MyFitness

Kristjan on aktiivne spordientusiast, kes jõusaalitreeninguga tegelenud juba üle 8 aasta. Ülikoolihariduse treeneri erialal omandas Šotimaal ning selle valdkonnaga on seotud ka tema pikaajalised eesmärgid. Kristjan tunneb rõõmu teiste motiveerimisest ning sellest, kui saab toetada inimesi nende eesmärkide saavutamisel. Ta on hea suhtleja, positiivne, sõbralik ja empaatiline. Kuna sport on väga suur osa Kristjani elust, on ta alati huvitatud enese arendamisest ja uute teadmiste omandamisest erinevate treeningmeetodite ja lähenemiste kohta, mida saaks rakendada igapäevatöös klientidega.

Personaaltreening 1x 45.00
Personaaltreening 7x 266.00
Kehaanalüüs 15.00
Personaaltreening 3x 120.00
Personaaltreening 7x sõbraga 346.00
Personaaltreening 1x sõbraga 59.00
Personaaltreening 3x sõbraga 156.00
Treeningprogramm 7X (1 inimese tasu 4-liikmelises grupis) 126.00
Treeningkava 45.00

“Ära ütle, et ei suuda, kuni sa pole proovinud!”

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?