MyFitness

Jõutreening
Kaalulangetus
Rühi ja liikuvuse parandamine
Treening oma keharaskusega
Treeningud alles alustajale

Kristjan treenib inimesi. Ta näeb nende rõõme ja tagasilööke, nende pingutusi ja väsimust, põnevil nägusid ja frustratsiooni. Ta näeb arengut, tagasilööke ning tulemusi, aga ennekõike teekonda rõõmsama elu suunas.
Kristjan aitab inimestel esimesed sammud treeningumaailmas teha, harjutuste tehnika selgeks saada, aitab soovijail lihasmassi kasvatada, tugevamaks ja võimsamaks saada, liigset kehakaalu langetada või lihtsalt mõnusalt eesmärkidevabalt ennast liigutada parema tervise ja meelerahu hüvaks.
Tihti aitab ta inimestel aru saada sellest, mis toimib ja mis ei toimi. Aitab treenida turvaliselt endale liiga tegemata.
Olles olnud toeks inimestele, kes ei julge treenida, kuna neil kuskilt valutab, on Kristjan õpetanud inimestele just nendele sobivaid harjutusvariatsioone, mida saab valuvabalt teha. Vahel on valu ka täiesti ära kadunud. Sageli treening aitab!
Kristjanil on aastatega välja kujunenud suur tutvusvõrgustik toitumisspetsialistide ja füsioterapeutide näol, kellega koostöö tagab veel paremaid tulemusi. Vahel annab ta ka seminare ja peab loenguid.
Trenn ja liikumine on talle terve elu väga meeldinud. Tule sina ka trenni!

Personaaltreening 1x 45.00
Personaaltreening 7x 299.00
Trenni-ja toitumisnõustamine 45.00
Personaaltreening 1x sõbraga 59.00
Personaaltreening 7x sõbraga 392.00

Personaaltreener

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?