MyFitness

Tunniplaan
Filters
Klubi
Rocca al Mare
Mustamäe
Järve
Viru
Postimaja
Rävala
Solaris
Balti Jaama Turg
Ülemiste City
Lasnamäe Linnamäe
Lasnamäe Kärberi
Pirita
Viimsi
Tartu Kesklinn
Tartu Annelinn
Tartu Lõunakeskus
Narva Fama
Viljandi
Treener
Agnes-Gertrud Aavaste
Aina Kikas
Aleksa Furs
Aleksandra Maksimova
Aleksandra Zaitseva
Aleksei Kolotkov
Aleksei Tjuljukov
Alina Smirnova
Alla Andruško
Anastassia Matvejeva
Andra Lääts
Andra Moistus
Andre Machado
Anna-Liisa Sootalu
Anna Markova
Anne Hanni
Anne Rändva
Ave Roots
Britta-Mai Nõmmik
Carmen Kukk
Darya Pavlova
Deana Mikkel
Deisy Velvelt
Deneli Koppelmann
Diana Johanson
Diana Mogiš
Diana Valge
Egle Villik
Elliko Väljur
Ene Ottokar
Ethel Igatt
Eva Ottas
Evelin Daniel
Evelin Sepp
Fjodor Dunik
Gea Simson
Gina Bergmann
Hedi Haug
Helen Hade
Heleri Kängsepp
Inga Neissaar
Inge Nelk
Ingrid Hamer
Ivar Veskus
Jaanika Kaljuvee
Jaanika Tammemäe
Jekaterina Irvanets-Goldmann
Jekaterina Sai
Jelena Orlova
Jelena Tepp
Johanna Vau
Julia Zamatajeva
Kadi Kuslap
Kadi Pärloja
Kadi Reintam
Kadri-Liis
Kadri Pettai
Kadri Saar
Kaia Kollo
Kai Kuropatkin
Kaire Poolakese
Kaisa Edenberg
Kaisa Rahu
Kaisa Raja
Karina Alt
Karina Luik
Karmela Molodõk
Katrena Tenno
Katriina Pärnpuu
Kauri Lillemäe
Keidy Kulbas
Keio Korbe
Keiti Aasavelt
Keiu Paapsi
Keiu Pirnpuu
Kendra Vaino
Kerstin Liitmaa
Kersti Ojalill
Kert Kiil
Kirsti Kuhi
Kris-Marie Nisu
Krista Köster
Kristel Raba
Kristiin Oja
Kristi Möldri
Kristin Puranen
Kristi Pedaru
Kristi Tiimann
Kristi Vaher
Kristjan Maasik
Kärolin Liik
Laura-Liza Sööt
Lauri Liiv
Lene Vardja
Lenne Piirimägi
Levo Kirn
Liis Süda
Ly Kütt
Maarika Haidak
Maarja Gawley
Maarja Jõgi
Maarja Kalma
Maigi Varusk
Maigi Vändre
Maiki Soe
Marge Jänes
Marge Nõmmik
Margit Rechlin
Mari-Liis Ilves
Maria Helena Vallikivi
Marika Kütt
Mari Kull
Marilin Kosubenko
Marina Ivanova
Marje Randver
Martin Kõrv
Martin Luik
Matti Berg
Meeli Kask
Merike Kangro
Merike Sula
Merje Kask
Merle Laud
Merrit Helistve
Mihkel Vabrit
Mirjam Mäesalu
Mirjam Rõõmussaar
Natalia Feldbush
Natalja Jakovleva
Natalja Song
Olga Pantelejeva
Olga Prants
Olga Vilgelmson
Pavel Borovkov
Peeter Karask
Rainer Rebane
Raivo Nõmm
Rasmus Teodor Niin
Raymo Korkma
Reimo Allik
Reinforce
Renno Soosaar
Rica Varul
Rünno Link
Sabrina Grabe
Sandra Luik
Sergei Tenson
Siim Kängsepp
Taavi Truija
Talis Ponna
Tanel Lang
Tarmo Rattassep
Tatjana Fesko
Tatjana Kreit
Tatjana Sokolova
Tommi Välja
Triinu Spriit
Valentin Zaitsev
Veronika Granjova
Virtuaaltreener
Treeningstiil
Body&Mind
Cardio
CrossTraining
Spinning
Strength
Studio X
Ujula
Treening
Ajavahemik

6:00

21:00

Lisa ajavahemik
NÄITA TULEMUSI
Järve
Eelmine nädal

3 Nädal (17.01.2022 - 23.01.2022)

Järgmine nädal
Aeg Esmaspäev 17.01.2022 Teisipäev 18.01.2022 Kolmapäev 19.01.2022 Neljapäev 20.01.2022 Reede 21.01.2022 Laupäev 22.01.2022 Pühapäev 23.01.2022
06:00
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 08:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 08:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Nike Strong Core and Cardio (06:45 - 07:30) Britta Alep Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Nike Strong Core and Cardio (06:45 - 07:30) Britta Alep Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 08:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 08:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Burn X (06:45 - 07:35) Keiu Pirnpuu Studio X Rävala
Burn X (06:45 - 07:35) Keiu Pirnpuu Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 07:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 07:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
MyRide+Sports (06:45 - 07:25) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:25) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Nike Morning Strength Kickstarter (06:45 - 07:30) Maarja Kalma Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Nike Morning Strength Kickstarter (06:45 - 07:30) Maarja Kalma Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 08:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 08:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 07:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 07:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

07:00
BOXBOX (07:00 - 07:50) Keiu Pirnpuu BoxBox Järve Järve
BOXBOX (07:00 - 07:50) Keiu Pirnpuu BoxBox Järve Järve   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all sisekindaid või poksisidemeid. Neid on võimalik osta klubist kohapealt hinnaga 5euri! Treeningule palume kohale tulla 5min varem!

Loe lähemalt treeningust

Lower Body+Abs X (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Nike Morning Strength Kickstarter (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Stuudio Mustamäe Mustamäe
Nike Morning Strength Kickstarter (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Lower Body+Abs X (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn
Lower Body+Abs X (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 4 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining Tehnika (07:30 - 08:30) Laura-Liza Sööt Jõusaal Rävala Rävala
CrossTraining Tehnika (07:30 - 08:30) Laura-Liza Sööt Jõusaal Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 9 NB!Treeningul on vajalik treeningrätik.

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (07:40 - 08:25) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja
Kõht selg tuhar45 (07:40 - 08:25) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining tehnika (07:45 - 08:45) Keiti Aasavelt Jõusaal Viimsi Viimsi
CrossTraining tehnika (07:45 - 08:45) Keiti Aasavelt Jõusaal Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 2 Treeningul on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:00 - 07:45) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:00 - 07:45) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:00 - 08:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja
BodyPump (07:00 - 08:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (07:15 - 08:00) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Kõht selg tuhar45 (07:15 - 08:00) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (07:15 - 08:15) Laura-Liza Sööt Jõusaal Rävala Rävala
CrossTraining (07:15 - 08:15) Laura-Liza Sööt Jõusaal Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 6 Klubisse sisenedes teostame nakkusohutuse kontrolli. Palun varu treeningusse tulles aega! Treeningul on vajalik treeningrätik.

Loe lähemalt treeningust

Burn X (07:30 - 08:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Burn X (07:30 - 08:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Nike Strong Core and Cardio (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Stuudio Mustamäe Mustamäe
Nike Strong Core and Cardio (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (07:30 - 08:30) Keidy Kulbas Stuudio 1 Järve Järve
BodyPump (07:30 - 08:30) Keidy Kulbas Stuudio 1 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (07:30 - 08:30) Kadi Kuslap Stuudio 2 Viru Viru
BodyBalance (07:30 - 08:30) Kadi Kuslap Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Total Body HIIT (07:30 - 08:20) Katrena Tenno Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Total Body HIIT (07:30 - 08:20) Katrena Tenno Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (07:30 - 08:30) Kaisa Rahu Jõusaal Järve Järve
CrossTraining (07:30 - 08:30) Kaisa Rahu Jõusaal Järve Järve   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 7 NB! Treeningul on treeningrätik kohustuslik!

Loe lähemalt treeningust

Total Body HIIT (07:45 - 08:30) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi
Total Body HIIT (07:45 - 08:30) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (07:50 - 08:35) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Kõht selg tuhar45 (07:50 - 08:35) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

TRX (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja Postimaja
TRX (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (07:30 - 08:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (07:30 - 08:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 4

Loe lähemalt treeningust

BodyPump30+MyFit abs (07:30 - 08:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump30+MyFit abs (07:30 - 08:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Total Body X (07:30 - 08:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Total Body X (07:30 - 08:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Järve Järve
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:30 - 08:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru
BodyPump (07:30 - 08:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Lower Body+Abs X (07:30 - 08:20) Karina Alt Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (07:30 - 08:20) Karina Alt Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Burn X (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn
Burn X (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 4 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (07:30 - 08:30) Tanel Lang Jõusaal Viljandi Viljandi
StrongBody (07:30 - 08:30) Tanel Lang Jõusaal Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:35 - 08:20) Kristin Puranen Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:35 - 08:20) Kristin Puranen Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:00 - 08:00) Tarmo Rattassep Stuudio 1 Postimaja Postimaja
BodyPump (07:00 - 08:00) Tarmo Rattassep Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

VinyasaFlow (07:30 - 08:25) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
VinyasaFlow (07:30 - 08:25) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Nike Total Body Endurance (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Stuudio Mustamäe Mustamäe
Nike Total Body Endurance (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:30 - 08:30) Keiu Paapsi Stuudio 1 Järve Järve
BodyPump (07:30 - 08:30) Keiu Paapsi Stuudio 1 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Nike Strength and Endurance Combo (07:30 - 08:15) Katrena Tenno Stuudio Rävala Rävala
Nike Strength and Endurance Combo (07:30 - 08:15) Katrena Tenno Stuudio Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Karina Alt Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Karina Alt Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (07:30 - 08:30) Keio Korbe Jõusaal Ülemiste Ülemiste City
StrongBody (07:30 - 08:30) Keio Korbe Jõusaal Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 5 Treeningul on kohustuslik treeningrätik.

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:45 - 08:30) Martin Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:45 - 08:30) Martin Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Nike Wake up Warrior (07:00 - 07:45) Kadri-Liis Stuudio Mustamäe Mustamäe
Nike Wake up Warrior (07:00 - 07:45) Kadri-Liis Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Algus 7.00! BOXBOX (07:00 - 07:50) Keiu Pirnpuu BoxBox Järve Järve
Algus 7.00! BOXBOX (07:00 - 07:50) Keiu Pirnpuu BoxBox Järve Järve   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all sisekindaid või poksisidemeid. Neid on võimalik osta klubist kohapealt hinnaga 5euri! Treeningule palume kohale tulla 5min varem!

Loe lähemalt treeningust

Total Body X (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Studio X Rävala
Total Body X (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 26 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:30 - 08:15) Kristin Puranen Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:30 - 08:15) Kristin Puranen Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (07:30 - 08:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (07:30 - 08:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 12

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Kerstin Liitmaa Stuudio 2 Viru Viru
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Kerstin Liitmaa Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (07:30 - 08:30) Sandra Luik Jõusaal Rävala Rävala
CrossTraining (07:30 - 08:30) Sandra Luik Jõusaal Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 13 Klubisse sisenedes teostame nakkusohutuse kontrolli. Palun varu treeningusse tulles aega! Treeningul on vajalik treeningrätik.

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (07:30 - 08:30) Tanel Lang Jõusaal Viljandi Viljandi
StrongBody (07:30 - 08:30) Tanel Lang Jõusaal Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

08:00
Interval (08:00 - 08:55) Martin Luik Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Interval (08:00 - 08:55) Martin Luik Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (08:00 - 08:55) Taavi Truija Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
StrongBody (08:00 - 08:55) Taavi Truija Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (08:00 - 08:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (08:00 - 08:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! MyMobility arendab tugevust, tasakaalu ja painduvust läbi tervikliku ja voolava liikuvuse. Tõhus kerelihaste treening tagab hea rühi ja annab juurde sisemist jõudu

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (08:00 - 08:50) Elliko Väljur Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (08:00 - 08:50) Elliko Väljur Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 14

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (08:00 - 08:55) Evelin Daniel Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
MyFit body (08:00 - 08:55) Evelin Daniel Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Lower Body+Abs X (08:00 - 08:50) Katrena Tenno Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (08:00 - 08:50) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (08:45 - 09:15) Keiti Aasavelt Jõusaal Viimsi Viimsi
Jõusaalis treener (08:45 - 09:15) Keiti Aasavelt Jõusaal Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
StrongBody (08:00 - 08:55) Andre Machado Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
StrongBody (08:00 - 08:55) Andre Machado Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

EI TOIMU! Kõht selg tuhar45 (08:00 - 08:45) Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
EI TOIMU! Kõht selg tuhar45 (08:00 - 08:45) Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 7

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 13 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyMobility (08:30 - 09:25) Evelin Daniel Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyMobility (08:30 - 09:25) Evelin Daniel Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! MyMobility arendab tugevust, tasakaalu ja painduvust läbi tervikliku ja voolava liikuvuse. Tõhus kerelihaste treening tagab hea rühi ja annab juurde sisemist jõudu
MyMobility (08:00 - 08:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyMobility (08:00 - 08:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! MyMobility arendab tugevust, tasakaalu ja painduvust läbi tervikliku ja voolava liikuvuse. Tõhus kerelihaste treening tagab hea rühi ja annab juurde sisemist jõudu
Yoga (08:00 - 09:00) Inge Nelk Stuudio Rävala Rävala
Yoga (08:00 - 09:00) Inge Nelk Stuudio Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio legs (08:00 - 08:30) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
Cardio legs (08:00 - 08:30) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 7 30- minutiline lihtsate liikumistega, tempokas cardio treening, kus treenitakse vastupidavust ning läbi tõhusate harjutuste alakeha lihaseid.

Loe lähemalt treeningust

Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (08:20 - 09:00) Pjotr Degtjarjov Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (08:20 - 09:00) Pjotr Degtjarjov Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Step (08:30 - 09:15) Darya Pavlova Stuudio Narva Narva Fama
Step (08:30 - 09:15) Darya Pavlova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 15 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Lower Body+Abs X (08:30 - 09:20) Karina Alt Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (08:30 - 09:20) Karina Alt Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio arms&abs (08:30 - 09:00) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
Cardio arms&abs (08:30 - 09:00) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (08:00 - 08:55) Kristel Raba Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
StrongBody (08:00 - 08:55) Kristel Raba Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Brazil butt lift45 (08:00 - 08:45) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
Brazil butt lift45 (08:00 - 08:45) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 11

Loe lähemalt treeningust

Pilates (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Pilates (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 26 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Burn X (08:30 - 09:20) Katrena Tenno Studio X Rävala
Burn X (08:30 - 09:20) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (08:00 - 08:55) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
MyFit body (08:00 - 08:55) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (08:00 - 08:55) Andre Machado Jõusaal Annelinn Tartu Annelinn
StrongBody (08:00 - 08:55) Andre Machado Jõusaal Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (08:00 - 09:00) Keiti Aasavelt Jõusaal Viimsi Viimsi
CrossTraining (08:00 - 09:00) Keiti Aasavelt Jõusaal Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 3 Treeningul on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (08:00 - 09:00) Keio Korbe Jõusaal Ülemiste Ülemiste City
StrongBody (08:00 - 09:00) Keio Korbe Jõusaal Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 2 NB! Treeningul on kohustuslik treeningrätik.

Loe lähemalt treeningust

Total Body X (08:15 - 09:05) Katrena Tenno Studio X Rävala
Total Body X (08:15 - 09:05) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 25 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
MyFit body (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 18 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Liis Süda Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Liis Süda Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 4 Klubidesse sisenedes teostame nakkusohutuse kontrolli. Palun varu treeningusse tulles aega!Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (08:30 - 09:30) Kadi Reintam Stuudio Rävala Rävala
Yoga (08:30 - 09:30) Kadi Reintam Stuudio Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (08:30 - 09:25) Evelin Daniel Studio Annelinn Tartu Annelinn
MyFit body (08:30 - 09:25) Evelin Daniel Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

09:00
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Pilates (09:00 - 10:00) Kristi Pedaru Stuudio Rävala Rävala
Pilates (09:00 - 10:00) Kristi Pedaru Stuudio Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (09:00 - 10:00) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi
Yoga (09:00 - 10:00) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Bosu (09:00 - 09:55) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi
Bosu (09:00 - 09:55) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Step (09:30 - 10:15) Darya Pavlova Stuudio Narva Narva Fama
Step (09:30 - 10:15) Darya Pavlova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 17 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

EI TOIMU! BodyPump (09:30 - 10:30) Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
EI TOIMU! BodyPump (09:30 - 10:30) Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (09:00 - 09:50) Mihkel Vabrit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
MyFit body (09:00 - 09:50) Mihkel Vabrit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 19 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

EI TOIMU! Yin Yoga (09:00 - 09:55) Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
EI TOIMU! Yin Yoga (09:00 - 09:55) Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaToning (09:10 - 10:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaToning (09:10 - 10:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 14

Loe lähemalt treeningust

EI TOIMU! BodyPump (09:15 - 10:15) Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
EI TOIMU! BodyPump (09:15 - 10:15) Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (09:15 - 10:10) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn
Cardio sculpt (09:15 - 10:10) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (09:25 - 10:25) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama
BodyPump (09:25 - 10:25) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 9 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Tatjana Fesko Stuudio Mustamäe Mustamäe
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Tatjana Fesko Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (09:30 - 10:15) Jaanika Kaljuvee Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyPump (09:30 - 10:15) Jaanika Kaljuvee Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (09:35 - 10:20) Merle Laud Stuudio 1 Viimsi Viimsi
Cardio sculpt (09:35 - 10:20) Merle Laud Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (09:00 - 09:50) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (09:00 - 09:50) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 15

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (09:00 - 10:00) Kendra Vaino Stuudio 2 Viru Viru
BodyBalance (09:00 - 10:00) Kendra Vaino Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (09:00 - 10:00) Kristi Pedaru Stuudio Rävala Rävala
Pilates (09:00 - 10:00) Kristi Pedaru Stuudio Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (09:00 - 10:00) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi
Yoga (09:00 - 10:00) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Burn X (09:00 - 09:50) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn
Burn X (09:00 - 09:50) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 8 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Treeningsari NAINE (09:10 - 10:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Viimsi Viimsi
Treeningsari NAINE (09:10 - 10:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyRide+FatBurn (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+FatBurn (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (09:15 - 10:10) Heleri Kängsepp Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Pilates (09:15 - 10:10) Heleri Kängsepp Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (09:25 - 10:25) Ethel Igatt Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyBalance (09:25 - 10:25) Ethel Igatt Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BOXBOX (09:30 - 10:20) Kauri Lillemäe BoxBox Järve Järve
BOXBOX (09:30 - 10:20) Kauri Lillemäe BoxBox Järve Järve   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all sisekindaid või poksisidemeid. Neid on võimalik osta klubist kohapealt hinnaga 5euri! Treeningule palume kohale tulla 5min varem!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (09:30 - 10:15) Jaanika Kaljuvee Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyPump (09:30 - 10:15) Jaanika Kaljuvee Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (09:35 - 10:25) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
MyFit body (09:35 - 10:25) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

YinYoga (09:00 - 10:00) Inge Nelk Stuudio 2 Viimsi Viimsi
YinYoga (09:00 - 10:00) Inge Nelk Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

YinYoga (09:00 - 09:55) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
YinYoga (09:00 - 09:55) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (09:10 - 10:10) Kadi Pärloja Stuudio Pirita Pirita
BodyBalance (09:10 - 10:10) Kadi Pärloja Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Jaanika Kaljuvee Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Jaanika Kaljuvee Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaInterval (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaInterval (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 11

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Eva Ottas Stuudio 1 Viimsi Viimsi
Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Eva Ottas Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Burn X (09:30 - 10:20) Katrena Tenno Studio X Rävala
Burn X (09:30 - 10:20) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

EI TOIMU! BodyPump (09:30 - 10:15) Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
EI TOIMU! BodyPump (09:30 - 10:15) Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Total Body X (09:30 - 10:20) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn
Total Body X (09:30 - 10:20) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 12 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (09:45 - 10:45) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama
BodyPump (09:45 - 10:45) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio legs (09:00 - 09:30) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Cardio legs (09:00 - 09:30) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (09:00 - 10:00) Kendra Vaino Stuudio 2 Viru Viru
BodyBalance (09:00 - 10:00) Kendra Vaino Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (09:00 - 10:00) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Pilates (09:00 - 10:00) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Lower Body+Abs X (09:00 - 09:50) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn
Lower Body+Abs X (09:00 - 09:50) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 11 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (09:15 - 10:10) Heleri Kängsepp Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Pilates (09:15 - 10:10) Heleri Kängsepp Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:15) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viimsi Viimsi
Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:15) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (09:30 - 10:30) Jekaterina Sai Jõusaal Narva Narva Fama
CrossTraining (09:30 - 10:30) Jekaterina Sai Jõusaal Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 4 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (09:30 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
MyFit abs (09:30 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Beebide ujumine 6-12 kuud (09:30 - 10:15) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Beebide ujumine 6-12 kuud (09:30 - 10:15) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 19
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 0 Klubidesse sisenedes teostame nakkusohutuse kontrolli. Palun varu treeningusse tulles aega!Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (09:30 - 10:00) Evelin Daniel Studio Annelinn Tartu Annelinn
MyFit abs (09:30 - 10:00) Evelin Daniel Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar 45 (09:45 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar 45 (09:45 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 11 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyRide+Interval (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Interval (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 14

Loe lähemalt treeningust

Pilates (09:30 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Pilates (09:30 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 24 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Tatjana Fesko Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Tatjana Fesko Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris
Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyRide+Sports (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga75 (09:30 - 10:45) Inge Nelk Stuudio Mustamäe Mustamäe
Yoga75 (09:30 - 10:45) Inge Nelk Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

10:00
FitBall Toning (10:00 - 10:45) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
FitBall Toning (10:00 - 10:45) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (10:00 - 10:45) Kendra Vaino Stuudio Solaris Solaris
BodyBalance (10:00 - 10:45) Kendra Vaino Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi Viimsi
BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Lenne Piirimägi Studio Annelinn Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Lenne Piirimägi Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (10:00 - 10:55) Anne Rändva Stuudio Viljandi Viljandi
Yoga (10:00 - 10:55) Anne Rändva Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (10:05 - 11:05) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Pilates (10:05 - 11:05) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 22 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Lower Body+Abs X (10:30 - 11:20) Jaanika Kaljuvee Studio X Tartu Annelinn
Lower Body+Abs X (10:30 - 11:20) Jaanika Kaljuvee Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 10 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (10:35 - 11:20) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Kõht selg tuhar45 (10:35 - 11:20) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (10:00 - 11:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
Pilates (10:00 - 11:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:00 - 11:00) Tarmo Rattassep Stuudio Pirita Pirita
BodyPump (10:00 - 11:00) Tarmo Rattassep Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyRide+Cardio (10:30 - 11:30) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Cardio (10:30 - 11:30) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (10:30 - 11:30) Ly Kütt Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Pilates (10:30 - 11:30) Ly Kütt Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (10:30 - 11:30) Kendra Vaino Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
BodyBalance (10:30 - 11:30) Kendra Vaino Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste Ülemiste City
AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 7

Loe lähemalt treeningust

Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFit abs (10:35 - 11:05) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama
MyFit abs (10:35 - 11:05) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
AquaMix (10:00 - 10:50) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (10:00 - 10:50) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 4

Loe lähemalt treeningust

Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 9
Cardio legs (10:00 - 10:30) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe
Cardio legs (10:00 - 10:30) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (10:00 - 11:00) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Yoga (10:00 - 11:00) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:05 - 11:05) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi Viimsi
BodyPump (10:05 - 11:05) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (10:30 - 11:00) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe
MyFit abs (10:30 - 11:00) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

EI TOIMU! Zumba (10:45 - 11:45) Stuudio Narva Narva Fama
EI TOIMU! Zumba (10:45 - 11:45) Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0

Loe lähemalt treeningust

Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 8
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Viru Viru
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio 2 Postimaja Postimaja
Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio 2 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (10:00 - 11:00) Kendra Vaino Stuudio Solaris Solaris
BodyBalance (10:00 - 11:00) Kendra Vaino Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

EI TOIMU! BodyPump (10:00 - 11:00) Stuudio 1 Viimsi Viimsi
EI TOIMU! BodyPump (10:00 - 11:00) Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Rica Varul Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Rica Varul Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (10:00 - 10:55) Jaan Angerjärv Jõusaal Annelinn Tartu Annelinn
Jõusaalis treener (10:00 - 10:55) Jaan Angerjärv Jõusaal Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Kõht selg tuhar45 (10:05 - 10:50) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Kõht selg tuhar45 (10:05 - 10:50) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Brazil butt lift45 (10:30 - 11:15) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Brazil butt lift45 (10:30 - 11:15) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Zumba (10:40 - 11:35) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn
Zumba (10:40 - 11:35) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (10:00 - 10:50) Kendra Vaino Stuudio 2 Viru Viru
MyFit body (10:00 - 10:50) Kendra Vaino Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio Solaris Solaris
Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi Viimsi
BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:15 - 11:00) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:15 - 11:00) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 25
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:15 - 11:00) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:15 - 11:00) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (10:30 - 11:15) Jaanika Kaljuvee Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (10:30 - 11:15) Jaanika Kaljuvee Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste Ülemiste City
AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 2

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (10:50 - 11:50) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama
BodyBalance (10:50 - 11:50) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 5 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Shindo (10:00 - 11:00) Kadri Pettai Stuudio 2 Viru Viru
Shindo (10:00 - 11:00) Kadri Pettai Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Fit (10:00 - 11:00) Gea Simson Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Fit (10:00 - 11:00) Gea Simson Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Zumba (10:00 - 11:00) Kaisa Edenberg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Zumba (10:00 - 11:00) Kaisa Edenberg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:00 - 11:00) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi Viimsi
BodyPump (10:00 - 11:00) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio arms&abs (10:00 - 10:30) Maarja Gawley Stuudio 2 Viimsi Viimsi
Cardio arms&abs (10:00 - 10:30) Maarja Gawley Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Nike Mobility and Core Flow (10:00 - 10:45) Maarja Kalma Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Nike Mobility and Core Flow (10:00 - 10:45) Maarja Kalma Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
AquaToning (10:10 - 11:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaToning (10:10 - 11:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 12

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:15 - 11:10) Merike Sula Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyPump (10:15 - 11:10) Merike Sula Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (10:15 - 11:00) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn
Cardio sculpt (10:15 - 11:00) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Barre (10:30 - 11:25) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Barre (10:30 - 11:25) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFit abs (10:30 - 11:00) Talis Ponna Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
MyFit abs (10:30 - 11:00) Talis Ponna Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Total Body X (10:30 - 11:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Total Body X (10:30 - 11:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 20 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (10:30 - 11:30) Martin Kõrv Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyBalance (10:30 - 11:30) Martin Kõrv Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:30 - 11:30) Keidy Kulbas Stuudio 1 Viru Viru
BodyPump (10:30 - 11:30) Keidy Kulbas Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (10:30 - 11:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Yoga (10:30 - 11:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio legs (10:30 - 11:00) Maarja Gawley Stuudio 2 Viimsi Viimsi
Cardio legs (10:30 - 11:00) Maarja Gawley Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Lower Body & Abs X (10:30 - 11:20) Kert Kiil Studio X Rävala
Lower Body & Abs X (10:30 - 11:20) Kert Kiil Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 24 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyAttack (10:35 - 11:35) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris
BodyAttack (10:35 - 11:35) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (10:45 - 11:45) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
MyFit body (10:45 - 11:45) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 26 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Total body HIIT (10:45 - 11:45) Aleksei Tjuljukov Jõusaal Narva Narva Fama
Total body HIIT (10:45 - 11:45) Aleksei Tjuljukov Jõusaal Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 6 Treeningus on vajalik treeningrätik!
YinYoga75 (10:45 - 12:00) Krista Köster Stuudio 2 Postimaja Postimaja
YinYoga75 (10:45 - 12:00) Krista Köster Stuudio 2 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (10:45 - 11:45) Rünno Link Jõusaal Rocca Rocca al Mare
StrongBody (10:45 - 11:45) Rünno Link Jõusaal Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 14 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar (10:00 - 10:45) Aleksandra Maksimova Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar (10:00 - 10:45) Aleksandra Maksimova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 12 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (10:00 - 11:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Järve Järve
Yoga (10:00 - 11:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Step Interval (10:00 - 10:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Step Interval (10:00 - 10:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (10:00 - 11:00) Alla Andruško Stuudio 2 Viimsi Viimsi
BodyBalance (10:00 - 11:00) Alla Andruško Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (10:00 - 11:00) Raymo Korkma Jõusaal Mustamäe Mustamäe
StrongBody (10:00 - 11:00) Raymo Korkma Jõusaal Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (10:30 - 11:25) Karina Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (10:30 - 11:25) Karina Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio arms&abs (10:30 - 11:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Cardio arms&abs (10:30 - 11:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio legs (10:45 - 11:15) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Cardio legs (10:45 - 11:15) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (10:45 - 11:40) Maiki Soe Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
MyFit body (10:45 - 11:40) Maiki Soe Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

11:00
BodyBalance (11:00 - 11:55) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (11:00 - 11:55) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Tatjana Sokolova Stuudio Mustamäe Mustamäe
Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Tatjana Sokolova Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (11:00 - 12:00) Inge Nelk Stuudio Pirita Pirita
Yoga (11:00 - 12:00) Inge Nelk Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:00 - 12:00) Kersti Ojalill Stuudio 2 Viimsi Viimsi
BodyBalance (11:00 - 12:00) Kersti Ojalill Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (11:00 - 11:45) Ksenia Gundjajeva Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi
Jõusaalis treener (11:00 - 11:45) Ksenia Gundjajeva Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
MyFit body (11:05 - 12:05) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
MyFit body (11:05 - 12:05) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (11:15 - 12:15) Aleksa Furs Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
StrongBody (11:15 - 12:15) Aleksa Furs Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Step (11:30 - 12:30) Mari-Liis Ilves Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Step (11:30 - 12:30) Mari-Liis Ilves Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (11:30 - 12:15) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Cardio sculpt (11:30 - 12:15) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (11:30 - 12:30) Anna-Liisa Sootalu Jõusaal Järve Järve
CrossTraining (11:30 - 12:30) Anna-Liisa Sootalu Jõusaal Järve Järve   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (11:30 - 12:25) Sandra Luik Jõusaal Viru Viru
StrongBody (11:30 - 12:25) Sandra Luik Jõusaal Viru Viru   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Lenne Piirimägi Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Lenne Piirimägi Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:00 - 12:00) Kris-Marie Nisu Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyBalance (11:00 - 12:00) Kris-Marie Nisu Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Mari-Liis Ilves Stuudio Solaris Solaris
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Mari-Liis Ilves Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyCombat (11:00 - 12:00) Keiu Paapsi Stuudio 1 Viimsi Viimsi
BodyCombat (11:00 - 12:00) Keiu Paapsi Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

EI TOIMU! BodyCombat (11:15 - 12:15) Stuudio Narva Narva Fama
EI TOIMU! BodyCombat (11:15 - 12:15) Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

EI TOIMU! BodyPump30+MyFit abs (11:30 - 12:30) Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
EI TOIMU! BodyPump30+MyFit abs (11:30 - 12:30) Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Interval45 (11:30 - 12:15) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru
Interval45 (11:30 - 12:15) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (11:30 - 12:20) Kendra Vaino Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
MyFit body (11:30 - 12:20) Kendra Vaino Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (11:30 - 12:15) Fjodor Dunik Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (11:30 - 12:15) Fjodor Dunik Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:30 - 12:15) Rica Varul Studio Annelinn Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (11:30 - 12:15) Rica Varul Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Burn X (11:45 - 12:35) Merle Laud Studio X Rävala
Burn X (11:45 - 12:35) Merle Laud Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (11:45 - 12:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Cardio sculpt (11:45 - 12:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (11:00 - 12:00) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
BodyPump (11:00 - 12:00) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:00 - 12:00) Kersti Ojalill Stuudio 2 Viimsi Viimsi
BodyBalance (11:00 - 12:00) Kersti Ojalill Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 19 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Burn X (11:00 - 11:50) Lene Vardja Studio X Tartu Annelinn
Burn X (11:00 - 11:50) Lene Vardja Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 1 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (11:00 - 12:00) Erkki Klaus Jõusaal Ülemiste Ülemiste City
Jõusaalis treener (11:00 - 12:00) Erkki Klaus Jõusaal Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Jõusaalis treener (11:00 - 11:45) Ksenia Gundjajeva Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Jõusaalis treener (11:00 - 11:45) Ksenia Gundjajeva Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
BodyBalance (11:05 - 12:05) Ethel Igatt Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyBalance (11:05 - 12:05) Ethel Igatt Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

EI TOIMU! MyFit abs (11:05 - 11:35) Stuudio 1 Viimsi Viimsi
EI TOIMU! MyFit abs (11:05 - 11:35) Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (11:15 - 12:05) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viru Viru
MyFit body (11:15 - 12:05) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Beebide ujumine 3-6 kuud (11:30 - 12:15) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:30 - 12:15) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 6
BodyPump (11:30 - 12:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru
BodyPump (11:30 - 12:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (11:30 - 12:15) Sandra Luik Jõusaal Rävala Rävala
Jõusaalis treener (11:30 - 12:15) Sandra Luik Jõusaal Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
BodyCombat (11:00 - 11:45) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama
BodyCombat (11:00 - 11:45) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyRide+Sports (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (11:00 - 12:00) Fjodor Dunik Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (11:00 - 12:00) Fjodor Dunik Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Zumba (11:00 - 11:45) Katriina Pärnpuu Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Zumba (11:00 - 11:45) Katriina Pärnpuu Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe
Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (11:00 - 12:00) Helen Hade Stuudio 2 Järve Järve
Pilates (11:00 - 12:00) Helen Hade Stuudio 2 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Interval45 (11:00 - 11:45) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru
Interval45 (11:00 - 11:45) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (11:00 - 12:00) Andre Machado Jõusaal Tartu Tartu Lõunakeskus
Jõusaalis treener (11:00 - 12:00) Andre Machado Jõusaal Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Jõusaalis treener (11:00 - 11:30) Cätlyn Toomere Jõusaal Viimsi Viimsi
Jõusaalis treener (11:00 - 11:30) Cätlyn Toomere Jõusaal Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
MyFit body (11:10 - 12:00) Kendra Vaino Stuudio Solaris Solaris
MyFit body (11:10 - 12:00) Kendra Vaino Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (11:20 - 11:50) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyFit abs (11:20 - 11:50) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (11:30 - 12:30) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Yoga (11:30 - 12:30) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (11:30 - 12:25) Keiti Aasavelt Jõusaal Viru Viru
StrongBody (11:30 - 12:25) Keiti Aasavelt Jõusaal Viru Viru   
 
Kohti kokku: 9 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BODYART (11:00 - 12:00) Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BODYART (11:00 - 12:00) Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 1 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Beebide ujumine 3-6 kuud (11:00 - 11:45) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:00 - 11:45) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 11
Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Järve Järve
Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Kersti Ojalill Stuudio Pirita Pirita
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Kersti Ojalill Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

EI TOIMU! MyFit abs (11:00 - 11:30) Stuudio 1 Viimsi Viimsi
EI TOIMU! MyFit abs (11:00 - 11:30) Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

YinYoga (11:05 - 12:00) Aina Kikas Studio Annelinn Tartu Annelinn
YinYoga (11:05 - 12:00) Aina Kikas Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:10 - 12:10) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi
BodyBalance (11:10 - 12:10) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Fit (11:15 - 12:15) Gea Simson Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Fit (11:15 - 12:15) Gea Simson Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (11:15 - 12:15) Rasmus Teodor Niin Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
StrongBody (11:15 - 12:15) Rasmus Teodor Niin Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:15 - 12:00) Maarika Haidak Stuudio Viljandi Viljandi
Kõht selg tuhar45 (11:15 - 12:00) Maarika Haidak Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (11:30 - 12:20) Mari-Liis Ilves Stuudio Mustamäe Mustamäe
MyFit body (11:30 - 12:20) Mari-Liis Ilves Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (11:30 - 12:30) Kadi Reintam Stuudio 2 Järve Järve
Yoga (11:30 - 12:30) Kadi Reintam Stuudio 2 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:30 - 12:30) Kris-Marie Nisu Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
BodyBalance (11:30 - 12:30) Kris-Marie Nisu Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Dance (11:30 - 12:25) Kertu Valjala Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Dance (11:30 - 12:25) Kertu Valjala Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Treeningsari NAINE (11:35 - 12:30) Kristi Möldri Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Treeningsari NAINE (11:35 - 12:30) Kristi Möldri Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Beebide ujumine 6-12 kuud (11:45 - 12:30) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Beebide ujumine 6-12 kuud (11:45 - 12:30) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 24
MyFit abs (11:45 - 12:15) Jekaterina Irvanets-Goldmann Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
MyFit abs (11:45 - 12:15) Jekaterina Irvanets-Goldmann Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:50 - 12:50) Kersti Ojalill Stuudio Pirita Pirita
BodyBalance (11:50 - 12:50) Kersti Ojalill Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (11:00 - 12:00) Talis Ponna Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (11:00 - 12:00) Talis Ponna Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (11:00 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (11:00 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Yoga (11:00 - 12:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Järve Järve
Yoga (11:00 - 12:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Tatjana Kreit Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Tatjana Kreit Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Sh'bam (11:00 - 11:45) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
Sh'bam (11:00 - 11:45) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (11:00 - 12:00) Ene Ottokar Stuudio Pirita Pirita
BodyBalance (11:00 - 12:00) Ene Ottokar Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (11:00 - 11:30) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi Viimsi
MyFit abs (11:00 - 11:30) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Burn X (11:00 - 11:50) Lene Vardja Studio X Tartu Annelinn
Burn X (11:00 - 11:50) Lene Vardja Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 19 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (11:00 - 11:50) Marge Jänes Stuudio Viljandi Viljandi
MyFit body (11:00 - 11:50) Marge Jänes Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (11:05 - 11:35) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn
MyFit abs (11:05 - 11:35) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (11:10 - 12:10) Marina Ivanova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
BodyPump (11:10 - 12:10) Marina Ivanova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:10 - 12:10) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi
BodyBalance (11:10 - 12:10) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:30 - 12:25) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (11:30 - 12:25) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (11:30 - 12:00) Keidy Kulbas Stuudio 1 Viru Viru
MyFit abs (11:30 - 12:00) Keidy Kulbas Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyAttack (11:30 - 12:25) Alina Smirnova Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyAttack (11:30 - 12:25) Alina Smirnova Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (11:35 - 12:35) Martin Kõrv Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyPump (11:35 - 12:35) Martin Kõrv Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (11:35 - 12:05) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris
MyFit abs (11:35 - 12:05) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:40 - 12:35) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn
BodyBalance (11:40 - 12:35) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Treening lapseootel naistele (11:45 - 12:45) Tatjana Kreit Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Treening lapseootel naistele (11:45 - 12:45) Tatjana Kreit Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Jõusaalis treener (11:45 - 12:15) Rünno Link Jõusaal Rocca Rocca al Mare
Jõusaalis treener (11:45 - 12:15) Rünno Link Jõusaal Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
MyFit body (11:00 - 11:50) Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
MyFit body (11:00 - 11:50) Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 2 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (11:00 - 11:50) Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (11:00 - 11:50) Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 25

Loe lähemalt treeningust

BodyCombat (11:00 - 12:00) Kauri Lillemäe Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyCombat (11:00 - 12:00) Kauri Lillemäe Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 23 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Nike Total Body Endurance (11:00 - 11:45) Kadri-Liis Stuudio Rävala Rävala
Nike Total Body Endurance (11:00 - 11:45) Kadri-Liis Stuudio Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Ene Ottokar Stuudio 1 Viimsi Viimsi
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Ene Ottokar Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (11:00 - 12:00) Rünno Link Jõusaal Viru Viru
StrongBody (11:00 - 12:00) Rünno Link Jõusaal Viru Viru   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (11:15 - 12:15) Fjodor Dunik Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
BodyPump (11:15 - 12:15) Fjodor Dunik Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:20 - 12:05) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (11:20 - 12:05) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (11:30 - 12:25) Karina Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (11:30 - 12:25) Karina Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (11:30 - 12:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (11:30 - 12:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (11:30 - 12:30) Inge Nelk Stuudio 2 Postimaja Postimaja
Yoga (11:30 - 12:30) Inge Nelk Stuudio 2 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga75 (11:50 - 13:05) Kadi Reintam Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Yoga75 (11:50 - 13:05) Kadi Reintam Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

12:00
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Jelena Orlova Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Jelena Orlova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 16 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (12:00 - 12:45) Inga Neissaar Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Cardio sculpt (12:00 - 12:45) Inga Neissaar Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Beebifitness 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Beebifitness 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Tatjana Fesko Stuudio Mustamäe Mustamäe
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Tatjana Fesko Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (12:00 - 12:50) Mihkel Vabrit Stuudio Solaris Solaris
MyFit body (12:00 - 12:50) Mihkel Vabrit Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (12:00 - 13:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Pilates (12:00 - 13:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (12:00 - 12:55) Andre Machado Jõusaal Annelinn Tartu Annelinn
StrongBody (12:00 - 12:55) Andre Machado Jõusaal Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (12:00 - 13:00) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi
BodyPump (12:00 - 13:00) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Toning (12:15 - 13:15) Diana Valge Stuudio 1 Viru Viru
Toning (12:15 - 13:15) Diana Valge Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Brazil butt lift45 (12:15 - 13:00) Lene Vardja Studio Annelinn Tartu Annelinn
Brazil butt lift45 (12:15 - 13:00) Lene Vardja Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (12:30 - 13:15) Gea Simson Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Kõht selg tuhar45 (12:30 - 13:15) Gea Simson Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

EI TOIMU! CrossTraining Tehnika (12:30 - 13:30) Kristiin Oja Jõusaal Järve Järve
EI TOIMU! CrossTraining Tehnika (12:30 - 13:30) Kristiin Oja Jõusaal Järve Järve   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio legs (12:00 - 12:30) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Cardio legs (12:00 - 12:30) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (12:00 - 13:00) Kris-Marie Nisu Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyPump (12:00 - 13:00) Kris-Marie Nisu Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Burn X (12:00 - 12:50) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Burn X (12:00 - 12:50) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (12:00 - 13:00) Inge Nelk Stuudio 2 Järve Järve
Yoga (12:00 - 13:00) Inge Nelk Stuudio 2 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio Rävala Rävala
Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Lower Body+Abs X (12:00 - 12:50) Kert Kiil Studio X Lasnamäe Linnamäe
Lower Body+Abs X (12:00 - 12:50) Kert Kiil Studio X Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (12:00 - 13:00) Kadi Pärloja Stuudio Pirita Pirita
BodyBalance (12:00 - 13:00) Kadi Pärloja Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Burn X (12:00 - 12:50) Jaanika Kaljuvee Studio X Tartu Annelinn
Burn X (12:00 - 12:50) Jaanika Kaljuvee Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 10 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (12:00 - 13:00) Kadi Kuslap Jõusaal Postimaja Postimaja
StrongBody (12:00 - 13:00) Kadi Kuslap Jõusaal Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (12:00 - 13:00) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi
BodyPump (12:00 - 13:00) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (12:20 - 13:15) Rica Varul Studio Annelinn Tartu Annelinn
BodyBalance (12:20 - 13:15) Rica Varul Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! MyMobility arendab tugevust, tasakaalu ja painduvust läbi tervikliku ja voolava liikuvuse. Tõhus kerelihaste treening tagab hea rühi ja annab juurde sisemist jõudu

Loe lähemalt treeningust

Yoga (12:30 - 13:30) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama
Yoga (12:30 - 13:30) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 4 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio arms&abs (12:30 - 13:00) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Cardio arms&abs (12:30 - 13:00) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (12:30 - 13:15) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Viru Viru
Kõht selg tuhar45 (12:30 - 13:15) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 19 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaBox (12:40 - 13:30) Marika Kütt Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaBox (12:40 - 13:30) Marika Kütt Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 15

Loe lähemalt treeningust

Brazil butt lift45 (12:45 - 13:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Brazil butt lift45 (12:45 - 13:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (12:00 - 13:00) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama
BodyPump (12:00 - 13:00) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 13 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BODYART (12:00 - 12:55) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BODYART (12:00 - 12:55) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 26 Registreerunuid: 25 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (12:00 - 12:55) Andre Machado Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
StrongBody (12:00 - 12:55) Andre Machado Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Beebifitness 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Beebifitness 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (12:00 - 13:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Postimaja Postimaja
Yoga (12:00 - 13:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio 1 Postimaja Postimaja
Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Gea Simson Stuudio Rävala Rävala
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Gea Simson Stuudio Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyCombat (12:00 - 13:00) Kadi Kuslap Stuudio Solaris Solaris
BodyCombat (12:00 - 13:00) Kadi Kuslap Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (12:00 - 12:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste Ülemiste City
AquaMix (12:00 - 12:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 13

Loe lähemalt treeningust

ERANDKORRAS! Cardio sculpt (12:00 - 12:45) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
ERANDKORRAS! Cardio sculpt (12:00 - 12:45) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (12:00 - 13:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
Pilates (12:00 - 13:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (12:00 - 13:00) Kaia Kollo Jõusaal Järve Järve
CrossTraining (12:00 - 13:00) Kaia Kollo Jõusaal Järve Järve   
 
Kohti kokku: 9 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Poks (12:00 - 12:55) Lauri Liiv Poksi Stuudio Viljandi
Poks (12:00 - 12:55) Lauri Liiv Poksi Stuudio Viljandi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Dance (12:15 - 13:10) Kertu Valjala Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Dance (12:15 - 13:10) Kertu Valjala Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Brazil butt lift45 (12:15 - 13:00) Lene Vardja Studio Annelinn Tartu Annelinn
Brazil butt lift45 (12:15 - 13:00) Lene Vardja Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (12:15 - 13:15) Sandra Luik Jõusaal Rävala Rävala
CrossTraining (12:15 - 13:15) Sandra Luik Jõusaal Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 9 Registreerunuid: 7 Klubisse sisenedes teostame nakkusohutuse kontrolli. Palun varu treeningusse tulles aega! Treeningul on vajalik treeningrätik.

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (12:30 - 13:30) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (12:30 - 13:30) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 20 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (12:30 - 13:15) Fjodor Dunik Stuudio 1 Järve Järve
Kõht selg tuhar45 (12:30 - 13:15) Fjodor Dunik Stuudio 1 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

EI TOIMU! MyFit abs (12:30 - 13:00) Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
EI TOIMU! MyFit abs (12:30 - 13:00) Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (12:00 - 12:55) Inga Neissaar Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (12:00 - 12:55) Inga Neissaar Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (12:00 - 13:00) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyPump (12:00 - 13:00) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (12:00 - 12:45) Keiu Paapsi Stuudio 1 Järve Järve
BodyPump (12:00 - 12:45) Keiu Paapsi Stuudio 1 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (12:00 - 13:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Viru Viru
Yoga (12:00 - 13:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Burn X (12:00 - 12:50) Katrena Tenno Studio X Rävala
Burn X (12:00 - 12:50) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Total Body X (12:00 - 12:50) Kadi Kuslap Studio X Lasnamäe Linnamäe
Total Body X (12:00 - 12:50) Kadi Kuslap Studio X Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Kärolin Liik Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Kärolin Liik Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

EI TOIMU! BodyToning (12:00 - 13:00) Stuudio Pirita Pirita
EI TOIMU! BodyToning (12:00 - 13:00) Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (12:00 - 13:00) Andra Moistus Jõusaal Järve Järve
CrossTraining (12:00 - 13:00) Andra Moistus Jõusaal Järve Järve   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BODYART (12:00 - 12:55) Rica Varul Studio Annelinn Tartu Annelinn
BODYART (12:00 - 12:55) Rica Varul Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Total Body X (12:00 - 12:50) Jaanika Kaljuvee Studio X Tartu Annelinn
Total Body X (12:00 - 12:50) Jaanika Kaljuvee Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 10 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (12:00 - 13:00) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi
BodyPump (12:00 - 13:00) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Toning (12:15 - 13:15) Diana Valge Stuudio 1 Viru Viru
Toning (12:15 - 13:15) Diana Valge Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Yoga (12:30 - 13:30) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama
Yoga (12:30 - 13:30) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 7 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio legs (12:30 - 13:00) Gea Simson Stuudio Rävala Rävala
Cardio legs (12:30 - 13:00) Gea Simson Stuudio Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (12:30 - 13:20) Elliko Väljur Bassein Ülemiste Ülemiste City
AquaMix (12:30 - 13:20) Elliko Väljur Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 2

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (12:30 - 13:30) Kadri Saar Jõusaal Rocca Rocca al Mare
CrossTraining (12:30 - 13:30) Kadri Saar Jõusaal Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (12:40 - 13:30) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (12:40 - 13:30) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 4

Loe lähemalt treeningust

Cardio arms&abs (12:45 - 13:15) Kärolin Liik Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Cardio arms&abs (12:45 - 13:15) Kärolin Liik Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Brazil butt lift45 (12:00 - 12:45) Jelena Orlova Stuudio Narva Narva Fama
Brazil butt lift45 (12:00 - 12:45) Jelena Orlova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 11 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyRide+Cardio (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Cardio (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (12:00 - 12:55) Andre Machado Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
StrongBody (12:00 - 12:55) Andre Machado Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (12:00 - 12:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (12:00 - 12:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (12:00 - 13:00) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru
BodyPump (12:00 - 13:00) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (12:00 - 13:00) Kendra Vaino Stuudio 2 Viru Viru
BodyBalance (12:00 - 13:00) Kendra Vaino Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio Rävala Rävala
Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyCombat (12:00 - 13:00) Kadi Kuslap Stuudio Solaris Solaris
BodyCombat (12:00 - 13:00) Kadi Kuslap Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (12:00 - 13:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Pilates (12:00 - 13:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Fjodor Dunik Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Fjodor Dunik Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (12:00 - 13:00) Inge Nelk Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
Yoga (12:00 - 13:00) Inge Nelk Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Power yoga (12:00 - 12:45) Maarika Haidak Stuudio Viljandi Viljandi
Power yoga (12:00 - 12:45) Maarika Haidak Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Poks (12:00 - 12:55) Lauri Liiv Poksi Stuudio Viljandi
Poks (12:00 - 12:55) Lauri Liiv Poksi Stuudio Viljandi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (12:10 - 12:55) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Järve Järve
Kõht selg tuhar45 (12:10 - 12:55) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (12:15 - 13:15) Keidy Kulbas Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (12:15 - 13:15) Keidy Kulbas Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (12:35 - 13:05) Kristi Möldri Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyFit abs (12:35 - 13:05) Kristi Möldri Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (12:00 - 13:00) Aleksei Tjuljukov Stuudio Narva Narva Fama
BodyPump (12:00 - 13:00) Aleksei Tjuljukov Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 7 Treeningus on vajalik treeningrätik!