laupäeva eritreeningud! (10:00 - 12:00) Stuudio Viljandi Viljandi
Laupäeva eritreeningud! (10:00 - 12:00) Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
AquaToning (10:10 - 11:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaToning (10:10 - 11:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 15

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:15 - 11:10) Merike Sula Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyPump (10:15 - 11:10) Merike Sula Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (10:15 - 11:10) Kirsti Kuhi Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyBalance (10:15 - 11:10) Kirsti Kuhi Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Barre (10:30 - 11:25) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Barre (10:30 - 11:25) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Fast X Strong X (10:30 - 11:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Fast X Strong X (10:30 - 11:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (10:30 - 11:30) Martin Kõrv Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyBalance (10:30 - 11:30) Martin Kõrv Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 26 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:30 - 11:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru
BodyPump (10:30 - 11:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Burn X (10:30 - 11:20) Kert Kiil Studio X Rävala
Burn X (10:30 - 11:20) Kert Kiil Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (10:30 - 11:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Yoga (10:30 - 11:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 23 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (10:30 - 11:30) Henry Grauberg Jõusaal Viimsi Viimsi
StrongBody (10:30 - 11:30) Henry Grauberg Jõusaal Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyAttack (10:35 - 11:35) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris
BodyAttack (10:35 - 11:35) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (10:45 - 11:45) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
MyFit body (10:45 - 11:45) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 21 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Total body HIIT (10:45 - 11:45) Aleksei Tjuljukov Jõusaal Narva Narva Fama
Total body HIIT (10:45 - 11:45) Aleksei Tjuljukov Jõusaal Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 4 Treeningus on vajalik treeningrätik!
StrongBody (10:45 - 11:45) Rünno Link Jõusaal Rocca Rocca al Mare
StrongBody (10:45 - 11:45) Rünno Link Jõusaal Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 18 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

YinYoga75 (10:45 - 12:00) Deisy Velvelt Stuudio 2 Postimaja Postimaja
YinYoga75 (10:45 - 12:00) Deisy Velvelt Stuudio 2 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 21 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (10:50 - 11:35) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (10:50 - 11:35) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar (10:00 - 10:45) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar (10:00 - 10:45) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 24 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (10:00 - 11:00) Steven Pleesi Jõusaal Järve Järve
Jõusaalis treener (10:00 - 11:00) Steven Pleesi Jõusaal Järve Järve   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Yoga (10:00 - 10:55) Maarja-Liis Loo Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Yoga (10:00 - 10:55) Maarja-Liis Loo Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 9 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio legs+MyFit abs (10:00 - 11:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Cardio legs+MyFit abs (10:00 - 11:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Step Interval (10:00 - 10:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Step Interval (10:00 - 10:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (10:00 - 11:00) Raymo Korkma Jõusaal Mustamäe Mustamäe
StrongBody (10:00 - 11:00) Raymo Korkma Jõusaal Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (10:30 - 11:25) Karina Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (10:30 - 11:25) Karina Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (10:30 - 11:30) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
MyFit body (10:30 - 11:30) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (10:30 - 11:30) Maarja Jõgi Stuudio 2 Järve Järve
Yoga (10:30 - 11:30) Maarja Jõgi Stuudio 2 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio legs (10:45 - 11:15) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Cardio legs (10:45 - 11:15) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

11:00
BodyBalance (11:00 - 11:55) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (11:00 - 11:55) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 20 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 14 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe Mustamäe
Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:00 - 12:00) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
BodyBalance (11:00 - 12:00) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (11:00 - 12:00) Inge Nelk Stuudio Pirita Pirita
Yoga (11:00 - 12:00) Inge Nelk Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (11:05 - 12:05) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
MyFit body (11:05 - 12:05) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 20 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:15 - 12:15) Siiri Valks Stuudio 2 Viimsi Viimsi
BodyBalance (11:15 - 12:15) Siiri Valks Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (11:15 - 12:15) Aleksa Furs Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
StrongBody (11:15 - 12:15) Aleksa Furs Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Brazil butt lift45 (11:30 - 12:15) Lene Vardja Studio Annelinn Tartu Annelinn
Brazil butt lift45 (11:30 - 12:15) Lene Vardja Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (11:30 - 12:30) Anna-Liisa Sootalu Jõusaal Järve Järve
CrossTraining (11:30 - 12:30) Anna-Liisa Sootalu Jõusaal Järve Järve   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Step (11:30 - 12:30) Mari-Liis Ilves Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Step (11:30 - 12:30) Mari-Liis Ilves Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (11:30 - 12:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Cardio sculpt (11:30 - 12:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (11:30 - 12:30) Anne Rändva Stuudio Viljandi Viljandi
Yoga (11:30 - 12:30) Anne Rändva Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (11:30 - 12:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru
StrongBody (11:30 - 12:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (11:30 - 12:00) Jevgenia Aaskivi Jõusaal Viimsi Viimsi
Jõusaalis treener (11:30 - 12:00) Jevgenia Aaskivi Jõusaal Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Kõht selg tuhar45 (11:45 - 12:30) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe Mustamäe
Kõht selg tuhar45 (11:45 - 12:30) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Lenne Piirimägi Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Lenne Piirimägi Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:00 - 12:00) Kris-Marie Nisu Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyBalance (11:00 - 12:00) Kris-Marie Nisu Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Katrena Tenno Stuudio Rävala Rävala
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Katrena Tenno Stuudio Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Mari-Liis Ilves Stuudio Solaris Solaris
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Mari-Liis Ilves Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

UUS AEG! BodyBalance (11:00 - 12:00) Kendra Vaino Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
UUS AEG! BodyBalance (11:00 - 12:00) Kendra Vaino Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyCombat (11:00 - 12:00) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi
BodyCombat (11:00 - 12:00) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (11:00 - 12:00) Omid Imani Jõusaal Rävala Rävala
Jõusaalis treener (11:00 - 12:00) Omid Imani Jõusaal Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
BodyBalance (11:05 - 12:00) Rica Varul Studio Annelinn Tartu Annelinn
BodyBalance (11:05 - 12:00) Rica Varul Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! MyMobility arendab tugevust, tasakaalu ja painduvust läbi tervikliku ja voolava liikuvuse. Tõhus kerelihaste treening tagab hea rühi ja annab juurde sisemist jõudu

Loe lähemalt treeningust

Brazil butt lift45 (11:05 - 11:50) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Brazil butt lift45 (11:05 - 11:50) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (11:30 - 12:30) Kristiin Oja Jõusaal Rocca Rocca al Mare
CrossTraining (11:30 - 12:30) Kristiin Oja Jõusaal Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump30+MyFit abs (11:30 - 12:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump30+MyFit abs (11:30 - 12:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Interval45 (11:30 - 12:15) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru
Interval45 (11:30 - 12:15) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

EI TOIMU! Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
EI TOIMU! Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (11:30 - 12:15) Matti Berg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (11:30 - 12:15) Matti Berg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (11:45 - 12:45) Inge Nelk Stuudio 2 Järve Järve
Yoga (11:45 - 12:45) Inge Nelk Stuudio 2 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Fast X Strong X (11:45 - 12:35) Katrena Tenno Studio X Rävala
Fast X Strong X (11:45 - 12:35) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (11:45 - 12:30) Marilin Kosubenko Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Cardio sculpt (11:45 - 12:30) Marilin Kosubenko Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:00 - 11:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn
BodyBalance (11:00 - 11:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 30 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 14 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyCombat (11:00 - 12:00) Kristin Vippul Stuudio Viljandi Viljandi
BodyCombat (11:00 - 12:00) Kristin Vippul Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:05 - 12:05) Ethel Igatt Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyBalance (11:05 - 12:05) Ethel Igatt Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:15 - 12:00) Kirsti Kuhi Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Kõht selg tuhar45 (11:15 - 12:00) Kirsti Kuhi Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (11:15 - 12:15) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viru Viru
MyFit body (11:15 - 12:15) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:15 - 12:15) Siiri Valks Stuudio 2 Viimsi Viimsi
BodyBalance (11:15 - 12:15) Siiri Valks Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (11:15 - 12:15) Karin Hallisk Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
CrossTraining (11:15 - 12:15) Karin Hallisk Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 2

Loe lähemalt treeningust

Beebide ujumine 3-6 kuud (11:30 - 12:15) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:30 - 12:15) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 2
BodyPump (11:30 - 12:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru
BodyPump (11:30 - 12:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (11:30 - 12:15) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala
Jõusaalis treener (11:30 - 12:15) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Yoga (11:45 - 12:45) Sten-Kristjan Saarik Stuudio 2 Postimaja Postimaja
Yoga (11:45 - 12:45) Sten-Kristjan Saarik Stuudio 2 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyCombat (11:00 - 12:00) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama
BodyCombat (11:00 - 12:00) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 12 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (11:00 - 11:45) Kristina Kniga Jõusaal Postimaja Postimaja
Jõusaalis treener (11:00 - 11:45) Kristina Kniga Jõusaal Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
MyRide+Sports (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Zumba (11:00 - 11:45) Katriina Pärnpuu Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Zumba (11:00 - 11:45) Katriina Pärnpuu Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 30 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe
Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Interval45 (11:00 - 11:45) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru
Interval45 (11:00 - 11:45) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (11:00 - 12:00) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Yoga (11:00 - 12:00) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:00 - 12:00) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
BodyBalance (11:00 - 12:00) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (11:00 - 11:30) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi
MyFit abs (11:00 - 11:30) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (11:00 - 11:30) Cätlyn Toomere Jõusaal Viimsi Viimsi
Jõusaalis treener (11:00 - 11:30) Cätlyn Toomere Jõusaal Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (11:05 - 12:05) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (11:05 - 12:05) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
MyFit body (11:10 - 12:10) Veronika Granjova Stuudio Solaris Solaris
MyFit body (11:10 - 12:10) Veronika Granjova Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (11:20 - 11:50) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyFit abs (11:20 - 11:50) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyCombat (11:30 - 12:15) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi
BodyCombat (11:30 - 12:15) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (11:30 - 12:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru
StrongBody (11:30 - 12:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (11:45 - 12:45) Kadi Reintam Stuudio 2 Viru Viru
Yoga (11:45 - 12:45) Kadi Reintam Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:00 - 12:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyBalance (11:00 - 12:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Fit (11:00 - 12:00) Gea Simson Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Fit (11:00 - 12:00) Gea Simson Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Järve Järve
Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (11:00 - 11:30) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi
MyFit abs (11:00 - 11:30) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Live-muusika treening! + Andres (11:05 - 12:00) Aina Kikas Studio Annelinn Tartu Annelinn
Live-muusika treening! + Andres (11:05 - 12:00) Aina Kikas Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 15

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:10 - 12:10) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi
BodyBalance (11:10 - 12:10) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (11:15 - 12:15) Aleksa Furs Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
StrongBody (11:15 - 12:15) Aleksa Furs Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (11:30 - 12:30) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe Mustamäe
MyFit body (11:30 - 12:30) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:30 - 12:30) Kris-Marie Nisu Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
BodyBalance (11:30 - 12:30) Kris-Marie Nisu Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Treeningsari NAINE (11:35 - 12:30) Kristi Möldri Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Treeningsari NAINE (11:35 - 12:30) Kristi Möldri Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (11:45 - 12:15) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
MyFit abs (11:45 - 12:15) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (11:45 - 12:45) Inge Nelk Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
Yoga (11:45 - 12:45) Inge Nelk Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (11:00 - 12:00) Sergei Tenson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (11:00 - 12:00) Sergei Tenson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 23 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (11:00 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (11:00 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Yoga (11:00 - 12:00) Gerly Nurmsalu Stuudio 2 Järve Järve
Yoga (11:00 - 12:00) Gerly Nurmsalu Stuudio 2 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Gea Simson Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Gea Simson Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (11:00 - 12:00) Alina Smirnova Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
MyFit body (11:00 - 12:00) Alina Smirnova Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Sh'bam (11:00 - 11:45) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Sh'bam (11:00 - 11:45) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (11:00 - 12:00) Siiri Valks Stuudio Pirita Pirita
BodyBalance (11:00 - 12:00) Siiri Valks Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (11:00 - 11:30) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi Viimsi
MyFit abs (11:00 - 11:30) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Treening lapseootel naistele (11:05 - 12:05) Tatjana Kreit Stuudio 2 Viru Viru
Treening lapseootel naistele (11:05 - 12:05) Tatjana Kreit Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (11:10 - 12:10) Marina Ivanova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
BodyPump (11:10 - 12:10) Marina Ivanova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:10 - 12:10) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi
BodyBalance (11:10 - 12:10) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 25 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:30 - 12:25) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (11:30 - 12:25) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Step (11:30 - 12:25) Kirsti Kuhi Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
Step (11:30 - 12:25) Kirsti Kuhi Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (11:30 - 12:00) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru
MyFit abs (11:30 - 12:00) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (11:30 - 12:00) Henry Grauberg Jõusaal Viimsi Viimsi
Jõusaalis treener (11:30 - 12:00) Henry Grauberg Jõusaal Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
BodyPump (11:35 - 12:35) Martin Kõrv Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyPump (11:35 - 12:35) Martin Kõrv Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (11:35 - 12:05) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris
MyFit abs (11:35 - 12:05) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:40 - 12:35) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn
BodyBalance (11:40 - 12:35) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 20 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (11:45 - 12:15) Rünno Link Jõusaal Rocca Rocca al Mare
Jõusaalis treener (11:45 - 12:15) Rünno Link Jõusaal Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
AquaMix (11:00 - 11:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (11:00 - 11:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 25

Loe lähemalt treeningust

Sports40 (11:00 - 11:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Sports40 (11:00 - 11:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 9 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyCombat (11:00 - 12:00) Kauri Lillemäe Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyCombat (11:00 - 12:00) Kauri Lillemäe Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 32 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Lower Body+Abs X (11:00 - 11:50) Kert Kiil Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (11:00 - 11:50) Kert Kiil Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 22 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Ene Ottokar Stuudio 1 Viimsi Viimsi
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Ene Ottokar Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (11:00 - 11:30) Ketlin Šavljuga Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi
Jõusaalis treener (11:00 - 11:30) Ketlin Šavljuga Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
BodyPump (11:15 - 12:15) Fjodor Dunik Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
BodyPump (11:15 - 12:15) Fjodor Dunik Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:20 - 12:05) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (11:20 - 12:05) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 33 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (11:30 - 12:25) Karina Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (11:30 - 12:25) Karina Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (11:30 - 12:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (11:30 - 12:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Step Interval (11:30 - 12:30) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Step Interval (11:30 - 12:30) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (11:30 - 12:30) Inge Nelk Stuudio 2 Postimaja Postimaja
Yoga (11:30 - 12:30) Inge Nelk Stuudio 2 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga75 (11:50 - 13:05) Kadi Reintam Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Yoga75 (11:50 - 13:05) Kadi Reintam Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

12:00
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Jelena Orlova Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Jelena Orlova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 25 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Total body HIIT (12:00 - 13:00) Pavel Borovkov Jõusaal Narva Narva Fama
Total body HIIT (12:00 - 13:00) Pavel Borovkov Jõusaal Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 5 Treeningus on vajalik treeningrätik!
StrongBody (12:00 - 12:55) Andre Machado Jõusaal Annelinn Tartu Annelinn
StrongBody (12:00 - 12:55) Andre Machado Jõusaal Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio legs+MyFit abs (12:00 - 12:50) Inga Neissaar Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Cardio legs+MyFit abs (12:00 - 12:50) Inga Neissaar Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Beebide võimlemine 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Beebide võimlemine 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFit body (12:00 - 13:00) Mihkel Vabrit Stuudio Solaris Solaris
MyFit body (12:00 - 13:00) Mihkel Vabrit Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 23 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (12:00 - 13:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Pilates (12:00 - 13:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Toning (12:15 - 13:15) Diana Valge Stuudio 1 Viru Viru
Toning (12:15 - 13:15) Diana Valge Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFit abs (12:20 - 12:50) Lene Vardja Studio Annelinn Tartu Annelinn
MyFit abs (12:20 - 12:50) Lene Vardja Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (12:30 - 13:15) Matti Berg Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Kõht selg tuhar45 (12:30 - 13:15) Matti Berg Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

APOLLO! (12:00 - 12:50) Jaanika Sulakatko Studio X Tartu Annelinn
APOLLO! (12:00 - 12:50) Jaanika Sulakatko Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 18 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (12:00 - 13:00) Kadi Kuslap Jõusaal Postimaja Postimaja
StrongBody (12:00 - 13:00) Kadi Kuslap Jõusaal Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (12:00 - 12:45) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Cardio sculpt (12:00 - 12:45) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (12:00 - 13:00) Kris-Marie Nisu Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyPump (12:00 - 13:00) Kris-Marie Nisu Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Fast X Strong X (12:00 - 12:50) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Fast X Strong X (12:00 - 12:50) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio Rävala Rävala
Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Total Body X (12:00 - 12:50) Olga Prants Studio X Lasnamäe Linnamäe
Total Body X (12:00 - 12:50) Olga Prants Studio X Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (12:00 - 13:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Pirita Pirita
BodyBalance (12:00 - 13:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (12:00 - 13:00) Maigi Vändre Jõusaal Viljandi Viljandi
StrongBody (12:00 - 13:00) Maigi Vändre Jõusaal Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (12:15 - 12:45) Darja Priss Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Jõusaalis treener (12:15 - 12:45) Darja Priss Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Yoga (12:30 - 13:30) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama
Yoga (12:30 - 13:30) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 14 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (12:30 - 13:15) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Viru Viru
Kõht selg tuhar45 (12:30 - 13:15) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Brazil butt lift45 (12:30 - 13:15) Marilin Kosubenko Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Brazil butt lift45 (12:30 - 13:15) Marilin Kosubenko Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaBox (12:40 - 13:30) Marika Kütt Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaBox (12:40 - 13:30) Marika Kütt Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 13

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (12:45 - 13:15) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyFit abs (12:45 - 13:15) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (12:00 - 13:00) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama
BodyPump (12:00 - 13:00) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 20 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (12:00 - 13:00) Liivia Vanaisak Jõusaal Järve Järve
CrossTraining (12:00 - 13:00) Liivia Vanaisak Jõusaal Järve Järve   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BODYART (12:00 - 12:55) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BODYART (12:00 - 12:55) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 28 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (12:00 - 12:55) Andre Machado Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
StrongBody (12:00 - 12:55) Andre Machado Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Beebide võimlemine 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Beebide võimlemine 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio 1 Postimaja Postimaja
Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Marge Nõmmik Stuudio Rävala Rävala
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Marge Nõmmik Stuudio Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 18 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyCombat (12:00 - 13:00) Kadi Kuslap Stuudio Solaris Solaris
BodyCombat (12:00 - 13:00) Kadi Kuslap Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (12:00 - 12:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste Ülemiste City
AquaMix (12:00 - 12:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 12

Loe lähemalt treeningust

Cardio legs (12:00 - 12:30) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Cardio legs (12:00 - 12:30) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (12:00 - 13:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
Pilates (12:00 - 13:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Poks (12:00 - 12:55) Lauri Liiv Poksi Stuudio Viljandi
Poks (12:00 - 12:55) Lauri Liiv Poksi Stuudio Viljandi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (12:00 - 13:00) Ene Ottokar Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
BodyBalance (12:00 - 13:00) Ene Ottokar Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Brazil butt lift45 (12:15 - 13:00) Lene Vardja Studio Annelinn Tartu Annelinn
Brazil butt lift45 (12:15 - 13:00) Lene Vardja Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (12:15 - 13:15) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala
CrossTraining (12:15 - 13:15) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 4 Treeningul on vajalik treeningrätik.

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (12:30 - 13:30) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (12:30 - 13:30) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 21 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (12:30 - 13:15) Matti Berg Stuudio 1 Järve Järve
Kõht selg tuhar45 (12:30 - 13:15) Matti Berg Stuudio 1 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (12:30 - 13:00) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
MyFit abs (12:30 - 13:00) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Lower Body+Abs X (12:00 - 12:50) Jaanika Sulakatko Studio X Tartu Annelinn
Lower Body+Abs X (12:00 - 12:50) Jaanika Sulakatko Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 3 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga meets BODYART by Vanemuine (12:00 - 12:55) Maarja-Liis ja Rica Studio Annelinn Tartu Annelinn
Yoga meets BODYART by Vanemuine (12:00 - 12:55) Maarja-Liis ja Rica Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 21 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (12:00 - 13:00) Andra Moistus Jõusaal Järve Järve
CrossTraining (12:00 - 13:00) Andra Moistus Jõusaal Järve Järve   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (12:00 - 12:55) Inga Neissaar Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (12:00 - 12:55) Inga Neissaar Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Fatburn60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Fatburn60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (12:00 - 13:00) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyPump (12:00 - 13:00) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (12:00 - 12:45) Kadi Kuslap Stuudio 1 Järve Järve
BodyPump (12:00 - 12:45) Kadi Kuslap Stuudio 1 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Burn X (12:00 - 12:50) Katrena Tenno Studio X Rävala
Burn X (12:00 - 12:50) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Burn X (12:00 - 12:50) Olga Prants Studio X Lasnamäe Linnamäe
Burn X (12:00 - 12:50) Olga Prants Studio X Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (12:00 - 13:00) Matti Berg Stuudio Pirita Pirita
BodyPump (12:00 - 13:00) Matti Berg Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (12:00 - 13:00) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi
BodyPump (12:00 - 13:00) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (12:00 - 13:00) Omid Imani Jõusaal Rävala Rävala
Jõusaalis treener (12:00 - 13:00) Omid Imani Jõusaal Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
CrossTraining (12:15 - 13:15) Kristiin Oja Jõusaal Rocca Rocca al Mare
CrossTraining (12:15 - 13:15) Kristiin Oja Jõusaal Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Toning (12:15 - 13:15) Diana Valge Stuudio 1 Viru Viru
Toning (12:15 - 13:15) Diana Valge Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
EI TOIMU! Yoga (12:30 - 14:00) Stuudio Narva Narva Fama
EI TOIMU! Yoga (12:30 - 14:00) Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (12:30 - 13:20) Elliko Väljur Bassein Ülemiste Ülemiste City
AquaMix (12:30 - 13:20) Elliko Väljur Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 12

Loe lähemalt treeningust

EI TOIMU! Yoga (12:30 - 13:30) Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
EI TOIMU! Yoga (12:30 - 13:30) Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (12:40 - 13:30) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (12:40 - 13:30) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 13

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (12:45 - 13:30) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Cardio sculpt (12:45 - 13:30) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Brazil butt lift45 (12:00 - 12:45) Jelena Orlova Stuudio Narva Narva Fama
Brazil butt lift45 (12:00 - 12:45) Jelena Orlova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 18 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Total body HIIT (12:00 - 13:00) Pavel Borovkov Jõusaal Narva Narva Fama
Total body HIIT (12:00 - 13:00) Pavel Borovkov Jõusaal Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 8 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Fast X Strong X (12:00 - 12:50) Lene Vardja Studio X Tartu Annelinn
Fast X Strong X (12:00 - 12:50) Lene Vardja Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 5 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (12:00 - 12:30) Madleen Harjak Jõusaal Järve Järve
Jõusaalis treener (12:00 - 12:30) Madleen Harjak Jõusaal Järve Järve   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
MyRide+Cardio (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Cardio (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (12:00 - 12:55) Andre Machado Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
StrongBody (12:00 - 12:55) Andre Machado Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (12:00 - 12:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (12:00 - 12:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Järve Järve
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (12:00 - 13:00) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru
BodyPump (12:00 - 13:00) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 21 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (12:00 - 13:00) Kendra Vaino Stuudio 2 Viru Viru
BodyBalance (12:00 - 13:00) Kendra Vaino Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio Rävala Rävala
Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 20 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
EI TOIMU! BodyCombat (12:00 - 13:00) Stuudio Solaris Solaris
EI TOIMU! BodyCombat (12:00 - 13:00) Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (12:00 - 13:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Pilates (12:00 - 13:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Matti Berg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Matti Berg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Poks (12:00 - 12:55) Lauri Liiv Poksi Stuudio Viljandi
Poks (12:00 - 12:55) Lauri Liiv Poksi Stuudio Viljandi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (12:15 - 13:15) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (12:15 - 13:15) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 21 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Interval60 (12:30 - 13:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval60 (12:30 - 13:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (12:30 - 13:30) Keio Korbe Jõusaal Viru Viru
StrongBody (12:30 - 13:30) Keio Korbe Jõusaal Viru Viru   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 5 NB! Treeningul on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (12:35 - 13:05) Kristi Möldri Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyFit abs (12:35 - 13:05) Kristi Möldri Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (12:00 - 13:00) Aleksei Tjuljukov Stuudio Narva Narva Fama
BodyPump (12:00 - 13:00) Aleksei Tjuljukov Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 19 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyAttack (12:00 - 13:00) Alina Smirnova Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
BodyAttack (12:00 - 13:00) Alina Smirnova Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (12:00 - 13:00) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
BodyBalance (12:00 - 13:00) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 24 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Linda Treimann Stuudio Pirita Pirita
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Linda Treimann Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Fitness Rope (12:00 - 12:45) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi
Fitness Rope (12:00 - 12:45) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (12:10 - 12:40) Marina Ivanova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
MyFit abs (12:10 - 12:40) Marina Ivanova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyRide+Sports (12:15 - 13:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (12:15 - 13:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Zumba (12:15 - 13:15) Kaisa Edenberg Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Zumba (12:15 - 13:15) Kaisa Edenberg Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (12:15 - 13:00) Eva Ottas Stuudio 1 Postimaja Postimaja
Kõht selg tuhar45 (12:15 - 13:00) Eva Ottas Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BOXBOX (12:30 - 13:20) Kauri Lillemäe BoxBox Järve Järve
BOXBOX (12:30 - 13:20) Kauri Lillemäe BoxBox Järve Järve   
 
Kohti kokku: 28 Registreerunuid: 22 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all sisekindaid või poksisidemeid. Neid on võimalik osta klubist kohapealt hinnaga 7euri! Treeningule palume kohale tulla 5min varem!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (12:30 - 13:30) Anne Hanni Stuudio Solaris Solaris
BodyBalance (12:30 - 13:30) Anne Hanni Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 18 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Fast X Strong X (12:30 - 13:20) Kert Kiil Studio X Lasnamäe Linnamäe
Fast X Strong X (12:30 - 13:20) Kert Kiil Studio X Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyCombat (12:40 - 13:40) Janeli Voll Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyCombat (12:40 - 13:40) Janeli Voll Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Brazil butt lift45 (12:00 - 12:45) Aleksandra Zaitseva Stuudio Narva Narva Fama
Brazil butt lift45 (12:00 - 12:45) Aleksandra Zaitseva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 27 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (12:00 - 13:00) Liivia Vanaisak Jõusaal Rocca Rocca al Mare
CrossTraining (12:00 - 13:00) Liivia Vanaisak Jõusaal Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaToning (12:00 - 12:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaToning (12:00 - 12:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 29

Loe lähemalt treeningust

Cardio60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Cardio60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 9 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Uue kava esitlus! BodyPump (12:00 - 13:15) Keiu ja Keidy Stuudio 1 Postimaja Postimaja
Uue kava esitlus! BodyPump (12:00 - 13:15) Keiu ja Keidy Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Zumba (12:15 - 13:00) Marilin Kosubenko Stuudio Mustamäe Mustamäe
Zumba (12:15 - 13:00) Marilin Kosubenko Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Total Body X (12:20 - 13:10) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Total Body X (12:20 - 13:10) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Foamroll Stretching (12:30 - 13:15) Karina Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Foamroll Stretching (12:30 - 13:15) Karina Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 5
BodyPump (12:30 - 13:25) Kristin Puranen Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyPump (12:30 - 13:25) Kristin Puranen Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (12:30 - 13:30) Ene Ottokar Stuudio 2 Viru Viru
BodyBalance (12:30 - 13:30) Ene Ottokar Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (12:30 - 13:30) Alla Andruško Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
BodyBalance (12:30 - 13:30) Alla Andruško Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Brazil butt lift45 (12:35 - 13:20) Veronika Granjova Stuudio Pirita Pirita
Brazil butt lift45 (12:35 - 13:20) Veronika Granjova Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

13:00
MyRide+Sports (13:00 - 14:05) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (13:00 - 14:05) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Ülemiste Ülemiste City
AquaMix (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 9

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (13:00 - 14:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
BodyPump (13:00 - 14:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Väikelaste ujumine 1-2 aastat (13:25 - 14:10) Triinu Spriit Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (13:25 - 14:10) Triinu Spriit Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 6
Total Body X (13:30 - 14:20) Katrena Tenno Studio X Rävala
Total Body X (13:30 - 14:20) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (13:45 - 14:45) Keidy Kulbas Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (13:45 - 14:45) Keidy Kulbas Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyRide+FatBurn (13:00 - 14:00) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+FatBurn (13:00 - 14:00) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (13:00 - 14:00) Ly Kütt Stuudio 2 Viimsi Viimsi
Pilates (13:00 - 14:00) Ly Kütt Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Treeningsari NAINE (13:15 - 14:00) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Treeningsari NAINE (13:15 - 14:00) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 18 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (13:15 - 14:15) Diana Johanson Stuudio 2 Viru Viru
Pilates (13:15 - 14:15) Diana Johanson Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (13:30 - 14:15) Hedi Haug Stuudio 1 Järve Järve
BodyPump (13:30 - 14:15) Hedi Haug Stuudio 1 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (13:30 - 14:30) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi
BodyPump (13:30 - 14:30) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Beebide ujumine 6-12 kuud (13:45 - 14:30) Kadi Pärloja Bassein Ülemiste Ülemiste City
Beebide ujumine 6-12 kuud (13:45 - 14:30) Kadi Pärloja Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 6
MyRide+Sports (13:00 - 14:00) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (13:00 - 14:00) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (13:00 - 13:45) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Kõht selg tuhar45 (13:00 - 13:45) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Lower Body+Abs X (13:00 - 13:50) Katrena Tenno Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (13:00 - 13:50) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining alal klippide filmimine (13:00 - 17:00) Jõusaal Rocca Rocca al Mare
CrossTraining alal klippide filmimine (13:00 - 17:00) Jõusaal Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Hea treenija! Teavitame, et vahemikus 13:00-17:00 toimub CrossTraining alal videoklippide filmimine ning seetõttu võib treenimine sellel alal olla veidi piiratud. Vabandame! MyFitness
MyFit abs (13:05 - 13:35) Lene Vardja Studio Annelinn Tartu Annelinn
MyFit abs (13:05 - 13:35) Lene Vardja Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio60 (13:15 - 14:15) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Cardio60 (13:15 - 14:15) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Pilates (13:15 - 14:15) Ly Kütt Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Pilates (13:15 - 14:15) Ly Kütt Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Fatburner! (13:45 - 14:35) Lene Vardja Studio X Tartu Annelinn
Fatburner! (13:45 - 14:35) Lene Vardja Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 10 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (13:00 - 13:30) Gea Simson Stuudio Rävala Rävala
MyFit abs (13:00 - 13:30) Gea Simson Stuudio Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (13:00 - 14:00) Ly Kütt Stuudio 2 Viimsi Viimsi
Pilates (13:00 - 14:00) Ly Kütt Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (13:30 - 14:30) Elliko Väljur Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Pilates (13:30 - 14:30) Elliko Väljur Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 20 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20