MyFitness

IRONMAN 70.3 2024

Jätkuks esimese osa Ironmanil osalevate MyFitnessi tiimi individuaalvõistlejate tutvustusele toome Sinuni MyFitnessi vaprad tiimiliikmed, kes astuvad Ironmani võistlustulle meeskonnana. Saa tuttavaks MyFitnessi esindavate tiimidega ning loe, kuidas tiimina üheskoos ettevalmistusi tehakse ning milliseid eesmärke püüdma minnakse.

Meie esimene tiim on tõeline kahurvägi. Mehed on võtnud eesmärgiks tulemust teha ning ootame juba suure põnevusega, et mehi võistlusrajal näha. 

Tiimi koosseisu kuuluvad MyFitnessi treenerid Indrek Viska ja Lauri Pakkas ning MyFitnessi ärikliendi projektijuht Simon Lukka

Indrek Viska on personaaltreener ja rattaentusiast, kes 2016. aastal tuli maanteesõidus Senior 1 vanuseklassis Eesti Meistriks. MyFitness tiimi koosseisus on ta Ironmani väisanud ratturina kolmel korral ning armastus selle ürituse vastu toob teda tagasi osalema ka tänavu. Mees on võtnud eesmärgiks sõita keskmist kiirust 40km/h ning loodab, et ilmataat kingib ka pideva taganttuule. Eelmisel aastal kimbutas Indrekut seljavalu, mis segas üldist sooritust. Tänavu on ta rohkem rõhku pööranud treeningmahule ning teeb seljalihaseid tugevdavaid harjutusi lähtudes sõiduasendi spetsiifikast. 

Ujumise distantsi läbib Lauri Pakkas, kes on ujumisega tegelenud terve elu. Viimased 15 aastat on ta oma kogemusi ja tarkuseid ka teistele õpetanud. Ettevalmistus saab tõsisema hoo sisse juunikuus, sest siis saab ujuda ka avavees. Enne võistlust käib ta ka treeninglaagris Lõuna-Eestis ning hetkel on eesmärgiks ujuda Ironman 70.3 distants alla 30 minuti.

Jooksudistantsi läheb vallutama Simon Lukka, kes igapäevaselt kannab hoolt MyFitness äriklientide eest. Simon on tugeva sporditaustaga ning ta on üle 20 aasta mänginud jalgpalli. Lisaks jalgpallile on ta harrastanud ka muid spordialasid, aga eriti südamelähedaseks sai jooksmine. Traditsiooniliselt on Simon osalenud 16.korral Viljandi järvejooksul ning eelmisel aastal läbis ka oma elu esimese maratoni. Simon on võtnud sihiks valmistuda võistluseks eesmärgipäraselt. Juba sellest kuust valmistub ta spetsiifilise kava järgi. Ironman saab olema peaprooviks ning kogu jooksuaasta kulmineerub Tallinna Maratoni 42km distantsiga. 

Meie teine tiim koosneb tegusatest ja sihinkindlatest treeneritest. Harku järves paneb ennast taaskord proovile Laura-Lotte, 90 kilomeetrit väntab Kristjan ning väledad jalad jooksurajal kuuluvad Keidyle.

Teise tiimi koosseisu kuuluvad treenerid Kristjan Maasik, Keidy Kulbas ja Laura-Lotte Varvas

Kristjan toimetab meil klubides igapäevaselt jõusaali- ja personaaltreenerina ning lisaks sellele on kehalise kasvatuse õpetaja. Oma esimese kogemuse Ironman 70.3 võistlusel sai Kristjan eelmisel aastal kui esindas meid tiimis koosseisus jooksjana. Seekord on kaardid teisiti kätte mängitud ning noormeest võime näha hoopis ratta seljas.  “Mulle meeldib endale seada lahedaid väljakutseid, mille nimel treenida ning 90km rattaga sõita tundus põnev variant” tõdeb Kristjan. Ettevalmistuse protsess on Kristjani jaoks põnev, sest suurt rattaspordi tausta tal ei ole.

Treenimisel on fookuses vastupidavuse arendamine. Talvel kogus Kristjan usinalt suusatades kilomeetreid, kevadel lisanduvad juurde jooksu- ja rattatrennid. Võistluselt ootab ta tihedat konkurentsi ja kuiva ilma. Kindlat ajalist eesmärki tal distantsi läbimiseks seatud ei ole ning loodab oma töö lihtsalt korralikult ära teha.  

“Olen aru saanud, et see päris nii lihtne pole, et vahetad tossud rattakingade vastu ja kohe lajatad.”

Keidy on energiast pakatav rühmatreener ning osaleb Ironman 70.3 võistlusel esimest korda. Ta on osalemist kaalunud juba mitu aastat ning rõõm oli suur, kui saabus uudis, et Keidy saab jooksjana tiimis panustada. Sporditaust on neiul kirju ning elus on läbi proovitud mitmed spordialad. Hetkel käib neiul korralik vundamendi ladumine, et võistlusel saaks teha ilusa jooksu. Keidy sihib aega 1h 45 min ning loodab väga, et võistluspäev saab olema meeleolukas ja tore. 

IRONMAN 70.3 2024

Laura-Lotte on Ironman 70.3 võistlusel juba vana kala. Tiimi koosseisus on ta ujunud juba mitmeid aastaid järjest ning tema silmis on kogu üritus nii inspireeriv. 

“Kogu atmosfäär on nii äge ja seal osalemine on minu jaoks ainult puhas rõõm!” sõnas Laura-Lotte.

Tänavu näeme Laura-Lottet ka lavalaudadel, sest neiu valmistub paralleelselt IFBB Wellness Fitness kategoorias võistlemiseks. Selle tõttu ei ole tal olnud võimalik suures mahus ujumistrenne teha, aga muret see talle ei tekita. Laura-Lotte on ujumisega tegelenud lapsepõlvest saadik ning selle tõttu on ujumine tema jaoks hästi kinnistunud oskus, mis nõuab vaid natukene meelde tuletamist.

Finišijoonel näeme! Soovime meie tiimiliikmetele jõudu ja vastupidavust. Kõikidele kaasaelajatele aga soovitame püsida lainel, sest kogu ettevalmistuse aja vältel hoiame Sind kursis nii individuaalide kui ka tiimide tegemistega, jagame õpetlikke soovitusi nii rattasõpradele, jooksjatele kui ka ujumise entusiastidele ning teeme selgeks, kuidas tervist sportlike katsumuste eel hoida ning toetada.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?