MyFitness

Time Monday 18.11.2019 Tuesday 19.11.2019 Wednesday 20.11.2019 Thursday 21.11.2019 Friday 22.11.2019 Saturday 23.11.2019 Sunday 24.11.2019
06:00
Nike Training Club MOBILITY (06:45 - 07:35) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja
Nike Training Club MOBILITY (06:45 - 07:35) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 45 Registered: 4
07:00
Kõht selg tuhar45 (07:40 - 08:25) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja
Kõht selg tuhar45 (07:40 - 08:25) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 45 Registered: 9
BodyPump (07:00 - 08:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja
BodyPump (07:00 - 08:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 45 Registered: 5
Yoga (07:30 - 08:30) Ketlin Bergmann Stuudio 2 Postimaja
Yoga (07:30 - 08:30) Ketlin Bergmann Stuudio 2 Postimaja  
Total places: 24 Registered: 5
TRX (07:15 - 08:00) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja
TRX (07:15 - 08:00) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 20 Registered: 7
BodyPump (07:00 - 08:00) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja
BodyPump (07:00 - 08:00) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 45 Registered: 5
Nike Training Club STRENGTH (07:10 - 08:00) Kristiina Lauri Stuudio 1 Postimaja
Nike Training Club STRENGTH (07:10 - 08:00) Kristiina Lauri Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 45 Registered: 19
10:00
Hatha Yoga75 (10:00 - 11:15) Anastassia (Nesty) Hisamova Stuudio 2 Postimaja
Hatha Yoga75 (10:00 - 11:15) Anastassia (Nesty) Hisamova Stuudio 2 Postimaja  
Total places: 24 Registered: 13
Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio 2 Postimaja
Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio 2 Postimaja  
Total places: 24 Registered: 0
YinYoga75 (10:15 - 11:30) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Postimaja
YinYoga75 (10:15 - 11:30) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Postimaja  
Total places: 24 Registered: 5
11:00
Kõht selg tuhar45 (11:30 - 12:15) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja
Kõht selg tuhar45 (11:30 - 12:15) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 45 Registered: 2
MyFit body (11:30 - 12:30) Aigi Kõiv Stuudio 1 Postimaja
MyFit body (11:30 - 12:30) Aigi Kõiv Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 45 Registered: 0
12:00
BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Peeter Karask Stuudio 1 Postimaja
BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Peeter Karask Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 45 Registered: 5
Brazil butt lift45 (12:00 - 12:45) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja
Brazil butt lift45 (12:00 - 12:45) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 45 Registered: 8
Pilates (12:00 - 13:00) Diana Johanson Stuudio 2 Postimaja
Pilates (12:00 - 13:00) Diana Johanson Stuudio 2 Postimaja  
Total places: 24 Registered: 3
Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio 1 Postimaja
Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 45 Registered: 2
Yoga (12:00 - 13:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Postimaja
Yoga (12:00 - 13:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Postimaja  
Total places: 24 Registered: 3
TRX+Rope (12:00 - 12:45) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja
TRX+Rope (12:00 - 12:45) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 20 Registered: 5
Treening lapseootel naistele (12:00 - 13:00) Piret Kasak Stuudio 2 Postimaja
Treening lapseootel naistele (12:00 - 13:00) Piret Kasak Stuudio 2 Postimaja  
Total places: 24 Registered: 1
MyFit abs (12:30 - 13:00) Aigi Kõiv Stuudio 1 Postimaja
MyFit abs (12:30 - 13:00) Aigi Kõiv Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 45 Registered: 4
Yoga75 (12:00 - 13:15) Inge Nelk Stuudio 2 Postimaja
Yoga75 (12:00 - 13:15) Inge Nelk Stuudio 2 Postimaja  
Total places: 24 Registered: 5
BodyPump (12:00 - 13:00) Hedi Haug Stuudio 1 Postimaja
BodyPump (12:00 - 13:00) Hedi Haug Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 45 Registered: 1
13:00
Jõusaalis treener (13:00 - 14:00) Ken Lill Jõusaal Postimaja
Jõusaalis treener (13:00 - 14:00) Ken Lill Jõusaal Postimaja  
Total places: 0 Registered: 0
Nike Training Club STRENGTH (13:00 - 13:50) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja
Nike Training Club STRENGTH (13:00 - 13:50) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 45 Registered: 24
Nike Training Club ENDURANCE (13:00 - 13:50) Keisy Põldsam Stuudio 1 Postimaja
Nike Training Club ENDURANCE (13:00 - 13:50) Keisy Põldsam Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 45 Registered: 1
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Piret Kasak Stuudio 2 Postimaja
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Piret Kasak Stuudio 2 Postimaja  
Total places: 24 Registered: 1
Shindo (13:00 - 14:00) Piret Kasak Stuudio 2 Postimaja
Shindo (13:00 - 14:00) Piret Kasak Stuudio 2 Postimaja  
Total places: 24 Registered: 0
Nike Training Club MOBILITY (13:00 - 13:50) Keisy Põldsam Stuudio 1 Postimaja
Nike Training Club MOBILITY (13:00 - 13:50) Keisy Põldsam Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 45 Registered: 3
Yoga (13:00 - 14:00) Piret Kasak Stuudio 2 Postimaja
Yoga (13:00 - 14:00) Piret Kasak Stuudio 2 Postimaja  
Total places: 24 Registered: 1
Nike Training Club ENDURANCE (13:00 - 13:50) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja
Nike Training Club ENDURANCE (13:00 - 13:50) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 45 Registered: 5
Nike Training Club STRENGTH (13:00 - 13:50) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja
Nike Training Club STRENGTH (13:00 - 13:50) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 45 Registered: 3
Yoga90 (13:00 - 14:30) Inge Nelk Stuudio 2 Postimaja
Yoga90 (13:00 - 14:30) Inge Nelk Stuudio 2 Postimaja  
Total places: 24 Registered: 0
Cardio sculpt (13:05 - 13:50) Aigi Kõiv Stuudio 1 Postimaja
Cardio sculpt (13:05 - 13:50) Aigi Kõiv Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 45 Registered: 4 45minutiline tempokas kogu keha cardio treening, kus lisaks vastupidavuse treenimisele töötatakse lihastreeningu harjutustega läbi kogu keha lihaskond. Treeningus kasutatakse 0,5-1 kg hantleid.
14:00
Brazil butt lift45 (14:00 - 14:45) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja
Brazil butt lift45 (14:00 - 14:45) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 45 Registered: 6
bodyART (14:30 - 15:30) Diana Johanson Stuudio 2 Postimaja
bodyART (14:30 - 15:30) Diana Johanson Stuudio 2 Postimaja  
Total places: 24 Registered: 11
Cardio legs (14:30 - 15:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja
Cardio legs (14:30 - 15:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 45 Registered: 0 30minutiline lihtsate liikumistega, tempokas cardio treening, kus treenitakse vastupidavust ning läbi tõhusate harjutuste alakeha lihaseid.
TRX (14:00 - 15:00) Kadri-Liis Vähi Stuudio 1 Postimaja
TRX (14:00 - 15:00) Kadri-Liis Vähi Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 20 Registered: 2
Nike Training Club75 (14:00 - 15:15) Keisy Põldsam Stuudio 1 Postimaja
Nike Training Club75 (14:00 - 15:15) Keisy Põldsam Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 45 Registered: 11
15:00
Kõht selg tuhar45 (15:00 - 15:45) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja
Kõht selg tuhar45 (15:00 - 15:45) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 45 Registered: 4
BodyPump30+MyFit abs (15:00 - 16:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja
BodyPump30+MyFit abs (15:00 - 16:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 45 Registered: 1
17:00
BodyPump (17:30 - 18:30) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja
BodyPump (17:30 - 18:30) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 45 Registered: 29
BodyJam (17:35 - 18:35) Ave Roots Stuudio 2 Postimaja
BodyJam (17:35 - 18:35) Ave Roots Stuudio 2 Postimaja  
Total places: 24 Registered: 12
bodyART (17:25 - 18:25) Triin Parro Stuudio 2 Postimaja
bodyART (17:25 - 18:25) Triin Parro Stuudio 2 Postimaja  
Total places: 24 Registered: 6
Toning (17:30 - 18:30) Diana Valge Stuudio 1 Postimaja
Toning (17:30 - 18:30) Diana Valge Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 45 Registered: 6
BodyPump (17:25 - 18:25) Kaarel Tõll Stuudio 1 Postimaja
BodyPump (17:25 - 18:25) Kaarel Tõll Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 45 Registered: 4
Cardio sculpt (17:40 - 18:25) Mihkel Vabrit Stuudio 2 Postimaja
Cardio sculpt (17:40 - 18:25) Mihkel Vabrit Stuudio 2 Postimaja  
Total places: 24 Registered: 17 45minutiline tempokas kogu keha cardio treening, kus lisaks vastupidavuse treenimisele töötatakse lihastreeningu harjutustega läbi kogu keha lihaskond. Treeningus kasutatakse 0,5-1 kg hantleid.
Toning (17:30 - 18:30) Diana Valge Stuudio 1 Postimaja
Toning (17:30 - 18:30) Diana Valge Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 45 Registered: 5
YinYoga75 (17:30 - 18:45) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Postimaja
YinYoga75 (17:30 - 18:45) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Postimaja  
Total places: 24 Registered: 2
FitnessRope (17:30 - 18:15) Miko Lilleorg Stuudio 1 Postimaja
FitnessRope (17:30 - 18:15) Miko Lilleorg Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 20 Registered: 27
Brazil butt lift45 (17:30 - 18:15) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja
Brazil butt lift45 (17:30 - 18:15) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 45 Registered: 2
18:00
TRX (18:30 - 19:15) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja
TRX (18:30 - 19:15) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 20 Registered: 19
ERANDKORRAS! BodyBalance (18:35 - 19:35) Anne Hanni Stuudio 2 Postimaja
ERANDKORRAS! BodyBalance (18:35 - 19:35) Anne Hanni Stuudio 2 Postimaja  
Total places: 24 Registered: 9
Nike Training Club MOBILITY (18:30 - 19:20) Aigi Kõiv Stuudio 1 Postimaja
Nike Training Club MOBILITY (18:30 - 19:20) Aigi Kõiv Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 45 Registered: 3
Kõht selg tuhar45 (18:30 - 19:15) Mihkel Vabrit Stuudio 2 Postimaja
Kõht selg tuhar45 (18:30 - 19:15) Mihkel Vabrit Stuudio 2 Postimaja  
Total places: 24 Registered: 7
BodyJam (18:30 - 19:30) Tatjana Sokolova Stuudio 1 Postimaja
BodyJam (18:30 - 19:30) Tatjana Sokolova Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 45 Registered: 6
Yoga (18:00 - 19:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Postimaja
Yoga (18:00 - 19:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Postimaja  
Total places: 24 Registered: 7
Step (18:30 - 19:30) Mari Kull Stuudio 1 Postimaja
Step (18:30 - 19:30) Mari Kull Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 45 Registered: 0
MyFit abs (18:15 - 18:45) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja
MyFit abs (18:15 - 18:45) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 45 Registered: 1
19:00
Nike Training Club ENDURANCE (19:20 - 20:10) Kadri-Liis Vähi Stuudio 1 Postimaja
Nike Training Club ENDURANCE (19:20 - 20:10) Kadri-Liis Vähi Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 45 Registered: 9
Pilates (19:30 - 20:30) Diana Johanson Stuudio 2 Postimaja
Pilates (19:30 - 20:30) Diana Johanson Stuudio 2 Postimaja  
Total places: 24 Registered: 2
Yoga (19:15 - 20:15) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Postimaja
Yoga (19:15 - 20:15) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Postimaja  
Total places: 24 Registered: 8
TRX (19:45 - 20:30) Talis Ponna Stuudio 1 Postimaja
TRX (19:45 - 20:30) Talis Ponna Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 20 Registered: 8
Nike training Club STRENGTH (19:30 - 20:20) Kadri-Liis Vähi Stuudio 1 Postimaja
Nike training Club STRENGTH (19:30 - 20:20) Kadri-Liis Vähi Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 45 Registered: 6
BodyJam (19:00 - 20:00) Talis Ponna Stuudio 1 Postimaja
BodyJam (19:00 - 20:00) Talis Ponna Stuudio 1 Postimaja  
Total places: 45 Registered: 2

Close

MyFitness newsletter

Join our newsletter and be always informed about our latest trainings, club news and offers!

Please review our privacy notice.

Close

Forgot your password?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?