MyFitness

Indrek Viska on seotud erinevate spordialadega ja spordiala spetsiifikat arvestava treeningu ja toitumisega. Treener on nooruses tegelenud 8 aastat maadlusega ning võistelnud klassikalises kulturismis aastatel 2005-2011. Sellega seonduvalt on Indrek enda peal katsetanud erinevaid kaalulangetamise viise, olles teinud üle 20 erineva dieedi kaalulangetamise eesmärgil keharasvade arvelt. Indrek Viska esindab treeningute ülesehitamisel üldtunnustatud sporditeeoriale rajanevaid teadmisi.
Treeneri teadmised toitumisest ja treenimisest baseeruvad suures mahus eriala õppematerjalide, uuringute lugemusele ja praktiseerimisele. Indrek on läbinud EOK I, II, III treeneri taseme koolitused ning on atesteeritud kulturismi- ja fitnessi treener. Treeningute ülesehitamisel lähtub ta eesmärgist ja selle saavutamise meeldivaks ja nauditavaks tegemisest.

Personaaltreening 1x 60.00
Personaaltreening 7x 366.00
Grupi personaaltreening 1x 99.00
Kehaanalüüs 15.00
Trenni-ja toitumisnõustamine 60.00
Personaaltreening 3x 165.00
Treeningprogramm 7X (1 inimese tasu 4-liikmelises grupis) 175.00
Personaaltreening 1x sõbraga 78.00
Personaaltreening 7x sõbraga 479.00
Personaaltreening 3x sõbraga 216.00
Treeningkava 55.00

Indrek Viska

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?