MyFitness

Aeg Esmaspäev 05.12.2016 Teisipäev 06.12.2016 Kolmapäev 07.12.2016 Neljapäev 08.12.2016 Reede 09.12.2016 Laupäev 10.12.2016 Pühapäev 11.12.2016
07:00
BodyPump (07:15 - 08:15) Vahur Lepvalts
BodyPump (07:15 - 08:15) Vahur Lepvalts  
Kohti kokku: 42 Registreerunuid: 1
Ringtreening (07:30 - 08:15) Mikk-Markus Imala
Ringtreening (07:30 - 08:15) Mikk-Markus Imala  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 1
BodyBalance (07:15 - 08:15) Egle Hanson
BodyBalance (07:15 - 08:15) Egle Hanson  
Kohti kokku: 42 Registreerunuid: 5
Ringtreening (07:30 - 08:15) Mikk-Markus Imala
Ringtreening (07:30 - 08:15) Mikk-Markus Imala  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 1
KLUBI SULETAKSE KELL 16:00 (07:00 - 08:00)
KLUBI SULETAKSE KELL 16:00 (07:00 - 08:00)  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Kõht selg tuhar45 (07:20 - 08:05) Ene Ottokar
Kõht selg tuhar45 (07:20 - 08:05) Ene Ottokar  
Kohti kokku: 42 Registreerunuid: 9
KLUBI AVATUD ALATES 10.00! (07:00 - 08:00)
KLUBI AVATUD ALATES 10.00! (07:00 - 08:00)  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
08:00
Jõusaali ABC (08:15 - 09:00) Mikk-Markus Imala
Jõusaali ABC (08:15 - 09:00) Mikk-Markus Imala  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 1
09:00
BodyBalance (09:00 - 10:00) Egle Hanson
BodyBalance (09:00 - 10:00) Egle Hanson  
Kohti kokku: 42 Registreerunuid: 8
Zumba (09:00 - 10:00) Ene Ottokar
Zumba (09:00 - 10:00) Ene Ottokar  
Kohti kokku: 42 Registreerunuid: 2
10:00
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gina Laagus
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gina Laagus  
Kohti kokku: 42 Registreerunuid: 16
Jõusaalis valvetreener (10:00 - 11:00) Monika Soop
Jõusaalis valvetreener (10:00 - 11:00) Monika Soop  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Laagus
BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Laagus  
Kohti kokku: 42 Registreerunuid: 12
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gina Laagus
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gina Laagus  
Kohti kokku: 42 Registreerunuid: 15
BodyPump (10:00 - 11:00) Ene Ottokar
BodyPump (10:00 - 11:00) Ene Ottokar  
Kohti kokku: 42 Registreerunuid: 11
Algus 10.15! BodyPump (10:15 - 11:15) Ene Ottokar
Algus 10.15! BodyPump (10:15 - 11:15) Ene Ottokar  
Kohti kokku: 42 Registreerunuid: 0
11:00
Yoga75 (11:00 - 12:15) Gina Laagus
Yoga75 (11:00 - 12:15) Gina Laagus  
Kohti kokku: 42 Registreerunuid: 6
Ringtreening (11:00 - 11:45) Monika Soop
Ringtreening (11:00 - 11:45) Monika Soop  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 0
Jõusaali ABC (11:00 - 12:00) Monika Soop
Jõusaali ABC (11:00 - 12:00) Monika Soop  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 1
Pilates (11:30 - 12:30) Mirjam Tinno
Pilates (11:30 - 12:30) Mirjam Tinno  
Kohti kokku: 42 Registreerunuid: 2
Ringtreening (11:00 - 12:00) Talis Ponna
Ringtreening (11:00 - 12:00) Talis Ponna  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 0
BodyCombat (11:00 - 12:00) Keidy Mäekivi
BodyCombat (11:00 - 12:00) Keidy Mäekivi  
Kohti kokku: 42 Registreerunuid: 6
Järgmine tund 16.detsembril-Ringtreening (11:45 - 12:30) Maarja Jõgi
Järgmine tund 16.detsembril-Ringtreening (11:45 - 12:30) Maarja Jõgi  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Algus 11.15! BodyBalance (11:15 - 12:15) Ene Ottokar
Algus 11.15! BodyBalance (11:15 - 12:15) Ene Ottokar  
Kohti kokku: 42 Registreerunuid: 0
12:00
TRX (12:00 - 13:00) Laura-Liza Treilmann
TRX (12:00 - 13:00) Laura-Liza Treilmann  
Kohti kokku: 42 Registreerunuid: 6
Ringtreening (12:00 - 12:45) Monika Soop
Ringtreening (12:00 - 12:45) Monika Soop  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 2
Jõusaali ABC (12:00 - 13:00) Talis Ponna
Jõusaali ABC (12:00 - 13:00) Talis Ponna  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 0
MyFit abs (12:00 - 12:30) Siiri Maisa
MyFit abs (12:00 - 12:30) Siiri Maisa  
Kohti kokku: 42 Registreerunuid: 7
BodyPump (12:30 - 13:30) Siiri Maisa
BodyPump (12:30 - 13:30) Siiri Maisa  
Kohti kokku: 42 Registreerunuid: 5
BodyBalance (12:00 - 13:00) Gina Laagus
BodyBalance (12:00 - 13:00) Gina Laagus  
Kohti kokku: 42 Registreerunuid: 7
Algus 12.15! Kõht selg tuhar45 (12:15 - 13:00) Ene Ottokar
Algus 12.15! Kõht selg tuhar45 (12:15 - 13:00) Ene Ottokar  
Kohti kokku: 42 Registreerunuid: 6
BodyPump30+MyFit abs (12:15 - 13:15) Egle Hanson
BodyPump30+MyFit abs (12:15 - 13:15) Egle Hanson  
Kohti kokku: 42 Registreerunuid: 3
13:00
Algus 13.45! Kõht selg tuhar45 (13:45 - 14:30) Marilin Kosubenko
Algus 13.45! Kõht selg tuhar45 (13:45 - 14:30) Marilin Kosubenko  
Kohti kokku: 42 Registreerunuid: 11
Yoga (13:00 - 14:00) Piret Kasak
Yoga (13:00 - 14:00) Piret Kasak  
Kohti kokku: 42 Registreerunuid: 2
Jõusaalis valvetreener (13:00 - 14:00) Talis Ponna
Jõusaalis valvetreener (13:00 - 14:00) Talis Ponna  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
14:00
Erandkorras! Kõht selg tuhar45 (14:00 - 14:45) Meeli Kask
Erandkorras! Kõht selg tuhar45 (14:00 - 14:45) Meeli Kask  
Kohti kokku: 42 Registreerunuid: 3
TRX+ringtreening (14:00 - 15:00) Laura-Liza Treilmann
TRX+ringtreening (14:00 - 15:00) Laura-Liza Treilmann  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 0
Pilates (14:00 - 15:00) Kerttu Tänav
Pilates (14:00 - 15:00) Kerttu Tänav  
Kohti kokku: 42 Registreerunuid: 5
Yoga75 (14:00 - 15:15) Maarja-Liis Loo
Yoga75 (14:00 - 15:15) Maarja-Liis Loo  
Kohti kokku: 42 Registreerunuid: 3
Pilates (14:00 - 15:00) Kerttu Tänav
Pilates (14:00 - 15:00) Kerttu Tänav  
Kohti kokku: 42 Registreerunuid: 3
Algus 14.30! Pilates (14:30 - 15:30) Mirjam Tinno
Algus 14.30! Pilates (14:30 - 15:30) Mirjam Tinno  
Kohti kokku: 42 Registreerunuid: 8
Ringtreening (14:00 - 15:00) Talis Ponna
Ringtreening (14:00 - 15:00) Talis Ponna  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 1
17:00
Jõusaali ABC (17:00 - 18:00) Maarja Jõgi
Jõusaali ABC (17:00 - 18:00) Maarja Jõgi  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 1
Zumba (17:30 - 18:30) Ene Ottokar
Zumba (17:30 - 18:30) Ene Ottokar  
Kohti kokku: 42 Registreerunuid: 0
18:00
BodyAttack (18:30 - 19:30) Deneli Paal
BodyAttack (18:30 - 19:30) Deneli Paal  
Kohti kokku: 42 Registreerunuid: 10
DanceFit (18:00 - 18:50) Siret Sulaoja
DanceFit (18:00 - 18:50) Siret Sulaoja  
Kohti kokku: 42 Registreerunuid: 5
Ringtreening (18:00 - 18:45) Maarja Jõgi
Ringtreening (18:00 - 18:45) Maarja Jõgi  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 4
BodyPump (18:00 - 19:00) Egle Hanson
BodyPump (18:00 - 19:00) Egle Hanson  
Kohti kokku: 42 Registreerunuid: 17
18.00-19.00 TREPIJOOKSU TREENING Tallinna Teletornis! Liikmele hind 5eurot (18:00 - 19:00) Kaarel Tõll
18.00-19.00 TREPIJOOKSU TREENING Tallinna Teletornis! Liikmele hind 5eurot (18:00 - 19:00) Kaarel Tõll  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
ERITREENING! Tantsurännak koos gongirännakuga (18:30 - 20:30) Merrit Helistve
ERITREENING! Tantsurännak koos gongirännakuga (18:30 - 20:30) Merrit Helistve  
Kohti kokku: 42 Registreerunuid: 20
BodyPump (18:30 - 19:30) Ene Ottokar
BodyPump (18:30 - 19:30) Ene Ottokar  
Kohti kokku: 42 Registreerunuid: 0
19:00
BodyPump (19:30 - 20:30) Egle Hanson
BodyPump (19:30 - 20:30) Egle Hanson  
Kohti kokku: 42 Registreerunuid: 10
BodyCombat (19:00 - 20:00) Siret Sulaoja
BodyCombat (19:00 - 20:00) Siret Sulaoja  
Kohti kokku: 42 Registreerunuid: 12
BodyBalance (19:00 - 20:00) Egle Hanson
BodyBalance (19:00 - 20:00) Egle Hanson  
Kohti kokku: 42 Registreerunuid: 13
20:00
BodyBalance45 (20:30 - 21:15) Egle Hanson
BodyBalance45 (20:30 - 21:15) Egle Hanson  
Kohti kokku: 42 Registreerunuid: 8
Foamroll stretching (20:00 - 21:00) Siret Sulaoja
Foamroll stretching (20:00 - 21:00) Siret Sulaoja  
Kohti kokku: 9 Registreerunuid: 3

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

Sulge

Unustasid salasõna?